Nejlepší kreditní karty v Austrálii

obrázek zobrazující peněženku kreditní kartyZa poslední 4 roky jsem se stal sběratelem různých druhů kreditních karet. Moje peněženka přešla z běžné velikosti na jednu z těch nadrozměrných cihel, které se sotva vejdou do kapsy.

Sorta se to líbí ... ale s menším objemem peněz. ��

A ačkoli my Aussies nemusíme být zasvěceni přihlašovacím bonusům, které si naši přátelé ve Spojených státech užívají, vypadal jsem vysoko a nízko, abych našel nějaké opravdu úžasné nabídky..

Po cestě jsem se naučil hodně heckuva o tom, jak získat nejlepší ceny, jak se vyhnout poplatkům a také jsem měl to štěstí, že jsem mohl cestovat hlavně body za poslední čtyři roky..

Měl jsem to štěstí, že jsem v bezpečnostním prostoru mohl založit několik internetových podniků a digitální platby byly něco, o čem jsem se hodně naučil.

Jak jsem tyto karty ohodnotil ✅

S výjimkou WestPac Black jsem v této recenzi použil všechny karty. Člověk by si myslel, že poplatky, body a provize za většinu těchto produktů by byly spravedlivé, ale to prostě není pravda.

Některé z těchto karet se velmi liší v poplatcích, cashbacku a úrokových platbách. Udělal jsem, co bylo v mých silách, abych prohledal data pro všechny a pomohl vám pochopit směšně dlouhý drobný tisk na každé kartě (protože vím, že to nebudete číst ��).

Na této stránce se pracuje, ale jsem otevřen všem dalším návrhům. Děkuji všem!

Contents

Různé kreditní karty pro různé potřeby

Jak jsem již zmínil, karty se nerovnají a to, co nevíte o kreditní kartě, kterou nosíte, vám může ublížit.

Banky a vydavatelé karet používají tyto charakteristiky k tomu, aby se odlišili od své konkurence a zaměřili se na konkrétní zákaznický profil.

Jinými slovy, každá karta má specializovaný trh, na který se specializuje. S ohledem na to vydavatelé karet navrhují své produkty tak, aby oslovovali cílové zákazníky. V sekci níže „Snažil jsem se je třídit podle kategorie.

Proto je vaší povinností jako zákazníka najít mezi nabízeným množstvím kartu, která vám umožní využít své výdaje, abyste dostali odměnu za váš životní styl. Jednoduše řečeno, výběr kreditní karty, která bude pracovat spíše pro vás než proti vám.

To je to, čeho chce tento nejlepší kredit v Austrálii dosáhnout. Nerad vás vidíme zkráceně jednoduše proto, že si nevyberete správnou kartu založenou na nevědomosti.

Nalezení perfektní kreditní karty pro sebe

Kromě toho, s tolika kreditními kartami na trhu, není pro každého vhodná univerzální karta vhodná pro všechny.

Abychom vám dali to nejlepší, připravili jsme důkladnou expozici, na kterých kartách považujeme to nejlepší z jejich plemene, spolu s důvody, které dělají z každého velkolepého.

Níže je uveden přehled kategorií, které jsme použili pro klasifikaci kreditních karet v australštině. Považujte to za obrys a seznam referencí, takže můžete na ně přeskočit kliknutím na položku.

Kreditní karta pro body
Kreditní karta pro body

Obchodní kreditní karta
Podnikání

Body Qantas
Body Qantas

Cestovní karta
Cestovat

Odměna
Odměna

karta rychlosti
Rychlost

Bezúročné
Bezúročné

Převody zůstatku
Převody zůstatku

Žádný roční poplatek
Žádný roční poplatek

Zájmová karta
Nízký zájem

Zveřejnění: Ochrana osobních údajů Austrálie je podporována komunitou. Pokud se prostřednictvím tohoto příspěvku zaregistrujete ke kreditní kartě, můžeme získat provizi. Tyto peníze používám k platbě za údržbu tohoto webu a také k podpoře dalšího výzkumu a podpory pro Australany při učení o digitálním soukromí. Soukromí Austrálie je aktivním zastáncem několika skupin prosazujících soukromí, včetně Electronic Frontiers Foundation a MAP. Další informace.

Začínáme - Pokud tyto informace budete pravděpodobně potřebovat, i když nejste začátečník:

Zahrnuli jsme sekci Začínáme, která má pomoci těm, kteří začínají kreditními kartami, seznámit se s tím, jak kreditní karty fungují. V této části vysvětlíme, jak fungují kreditní karty, jak probíhá vaše kreditní historie, aby bylo možné určit vaše kreditní skóre, typy dostupných kreditních karet, mimo jiné.

Protože je zaměřena na začátečníky, neváhejte přeskočit do sekcí, které považujete za relevantní pro vaše potřeby.

Stále však může sloužit jako obnovovací kurz pro ty, kteří chtějí aktualizovat své znalosti o základech kreditních karet.

dobrou chuť!

Nejlepší 3 kreditní karty celkově (Austrálie) ����

Karty, které se dostaly do této nejlepší celkové kategorie, nebyly nutně vybrány, protože se jednalo o vynikající vůdce v jakékoli jediné vlastnosti nebo charakteristice (i když téměř všichni získali ocenění od nezávislých orgánů).

Jsou zde proto, že mají silnou kombinaci poměru přínosů a nákladů s vysokou hodnotou, spolu s podporou obsazení odměn a pohodlí, které je odděluje od stáda.

1. Platinová karta American Express Velocity Platinum Card

Míra nákupu: 20,74% p.a.

Bezúročné dny: 55 dní

Roční poplatek: 375 $ p.a.

Poplatek za pozdní platbu: 30 $

Míra převodu zůstatku: 0% p.a. za prvních 12 měsíců s 1% poplatkem za převod zůstatku.

Toto je karta navržená s ohledem na prototypní cestovatele. Pokud musíte často cestovat za obchodem nebo potěšením a mít poměrně utratitelný příjem a schopnost výdělku, měli byste skočit na příležitost získat tuto kartu.

