Získání kupónu NordVPN

Na internetu létá tolik poskytovatelů služeb a nabídek VPN, někdy je těžké se rozhodnout, s kým jít. Často jde o cenu. Dobrou zprávou je, že jeden z nejlepších, NordVPN, nabízí hluboké úspory slev na balíčky, ke kterým máte přístup přímo z našich webových stránek. Pozor! Uvidíte také spousta falešných kupónů a kliknutí na návnadu pokoušet tě.

Čtěte dále a zjistěte, jak se vyhnout falešným nabídkám a jak můžete používat naše odkazy získat legitimní dohodu o společnosti NordVPN.

Je váš NordVPN Coupon Fake?

Rychlé vyhledávání Google ukáže, jak snadné je oklamat kliknutí na přidružené odkazy, které jsou spojeny s falešným kódem NordVPN. Některé z nich nabízejí neuvěřitelné nabídky až 100 procent. Používání těchto zavádějících odkazů vám nepřinese lepší nabídky, než najdete zde.

Jak tedy víte, zda je kuponový kód falešný? Zde je to, co jsme našli:

70% a 90% OFF-Opravdu?


70% a 90%. Proč to prostě dát zdarma?

8 měsíců zdarma? jsi si jistá?

Jakýkoli kupón, který najdete na souhrnném webu nebo ve výsledcích vyhledávání stránky, které nabídka neuvěřitelně vysoké nebo nerealistické nabídky je falešná. Kliknutím na jakýkoli odkaz na upoutávku, který nabízí slevy 80, 90 nebo 100 procent, se dostanete buď na stránku pokladny NordVPN a pravidelnou slevu, nebo přesměrujete na falešnou vstupní stránku, kde se vás pokusí prodat něco jiného.

Vzhledem k tomu, že NordVPN je dnes nejlepší VPN, není divu, že by se mnozí pokusili tuto slávu využít. Nechtěli byste se však raději zabývat čestnou společností, která věří v úplnou transparentnost, než využít šanci s někým, kdo používá zavádějící nabídky k získání vaší firmy?

Jak získat legitimní NordVPN slevu

Jak snadné je získat slevový kupón NordVPN? Je to hračka. Jednoduše navštivte NordVPN, vyberte plán, který vám vyhovuje, a poté vyberte plán, který chcete získat. Společnost NordVPN si je tak jistá, že s jejich službami budete spokojeni, nabízejí týdenní zkušební verzi zdarma a 30denní záruka vrácení peněz. Ve skutečnosti NordVPN neposkytuje slevové kupóny, protože je již součástí jejich balíčků. Úspory, které získáte s plány společnosti NordVPN, jsou přepracovány jejich přidruženými subjekty tak, aby vypadaly, jako by z nich přicházely úspory..

Než se vydáte ven, věnujte chvilku prozkoumání různých plánů, které poskytují, než se rozhodnete.

(Přečtěte si více: Recenze NordVPN)

Měsíční služba NordVPN

Tento plán je určen těm, kteří se bojí závazku. Užijete si všechny funkce a funkce, které společnost nabízí, prostřednictvím měsíční úrokové sazby. Cena je 11,99 $ za měsíc, účtováno každých 30 dní od aktivního data a službu můžete opustit kdykoli budete chtít. Nejlepší ze všeho je, že s tímto plánem můžete stále využít jejich bezplatné zkušební verze a záruky vrácení peněz.

Roční předplatné NordVPN

Nikdo neví, co má budoucnost. Pokud si chcete užít úsporu za měsíční službu, aniž byste se museli přihlásit k dlouhodobé smlouvě, je jednoleté předplatné moudrou volbou. Plán bude stát pouhých 6,99 $ měsíčně, fakturovatelné dopředu za 83,88 $. To je úspora 41 procent oproti měsíční službě. Nejlepší ze všeho je to, že si to budete moci vyzkoušet zdarma nebo získat peníze zpět, pokud nejste se službou spokojeni.

NordVPN 2-leté předplatné

Tento plán nabízí pěknou střední půdu, která vám umožní vyhnout se problémům s měsíčními nebo ročními obnovami bez závazku na celé tři roky. Je způsobilý pro bezplatnou zkušební verzi a záruku vrácení peněz a je to jen 3,99 $ měsíčně. Na vaši kartu nebo jinou platební možnost bude účtováno předem každé dva roky, celkem tedy $ 95,75. To je úspora 66 procent oproti měsíční platbě za běhu.

NordVPN 3-leté předplatné

Tříletý plán je nejlepším způsobem, jak si užít úsporu NordVPN při uzamčení nízké sazby po dobu životnosti vašeho předplatného. Tento plán bude stát pouze 2,99 $ měsíčně, splatné předem za celkovou cenu 107,55 $. To je neuvěřitelných 75 procent úspor oproti jakémukoli jinému plánu.

Jak mohu zaplatit za NordVPN?

NordVPN nabízí několik pohodlných způsobů platby. Všechny jejich plány mají nárok na záruku vrácení peněz, pokud se s nimi spojíte do 29. dne po zahájení předplatného.

