Jak získat americký Netflix v Austrálii

Netflix má více než 158 milionů odběratelů (a počítání…).  

To je pravděpodobně více než to, o čem by zakladatelé společnosti mohli snít, když založili společnost jako místo k zapůjčení videí online již v roce 1998. V té době se Netflix proslavil částečně díky nabídce společnosti neomezených DVD, která by byla poslal do vašeho domu.

odemknout netflixKdyž se tento nápad poprvé objevil na scéně, bylo to revoluční. Myšlenka, že si nemusíte půjčit na trh, aby si půjčilo DVD, změnila všechno. Američané se chopili konceptu.

V roce 2002 měl Netflix pouze 700 000 odběratelů. V roce 2005 jejich předplatné vyskočilo na 3,6 milionu. To, co Netflix a fanoušci programu nechápali, je to, že v něčem je něco lepšího.

V roce 2007 společnost Netflix spustila funkci streamování. Nemusíte tedy čekat, až DVD dorazí k vám domů. Na požádání byste mohli mít film podle svého výběru. Zakladatelé Netflixu uvedli, že mají zájem zahájit streamování mnohem dříve, ale rychlost internetu v té době neumožňovala. To je pravda - předběhli svůj čas.

Jak popularita Netflix streamingu začala růst, to začalo být podporováno na herních konzolách, handheld zařízeních a televizích. Zajímavé je, že v tomto okamžiku byly streamingové služby s Netflix dostupné pouze ve Spojených státech.

To by se všechno změnilo v roce 2010, kdy Latinská Amerika a Kanada, stejně jako Karibik v roce 2011, měly přístup k streamovací službě Netflix. Téhož roku začal Netflix vyrábět svůj vlastní originální obsah. V roce 2013 debutoval House of Cards. Byl to nesporný zásah.

Vypadalo to, že Netflix měl jeden úspěch za druhým. Stačí se podívat na programy jako:

 • Podivné věci
 • Oranžová je nová černá
 • Koruna

programování netflix

V roce 2012 Netflix provedl skok přes rybník a stal se dostupným ve Velké Británii. Brzy poté, co se Netflix stal dostupné na většině trhů po celém světě.

TL; DR - Získejte VPN (virtuální privátní síť).

�� TD; LR - Jediným skutečným řešením, jak získat trvalé pracovní řešení pro přístup k Netflixu, je použití VPN. Několik webů doporučuje používat proxy nebo dokonce TOR, neříká vám celý příběh. Proxy postrádají šifrování a zabezpečení, které VPN poskytuje při používání TOR, což zcela snižuje vaši rychlost na maximum jen Kb / s.
�� Prosím, PROSÍM, ať děláte cokoli, vyhněte se „bezplatným“ VPN. Dokonce i ty nejlepší bezplatné VPN jsou desetinásobek. Důrazně doporučujeme, abyste drž se dál od VPN zdarma protože obvykle nejsou nejlepšími řešeními pro Netflix. Jejich bezpečnostní zásady jsou často nebezpečné a mohou vaše zařízení vystavit útokům. Jejich rychlosti jsou velmi pomalé. Mají hrozné zásady protokolování, takže sledují navštívené weby a to, co děláte, když jsou online.

Pokud chcete nejlepší VPN, doporučujeme některou ze tří:

 1. Přečtěte si náš plný Recenze NordVPN nebo navštívit NordVPN
 2. Podívejte se na nováčka Surfshark, poskytuje streamingové služby nejen pro Netflix, ale také pro HBO, Hulu, Amazon Prime a asi 12 dalších prodejen. Navštivte Surfshark nebo si přečtěte naši recenzi.
 3. Pokud se rozpočet nezajímá, jděte na ExpressVPN. Jsou o něco rychlejší Nord a SurfShark a mají hezčí uživatelské rozhraní ve svých mobilních a stolních aplikacích.

