Nejlepší levný hosting Austrálie

Pokud jste jako my, díky slovům „zdarma“ slova „levný“ se dostanete k tomu, abyste se posadili a věnovali pozornost.


Každý má rád vyjednávání, správně?

Některé věci však nejsou výhodné za každou cenu. To platí zejména pro hostingové společnosti. Mezi prodejci a těmi, kteří létají po noci, se objevují po celé Austrálii, téměř kdokoli si může postavit web a nabídnout bezplatný nebo téměř bezplatný hosting webových stránek.

Lidé dělají mnoho slibů. Co ale opravdu získáte, pokud jde o důslednost a podporu při těchto výhodných suterénních sazbách?

Naší úlohou je prosadit nesmysly a najít nejlepší levné hostingové služby v Austrálii. Hledáme cenově dostupný hosting od renomovaných společností, které nabízejí hodně na oplátku.

WEB HOSTPRICESPEEDRATING
1. Hostinger 0,99 $ / měsíc 585 ms 5 ★★★★★
2. HostPapa 2,95 $ / měsíc 475 ms 5 ★★★★★
3. HostGator 2,95 $ / měsíc 6,57 ms 4 ★★★★★
4. Bluehost 2,95 $ / měsíc 1,765 ms 5 ★★★★★
5. iPage 1,00 $ / měsíc 1,941 ms 4 ★★★★★

Proč byste se měli vyvarovat super-levného nebo „bezplatného“ hostingu

Rychlé vyhledávání na webu „Bezplatný hosting v Austrálii“ vám přinese několik stránek s výsledky. Některé jsou od značek, které víte, které už nějakou dobu existují. Jiní jsou nové společnosti, které usilují o to, aby si vytvořily jméno, nebo lidé, kteří chtějí nějaký pasivní příjem.

To je problém s bezplatným nebo super levným hostingem.

Obchod je obchod. Mezi infrastrukturou, upgradem, zabezpečením a dalšími prvky, které vedou k údržbě platformy, může být technologie drahá. Nikdo to nebude nabízet z dobra svého srdce. Pokud nevytvářejí příjmy tím, že vám za službu účtují poplatky, vydělají vás za záda.

Jak to dokážou?

Mnohokrát je to shromažďováním vašich informací o sly a jejich prodej třetím stranám. Cílený marketing však není jediným důvodem, proč se vyhýbat obchodům, které se zdají být příliš dobré na to, aby to byla pravda. Většina bezplatných webových hostitelů vydělává peníze objemem tím, že hodí stovky - možná tisíce - zákazníků na stejný server, kde sdílejí přístup ke stejným omezeným zdrojům a identické IP adrese..

Problém s tím je:

 • ⚠️ Špatní sousedé. Levné nebo bezplatné služby jsou často oblíbenými spammery a podvodníky, protože nemusí hodně investovat a mohou se ztratit v davu. Můžete si však být jisti, že tyto zdroje ošípaných způsobí, že váš web bude fungovat špatně a často se zhroutí.
 • ⚠️ Spousta prostojů. Špatní sousedé vedou k nadměrným prostojům, které by vás mohly stát zákazníky, reputaci značky a peníze. Každá společnost, která zaručuje méně než 99 procent uptime je průchod.
 • „Snadno se hacknou. Počítačoví zločinci se zaměřují na služby se sdílenými adresami IP, protože vědí, že zabezpečení je slabé a ze kterých si mohou vybrat stovky cílů.
 • May Snadno se šíří chaos. Kvůli slabé bezpečnosti a zajatému publiku se škodlivý kód a viry mohou v co nejkratší době šířit daleko a daleko.
 • ⚠️ Google vás potrestá. Spravedliví nebo ne, indexátoři Google vás budou posuzovat podle společnosti, kterou máte (nebo používáte). Hostingové služby s nadměrným prostojem a vysokým procentem hackerských nebo spamových webů se v SERP nevyskytují dobře ani vysoko..
 • ⚠️ Špatná - nebo žádná - podpora. Většina bezplatných nebo super-redukovaných hostingových plánů přichází s podporou, která je těžko dosažitelná, nereaguje nebo je prostě špatná. Získáte žádnou znalostní základnu, pouze e-mailovou adresu s pomalým časem obratu nebo telefonní číslo, které vás nechá v automatizačním pekle nebo je pozastaveno po delší dobu. Zabezpečení také není moc dobré. Dokonce i základy, jako je SSL, jsou nabízeny pouze za příplatek, pokud vůbec.

