Jak se dívat na HBO v Austrálii

HBO je zábavním a kulturním fenoménem ve Spojených státech a mnoha dalších zemích po celá desetiletí. V současné době přes 100 milionů předplatitelů po celém světě, toto je daleko od 365 předplatitelů, kteří měli v okolí Pennsylvánie, když debutovali v roce 1972.

Během prvních několika let byl růst pomalý. Nebyla potřeba infrastruktura potřebná pro růst HBO. Zároveň čelili určité opozici ze strany hlavních televizních sítí ze strachu, že kabel by okrádal publikum a ukradl příjmy. Koncem 70. a začátkem 80. let však došlo k řadě vylepšení infrastruktury a ke změnám ve sporech, které upřednostňovaly kabelovou televizi a HBO.

Logo HBOV roce 1982 měla společnost HBO 8,9 milionu odběratelů, prodej ve výši 440 milionů dolarů a zisk ve výši 100 milionů dolarů. V roce 1983 tento počet vyskočil na 13,4 milionů předplatitelů. To bylo v tomto okamžiku to HBO dostal se do podnikání vytvářet originální komediální programy. Koncem 80. a začátkem 90. let se zdálo, že HBO ztrácí část svého vlivu. Bylo to částečně způsobeno popularitou půjčoven domácího filmu.

HBO odpověděla řadou strategií a agresivních reklamních kampaní. Hledali licenci pro sportovní programování. A do roku 1993 jejich účastnická základna dosáhla 24,7 milionu.

Streamování HBO

Streamování na HBO je nyní realitou. Jejich služby HBO Go a HBO Now jsou neuvěřitelně populární. HBO-Now umožňuje každému, kdo má připojení k internetu, přihlásit se k této prémiové službě a užít si obsah HBO.

Logo HBO GOPěkné je, že HBO-Now má téměř veškeré programování, které by získal jedinec, který by se přihlásil k odběru kabelového kanálu. To znamená, že si můžete užít programy jako True Blood, True Detective, Game of Thrones a další.

To vše zní skvěle pokud žijete ve Spojených státech. Pokud jste mimo USA, například v Austrálii, neexistuje žádný přímý způsob, jak sledovat tento obsah. Nevzdávejte se zoufalství. Připravte se, protože v této příručce se podíváme na způsoby, jak obejít geo blokování, abyste si mohli tento HBO vychutnat v Austrálii.

�� TL; DR - Pokud chcete krátkou a sladkou verzi tohoto. Doporučujeme se podívat na SurfShark. Tento nováček v prostoru VPN poskytuje neobyčejně rychlé a streamingové služby nejen pro Netflix, ale také pro HBO, Hulu, Amazon Prime a asi 12 dalších prodejen. Navštivte Surfshark nebo si přečtěte naši recenzi. ��

Jak streamovat HBO v Austrálii

Možná si myslíte, že to nezní moc jako proxy? Mezi nimi existují určité podobnosti. Jedním z hlavních rozdílů je to, že s tunelem VPN, váš připojení je šifrováno. To znamená, že nikdo nemůže zachytit informace, které posíláte sem a tam. Tunel VPN je bezpečnější, nabízí vyšší rychlosti a dosahuje lepších výsledků.

Síť VPN umožňuje vytvořit zabezpečené spojení mezi vaším zařízením a jinou sítí prostřednictvím Internetu.

V podstatě vám umožňuje procházet internet pomocí sítě serveru, který je v jiné části světa. Pokud jste v Austrálii a pokusíte se získat přístup k obsahu HBO pomocí serveru ve Spojených státech, servery HBO se domnívají, že jste v USA, takže získáte přístup k obsahu.

Nyní je otázkou, která je nejlepší Služba VPN pro streamování HBO v roce 2020? Zde jsou mé návrhy:

1. NordVPN - vysoké rychlosti, obrovské počty serverů

Společnost NordVPN bere vaše soukromí vážně. V současné době má na celém světě 5 230 serverů. Všechny jejich plány vám umožňují připojit šest zařízení současně. Pokud nejste spokojeni s jejich produktem, mají 30denní záruku vrácení peněz.