Upřímně řečeno, nemůžete pokazit žádnou z výše uvedených tří služeb VPN. Všichni pracují zhruba stejně a umožní vám sledovat vaše oblíbené pořady Netflix odkudkoli v Austrálii.

Potřebujete více informací? Čti dál..

US Netflix není „celosvětový“ Netflix

Cestovatelé ze Spojených států jsou často překvapeni, když se chtějí dívat na amerického netflixu v Austrálii a nevidí mnoho svých oblíbených pořadů. Důvod je ten, že americký Netflix v Austrálii je geo blokován.

Jistě, budete moci sledovat Netflix, ale až budete v Austrálii vám bude chybět tuna obsahu. Dostanete také dost obsahu, v závislosti na tom, jak se na to díváte.

Netflix Australia má velkorysou knihovnu filmů. Australané získají přístup k původnímu obsahu Netflixu. To zahrnuje televizní pořady, filmy, dětské programy, dokumentární filmy a komediální speciály.

Jako bonus navíc mají australští uživatelé přístup k australským titulům, které američtí diváci neviděli a ve většině případů o nich nikdy neslyšeli. A konečně, v některých případech jsou australští diváci schopni streamovat pořady, když dorazí nové epizody, zatímco američtí předplatitelé musí počkat, až bude celá sezóna dokončena.

Největší rozdíl, který uvidíte, je, když se podíváte na licencovaný obsah. Jako příklad, Přátelé, neuvěřitelně populární americký televizní seriál, je k dispozici na US Netflix. Na Netflix v Austrálii ji však nelze najít. Totéž platí pro pořady jako:

 • Myšlenky zločince
 • Perníkový táta
 • Walking Dead
 • Nadpřirozený

Je pravda, že některé show můžete vidět na konkurenčních platformách streamů. Jen ne Netflix. To platí také, pokud se díváte na sledování Avengers: Infinity War a Úžasňáci 2.

Porovnání nákladů: US Netflix vs Australian Netflix

Zajímavým faktem je, že Australané neplatí za Netflix tolik méně než obyvatelé USA. Australští obyvatelé si mohou zakoupit počáteční balíček za 9,99 $ měsíčně. Za 13,99 $ měsíčně mohou mít streamování ve vysoké hloubce. Za 17,99 $ měsíčně mohou Australané získat nejlepší balíček, který nabízí Netflix v této oblasti, se všemi přidanými zvonky a píšťalky.

Ve Spojených státech přináší do roku 2020 nárůst standardního balíčku Netflix o 18 procent. Bude se pohybovat od 10,99 $ za měsíc na 12,99 $ za měsíc. Prémiový plán vyskočí z 13,99 $ měsíčně na 15,99 $ měsíčně. A základní plán se pohybuje od 7,99 $ za měsíc na 8,99 $ za měsíc.

Abychom byli spravedliví, Netflix usilovně pracuje na tom, aby byl jejich obsah globální. Do hry však vstupuje řada problémů. Otázkou tedy je, jak mohou Australané, kteří chtějí sledovat US Netflix, získat přístup do americké knihovny? Existuje několik možností.

Jak funguje obsah Netflix Geo-Block?

Stručně řečeno, geografické blokování nastane, když je obsah, který chcete sledovat, zablokován ve vaší geografické poloze, podobně jako blokování webových stránek. Netflix používá geo blokování jako způsob rozdělení světa do tržních segmentů. To jim umožňuje prodávat své výrobky za různé ceny, což zvyšuje jejich zisk oproti tomu, že mají po celém světě jednu cenu a jednu politiku.

Netflix není jedinou společností, která to dělá. A nemusí vždy fungovat ve prospěch Spojených států. Například obyvatelé Spojeného království ve Spojených státech mohou být šokováni, když BBC iPlayer nefunguje.

Jak Netflix ví, ve které zemi jste? Na základě vaší IP adresy. Každý počítač nebo zařízení připojené k internetu má IP adresu. Když tedy navštívíte webové stránky, IP adresa řekne Internetu, kam mají být informace zaslány.