Skutečnou dohodu zjistíte často až po uplynutí lhůty pro vrácení peněz a je příliš pozdě na to, abyste vystoupili z dlouhé smlouvy, kterou jste podepsali, na získání snížené ceny. Dalo by se hodně naučit přečtením malého tisku, což znamená, že před podepsáním smlouvy budete muset rozebrat jejich smluvní podmínky (TOS) nebo dohody o úrovni služeb (SLA). Není mnoho lidí ochotných to udělat, zejména pokud jsou tyto dohody tak dlouhé a matoucí.

Můžete také využít bezplatné zkušební verze a zjistit, zda je společnost legitimní. Ale kdo má čas se osobně pokusit zahodit plán za plánem při hledání toho nejlepšího?

To je naše práce!

Levné australské webhostingové průvodce

Všichni jsme vyšli, abychom vám poskytli rozhodující výběr pro levný web hosting od společností, které vám poskytují velkou návratnost za poměrně skromnou investici. Náš tým vyzkoušel desítky hostingových služeb, porovnal funkce a plány a zkontroloval jejich rychlost a bezpečnost. Nakonec jsme zjistili, že následujících šest společností je společností, která skutečně splnila naše kritéria.

Ne všechny jsou nejlepší ze stejných důvodů. Některé z nich jsou výhodnější nebo nejlepší pro hosting WordPress, zatímco jiné nabízejí pokročilé funkce a vynikající podporu.

Bez dalších okolků, tady jsou naše tipy. Chcete-li více zábavy při hostování, přečtěte si našeho průvodce po nejlepším webhostingu.

POZNÁMKA: Všechny rychlosti jsou zaznamenávány v milisekundách (ms).

Levné webhosting - nejlepší výběr pro rok 2020

1. Hostinger: nejdostupnější, full-stop

Průměrná doba provozu: 99,87%
Průměrná rychlost: 585 ms

Cena: Plány začínají na pouhých 0,99 $ měsíčně a za tuto cenu získáte hodně. Jedinou nevýhodou je, že musíte souhlasit se 48měsíční smlouvou, abyste získali tuto sazbu. Po obnovení se cena zvyšuje na 7,99 $ měsíčně. Hostinger také nabízí nejvíce způsobů, jak zaplatit. Můžete použít hlavní kreditní kartu, PayPal nebo kryptoměnu.

Nejnižší cena bez obětování kvality ✅

Proč je Hostinger na vrcholu našeho seznamu? Můžete porovnat cenu, která je téměř o třetinu nižší než nejbližší konkurent. Přestože doporučujeme vyhýbat se službám, které účtují méně než $ 1 za měsíc, musíme udělit výjimku, že Hostinger zemře, pokud jde o jeho spolehlivost a výkon. Budou dokonce nabízet spolehlivou a nákladově efektivní možnost hostování, která neohrozí kvalitu. Curt, platíš jim kryptoměnou.

Navzdory cenám na horním dně nevyvolávají stejné obavy ze sdílení zdrojů, prostojů nebo zabezpečení, jaké zažijete s jinými super levnými hostitelskými plány. Vyznačují se některými nejvyššími procenty dostupnosti a nejvyšší rychlostí a zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu bez ohledu na vaši polohu.

Hostinger je nejlepší volbou pro ty, kteří si chtějí dát osobní blog nebo základní web bez větších potíží a údržby. Můžete spustit web WP během několika minut a Hostinger vám poskytuje bezplatnou registraci SSL a domény u každého účtu.

Nejlepší vlastnosti:

 • Tvůrce webových stránek zdarma
 • Vysoká dostupnost
 • Nejnižší cena ze všech
 • Bezplatná doména, e-mailový účet a databáze (vyšší úrovně získají neomezené weby, e-mailové účty, úložiště, SSL a šířku pásma)
 • Skvělá podpora zákazníků
 • Široká znalostní základna

2. HostPapa: Nejlepší levný / prémiový hosting

Průměrná doba provozu: 99,95%
Průměrná rychlost: 475 ms

Cena: Ceny začínají na 2,95 $ a při prodloužení smlouvy se zvýší na 8,99 nebo 13,99 $. HostPapa Business Pro plán je 11,95 $ měsíčně pro počáteční tříletou smlouvu, která je pravidelně cena za 21,95 $ měsíčně. Za službu můžete platit pomocí karet Visa, MasterCard nebo American Express.

