SaferWeb Review: slibná služba, která se nezdařila

Služba VPN v prohlížeči Saferweb tu dnes vzala celek, zítra to bylo příliš vážně.


SaferWeb VPN je britská společnost, která je relativně novým vstupem do světa VPN. SaferWeb slibuje svým klientům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu vojenské zabezpečení, široké pokrytí serverem a zákaznickou podporu.

O službě jsme zaznamenali řadu pozitivních věcí. Existuje však řada zásad a funkcí, které nás nechávají pochybovat o tom, zda je to skutečně nejlepší VPN pro většinu lidí.

A pak je tu jeden OPRAVDU velký problém, o kterém budeme mluvit během několika minut.

Logo Saferweb

Přehled

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Žádné zásady protokolování
Velikost serveru: 33 serverů
Distribuce serveru: 27 zemí
Podpěra, podpora: 24/7 živý chat, systém vstupenek a znalostní báze
Torrenting: Povoleno
Streamování: Povoleno
Protokol VPN a šifrování: Protokoly OpenVPN, L2TP, PPTP; 256bitové šifrování
Hlavní sídlo: Spojené království
Cena: 3,99 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://www.saferweb.com/
Profesionálové:
 • Tato služba se snadno používá
 • Podpora IKEv2
 • Nebyly zjištěny žádné úniky DNS / IP
 • Aplikace pro mnoho platforem
 • P2P povoleno
Nevýhody:
 • Vedou protokoly připojení
 • Společnost se sídlem ve Velké Británii

Měl bych důvěřovat SaferWeb VPN?

SaferWeb je britská společnost. V důsledku toho musí dodržovat velmi přísné zákony Spojeného království o uchovávání a monitorování údajů. Spojené království je jedním z nejhorší místa na světě mít poskytovatele VPN. Sítě VPN jsou již povinny převést velkou část dat, která ukládají, na žádost vlády. Nyní, s Snoopers Charty na pokraji stát se zákonem, poskytovatelé VPN ve Velké Británii budou mít ještě menší schopnost chránit soukromí svých společností.

Šifrovací síla VPN hodně říká, jak dobře bude vaše soukromí chráněno. Zaměstnanci SaferWeb 256bitové šifrování. Snaží se udržovat své sítě optimalizované, aby svým klientům poskytovaly co nejlepší rychlost.

SaferWeb slibuje, že nebude uchovávat protokoly využití. Protokoly připojení však ukládají podle svých zásad ochrany osobních údajů.

funkce saferwebNěkteré informace, které ukládají, budou zahrnovat vaši IP adresu, použitý protokol, časová razítka atd.

Budou dokonce ukládat telefonní rozhovory, které mají s vámi.

Pokud používáte sociální média, mohou ukládat informace z webů třetích stran a přihlašovacích údajů používaných k přihlášení na weby sociálních sítí, včetně vašeho jména a vaší e-mailové adresy. Mohou také ukládat informace, ke kterým mají povolený přístup, na vašem webu sociálních médií, v závislosti na úrovni zabezpečení, kterou máte na webu sociálních médií.

Budou ukládat informace, které poskytnete prostřednictvím průzkumů, informace, které mohou najít veřejně, stejně jako informace, které s nimi souhlasíte s přijímáním prostřednictvím třetích stran..

V souladu s jejich zásadami ochrany osobních údajů lze tyto informace použít ke sledování, jak dobře fungují jejich služby, ke zlepšení jejich služeb, ke zlepšení jejich marketingu, k inzerci služeb třetích stran, k cílení na potenciální zákazníky a jinými způsoby, které jsou popsány v zásady ochrany osobních údajů.

SaferWeb bude podělte se o své informace se svými partnery, prodejci třetích stran a pro právní účely. Budou také sdílet vaše osobní údaje s členy jejich firemní rodiny.

Pokud se obáváte o soukromí, stačí si přečíst jejich zásady ochrany osobních údajů, aby vám krev zchladla. SaferWeb v zásadě říká, že shromáždí celou řadu informací o vás a bude je sdílet s vládními úředníky, inzerenty a dalšími. Každý, kdo se obává o své soukromí, by měl uvažovat o používání SaferWeb dvakrát.

Jak rychlý je SaferWeb VPN?

zkouška rychlosti saferwebu

Výkon VPN SaferWebu byl testován na více serverech pomocí protokolu PPTP. Test byl proveden pomocí připojení 10 MB za sekundu. Test byl zaměřen na servery, které měly vyšší zatížení než jiné, například na servery v Evropě a ve Spojených státech.

Důraz byl kladen na rychlosti streamování a na schopnost pracovat s torrenty. Jak je vidět v testu, Amsterdam server ztratil téměř 60 procent jeho šířky pásma. Výsledky byly lepší ve Stockholmu a v Londýně. Zajímavé je, že Stockholm je server speciálně navržený pro stahování torrentů.

