Nejlepší VPN pro Mac (recenze 2020)

Konečně máte svůj nový Mac. Udělejte si čas, abyste se o tom chlubili se svými přáteli, řekli jim, jak je to lepší než jejich počítače, a pak se trochu vyhrali ve své nadřazenosti. Když je vše hotovo, je na čase získat VPN, která zajistí váš nový stroj zázraků.


Snadné, že? No, ne docela.

Problém je - navzdory tomu, že je to jednoznačně lepší OS - mnoho společností VPN bylo pomalé nebo zcela zanedbatelné při přenosu na Mac.

Mnoho velkých jmen začalo na Windows a rozhodlo se tam zůstat, což znamená, že budete potřebovat software třetích stran, aby mohli pracovat na Mac. Takový software má, řekněme, pochybnou pověst, a pokud se tedy můžete vyhnout této trase, měli byste ji opravdu mít.

Ale místo toho, abyste museli procházet srdcervoucím procesem, abyste zjistili, jak je váš nový Mac nemilován VPN, udělali jsme pro vás emoční práci. Prošli jsme se na neodpustitelném trhu Mac VPN a našli jsme společnosti, které budou s vaším OS zacházet správně.

Logo společnosti Apple

TLDR

Mac může být zabezpečený operační systém, ale jeho závazky v oblasti ochrany osobních údajů ponechávají dost přání.

Proto je pro majitele Mac tak důležitá VPN, tento článek se zabývá nejlepšími VPN službami, které můžete najít, Surfshark, NordVPN a ExpressVPN..

Surfsharkovi jsme přikývli na první místo kvůli jeho fenomenální ceně a hodnotě, kterou poskytuje.

Surfshark poskytuje všechny aspekty požadované pro kvalitní VPN. S rozumnými náklady a dobře optimalizovanou pro Mac není nic, co by se nemělo líbit.

1. Surfshark - nejlepší celkový výběr

Co je Surfshark?

Surfshark neopouští Mac systémy jako dodatečnou myšlenku, takže je srovnatelný s ostatními typy OS, které obstarává. Jako relativní nováček ve hře VPN byl Surfshark opatrný, aby neopustil Mac OS. Aplikace VPN, kterou nabízí, je spíše dobře přizpůsobeným nástrojem než špatně přenesenou kopií..

Díky kvalitní ochraně soukromí na britských Panenských ostrovech a široké kompatibilitě s Netflix je nízká cena Surfsharku až příliš dobrá na to, aby to byla pravda; ale obstojí v přísném testování v každé kategorii.

Pojďme se podívat na některé z jeho definujících funkcí:

 • Plány za konkurenceschopné ceny: Pouze 1,99 $ měsíčně za plné dvouleté předplatné a 5,99 $ za měsíc za jeden rok, je to jedna z nejlevnějších funkčních VPN na trhu
 • Uživatelsky přívětivý pro Mac: s funkcemi, jako je tlačítko „Rychlé připojení“ pro okamžitý výběr připojení, je Surfshark jednoduchý a snadno použitelný
 • Létající barvy: v různých výkonnostních, bezpečnostních, DNS-únikových a rychlostních testech Surfshark vždy vychází s dobrým skóre, jediným překlopením jsou občasné nesrovnalosti s rychlostí, ale ty se zlepšují s každou opravou
 • Perfektní umístění VPN: Britské Panenské ostrovy jsou osvobozeny od toho, co je zlověstně známé jako 14 očí, notoricky známé vládní oblasti sběru dat. S Surfsharkem se nemusíte obávat. V zásadě neexistují žádné zákony, které by mohly přinutit Surfshark k zákonnému vzdání se vašich dat.
 • Tiché Kanárské ostrovy: Kanár s rozkazem je způsob, jak informovat uživatele, pokud jim vláda vydala tajné předvolání, Surfshark to používá jako záležitost transparentnosti dat a informuje všechny uživatele, pokud je jeden vydán. Naštěstí se však tato VPN může pochlubit tím, že jí nebyla zaslána jediná předvolání, pravděpodobně v důsledku jejich předkupního použití kanárů s rozkazem.
 • Žádná data protokolování: kromě povinné e-mailové adresy, fakturačních údajů a diagnostických zpráv, Surfshark neuchovává žádná ze svých uživatelských dat přihlášených, což znamená, že nehrozí nebezpečí, že by tato VPN předala vaše údaje o využití, protože je nikdy neměly na prvním místě!
 • Rychlé údaje: i když je na serverech nekonzistentní, rychlost dat je obecně vysoká a neměli byste mít žádné nepříjemné zpoždění.
 • Spínač zabití: verze pro Mac obsahuje vestavěný přepínač zabíjení, což znamená, že je snadné rychle přerušit všechna pochybná spojení nebo škodlivé útoky.

