CyberGhost – dobrý, ale ne skvělý (naše kompletní výsledky testů)

Tenhle je docela dobrý. Není dokonalý, nevadí, ale docela dobře. Mohli byste udělat mnohem horší pro mnohem více peněz.


Cyberghost na své webové stránce zdůrazňuje, že jsou „hlavním zastáncem a propagátorem občanských práv, svobodné společnosti a necenzurované internetové kultury“.

Podle našeho názoru je to docela dobré místo, kde začít.

Tato rumunská společnost byla založena v roce 2011, ale nedávno ji získali společnosti Crossrider Limited a Robert Knapp. Zdá se tedy, že jsou připraveni nabízet neustále se zlepšující služby, které by společnosti mohly pomoci získat vyšší postavení v žebříčku služeb VPN. Společnost CyberGhost tvrdí, že poskytuje své služby společnosti více než 20 milionů lidí na celém světě. Kromě toho nabízí CyberGhost solidní protokoly s OpenVPN a IPSec. Díky šifrování bitů AES-256 je snadné vidět, že díky této službě je zajištěno vaše soukromí a anonymita.

CyberGhost je navržen tak, aby během surfování účinně skrýval vaši IP adresu. Zahrnutí přepínače kill znamená, že můžete procházet bez obav o odhalení své skutečné polohy a identity.

Můžete dokonce mít až 7 zařízení současně připojených k CyberGhost, což je ideální pro kohokoli s mnoha počítači, tablety a chytrými telefony.

Přehled Cyberghost

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Žádné zásady protokolu
Velikost serveru: 3000 ++ servery
Distribuce serveru: 59 zemí
Podpěra, podpora: Živý chat
Torrenting: Povoleno
Streamování: Povoleno
Protokol VPN a šifrování: Protokol OpenVPN, L2TP a IPSec; 256bitové šifrování AES
Hlavní sídlo: Rumunsko
Cena: 2,75 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://www.cyberghostvpn.com

Řešení pro více platforem

jak cyberghost fungujeAť už vaše zařízení používají Mac, Windows, iOS nebo Android, jsou kompatibilní s CyberGhost. Pokročilí uživatelé ocení možnost připojení svých zařízení Linux a připojení služby ke směrovači.

Přestože není CyberGhost tak rozsáhlý jako ostatní přední výrobci v oboru, nabízí také relativně robustní výběr serverů po celém světě. To vše je k dispozici za dostupnou cenu, ale rozhodně to není zdarma vpn.

Jiní poskytovatelé VPN nabízejí o něco lepší protokoly zabezpečení a poněkud rychlejší rychlosti přenosu dat kromě rozsáhlejších serverových sítí. Nicméně, CyberGhost je nepochybně solidní volba.

Zabezpečení a šifrování

crack-aes-256

Přestože CyberGhost nepřijímá bezpečnostní opatření do extrémů, které někteří jiní poskytovatelé dělají, stále poskytují špičkovou ochranu. To zahrnuje řadu protokolů VPN, včetně protokolu velmi preferovaný protokol OpenVPN. IPSec a L2Tp jsou také k dispozici spolu s několika dalšími. Schopnost vybrat si vhodný protokol je velkým přínosem pro mnoho sofistikovanějších uživatelů.

Kromě důvěryhodných protokolů získáte šifrování AES-256 bitů. To je druh šifrování, který je široce používán vládou a armádou. Můžete věřit, že váš webový provoz bude šifrované na prakticky nerozbitné úrovni.

Pokud dáváte přednost použití TOR kromě VPN, pak je CyberGhost pro vás dobrou volbou. Tato VPN je dokonale kompatibilní s TOR. Ti, kteří cítí potřebu ještě větší bezpečnosti, mohou chtít vyzkoušet funkci Double Encryption, což znamená, že ověřovací data i data VPN jsou šifrována.

Umístění serveru CyberGhost

V současné době se CyberGhost pyšní a celkem 3 066 serverů. To je mnohem více, než může většina poskytovatelů VPN nabídnout, ale není to tak dobré, jako to, co je k dispozici prostřednictvím některých z nejlepších společností VPN. Servery CyberGhost jsou distribuovány do 59 zemí a společnost tvrdí, že se neustále snaží přinést více serverů online v rostoucí rozmanitosti lokalit..

V USA spravuje CyberGhost více než 500 serverů a dalších 89 v Kanadě. V Mexiku nemají žádné servery, ale v Kostarice jich je 10. Pokrytí v Jižní Americe je ve srovnání s jinými poskytovateli poměrně dobré. Servery se nacházejí v Kolumbii, Brazílii a Chile.

Stejně jako u mnoha jiných společností VPN je pokrytí v Africe poměrně omezené. Servery se však nacházejí v Jižní Africe a Keni. Blízký východ je podobně nedostatečně zastoupen. Devět serverů se nachází v Izraeli a 10 v Pákistánu, což je neobvyklé zahrnutí mezi mnoho poskytovatelů VPN.

