Recenze Hotspot Shield: Rychlá VPN s problémy se zabezpečením a ochranou soukromí

Tato společnost trpí trapným množstvím úniků. Únik DNS, který je. Pokud je na vašem seznamu priorit málo soukromí, nemusí to být problém.

Pokud vaše ukradená data o vašich soukromých online údajích - včetně finančních transakcí, historie vyhledávání na internetu, e-mailů a dalších - způsobí, že váš žaludek bude v klidu, možná je čas na virtuální privátní síť (VPN)..

Existují asi sto bilionů služby, ze kterých si můžete vybrat, a všechny je prověřujeme, jeden po druhém.

Naše recenze Hotspot Shield vám ukáže, zda tato virtuální privátní síť, kterou používá více než 600 milionů lidí na celém světě, vám může pomoci převzít kontrolu nad vaším soukromím a chránit vaši identitu.

Přehled

AnchorFree Hotspot Shield je široce používaná služba VPN, která nabízí bezplatný účet i placenou službu.

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Žádné zásady protokolování
Velikost serveru: 2500+ serverů
Distribuce serveru: 27 zemí
Podpěra, podpora: Systém vstupenek
Torrenting: Povoleno
Streamování: Velmi omezené
Protokol VPN a šifrování: Catapult Hydra; 128bitové šifrování AES a 256bitové šifrování AES
Hlavní sídlo: USA
Cena: 7,99 € / měsíc
Oficiální webové stránky: https://hotspotshield.com
vpn soukromíVýhody Hotspot Shield:
 • Rychlé rychlosti stahování
 • Nízká cena
 • Sedmidenní bezplatná zkušební verze
Nevýhody Hotspot štít:
 • Omezení umístění serveru
 • Omezené možnosti konfigurace
 • Neschopnost připojit se ke streamovacím službám, jako jsou Netflix a Hulu, ze zemí mimo USA
Funkce dostupné s Elite Subscription:
 • Servery ve 25 zemích
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Zabijte spínač
 • Automatické připojení ochrany Wi-Fi
 • IPv6 a webová komunikace v reálném čase
 • Připojte současně pět zařízení
 • Blokování reklam, blokování souborů cookie, blokování sledovače
 • Rozdělené tunelování
 • Vylepšená technologie transportního protokolu
 • Povoleno připojení typu peer-to-peer
 • Neomezené množství dat a neomezená šířka pásma s předplatným Elite
 • K dispozici je více jazyků

Může být Hotspot štít důvěryhodný?

HotSpot Shield se pyšní tím, že nabízí uživatelům soukromí, anonymitu a důvěru. Existují však a počet oblastí zájmu to může způsobit, že jednotlivec, který je upřímný ohledně bezpečnosti, před použitím této služby dvakrát rozmyslí.

e-mailové upozornění na mobilPři registraci služby vyžaduje služba Hotspot Shield e-mailovou adresu a heslo. Toto je standardní tarif pro většinu služeb VPN. Nástroj Hotspot Shield umožňuje uživatelům zadávat slabá hesla a nenabízí uživatele k používání bezpečnějších hesel.

Na vaši e-mailovou adresu je zasláno ověření, že jste vlastníkem e-mailové adresy, než vám udělí přístup k hlavnímu panelu služby Hotspot Shield..

Hotspot Shield přijímá platby kreditní kartou, PayPal a řadu dalších platebních systémů. Tady je žádná schopnost provádět anonymní platby nebo semi-anonymní platby pomocí hotovosti nebo kryptoměny, jako je BitCoin. Je však možné použít dárkové karty, včetně karet od Target, Best Buy a Starbucks.

platba za hotspotshield

Zásady ochrany osobních údajů Hotspot Shield uvádějí, že vaši IP adresu nebudou dlouhodobě ukládat. Shromažďují však údaje o navštívených webech a aplikacích, které používáte. AnchorFree, mateřská společnost za Hotspot Shield, říká, že tyto informace jsou shromažďovány pouze pro analytické účely a účely odstraňování problémů. Prohlašují, že informace, které shromažďují, nejsou použity k vaší identifikaci. Pro některé uživatele to může být dost dobré. Pokud však dbáte na ochranu osobních údajů, štít Hotspot nemusí být pro vás tou správnou volbou.

Hotspot Shield bude shromažďovat informace, jako je verze operačního systému, který používáte, prohlížeč, který používáte, informace o mobilní síti a hardware, který používáte. Hotspot Shield říká, že tyto informace s vámi nikdy nejsou spojeny a používají se pouze pro analytické účely.

Jednotlivci, kteří používají bezplatnou verzi, riskují únik svých osobních údajů inzerentům. Prémiová verze Hotspot Shield toto riziko neznamená. Je však dobré si to pamatovat, zejména pokud používáte službu podporovanou reklamami a chcete si zachovat své soukromí.