Dalším skvělým příkladem je YouTube, který také blokuje obsah v závislosti na vaší geografické poloze. YouTube US není YouTube Austrálie, i když se to zdá. (Přečtěte si více: Odblokování Youtube)

Vaše IP adresa je poskytována vaším ISP nebo poskytovatelem internetových služeb. Stejně jako fyzická adresa sděluje světu, kde se nacházíte, takže vaše IP adresa ukazuje vaši polohu, takže je snadné vás sledovat.

Streamovací služby mohou tyto informace využít při rozhodování, jaký obsah by uživatelé měli mít na základě své polohy dovoleno vidět. Pokud se pokusíte připojit pomocí zablokované adresy IP, zobrazí se obávaný chybová obrazovka Netflix.

netflix se nezdařilo

To se stane, i když platíte za službu, jako je Netflix. Američané, kteří cestují na dovolenou nebo do práce, to viděli z první ruky.

Neomezený přístup k Netflixu

Dlouhé a krátké je, že musíte najít způsob, jak přimět streamovací službu k tomu, abyste věřili, že se nacházíte v jiné geografické lokalitě. Existuje několik životaschopných způsobů, jak toho dosáhnout, ale my se zaměříme pouze na nejlepší pracovní řešení, jak získat Netflix USA.

Pamatujte, že chcete mít ten správný nástroj pro správnou práci. Například nejlepší správce hesel neudělá nic, co by pomohlo chránit vaše přihlášení před koncem ve špatných rukou. Takže utrácení peněz za špatné řešení obejít geo blokování vás jen nechává frustrované nebo horší, poškozuje vaše soukromí na internetu.

Sečteno a podtrženo, získejte některou z testovaných sítí VPN níže. Toto jsou nejlepší VPN pro Netflix.

# 1 NordVPN - nejlepší řešení pro streamování Netflix

NordVPN byl vždy na vrcholu od začátku. NordVPN se může pochlubit více než 5 000 servery po celém světě a pokrývá obrovskou geografickou oblast, která zahrnuje 6 kontinentů, a poskytuje služby všem, kteří potřebují ochranu..

S jejich vlastníkem Technologie SmartPlay, většina, pokud ne všech jejich 5 000 serverů, by mohla získat přístup k USA Netflixu a jiným Netflixům a streamovat bez problémů. U žádného jiného poskytovatele VPN to nezískáte.

Profesionálové

 • Technologie SmartPlay
 • Odblokuje Netflix z jakékoli země
 • Protokol OpenVPN s šifrováním AES-256 bitů
 • Zkušební verze zdarma
 • Záruka vrácení peněz
 • Zásady nulování protokolování

Nevýhody

 • Rychlost může být někdy velmi nekonzistentní

NordVPN je o něco dražší než mnoho placených VPN. Jakmile se však podíváte na jejich dostupné plány, všimnete si, kolik ušetříte, když se podíváte do dlouhodobějších podmínek. Ve skutečnosti, měsíční náklady klesají natolik, že se nakonec stanou jedním z nejlevnějších plánů VPN, jaké můžete kdy dosáhnout, pokud se podíváte na jejich tříletý plán.

 • Měsíc na měsíc - 11,95 $ každý měsíc.
 • Roční - 83 USD ročně nebo 6,99 $ každý měsíc.
 • Dvouletý plán - 95,75 $ na dva roky. Rozděluje se to na 3,99 $ měsíčně.
 • Tříletý plán - platba předem je 107,55 $, což je zhruba 2,99 $ měsíčně.

