Jak oglądać HBO w Australii

HBO od dziesięcioleci stanowi fenomen rozrywki i kultury w Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach. Obecnie ponad 100 milionów subskrybentów na całym świecie, jest to dalekie od 365 subskrybentów, które mieli w całym Pensylwanii, kiedy zadebiutował w 1972 roku.

W ciągu pierwszych kilku lat wzrost był powolny. HBO nie potrzebowała infrastruktury. Jednocześnie stanęli w obliczu sprzeciwu ze strony głównych sieci telewizyjnych z obawy, że kabel okradnie ich odbiorców i ukradnie dochody. Jednak od późnych lat 70. do wczesnych lat 80. wprowadzono szereg ulepszeń w infrastrukturze, a także zmiany w sporach sądowych faworyzujących telewizję kablową i HBO.

Logo HBODo 1982 roku HBO miało 8,9 miliona subskrybentów, 440 milionów dolarów sprzedaży i 100 milionów dolarów zysku. Do 1983 roku liczba ta wzrosła do 13,4 miliona subskrybentów. W tym czasie HBO zajęło się tworzeniem oryginalnych programów komediowych. Na przełomie lat 80. i 90. wydawało się, że HBO traci część swoich wpływów. Było to częściowo spowodowane popularnością wypożyczalni filmów domowych.

HBO zareagowało szeregiem strategii i agresywnych kampanii reklamowych. Szukali licencji na program sportowy. I do 1993 r. ich baza abonentów osiągnęła 24,7 miliona.

Streaming HBO

Streaming na HBO jest teraz rzeczywistością. Ich usługi HBO Go i HBO Now są niewiarygodnie popularne. HBO-Now pozwala każdemu, kto ma połączenie z Internetem, zapisać się do tej usługi premium i cieszyć się zawartością HBO.


Logo HBO GOZaletą jest to, że HBO-Now ma prawie całe programowanie, które otrzyma osoba, która zasubskrybuje kanał kablowy. Oznacza to, że możesz cieszyć się programami takimi jak True Blood, True Detective, Game of Thrones i inne.

To wszystko brzmi świetnie tak długo, jak mieszkasz w Stanach Zjednoczonych. Jeśli jesteś poza USA, jak w Australii, nie ma bezpośredniego sposobu na obejrzenie tej zawartości. Nie poddawaj się rozpaczy. Przygotuj się, ponieważ w tym przewodniku omówimy sposoby obejścia blokowania geograficznego, abyś mógł cieszyć się tym HBO w Australii.

�� TL; DR - Jeśli chcesz krótką i słodką wersję tego. Zalecamy przyjrzeć się SurfShark. Ten nowicjusz w przestrzeni VPN zapewnia niesamowitą szybkość i usługi przesyłania strumieniowego nie tylko dla Netflix, ale także dla HBO, Hulu, Amazon Prime i około 12 innych rynków zbytu. Odwiedź Surfshark lub przeczytaj naszą recenzję. ��

Jak przesyłać strumieniowo HBO w Australii

Możesz pomyśleć, czy to nie brzmi jak proxy? Istnieją pewne podobieństwa między nimi. Jedną z głównych różnic jest to, że w przypadku tunelu VPN Twój połączenie jest szyfrowane. Oznacza to, że nikt nie może przechwycić informacji przesyłanych tam i z powrotem. Tunel VPN jest bardziej bezpieczny, oferuje lepsze prędkości i daje lepsze wyniki.

VPN umożliwia utworzenie bezpiecznego połączenia między urządzeniem a inną siecią za pośrednictwem Internetu.

Zasadniczo umożliwia przeglądanie Internetu za pomocą sieci serwera znajdującego się w innej części świata. Jeśli jesteś w Australii i próbujesz uzyskać dostęp do treści HBO za pomocą serwera w Stanach Zjednoczonych, serwery HBO uważają, że jesteś w Stanach Zjednoczonych, więc masz dostęp do treści.

