Seznam podvodů VPN: Služby nestojí za váš čas (aktualizace 2020)

Virtuální soukromé sítě fungují již celá desetiletí.


Jakmile jsou považovány za zdroj používaný hlavně korporacemi, jsou nyní běžné pro menší podniky a dokonce i jednotlivce. V nejlepším světě, VPN poskytuje větší soukromí, usnadňuje správu zabezpečení ve vaší domácí síti, veřejných sítích a obecně zabraňuje padání informací do nesprávných rukou.

Bohužel ne všichni poskytovatelé VPN nabízejí stejnou úroveň služeb a podpory. Mohou být dobří, když berou vaše peníze, ale poskytují méně než výhody, které tvrdí. Pokud uvažujete o investování do sítě VPN nebo o přechodu na jinou službu, obcházejte opatrně.

Zde jsou některé zdroje, které vám pomohou znát populárnější podvody VPN a dokonce i návrhy ohledně nejhorších služeb VPN, kterým je třeba se vyhnout.

Kontrolka Známky podvodu VPN

Díky snadnému přístupu k informacím dnes mohou lidé nyní přijímat informovanější rozhodnutí o nákupu. Někdy však to, co říkají, není to, co vždy dělají.

Na první pohled se mohou nabídky nabízené společností VPN zdát čestné a spravedlivé. Ale po podrobnější kontrole je mnoho z těchto příslibů zjevně příliš obtížné dodržovat ... Když VPN mají široké prohlášení o svých službách - spíše než konkrétní, konkrétní podrobnosti - je to varovný signál.

Když se něco zdá být příliš dobré na to, aby to byla pravda, existuje rozumná šance, že něco není úplně v pořádku.

To jsou některé z nejpopulárnějších podvodů kolem dnes, a to je z nějakého důvodu. Všechny jsou navrženy tak, aby klamaly zákazníky tak či onak. Neočekávejte tedy, že bude vše zpočátku zřejmé.

Ne všechny VPN vám říkají všechno úplně

internet phisingV popisech produktů vidíte prohlášení, která vás vedou k názoru, že uvažovaná VPN dělá skvělou práci, která vás chrání a vaše podnikání. Hodně se mluví o tom, jak služba nevede protokoly o činnosti, ale o čem mluví prodejní materiál jiné typy protokolů?

  • Udržuje služba záznamy o připojení po libovolnou dobu?
  • Zahrnují tyto protokoly vaši původní IP adresu nebo jiná data, která by mohla být přiměřeně sledována zpět k vám?
  • V protokolech uchovávaných službou je něco, co ukazuje, jaké soubory jste sdíleli nebo stáhli?

Jako u každého typu výzkumu, vyplatí se mít na paměti pět W, než se rozhodnete pro jakoukoli VPN. Vždy se zeptejte: kdo, co, kdy, kde a proč.

Pokud nemůžete získat odpovědi, je to dobré znamení, že na rozdíl od nich NordVPN s jasnými zásadami bez protokolování, druhá VPN nedělá tak dobrou práci, aby chránila vaši online aktivitu tak, jak by si prodejní tým přál, abyste si mysleli.

Tato bezplatná VPN může nakonec stát trochu drahá

Už víte, že existují bezplatné služby VPN i služby založené na poplatcích. Než se domníváte, že bezplatný je pro vaše potřeby dostatečný, ujistěte se, že rozumíte tomu, co bude a nebude poskytovat, pokud jde o zabezpečení vašich dat a neudržování protokolů..

placené vs zdarma vpn

Určitě existují bezplatné služby VPN, které skvěle fungují Surfshark. Jiní nejsou tak silní, co se týče bezpečnosti, a mohou mít i provozní výzvy, které vás nechají bez možnosti přihlášení, když jste mimo město. To vás a jakékoli interakce, které provádíte online, ponechává bez toho, aby vám bránilo mnoho ochrany.

Zjistěte, co můžete udělat o výpadcích systému a jaké zabezpečení tým VPN používá k zabránění narušení.

Pomáhá také zjistit, zda uchovávají jakýkoli typ protokolu i po dobu jednoho dne. To může znamenat pokus o přímé odpovědi na vaše otázky. Pokud máte pouze úniky, vezměte si to jako znamení a přejděte k jinému poskytovateli.

Omezení streamování a dalších funkcí

Věděli jste, že ne všechny služby VPN umožňují streamování z některých z populárnějších webů, jako je Netflix.com?

V posledních letech některé z těchto webů podnikly právní kroky, aby tomuto přístupu zabránily, nebo vyžadují určitou kompenzaci, aby to umožnily. bohužel, ne všichni poskytovatelé VPN jsou předem informováni o tom, jaké weby nelze streamovat nebo pokud bude účtován nějaký typ poplatku.

chybová zpráva netflix

Zvažte situaci, kdy je streamování pozdních nočních pořadů součástí vašeho rodinného víkendu. Jako opatrný člověk se rozhodnete udržovat provoz anonymní.