Servery všude

umístění serveru cyberghost

Evropa je komplexně pokryta z Portugalska na Ukrajinu a z Islandu do Řecka. Zahrnuty jsou i menší země jako Albánie, Bosna a Hercegovina, Bělorusko, Kypr, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Moldavsko, Makedonie, Srbsko, Slovinsko a Slovensko..

Servery nalezené v Hongkongu, Indonésii, Indii, Japonsku, Jižní Koreji, Malajsii, Singapuru, Thajsku a Vietnamu znamenají, že asijský region je dobře zastoupen. Nový Zéland a Austrálie jsou podobně pokryty stovkami serverů.

Někteří poskytovatelé služeb VPN používají kombinaci fyzických a virtuálních serverů. Fyzické servery jsou ve skutečnosti umístěny v geografickém umístění, ke kterému jsou přiřazeny. Virtuální servery však mohou být kdekoli a mohou být načteny softwarem, díky kterému se zdá, jako by byly umístěny v zemi, kde služba VPN říká, že server je nalezen..

S touto praxí není nic přirozeného. Někteří uživatelé VPN se nicméně obávají, přes kterou zemi je jejich webový provoz směrován. Z jejich pohledu by mnohem raději jednali s fyzickými servery, aby přesně věděli, kam jejich data směřují.

CyberGhost používá kombinaci fyzických a virtuálních serverů. Zástupce společnosti poznamenává, že většina jejích serverů je fyzických. Na téměř 350 svých serverech však mají určitý stupeň virtualizace. Uživatelé, kterým to záleží, se budou rádi dozvědět, že tyto virtuální servery se skutečně nacházejí v dané zemi, jak je popsáno.

Používání BitTorrentu nebo P2P s CyberGhostem

vektor sdílení souborůZdá se, že lidé v CyberGhost chtějí, aby jejich zákazníci měli během svých online zážitků co největší svobodu. Díky této službě je povoleno sdílení souborů P2P a BitTorrent. Zatímco jiní poskytovatelé mohou za tímto účelem omezit uživatele na určité servery nebo jiní tuto aktivitu zcela zakázají, CyberGhost nevyužívá žádná taková omezení.

Mnoho lidí také potěší, že CyberGhost dále využívá servery, které jsou speciálně navrženy tak, aby zlepšovaly zážitek ze streamování. To je skvělá zpráva pro lidi, kteří chtějí mít možnost používat VPN při sledování Netflix, Amazon Prime nebo jiných streamovacích služeb.

Výsledky testu rychlosti CyberGhost

Celkově CyberGhost nabízí celkem dobrý balíček funkcí. Zdá se, že se věci v oddělení rychlosti trochu rozpadají. Testování benchmarků před zapnutím VPN dalo přenosové rychlosti 98,71 Mbps a přenosové rychlosti 53,00 Mbps. Zapnutí CyberGhost znamenalo, že se věci staly monumentálně pomalejší. Připojení k americkému serveru v New Yorku vyústilo v rychlosti stahování 18,41 Mb / s a ​​rychlosti nahrávání 7,12 Mb / s.

Výsledek testu rychlosti cyberghostPři nízkých rychlostech přenosu dat můžete také použít bezplatnou síť VPN. Věci se zlepšily při používání serveru se sídlem v Amsterdamu. Rychlost stahování se zlepšila na 51,10 Mb / s, zatímco rychlost nahrávání se změnila na 21,10 Mb / s.

Výsledky z rychlostních zkoušek v Hongkongu a Londýně byly horší. Hongkong uváděl téměř identické rychlosti stahování a odesílání v oblasti 4,0 Mb / s, zatímco sazby stahování v Londýně průměrně 5,63 Mb / s a ​​15,65 Mb / s pro rychlosti odesílání.

Zásady protokolování CyberGhost

Jednou z nejdůležitějších funkcí, které může nabídnout kterýkoli poskytovatel VPN, je to, že neuchovávají záznamy o svých zákaznících. Konec konců, důvodem, proč se lidé rozhodnou používat VPN především, je minimalizovat narušení jejich soukromí. Chtějí vědět, že jejich citlivá data nejsou ohrožena a že nikdo pečlivě sleduje, jak tráví svůj čas online.

To je zásadní, protože kdyby poskytovatelé VPN vedli záznamy způsobem, jakým poskytovatelé internetových služeb dělají, porazilo by to účel VPN. Pokud se orgány činné v trestním řízení nebo jiné vládní úřady rozhodnou vyžádat si záznamy zákazníků od společnosti VPN, je vždy lepší, pokud mají málo nebo žádné záznamy, které by mohly poskytnout.