Teraz pytanie brzmi: co to jest Najlepsza Usługa VPN do streamowania HBO w 2020 roku? Oto moje sugestie:

1. NordVPN - duże prędkości, ogromna liczba serwerów

NordVPN poważnie traktuje Twoją prywatność. Obecnie mają 5 230 serwerów na całym świecie. Wszystkie ich plany pozwalają na podłączenie sześciu urządzeń jednocześnie. Jeśli nie jesteś zadowolony z ich produktu, mają oni 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Plusy
 • Ponad 5200 serwerów
 • Unikalne wyspecjalizowane serwery
 • Umożliwia sześć jednoczesnych połączeń
 • Silne stanowisko w sprawie prywatności klientów
 • Współpracuje z HBO i innymi usługami przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi
Cons
 • Nie można kupić dodatkowych jednoczesnych połączeń

Jedną z skarg, które ludzie mają na temat NordVPN, jest ich cena, to znaczy, że ich plan miesięczny jest droższy niż niektóre inne opcje VPN. Cena staje się drastycznie tańsza z miesiąca na miesiąc. Rozkłada się następująco:

 • Abonament miesięczny kosztuje 11,95 USD miesięcznie.
 • Jeśli zasubskrybujesz przez rok, zapłacisz łącznie 83,88 USD rocznie. To dzieli się na 6,99 USD każdego miesiąca.
 • Jeśli zasubskrybujesz dwuletni plan, zapłacisz z góry 95,75 USD. To tylko nieco więcej niż to, co płacisz za abonament roczny. Podział wynosi 3,99 USD miesięcznie.
 • Jeśli subskrybujesz abonament trzyletni, zapłacisz 107,55 USD z góry. Otrzymujesz trzy lata po 2,99 USD miesięcznie.

SmartPlay to wyjątkowa usługa oferowana przez NordVPN. Ułatwia dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi na całym świecie. Łączy najlepsze funkcje VPN i Smart DNS. Dzięki technologii SmartPlay nie musisz myśleć o żadnych konfiguracjach. Wystarczy połączyć się z serwerami NordVPN i możesz cieszyć się korzyściami.

Wreszcie NordVPN zobowiązuje się do ochrony Twojej prywatności. Posiadają przetestowane i przestrzegane zasady braku rejestrowania. Oznacza to, że nie będą rejestrować żadnych informacji o tobie ani tym, co przeglądasz online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą pełną Recenzja NordVPN.

2. Surfshark - duże prędkości, niskie ceny

Usługi HBO mogą być drogie, a kiedy musisz korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do swoich ulubionych programów, nie musisz wydawać zbyt dużo pieniędzy. Właśnie tam wkracza Surfshark. Uzyskaj dostęp do swoich ulubionych filmów i programów HBO za kilka dodatkowych dolarów miesięcznie zamiast podwoić cenę HBO.

Plusy
 • Ponad 800 serwerów
 • Najlepsza cena w branży
 • Z siedzibą w Brytyjskich Wyspach Dziewiczych
 • Łatwy w użyciu
 • Szybkie prędkości
 • Współpracuje z HBO i innymi usługami przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi
Cons
 • Nowicjusz i stosunkowo niesprawdzony
 • Czasami powolne wsparcie e-mail

Oszczędność pieniędzy to nie jedyny powód do korzystania z Surfshark - chociaż przy 1,99 USD miesięcznie jest to prawie wystarczający powód, aby dać im szansę - usługa zapewnia również szybkość i bezpieczeństwo.

Nie ma też nic gorszego niż siedzenie na kanapie i ponowne oglądanie Entourage, ale powitanie z informacją o ograniczeniach geograficznych. Podobnie jak inne sieci VPN na tej liście, Surfshark odblokowuje HBO bez obaw.

Mało tego, Surfshark nie przechowuje żadnych informacji dotyczących aktywności, adresów IP, nazwy, lokalizacji, historii, znaczników czasu, przepustowości czy ruchu. Jesteś naprawdę w bezpiecznych rękach dzięki najlepszym standardom szyfrowania w branży i kulturze bez logowania.

Jeśli masz ochotę dać szansę nowemu dziecku na bloku, sprawdź naszą pełną recenzję Surfshark, aby uzyskać trochę więcej informacji.