Slevy: Nabízejí standardní slevu 2,95 $ měsíčně jak pro svůj standardní sdílený hostingový plán, tak pro střední podnikový hosting. HostPapa nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Pokud hledáte nejlepší celkovou hostingovou službu i nejlevnější obchodní plán, musíte se podívat na HostPapa. Je to skvělá volba pro webový hosting v Austrálii, a to díky jeho skvělé ceně a rychlé a pohotové podpoře zákazníků. HostPapa se nachází v Kanadě, ale má servery po celém světě. Společnost nabízí také rychlou rychlost a jedno z nejvyšších procent uptime.

Pak jsou zde funkce, včetně stovek aplikací, marketingových nástrojů a freebies habaděj. Ať už se chystáte umístit osobní blog nebo firemní web, najdete vše, co potřebujete k rychlému a rychlému fungování, s menším počtem starostí o prostoje nebo hackery.

Nejlepší vlastnosti:

 • Zdarma nastavení, převody a registrace domény
 • Bezplatná vlastní e-mailová adresa
 • Zdarma tvůrce webových stránek a CDN
 • Bezplatné marketingové nástroje
 • Zdarma individuální školení
 • Zákaznická podpora 24/7 a live chat
 • SSL zdarma
 • Více než 400 bezplatných aplikací
 • Neměřená šířka pásma

3. HostGator - nejlepší diskový cloudový hosting

Průměrná doba provozu: 99,68%
Průměrná rychlost: 6,57 ms

Cena: Jejich Hatchlingův plán začíná na 2,95 $ měsíčně s tříletou smlouvou. Když se smlouva obnoví, vrátí se na 6,95 $ měsíčně. Nejvyšší úroveň služeb, obchodní plán HostGator, je 5,95 USD měsíčně za počáteční období služby. Můžete platit pomocí hlavní kreditní karty nebo účtu PayPal.

Slevy: Najdete kódy slev a kuponů HostGator po celém internetu. Nabízejí také nejštědřejší záruku vrácení peněz tím, že vám poskytnou 45 dní na to, abyste se rozhodli.

HostGator je o něco dražší než ostatní na seznamu, ale prémiové funkce získáte za relativně výhodnou cenu. Je srovnatelná všude, co se týče rychlosti, výkonu a provozuschopnosti, ale pokročilí uživatelé si zamilují velkou hromadu funkcí, které jsou součástí standardní výbavy..

Společnost nabízí bezplatný webový tvůrce a usilovně pracovali na vylepšení svého hostování WordPress. Je to skvělé řešení pro platformy elektronického obchodování díky SEO a pomoci s reklamami Google Adwords a Bing.

S HostGator je zabezpečení řešeno prostřednictvím bezplatných SSL certifikátů a automatických záloh. Zákazníci také získají neměřenou šířku pásma a úložiště, bezplatné domény a instalaci jedním kliknutím.

Funkce:

 • Instalace jedním kliknutím
 • Automatické zálohování zdarma
 • 100 USD kupón Google Adwords
 • Neměřená šířka pásma a úložiště
 • Doména zdarma (neomezené domény s plány vyšších úrovní)
 • SSL zdarma
 • Vlastní e-mailová adresa
 • Podpora více platforem

4. Bluehost: nejspolehlivější služba

Průměrná doba provozu: 99,74%
Průměrná rychlost: 1,765 ms

Cena: Můžete získat plán spuštění ve výši 3,95 $ za měsíc s 36 měsíční smlouvou, se slevou 2,95 $ nabízenou, pokud se pokusíte opustit web bez závazku. Cena se při obnovení vrátí na 7,99 $ měsíčně. Bluehost bere všechny hlavní kreditní karty.

Slevy: Po několika minutách na svých webových stránkách dostanete od společnosti vyskakovací nabídku s upozornitelnou cenou 2,95 USD. Bluehost také nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Bluehost existuje v té či oné podobě, dokud je internet věcí. Společnost byla založena v roce 1996, ale byla oficiálně pokřtěna jako Bluehost v roce 2003. Jsou dražší než jiné služby, ale na oplátku dostanete hodně.

Zaprvé, společnost, která byla už tak dlouho a drží miliony zákazníků, musí dělat něco v pořádku. Mají také datová centra umístěná po celém světě, což je skvělá zpráva pro Australany hledající rychlou dobu načítání.