Protože však váš poskytovatel VPN nezmínil, že na populárním webu, který používáte, nemůžete streamovat, skončíte v tomto důležitém časovém propojení rodin..

Zdá se vám trochu triviální? My si to nemyslíme…

Služby VPN jsou navrženy tak, aby šifrovaly a zabezpečovaly vaši online aktivitu, a to včetně streamování. Být nucen obětovat vaše data soukromí jednoduše streamovat video obsah online není to, o čem jsou VPN.

Omezení streamování zábavy poté, co poskytovatel VPN slíbil neomezené streamování, je velká červená vlajka. Pokud zjistíte, že poskytovatel VPN tvrdí, že vám přístup poskytuje, nebo ne, nebo pokud musíte, pokud jste slíbili jinak, platit poplatky, je čas přejít k jinému poskytovateli služeb.

Ne všechna vaše zařízení pracují s VPN

jak vpn router funguje

Zaregistrovali jste se do VPN, protože prohlašoval, že je kompatibilní se všemi vašimi zařízeními a všemi operačními systémy na nich.

To je zvláště důležité, pokud vy nebo kterýkoli z vašich zaměstnanců cestujete. Co se stane, když jste poprvé na cestě a nemůžete připojit telefon k VPN? Zabrání vám to v práci, která vyžaduje vyšší úroveň zabezpečení?

Dejte si pozor na zametání tvrzení, že VPN pracuje se všemi zařízeními a operačními systémy. Jděte na službu, která podrobně popisuje, která zařízení a jaké systémy jsou podporovány VyprVPN který obsahuje jasné podrobnosti o kompatibilitě.

Tato skvělá VPN může být použita k vytvoření BotNet

Co je botnet? Botnet je síť zařízení podporujících internet, která jsou zachycena malwarem a poté je použita řadičem, aniž by majitelé věděli, co se děje.

Věřte tomu nebo ne, zranitelnost VPN může ohrozit váš počítač a stát se součástí armády botnetů. To znamená, že některé z vašich zdrojů by mohly být použity k vyúčtování ostatních z hotovosti zasláním e-mailů nebo zamykacích systémů pro výkupné.

To je další důvod klást otázky týkající se zabezpečení platformy. Pokud služba pravidelně neaktualizuje ochranu, jste v ohrožení, i když neukládají protokoly. Vaše činnost v reálném čase je dostatečná k tomu, abyste se stali možnou obětí. 

Doživotní předplatné, které vyprší

Viděli jste služby VPN, které poskytují předplatné na celý život. Ale opravdu?

… Existují některé sítě VPN, které tuto nabídku čekají, dokud služba zůstane v podnikání. Ostatní vás mohou upustit po roce nebo dvou, někdy i bez předchozího upozornění.

Podvod pro celoživotní předplatné VPN

Pokud poskytovatel VPN zruší stávající celoživotní předplatné, zůstane vám žádná ochrana a soukromí. Nalezení jiné vhodné služby trvá určitou dobu, takže vy při výběru poskytovatele sítě VPN a balíčků, na které se budete spolehnout, musíte být opatrní.

Než se rozhodnete, že předplatné na celý život je skutečný obchod, nahlédněte do smluvních podmínek. Co by umožnilo zrušit toto předplatné? Pokud vám nepříjemné je, co objevíte, najděte jinou službu.

Notoricky známá VPN podvodná aplikace

Neexistuje žádný nedostatek aplikací VPN vyvinutých pro všechny druhy chytrých telefonů. Od Androidu po Apple mají obchody spoustu možností - ale ne všechny jsou legitimní.

Apple před časem odstranil aplikaci VPN, která byla zvyklá na podvody lidí z větších částek peněz. V tomto případě byla nabídka bezplatného zkušebního období a informace o automatickém obnovení na konci zkušebního období méně než jasné. Před odstraněním aplikace z obchodu Apple, stovky lidí platily přehnané sazby a neměly problém se dostat z dohody.

Pokud podmínky nejsou jasné, aplikace nestojí za váš čas. Přejděte k prvnímu, který se týká všech poplatků a poplatků a jak se odhlásit před dokončením bezplatné zkušební doby.

Na vašem provozu jsou oči, i když neexistuje žádný protokol aktivit

oční dohledDalší podvod se týká přístupu k vašim datům v reálném čase. Malware je v zásadě přítomen a zachycuje vaše prohlížení, stahování souborů, sledování videa a další aktivity, zatímco probíhá. Může být ovlivněno jedno nebo více zařízení používaných k přihlášení do VPN.

Neexistuje žádný protokol o činnosti jako takový, ale vaše akce se později používají ke generování cíleného marketingu ve formě e-mailů, textových zpráv a zobrazování reklam. Podle toho, co jste dělali online, tato informace může být použita také jako pokus o vydírání peněz.

Hledáte službu VPN? Zaškrtněte je ze seznamu!