3. ExpressVPN - najszybsza niezawodna sieć VPN

ExpressVPN zasłynął jako jedna z najlepszych usług VPN na świecie. Są znani z tego, że kierują się prywatnością. Było wiele głośnych spraw z udziałem nich, w których rządy i inne agencje próbowały uzyskać dane osobowe o użytkownikach ExpressVPN. Ponieważ jednak nie przechowują tam tych informacji, nie znaleziono żadnych informacji.

Plusy
 • Jurysdykcja Brytyjskich Wysp Dziewiczych
 • Nie są przechowywane żadne dzienniki
 • Duża prędkość z silnym szyfrowaniem
 • Współpracuje z HBO i innymi usługami przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi
Cons
 • Cena £
 • Obsługuje tylko trzy jednoczesne połączenia

ExpressVPN ma dobre prędkości serwera. Dotyczy to nawet połączeń na duże odległości. Aplikacja ExpressVPN jest przyjazna dla użytkownika i działa na wszystkich dostępnych platformach, oferując silne szyfrowanie i świetne funkcje bezpieczeństwa.

Podobnie jak NordVPN, ExpressVPN jest droższy.

 • Jeśli płacisz z miesiąca na miesiąc, ExpressVPN obciąży Cię 12,95 USD miesięcznie.
 • Jeśli kupisz abonament sześciomiesięczny z góry, zapłacisz równowartość 9,99 USD miesięcznie.
 • Jeśli kupisz abonament 15-miesięczny, w zasadzie zapłacisz 6,67 USD miesięcznie.

ExpressVPN oferuje 160 lokalizacji serwerów VPN w 94 krajach z ponad 3000 serwerów VPN na całym świecie, a ich obsługa klienta nie ma sobie równych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze, przeczytaj naszą pełną Przegląd ExpressVPN.

Użyj proxy

jak działa proxySerwer proxy działa jak pośrednik między urządzeniem a siecią. Gdy używasz proxy, wygląda na to, że składane przez ciebie żądania pochodzą od proxy. Zaletą serwera proxy jest to, że mogą buforować witryny, które były odwiedzane w przeszłości, co przyspiesza ich odwiedzanie w przyszłości.

Serwer proxy może czasami pozwalać ci ominąć blokowanie geograficzne HBO. Problemem jest serwery proxy nie mają zabezpieczeń. Przesyłane informacje nie są szyfrowane, więc można je przechwycić. Po drugie, wiele serwerów proxy, zwłaszcza tych, które są bezpłatne, jest nasyconych użytkownikami. Twoja prędkość Internetu będzie niska.

Innym problemem związanym z serwerem proxy jest to, że jeśli używasz połączeń HTTP, Twój prawdziwy adres IP może zobaczyć osoba fizyczna lub instytucja, która jest właścicielem serwera proxy (czytaj więcej: Ukryj swój adres IP).

Użyj Smart DNS

Jak działa inteligentny DNSInteligentny DNS lub serwer proxy DNS nie ukryje twojego adresu IP. jednak, ukryje adres DNS, który przypisał ci twój dostawca usług internetowych. Twój adres DNS zawiera informacje, które pozwalają innym stronom internetowym, w tym przypadku HBO, wiedzieć, gdzie się znajdujesz na naszej planecie. Inteligentny DNS zastąpi przydzielony DNS tym, który pochodzi z lokalizacji, która nie ma ograniczeń geograficznych.

Inteligentny serwer DNS lub serwer proxy DNS przechwytują żądania połączenia, a następnie usuwają z tych żądań informacje, które można połączyć z miejscem, w którym się znajdujesz. Następnie zastępuje usuwane dane danymi powiązanymi z inną lokalizacją geograficzną.

Podobne do proxy, Smart DNS nie używa szyfrowania. Plusem jest to, że informacje można przesyłać bez zmniejszania prędkości Internetu. Z drugiej strony informacje przesyłane online są podatne na atak, ponieważ połączenie nie jest szyfrowane.

Użyj TOR

Jak działa torTor to usługa, która ukrywa twój adres IP podczas gdy jesteś w Internecie. Twój ruch online jest odbijany między wieloma różnymi serwerami. Rezultat jest taki Twoje cyfrowe ślady są ukryte. Tor wykonuje dobrą robotę, ukrywając twoje IP i omijając niektóre ograniczenia geograficzne. Jednak gdy zostaną wykryte przekaźniki używane do odbijania komunikacji internetowej, dostawcy usług internetowych mogą je zablokować. Dzięki Torowi doświadczysz wolniejsza prędkość Internetu.