SaferWeb nemá žádnou rychlost ani omezení rychlosti. Za příplatek můžete získat přístup k „přeplňovaným místům“. Jedná se o superrychlé servery určené pro jednotlivce, kteří chtějí hodně stahovat a kteří chtějí, aby jejich stahování bylo rychlé..

Zákaznická podpora

saferweb živá podporaZákaznická podpora je nezbytná pro dobře fungující VPN. Když je společnost VPN schopna poskytnout odpovídající zákaznickou podporu, ukazuje, že jim záleží na jejich zákaznících. SaferWeb VPN nabízí hvězdnou zákaznickou podporu. Dělají to různými způsoby. Mají 24/7 živý chat. Nabízejí technickou podporu. Mají lístkový systém. Mají znalostní základnu. A mají často kladené dotazy.

Testovali jsme funkci live chatu a zjistili jsme, že je velmi citlivý. Náš problém byl vyřešen téměř okamžitě. Agenti, kteří s námi jednali, byli velmi znalí a byli relativně slušní.

Stejně jako v mnoha call centrech bylo jasné, že angličtina není prvním jazykem zástupce, který s námi komunikuje. Měli však dostatečnou znalost jazyka, který jim umožňoval svobodně komunikovat a jasně a přesně vyjadřovat myšlenky.

Umístění serveru

umístění serveru saferwebMnoho sítí VPN se pyšní tím, že mají servery na velkém počtu míst. SaferWeb je jiný. Zaměřují se na to, že mají dobré pokrytí v oblastech, které jsou velmi žádané uživateli VPN. Z tohoto důvodu má SaferWeb pobočky v New Yorku, Tokiu, Londýně, Hongkongu atd.

Tato služba poskytuje přibližně 60 serverů z celého světa. Odběratelé mají přístup k 30 místům ve 24 zemích.

SaferWeb VPN nabízí uživatelům další výhodu. Za příplatek jsou k dispozici přeplňované servery. To umožňuje uživateli získat přístup k rychlejším rychlostem serveru na určitých místech. Tyto rychlejší rychlosti jsou dosahovány minimalizací počtu uživatelů na těchto serverech. Výsledkem je, že každý uživatel má přístup k větší šířce pásma.

Ceny

SaferWeb VPN má velmi jednoduché cenové schéma.

ceny saferwebuJejich prémiová služba je nabízena za 3,99 $ měsíčně. Díky tomu mají uživatelé přístup na sedm míst pomocí neomezená šířka pásma a neomezený přenos dat. Všechny protokoly jsou k dispozici a uživatelé mohou připojit jedno zařízení pro každé připojení.

Jejich super prémiový plán poskytuje přístup na 30 umístění serveru. K dispozici je také neomezená šířka pásma a přenos dat. S balíčkem super premium lze vytvořit tři připojení zařízení současně.

SaferWeb VPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Chcete-li získat záruku, musíte zrušit službu během prvních 30 dnů od použití. Zrušení musí být písemná žádost týmu podpory SaferWeb. Do 90 dnů od písemného zrušení byste měli obdržet plnou náhradu všech zaplacených poplatků. Vrácení peněz bylo omezeno na základní služby a nezahrnovalo by to například správní poplatky, instalační poplatky ani instalační poplatky. Pokud žádost o vrácení peněz nebude podána v příslušném časovém rámci, nejsou k dispozici žádné náhrady.

SaferWeb bohužel nenabízí žádnou bezplatnou zkušební verzi. Jediným způsobem, jak zjistit, zda je služba pro vás vhodná, je zakoupit si jeden z plánů. Dostupné platební možnosti zahrnují kreditní karty a PayPal. Neexistuje žádná možnost použít kryptoměna, jako je BitCoin.

Proces registrace

saferweb sigunpAbyste se mohli zaregistrovat do SaferWebu, potřebujete e-mailovou adresu a jméno. Od zákazníků se požaduje, aby si vytvořili heslo ve spojení s jejich účtem. Mnoho zákazníků se cítí frustrovaní tím, jak neúnavný SaferWeb se snaží rozšiřovat své služby.

Po vytvoření účtu a placení za službu si můžete službu nainstalovat do počítače. Jakmile je služba stažena a přejdete procesem instalace, SaferWeb funguje jako každá jiná VPN, která používá openVPN.

Klient měl dva režimy zobrazení. K dispozici je snadný režim a pokročilý režim. Jak název napovídá, snadný režim je navržen pro lidi, kteří používají VPN poprvé. Jediným kliknutím na tlačítko se můžete připojit k serveru, který je vám nejblíže. Pokročilý režim umožňuje uživatelům vybrat server i protokol.

Obcházení geografických omezení

vpn netflixSaferWeb se na své vstupní stránce pyšní svou schopností obejít geo omezení pro streamování obsahu, jako je to poskytované společností Netflix. Možnost sledovat obsah s omezeným přístupem je jedním z hlavních důvodů, proč lidé používají služby VPN.

