Total VPN – Vyhněte se tomuto (Serious Server Issues)

Total VPN - Vyhněte se tomuto (Serious Server Issues)

Vysoké ceny a nevýrazné služby a funkce. Tato služba VPN má hodně NEJde o to.


totalVPN LogoTotal VPN se může pochlubit překvapivě přátelským uživatelským rozhraním. Je tak přátelské, že nováčci ve světě VPN by neměli mít potíže s jeho používáním. Bohužel není mnoho pozitiv této služby nad její snadné použití.

Tento poskytovatel služeb je relativním nováčkem na trhu VPN. Jejich služby jsou však vyleštěné a sofistikované. Total VPN používá spolehlivé VPN protokoly, jako je Open VPN, ale jeho logování je problematické a jejich data přenosové sazby nechávají něco, co je třeba. Horší služby jsou tam, ale to neznamená, že Total VPN je služba výběru pro sofistikované uživatele.

Celkový přehled VPN

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Sporné zásady protokolování
Velikost serveru: 60 ++ servery
Distribuce serveru: 30 míst po celém světě
Podpěra, podpora: 24/7 live chat a systém vstupenek
Torrenting: Povoleno
Streamování: Omezený
Protokol VPN a šifrování: Protokol OpenVPN;
Hlavní sídlo: USA
Cena: 4,99 $
Oficiální webové stránky: https://www.totalvpn.com/

Total VPN - Small Subsidiary of Giant Entity

Total VPN je ve vlastnictví Endurance International Group se sídlem v Burlingtonu, Massachusetts, USA. Organizace je mateřskou společností takových rozpoznatelných technologických podniků jako Bluehost, HostGator a Constant Contact. Zpočátku měla společnost Total VPN sídlo ve Velké Británii. USA a Velká Británie jsou považovány za méně než ideální místa, na nichž lze založit službu VPN.

5 Eyes Alliance

Je to proto, že oba tyto státy jsou stranou dohody o dohledu pěti očí a také kvůli zákonům upravujícím uchovávání záznamů v těchto zemích. Lidé, kterých se to týká zachování soukromí a anonymity doporučuje se vyhledat poskytovatele VPN, který není členem pěti očí.

V souladu s tím můžete věřit, že pokud policejní agentura klepe na dveře na Total VPN, veškerá data, která o vás shromáždí, budou sdílena. To potvrzují zásady ochrany osobních údajů společnosti, což je podrobněji prozkoumáno později.

Celková VPN je určitě ne na našem seznamu nejlepších VPN pro Australany. Přečtěte si více a zjistěte proč.

Zabezpečení a šifrování

Uživatelé přinejmenším získají slušné šifrování pomocí technologie Total VPN. Je to z velké části proto, že je k dispozici několik možností. Jedním z nich je OpenVPN, protokol, který je považován za nejlepší dosud dostupný. Protože je to open source, OpenVPN poskytuje uživatelům výhodu celosvětového podpůrného systému. Zdrojový kód je k dispozici všem a umožňuje jej upravit nebo vylepšit tak, aby vyhovoval určitému účelu.

Ochrana VPN

Total VPN také podporuje PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol), což je starší protokol již se nedoporučuje. Bohužel, celkem VPN výchozí tento protokol. To znamená, že méně sofistikovaní uživatelé mohou opustit sebe zranitelné vůči hackerům a jiným útokům. Další možnosti, které zahrnují IkeV2 a L2TP / IPSec, jsou mnohem bezpečnější a poskytují lepší ochranu. Další skvělé informace naleznete v našem úplném průvodci šifrováním pro nováčky.

Celkové umístění serveru VPN

Total VPN se může pochlubit na svém webu, že má servery umístěné na všech sedmi kontinentech. Poté říká, že ve skutečnosti nemá servery v Antarktidě, protože je příliš chladno. Společnost zřejmě neuznává, že Jižní Amerika je kontinentem, protože říká, že tam nemají žádné servery.

totalvpn umístění serveruNicméně, mají 17 serverů v Severní Americe. Jsou umístěna na místech v USA, včetně New Yorku, Los Angeles, Seattlu, Miami a Chicagu. V kanadském Torontu je také jeden server. V Evropě uživatelé najdou 20 serverů. Od Dublinu a Londýna po Varšavu a Bukurešť je pokrytí společnosti na tomto kontinentu poměrně komplexní - přinejmenším relativně k celkovému počtu jejích serverů.

Asie získává pět serverů v Singapuru, Hongkongu, Tel Avivu, Tokiu a Bombaji. Na rozdíl od mnoha jiných společností VPN, Total VPN nepřehlíží Afriku, i když tam mají pouze jeden server, který se nachází v Johannesburgu v Jižní Africe. Oceánie je pokryta jediným serverem v australském Sydney.

3000 serverů Vs 17 serverů

U serverů na více než 30 místech to nabízí slušné pokrytí společnosti VPN této velikosti. Ve srovnání s pokrytím hlavních hráčů v oboru je však nepochybně nevýrazné. Někteří se dokonce mohou pochlubit více než 3000 servery které se nacházejí ve více než 150 zemích po celém světě. Pokud často cestujete nebo chcete vynikající výběr serverů, měli byste vybrat jednoho z elitnějších poskytovatelů.

Používání BitTorrentu nebo P2P s VPN celkem

vpn ip adresy sítěPři přihlášení do Total VPN nic výslovně nezakazuje sdílení souborů ani používání webů BitTorrent. Ve skutečnosti je součástí smluvních podmínek, se kterými se zákazníci musí při registraci dohodnout.