Můžete platit:

 • Hlavní kreditní / debetní karta
 • Bitcoin
 • AliPay
 • GiroPay
 • Sofort Banking

NordVPN zkušební verze zdarma

Většina společností nabízí záruku vrácení peněz, ale společnost NordVPN je jedna z mála prémiových služeb VPN nabízející bezplatnou zkušební verzi. To vám umožní vyzkoušet službu se všemi funkcemi po celý týden před provedením závazku. Společnost vyžaduje, abyste k zajištění bezplatné zkušební verze používali kreditní kartu. Pokud jste se svými zkušenostmi spokojeni, můžete obnovit své předplatné pro měsíční službu, roční předplatné, dvouletý tarif nebo získat tříletou smlouvu za stejné zvýhodněné ceny uvedené výše.

Zákaznický servis NordVPN

Z mnoha výhod, které se vám budou líbit, když si vyberete NordVPN, se jejich zákaznický servis řadí na špici. Jsou k dispozici 24/7/365 prostřednictvím živého chatu. Zástupci péče o zákazníky vám nejen pomohou optimalizovat vaše spojení, ale můžete získat pomoc s:

 • Odstraňování problémů
 • Fakturace
 • Zrušení předplatného
 • Výběr serveru
 • Získání náhrady

NordVPN a vaše zařízení

Jednou z nejlepších věcí na NordVPN je flexibilita. Společnost má více než 5 000 serverů nachází se v 60 zemích světa. Díky tomu je snadné najít nejrychlejší server pro streamování a prohlížení obsahu z libovolného místa. Nabízejí také připojení z řady směrovačů a platforem, což z něj činí nejlepší VPN pro mobilní zařízení. Můžete jej dokonce nainstalovat přímo do routeru nebo použít TOR-Over-VPN pro téměř úplnou anonymitu.

Přidání všech důležitých zabijáků znamená, že vaše soukromí je chráněno, i když náhle ztratíte připojení k internetu. Jejich prvotřídní služba zahrnuje připojení až šesti různých zařízení na jeden účet.

Výběr služby VPN

Jak vpn fungujeBez ohledu na to, kterého poskytovatele služeb VPN si vyberete, byste měli ve vysoce kvalitní soukromé síti hledat některé věci. Většina lidí používá VPN z jednoho ze dvou důvodů: pro přístup k blokovanému obsahu nebo k ochraně svých zařízení před hackery a špionáží.

Protože většina rodin používá k připojení k internetu více než jedno zařízení, dobrý poskytovatel by měl nabídnout více než jedno připojení na účet. Rovněž chcete nejnovější šifrovací protokoly, podporu řady operačních systémů a platforem a ochranu proti úniku DNS.

Kromě zvonků a píšťalek existuje v soukromé síti několik nezbytných věcí:

 • Vysoký počet serverů a umístění
 • Citlivý zákaznický servis a skvělé ceny
 • Vysoce kvalitní zabezpečení a šifrování; AES 256-bit a SSL jsou současným standardem; NordVPN jde o krok dále pomocí 2048bitového klíče Diffie-Hellman
 • Přísné žádné zásady protokolování
 • Killswitch
 • Spolehlivé připojení při vysokých rychlostech

Na internetu je spousta podvodů VPN a zavádějící služby. Naším cílem je poskytnout věrným čtenářům nejaktuálnější informace o online bezpečnosti, zákony, které mají vliv na vaše soukromí, a recenze, které vám pomohou určit, které z nejlepších společností vám poskytují služby, které si zasloužíte. Podívejte se na náš článek a zjistěte, kterým věcem byste se měli vyhnout při nákupu soukromých síťových služeb.

Závěrečné myšlenky

I za plnou cenu vám NordVPN poskytuje nejbezpečnější a nejspolehlivější soukromou síť v okolí. Úspory z našich odkazů vám poskytují nejlepší služby za některé z nejnižších cen dostupných kdekoli. Dejte si pozor na falešné slevy. Můžete kliknout na náš odkaz a uzamknout cenu předplatného nejlepší NordVPN úspory a servis po dobu trvání vaší smlouvy.

FAQs

Otázka: Má NordVPN slevové kupóny?

A: Ano. Jediné legitimní kuponové kódy jsou kódy nabízené samotnou společností. K těmto kódům můžete přistupovat také přes "Získejte to hned" na našem webu. Pokud najdete kupón, který nabízí jiné procento úspor než oficiální nord kupóny, je to falešný. Bez ohledu na to, co říká kupón, stále dostanete oficiální diskontní sazba NordVPN.

Otázka: Je NordVPN nejlevnější VPN?

A: I když společnost NordVPN nenabízí nejlevnější měsíční službu, má u smluvních plánů nejnižší ceny. Ať už jdete kamkoli, NordVPN, dá vám to nejlepší poměr cena / služba jakéhokoli jiného poskytovatele. Budete Užijte si nejvyšší úroveň zabezpečení nastartovat.

Otázka: Stojí za to měsíční plán NordVPN?

A: Jejich měsíční plán průběžného placení je někde uprostřed, cenově dostupný. Stále budete mít stejné funkce a funkce, aniž byste se museli dlouhodobě angažovat. Je to také dobrá volba, pokud nemáte předplatné 50 nebo 100 dolarů. Společnost nabízí zkušební verze zdarma po dobu sedmi dnů, což je dost času na rozhodnutí, zda se vám jejich služby líbí. NordVPN je jedním z nejlepších poskytovatelů služeb VPN v okolí a nevíte, jaké ceny budou v budoucnu vypadat. Nabízejí také 30denní záruka vrácení peněz. Proč se ještě dnes přihlásit k odběru prémiového předplatného a získat skvělou sazbu, která je zaručena na další tři roky?

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me