Skvělá věc je, že všechny plány NordVPN mají 7denní bezplatnou zkušební verzi. Má také 30denní záruku vrácení peněz. Pokud se vám během prvních třiceti dnů nelíbí to, co vidíte, můžete je vypnout a vrátit všechny své peníze zpět

Můžete věřit společnosti NordVPN, aby vaše soukromí zůstalo soukromé. To nemusí být tak velká věc, když mluvíme o filmech, které vysíláte na US Netflix. Mohlo by to však být větší řešení, když mluvíme o jiné online aktivitě.

nordvpn logging policy

NordVPN byl auditován účetními firmami a tyto firmy potvrzují, že když tvrdí, že nevedou záznamy, neukládají záznamy.

Surfshark č. 2 - nejlevnější řešení pro streamování Netflix

NordVPN je dobře známý v Netflix streaming aréně kvůli velkému počtu serverů. S tolika servery je pro Netflix obtížné blokovat některý z nich.

NordVPN stojí dobrou hromadu změn ve srovnání s naším výběrem na tomto seznamu. Surfshark nemá problémy s přístupem k Netflixu a je to asi poloviční cena za NordVPN. Vzhledem k tomu, že Netflix občas zvyšuje své ceny, je dobré používat VPN, která nestojí téměř tolik jako předplatné na samotný Netflix..

Profesionálové

 • Levný
 • Odblokuje Netflix z jakékoli země
 • Nad průmyslovým standardním šifrováním
 • Zásady nulového protokolování
 • Snadné použití

Nevýhody

 • Méně serverů než jiné možnosti

Při výběru novější společnosti, která bude při používání služby Netflix provádět tak důležitou funkci, jako je odblokování geografických omezení, má smysl být skeptický. Jít za novým klukem v bloku se může zdát jako nebezpečný tah. Pokud jde o Surfshark, je to vlastně docela bezpečné.

Surfshark je skvělou volbou pro lidi, kteří se chtějí obejít geo omezení, aniž by v zásadě platili další předplatné Netflixu. Je spravedlivé, že ostatní VPN účtují za svou službu prémii, protože poskytovaly kvalitní šifrovací tunely roky. Je také spravedlivé, že přišel Surfshark a nabídl stejnou kvalitu služeb za zlomek ceny.

Důrazně doporučujeme podívat se na webové stránky společnosti Surfshark, kde jsou uvedeny jejich současné zaváděcí ceny. Pokud jste stále ohledně této sítě VPN skeptičtí, podívejte se na úplnou recenzi Surfshark, kde najdete další informace.

# 3 ExpressVPN - Skvělá rovnováha rychlosti a bezpečnosti

Pokud z nějakého důvodu pro vás NordVPN není schůdnou možností, dalším doporučením na seznamu by bylo ExpressVPN. Toto je VPN služba Britských Panenských ostrovů. Nabízí řadu úžasných funkcí a má fenomenální sílu.

Podobně jako NordVPN má ExpressVPN také masivní síť, která je v současné době na 3 000 serverech ve 160 městech rozložených do 90 zemí. Pro zájemce o sledování Netflix ve Spojených státech budete rádi vědět, že USA mají pro tuto VPN nejlepší pokrytí.

Profesionálové

 • Vysoké rychlosti
 • Silné šifrování
 • Funguje na většině platforem
 • Fenomenální podpora
 • Pracuje s US Netflix

Nevýhody

 • Současně můžete připojit pouze tři zařízení
 • Trochu dražší i v jejich nejdelším časovém plánu
 • Skvrnité spojení s Netflix Australia

Jednou z nevýhod ExpressVPN je skutečnost, že s jedním účtem můžete propojit pouze tři zařízení. Ani to však není tak velká nevýhoda. Přemýšlejte o tom, kolik zařízení potřebuje většina lidí k připojení k VPN současně? Obvykle jen jeden. A pokud potřebujete připojit celý dům, ExpressVPN nabízí podporu VPN routeru. (Přečtěte si více: Nejlepší VPN směrovač)

Další nevýhodou je cena. ExpressVPN je jedna z nejdražších VPN, které najdete. Pokud si zakoupíte jejich službu každý měsíc, utratíte každý měsíc 12,95 $. Pokud používáte šestiměsíční službu, zaplatíte předem 59,95 $, což je průměrně 9,99 $ měsíčně. Pokud se rozhodnete pro jejich 15měsíční program, zaplatíte počáteční poplatek ve výši 99,95 $. Rozděluje se to na 6,67 $ měsíčně.