Vydělávání bodů rychlosti

Vytvořil tento zřídkavý seznam, protože kromě toho, že nabízí jednu z nejvyšších výdělků pro Velocity Points, má na to stále hodně. Seznam výhod zahrnuje dva zpáteční lety Economy vnitrostátní s Virgin Australia každý rok, kromě návštěv v salonku v Virgin Australia. Součástí balíčku odměn je také salonek American Express s podobnými podmínkami.

Za každý dolar, který držitel karty utratí, získají 2,25 bodů rychlosti. To se dělí takto: 1.25 Rychlostní body se získávají za každý utracený dolar. Jedinou výjimkou jsou vládní agentury v Austrálii, kde míra návratnosti je 0,5 bodu za $ 1.

Pokud se nákupy uskutečňují v Virgin Australia, získáte za každý utracený dolar 1 další bod rychlosti. Na rozdíl od většiny karet však není omezen počet bodů rychlosti, které může držitel karty potenciálně vydělat, přičemž jejich body jsou okamžitě převedeny na jejich účet každý měsíc.

A ještě jsme se nedostali k tomu nejlepšímu. Tato karta doles 100 000 bonusových bodů rychlosti, pokud se ucházíte, a jsou schváleny 12. února 2020 nebo dříve. Následně musíte v prvních třech měsících schválení utratit alespoň 3 000 $ za kartu, abyste získali výhodu.

Své bezplatné cestovní pojištění zahrnuje vnitrostátní a mezinárodní lety. Vaše cestovní nepříjemné pojištění pokrývá zmeškaná spojení, zpoždění letu a zpožděná zavazadla. Pokud v průběhu svého členství každý rok utratíte 50 000 $, získáte 100 kreditů o stavu častých letáků.

Můžete se rozhodnout pro zvýšení míry výdělku bodů přidáním 4 dalších karet pro přátele nebo rodinu bez dalších poplatků.

Roční poplatky?

Někteří by se mohli krčit na šok nálepky platit Roční poplatek 375 $, ale když vezmete v úvahu řadu výhod, které nabízí, od velkorysých bodů odměny, bezplatných domácích letů a vstupenek do salonku, máte víc než jen vyrovnaný údajně přehnaný roční poplatek.

Mějte na paměti, že některé vnitrostátní zpáteční lety stojí 375 USD a více, což znamená, že můžete získat roční poplatek za jediný swoop.

2. Bankwest More World Mastercard

Míra nákupu: 19,99% p.a.

Bezúročné dny: 44 dní

Roční poplatek: 270 $ p.a.

Poplatek za pozdní platbu: 25 $

Míra převodu zůstatku: 0% p.a. za prvních 6 měsíců s 1% poplatkem za převod zůstatku, pak se vrací na 19,99%

Tato karta našla speciální schopnost kombinace skvělých funkcí, které dělají radost jak sběratelům bodů, tak i cestovatelům. Tato prémiová kreditní karta je vynikající volbou pro časté cestovatele, kteří jsou také motivováni myšlenkou vydělávat vyšší výdělek než běžné platinové nebo klasické karty.

The Bankwest More World Mastercard se houpe za ploty a nabízí pozoruhodných 2,5 bodů za každý utracený dolar, bez jakéhokoli omezení na výdajové limity. Je ideální pro ty, kteří mají prostředky na velké výdaje, poskytuje 115 000 ročních bonusových bodů po splnění minimálních ročních výdajů.

Chcete-li dát bonus v perspektivě, je to ekvivalentní uplatnění dárkové karty Davis Jones v hodnotě 300 $ s 100 000 body. Na první začervenání se zdá, že to je opravdový prchlík budete muset hodně utratit - minimálně 84 000 dolarů k získání těchto bonusových bodů. Bankwest More však provozuje svůj roční bonus v odstupňovaném režimu podle stavu karty, takže byste měli mít možnost najít jinou kartu na úrovni, která vyhovuje vašemu finančnímu stavu..

Další bonusy

Je to však docela šikovný kus plastu, který máte při cestování, neúčtujeme žádné poplatky za zahraniční transakce a vybavené cestovní pojištění, které pokrývá domácí i zahraniční cestování. Bankwest More poskytuje 10 vstupů do salonku na letišti zdarma každý rok, s další výhodou, že vám a vašim hostům umožňuje přístup k více než 1 000 salónkům po celém světě s LoungeKey.

Zatímco Bankwest More nabízí 0% převodů zůstatku po dobu 6 měsíců, nezapomeňte, že byste za tuto transakci nezískali žádné body. Ale na druhé straně, alespoň byste mohli použít tuto nízkou sazbu k splacení stávajícího dluhu.

3. Bankovní kreditní karta Visa Platinum

Míra nákupu: 0% p.a. Za prvních šest měsíců

Bezúročné dny: 44 dní

Roční poplatek: 99 $ p.a.

Poplatek za pozdní platbu: 20 $

Míra převodu zůstatku: 0% p.a. za prvních 6 měsíců s 1% poplatkem za převod zůstatku, pak se vrátí na 19,99%

To, co činí tuto kartu zvláštností a součástí její jedinečné přitažlivosti, je její historie. Bank First je vzájemná společnost, která naznačuje, že má na základě svých rysů a postupů propleten závazek zaměřený na komunitu.

Protože to začalo hrstkou učitelů, závazek Bank First vůči svým zákazníkům se odráží v poplatcích, výhodách a zkušenostech. Je však třeba poznamenat, že slouží všem Australanům, takže nemusíte být ve vzdělávání, abyste získali kartu nebo půjčku.

Bonusové funkce

Bank First Visa Platinum je jedním z mála druhů karet, které nabízejí zdarma úrokové sazby na nákupy i převody zůstatků. Tato současná výhoda je platná, pokud držitel karty požádá do 31. prosince 2019 nebo dříve.

Z konkurenčního ročního poplatku ve výši 99 USD plus nízkých 9,84% účtovaných úrokových sazeb po úvodním období odkladu a dalších nákladů na nejnižší dno zahrnuje kreditní karta Bank First Visa Platinum definici hodnoty pro zákazníka za peníze.

