Recenze UltraVPN

UltraVPN je nové dítě v bloku VPN. Kdybychom museli definovat, jaký je nový kluk UltraVPN, nazvali bychom ho skvělým klukem, s nímž by chtěli být všichni ostatní děti VPN.


Při hledání VPN existují různé aspekty, které by pro vás mohly být nejdůležitější. Potřebujete přístup z USA Netflix z Austrálie? Možná potřebujete co nejrychlejší spojení, ať jste kdekoli. Někteří lidé dokonce musí být schopni s někým mluvit o svých pocitech vůči VPN na telefonu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Ať už potřebujete cokoli ohledně VPN, UltraVPN pokrývá většinu základen. Bylo by těžké najít legitimní důvod, proč nepoužívat UltraVPN. Pro tohoto nováčka opravdu neexistují žádné červené vlajky.

Pokračujte ve čtení a zjistěte více!

TL; DR

UltraVPN pokrývá všechny základny pro VPN a je to docela levné ve srovnání s našimi ostatními nejlepšími tipy. I když nemusí mít dvojí šifrování NordVPN nebo rychlost vyzařování ExpressVPN, stále je extrémně bezpečný s dobrými rychlostmi a nízkou cenou.

S UltraVPN opravdu nemůžete pokazit.

Přehled

Díky více než 55 umístěním na serveru se UltraVPN snaží zajistit přístup k serveru v okolí, ať už cestujete po jihovýchodní Asii nebo sedíte na gauči v Perthu..

UltraVPN nevěří v omezení dat a jejich hlavním zájmem je udržovat vše, co děláte na internetu, důvěrné a bezpečné šifrováním procházení. Další skvělá věc na UltraVPN je, že vůbec neuchovávají karty o vaší online aktivitě a udržují vaše anonymní prohlížení.

Začátečníci VPN budou také milovat UltraVPN tak, jak jsou jeden z více snadno použitelných VPN. Podívejte se na American Netflix a zavolejte do UltraVPN uprostřed noci, pokud máte chuť mluvit přátelským hlasem o VPN.

Profesionálové

 • Velmi snadné použití
 • Vysoké rychlosti
 • Odblokuje Netflix
 • Zákaznická podpora 24/7 -
 • telefon (!) a chat
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Torrenting funguje
 • Zabijte spínač
 • Levné roční plány

Nevýhody

 • Málo pokročilých funkcí
 • Pouze 3 připojení najednou

Zásady ochrany osobních údajů a protokolování

Když se skutečně díváte na zásady ochrany soukromí a protokolování VPN, musíte položit čtyři otázky:

 1. Co vám společnost říká?
 2. Co vám společnost neříká?
 3. Jaká je jurisdikce společnosti VPN?
 4. S čím jsi v pořádku?
První otázka:

Začněme číslem 1, protože by bylo divné, kdybychom začali jakýmkoli jiným číslem. Co nám UltraVPN ve skutečnosti říká o zásadách ochrany osobních údajů a protokolování?

Jejich webové stránky nám říkají, že má politiku nulování protokolování. Je to dobrý první krok, protože pokud VPN říká, že mají něco jiného než politiku nulového protokolování, měli byste pravděpodobně opustit svůj web..

Společnost tvrdí, že neuchovává karty o žádné z vašich online aktivit, takže vaše zvyky procházení zůstávají anonymní. To je dobrá obecná věc, kterou je třeba znát, ale v zásadě to znamená, že řeknou: „Ano, jsme VPN.“

Pojďme kopat trochu hlouběji.

Pokud jde o jejich protokolování a zásady ochrany osobních údajů, toho není mnoho. Jediné, co najdete, je to, že skutečně logují jednu věc. Když se zaregistrujete, shromažďuje vaši původní IP adresu. Většina lidí by se o to neměla starat, ale v sekci jurisdikce se do toho dostaneme hlouběji.

Jejich web také říká, že si všimne množství provozu, které přinášíte prostřednictvím serverů UltraVPN. Pokud s tím nejste v pořádku, budete muset najít jinou službu. Nemělo by to mít dopad na většinu lidí, ale mohlo by to také souviset s jurisdikcí, ve které společnost sídlí.