Dvě další věci, které se nám na ExpressVPN líbí, jsou jejich služby zákazníkům a jejich 30denní záruka vrácení peněz. ExpressVPN je ve svém produktu tak jistý, že i poté, co za produkt zaplatíte, máte 30 dní na vrácení peněz bez jakýchkoli dotazů.

Zákaznický servis s ExpressVPN je jedním z nejlepších, které jsme viděli. S jejich technickou podporou jsme vedli řadu rozhovorů a vždy jsme zjistili, že jsou dobře informovaní, nápomocní a velmi přístupní.

Možnosti zákaznického servisu ExpressVPN

Jen přidat ještě jedno peří k čepici ExpressVPN, jejich zásady ochrany osobních údajů jsou mimo vyčítání. Vlády se znovu a znovu pokoušely získat přístup k informacím o svých klientech. Protože však ExpressVPN odpovídá svému slibu, nevede žádné záznamy o svých klientech.

vyjádřit zásady ochrany osobních údajů vpn

Když se tedy vlády nebo jiné instituce pokusí získat tyto logy, ExpressVPN může upřímně říci, že neexistují.

# 4 VyprVPN - Úžasná funkčnost + rychlost a bezpečnost

VyprVPN je VPN založená na Švýcarsku, která se zaměřuje na soukromí. Nabízejí více než 700 serverů a více než 70 umístění serverů. Hlavním přínosem této VPN je to, že vlastní a spravuje všechny své vlastní servery. Nepoužívají žádné třetí strany.

Jejich služba funguje na mnoha platformách, včetně Apple TV a Android TV. Nezávislý audit ukázal, že VyprVPN neuchovává protokoly.

VyprVPN má relativně jednoduché cenové plány. Tyto plány vám umožňují zvolit si, zda budete platit ročně nebo platit měsíčně.

Profesionálové

 • Chameleonský protokol
 • Prokázáno žádné zásady protokolování
 • Podpora živého chatu
 • Pracuje s USA na Netflixu
 • 3denní bezplatná zkušební verze

Nevýhody

 • Žádná záruka vrácení peněz
 • Problémy s připojením v Číně
 • Problémy s jejich klientem Windows

Výběr základního měsíčního plánu bude 9,95 $ měsíčně. To umožňuje třem zařízením současně se připojit ke službě. Pokud platíte celý rok, dostanete stejnou službu za 60 USD ročně, nebo pět dolarů měsíčně.

Pokud se rozhodnete pro jejich prémiový plán, máte možnost platit 12,95 $ měsíčně na měsíční bázi, nebo si předplatit jeden rok na 80 $ za rok, což se rozdělí na 6,67 $ za měsíc. S prémiovým plánem můžete připojit pět zařízení a využít jejich výhody proprietární protokol Chameleon navržen tak, aby obcházel služby, které jsou vytvořeny pro blokování VPN při streamování.

Proč byste měli používat VPN?

Používáte-li VPN k obcházení geografického blokování Netflixu, máte další výhodu v tom, že je možné připojit zařízení k serveru nebo jinému zařízení pomocí zabezpečeného připojení.

Můžete pokračovat v prohlížení a streamování s vědomím, že veškeré informace přenášené online jsou šifrovány a nelze je zachytit. Tři VPN, které jsme zkontrolovali, nabízejí hvězdné rychlosti, hvězdné služby a jsou plně odhodlány pomáhat vám udržovat vaše soukromí. Nejlepší ze všeho je, že byly testovány a bylo prokázáno, že spolupracují s US Netflix.

Je volba VPN My Only?

