Trust.Zone VPN Review 2020 – VPN na Seychelách – Ochrana osobních údajů Austrálie

Jak se máš, přátelé? Jsem Isaac Turner a v této recenzi projdu všechny klady a zápory, se kterými jsem se setkal, když jsem otestoval tuto VPN na svém Macbooku.

Tato seychelská společnost (Trusted Solutions, Ltd.) existuje již od roku 2014. Trust.Zone se říká, že jde o skutečně anonymní síť VPN, která brání poskytovateli internetových služeb v tom, aby viděli, co děláte.

Když se začali zapojovat některá z největších jmen v tech médiích, všiml jsem si a rozhodl se je vyzkoušet pro sebe. Potřeboval jsem vědět, jestli bych mohl uvěřit všem humbukům.

Jak věřím, uvidíte v této recenzi, výsledky byly překvapivé, zejména pro službu, která existuje jen několik let.


Důvěryhodná zóna uvnitřV této recenzi vám povím vše o výsledcích testů rychlosti této VPN, použitelnosti Trust.Zone, spolehlivosti a vstřícnosti jejich zákaznické podpory a mých celkových zkušenostech s touto službou..

Než do toho skočíme, dovolte mi, abych vám řekl něco více o společnosti za společností Trust.Zone.

Pro začátečníky se jejich webové stránky mohou pochlubit zábavným a zářivým vzhledem představujícím malou karikaturu křižáků, která jasně představuje ochranu, kterou poskytují. Jednou z prvních věcí, které si všimnete, je to, že křižák s víčkem nás představuje s 50% slevou z prodeje. To je pár úžasné úspory pro prvního uživatele.

Jen velmi málo sítí VPN nabízí tak velké slevy hned za pálkou, raději nabízí bezplatné zkoušky, aby potenciální předplatitelé upřednostňovali nákladné roční plány. Trust.Zone zjevně uznal tento trend v celém odvětví a rozhodl se mít výhodu konkurence tím, že nováčkům poskytne podstatnou motivaci ke vstupu.

Tato stránka vypadá důvěryhodně a zdá se být legitimní, ale jak všichni víme, knihu nelze vždy posuzovat podle obalu.

Pojďme na to.

Co o sobě říká Trust.Zone:

Váš poskytovatel internetových služeb a navštívené webové stránky vidí adresy IP našich serverů se šifrovaným přenosem. Všechny přenosy obsahu, osobní údaje, chaty jsou v bezpečí.

Trust.Zone je služba ze Seychel.

Přehled Trust.Zone

FunkceInformace
Použitelnost: Velmi snadné použití
Zásady protokolování: Žádné zásady protokolování
Velikost serveru: 130 ++ servery
Distribuce serveru: 32 zemí
Podpěra, podpora: Systém vstupenek
Torrenting: Povoleno
Streamování: Povoleno
Protokol VPN a šifrování: OpenVPN a L2TP; 256bitové šifrování AES
Hlavní sídlo: Seychely
Cena: 3,33 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://trust.zone/

Proč je to důležité?

Trusted Solutions, Ltd se nachází v Mahé na Seychelách, což je demokracie bez omezení na VPN. V mnoha zemích bylo používání VPN zakázáno a vládní instituce často požadují, aby služby VPN předávaly protokoly relací uživatelů jako důkaz v soudních případech..

S IP adresami založenými na Seychelách společnosti Trust.Zone to tak nebude. Zákony o uchovávání údajů se na ně nevztahují. Nemusíte si dělat starosti s tím, aby vlády nebo třetí strany kontrolovaly citlivá data.

Seychely jsou také rájem na Zemi, je to opravdu nádherné. Určitě místo, kde se můžete podívat, jestli si můžete cestu dovolit. A jak vám může říct každý turista, který navštívil Seychely, je důležité mít na cestách VPN. Kybernetičtí zločinci loví turisty, protože si myslí, že jsou mimo svou hloubku.