HBO pokazuje, że możesz oglądać

HBO było domem dla niektórych z najbardziej popularnych i wpływowych programów telewizyjnych. Stworzyli fenomen kulturowy, który zmienił sposób, w jaki ludzie rozmawiają, wchodzą w interakcje i patrzą na świat. Oto tylko niektóre z bardziej popularnych programów udostępnianych przez tę sieć kablową.

Drut

Ten szorstki dramat policyjny zbadał scenę narkotykową w Baltimore. Zrobiło to z perspektywy organów ścigania, a także sprzedawców narkotyków. Ten program zmienił grę, ponieważ nie przedstawiał po prostu organów ścigania jako dobrych facetów lub handlarzy narkotyków jako przestępców. Zamiast tego starał się ukazać niuans problemu z każdej perspektywy, w tym przyglądając się rolom polityków, dziennikarzy i społeczności grającej w przemoc i wojnie gangów. To był przemyślany jedyny w swoim rodzaju serial, który trwał przez pięć sezonów i 60 odcinków.

Soprany

Sopranos zdobył 21 nagród Emmy ze 111 nominacjami. Jest to jeden z najbardziej uznanych programów wyprodukowanych przez HBO. Był to przełomowy serial, który łączył zawiłości interakcji rodzinnych z intensywną przemocą związaną z prowadzeniem syndykatu przestępczego. Główny bohater serialu, Tony Soprano, pracował nad zrównoważeniem rodziny, mieszkając na przedmieściach, chroniąc swoje małżeństwo, atakując wrogów i uciekając przed FBI. Ataki paniki skłoniły go do poszukiwania terapii. W połączeniu z jego wadliwą, ale sympatyczną naturą, Tony Soprano stał się złoczyńcą, z którego wywodzili się ludzie. Finał tego serialu był jednym z najbardziej polaryzujących w historii. Program trwał sześć sezonów i miał 86 odcinków.

Gra o tron

Ta rozległa seria oparta na książce George'a RR Martina Song of Ice and Fire jest z jednej strony polityczna, z jednej strony ze smokami, z drugiej strony fantasy i z jednej strony epicka wojna. Seria ma wiele powtarzających się postaci, z których wszystkie starają się liczyć na Żelazny Tron. Niezależnie od tego, czy dana osoba jest fanem fantazji, czy nie, historia jest zachęcająca. To jest złożone. Jest tyle zwrotów akcji, że szokuje. Games of Throne jest również znany z dużej ilości przemocy i nieodpłatnego seksu. W 2020 r. Gra o tron ​​weszła w ósmy i ostatni sezon.

Jak HBO ogranicza ich zawartość

Rozmawialiśmy o ograniczeniach geograficznych treści. Ale pytanie za milion dolarów brzmi, jak to się dzieje? Ma to wiele wspólnego ze sposobem, w jaki urządzenia podłączone do Internetu komunikują się ze sobą.

Aby oglądać HBO w Australii, musisz przekonać serwery HBO, że jesteś w Stanach Zjednoczonych. Jak Ty to robisz? Musisz zmienić adres IP. Na szczęście istnieje wiele narzędzi, które pozwalają ominąć blokowanie geograficzne HBO i przesyłać strumieniowo żądaną treść.

Każde urządzenie, które komunikuje się z innym urządzeniem w Internecie, musi mieć adres IP. W prawdziwym świecie możesz pomyśleć o adresie IP, takim jak adres pocztowy. Twój adres IP pozwala innym serwerom w Internecie wiedzieć, gdzie pakiety powinny być dostarczane. Te pakiety informacji mogą być stronami internetowymi lub programami przesyłanymi strumieniowo w Internecie.

Jeśli próbujesz oglądać HBO w Australii, serwery HBO są informowane, że otrzymano żądanie z urządzenia spoza USA. Serwery HBO odpowiadają, wysyłając komunikat o błędzie zamiast ulubionych programów HBO.

