Recenze BetterNet – Zůstaňte v kontaktu, pokud si ceníte soukromí

Pokud si myslíte, že jakákoli VPN, dokonce i bezplatná, je lepší než vůbec žádná, zamyslete se znovu. Kecy na některých jsou prostě příliš vysoké.

Když si přečtete naše recenze, existuje společné vlákno, které uvidíte. To je docela často žádná VPN není lepší než VPN zdarma. Betternet je bezplatná služba VPN, která ještě jednou potvrzuje náš názor.

Logo Betternet vpnSítě VPN zdarma vám mohou nabídnout všechna výhoda na světě. Existuje však důvod, proč jsou zdarma. Nějak vydělávají peníze. Obvykle je to prodejem vašich dat nebo zobrazením tuny reklam. Jejich služby obvykle nejsou bezpečné, mají k dispozici omezený počet serverů a prostě nefungují dobře.

K jeho úvěru, Betternet odvádí lepší ochranu vašich dat než některé další bezplatné VPN, které jsme zkontrolovali. Ale při čtení této recenze uvidíte, proč jsme nezahrnuli Betternet do našeho seznamu nejlepších bezplatných sítí VPN.

Kdo je Betternet?

Možná jste to poprvé slyšeli o Betternetu. Je to pravděpodobně proto, že se jedná o relativně novou společnost, která na scénu přišla v polovině roku 2015. Od založení společnosti postupně rostli.

výhody betternet vpnSamozřejmě je hlavním důvodem, proč jsou pro ně lidé přitahováni, protože VPN je zcela zdarma. Může být použit na mnoha platformách, od androidu přes Mac po Windows. Existují dokonce rozšíření, která lze použít v prohlížeči Chrome a Firefox. To vše získáte, aniž byste zaplatili penny. Je příjemné, že se nemusíte registrovat, takže nemají žádné vaše osobní údaje, například vaše jméno nebo e-mailovou adresu.

Profesionálové:

 • Zdarma VPN

Nevýhody:

 • Aplikace má malware
 • Zachovává určitá data
 • Poskytuje třetím stranám přístup k datům
 • Úniky IPv6 a IPv4
 • Únik DNS
 • Pomalá rychlost
 • Časté přerušené připojení

Jak Betternet VPN vydělává peníze?

instalace betteretu

Podle webu Betternet to služba je bezplatná, protože nabízejí bezplatné sponzorované aplikace. Po stažení mobilní aplikace se zobrazí tlačítko „nainstalovat aplikaci“. Kliknutím na toto tlačítko získáte reklamy na další aplikace, které můžete nainstalovat. Pokaždé, když instalujete aplikaci, Betternet vydělá peníze.

Nabízejí videa. Po instalaci aplikace se zobrazí tlačítko s nápisem „sledovat krátké video“. Sledováním videa pomáháte Betternet vydělávat peníze.

Betteret vpn peníze

Betternet tvrdí, že tento model pro ně funguje dobře. Uživatelé instalují doporučené aplikace a Betternet je schopen udržovat světla rozsvícená. Slibují, že budou mít své služby navždy zdarma díky podpoře a loajalitě svých klientů. Také tvrdí, že jejich účelem není dosáhnout zisku, ale pouze pokrýt jejich náklady na údržbu.

Je zajímavé, že Betternet nedávno představila svou „prémiovou verzi“. Tato služba byla vytvořena k pokrytí nákladů, které bezplatná služba nepokrývala. Je navržen tak, aby pomáhal přidávat servery a poskytovat uživatelům nejvyšší kvalitu služeb.

S tím máme řadu problémů. Je velmi běžné, že lidé slyší, že když používáte bezplatnou síť VPN, jste produktem. To v podstatě znamená, že co bezplatná VPN, jako je Betternet sell, jsou vaše data. Prodávají své skutečné klienty. Poskytují inzerentům přístup k vám. To znamená, že se vám nezabývá dobrým produktem, ale spíše poskytováním přístupu inzerentům k dobrému produktu, vašim penězům.