Jak jsem již zmínil dříve, Trust.Zone získával online opravdu pozitivní recenze. Někteří experti VPN na ně odkazovali jako „Jednoduchá VPN s dobře navrženým klientem Windows.“

Jak již bylo řečeno, také napomáhají čtenářům ohledně Trust.Zone nedostatek pokročilých funkcí a nízké rychlosti, jak můžeme vidět zde:

Protože TechRadar vydal toto varování, zdá se, že společnost Trust.Zone přijala opatření k posílení jejich funkcí, rychlostí a možností pro mobilní klienty.

Než se však ponoříme do Trust.Zone rychlosti, servery a pokročilé funkce, podívejme se na jejich kompatibilitu.

Co nabízí Trust.Zone?

VPN sítě Trust.Zone podporuje všechny následující operační systémy a zařízení:

 • iOS
 • Android
 • Okna
 • MAC
 • Linux

Tato služba VPN umožňuje zcela anonymně procházet web skrytím vaší IP adresy a umístění.

Tvrdí, že brání poskytovatelům internetových služeb sledovat vaši online aktivitu a odvrátit počítačové hrozby, jako je malware, ransomware atd..

S Trust.Zone získáte mnoho funkcí, které lidé od VPN očekávají, jako je zásada bez protokolů, neomezená šířka pásma a další.

Jednou z velkých věcí, které by uživatelé měli vždy zvážit před přihlášením k síti VPN, je rozsáhlá dostupnost. Se 131 servery ve více než 32 zemích můžete získat Trust.Zone téměř kdekoli. Mají umístění ve většině velkých měst po celém světě.

Trust.Zone také nabízí hlavní přepínač zabíjení, což je skvělá funkce v případě, že vaše WiFi rozdá a ztratíte zabezpečené připojení VPN. Bez přepínače zabíjení bude vaše online aktivita vystavena vašemu skutečnému poskytovateli internetových služeb.

S přepínačem kill se však vaše relace prohlížení automaticky sníží, aby skryla vaši aktivitu před zvědavýma očima.

Další funkce

Pokud váš router podporuje VPN klienta OpenVPN nebo L2TP / IPSec, lze na routeru použít Trust.Zone..

Jejich šikovný Ruční nastavení vás provede tím, jak vytvořit nastavení VPN routeru.

Trust.Zone VPN je také kompatibilní s plnou verzí firmwaru DD-WRT. Stejně jako na stránce Ruční nastavení poskytují pokyny na stránce Pokyny DD-WRT. To vám umožní najít a vybrat VPN nejblíže vašemu aktuálnímu umístění. Tyto kroky lze snadno sledovat.

Umožňují sdílení souborů P2P a poskytují přístup k blokovaným katalogům Netflix. Každý, kdo použil síť VPN, vám může sdělit, jak je to užitečné, protože torrentování a streamování jsou dvě nejčastější činnosti, které jsou v několika zemích blokovány nebo zakázány..

Ceny & Plány

Když jsem se rozhodl je vyzkoušet, web společnosti Trust.Zone nabízel časově omezenou bezplatnou třídenní zkušební verzi. Jejich bezplatný test zahrnuje přenos dat 1 GB, což je pro bezplatnou službu VPN docela obrovské.

Většina bezplatných sítí VPN nebo bezplatné zkušební verze VPN omezuje uživatele na mnohem méně než gigabajt. Není neobvyklé najít nabídku nabízející méně než 500 MB.

A co víc, Trust.Zone poskytuje uživatelům zdarma 110 míst s neomezenou šířkou pásma. Jedinou nevýhodou je, že získáte pouze jedno simultánní připojení, takže nebudete moci provozovat VPN na mnoha zařízeních, ale za účelem vyzkoušení je to více než dostačující.

Je to opravdu úžasné, protože většina bezplatných sítí VPN omezuje přístup pouze na jedno nebo dvě umístění.