Pokud hledáte službu, která se snadno učí a používá, je těžké porazit Bluehosta. Společnost má obrovskou znalostní základnu, která je plná tutoriálů a průvodců. ať už jste nováček nebo vývojář se spoustou zkušeností s webovou tvorbou, najdete o Bluehostovi něco, co se vám líbí. Mají také jednu z nejvyšších zaručených provozuschopností.

Nevýhodou Bluehost je zámořská lokalita, díky níž je pro Australany zákaznická podpora trochu náročnější.

Nejlepší vlastnosti:

 • Bezplatná registrace domény
 • SSL zdarma
 • Nainstaluje se WordPress jedním kliknutím
 • Neomezená šířka pásma
 • Až 100 bezplatných vlastních e-mailových adres
 • 200 $ zdarma kredity Adwords
 • Podpora pro cPanel

5. iPage: Dobrý poměr ceny a služeb

Průměrná doba provozu: 97,77%
Průměrná rychlost: 1,941 ms

Cena: Plány začínají na 1,00 $ za měsíc, budete muset za tuto sazbu uzavřít smlouvu na 36 měsíců a cena se po obnovení vrátí na 7,99 $ za měsíc. Společnost přijímá všechny hlavní kreditní karty a PayPal.

Slevy: Slevy a kódy kupónů najdete na webových stránkách, jako je Coupns.com. Groupon a RetailMeNot, ořech, který musíte najít, abyste je našli. iPage také nabízí standardní 30denní záruku vrácení peněz.

Přestože iPage má několik negativních recenzí, většina se týká zákaznických služeb a ne výkonu nebo spolehlivosti. Problém je v jejich umístění v USA, což pro Australany ztěžuje přístup k nim během pracovní doby. Zákazníci základního plánu musí také platit za certifikát SSL, který většina našich tipů nabízí zdarma.

Kromě toho je vaše doména pro první rok zdarma a získáte spoustu pokročilých funkcí. Poskytují také neomezené úložiště a více než 1 000 šablon, které vám pomohou s vlastním designem.

Nejlepší vlastnosti:

 • Bezplatná registrace domény
 • Více než 1 000 šablon zdarma
 • Zdarma vlastní e-mailové adresy
 • Tvůrce webových stránek zdarma
 • Certifikát SSL zdarma (vyšší úrovně)
 • Neomezené úložiště

6. Hosting A2: Prémiová služba, levná (er) cena

Průměrná doba provozu: 99,4%
Průměrná rychlost: 601 ms

Cena: U sdíleného hostingu začíná na $ 3,92 za měsíc, s nejvyšší úrovní služeb za cenu 99,59 $. Budete muset uzavřít smlouvu na 36 měsíců, abyste získali zlevněnou cenu základního sdíleného hostingu, který se na konci smlouvy vrátí na obvyklou cenu 7,99 $ měsíčně. Berou většinu hlavních kreditních karet, PayPal a Skrill.

Slevy: Společnost nabízí spoustu pobídek pro nové zákazníky, které jsou pravidelně aktualizovány. A2 nabízí 30denní záruku vrácení peněz a „kdykoli“ poměrnou nabídku na vrácení peněz, pokud splníte určité podmínky.

Tato hostingová společnost je poslední na našem seznamu, ne kvůli výkonu nebo funkcím, ale kvůli jejich vyšší zaváděcí ceně. Ve skutečnosti překonávají ostatní služby obecně. Pokud si však uvědomujete rozpočet, existují levnější společnosti, které mají jen okrajově nižší funkce a funkčnost.

I přes jejich nejnižší možnou cenu však stále získáte bezplatné funkce zabezpečení a prevenci hackerů. A2 také nabízí bezplatné zálohy, vysoká procenta dostupnosti a hodně rychlosti.

Nejlepší vlastnosti:

 • Automatické zálohování zdarma
 • Optimalizováno pro WordPress, Drupal a Joomla
 • Dostupné turbo servery
 • Zdarma SSL certifikáty
 • Prevence hackerů
 • Spousta pokročilých funkcí

Výběr bonusu a slovo o hostování elektronického obchodu

Náš seznam se točí kolem neomezeného hostování za přijatelné ceny. Pokud máte blog nebo společnost, jsou to skvělé možnosti. Elektronický obchod je však úplně jiná míčová hra. Jsme tu, abychom vám poskytli snížení společnosti, která neprovedla naše konečné snížení neomezeného obecného nebo podnikového hostingu, ale je ideální platformou pro váš australský web elektronického obchodu..

Tato společnost je Siteground

Proč je SiteGround tak dobrý pro váš eCommerce hosting?