Profesionálové
 • Více než 5 200 serverů
 • Unikátní specializované servery
 • Umožňuje šest současných připojení
 • Silný postoj k ochraně osobních údajů zákazníků
 • Pracuje s HBO a dalšími geo streamingovými službami s omezeným přístupem
Nevýhody
 • Nelze zakoupit další současná připojení

Jednou ze stížností, které lidé mají ohledně NordVPN, je jejich cena, to znamená, že jejich meziměsíční plán je dražší než některé jiné možnosti VPN. Cena bude drasticky levnější za měsíc, čím déle se zavazujete. Rozděluje se takto:

 • Měsíční tarif vás bude stát 11,95 $ měsíčně.
 • Pokud se přihlásíte k odběru na jeden rok, zaplatíte celkem 83,88 $ ročně. Rozděluje se to každý měsíc na 6,99 $.
 • Pokud se přihlásíte k odběru dvouletého plánu, zaplatíte předem 95,75 $. To je jen o něco více, než kolik platíte za roční plán. Členění je 3,99 $ měsíčně.
 • Pokud se přihlásíte k odběru tříletého plánu, zaplatíte předem 107,55 $ předem. Získáte tři roky za 2,99 $ měsíčně.

SmartPlay je jedinečná služba nabízená společností NordVPN. Usnadňuje vám přístup k geo-omezenému obsahu po celém světě. Kombinuje nejlepší funkce VPN a inteligentního DNS. S technologií SmartPlay nemusíte přemýšlet o žádné konfiguraci. Vše, co děláte, je připojení k serverům NordVPN a vy můžete využívat výhod.

A konečně, společnost NordVPN se zavazuje chránit vaše soukromí. Mají testované a respektované žádné zásady protokolování. To znamená, že nebudou protokolovat žádné informace o vás nebo o tom, co si prohlížíte online. Pokud chcete získat další informace, podívejte se na naše plné Recenze NordVPN.

2. Surfshark - vysoké rychlosti, nízké ceny

Služby HBO mohou být drahé a když k přístupu k vašim oblíbeným pořadům musíte použít VPN, nemusíte utrácet příliš mnoho peněz. Zde přichází Surfshark. Získejte přístup ke všem svým oblíbeným filmům a show HBO za pár dalších dolarů měsíčně, namísto zdvojnásobení cenové hladiny HBO.

Profesionálové
 • Více než 800 serverů
 • Nejlepší cena v oboru
 • Sídlí v Britských Panenských ostrovech
 • Snadné použití
 • Vysoké rychlosti
 • Pracuje s HBO a dalšími geo streamingovými službami s omezeným přístupem
Nevýhody
 • Nováček a relativně neprokázaný
 • Pomalá podpora e-mailem občas

Úspora peněz není jediným důvodem, proč používat Surfshark - ačkoli, za 1,99 $ za měsíc je to dost dobrý důvod, aby si to vyzkoušeli - služba poskytuje také rychlost a bezpečnost.

Také není nic horšího, než si sednout na gauč, abyste znovu prohlédli všechny Entourage, aby vás uvítali zprávou o geo omezení. Stejně jako ostatní VPN na tomto seznamu Surfshark bez obav odemkne HBO.

Surfshark nejen neukládá žádné informace týkající se aktivity, IP adres, názvu, umístění, historie, časových razítek, šířky pásma nebo provozu. Jste skutečně v bezpečí s nejlepšími šifrovacími standardy v oboru a bez protokolování kultury.

Pokud se chystáte dát šanci novému dítěti v bloku, podívejte se na naši úplnou recenzi Surfsharku, abyste si trochu více informací.