Plány Trust.Zone zahrnují měsíční balíček, tříměsíční balíček nebo roční plán. Když jsem je vyzkoušel, viděl jsem, že v ročním plánu běží speciální. Pokud se rozhodnu s nimi jít z dlouhodobého hlediska, je to plán, na který bych pravděpodobně šel.

Každý z jejich plánů poskytuje uživatelům přístup ke všem jejich 131 místům bez datových limitů a neomezené šířky pásma. Získáte tři současná připojení a neomezené přepínání serverů.

V současné době mají zimní výprodej, takže nyní je stejně dobrý čas jako každý jiný, aby se zaregistroval ke slevě.

 • Connector.Connector.

  Měsíční plán je 9,20 AUD za měsíc.

  Jedná se o meziměsíční plán, jehož ceny jsou založeny na jejich přání udržet si předplatné. Proto je cena opravdu dobrá. Mnoho VPN, které jsem zkontroloval, vám nedává jinou možnost, než se zavázat k celému roku, abyste získali cenovou nabídku. Většina z nich nikdy nekončí mnohem méně než 13,15 AUD za měsíc.

 • Connector.Connector.

  Jejich tříměsíční balíček je 6,50 AUD za měsíc.

  To znamená, že celková cena za první tři měsíce je pouhých 19,52 AUD. To je eso! Mluvíte o 29% slevě oproti měsíčnímu balíčku.

 • Connector.Connector.

  Roční balíček je 4,37 AUD měsíčně.

  Roční plán vás vrátí zpět celkem 52,53 AUD, což představuje 43% slevu oproti prvnímu plánu.

Pokud se cítíte skeptičtí, můžete se buď zaregistrovat na bezplatnou zkušební verzi, nebo začít s měsíčním plánem. Peněžní výhoda z dosažení jejich ročního plánu je však zcela zřejmá.

Přijímají řadu platebních metod, včetně bitcoinů, PayPal, paypro a avangate.

Trust.Zone také nabízí 10denní záruka vrácení peněz pokud vaše využití šířky pásma nepřesáhne 1 GB. To je navíc k jejich bezplatnému testu. To vám dává dva způsoby, jak je zkontrolovat a zjistit, zda za ty peníze stojí.

Cena se zdá být docela dobrá na první červenat, jo?

Jak se ale srovnají s konkurencí? Okamžitě to zjistíme.

Navštivte Trustzone.com

Jako služba, která tu dlouhou dobu nebyla (Est. 2014), by vám mělo být odpuštěno, že očekáváte nějaké nedostatky v jejich softwaru. Jsem ale rád, že se mi zdá, že tomu tak není u Trust.Zone.

Vlastně jsem byl opravdu sklíčený tím, jak hladký byl můj zážitek s jejich službami. Jasně vědí, co dělají a dělají to dobře.

Tady je podrobný seznam oblastí, které mě potěšily, když jsem je vyzkoušel.

Bezpečnostní & Soukromí

Toto je nejdůležitější aspekt jakékoli VPN - zabezpečení. Ruce dolů, to je číslo jedna, proč byste měli používat VPN.

Je vše v pořádku a na vaší domovské stránce je rozkošná malá kreslená postavička, která vypadá jako přitažlivá pro zákazníky, ale pokud tento návrh nedokážete spárovat pomocí spolehlivého šifrování, nebudete mít dlouhou životnost jako VPN.

Naštěstí Trust.Zone dodává zboží tam, kde je to nejdůležitější, jak pro uživatele, tak pro společnost stojící za službou. Vaše online aktivita je při používání účtu skutečně bezpečná a soukromá.

Jejich šifrování AES-256 bitů zajišťuje, že získáváte nejsilnější algoritmy používané v kryptografii symetrických klíčů.

Trust.Zone's Encryption

Toto úžasné šifrování obsahuje Šifra AES-256-CBC, autentizace SHA256 a handshake RSA-2048. Tohle jsou vojenské věci přímo na dosah ruky.