Tento étos zaměřený na komunitu se odráží v takových postupech, jako jsou bankovní balíčky, které jsou bez poplatků, termínované vklady určené k zajištění škol s cílem usnadnit plánování a uspořádání grantů..

Jako držitel karty budete příjemně překvapeni, že její výhody, jako je cestovní pojištění zdarma i na mezinárodních letech Rovněž přichází s platinovými recepčními 24 hodin denně, aby zvládli vaše požadavky na zábavu a životní styl.

Jedním z mála vad na této kartě je, že se může pochlubit žádný program odměn, Přestože jsou členové automaticky zařazeni do programu Visa Entertainment, poskytují exkluzivní slevy na položky související se životním stylem, jako je sport a hudba.

Nejlepší australské kreditní karty - hodnoceno podle kategorie

Níže naleznete seznam nejlepších kreditních karet pro konkrétní potřeby nebo vynikající v daných kategoriích:

# 1 - NAB Qantas odměňuje podpisovou kartu

Nejlepší kreditní karta pro body

Míra nákupu: 19,99% p.a.

Bezúročné dny: 44 dní

Roční poplatek: 295 $ p.a. za první rok, po kterém skočí na 395 $

Poplatek za pozdní platbu: 15 $

Míra převodu zůstatku: 0% p.a. za prvních 6 měsíců s 2% poplatkem za převod zůstatku, pak se vrátí na 21,74%

Byla to bitva na výběr mezi podpisovou kartou NAB Qantas Rewards nebo kreditní kartou Qantas Premier Platinum pro tuto kategorii. Nakonec jsme se ale rozhodli jít s NAB Qantas, zatímco Qantas Premier Platinum Credit Card jsme jako nejlepší v kategorii Qantas získali.

Bylo to však těsné volání, protože obě tyto karty jsou těžkými váhami v kategorii odměnových bodů a zaslouženě.

Výdaje na výdaje

NAB Qantas vám to umožňuje získejte až 120 000 bonusových bodů Qantas, jakmile dokážete splnit své výdaje. Jeden z těchto požadavků stanoví, že jej musíte udržet otevřený po dobu 12 měsíců.

Rozdělení rozpětí požadavků je následující: pokud držitel karty do 60 dnů splní požadavek utratit 3 000 $ (pouze u způsobilých nákupů), získají 90 000 bonusových bodů Qantas. Zbytek (30 000 bonusových bodů) je poté zpřístupněn 13. měsíc od doby, kdy byla karta otevřena.

Po prvním roce mohou držitelé karet využívat snížený roční poplatek 295 $, poté se vrátí na 395 $. Nicméně roční poplatek zůstává v každém případě značně přehnaný.

Přestože získáte odměnu za každý utracený dolar, je to bohužel omezena na pouhých 20 000 $ a získané body nezůstávají rovnocenné za každý 1 dolar výdajů. Za prvních 5 000 $ získáte 1 Qantas bod za 1 $, ale poté se vrátí na 0,5 Qantas bodů za 1 $ utracených mezi 5 001 a 20 000 $ za každé období výpisu.

Jak vidíte, požadavky na útratu a chmel, které musíte projít, abyste získali bonusové body, jsou trochu ohromující. Karta navíc nepřichází s některými spolehlivými výhodami, které mají jiné karty, například cestovní kredit nebo vstupenky do salonu.

Jasné je, že pokud můžete získat 120 000 bonusových bodů, stačí vám přeletět z Melbourne nebo Sydney do Hongkongu a vrátit se do prvotřídní ekonomické třídy.

Výhody pro časté létání

Jedná se o kartu navrženou tak, aby prospívala častým letcům, kteří chtějí, když na kartě utratí body, kromě využití řady dalších funkcí karty. Skutečnost, že se jedná o kartu Visa s virtuálními zásuvkami, které tento typ karty přijímá, poskytuje další podporu v odměňování.

Mezi další přednosti karty patří poskytování nepřetržité služby NAB Concierge pomáhat s cestovními a jinými službami. Bezplatné pojištění se vztahuje na zahraniční cesty, které jsou poskytovány při použití alespoň 500 $ na předem rezervované cestovní nákupy na kartě.

# 2 - American Express Business Explorer

Nejlepší obchodní kreditní karta

Míra nákupu: 16,99% p.a.

Bezúročné dny: 55 dní

Roční poplatek: 395 $

Poplatek za pozdní platbu:

Míra převodu zůstatku: N / A

Obrovské výhody a obchodní věrnostní bonusy jsou jen některé z výhod, které jsou k dispozici pro firmy, které se rozhodnou jít s kreditní kartou American Express Business Explorer..

Pomocí této karty můžete zvýšit kupní sílu vaší společnosti, zejména pokud musíte každý měsíc provádět nákladné a drahé obchodní nákupy. Podniky získají až 100 000 bonusových bodů za členství.

Funguje tak, že nabízí 2 členské odměny za každý utracený dolar, pokud je o kartu požádána do 15. ledna 2020 nebo dříve, a každý měsíc je stanovena minimální míra utrácení 3 000 $ po dobu 3 měsíců. Pro srovnání, většina karet svého kádru umožňuje pouze dvouměsíční časový rámec.

Současní držitelé karet nejsou vyloučeni ani z bonusové bonanzy 50 000 bonusových bodů výhody se jim rozšířily, když každých 12 měsíců utratí na své kartě alespoň 100 000 $. Dalším tajemstvím jeho omáčky je to, že můžete urychlit své odměny vydělávající sílu rychleji přidáním karet zaměstnanců na svůj účet bez dalších nákladů.

Díky nízké úrokové sazbě 16,99% p.a, možnosti přidat až 99 zaměstnaneckých karet, je to jedna z nejvšestrannějších obchodních kreditních karet, které má v arzenálu vaší společnosti. A to vám umožní pohodlně sledovat své obchodní výdaje prostřednictvím australského obchodního softwarového řešení MYOB, přičemž všechny výdaje na zaměstnance jsou konsolidovány na jeden účet.