Středisko pro demokracii a technologii podalo stížnost u FTC a uvedlo, že Hotspot Shield na rozdíl od svých slibů shromažďuje uživatelská data. Dělají to aktivním vkládáním kódu JavaScript do reklamy. Poté zachytí provoz a přesměruje uživatele na konkrétní weby elektronického obchodování.

Po prostudování zásad ochrany osobních údajů služby Hotspot Shield a při pohledu na jejich historii budete muset určit, zda úroveň zabezpečení, kterou nabízejí, vám stačí, abyste jim mohli důvěřovat. Pokud je vaším primárním úkolem šifrování procházení, abyste mohli bezpečně surfovat bez ohledu na to, kde se právě nacházíte Hotspot Shield je tou správnou odpovědí pro tebe.

Kde jsou umístěny servery štítů Hotspot?

Recenze Hotspot Shield: Rychlá VPN s problémy se zabezpečením a ochranou soukromíHotspot Shield má více než 2 500 serverů ve 27 zemích. Služba Hotspot Shield Elite je spolehlivá a rychlá služba. Umožňuje uživatelům přístup k řadě dobře šifrovaných IP adres. Služba odvádí dobrou práci při skrývání přenášených dat.

Hotspot Shield má ve Spojených státech více serverů. Služba však neposkytuje umístění serverů a IP adresu. Členům Hotspot Shield Elite se slibuje neomezená šířka pásma, mohou však zaznamenat omezení kvůli pravidlům svého ISP. Měli byste si uvědomit, že rychlost vaší internetové služby při používání Hotspot Shield je zčásti určena skutečným umístěním vaší internetové služby..

Je Hotspot štít snadno použitelný?

Hotspot Shield navrhl své služby tak, aby byly jednoduché a snadno použitelné. Polohu můžete změnit pouhým kliknutím na tlačítko a můžete se připojit k systému a podle potřeby změnit svou polohu. Systém jasně ukazuje, kdy jste chráněni a kdy nejste.

Po připojení se zobrazí obrazovka, která ukazuje váš čas, šířku pásma, virtuální IP adresu a aktuální umístění. které můžete změnit.

test připojení hotspotshield

Když se podíváte do levého horního rohu, zobrazí se skládací nabídka. Když kliknete na tuto nabídku, vyberete jen několik položek. Můžete vyladit, jak aplikace funguje. Můžete například vybrat, zda chcete, aby se aplikace spouštěla ​​automaticky při spuštění operačního systému, pokud chcete povolit přepínač zabíjení, nebo pokud chcete povolit nebo zakázat únik IP adresy.

Nasazení štítků Hotspot:
 • 128bitové šifrování AES
 • 256bitové šifrování AES
 • Proprietární protokol Catapult Hydra pro kompresi dat

Jak rychle je Hotspot štít?

AV - Test provedl nezávislou studii, kde vyhodnotil zabezpečení, rychlost a výkon VPN a porovnal Hotspot Shield Elite s konkurencí.

graf výsledků latence vpn

Test zkoumal latenci různých služeb VPN. Latence je doba, kterou datový balíček potřebuje k dosažení serveru. Je zřejmé, že čím dál jsou uživatel a server od sebe, tím vyšší je latence. Čím je latence nižší, tím rychlejší je připojení a tím rychlejší je vnímané spojení.

Výše uvedený graf uvádí průměrnou latenci týdně pro různé VPN. Jelikož spojení šifrovaná SSL a šifrováním jiných než SSL neprokázala velký rozdíl v latenci, byly průměry kombinovány a poskytly celkový výsledek.

Pro vytvoření stejných testovacích případů pro všechny produkty byly servery VPN vybrány ručně, aby byly stejné ve všech produktech. Západní pobřeží bylo vybráno pro VPN ve Spojených státech a Spojené království bylo vybráno pro VPN v EU. V tomto testu byly zvažovány různé faktory. Například by měli uživatele EU připojit k jinému uživateli EU prostřednictvím serveru VPN založeného v USA. To znamenalo, že spojení by muselo dvakrát překročit Atlantik.

Jak vidíte, trvalo nejrychlejší VPN téměř dvakrát tak dlouho, než se dostal k určenému serveru jako referenčnímu, který nebyl připojen k VPN. Služba Hotspot Shield Elite přišla v těsné vteřině a stala se tak jednou z nejrychlejších dostupných služeb VPN.

Rychlost proudu

Stejná studie ukázala, že Hotspot Shield Elite má dobrou přenosovou rychlost. Díky tomu je dobrá volba pro jednotlivce, kteří si chtějí užít jasný a plynulý proud. Když se podíváte na rychlost proudu v kilobajtech za sekundu, všimnete si, že Hotspot Shield Elite je jen o něco pomalejší než referenční rychlost, která nebyla připojena k VPN.

graf výsledků rychlosti vpn proudu

Torrent Speed

Populární použití sítí VPN skrývá svou identitu při používání služeb typu peer-to-peer. Existuje řada důvodů, proč to udělat. Někteří poskytovatelé internetových služeb omezí torrentový protokol nebo ho úplně zablokují. Jiní se mohou obávat, že dostanou oznámení kvůli porušení zákonů držitele práv duševního vlastnictví. Může být náročné torrentovat a mít slušnou rychlost stahování. Přečtěte si naše VPN pro torrenting.

graf výsledků rychlostí vpn torrentu

Jak ukazuje výše uvedený graf, Hotspot Shield Elite je přibližně o 20 procent rychlejší než další skupina produktů.