Malware Galore

Betteret vpn žebříčku

Akademická práce s názvem „Analýza rizika ochrany soukromí a zabezpečení aplikací Android VPN s povolením pro povolení“ nastiňuje pouze jak nebezpečný je Betternet VPN, pokud jde o malware.

Akademická práce ukázala, že Betternet byl pozitivní malware od 13 různých antivirových programů. Tato studie zdůrazňuje, že je důležité dívat se za hodnocení mimo službu na Google Play. Uživatelé mohou hodnotit software velmi vysoko, ale je to proto, že nevědí, jaké poškození jim software potenciálně způsobuje, a jejich soukromí.

Pokud důvěřujete VPN Betternet?

Betternet soukromíV tuto chvíli pravděpodobně víte, jak se k tomuto tématu cítíme. Chtěli bychom se však věnovat pár minut a podívat se na zásady ochrany osobních údajů společnosti Betternet a zjistit, jak se porovnává s nejlepšími VPN, které jsme zkontrolovali..

Hned na pálce, při pohledu na zásady ochrany osobních údajů vidíme některé věci, které nám dávají důvod k obavám. Betternet VPN říká, že vás neidentifikují. Dále však říkají, že shromažďují informace, které sdílíte a které používají k podpoře své reklamy na produkty. Jinými slovy, vezmou vaše informace a předají je ostatním.

Betteret politika třetích stranKdyž si přečtete 0,8 .2 jejich smluvních podmínek, jasně uvádějí, že při používání jejich bezplatné služby mohou být vaše osobní informace dostupné poskytovateli obsahu třetí strany. Pokud se rozhodnete použít produkt nebo službu třetí strany nebo jakýmkoli způsobem s nimi komunikovat, Betternet VPN nenese žádnou odpovědnost za vaši bezpečnost.

Alespoň vás varují.

Proč Betternet umožňuje malwaru a sledování jejich aplikací?

Tyto nástroje jim umožňují shromažďovat vaše data. To je pro ně nejlepší způsob, jak vydělat peníze ze své bezplatné aplikace VPN. Jakmile jsou vaše data shromážděna, lze je prodat nebo je lze použít k cílení na vás pomocí reklam přizpůsobených vašim vnímaným lajkům. To zase znamená příjem pro Betternet. Po pravdě řečeno, toto je obchodní model pro většinu bezplatných aplikací, které stahujete.

To je bezplatná služba, je placená služba lepší?

Abyste získali přístup k prémiové síti Betternet VPN, musíte si nejprve stáhnout bezplatnou síť VPN. Po instalaci jsou uvedeny kroky potřebné k provedení instalačního procesu.

Zde máte možnost zahájit sedmidenní zkušební období. Než však budete moci zahájit proces, musíte poskytněte Betternetu spoustu vašich osobních údajů.

Betternet vpn zkušební verze zdarma

Cena, kterou zaplatíte, se bude lišit v závislosti na tom, jak dlouho si předplatíte produkt. Čím déle se přihlásíte, tím větší je vaše věrnostní sleva. Máte možnost přihlásit se k odběru na jeden měsíc, šest měsíců nebo jeden rok.

Cena za jeden měsíc je 11,99 $. Pokud však zaplatíte za rok předem, měsíční cena klesne na 2,99 $. Pokud se rozhodnete pro sedmidenní zkušební období a předplatné nezrušíte, vaše předplatné se automaticky obnoví za cenu 11,99 $.

Když zadáte platební metodu, automaticky nastavíte opakující se fakturační proces. Pokud zapomenete smlouvu zrušit před ukončením předplatného, Betternet vám bude účtovat další časové období, jeden měsíc, šest měsíců nebo rok.

Podle zásad pro vrácení peněz společnosti Betternet můžete obdržet poměrné vrácení vaší aktuální částky platby za předplatné. Pokud je účet zrušen z důvodu porušení smluvních podmínek, nejsou k dispozici žádné náhrady. Veškeré náhrady jsou poskytovány podle uvážení společnosti Betternet a vyhrazují si právo odmítnout vrácení peněz z jakéhokoli důvodu nebo bez důvodu.

Bezpečnostní nastavení

Po instalaci klienta Betternet VPN budete možná překvapeni, když zjistíte, že neexistuje žádný přepínač zabíjení, žádná spouštěcí kontrola a žádné možnosti ochrany před únikem.. Bereme to, protože mají nulovou bezpečnost?