Stačí jediné rychlé online vyhledávání, abyste našli více služeb VPN, než jste si kdy mysleli. Některé z nich jsou ve skutečnosti služby registrace VPN, které v konečném důsledku neposkytují žádné výhody.

Jiní skutečně pracují, ale ne způsobem, jakým tvrdí. Nejlepší je vždy hledat online recenze, a zeptejte se a uvidíte, co lidé ve vaší sociální nebo obchodní síti mohou vědět o jakékoli VPN, kterou zvažujete.

Chcete-li začít, zde je několik příkladů scammy VPN služby, které NENÍ pravděpodobně tím, co potřebujete.

Liberty VPN

Logo Liberty VPNSlužba VPN, která se zdráhá sdělit, kde je založena, nestojí za váš čas. Vyhoďte, pokud jde o služby, které jsou matoucí a nemají schopnost odblokovat streamovací služby, a měli byste si být jisti, že dohoda není dobrá.

Pokud měsíční náklady nezajišťují velkou šířku pásma a zásady vrácení peněz jsou spletitější než smluvní podmínky, je vhodné hledat jinde.

Liberty VPN poskytuje vše výše uvedené. Pokud stále potřebujete více podnětů, abyste se nezaregistrovali.

  • Z některých národů nemáte možnost používat Skype
  • Neexistují žádná současná spojení
  • Existuje otázka, která zařízení jsou podporována a do jaké míry
  • Pokud náhodou porušíte některou z obtížně srozumitelných smluvních podmínek, upustí vás bez varování
  • Ještě horší je, že vám bude vyúčtován značný poplatek za „padnutí“.

Betternet VPN

Logo Betternet VPNBetternet VPN má nadějné jméno, které má vzbudit důvěru. Bohužel se stalo, že patří mezi bezplatné služby VPN s méně než inspirujícími bezpečnostními opatřeními.

Uživatelé hlásili problémy s malwarem a následné problémy. To znamená, že vaše data jsou shromažďována a pravděpodobně prodáno nejvyššímu uchazeči.

Nebuďte překvapeni, pokud nemůžete získat přímé odpovědi od technických nebo podpůrných týmů. Není známo, že jsou lidé, kteří jsou pro zákazníka nejpřátelštější.

Mějte na paměti, že zatímco Betternet inzeruje zásadu nulového protokolu, udržuje protokoly připojení. Není jasné, jak dlouho jsou tyto protokoly uchovávány.

Obrana VPN

Obranné logo VPNJaký má smysl mít VPN, pokud to nezůstane? To je jeden z hlavních problémů s obranou VPN. Jejich prostoje jsou výrazně větší než konkurence a existuje otázka, jak bezpečně se zákazníci stanou, i když je síť v provozu.

Někteří zákazníci také hlásí problémy se streamováním a všimnou si vzestupu nevyžádané pošty, která se při přihlášení do sítě zdá podivně spojená s činností procházení. Jiní si všimnou, že jejich zákaznická podpora se nezdá být ve smyčce, když se objeví problémy, takže každý si není jistý, co se děje.

Pokud se vám nebude líbit chaos a nebude se vám líbit myšlenka, kdo má vaše data, bylo by nejlepší vyhledat služby jinde.

Dot VPN

dotvpn logoCo si myslíte o VPN, která je založena na jedné zemi, ale primárně provozuje servery v jedné ze zemí, které jsou součástí dohody Five Eyes?

Co takhle servery v národě, které má určitou reciprocitu, pokud jde o sdílení dat s jinými národy? Pokud nevíte, jak to ovlivní vaše soukromí, jste v pohodě, zvolení služby jako Dot VPN není pro vás.

V Hong Kongu se servery v Německu můžete vsadit, že jsou udržovány protokoly připojení a využití. V tomto případě to znamená VPN záznamy po dobu až dvou let.

Zkombinujte to s pověst špatného výkonu a musíte se divit, proč by se někdo mohl přihlásit.

OneVPN

logo onevpnNejste spokojeni s výkonem nebo skutečností, že služba OneVPN udržuje protokoly připojení a současně nabízí zásadu nulového protokolu? Koneckonců, žádné protokoly znamenají žádné protokoly.

To je moc špatné. Mají způsoby, jak obejít svou záruku vrácení peněz, která způsobila, že někteří uživatelé byli naštvaní a chudší.

Vzhledem k tomu, že nejsou předem o protokolech připojení a jejich tvrzení, že jsou jednou z nejrychlejších služeb VPN v okolí, musíte se divit, co jiného se rozhodnou vám neřeknout. Zaregistrujte se na vlastní nebezpečí.

Sečteno a podtrženo

Existuje spousta legitimních služeb VPN, které nabízejí skvělé služby, přesně říkají, co mohou a nemohou poskytnout, a účtují přiměřené poplatky.

Přeskočte ty, které vám zanechávají spoustu otázek, a zaměřte se na poskytovatele služeb, kteří vycházejí z cesty, aby byli upřímní vůči potenciálním klientům. Z dlouhodobého hlediska získáte více výhod a méně bolesti hlavy.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me