Doporučuji Surfshark pro Mac?

Surfshark je vzácný drahokam, který přináší Macu všechny funkce, díky nimž je na ostatních operačních systémech tak působivý, a to vše za skvělou cenu. Toto je určitě ten, který doporučujeme.

Za mírné zvýšení ceny ve srovnání s Surfsharkem můžete získat vše, co z bývalého skvělého dělalo, s několika doplňky, které by pro vás mohly houpat NordVPN.

2. NordVPN - CIA Security

Co je to NordVPN?

NordVPN byl na dlouhou dobu pouze na bázi Windows, ale nyní integroval svůj software pro hladký zážitek z Macu. Ve skutečnosti je tak dobře integrovaný, že můžete použít stejný balíček VPN pro dvě zařízení s různými operačními systémy.

Ačkoli jsou dražší, dlouhé záznamy a ohromující servery s více než 5300 servery v 59 zemích znamenají, že stále stojí za prozkoumání sítě VPN, pokud máte vážný zájem o ochranu a soukromí počítače Mac.

Pojďme se podívat na některé z jeho definujících funkcí:

 • Největší dostupný výběr serveru: K dispozici je tak velký výběr serverů, o kterém se možná budete muset rozhodnout! Naštěstí má NordVPN automatizovaný výběrový systém, pokud vás ohromný objem výběru ohromí!
 • Široká kompatibilita s Netflix: zatímco jeho servery se nemohou chlubit 100% Netflix kompatibilní sazbou, na 95%, kompatibilní server není nikdy víc než pouhý klik.
 • Uživatelsky přívětivý: uživatelské rozhraní je intuitivní a snadno se ovládá, například mapa drag-and-drop je jednou z opravdu vynikajících funkcí orientovaných na uživatele
 • Šifrování vojenské třídy: Bezpečnostní šifrování společnosti Nordvpn je stejné třídy, jakou používá americká armáda, takže únik je extrémně nepravděpodobný.
 • Žádné protokolování: zásadní požadavek na jakoukoli VPN. NordVPN nikdy nebyl vystaven jako záznam žádných dat, takže není důvod předpokládat, že by nyní porušili svůj slib.
 • Založeno na Panamě: bez závazných zákonů o uchovávání dat v Panamě je společnost Nordvpn oprávněna řídit provoz bez jediného záznamu a uchovávat vaše data legálně i digitálně chráněna.
 • Dvojité servery: Pokud již dostupná ochrana na vojenské úrovni, kterou Nordvpn nabízí, není dost dobrá, pak ji zdvojnásobte! Nabízejí službu, která provozuje váš internetový provoz prostřednictvím dvou samostatných sítí VPN, než dosáhne svého cíle. Je velmi obtížné sledovat prostřednictvím jediné VPN, ale dvě současné šifrování serveru je téměř nemožné rozbít.

Doporučuji NordVPN pro Mac?

Je to jedna z největších VPN z nějakého důvodu, a velkou část toho je, že nezanedbali své Mac klienty. I když vás ověřený záznam ještě nepřesvědčí, bezplatná zkušební verze a záruka vrácení peněz znamenají, že stojí za to se na ně podívat.