3. ExpressVPN - nejrychlejší spolehlivá VPN

ExpressVPN si udělal jméno jako jednu z nejlepších VPN služeb na planetě. Je známo, že jsou řízeny ochranou soukromí. Objevilo se mnoho významných případů, kdy se vlády a další agentury pokusily získat osobní informace o uživatelích ExpressVPN. Protože však tyto informace neuchovávají, nebyly nalezeny žádné informace.

Profesionálové
 • Jurisdikce Britských Panenských ostrovů
 • Žádné záznamy se neuchovávají
 • Vysoká rychlost se silným šifrováním
 • Pracuje s HBO a dalšími geo streamingovými službami s omezeným přístupem
Nevýhody
 • Cena
 • Podporuje pouze tři současná připojení

ExpressVPN má dobré rychlosti serveru. To platí i při dálkových spojeních. Aplikace ExpressVPN je uživatelsky přívětivá a pracuje na všech dostupných platformách a nabízí silné šifrování a skvělé bezpečnostní funkce.

Podobně jako u NordVPN je ExpressVPN na dražší straně.

 • Pokud platíte měsíc po měsíci, ExpressVPN vám bude účtovat 12,95 $ měsíčně.
 • Pokud si koupíte svůj šestiměsíční plán předem, zaplatíte ekvivalent 9,99 $ měsíčně.
 • Pokud si koupíte 15měsíční tarif, zaplatíte v podstatě 6,67 $ měsíčně.

ExpressVPN nabízí 160 umístění VPN serverů v 94 zemích s více než 3 000 VPN servery po celém světě a jejich zákaznický servis je na špičkové úrovni. Pokud se chcete o službě dozvědět více, přečtěte si naše plné Recenze ExpressVPN.

Použijte proxy

jak funguje proxyProxy funguje jako prostředník mezi vaším zařízením a webem. Když používáte proxy, vypadá to, že požadavky, které zadáváte, přicházejí z proxy. Výhodou proxy je to, že mohou ukládat do mezipaměti webové stránky, které byly navštíveny v minulosti, takže je v budoucnu pro ně rychlejší navštívit.

Proxy vám může někdy pomoci obejít geo blokování HBO. Problém je v tom Proxy nemají žádnou bezpečnost. Informace, která je přenášena, nejsou šifrována, takže je lze zachytit. Za druhé, mnoho proxy, zejména těch, kteří jsou zdarma, je nasyceno uživateli. Rychlost vašeho internetu tedy bude pomalá.

Dalším problémem s proxy je to, že pokud používáte připojení HTTP, může vaši skutečnou IP adresu vidět osoba nebo instituce, která proxy vlastní (Číst více: Skrýt vaši IP adresu).

Použijte inteligentní DNS

Jak inteligentní DNS fungujeInteligentní DNS nebo DNS proxy nezakryjí vaši IP adresu. nicméně, skryje adresu DNS, kterou vám poskytovatel internetových služeb přiřadil. Vaše adresa DNS obsahuje informace, které umožňují jiným webům, v tomto případě HBO, vědět, kde se nacházíte na planetě. Inteligentní DNS nahradí přiřazené DNS serverem pocházejícím z umístění, které nemá geo omezení.

Inteligentní DNS nebo DNS proxy zachytí žádosti o připojení a poté z těchto požadavků odstraní informace, které mohou být spojeny s místem, kde se nacházíte. Poté nahradí odstraněná data daty spojenými s jiným geografickým umístěním.

Podobné jako proxy, inteligentní DNS nepoužívá šifrování. Na druhou stranu lze informace přenášet bez snížení rychlosti internetu. Nevýhodou je, že informace, které jsou přenášeny online, jsou zranitelné, protože k šifrování připojení nedochází.