Kromě sledování výdajů mohou být získané členské body nasměrovány na cestovní a letištní průchody a pojištění zdarma. Nejlepší ze všeho je, že máte širokou škálu možností, jak tyto bonusové body využít.

Můžete se rozhodnout převést body podle svého výběru řada 8 leteckých partnerů. Nebo možná dáváte přednost šíření mezi širokou nabídkou odměn, kromě letů, jako je online nakupování u Davida Jonesa, dárkové karty, letištní salónky, nebo je využívejte k výplatě zůstatku na vaší kartě.

Letištní salonky zahrnují 2 vstupy, s možností výběru v American Express Lounge na letištích Melbourne nebo Sydney International Airport.

Na rozdíl od jiných kreditních karet vám umožňuje akumulovat tyto body bez rozpoznatelných limitů, které omezují získané body, kromě toho, že nemáte datum vypršení platnosti.

Přestože nabízí velkorysý uvítací bonus, jeho roční poplatek ve výši 395 USD je stále relativně vysoký a není příliš konkurenceschopný.

# 3 - Qantas Premier Platinum Credit Card

Nejlepší kreditní karta pro Qantas body

Míra nákupu: 19,99% p.a.

Bezúročné dny: 55 dní

Roční poplatek: 199 $

Poplatek za pozdní platbu:

Míra převodu zůstatku: 0% p.a. po dobu 18 měsíců (Upozorňujeme však, že dny bez úroků se nevztahují na nové nákupy, zatímco držitel karty nese dluh za převod zůstatku.)

Kreditní karta Qantas Premier Platinum jednoduše houpe! Tato karta vám dává příležitost získejte neuvěřitelných 120 000 bonusových bodů Qantas. Musím říct víc?

V případě, že nejste přesvědčeni, co takhle hodíme na to, že přichází se zlevněným ročním ročníkem a umožňuje vám vydělat až 2 body za každý $ 1, který utratíte za způsobilé položky. Tato karta je vytvořena nabízí luxusní výhody a prémiové odměny pro časté letce, bonusové body plus exkluzivní nabídky Qantas.

Tento téměř neomezený potenciál pro body Qantas je však založen na utrácení alespoň 1 500 $ povolených nákupů každý měsíc, aby bylo možné získat celkem 120 000 bonusových bodů během počátečního období 6 měsíců.

Rozděluje se na držitele karty, který každý měsíc obdrží 20 000 bodů, které splňují požadavky na výdaje, počínaje okamžikem, kdy byla karta schválena (přiblížení se maximu 120 000 bonusových bodů Qantas). Takže i když je bonusová nabídka vysoká, stále musíte věnovat zvýšenou pozornost, abyste mohli dodržovat stanovené podmínky.

Bonusové výhody

Jeho výhody zahrnují 2 bezplatné pozvánky na mezinárodní obchodní salonky, které musí být buď Qantas Club, nebo Qantas provozované zařízení každý rok.

Další výhody integrované s kreditní kartou Qantas Premier Platinum jsou bezplatné cestovní pojištění, kromě 20% úspory na vybraných domácích letech Qantas a QantasLink pro držitele karty a až 8 cestujících.

Jedinou bolestivou poznámkou u této karty je, že ačkoli nabízí prvních 18 měsíců úrok z převodu zůstatku, úroková sazba se po uplynutí této lhůty vrátí, aby odrážela sazbu zálohy v hotovosti.

Má také minimální kreditní limit 6 000 $, což zajišťuje, že karta poskytuje členům spoustu utratených kilometrů. Na druhou stranu, toto vysoké úvěrové minimum může zabránit lidem, kteří se skutečně zajímají o kvalifikaci, pokud jejich kredit není hvězdný.

Chcete-li z této karty získat nejlepší počet najetých kilometrů, doporučujeme vám využít její konkurenceschopnost a zvýšit odměny za odměny, které můžete získat.

Čestné uznání

Už jsme pojmenovali The Qantas American Express Ultimate Card jako jednu ze 3 nejlepších karet celkově, takže nejsme si jisti, zda se jedná o nadměrné množství. Není pochyb o tom, že karta Qantas American Express Ultimate Card získala právo být zde zmíněna jako vedoucí soutěžící v kategorii..

# 4 - Bankwest Zero Platinum Mastercard

Nejlepší kreditní karta pro cestování

Míra nákupu: 17,99% p.a.

Bezúročné dny: 55 dní

Roční poplatek: 0 $

Poplatek za zahraniční transakce: 0 $

Poplatek za pozdní platbu: 30 $

Míra převodu zůstatku: 2,99% p.a. o převodech zůstatku za prvních 9 měsíců.

Cestování je samo o sobě dost náročné, s nepohodlím opustit vaši geografickou zónu pohodlí a vypořádat se s řadou cen, na které jste obvykle nebyli zvyklí..

Naštěstí pro Australany existuje karta, která snižuje potíže s cestováním tím, že neposkytuje dvojnásobek, ale výkon trojnásobné hrozby úspora nákladů, bezplatné výhody a nízkorozpočtové převody zůstatků.

Jak to výstižně popsali na svých stránkách, Bankwest Zero Platinum Mastercard si přeje, abyste si užili „scenérii scenérie, nikoli poplatků za on-line a zahraniční nákupy“.

Cestování v zámoří

Toto je bezpochyby nejlepší společník s nízkou kartou pro vaši zahraniční cestu. Exponát A: je to jedno z těch vzácných plemen karet, které přicházejí žádný roční poplatek a žádný poplatek za zahraniční transakce také. Mohou se však účtovat další poplatky a poplatky, včetně poplatků za používání zahraničních bankomatů.

Díky tomu máte při cestování mnohem silnější finanční základnu, protože se nemusíte starat o to, že poplatky za zahraniční transakce spálí díru v kapse.