Metoda handshake RSA je nezbytná, protože slouží k zabezpečení přenosu dat tajným dešifrovacím klíčem. S RSA uživatel vytváří a publikuje veřejný klíč, což znamená, že hrajete roli ve vlastním šifrování.

Handshake RSA-2048 nelze popraskat, což z něj činí jedno z nejbezpečnějších řešení v okolí.

Je povoleno Torrenting?

Ano. Trust.Zone umožňuje neomezené stahování a sdílení souborů. Neomezený P2P provoz může být u mnoha VPN na trhu poměrně vzácný, ale tento v této oblasti vás neomezuje. Pokud chcete více o torrentech, přečtěte si našeho průvodce zde.

Zásady protokolování

Společnost Trust.Zone nemá pevnou politiku protokolování.

Jak jsem již zmínil, Seychely nemají žádné zákony o uchovávání údajů, takže nemají důvod uchovávat vaše data.

Toto je naprosto kritické při výběru VPN, protože jsem otestoval mnoho VPN, které tvrdí, že protokoly neuchovávají, ale mnoho z nich učinilo novinky pro předávání protokolů relací uživatelů pro vymáhání práva a podobně za účelem vyzkoušení a usvědčující uživatele.

Rychlosti připojení (jeden z rychlejších)

Mnoho služeb VPN tvrdí, že nabízí blesky vysoké rychlosti, včetně Trust.Zone. Ve snaze přesně zjistit, jak přesná byla jejich tvrzení, jsem provedl vlastní rychlostní test, abych zjistil, kde jsou v této oblasti..

Zde jsou výsledky mých testů, které jsem dokončil při 100 Mbps internetovém připojení:

 • US Server

  • Ping: 195 ms
  • Stahování: 60,61 Mbps
  • Nahrání: 36,75 Mb / s
 • EU Server

  • Ping: 43 ms
  • Stahování: 69,46 Mbps
  • Nahrávání: 46,12 Mb / s
 • Asia Server

  • Ping: 315 ms
  • Stahování: 14,51 Mbps
  • Nahrání: 7,14 Mb / s

Jak asi můžete hádat, byl jsem velmi spokojen s dosaženými rychlostmi. Když se postavili proti svým konkurentům, dokonce i těm již zavedeným, Trust.Zone vyšel na první místo jako jedna z nejrychlejších dostupných VPN.

Použitelnost

Použitelnost Trust.Zone byla konzistentní a snadno použitelná.

Některé sítě VPN, dokonce i ty velmi rychlé, mohou zaznamenat zpoždění nebo občasnou stagnaci. Po instalaci jsou ostatní velmi komplikované. Nebylo tomu tak, když jsem testoval Trust.Zone.

Podařilo se mi stáhnout více než 230 souborů se stálou rychlostí a bez problémů s připojením.

Jakmile si vytvoříte účet a nainstalujete program, budete hned na závodech.

Takto vypadá klient po načtení:

Karty Stav, Nastavení atd. Lze snadno identifikovat a snadno vybrat. Tlačítka jsou dokonce intuitivní i na smartphonu, takže k jejich práci nebudete potřebovat drahý stylus.

Po kliknutí na kartu Servery se zobrazí seznam serverů, ze kterých si můžete vybrat požadovaný výběr:

Některé základní informace o vašem předplatném si můžete také prohlédnout zde:

Karta Nastavení vám řekne vše, co potřebujete vědět o svém připojení a možnostech, které má váš port k dispozici.

V nastavení připojení si všimnete možnosti „Zabít přepínač“. Nezapomeňte ponechat tuto zaškrtnutou.

Chcete-li VPN vypnout, stačí jen vyskočit na kartu Exit a kliknout na „Ok.“ Simple as piss.

Funguje Trust.Zone na Netflixu?

Jak možná víte, Netflix blokuje služby VPN vlevo, vpravo a uprostřed. Postavili hlasitý postoj proti pirátství a musí omezit regionální přístup k většině svých knihoven kvůli licenčním právům s mnoha jejich pořady a filmy nedostupnými na určitých územích.