Nejdůležitější věc je, že vaše online aktivita není uložena. Ať už divné nebo normální věci, které děláte online, vaši přátelé UltraVPN nebudou znát.

Druhá otázka:

Co vám UltraVPN neříká? Doufejme, že nás společnost naplňuje ve všem. Důvodem této otázky je, že některé společnosti VPN mají směšně dlouhé a podrobné zásady ochrany osobních údajů.

UltraVPN není jednou z těchto společností.

Měl bys to dělat starosti? Asi ne.

Někteří lidé jsou ze své podstaty podezřelí. Pokud jde o soukromí, nezlobíme vás za to, že jste byli příliš opatrní. Pokud scénář z hlediska ochrany soukromí a protokolování není v zásadách ochrany osobních údajů zodpovězen, není špatným nápadem kontaktovat přímo společnost VPN a poskytnout vám další informace..

Nezapomeňte, že pokud tato zásilka není v zásadách ochrany osobních údajů, může být obtížné udržet společnost podle toho, co vám řeknou.

Nebojíme se o UltraVPN, ale u ultra podezřelého typu mohou existovat určité obavy.

Třetí otázka:

Jaká je jurisdikce společnosti VPN?

Mnoho lidí bagatelizuje důležitost této otázky. Důvodem je to, že v některých zemích je větší pravděpodobnost, že zabaví údaje o zákaznících než jiné. Vzhledem k tomu, že VPN je navržena tak, aby vaše data neměla k dispozici pro zvědavé oči, mohlo by to být méně než ideální.

Recenze UltraVPNJak jsme již zmínili na začátku, WindScribe působí mimo USA a Spojené království. V důsledku toho podléhají online monitorovacímu programu Five Eyes.

Hlavní myšlenkou je, že tyto dvě země mají v historii dohled, co dělají, co chtějí. Pokud vláda Spojených států chtěla data, která společnost vlastní, půjdou ven a získají je.

To není problém se společností VPN, která neuchovává žádná data spotřebitelů.

Jedinou červenou vlajkou, a je malou, je politika UltraVPN a uchovávání malého množství informací.

Vzhledem k tomu, že UltraVPN zachytí vaši IP adresu ve fázi registrace a poté sleduje, kolik provozu přinesete přes jejich servery, je to možné, aby vláda USA získala přístup k těmto informacím.

Co mohou s těmito informacemi udělat? Ne moc.

To nás vede k naší čtvrté otázce.

Čtvrtá otázka:

S čím jsi v pořádku?

To je velmi osobní otázka.

Pokud vám záleží na tom, aby vaše společnost VPN věděla jurisdikci společnosti VPN nebo vaši IP adresu, neměli byste mít problém s UltraVPN..

Řekl bych, že o to se nebude starat 99% lidí. Pokud jste součástí 1%, které by vám záleželo, existují i ​​jiné možnosti. Důležité je zapamatovat si, že žádná VPN není dokonalá.

Zabezpečení a šifrování

Mnoho lidí používá VPN pouze pro zabezpečení a šifrování, které služba nabízí. UltraVPN poskytuje v této oblasti velký způsob.

okna vpnPokud jde o protokoly nebo způsob, jakým jsou data formátována a přenášena po síti, většina služeb VPN nabízí více možností, například SSTP, L2TP, IKEv2, PPTP a OpenVPN. UltraVPN se nezabývá a nabízí pouze nejbezpečnější možnost, která je šifrována pomocí 256bitové metody délky klíče. Tento protokol je OpenVPN.

UltraVPN má také své vlastní servery DNS, což znamená, že váš provoz nemůže být zaznamenán třetími stranami ani sledován vládou. Dalším aspektem, který je třeba mít na paměti, je to, že pokud dojde k úniku vašich dat, když vaše informace procházejí servery DNS. Aby bylo zajištěno, že nejsou vystaveny žádné informace, je třeba provést zkoušky netěsností. Naštěstí byl UltraVPN testován žádné úniky, které by bylo třeba nahlásit.

Dalším důležitým aspektem zabezpečení, který má UltraVPN, je přepínač zabíjení. Společnost to nazývá „firewall“. Pokud z jakéhokoli důvodu vaše připojení VPN z nějakého důvodu poklesne, software zastaví vaše připojení k internetu, takže skutečná adresa IP nebude ohrožena. Toto se stalo oblíbenou funkcí mezi společnostmi VPN a v tomto bodě je nutností.