Použijte TOR

Jak tor fungujeTor je služba, která skrývá vaši IP adresu, když jste na internetu. Váš online provoz se odrazí mezi několika různými servery. Výsledkem je, že vaše digitální stopy jsou skryté. Tor odvede dobrou práci při skrytí vaší IP adresy a obcházení některých geografických omezení. Když však budou objevena relé, která používá k odskoku vaší internetové komunikace, ISP je mohou blokovat. S Torem zažijete a pomalejší rychlost internetu.

HBO ukazuje, že můžete sledovat

HBO je domovem některých z nejpopulárnějších a nejvlivnějších programů v televizi. Vytvořili kulturní jev, který změnil způsob, jakým lidé mluví, komunikují a dívají se na svět. Následuje několik z nejpopulárnějších programů, které tato kabelová síť nabízí.

Drát

Toto odvážné policejní drama prozkoumalo drogovou scénu v Baltimoru. Učinilo tak z pohledu donucovacích orgánů i obchodníků s drogami. Tento program byl měničem hry, protože jednoduše nepředstavoval donucovací orgány jako dobré lidi nebo obchodníky s drogami jako zločince. Místo toho se snažil ukázat nuanci problému ze všech perspektiv, včetně pohledu na role politiků, novinářů a komunity, které hrají v násilí gangů a válčení gangů. Jednalo se o promyšlenou seriál, který běžel pět sezón a 60 epizod.

Soprani

Sopranové získali 21 cen Emmy se 111 nominací. Toto je jeden z nejvíce uznávaných programů, které společnost HBO vyrobila. Byla to průkopnická série, která mísila složitosti rodinné interakce s intenzivním násilím spojeným s provozováním zločineckého syndikátu. Hlavní hrdina pořadu, Tony Soprano, pracoval na vyvážení rodiny, žil na předměstí, chránil své manželství, házel na své nepřátele a utíkal před FBI. Panické útoky ho vedly k hledání terapie. Toto ve spojení s jeho vadnou, ale milou povahou způsobilo Tonyho Soprana, darebáka, pro kterého lidé zakořenili. Finále seriálu této televizní show bylo jednou z nej polarizovanějších v historii. Přehlídka probíhala šest sezón a měla 86 epizod.

Hra o trůny

Tato rozlehlá série založená na knize Píseň ledu a ohně George RR Martina je jednou součástí politické hry, jedné části draků, jedné části fantazie a jedné části válečného eposu. Série má množství opakujících se postav, všichni dělají jejich část, aby se uchýlili k Železnému trůnu. Ať už je člověk fanouškem fantazie nebo ne, příběh je lákavý. Je to složité. A je tolik zvratů, že je to šokující. Hry trůnu jsou známé také velkým množstvím násilí a bezdůvodného sexu. V roce 2020 vstoupila Game of Thrones do své osmé a poslední sezóny.

Jak HBO omezuje jejich obsah

Diskutovali jsme o tom, jak je obsah geograficky omezen. Ale otázkou milionů dolarů je, jak k tomu dochází? Má to hodně společného s tím, jak internetová zařízení spolu komunikují.

Abyste mohli sledovat HBO v Austrálii, musíte přimět servery HBO, aby věřily, že se nacházíte ve Spojených státech. Jak to děláš? Musíte změnit svou IP adresu. Naštěstí existuje řada nástrojů, které vám umožní obejít geo blokování HBO a streamovat požadovaný obsah.

Každé zařízení, které komunikuje s jiným zařízením na internetu, musí mít IP adresu. Můžete si představit IP adresu, jako je vaše poštovní adresa v reálném světě. Vaše IP adresa informuje ostatní servery na internetu, kam mají být pakety doručovány. Tyto pakety informací mohou být webové stránky nebo pořady, které jsou vysílány na internetu.

Pokud se pokoušíte sledovat HBO v Austrálii, serverům HBO se říká, že žádost přichází ze zařízení mimo USA. Servery HBO odpoví zasláním chybové zprávy namísto vašich oblíbených pořadů HBO.