V reakci na to se streamingové služby, jako je Netflix, staly velmi přísnými ve svých anti-VPN zásadách. Nalezení sítě VPN, která umožňuje získat přístup k Netflixu a zároveň zachovat vysokou kapacitu streamování, je výzvou.

SaferWeb VPN byl schopen odblokovat Netflix i další streamovací mainstays, jako jsou Hulu a BBC.

Funkce zabíjení

saferweb zabít přepínačBez ohledu na to, jak je vaše VPN hvězdná, bude vás chránit, pouze pokud bude skutečně fungovat. S každou sítí VPN budou výpadky. Může se jednat o sekundu nebo dvě, kdy se služba VPN odpojí a znovu připojí. V těch chvílích, kdy dojde k problémům s připojením, je odhaleno skutečné umístění IP. zabít přepínač funkce chrání vás tím, že skrývá vaši skutečnou IP.

SaferWeb VPN přichází s přepínačem kill, který chrání vás a vaše ID v případě výpadku připojení. Přepínač zabíjení přeruší připojení k internetu, takže až do připojení VPN nebude možné přenášet žádná data.

Flexibilita

Všechny nejlepší VPN jsou flexibilní. Pracují na většině operačních systémů na trhu, včetně stolních počítačů, mobilních zařízení a herních jednotek. SaferWeb byl navržen tak, aby fungoval prakticky na jakémkoli zařízení.

Kompatibilita s bezpečným webem

Doporučujeme SaferWeb VPN?

Ne. O této společnosti nás znepokojuje několik věcí. Zaprvé, jejich fakturační postupy jsou sporné. Úvodní cena, kterou nabízejí, není stejná cena, kterou zaplatíte za uplynulé měsíce.

Tato společnost neustále se snaží rozšířit svůj produkt. Upřednostňujeme práci s VPN, které nabízejí všechny své služby předem, i když je cena předplatného o něco vyšší než konkurence. Je lepší znát celé náklady, než aby byly niklovány a utlumeny z vašich peněz.

Postupy ochrany soukromí této společnosti jsou kruté. Shromažďují nejen informace, ale také hrubě prohlašují, že vaše informace použijí pro reklamu a poskytnou je třetím stranám. Jsou otevřeni předávání vašich informací vládě.

Zjistili jsme zvláště děsivé informace, které tato VPN shromažďuje od lidí prostřednictvím jejich sociálních médií. Pokud nečtete drobný výtisk, můžete být vystaveni řadě potenciálních nebezpečí.

SaferWeb sídlil ve Velké Británii. To by mělo být varovným signálem pro každého, kdo má obavy o soukromí. Velká Británie není zdaleka majákem soukromí a neustále podniká kroky k útoku na soukromí na webu.

**Aktualizace**

Konverzovali jsme se zákaznickou podporou SaferWebu. Žádáme o vysvětlení cen. V konverzaci vyšlo najevo, že SaferWeb VPN již neposkytuje své služby.

konverzace podpory saferweb

Uvedli, že stále nabízejí zákaznickou podporu stávajícím klientům. I když jste byli ochotni přehlédnout všechny negativní aspekty této služby, jako jsou problémy s rychlostí, problémy s přihlášením, problémy s ochranou soukromí a fakturační otázky, SaferWeb VPN již není k dispozici..

Služba VPN, která zítra nezmizí

Chcete, aby služba VPN, kterou můžete věřit, existovala po celé roky? Doporučujeme NordVPN.

Společnost NordVPN má přes 5 000 serverů umístěných v 61 různých zemích po celém světě. Mají jasnou politiku bez protokolování a nabízejí nejlepší zákaznickou podporu, jakou jsme kdy viděli.

NordVPN je v podnikání od roku 2008. Vybudovali si reputaci pro to, aby byli zákazníci na prvním místě. Toto je VPN nejvyšší úrovně. Neexistují žádné skryté poplatky ani klauzule. Pomocí jednoho předplatného můžete chránit až 6 zařízení.

Tato VPN založená na Panamě je často číslo jedna na seznamech nejlepších VPN. Důvody pro to zahrnují:

 • NordVPN nabízí 24/7 live chat
 • NordVPN umožňuje torrentování
 • NordVPN plánuje náklady 2,99 $ měsíčně až 11,95 $ měsíčně
 • NordVPN má speciální servery vyhrazené, které vám pomohou obejít služby sdílení souborů P2P nebo torrenting
 • NordVPN pracuje s desítkami streamovacích služeb včetně Netflix

Přidejte svoji vlastní recenzi:

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

--- Vyberte rychlost ---
Průměrný
Zpomalit
Rychle
?>

--- Vyberte prosím použitelnost ---
Snadné použití
Mírně komplikované
Velmi komplikované
?>

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a akceptuji Podmínky použití.

PŘIDAT MOJE PŘEZKUM

0
1771

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me