Prvním důvodem je jejich vysoká procenta dostupnosti, která jsou zaručena na 99,95%. Když provozujete webové stránky elektronického obchodu, čas jsou peníze. Za každou hodinu, kdy je váš web nefunkční, můžete ztratit přibližně 100 000 dolarů. Nemluvě o nehmotných ztrátách, jako je reputace a náklady na zotavení.

Dále musíte zvážit využití zdrojů. Mnoho webových stránek elektronického obchodování používá dynamický design a má funkce, jako jsou obrázky ve vysokém rozlišení, streamované video a interaktivní média, která spotřebovávají spoustu zdrojů. Získáte také bezplatné převody a registraci domény, instalace WP na jedno kliknutí, neomezené bezplatné vlastní e-mailové adresy a neomezené subdomény.

Pokud jde o zabezpečení, i ten nejzákladnější plán vám poskytuje bezplatné certifikáty SSL, bezplatné automatické zálohování a nepřetržité monitorování webu. To samo o sobě vám ušetří až 80 dolarů ročně a spoustu bolesti hlavy.

A konečně, jejich zákaznická podpora není srovnatelná. Jsou vysoce citlivé telefonem, e-mailem nebo chatem a krok za krokem vás provedou všemi problémy.

SiteGround nabízí to vše a ještě mnohem dostupnější cenu za nesdílený hostingový plán. Nabízejí také spravovaný hosting WordPress za pouhých 3,95 $ měsíčně na jednoletou smlouvu. Cena vyskočí až na 11,95 $ na konci počátečního období.

Nejčastější dotazy týkající se hostování webových stránek v Austrálii

Vítejte v naší FAQ sekci, kde najdete rychlé odpovědi na vaše obecné otázky týkající se webhostingu v Austrálii. Zde je několik otázek, které dostáváme hodně.

Jaký je nejlevnější způsob, jak získat webhosting?

Odpovědět: Žádný z našich tipů není zdarma, ale na některou z nich můžete získat záruku vrácení peněz. Nedoporučujeme hosting zdarma, ale společnost jako Bluehost vám dá skvělý hosting za pár dolarů měsíčně.

Kolik obvykle stojí web hosting?

Odpovědět: To závisí na vaší úrovni služeb a volitelných funkcích. Průměrná cena za bezpečný a levný hosting se pohybuje mezi 3 a 5 $ měsíčně, splatná po dobu trvání smlouvy předem.

Existuje dobrá bezplatná hostingová služba?

Odpovědět: Existuje několik hostingových plánů, které jsou zcela zdarma, ale nedoporučujeme je kvůli problémům se zabezpečením a výkonem. Některé z těchto „bezplatných“ služeb jsou zdarma pouze po omezenou dobu a náklady na upgrade nestojí za investici. Najdete téměř bezplatnou prémiovou službu od renomovaných společností, jako je Hoatinger, což je jen 0,80 $ měsíčně.

Jsou řízeny hostingové plány WordPress k ničemu?

Odpovědět: Vzhledem k popularitě WordPress nabízí mnoho hostingových společností bezplatné instalace WordPress a velmi cenově dostupný spravovaný hosting WP.

Jaké jsou nejlepší hostingové služby cPanel?

Odpovědět: Většina našich tipů podporuje hosting cPanel a na internetu je spousta informací o tom, jak tuto populární platformu provozovat.

Jaká je nejrychlejší hostingová společnost v Austrálii?

Odpovědět: Podle našich rychlostních testů je absolutně nejrychlejší hostitelskou platformou Siteground. Obecně je hostování modifikovaného virtuálního soukromého serveru (VPS) nejrychlejší cestou, protože máte zdroje a flexibilitu. Tato možnost však vyžaduje značné množství technických znalostí a času, protože veškerá správa a přizpůsobení závisí spíše na vlastníkovi webu než na hostiteli..

Závěrečné myšlenky

Rádi ušetříme peníze stejně jako další osoba. Zdarma nebo ultra levné však nejsou vždy vyjednávání, které očekáváte.

Někdy dostanete, za co platíte.

Potřebujete fakta? Dáme vám fakta. Naším cílem je poskytnout vám komplexní přehled nejlepších cenově dostupných hostingových plánů v Austrálii na základě cenových bodů ve vztahu k funkcím a podpoře. Jak tyto informace používáte, záleží na vás.

Považujete tento průvodce za užitečný? Řekněte nám o tom nebo se podělte o své zkušenosti s hostitelskými společnostmi.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me