Nezapomeňte si prohlédnout jejich fantastickou vánoční nabídku, tříletou smlouvu za pouhých 3,49 $ měsíčně!

V No.3 je ExpressVPN stále kvalitním produktem, který poskytuje vážnou ochranu a anonymitu v balíčku dobře optimalizovaném pro Mac OS. Hlavními problémy jsou dodatečné náklady a nekompatibilita streamování.

3. ExpressVPN - bezpečnost a spolehlivost

Co je to ExpressVPN?

ExpressVPN je věnován vaší ochraně a anonymitě. Je to produkt volby, pokud pravidelně pracujete s cennými údaji.

Přestože je to za vyšší cenu a špatná kompatibilita s datovým proudem, je na tomto seznamu číslo 3, stále jde o kvalitní VPN. Ještě důležitější je, že s kompatibilitou Mac nemá problémy. Udržování rychlosti, statečnosti a uživatelské přívětivosti původní platformy v nové aplikaci pro Mac.

Zde je důvod, proč se vyplatí tyto dodatečné náklady:

 • Nejrychlejší VPN na webu: ExpressVPN je extrémně rychlý, použijte jakýkoli test, jako je SpeedTest.net nebo Fast.com a budete odfouknuti.
 • Obrovský rozsah serverů: s 3 000 servery ve 160 lokalitách a 94 zemích nemusí Nordvpn porazit v naprostém objemu, ale pokud jde o rozsah a rozmanitost, je to určitě na vrcholu ligy.
 • Intuitivní přepínač zabíjení: nehrozí žádné riziko náhodného úniku a pokud dokonce na sekundu ztratíte spojení s VPN (i když si to nevšimnete), intuitivní přepínač zabrání připojení rychle
 • Nejprve zákazník: ExpressVPN se dlouhodobě stará o své zákazníky. Díky rychlému a pohotovému systému podpory budou všechny vaše problémy rychle vyřešeny.
 • Zabezpečení odpovídající jejich etice: Díky šifrovacímu protokolu vojenské úrovně a absolvování každého testu těsnosti, který jsme prošli, je to bezpochyby bezpečný systém. ExpressVPN to odpovídá závazku, že nikdy nebude zaznamenávat vaše citlivé informace; a se základnou na Britských Panenských ostrovech je to právně závazný závazek.
 • Prémiová cena: Pokud hledáte levné základní VPN, pak ExpressVPN nemusí být pro vás. Pokud však hledáte jeden z nejvhodnějších dostupných systémů zabezpečení VPN, pak je cena za 9,99 $ / měsíc po dobu 6 měsíců nebo 8,32 $ / mo po dobu 12 měsíců rozumnou dohodou..

Doporučuji ExpressVPN pro Mac?

Pokud pravidelně pracujete s citlivými daty nebo pokud jde o vaše soukromí jednoduše vážně, potřebujete ExpressVPN. Díky systémům zabezpečeným bezpečností, právní ochranou a inteligentními zabezpečovacími systémy to je VPN volba, když potřebujete anonymitu, která jde nad rámec možností.

Co je to VPN?

Virtuální soukromé sítě vytvářejí tunel, který webovým surfařům umožňuje bezpečný přechod z jejich zařízení na internet chránit jejich činnost před zvědavýma očima. To znamená, že během práce na cestách můžete přistupovat k souborům ve vaší domácí nebo obchodní síti s menším znepokojením z toho, že někdo pronikne do vašeho smartphonu nebo přistupuje k vašim soukromým datům. To také znamená, že vaši zaměstnanci mohou pracovat na citlivých datech odkudkoli, aniž by to ohrozilo integritu zákaznických dat.

co je diagram vpn

Nejlepší VPN zajistí, že vaše internetová aktivita probíhá v jiné síti, z jiného umístění. To vám umožní prohlížet filmy a televizní pořady na serveru Netflix v Kanadě během dovolené na Bahamách nebo se vám bude zdát, že váš smartphone v Austrálii je v síti v New Yorku. Znamená to, že lidé žijící nebo navštěvující země, kde cenzura a útlak rostou, mohou ve virtuálním světě stále ještě trochu ochutnat svobodu.