Není proto neobvyklé, že se služby VPN chlubí svými zásadami „bez protokolování“. Tyto politiky se zřídka dodržují v přísném smyslu. Místo toho se podíváme na zásady ochrany osobních údajů nebo podmínky služby a zjistíme, že někteří poskytovatelé VPN skutečně vedou poměrně komplexní záznamy.

cyberghost komentářTohle je NE případ s CyberGhostem. Jejich umístění v Rumunsku rozhodně pomůže situaci, protože tato země není součástí sítě pro dohled nad očima 14 očí. Nesdílejí mnoho dat s jinými národy, a jejich zákony týkající se dat a evidence jsou prakticky nulové. To znamená, že můžete věřit, že vaše online aktivity nejsou monitorovány a ukládány někde, odkud je lze později získat.

CyberGhost na svých webových stránkách jasně ukazuje, že nedrží údaje o sledování. To znamená, že neexistují žádné záznamy o historii prohlížení uživatele, o obsahu jeho údajů ani o preferencích vyhledávání. Společnost neuchovává ani protokoly připojení, takže nikdo neprovádí sledování, kdy a jak dlouho se přihlašujete k Internetu.

Možnosti cen pro CyberGhost

Všechny možnosti fakturace pro CyberGhost zahrnují přístup ke všem serverům společnosti a schopnost připojte až sedm zařízení najednou. Zákaznická podpora je poskytována nepřetržitě a jsou k dispozici aplikace kompatibilní s Mac, Windows, iOS, Android a dalšími.

cyberghost cen

Zákazníci, kteří se rozhodnou platit meziměsíčně, zaplatí každý měsíc 11,99 $. Slevy jsou k dispozici pro lidi, kteří si kupují službu jeden rok nebo déle předem. Jednoletý balíček stojí 4,99 $ měsíčně, zatímco dvouletý balíček stojí 3,79 $ měsíčně. Nejlevnější řešení je jít s tříletým balíčkem za 2,75 $ měsíčně.

Vzhledem k poměrně pomalým přenosům dat CyberGhost nemusí být rozumné investovat do závazku na jeden, dva nebo tři roky, dokud si nejste jisti, že produkt je pro vás skutečně životaschopný. Může být nejlepší zakoupit si měsíční předplatné, abyste si mohli čas vyzkoušet službu před zakoupením většího balíčku. Pokud se rozhodnete službu neponechat, je k dispozici 30denní vrácení peněz u všech balíčků.

Platební možnosti zahrnují PayPal a kreditní karty. Pokud chcete zůstat opravdu anonymní, pak můžete také platit pomocí bitcoinů.

Doporučuje se CyberGhost - Ano

Jako VPN má CyberGhost hodně co dělat. Její zabezpečení je spolehlivé díky šifrování AES-256 bitů a je určitě příjemné mít k dispozici řadu protokolů VPN, ze kterých si můžete vybrat. To, že tyto protokoly obsahují OpenVPN a IPSec, je skvělou zprávou pro lidi, kteří se zajímají o bezpečnost. Také možnost dvojitého šifrování může být zvláště užitečná pro lidi, kteří se bojí vyhýbat se zvědavým očím totalitních režimů.

cyberghost proDalší věcí, díky které je CyberGhost atraktivní variantou VPN, je pozitivní uživatelský dojem. Je pozoruhodně snadná instalace a spuštění, což znamená, že můžete být v provozu za méně než pět minut.

Použitelnost je skvělá, jakmile jste uvnitř aplikace CyberGhost. Zdá se, že je vše na dosah ruky, a nemusíte dělat hodně lovu, abyste zjistili, jak dokončit ty základní operace. Pokud si to uživatelé přejí, je možné aplikaci nakonfigurovat tak, aby se automaticky spouštěla ​​jediným kliknutím.

Žádné zásady protokolování CyberGhost také nejsou definitivní plus, zejména pro ty, kteří jsou opravdu citliví na problémy týkající se soukromí a anonymity online. Pokud jde o rychlost, tato společnost se však skutečně potkává. VPN, která se může pochlubit sítí více než 3 000 serverů, by měla být schopna poskytovat lepší přenosové rychlosti. Při každém použití VPN se očekává trochu zpomalení, ale výsledky testu rychlosti CyberGhost nejsou ničím jiným než zklamáním.

Mějte na paměti, že zkušenosti uživatelů se mohou značně lišit v závislosti na počítačovém systému a místě, kde se uživatel nachází ve světě. Bezpochyby má CyberGhost tisíce zákazníků, kteří jsou naprosto spokojeni s rychlostí jejich prohlížení. Zde uvedené výsledky testů jednoduše ukazují, že možná budete chtít mít na paměti zásady CyberGhost pro vrácení peněz, pokud nejste se službou spokojeni..

Kromě problémů s rychlostí nabízí CyberGhost všechny funkce a zabezpečení, které byste očekávali od placené služby VPN. Proto se doporučuje CyberGhost.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me