Aby byla vaše mysl v klidu také v cizí zemi, poskytuje vám karta Bankwest Zero Platinum Mastercard bezplatné zahraniční pojistné krytí spolu s mezistátním letovým nepohodlím. Má také minimální kreditní limit 6 000 $, což zajišťuje, že máte podstatný polštář utrácení likvidity v zahraničí.

V závislosti na tom, jak se na to díváte, však může být splnění požadavku na schválení tohoto úvěrového limitu obtížné, pokud váš rating není zvlášť hvězdný.

Bankwest Zero Platinum Mastercard neúčtuje žádné poplatky za výběr bankomatů v zahraničí, i když vyžaduje 2% nebo 4 $, podle toho, co je vyšší pro místní i zahraniční zálohy. Po skončení úvodního období bude karta pokračovat v nabíjení držitelů karet.

# 5 - Balíček American Express Westpac Altitude Platinum

Nejlepší odměna kreditní karta

Míra nákupu: 20,49% p.a. (American Express: 20,24% p.a., Mastercard: 20,49% p.a.)

Bezúročné dny: Až 45 dní

Roční poplatek: U karty Westpac Altitude Platinum Mastercard 150 $ za první rok (199 $ p.a. poté). U karty American Express Westpac Altitude Platinum Card 0 $ v prvním roce a poté 49 USD.

Maximální počet dní zdarma: N / A

Poplatek za pozdní platbu: 30 $

Míra převodu zůstatku: 0% p.a. o převodech zůstatku za prvních 12 měsíců

Balíček American Express Westpac Altitude Platinum Bundle zajišťuje, že máte více než jednu kartu, abyste mohli získat své nadmořské výšky. Kromě karty American Express (Amex) mohou držitelé karet Mastercard také získávat nadmořské výšky v rozmezí 1 až 3 nadmořské výšky za každý utracený dolar.

Jinými slovy, držitel karty může získat celkem 110 000 bonusových bodů utratením 3 000 $ během prvních tří měsíců (90 dnů) na každé kartě. Pokud se však domníváte, že by pro vás bylo problematické splnit všechny požadavky na výdaje, pak možná své nákupy zaměřte na méně přísné požadavky na Mastercard. S Mastercard však držitelé karet získají 80 000 bodů, což je a mnohem nižší bonus za ekvivalentní částku a období.

Samostatné účty odměn

Další věcí je, že obě karty jsou spojeny se stejným programem odměn a účtem, ale pocházejí od různých vydávajících společností. Proto, protože Amex pochází z American Express a Westpac je vydáván společností Mastercard, budete nuceni získat dva různé účty kreditní karty. To vyžaduje správu jiné sady poplatků, splátkových kalendářů a samostatných výpisů.

Výkyvy však převažují nad těmito malými nepříjemnostmi. Držitelé karet mohou získat nadmořskou výšku bodů za každý dolar, který utratí za nákupy, které jsou způsobilé, kromě úspory 49 $ s a zlevněný roční poplatek 150 $ v prvním roce. Je jim rovněž poskytnut přístup k platinovým výhodám, které zahrnují bezplatné cestovní pojištění.

Toto bezplatné pojištění zahrnuje věci, jako jsou rozšířené záruky, cestování v zahraničí a další exotické vybavení, jako jsou například dopravní nehody s bezpečností při nákupu. Protože karta American Express Westpac Altitude Platinum Card sdružuje dvě karty, každá z nich má své vlastní výdělkové sazby, poplatky a úrokové sazby. V některých oblastech se překrývají, ale měli byste určit oblasti, které se liší.

# 6 - American Express Westpac Altitude
Balíček černé kreditní karty® (rychlost)

Nejlepší kreditní karty rychlosti

Míra nákupu: 20,49% p.a

Bezúročné dny: Až 45 dní

Roční poplatek: To se snižuje za první rok - 399 $ p.a. v prvním roce (pro Amex - 99 $, zatímco Mastercard - 250 $, včetně ročního poplatku za odměnu 50 USD).
Ve druhém roce - 499 $ p.a., (199 $ p.a. pro American Express plus 250 $ p.a. na Mastercard® včetně 50 $, což je poplatek za přihlášení do Velocity Rewards).

Maximální počet dní zdarma: N / A

Poplatek za pozdní platbu: 15 $

Míra převodu zůstatku: 0% p.a. o převodech zůstatku za prvních 12 měsíců

Toto kombinuje zábavu dvojnásobné rozmanitosti v balíčku dvou karet Amex a Westpac a umožňuje vám vydělat až 100 000 bonusových bodů za registraci. Kvalifikujete se na to, když se ucházíte do 31. března 2020.

Po splnění požadavků a následném schválení získáte kartu žádné roční poplatky připojeno k tomu. Držitelé karet mohou také získat 1,25 bodů rychlosti za každý dolar, který utratí. Pouze za prvních 12 měsíců můžete získat 160 000 bodů.

Westpac Altitude Black Mastercard® připravuje cestu pro své držitele karet získat až 80 000 bonusových bodů rychlosti. Za tímto účelem musí utratit 4 000 USD za povolené nákupy, a to vše do 90 dnů od schválení.

Na druhou stranu, bonus 20 000 je k dispozici pro členy American Express Westpac Altitude Black Card, kteří utratí alespoň 3 000 dolarů za způsobilé nákupy, pokud to spadá do 90 dnů od schválení účtu..

Přidány bonusy

Četné výhody jsou poskytovány s touto kartou, jako je dva bezplatné poukazy na upgrade sedadla Economy. Přestože jsou přístupné každý rok, lze je získat pouze tehdy, když je držitel karty utratí za lety Virgin Australia na své Mastercard za použití na vybraných domácích letech.

Držitelé karet dokonce získají to, co je popsáno jako 2 bezplatné návštěvy salonku každý rok s American Express na australských mezinárodních letištích. Black Mastercard vám vydělá 2 bezplatné návštěvy domácího salonu Virgin Australia. Kritéria způsobilosti se samozřejmě vztahují na obě tato kritéria.