Rychlost

Rychlost VPN má na paměti mnoho faktorů. Nejlepší způsob, jak otestovat rychlost VPN, je vyzkoušet několik serverů. Rádi vyzkoušíme servery nejblíže našemu fyzickému umístění a poté vyzkoušíme několik serverů, o kterých víme, že je chceme pravidelně používat.

Druhou věcí, na kterou je třeba myslet, je, že ne všechny servery jsou vytvořeny rovnocenné. V jednom městě mohou být dva servery, ale jeden může být rychlejší než druhý.

Tady v Austrálii jsme daleko od USA i Evropy, takže je důležité vyzkoušet oba.

Celkově vzato, UltraVPN konkurovala nejrychlejším VPN v okolí. Naštěstí má služba servery po celém světě.

Rychlost

Austrálie: Při připojení k serverům v Austrálii jsme zaznamenali pouze snížení rychlosti v průměru o 10%. To je ve srovnání s mnoha dalšími službami opravdu dobré. Pokud chcete data zašifrovat, ale ponechat server v blízkosti, UltraVPN drží.

Jihovýchodní Asie: Pokud z nějakého důvodu musí vaše IP adresa opustit kontinent, Singapur je vám k dispozici. Rychlosti zde zrychlily naše spojení asi o 20%, což je opět docela dobré.

SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: Tady jsou věci trochu kostkované. Při připojení k serveru v Londýně naše rychlosti klesly asi o 60%. Bylo to naprosto v pořádku, protože jsme měli stále velmi rychlé spojení. Když se připojíme k anglickému serveru, je obvykle sledovat Netflix. Tyto rychlosti jsou dobré pro streamování. Problém nastal, když jsme se připojili k serveru Manchester. Naše rychlosti byly sníženy o dalších 20%. Není to jako bychom se měli k tomuto serveru připojit, ale ukázalo se, že ne všechny servery UltraVPN jsou vytvořeny rovnocenné.

USA: V Austrálii opravdu neexistují žádné VPN, které by vám přinesly rychlou rychlost z USA. Když jsme se připojili k jejich serverům na východním pobřeží, zažili jsme asi 10-15 Mb / s. Tyto rychlosti jsou dobré pro streamování a umožní vám sledovat Netflix bez problémů.

UltraVPN je podobný mnoha jiným VPN. Rychlost na některých serverech je lepší než u jiných a geografická poloha silně ovlivňuje vaši rychlost. Zde není nic průkopnického, co by se dalo nahlásit. Rychlosti jsou dobré a umístění serveru postačuje.

Netflix a streamování

Možnost sledovat verzi Netflixu z jiné země, než ve které se nacházíte, představuje alespoň 50% důvodu použití VPN. Zobrazuje se jako Avatar: The Last Airbender není k dispozici v USA, ale je k dispozici v dalších zemích, jako je Thajsko.

Obecně platí, že US Netflix má přístup k většině titulů, ale každá země má přístup k různým filmům a pořadům. Možnost přistupovat do těchto zemí vám dává největší ránu za vaše peníze, pokud jde o vaše předplatné Netflix. V tuto chvíli považuji svoji VPN za součást svých nákladů na Netflix - a stojí to za to.

Mnoho poskytovatelů VPN se potýká s obcházením geografických omezení Netflix. Opravdu zakazují VPN a pokud si všimnou, že server přináší velký provoz, zablokují jej, takže vaši VPN k ničemu pro Netflix.

UltraVPN je v nejvyšší úrovni sítí Netflix přistupujících k VPN. Jejich servery vždy spolupracovaly se službou streamování. Přestože jsme na žádném z jejich serverů neobjevili potíže s Netflixem, UltraVPN má vyhrazený server Netflix. Servery také spolupracují se všemi ostatními streamingovými službami, které jsme vyzkoušeli, kromě BBC iPlayer (nejtěžší ze streamingových služeb na crack).