Proč HBO omezuje streamování

Pro občana USA, který cestuje do zahraničí, může být docela drsným předplatitelem služby HBO Go nebo HBO-Now, když se snaží získat přístup ke streamovací službě v zahraničí a uvědomí si, že to nemůže. První otázka, kterou si většina lidí klade, je proč?

Existuje řada důvodů, proč HBO brání mezinárodním divákům v prohlížení jejich streamovaného obsahu. Hodně z toho souvisí s televizními distribučními smlouvami uvnitř Spojených států. V mnoha případech byly tyto dohody navrženy tak, aby umožňovaly zobrazování obsahu pouze americkým divákům ve Spojených státech. Totéž platí o omezeních Netflix.

Stejně jako u většiny věcí se důvod, proč se to dělá, rozpadá na peníze. Tvůrci programů chrání finanční životaschopnost svých produktů lépe než nejlepší systém zabezpečení domácnosti chrání dům velmi bohatého jednotlivce, který si uvědomuje soukromí. Populární pořad může být licencován odlišně v jiné zemi, což zvyšuje příjmy, které tvůrci programu získají.

Dalším důvodem je to, že ratingový systém v jedné vládě se může úplně lišit od jiné vlády. Program jako Game of Thrones, který je známý pro své příšerné násilí a grafický sexuální obsah, je ve Spojených státech přijatelný, ale jiné země tento obsah nemusí přijmout. Ukazuje, že HBO vysílání je navržené tak, aby odpovídaly pokynům vydaným americkými vysílacími agenturami. Protože HBO neukazuje svůj obsah v zahraničí, tak nemusíte se bát, že se také pokusíte zapadnout do politik jiných zemí.

To, samozřejmě, protože politika nebo vláda nepovažuje obsah vhodný pro svou zemi, neznamená to, že si občané nevyvolávají chuť k jídlu. Internet šíří myšlenky a kultury, zejména ty, které jsou prezentovány v populárních médiích, jako je HBO, po celém světě. Takže jinde existuje hlad po tomto obsahu. Kromě toho existuje řada lidí, kteří za své předplatné zaplatili doma a chtějí je používat, když cestují do zahraničí..

Závěrečné myšlenky

HBO vytváří fenomenální obsah za posledních pět desetiletí. Diváci ve Spojených státech byli schopni streamovat na HBO, zatímco ti venku byli ponecháni, aby se pokusili najít řešení. I když existuje celá řada možností, jak obejít geo blokování, doporučujeme použít VPN, ať už je to tak NordVPN, Surfshark nebo ExpressVPN. Tyto tři služby jsou bezpečné, rychlé, spolehlivé a jsou také nejlepší VPN pro Netflix.

Pokud je váš internet stále příliš pomalý na streamování Netflixu, podívejte se na naše rozdělení plánů NBN. dík!

Jako vždy bychom od vás rádi slyšeli. Sdělte nám, co si o této recenzi myslíte, a také do návrhů níže uveďte návrhy, které máte.

FAQs

Otázka: Proč je HBO pouze na Foxtel?

A: 1. ledna 2017 společnost Foxtel uzavřela dohodu, která jí poskytla rozsáhlá práva do knihovny HBO. Díky tomu se Foxtel stal nesporným „domovem HBO“.

Otázka: Kolik stojí streamování HBO?

A: HBO-Now stojí 15 $ měsíčně. Jedná se o samostatné předplatné, které nevyžaduje předplatné HBO. HBO Go je zdarma, pokud máte předplatné HBO.

Otázka: Jaký je rozdíl mezi HBO GO a HBO-Now?

A: Obě streamovací služby nabízejí stejný obsah. HBO Go je pro jednotlivce, kteří mají předplatné kabelu HBO. HBO-Now stojí 15 $ a platí pro ty, kteří nemají předplatné HBO kabelu.

Otázka: Mohu sledovat hru o trůny na HBO-Now?

A: Ano. Nové epizody jsou k dispozici na HBO Nyní se současně objevují na kabelovém kanálu.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me