Nevýhodou tohoto balíčku karet je to, že po prvním roce líbánky začnou ubývat. Držitelé karet zažívají a podstatné zvýšení ročního poplatku 499 $ p.a. To se rozdělí na 199 $ p.a. pro karty American Express (navýšené z 99 USD za předchozí rok); 250 $ p.a. pro Mastercard®. Navíc je za poplatek za registraci Velocity Rewards navíc 50 $, zdá se však, že je to pouze pro členy Mastercard®.

Ačkoli sdílejí některé podobnosti, například jejich úroková sazba na nákupy je stejná na 20,24% pa (Mastercard® uvádí jejich jako variabilní nákupní sazbu), obě karty v balíčku se odlišují jinými významnými způsoby: minimální kreditní limit pro Amex je 3 000 $ zatímco Mastercard® je mnohem podstatnější na 15 000 $.

# 7 - Low-Fee Gold Bank Commonwealth Bank

Nejlepší bezúročná kreditní karta

Míra nákupu: 0% p.a. Během prvních 15 měsíců se po uplynutí lhůty vrátil na 19,74%.

Bezúročné dny: Až 55 dní

Roční poplatek: 0 $ v prvním roce a poté 89 USD, pokud v předchozím roce neutratíte alespoň 10 000 $.

Maximální počet dní zdarma: N / A

Poplatek za pozdní platbu: 20 $

Míra převodu zůstatku: 5,99% p.a. ale pouze za 5 měsíců, poté se vrátí zpět na 21,24 p.a.

Poskytuje velkorysé úspory pomocí 0% úroková sazba na nákupy po značné období 15 měsíců, pokud se ucházíte o registraci před 29. únorem 2020 nebo dříve. Jedná se o jednu z mála karet, která kromě ročních poplatků za první rok nabízejí kromě úrokových sazeb zdarma 0 $..

Držitelé karty by měli mít na paměti a vydělávat na dalších výhodných podmínkách.

Co jiného očekávat

Členům, kteří využijí této dohody, nebude toto bezplatné roční období bez poplatku získáno, ale vydavatel karty se bude i nadále vzdát svého ročního poplatku každý rok, pokud si držitel karty může udržet výdaje za předchozí rok ve výši minimálně 10 000 $..

Výdaje se vztahují pouze na zálohy a nákupy v hotovosti. Pokud tak neučiníte, roční poplatek se vrátí na roční 89 dolarů. I když nemohou tuto výhodu ročního poplatku prodloužit, jsou držitelé karet připraveni na další hodné freebees a výhody, jako je platba 0% pro mezinárodní poplatky (zahrnuje také online nákupy), plus bezplatné cestovní a nákupní pojištění.

Bohužel, kompromisem k těmto nízkým nebo neexistujícím mezinárodním poplatkům je, že budete nakonec vynechejte další výhody nabízené dražšími kartami jako jsou programy odměn, které jsou zaměřeny na zlepšení cestování.

Po uplynutí počátečních 15 měsíců se úroková sazba vrátí na 19,74% p.a. Standardní období bez úroků.

Další funkce

Toto je typ Mastercard s oceněné online a mobilní aplikace který poskytuje pohodlí přístupu k vašim bankovním službám. Jeho pojištění v zahraničí vás kryje po dobu 3 měsíců a přichází s robustními pojistnými smlouvami, jako je ochrana před nákupem, která nahradí nebo opraví vaše nákupy, pokud dojde k jejich odcizení, ztrátě nebo poškození během 90 měsíců.

I když tato karta je dobrým zachycením zájmů a rozdáváním ročních poplatků, ostatní karty jsou konkurenceschopnější, pokud máte zůstatek, který chcete konsolidovat. Kromě toho jsou její současné sazby na nákupy (19,74%) a hotovostní zálohy (21,24%) na vysoké straně.

Vzhledem k tomu, že míra nákupu je vysoká, měli byste tuto kartu chytit, pouze pokud si můžete zajistit, že váš zůstatek bude platit každý měsíc úplně.

# 8 - Westpac Low Rate Card

Nejlepší kreditní karty pro převody zůstatků

Míra nákupu: 13,74% p.a.

Bezúročné dny: 55 dní

Roční poplatek: 59 $ p.a.

Poplatek za pozdní platbu: 15 $

Míra převodu zůstatku: 0% p.a. převody zůstatku za prvních 16 měsíců.

Proč potřebujete provést převod zůstatku? Podle lidí z oblasti osobních financí v NerdWallet: „Převod zůstatku vám umožňuje přesunout dluh z jedné kreditní karty na jinou kartu s nižší úrokovou sazbou - nejlépe 0%.“

Což je přesně to, co vám pomůže karta Westpac Low Rate Card s převodem zůstatku 0%. S nízkým ročním poplatkem převod konkurenčního zůstatku, a možnosti instalace SmartPlan, nabízí svým držitelům karet příležitost výrazně ušetřit na nákladech.

Další náklady, které je třeba zvážit

Ačkoli míra bez převodu zůstatku trvá 16 měsíců, má ve svém arzenálu další funkce pro úsporu nákladů, jako je relativně nízká kupní sazba 13,74%. Tato karta je ideální pro lidi, kteří chtějí kartu s minimálními doplňky, s rock spodní poplatky doprovázející většinu svých dalších transakcí, jako jsou 2% hotovostní zálohy, ať už místně nebo v zahraničí.

Nevýhodou však je, že tento vyhledávaný převod nulového zůstatku se nakonec vrátí k a vysoká hotovostní záloha 21,49% p.a. po uplynutí úvodního období. Alespoň je to však oslabeno poměrně skromným ročním poplatkem 59 $.

# 9 - American Express Low Rate Credit Card

Nejlepší kreditní karta bez ročního poplatku

Míra nákupu: 8,99% pa, 0% intro APR na nákupy po dobu 15 měsíců, poté variabilní APR, 14,49% až 25,49%.

Bezúročné dny: 55 dní

Roční poplatek: 0 $

Maximální počet dní zdarma: N / A

Poplatek za pozdní platbu: 30 $

Míra převodu zůstatku: 0% p.a. o převodech zůstatku za prvních 15 měsíců, poté s 1%.