Společnost dokonce slibuje vyhrazený server P2P, který se nachází v Nizozemsku, ale většina uživatelů tvrdí, že nabízí propastný výkon.

Pokud je sdílení souborů primárním zájmem vašeho online použití, je pravděpodobné, že vaše potřeby uspokojí jiná VPN.

Celkové výsledky testu rychlosti VPN

Testy rychlosti prováděné při používání technologie Total VPN ukázaly celkově slušné, i když nevýrazné rychlosti přenosu dat. Existovaly však významné rozdíly v závislosti na tom, který server byl použit. Lidé, kteří se přihlásí k bezplatné verzi služby Total VPN, budou s největší pravděpodobností trpět neuvěřitelně pomalými přenosovými rychlostmi. Je to proto, že bezplatní uživatelé se mohou připojit pouze ke třem serverům, které se nacházejí v Singapuru, Islandu a Amsterdamu. Pokud se nenacházíte v jedné z těchto oblastí, můžete očekávat soustavně pomalý výkon. Pokud chcete využít možnosti upgradovaných rychlostí přenosu dat, budete muset zaplatit prémiovou cenu.

Testování časů stahování a odesílání

totalvpn speed resultPřipojení počítače v New Yorku v New Yorku k serveru San Jose vyvolalo časy stahování 31,52 Mb / s a ​​doba nahrávání 7,88 Mb / s.

Přenosové časy byly při připojení k serveru v New Yorku předvídatelně rychlejší. Rychlost stahování se zvýšila na 59,61 Mb / s, zatímco nahrávání se mírně zlepšilo na 10,81 Mb / s.

Jít dál do Londýna přinesl pomalejší sazby. Rychlosti stahování 35,64 Mbps a rychlosti odesílání 8,85 Mbps byly stěží působivé.

Zdaleka nejpomalejší přenosové rychlosti byly zaznamenány při používání serveru v Tokiu, což není překvapující vzhledem k vzdálenosti mezi Japonskem a skutečným geografickým umístěním počítače. Stahování i odesílání byly neuspokojivé rychlostí 11,88 Mbps, respektive 4,03 Mbps.

V průměru, Použití technologie Total VPN prodloužilo čas potřebný ke stažení přibližně o 76 procent, zatímco se doba nahrávání zvýšila přibližně o 59 procent. Tato čísla jsou významná, takže pokud rychlost patří mezi nejdůležitější metriky, nemusí to být pro vás služba VPN.

Celkové zásady protokolování VPN

graf skóre skóre vpn politik protokolováníNechybuj, Total VPN udržuje vaše identifikační údaje. To je uvedeno bez omezení na stránce zásad ochrany osobních údajů pro mateřskou společnost Endurance International Group. Vše, co jim poskytnete během procesu registrace, zůstane zachováno. Tyto informace mohou zahrnovat jméno, adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu, údaje o kreditní kartě a geografické umístění. Data se také zaznamenávají, pokud kontaktujete společnost pro zákaznickou podporu.

Horší než toto je firemní politika, pokud jde o vaše „Používání služeb, návštěvy webových stránek a podpora“. Podle zásad, informace týkající se IP adresy uživatele, prohlížeče, který používají, stránek, na které se dívají, a geografie uživatele místo je shromažďováno.

Kromě toho bude společnost sledovat, jak jste se dostali na jejich servisní stránku a jaké odkazy používáte k jejímu opuštění. Dokonce i vaše interakce na sociálních médiích si mohou všimnout Total VPN.

Velká část tohoto sběru dat se uvádí jako používaná ke zlepšení služeb a ke sledování toho, jak systémy fungují. Tvrdí také, že sledují vaše online pohyby a diagnostikují jakékoli problémy se službami, které nabízejí. Uvádějí však také, že údaje, které uchovávají, jim pomáhají uvádět na trh produkty a služby třetích stran. Tyto informace mohou být sdíleny také s vybranými partnery a značkami souvisejícími s Endurance International Group, třetími stranami nebo „z právních důvodů“.

Výsledek je to vaše soukromí a anonymita jsou s Total VPN stěží zajištěny. Pokud jste odhodláni chránit se online, tato služba pro vás není ta pravá.

Možnosti cen pro celkovou VPN

celková cena vpnTotal VPN je rozhodně ani jedna z cenově výhodnějších služeb tam venku. Může nabízet bezplatnou službu, ale tato verze je omezena na použití pouze tří serverů a podléhá datovým limitům. Běžná cena předplatného společnosti je 14,97 $ měsíčně, což rozhodně není tak dostupné jako mnoho konkurentů. Slevy jsou často nabízeny za přibližně polovinu ceny za měsíc.

Jednoroční předplatné lze zakoupit za zhruba 5,99 $ měsíčně a zákazníkům, kteří se ještě více zvýší s dvouletým předplatným, bude účtováno přibližně 4,99 $ měsíčně. Mějte na paměti, že to tak je úvodní pojmy. Smluvní podmínky společnosti jim umožňují obnovit vaši smlouvu v plné výši na konci funkčního období, takže buďte ostražití.

Je doporučena celková VPN?

Vzhledem k relativně pomalým rychlostem a drahé struktuře cen, Total VPN nelze doporučit v tuto chvíli. Mnoho dalších služeb VPN jako NordVPN a Surfshark jsou dnes k dispozici na trhu. Pokud chce Total VPN být skutečně konkurenceschopná, bude muset své nabídky výrazně zlepšit.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me