Hide.Me VPN Review – dobrá volba, ale pomalé rychlosti (výsledky testů)

Hide.me dělá pár věcí dobře. Bohužel je dělají rychlostí - no, uh ... Představte si leňochy plavající se v bazénu arašídového másla. Vlastně to nedělejte.


hide.me logoHide.me byla založena v roce 2012 a je relativně nový hráč ve hře VPN. Všichni její zakladatelé mají zkušenosti s IT odděleními vysokotlakých odvětví, jako jsou velké korporace s pobočkami v několika zemích a federální vlády. To znamená, že jsou dobře kvalifikovaní pro navrhování služeb, které mají chránit soukromí svých zákazníků.

Přes tento rodokmen, Hide.me není tak dobrý, jak by mohl být. Ve její prospěch má společnost sídlo v Malajsii, zemi, která není členem pěti očí ani 14 očí. To je skvělá zpráva pro lidi, kteří si chtějí být jisti, že jejich soukromé údaje nebudou převedeny na první donucovací nebo vládní organizaci, která přichází klepat na dveře Hide.me.

Viz totalitní seznam níže a poté si přečtěte, abyste zjistili, co si o Hide.me opravdu myslíme

uživatel vpn podle země

Hide.Me VPN Overview

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Žádné zásady protokolování
Velikost serveru: 160 ++ servery
Distribuce serveru: 55 zemí
Podpěra, podpora: Podpora 24/7 prostřednictvím živého chatu, e-mailu a systému prodeje vstupenek
Torrenting: Omezený
Streamování: Omezený
Protokol VPN a šifrování: Protokoly OpenVPN, SoftEther, IKEv2, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP; 256bitové šifrování AES
Hlavní sídlo: Malajsie
Cena: 5,41 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://hide.me

Slušná bezpečnost a šifrování

Ve prospěch Hide.me jsou také protokoly VPN, které používá. Protokol OpenVPN je pro mnoho uživatelů první volbou, protože toto šifrování je otevřený zdroj. Produkt s otevřeným zdrojovým kódem má výhodu, že je používá více lidí, což znamená, že byl pravděpodobně důkladněji zkoumán na zranitelnosti než srovnatelné produkty. Mezi další dostupné protokoly patří IKEv2, SSTP a PPTP. Poslední dvě jsou z velké části zastaralá a neposkytují stejnou úroveň šifrování, jaké přichází s OpenVPN a IKEv2, proto je používejte opatrně.

Protokol SoftEther je navíc k dispozici na Hide.me. Většina ostatních sítí VPN tuto technologii nemá k dispozici. Záměrem je ztěžovat detekci internetového provozu. Mnoho dalších sítí VPN je však vybaveno funkcemi, které prakticky znemožňují sledování pohybu uživatele online, takže to samo o sobě není důvodem pro výběr služeb VPN společnosti Hide.me..

Umístění serveru Hide.me

Ve srovnání s jinými konkurenty jako NordVPN, Hide.me má relativně málo serverů. Celkově existuje pouze 150 serverů. Nacházejí se ve 34 zemích na 45 různých místech. Další, sofistikovanější poskytovatelé služeb VPN mají tisíce serverů ve stovkách zemí, což uživatelům poskytuje mnohem více možností.

Není dost serverů pro splnění celosvětové poptávky

mapa serveru hide.meS takovým relativně malým počtem serverů znamená, že na stejný server se musí dostat více uživatelů. Každá osoba obdrží při přihlášení poměrně malou část pásma, což ovlivňuje výkon. To může být jen jeden z důvodů, proč Hide.me v testech rychlosti nefunguje tak dobře jako ostatní společnosti VPN.

Rozmanitost umístění serveru může být také kritická pro výkon. Obvykle, rychlost přenosu dat je rychlejší, když se uživatelé mohou přihlásit k serveru VPN, který je relativně blízko jejich skutečné zeměpisné polohy.

Přeplněné servery a nedostatek mnoha serverů v různých lokalitách znamenají pomalou rychlost přenosu dat a nutení vybrat si server na jiném kontinentu, jen aby se připojil. To může vést k opakované frustraci běžných uživatelů.

Pokud jde o místa, skrývá Hide.me slušnou práci, která zaručuje rozmanitost. Může se pochlubit šesti americkými a kanadskými servery, jedním v Mexiku a jedním v Brazílii. Většina jejích serverů je umístěna v Evropě a Velké Británii s dalšími místy v Maroku a na Islandu. Ostatní servery Hide.me jsou umístěny v Melbourne a Sidney, Austrálii, Indii, Singapuru, Hongkongu, Jižní Koreji a Japonsku. V současné době nemá služba v Rusku žádné servery, ale na Ukrajině a v Turecku mají servery.

Používání BitTorrentu nebo P2P pomocí Hide.me

Hide.me povoluje použití BitTorrentu a P2P na určitých serverech. Servery v USA, Mexiku, Velké Británii a Austrálii jsou významnými výjimkami z tohoto povolení. Hide.me na svých webových stránkách tvrdí, že použití proxy serveru SOCKS na P2P torrent provozu zrychluje přenosové rychlosti. Tady je málo důkazů na podporu tohoto tvrzení. SOCKS5 proxy má vypínač to umožňuje bezpečnější stahování torrentů.

Hide.me Výsledky testu rychlosti VPN

Použití jakékoli sítě VPN ovlivní rychlost přenosu dat. V zásadě, když používáte VPN, všechny vaše online požadavky musí přeskočit další obruče a podnikat dál, než by byly jinak vyžadovány.