Jak se jmenuje, Shakespeare se skvěle zeptal. Pokud růže pod jiným jménem stále voní sladce, pak American Express Nízká sazba Kreditní karta stále splňuje svůj slib, že vám pomůže snížit náklady kombinací politiky bez ročních poplatků s minimálními příplatky.

Přestože se nejedná o kartu s ozdobnými ozdobami, má však skromné ​​výhody, spolu s pojistnými kryty na nákup a vrácení peněz.

Výhodou nízké sazby je snaha tuto výhodu přebírat i pro držitele karet, kteří ji obvykle potřebují více než ostatní. Tato karta nabízí úvodní 0% p.a. úroková sazba po dobu prvních 12 měsíců, kdy nový držitel karty Amex požádá o převod zůstatku v době podání žádosti.

K dispozici je jednorázová nabídka, která se poté vrací k poplatku za převod zůstatku 1%. Má maximální limit převodu zůstatku 10 000 $. Rovněž přichází s minimálním úvěrovým limitem 1 000 USD, což je obvykle adekvátní pro první držitele karty kteří se pravděpodobně stále učí odpovědnosti za správu úvěrových výdajů.

Zajímavosti

Díky těmto kombinovaným vlastnostem je jednou z nejkonkurenceschopnějších levných kreditních karet. Nicméně, to má své nevýhody, jako je bít vás s relativně podstatná pokuta ve výši 30 $ za pozdní poplatek pokud vám chybí minimální platby.

Další nevýhodou vlastnictví této karty je, že karty America Express (Amex) nezískaly stejné široké přijetí jako karty Visa nebo Mastercard. Stále více prodejen, jako jsou restaurace, velcí maloobchodníci, například obchodní domy a supermarkety.

Ačkoli to nemá program odměn, přichází s některými exkluzivními nákupními nabídkami a propagacemi prostřednictvím sítě American Express. Nabízí mobilní platby prostřednictvím systémů, jako jsou Samsung Pay, Apple Pay nebo Google Pay.

Mezi další výhody patří záruka online ochrany proti podvodům, přístup k nepřetržitému zabezpečení účtu. Rovněž vám umožňuje přidat do účtu 4 držitele karet zdarma.

# 10 - NAB Low Rate Platinum Card

Nejlepší nízkoúroková kreditní karta

Míra nákupu: 0% p.a. po dobu prvních 15 měsíců se poté vrátí na 13,99%.

Bezúročné dny: 55 dní

Roční poplatek: 100 $

Maximální počet dní zdarma: N / A

Poplatek za pozdní platbu: 30 $

Míra převodu zůstatku: 0% p.a. na převody zůstatku po dobu 6 měsíců, ale poplatek 2%. Míra návratnosti převodu zůstatku se vrátí zpět na sazbu zálohy ve výši 21,74% p.a.

Karta NAB s nízkou sazbou má jednu z nejnižších sazeb na kartu na 13,99%, což není její nejlepší funkce. Za prvních 15 měsíců vlastnictví karty budete platit a nulová úroková sazba z nákupů.

S ročním poplatkem pouhých 100 $ je tato karta ideální pro ty, kteří mají dluhy na kreditní kartě, kteří mohou využít 0% p.a. převod zůstatku. Ti, kteří se to snaží využít, by však měli mít jistotu, že budou strategizováni, aby se vyplatili do konce šestiměsíčního období převodu zůstatku..

Po tomto období se sazba zálohy v hotovosti vrátí zpět na vysokou hodnotu 21,74% a veškeré zbývající zůstatky začnou přitahovat úrok za normální sazbu. Kromě toho je třeba vzít v úvahu také poplatek za převod zůstatku 2%.

Kdy se nedostane NAB

Pokud jste však zatíženi velkým dluhem, může být lepší zaplatit dluh za kartu s dobou delší než 6 měsíců, zejména pokud má přiměřený převod zůstatku zdarma. Ale i když se rozhodnete jít s kartou NAB Low Rate Platinum a nemůžete splatit dluh během 6 měsíců, je karta relativně nízká míra nákupu 13,99% by pro vás měla být stále dobrá zpráva.

Díky konkurenčním úrokovým sazbám se kreditní karta NAB stává prémiovou kartou s výhodami, jako je osobní pojištění, cestovní pojištění a osobní služba concierge. Umožňuje vám přidat další kartu bez dalších nákladů a je obohacena o ochranu proti podvodům NAB.

Tento Ochrana obrany NAB pracuje aktivně, aby odhalil podvod a poskytl vám klid, který si zasloužíte. Představuje však zvláštnost platinové karty bez jakéhokoli programu odměn.

Je to dobré pro cestování?

Tato karta je také ideálním společníkem na cestách robustní cestovní pojištění zdarma abych vás ochránil, když jste pryč. Pokud držitel karty utratí při plánování pomocí karty NAB Low Rate Platinum pouze 500 USD na náklady na ubytování nebo dopravu, budou kryty na zahraniční lékařské výdaje a na další případy, jako je ztráta zavazadel a zrušení cesty..

Karta je dodávána s řadou široce obsáhlých, bezplatných pojištění v celkové hodnotě sedm. Toto pojištění zahrnuje mezistátní letové nepříjemnosti, dopravní nehody, ochranu cen a domácí vloupání do hotelu.

Jeho pojištění ochrany ceny / nákupu je docela geniální, jak to bude vás zmocní k tomu, abyste chytili ty nejlepší nabídky můžete najít, protože NAB vám vrátí rozdíl mezi zaplacenou cenou a inzerovanou cenou, pokud je nižší. Kromě záruky australského výrobce na nové domácí spotřebiče má NAB také pojištění rozšířené záruky, které poskytuje svým členům další 12měsíční prodloužení.