Uživatelé proto vždy hledají VPN, která je schopna odblokovat katalogy Netflix v USA, Americké Samoa, Portoriku atd..

Možná zčásti kvůli jejich nedostatečnému rozpoznávání jmen (relativně nová společnost, jejíž jméno není známo), mají uživatelé snadný přístup k Netflixu. Fungovalo to perfektně, když jsem to vyzkoušel a z amerického katalogu jsem mohl vysílat cokoli, co jsem chtěl.

Právě jsem si vybral kompatibilní server, přihlásil jsem se ke svému účtu Netflixu a Bobovi vášmu strýci! byl jsem v.

První věc, kterou jsem viděl, byly výše uvedené zahraniční tituly. Kliknul jsem na film Will Smith a hrál jsem bez… Hitch.

:: cvrčky ::

Trust.Zone Cons

Zatímco mě potěšilo téměř všechno o mých zkušenostech s Trust.Zone od jejich silného šifrování a vysokých rychlostí až po uživatelsky přívětivé rozhraní a cenovou dostupnost, Všiml jsem si jednoho negativního aspektu jejich služby:

Omezená podpora zákazníků

Mnoho z nejlepších VPN, jako je NordVPN, nabídka Možnosti nepřetržité podpory zákazníků, jako je live chat. To je jejich způsob, jak zajistit, aby se jejich zákazníci starali nepřetržitě a aby všechny škytavky, které se vyskytnou, byly rychle vyřešeny..

Bohužel, u společnosti Trust.Zone tomu tak nebylo. Nabízejí pouze systém prodeje jízdenek pro zákaznickou podporu a jsou k dispozici pouze k zodpovězení vašich otázek nebo obav Od pondělí do pátku od 4:00 do AEST do 2:00 do AEST.

To by mohlo být problém pro mnoho lidí, v závislosti na tom, kde na světě žijí.

Jak vypadá jejich formulář zákaznické podpory:

Můžete také otevřít jejich rozbalovací nabídku a zobrazit další možnosti:

Kromě toho si můžete vybrat stupeň důležitosti, ať už je to „triviální“ nebo „kritický“.

Jakmile zadáte otázku, na palubní desce se zobrazí, že byla přidána vaše vstupenka.

Naštěstí pro mě byla moje otázka zodpovězena pouze za několik hodin, ale stále jsem viděl, jak by to mohlo bránit činnosti uživatele, který má skutečný technický problém, který ovlivňuje jeho schopnost provádět konkrétní online časově citlivou online úlohu.

Doporučuji Trust.Zone?

Rozhodně ano.

Po pečlivé kontrole mohu s jistotou říci, že Trust.Zone poskytuje solidní soukromí a zabezpečení, špičkové funkce a solidní šifrování. Jsou také jedním z nejjednodušších řešení VPN, které můžete použít.

Jejich dostupnost a rozšířená dostupnost jsou dalším bonusem.

Živý přenos rychlostí stahování a odesílání pro každý z jejich serverů způsobuje, že se bolest hlavy nedotkne, aby zjistili, který z nich si vybrat.

A vzhledem k jejich geografické poloze budete vědět, že tam bude společnost neuchovává žádné údaje nebo třetí strany.

 • PROFESIONÁLOVÉ

   Kompatibilní s většinou zařízení
   Dostupnost
   Vysoké rychlosti
   Silné šifrování
   Adekvátní systém prodeje vstupenek
   Torrenting povolen
   Odblokuje Netflix
   Spousta serverů po celém světě
   Žádné protokolování
   Použitelnost
   Živá zpětná vazba rychlostí pro každý server

 • NEVÝHODY

  Omezené možnosti podpory zákazníků

Doufám, že tato recenze pomůže a pro více informací, podívejte se na průvodce bezplatné VPN a také náš doporučený seznam aplikace pro správu hesel.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me