TorGuard Recenze – Není špatné, ale není skvělé

Pokud jste velkým fanouškem průměrných běžných věcí typu mid-of-the-pack, bude se vám líbit to, co vidíte v této recenzi služby VPN.


Plní TorGuard své vznešené sliby? Protože to, co tvrdí, zní docela dobře.

TorGuard nabízí svým klientům celou řadu možností ochrany osobních údajů, včetně inteligentních serverů DNS, sdílených IP adres a vyhrazených IP adres. V této recenzi TorGuardu prozkoumáme, zda je tato společnost skutečně schopna doručit to, co slibuje, a poskytnout svým zákazníkům soukromí a anonymní prohlížení..

Logo TorGuard

Přehled

TorGuard je program, který byl původně vytvořen pro ty, kteří se zajímali o torrenting. Ukázalo se, že se jedná o jednu z nejlepších sítí VPN pro secí stroje BitTorrent a pijavice pro zajištění jejich webového provozu. Díky mnoha bezpečnostním funkcím a nadprůměrným testům v posledních letech přilákal produkt větší publikum a používá se jako globální VPN.

FunkceInformace
Použitelnost: Špatné uživatelské rozhraní
Zásady protokolování: Žádné zásady protokolu
Velikost serveru: 3 000 ++ serverů
Distribuce serveru: 50 zemí
Podpěra, podpora: 24/7 hovor, live chat a lístky
Torrenting: Povoleno
Streamování: Povoleno
Protokol VPN a šifrování: Protokol OpenVPN; 256bitové šifrování AES
Hlavní sídlo: USA
Cena: 9,99 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://torguard.net/
Výhody TorGuard:
 • Snadné použití a nastavení
 • P2P povoleno
 • Byla přijata anonymní platba
 • Výběr protokolů VPN
 • Soukromý server DNS
 • Záruka vrácení peněz na sedm dní
 • 1600 serverů v 50 zemích
 • Blokovač škodlivého softwaru
Nevýhody TorGuard:
 • Kolísání rychlosti výkonu
 • Možná chyba zabraňující úniku IPv6
 • Základní verze se nemůže připojit k Geofilexu s omezeným přístupem

Může být TorGuard důvěryhodný?

Zdá se, že TorGuard má výchozí zásady protokolování. Když se podíváte na jejich podmínky a stránku zásad ochrany osobních údajů, řeknou, že nebudou ukládat protokoly ani využití provozu. Uvádějí, že při nákupu svých produktů budou shromažďovat vaše informace, ale to je vše. Teoreticky, to by znamenalo neměli by žádné vaše informace, které by mohli prodat inzerentům nebo předat vládním úředníkům pokud se objeví s rozkazem.

ochrana osobních údajů torguardu

Bližší pohled na jejich zásady ochrany osobních údajů však ukazuje, že TorGuard může ve skutečnosti shromažďovat o vás více informací, než byste chtěli. Na své stránce ochrany osobních údajů například jasně uvádějí, že e-mailové adresy jsou uloženy a použity k odesílání informací o předplatném, možnostech platby a zasílat propagační nabídky.

Platební údaje se používají ke správě registrace, plateb a zrušení klientů. To bylo řečeno, slibují to soukromá data, jako jsou čísla kreditních karet, nejsou uložena.

Říká se, že protokoly webového serveru Apache jsou pravidelně vymazávány. To však zní trochu vágně. Co to pravidelně znamená? Jednou dnes, jednou týden, jednou rok?

5eyesV jejich zásadách ochrany osobních údajů se dále uvádí, že žádné údaje nejsou poskytovány třetí straně, ledaže by to bylo vyžadováno zákonem. To je děsivé, protože poštovní adresa pro TorGuard je v Orlando, Florida ve Spojených státech. Spojené státy jsou součástí mnoha mezinárodních dohod o sdílení zpravodajských informací. Jeden z nich se nazývá aliance „pěti očí“. Bohužel, veřejnost jako celek je ve tmě, pokud jde o rozsah informací sdílených Spojenými státy a dalšími účastníky aliance „Pět očí“. Z tohoto důvodu, jsme leery z VPN služeb, které mají sídlo ve Spojených státech.