Průvodce nákupem kreditní karty

Při nákupu kreditních karet je třeba zvážit různé věci. Pojďme se podívat na běžné typy kreditních karet, funkce, na které je třeba dát pozor, a na nejčastější dotazy:

Typy kreditních karet

Obecně existují tři hlavní typy kreditních karet založené na úvěru, který poskytují:

 • Otáčivý kredit: Ty přicházejí s maximálním výpůjčním limitem a vy můžete nakupovat až do tohoto limitu. Jste však povinni provést minimální platbu každý měsíc. Částka, kterou zaplatíte, může být jakákoli část vašich nezaplacených poplatků až do plné částky. Pokud provedete částečnou platbu, převedete zbytek svého zůstatku nebo převrátíte dluh. Většina kreditních karet se počítá jako revolvingový kredit.
 • Poplatkové karty: Tyto karty byly dříve vydávány maloobchodníky na společném základě výhradně pro použití v jejich zřízení. Nicméně, charge karty jsou v současné době docela vzácné. I když se kreditní karty používají podobně jako kreditní karty, nedovolují vám však zůstatek: všechny poplatky musí být zaplaceny v plné výši každý měsíc.
 • Servisní karty: Jak již název napovídá, tyto karty se zabývají různorodými poskytovateli služeb, jako jsou ti, kteří poskytují nástroje a vymoženosti, jako je elektřina, plyn, tělocvična, mobilní telefon, kabel, internet a tak dále. Tyto služby jsou obvykle poskytovány s vědomím, že budou placeny měsíčně. Většina CRB a kreditních bodovacích systémů nyní zahrnuje historii těchto plateb za služby jako součást vašeho konečného skóre.

Porovnání kreditních karet

Kreditní karty lze porovnat podle řady funkcí a vlastností. Přidali jsme krátký komentář k položkám, které je třeba dále rozpracovat:

 • Doporučené kreditní skóre
 • Skvělé pro
  • Cestovat
   • Karty vám umožňují vydělávat odměny s letišti a hotely
  • Převod zůstatku
   • Dobré pro splacení dluhu kreditní karty, zejména s nulovou nebo nízkou sazbou
  • Odměny
   • Nabízí výhody, jako je vrácení peněz a cestovní odměny
  • Bonusové nabídky
   • Bonusy za registraci poskytují časově omezené nabídky, jak vydělat peníze nebo výhody
  • Cash back
  • Plyn
  • Špatný kredit
  • Nízký úrok / nulové procento
   • Pomocí této karty můžete konsolidovat svůj stávající dluh nebo vyplatit velké položky nákupu
 • Roční poplatek
  • Zdarma, 0 $
  • Osvobození od prvního roku
 • Bonusová nabídka
  • Užijte si jednorázový bonus
 • Sazba odměn
 • Úvod APR
 • Odchozí APR
 • Míra nákupu

Časté dotazy týkající se kreditní karty

Začínáme - Jak funguje úvěr?

Když je účel něčeho nepochopen, zvyšuje se pravděpodobnost zneužití. Prvním krokem v účinném a odpovědném používání kreditní karty je proto pochopit, jak je navržena pro fungování.

„Kreditní karta je forma nezajištěné osobní půjčky.“ Přestože se jedná o plastovou kartu, mělo by se kreditní kartě věnovat stejná opatrnost, jakou byste dali dvojsečnému meči. Protože stejně jako to druhé vám může pomoci nebo ublížit v závislosti na tom, jak se rozhodnete jej používat.

Vzhledem k tomu, že úvěr není zajištěn žádným kolaterálem, jediným způsobem, který banka posuzuje vaši bonitu, a tím minimalizuje riziko expozice, je vaše hodnocení reputace při plnění vašich finančních závazků.

Jak se říká, minulá akce je nejlepším ukazatelem budoucího chování. To je důvod, proč udržování dobrého úvěrového skóre a historie je prvořadé, protože potenciálním věřitelům - v tomto případě vydávajícím společnostem vydávajícím kreditní karty - ukazuje, že máte dobré záznamy o půjčování a splácení prostředků.

Dobrý nebo vynikající kredit je hlavní bránou pro spoustu možností, jak ušetřit peníze. Protože se úvěr spoléhá na důvěru a pověst, jsou recepty na dobrou úvěrovou historii splněním vašich závazků včasným placením vašich účtů a snížením nesplaceného dluhu na minimum..

Pokud se tedy z této části dozvíte pouze jednu věc, ať už je to tak, že k využití možností úspor a odměn poskytovaných kreditními kartami musíte žít zodpovědně a dodržovat své závazky.

Informace použité k určení vašeho kreditního skóre zahrnují některé z těchto historických podrobností:

 • Počet účtů na kreditní kartě otevřených na vaše jméno a finanční údaje, které jsou k nim připojeny, jako jsou jejich výpůjční limity a nesplacený zůstatek, který tyto účty v současnosti nashromáždily.
 • Míra, do jaké byly měsíční platby vyplaceny okamžitě, nebo byly opožděné nebo úplně zmeškané.
 • Ať už jste zažili nějaké finanční neúspěchy a jejich závažnost, jako jsou bankrot, reposice automobilů a zabavení hypotéky.
 • Půjčky, které jste si vzali, a do jaké míry byly splaceny.

Tento seznam není vyčerpávající, ale měl by vám ukazovat věci, které byste měli sledovat, aby vaše skóre zůstalo zdravé.

Jak najdu své kreditní skóre v Austrálii?

Chcete-li tak učinit, jednoduše požádejte o úvěrovou zprávu od národního subjektu pro úvěrové zpravodajství (CRB), což jsou akreditované subjekty uvedené na webových stránkách australské vládní agentury..

Aktuálně jsou uvedeny následující:

 • Equifax, telefonní číslo: 138 332
 • Experian, telefonní číslo: 1300 783 684
 • illion, telefonní číslo: 1300 734 806

Equifax (dříve Veda) je největší australský úřad pro úvěrové zpravodajství a dává vám skóre na základě jeho skóre Equifax, což je číslo mezi 0 a 1200.

Musíte poskytnout identifikační údaje, aby vás mohli dobře identifikovat, ale obvykle je to rychlý proces a měli byste získat okamžitou zpětnou vazbu a výsledek, který ukazuje vaši úplnou kreditní zprávu.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me