Stručně řečeno, jakýkoli důvod, proč byste potřebovali bezpečný a bezpečný přístup k informacím při surfování na internetu nebo používání cloudového účtu, je dostatečným důvodem pro použití VPN.

Nejlepší VPN pro Mac

Jak jsem řekl, je smutnou skutečností, že mnoho společností VPN jednoduše zanedbává počítače Mac. Dokonce i v přibližně 300 specializovaných počítačích Mac VPN jsou značné problémy. Dobrý kus z nich byl vyroben, aby naplnil tržní vakuum podřadným produktem; nefunkční aplikace, úniky dat a katalog dalších problémů trápí tyto VPN.

Nejlepší VPN pro Mac (recenze 2020)

Naštěstí se některé z nejvíce respektovaných (ale původně na bázi Windows) VPN úspěšně přenesly na Mac a mohou vám poskytnout ochranu stejně jako na jakýchkoli jiných zařízeních. Některé systémy, jako je NordVPN, jsou natolik dobře migrovány, že můžete synchronizovat jednu VPN současně s Mac a Windows současně.

Obecně musíte být při vyhledávání VPN kompatibilního s Macem mimořádně ostražití. Existují všechny obvyklé obavy o ochranu soukromí a zabezpečení, jako jsou zásady protokolování, umístění poskytovatele atd .; plus, spoustu konkrétnějších problémů.

Obecným cílem těchto specifických problémů je množení chudých poskytovatelů VPN. Dokonce i větší společnosti jako ProtonVPN, IPVanish a TunnelBear se pro Mac osvědčily. Trpí riskantním připojením, nespolehlivým zabezpečením a obecně špatným uživatelským rozhraním. Samotný Mac OS je relativně spolehlivý, pokud je nakonfigurován správně, takže největší problém je s dostupnými poskytovateli VPN než se softwarem.

To je důvod, proč bychom navrhli jednu z těch na našem seznamu, jednoduše se vyplatí prosít všechna úskalí Mac VPN, když už pro vás byla těžká práce! Surfshark, NordVPN a ExpressVPN představují některé z mála příkladů poskytovatelů VPN plně kompatibilních s Mac.

Jsou bezplatné VPN nějaké dobré?

Je lákavé najít bezplatnou aplikaci na Google Play nebo Apple Store. Pravděpodobně tam jsou stovky.

Bezplatné aplikace VPN však mohou přijít se skrytými náklady.

Jen málo vývojářů vytváří aplikaci z dobrého srdce. Většina z nich chce vydělat peníze nebo musí uvést na trh jinou službu nebo aplikaci, a to na úkor vašich dat a soukromí online. Získáte pomalejší rychlost a omezený přístup, pokud nepřepnete na jejich „prémiovou“ službu, a pokud vás požádají o vyskakovací okna, budou vás pravidelně informovat. Nebo vaše informace prodají inzerentům třetích stran. Mnoho si vede záznamy o vaší činnosti a vaše IP může být ostatním stále viditelná.

Pokud společnost používá vlastní servery doménových jmen, vaše data mohou uniknout. Jinými slovy, vaše zdarma, soukromá síť nemusí být tak tajná nebo svobodná. Komerční VPN nabízejí dobrou návratnost investic. Za malý poplatek budete mít přístup k šifrování vojenské úrovně bez ztráty rychlosti nebo soukromí. Platba za službu také znamená, že budete moci obejít online sledovače, soubory cookie a nepříjemné reklamy.

Závěr

Mac je plná riskantních poskytovatelů a špatných produktů, takže jděte na levný, kvalitní produkt, jako je Surfshark, který vás nezklame. Poskytne vše, co potřebujete pro Mac, aniž byste ztratili základní vlastnosti zabezpečení VPN, soukromí a anonymity.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me