Bezpečnostní

TorGuard nejlépe využívá moderní technologie s cílem zachovat vaše data v bezpečí. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je podpora řady protokolů VPN, včetně:

 • výběr protokolu torguarduOpenVPN
 • PPTP
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • iKEV2

Zkušení uživatelé mohou vidět potřebu přepínání mezi protokoly. Většina se však bude nejlépe snažit držet se průmyslového standardu OpenVPN.

TorGuard nabízí šifrování AES - 256. Toto je norma, kterou používají vlády a bezpečnostní organizace na celém světě, když chtějí šifrovat důvěrné nebo soukromé informace.

TorGuard přichází s bezpečnými servery DNS a vestavěnou funkcí ochrany proti úniku DNS a IPv6. Tím se přidá další vrstva zabezpečení. Vestavěný přepínač zabíjení vám dává možnost automaticky se odpojit od Internetu, když TorGuard není spuštěn. To znamená, že se nemusíte obávat, že náhodou zapomenete zapnout VPN.

TorGuard vám umožňuje chránit zařízení Android, Mac, Windows a iOS. Tuto službu můžete také použít na směrovačích DD - WRT a Tomato. Nezáleží na tom, odkud pochází provoz, můžete se pomocí TorGuard chránit.

Ceny

tabulka pro ochranu torpéda

TorGuard má cenový plán, který je do značné míry přímočarý. Za 9,99 $ si můžete zakoupit měsíční tarif a zvýšit si cestu na roční plán, který je 59,99 $. Jak jste očekávali, nákup ročního plánu bude nejúspornější možností.

Jedno předplatné vám umožní připojit ke službě pět zařízení. Můžete přidat další zařízení za jeden dolar za zařízení za měsíc. Možnost propojit pět zařízení s jedním předplatným je pro kurz s placenými službami VPN do značné míry rovnocenné. TorGuard má nejlepší ceny za přidávání dalších připojení zařízení.

Existuje několik dalších doplňků, které můžete zakoupit, včetně statické vyhrazené IP adresy, IP adresy chráněné DDoS v Rumunsku a rezidenčních IP adres ve Spojených státech..

torguard 7denní zkušební verze zdarma

TorGuard tam není nejlevnější VPN služba, ale také není nejdražší. Co je hezké je, že slibují sedmidenní záruka vrácení peněz.

Cítíme, že stojí za zmínku, že na své vstupní stránce nabízejí sedmdenní bezplatnou zkušební verzi. Pokusili jsme se zaregistrovat bezplatnou zkušební verzi a neviděli jsme žádný způsob, jak to udělat. Takže jsme si na jejich live chat zvykli zeptat se na soud. Bylo nám řečeno, že nejde o sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, ale o sedmidenní záruku vrácení peněz. Byli jsme povzbuzeni k nákupu produktu a řekli nám, že se nám to bude líbit.

Nechtějí za něco platit a nedostávají naše peníze zpět, zeptali jsme se jak dlouho bude trvat, než dostaneme náhradu, pokud bychom produkt zrušili. Odpověď byla žádost o otevření lístku.

netřeba říkat, tato interakce nás nenaplnila sebevědomím.

způsoby platby torguardem

TorGuard přijímá řadu různých typů plateb, včetně všech hlavních kreditních karet PayPal, kryptoměna, stejně jako množství dárkových karet z obchodu.

TorGuard a Torrenting

TorGuard ve svém srdci je služba, která byla vytvořena pro torrenting. Některé služby VPN budou svým zákazníkům účtovat poplatek za přístup k serverům torrent. TorGuard udržuje věci jednoduché nabídkou neomezená šířka pásma a neomezené použití přes jejich síť. Vedou nulové záznamy o tom, co se děje na jejich torrentových VPN a proxy serverech. To znamená, že zákazníci mají ujištění, že si mohou stáhnout v naprostém soukromí.