Pokud jde o naše peníze, získání VPN je vaše nejlepší možnost, jak se obejít geo-blokování Netflixu. Není to však vaše jediná možnost. Inteligentní servery proxy DNS jsou navrženy tak, aby přesměrovávaly provoz, který je si vědom geografického umístění. To znamená, že pokud bude váš provoz blokován mimo USA, bude přesměrován do USA. Provoz směrovaný pomocí inteligentních serverů proxy DNS není šifrován. To by mohlo mít nějaké plusy, když mluvíme o streamování.

 • Protože je přesměrována pouze malá část vašeho provozu, rychlost šířky pásma je zachována.
 • Nastavení je velmi jednoduché, i když s počítači nejste dobří.

Služba funguje tak, že nahradí adresu DNS, kterou vám přidělí váš poskytovatel internetových služeb, novou adresou, která nemá žádné informace odhalující skutečné geografické umístění..

Jak inteligentní DNS fungujeVáš požadavek na připojení k webu, ke kterému chcete přistupovat, je zachycen. Veškeré informace, které by mohly uniknout z vaší geografické polohy, jsou nahrazeny novými daty, které ukazují na místo, ze kterého chcete přistupovat k geoblokovanému obsahu. V zájmu naší diskuse jsou veškeré informace, které vás identifikují jako v Austrálii nebo v jakékoli jiné zemi, nahrazeny informacemi, díky nimž se zdá, že jste ve Spojených státech..

Tak životaschopné, jak to může znít, nefunguje to pořád. Jistě, můžete získat přístup, ale až poté, co se pokusíte několikrát změnit polohu, pokaždé, když se pokusíte sledovat.

Závěrečné myšlenky

Netflix má spoustu úžasného obsahu. Z důvodu licenčních omezení není americký Netflix v Austrálii k dispozici. Pokud vás tato omezení frustrují, existují možnosti. Může fungovat inteligentní DNS. Avšak pro naše peníze je nejlepší použít VPN. VPN bude skrýt vaši IP adresu a zároveň zašifrovat informace, které vysíláte a přijímáte.

Ze čtyř VPN jsme zkontrolovali, NordVPN je nejlepší při přístupu k Netflix. Ostatní dva však také vykonávají dobrou práci. Rádi bychom od vás slyšeli. Jaké kroky jste podnikli, abyste mohli streamovat Netflix USA v Austrálii? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže. V části Časté dotazy najdete také odpovědi na některé z nejčastějších dotazů o streamování Netflix USA v Austrálii. Děkuji za přečtení.

FAQs

Otázka: Je v Austrálii legální VPN?

A: Ano. VPN jsou v Austrálii legální. Používáte-li VPN k obcházení geo blokovaného materiálu, jako je US Netflix, můžete tak učinit na základě přání držitelů práv. Obcházení geo omezení však není totéž, jak se proklouznout kolem nejlepšího domácího bezpečnostního systému v sousedství a proniknout do domu. Stejně jako většina online technologií je i právní předpisy Austrálie trochu neurčité ohledně toho, co je a co není povoleno. V současné době neexistují žádné zákony, které by vám bránily v používání VPN v Austrálii. Není také nezákonné obejít geo omezení.

Otázka: Co funguje VPN s Netflixem zdarma??

A: Žádný. Bezplatné VPN nestojí za to. Jejich služba je pomalá, takže i když jsou schopni obejít geo omezení Netflix, nemůžete streamovat video. Bezplatné služby VPN vás vidí jako zboží. Ukradou vaše soukromé informace a často tyto informace používají k vydělávání peněz pro sebe.

Otázka: Mohu se dívat na American Netflix v Austrálii bez VPN?

A: Inteligentní DNS vám může umožnit sledovat USA Netflix v Austrálii bez použití VPN. Díky tomu je nejbezpečnější a nejbezpečnější způsob požáru použití VPN, jako je NordVPN, ExpressVPN nebo VyprVPN..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me