Balíčky

Jednou z velkých věcí na UltraVPN je cena. Přichází jako jedna z levnějších VPN, které kontrolujeme. Dalším vzrušujícím aspektem cenotvorby je to, že získáte 30denní záruku vrácení peněz a společnost vás vybízí k vyzkoušení bezrizikového servisu. Je od nich moc pěkné!

UltraVPN je rozdělen do tří možností. Každá varianta nabízí stejné výhody, ale za různé ceny.

Recenze UltraVPNPokud se rozhodnete vydat měsíční trasu, UltraVPN je právě tam s průměrnými cenami služeb 7,99 $ měsíčně. Máte také možnost platit každých šest měsíců 5,99 $ což je v pořádku za jejich plnou cenu.

Tam, kde věci skutečně začínají být levné a kde UltraVPN jasně chce, abyste se podívali na jejich stránku cen, je roční plán.

Na 3,75 $ za měsíc nebo 45 dolarů za rok můžete za rok platit za UltraVPN. To je více než polovina jejich měsíční ceny.

Pokud chcete vyzkoušet VPN, doporučujeme vyzkoušet roční tarif, který vám naúčtuje pouze částku 45 USD a poté službu vyzkoušíme bez rizika. Pokud se vám líbí, máte skvělou VPN pro tento rok pouze 45 dolarů. Pokud zjistíte, že se vám nelíbí, kontaktujte společnost získejte peníze zpět.

Torrenting a P2P

Určitě neodpustíme nelegální torrenting. Realita je taková, že nelegální torrenting není jediným typem torrentu. Sdílení peer to peer stále má špatnou pověst kvůli nelegálnímu torrentování, které vede k tomu, že mnoho služeb nepomáhá vaší věci.
(Přečtěte si více: Nejlepší VPN pro Torrenting)

UltraVPN vám pomůže s P2P. Můžete si bezpečně stáhnout torrent, protože vaše připojení je plně šifrováno. Někteří poskytovatelé VPN omezují šířku pásma a rychlost, když se uživatelé rozhodnou cokoli torrentovat. UltraVPN je uvolněnou situací a dává vám bezplatnou podporu.

Vysoké rychlosti UltraVPN rozhodně nebolí všem. Rychlost stahování a odesílání je v nastavení P2P velmi důležitá a UltraVPN je určitě jednou z rychlejších služeb VPN. Je známo, že poskytovatelé internetových služeb při detekci torrentingu omezují připojení, takže použití VPN je bezpečná sázka pro zvyšování rychlosti, a to vše při používání šifrovaného tunelu.

Závěrečné myšlenky

Přestože je UltraVPN novým dítětem v bloku, doporučujeme jejich službu.

Díky snadno použitelnému uživatelskému rozhraní a všem, co si člověk může přát z VPN, je těžké někomu říci, aby tuto službu nepoužíval.

FAQs

Otázka: Co je to VPN kill switch?

A Přepínač VPN kill zajistí, že pokud VPN klesne, vaše skutečná IP adresa nebude odhalena. Jedná se o velmi důležitý aspekt jakékoli VPN a měl by být jednou z „pokročilých“ funkcí, které neobětujete.

Otázka: Skryje VPN skrz torrentování?

A: Krátká odpověď zní ano. VPN bude skrývat torrenting od vašeho poskytovatele internetu. To neznamená, že máte k dispozici bezplatnou podporu nelegálního stahování obsahu. Stále můžete být chyceni jinými způsoby a my to nedoporučujeme.

Otázka: Stahování filmu je nezákonné?

A: Stahování filmu není nezákonné. Stahování filmů chráněných autorskými právy je 100% nezákonné. Torrenting lze použít ke stažení filmů, které nejsou chráněny autorskými právy, aniž by došlo k porušení zákona.

Otázka: Zpomaluje torrent VPN?

A: V některých případech ano, v některých případech to urychlí vaše torrentování. 

Scénář, ve kterém by se zpomalil, je, pokud při torrentování dosáhnete plné rychlosti stahování. Síť VPN neodmyslitelně zpomaluje vaši rychlost, protože váš provoz je směrován přes jiný server.

Scénář, kde to zrychlí vaše torrenting je, pokud váš ISP škrtí rychlost na torrentech, protože se bojí nelegální činnosti. VPN bude šifrovat váš provoz a rychlost vašeho internetu nebude omezena. 

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me