TorGuard je skvělá volba pro lidi, kteří chtějí udržet „velkého bratra“ na uzdě nebo pro ty, kteří se právě zajímali o to, aby zabránili ISP v škrcení v jejich pásmu.

Bude Netflix pracovat s TorGuardem?

Mezi Netflixem a VPN existuje neustálá válka. Lidé z celého světa chtějí přístup k vyhledávanému streamingovému obsahu v USA Netflix. Při prvním použití TorGuardu k pokusu o přístup k Netflixu vás pravděpodobně uvítá obávaný chybový displej Netflixu.

netflix se nezdařilo

Je to proto, že si TorGuard uvědomil, že pokus o boj proti důslednému blokování sdílených IP společností Netflixem byl téměř nesnesitelnou bitvou. To nemohli držet krok. Takže přišli s geniálním řešením. Místo toho, aby svým uživatelům nabízeli sdílené IP adresy, začali svým uživatelům poskytovat vyhrazené streamovací IP adresy pouze za účelem obcházení geo blokování Netflixu. Protože získáte vyhrazenou adresu IP, kterou používáte pouze vy, šance na to, že se adresa IP stane černou listinou, je téměř nulová.

Samozřejmě musíte každý měsíc platit trochu navíc za vyhrazenou IP adresu, ale toto může být přesné řešení, které hledáte, zvláště pokud je celý důvod, proč získáváte VPN, získat přístup k geograficky omezenému streamování obsah, jako je Netflix.

Kde jsou umístěny servery TorGuard?

umístění serveru torguarduJedna věc, na kterou se díváme při kontrole poskytovatelů VPN, je několik serverů, které mají k dispozici. Je zřejmé, že čím více serverů je k dispozici, tím větší je šance na nalezení serveru, který není příliš přeplněný, což vám dává trochu větší šířku pásma.

TorGuard má více než 3 000 serverů a může se pochlubit robustním geografickým rozložením. To znamená, že pokud cestujete po celém světě, bude pro vás snazší najít server s nižší latencí a zlepšeným výkonem. S potěšením jsme si všimli, že TorGuard ano servery v Africe, na Středním východě a v Indii.

Test rychlosti

torguard nejrychlejší

Testy rychlosti byly provedeny pomocí optického připojení 50 Mb / s s nejsilnější šifrou AES-256 / HMAC SHA512 / RSA-2048. Americký VPN server byl testován pomocí testovacího serveru v New Yorku a britské a nizozemské VPN servery byly testovány pomocí britského serveru.

Jak ukazují grafy, VPN udělala dobrou rychlost, zejména proto, že byla použita nejsilnější nastavení šifrování.

Závěr

TorGuard ukazuje nějaký slib. Má relativně vstupní cenu a řadu doplňků, které vám umožňují přizpůsobit si zážitek. Existuje celá řada dostupných serverů a VPN je optimalizována pro torrenting.

Na některé aspekty zásad ochrany osobních údajů ani na zavádějící ceny jsme nebyli ohromeni. Samotná aplikace je přímá, ale postrádá snadné použití mnoha dalších VPN, které jsme zkontrolovali. Toto je určitě VPN zaměřená na soukromí.

Řekneme, že podpora a služby zákazníkům se zdají být vysoce kvalitní. Když jsme se ptali na ceny, dostali jsme téměř okamžitou odpověď. Celkově vzato, TorGuard je nadprůměrná VPN, která má někde na vzestupu dáváme jim 3,5 hvězdiček z 5.

I když někteří z vás mohou být spokojeni s VPN, jako je TorGuard, nemůžeme vás obviňovat, pokud se stále chcete rozhlédnout. Naštěstí máme několik doporučení, která jsou prakticky zlatým standardem, o který usiluje každá jiná společnost. Ušetřete se od hodin výzkumu a podívejte se na naše recenze NordVPN a Surfshark. Slibujeme, že nebudete zklamáni tím, co najdete.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me