Výsledek testu rychlosti skrýtTesty rychlosti pomocí Hide.me VPN služba přinesla méně působivé výsledky. Při použití serveru v New Yorku byla rychlost stahování 17,17 Mbps, zatímco rychlost nahrávání byla neinspirující 10,10 Mbps.

Čísla se zlepšila při používání serveru v Amsterdamu. Zde byla rychlost stahování 27,60 Mb / s, zatímco rychlost uploadu byla 19,92 Mb / s.

Použití britského serveru v Londýně přineslo podobná čísla. Stahování proběhlo rychlostí 28,69 Mbps, zatímco nahrávání bylo 20,41 Mbps.

Výkon serveru v Hongkongu byl obzvláště skličující. S rychlostí stahování 11,71 Mb / s a ​​rychlostí uploadu 3,19 Mb / s je zcela zřejmé, že to není druh rychlosti, kterou sofistikovaní uživatelé očekávají..

Nezapomeňte, že se váš výkon může lišit. Výsledky jakéhokoli testu rychlosti zachycují hlavně okamžik, k lepšímu nebo k horšímu. To znamená, že na zařízeních můžete zaznamenat zlepšené nebo zhoršené výsledky.

Hide.me's Logging Policy

Hide.me se může pochlubit přísnou politikou bez protokolování. Díky tomu, že má centrálu v Malajsii, zemi, která nemá žádné zákony týkající se povinného uchovávání dat, je to jedna z mála VPN služeb, pro které se tento chválí. To je rozhodující, zejména při zvažování způsobů, jak lidé tráví čas online. Další informace o protokolování VPN naleznete zde.

graf skóre skóre vpn politik protokolování

Ačkoli mnoho lidí by rychle tvrdilo, že ano "Nic skrýt" online, toto tvrzení je málokdy pravda.

Skutečnost je taková, že nikdo nechce, aby někdo jiný nosil prostřednictvím e-mailů, získal přístup k jejich bankovním nebo jiným finančním informacím nebo „poslouchal“ soukromé konverzace..

Proto je důležité používat nejlepší VPN pro ochranu soukromí a zajistit, aby nikdo nepozoroval vaše osobní online pohyby

Skrývá se. Skryje své zásady protokolování?

Ve snaze vyhnout se jakékoli právní odpovědnosti, Hide.me říká, že nezaznamenávají osobní údaje žádných uživatelů, ani nevedou na svých serverech žádné záznamy. Hide.me také prohlašuje, že v žádném případě nesledují, co jejich uživatelé dělají ve virtuálním světě. Ve skutečnosti podnikli poměrně neobvyklý krok, když se stali certifikovanými nepřidruženým bezpečnostním analytikem, který prohlásil, že Hide.me nevede záznamy o svých zákaznících.

Podle publikací společnosti dokonce nezaznamenávají skutečnou IP adresu žádného uživatele, ani neexistuje časové razítko připojení. Protože soukromí je jedním z největších důvodů pro použití VPN, Hide.me bez zásad protokolování je jednou funkcí, která je ve velké míře ve prospěch společnosti.

Možnosti cen pro Hide.me

Dalším bodem ve prospěch tohoto poskytovatele VPN je to, že své služby nabízejí zdarma. Existují však některé významné výjimky a omezení pro uživatele, kteří si volí bezplatnou verzi Hide.me. Zákazníci nemusí zadávat informace o své kreditní kartě na a plán zdarma, ale mají přístup pouze na tři umístění serveru. Kromě toho jsou omezeny na použití po jednom zařízení. Pokud hledáte bezplatnou, zde je několik lepších volných možností VPN.

Dalším frustrujícím omezením je, že bezplatní zákazníci jsou každý měsíc omezeni pouze na dva gigabajty dat, což je neuvěřitelně malé množství. Bezplatná verze Hide.me je šíleně pomalá i přes příslib společnosti vyvinout maximální úsilí, aby se věci pohybovaly rychlostí nejméně 3 Mbps. Bezplatní uživatelé dále nemusí mít rádi, že dostupné protokoly VPN jsou omezeny na IPSEC, SSTP, PPTP a L2TP. IPSEC, který zahrnuje IKEv1 a 2, je spolehlivou možností, ale ostatní nejnovější a největší protokoly jsou vyhrazeny pro platící zákazníky.

skrýt ceny

Plán Plus je k dispozici za zhruba 4,99 $ měsíčně. Limit pro přenos dat je výrazně zvýšen na 75 GB, ale uživatelé na této úrovni jsou stále omezeny pouze na jedno připojení najednou. Členové získají přístup ke všem umístěním na serveru a ke všem protokolům VPN. SOCKS proxy dále je k dispozici s tímto balíčkem.

Prémiový tarif zdvojnásobuje měsíční ceny na 9,99 $ měsíčně, ale uživatelé dostávají neomezený přenos dat a mohou připojit až pět zařízení najednou. Tento program také zahrnuje vše, co plán Plus nabízí kromě pevné IP adresy a dynamického předávání portů.

Plány Plus a Premium mají 14denní záruku vrácení peněz, pokud uživatelé nejsou spokojeni. Jedná se o relativně krátké období, ale mělo by stačit, aby běžní uživatelé určili, zda služba pro ně funguje.

Je Hide.me Doporučeno?

S jeho nedostatkem rychlosti a nafouknutými náklady na plán, v tuto chvíli nemůžeme doporučit skrýt. Pokud je vaším cílem najít nákladově nejefektivnější řešení, je lepší používat Surfshark, což nabízí více funkcí za nižší ceny.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me