Jak již bylo uvedeno, při registraci do sedmidenní zkušební verze zdarma musíte zpracovat své platební údaje. Týká se to proto, že u Betternetu nemáte účet. Nemůžete se přihlásit, abyste se mohli podívat na své platby, zkontrolovat faktury nebo zrušit službu.

Existuje možnost zrušit předplatné z mobilního zařízení. Ale co když jste zaplatili na ploše? Pokud se z bezpečnostních důvodů rozhodnete použít zkušební verzi a platit kreditní kartou, vyzkoušejte službu na jeden nebo dva dny a poté, co si myslíte, že je to nutné, ihned ji zrušte. To vám poskytne čas projít rigmarolem vytržení ze služby.

Kde jsou umístěny servery Betternetu?

Betteretová místa

Pokud používáte bezplatnou službu, není možné zvolit server, ke kterému se připojujete. Při použití prémiové možnosti můžete připojit servery umístěné na:

 • Spojené státy
 • Kanada
 • Nizozemí
 • Německo
 • Japonsko
 • Spojené království

Není dovoleno vybrat konkrétní servery, pouze oblasti.

Rychlost serveru

Výsledek rychlosti betteretuRychlost serveru byla problematická, ať už jsme se zabývali bezplatnou nebo placenou verzí. Níže je uveden základní test rychlosti vyhodnocující síť.

výsledek rychlosti betteretu 2A zde je připojen k optimálnímu serveru na Betternetu.

Ať už se pokoušíte připojit k serverům v Evropě nebo ve Spojených státech, často dostanete chybu DNSs. Když se budete moci připojit k jejich službám, výsledky jsou velmi nekonzistentní.

Jaký je náš konečný verdikt?

Ach, absolutně milujeme Betternet a myslíme si, že každý by měl používat placenou službu. Když jste u toho, vezměte zbraň a zastřelte si také vlastní nohu.

Ne, ale vážně, Betternet je jednou z nejhorších VPN, jaké jsme kdy zkontrolovali. Servery jsou nespolehlivé. Mají malou až žádnou podporu. Neexistují žádné funkce a existuje celá řada obav o soukromí. Pokud jde o odblokování streamovacích webů, výsledky byly přinejlepším sporné. A i kdybychom byli schopni obejít geo-omezení, rychlost serveru byla tak pomalá, že streamování nebylo možné.

Cítíme se špatně pro ty, kteří byli lákáni cukroví zdarma, jen aby skončili v domě zázvorového chleba. Nebuď jeden z těch lidí

Další alternativa - NordVPN

Pokud hledáte kvalitní VPN službu, doporučujeme NordVPN. Společnost NordVPN má více než 5 000 serverů po celém světě, má jasnou politiku bez protokolování, nabízí bezkonkurenční zákaznickou podporu, má servery speciálně určené k obcházení geo-omezení a je za rozumnou cenu.

NordVPN je uživatelsky přívětivý a má jednoduchý software. Zavazují se chránit soukromí svých zákazníků. S tím špičková VPN, nemusíte se starat o skryté poplatky nebo doložky. Nepokoušejí se prodávat produkty a službu můžete využívat až na pěti zařízeních s jedním předplatným.

Každý ze serverů NordVPN obchází geo-omezení služeb jako Netflix. Protože se nacházejí, je v Panamě, jste chráněni před řadou vládních programů dohledu, které mohou ohrozit vaše soukromí.

NordVPN má hvězdnou zákaznickou podporu a nabízí nepřetržitý live chat.

Umožňuje služby P2P a nabízí plány v rozmezí od 2,99 $ měsíčně do 11,99 $ měsíčně. A i když tato cena může být o něco dražší než některé jiné sítě VPN na trhu, je důležité si uvědomit, že u sítí VPN získáte to, za co platíte.

Někdy, zdarma přichází za ještě bohatší cenu. Berte své soukromí vážně a investujte do dobré VPN. Zabraňte tomu, aby se mohla stát velká katastrofa. Jít s NordVPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me