Downlink

Rychlost stahování má přímý dopad na rychlost přenosu obsahu z internetu do vašeho zařízení. Toto je nejdůležitější faktor při určování výkonu VPN. Přímo ovlivňuje, jak rychle budete moci otevírat webové stránky, stahovat obsah atd.

vpn downlink výsledkový graf

Jak můžete jasně vidět v grafu, testy připojení, které byly spuštěny s Hotspot Shield Elite, byly hodnoceny jako nejlepší VPN s rychlostí, která byla přibližně o třetinu pomalejší než referenční, která k němu neměla připojenou VPN..

Uplink

Rychlost uplinku je rychlost, kterou jsou data odesílána uživatelem na servery, které mají být umístěny na internetu. Tato rychlost určí, jak rychle můžete přistupovat k cloudovým službám, nahrávat zálohy nebo hostitelské servery nebo sdílet informace, které chcete zveřejnit na sociálních médiích..

vpn uplink výsledkový graf

Pracuje Hotspot štít s Netflixem?

netflix se nezdařiloJedním z hlavních důvodů, proč lidé hledají VPN, zejména pokud žijí mimo USA nebo Velkou Británii, je získat přístup k prémiovému streamování, jako je Netflix..

Testovali jsme Hotspot Shield a byli Nelze se připojit k Netflixu. Dostali jsme obávanou obrazovku s chybami proxy serveru Netflix několikrát.

To znamená, že Netflix byl schopen detekovat naši VPN a bránil nám v přístupu k jejich službám.

Ceny

Hotspot Shield nabízí řadu cenových možností, počínaje měsíčním plánem, který stojí 12,99 $ měsíčně, až po jejich tříletý plán, který stojí 3,49 $ měsíčně. Díky tomu je štít Hotspot jedna z dražších VPN na trhu.

Jediný rozdíl mezi tím, co získáte pro každý plán, je doba, po kterou můžete používat VPN Hotspot Shield. Níže je uveden nejnovější přehled jejich cen.

stanovení ceny hotspotshield

Jejich ceny jsou docela jednoduché. Nejsou žádné skryté poplatky, máte přístup k VPN okamžikům poté, co jste jej zaplatili, a není žádný pokus o rozšíření. Pokud nejste se službou spokojeni během prvních sedmi dnů, můžete ji snadno zrušit zdarma. Pokud nejste se službou spokojeni před 45 dny, vrátí vám peníze v plné výši. Nejsou žádné otázky. Usnadňují získávání náhrad zákazníkům.

Služby zákazníkům

operátory chatuPro nás je to jedna z oblastí, kde se Hotspot Shield s časem rozhodně zlepšil. Není to tak dávno, co bylo možné podat stížnost, pouze prostřednictvím podpůrné vstupenky. Hotspot Shield měl pochybnou pověst, pokud jde o rychlost a efektivitu, s jakou reagovali na vstupenky na podporu.

Nyní mají live chat. Použili jsme ji několikrát k položení různých otázek a během několika sekund od jejich zodpovězení jsme dostali odpověď na naše otázky. Odpovědi byly čestné, přímé a věcné.

Kromě jejich živého chatu má Hotspot Shield také řadu informativních blogů, článků a často kladených otázek, jejichž cílem je poučit uživatele o nejlepším využití jejich produktu..

Je Hotspot štít hodný peněz?

Možná. Jak vidíte v našich recenzích, nabízejí extrémně vysoké rychlosti, efektivní a přehledný uživatelský dojem a řadu funkcí. Vzhledem k tomu, že hlavním důvodem nákupu VPN je ochrana vašeho soukromí při procházení webu, nemusí být tato společnost pro vás tou pravou volbou.

Tam byly a počet pochybných činností týkajících se této společnosti a jejich schopnost nebo touha chránit soukromí svých klientů. Protokolovají informace a jejich zásady ochrany osobních údajů jsou záměrně nejednoznačné, což nás nutí dále zpochybňovat jejich závazek k ochraně osobních údajů svých klientů..

Štít Hotspot skryje vaši IP adresu. Trpí však úniky DNS, což by mohlo ohrozit vaše soukromí. Je to slušná varianta s tunami potenciálu. Existují však i jiné možnosti, které jsou stejné ceny nebo levnější (myslím NordVPN), že se cítíme lépe na účet.

Hodnotíme Hotspot Shield tři z pěti hvězd.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me