Dlaczego HBO ogranicza przesyłanie strumieniowe

Może to być dość denerwujące dla rezydenta USA podróżującego za granicę, który jest już płatnym subskrybentem HBO Go lub HBO-Now, gdy próbują uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego za granicą i zdają sobie sprawę, że nie mogą. Pierwsze pytanie, jakie większość ludzi zadaje, brzmi: dlaczego?

Istnieje wiele powodów, dla których HBO uniemożliwia międzynarodowym widzom oglądanie ich treści przesyłanych strumieniowo. Wiele ma to związek z umowami dystrybucji telewizji w Stanach Zjednoczonych. W wielu przypadkach umowy te zostały zaprojektowane tak, aby zezwalać na pokazywanie treści wyłącznie amerykańskim widzom w Stanach Zjednoczonych. To samo dotyczy ograniczeń Netflix.

Podobnie jak w przypadku większości rzeczy, powód tego robi się w podziale na pieniądze. Twórcy programów lepiej chronią opłacalność finansową swoich produktów niż najlepszy system bezpieczeństwa w domu chroni dom bardzo bogatej i dbającej o prywatność osoby. Popularny program może być licencjonowany inaczej w innym kraju, co zwiększa przychody twórców programu.

Innym powodem jest to, że system ratingowy w jednym rządzie może być zupełnie inny niż w innym rządzie. Tak więc program taki jak Game of Thrones, znany ze swojej makabrycznej przemocy i graficznych treści seksualnych, jest akceptowany w Stanach Zjednoczonych, ale inne kraje mogą nie zaakceptować tych treści. Programy nadawane przez HBO zaprojektowane zgodnie z wytycznymi amerykańskimi agencjami nadawczymi. Ponieważ HBO nie wyświetla swoich treści za granicą, oni nie musisz się też martwić, że spróbujesz dopasować się do polityki innych krajów.

Oczywiście tylko dlatego, że polityka lub rząd nie uznają treści za odpowiednie dla ich kraju, nie oznacza to, że obywatele nie rozwiną apetytu na to. Internet rozpowszechnia idee i kultury, szczególnie te prezentowane w popularnych mediach, takich jak HBO, na całym świecie. Tak więc istnieje głód tej treści gdzie indziej. Ponadto istnieje wiele osób, które opłacały swoje abonamenty w domu i chcą móc z nich korzystać podczas podróży zagranicznych.

Końcowe przemyślenia

HBO tworzy fenomenalne treści przez ostatnie pięć dekad. Widzowie w Stanach Zjednoczonych mogli przesyłać strumieniowo na HBO, podczas gdy osoby z zewnątrz próbowały znaleźć obejście. Chociaż istnieje wiele opcji obejścia blokowania geograficznego, zalecamy korzystanie z sieci VPN, niezależnie od tego NordVPN, Surfshark lub ExpressVPN. Te trzy usługi są bezpieczne, szybkie, niezawodne i są również najlepszymi sieciami VPN dla Netflix.

Jeśli Twój Internet jest nadal zbyt wolny, aby przesyłać strumieniowo serwis Netflix, zapoznaj się z naszym zestawieniem planów NBN. Dzięki!

Jak zawsze chcielibyśmy usłyszeć od ciebie. Powiedz nam, co myślisz o tej recenzji, a także umieść dowolne sugestie w sekcji komentarzy poniżej.

FAQ

P: Dlaczego HBO jest dostępne tylko w Foxtel?

ZA: 1 stycznia 2017 r. Foxtel zawarł umowę, która przyznała mu szerokie prawa do biblioteki HBO. W rezultacie Foxtel stał się niekwestionowanym „Domem HBO”.

P: Ile kosztuje transmisja strumieniowa HBO?

ZA: HBO-Now kosztuje 15 USD miesięcznie. Jest to samodzielna subskrypcja, która nie wymaga subskrypcji HBO. HBO Go jest bezpłatny, o ile masz subskrypcję HBO.

P: Jaka jest różnica między HBO GO a HBO-Now?

ZA: Obie usługi przesyłania strumieniowego oferują tę samą treść. HBO Go jest dla osób, które mają abonament kablowy HBO. HBO-Now kosztuje 15 USD i jest dla tych, którzy nie mają abonamentu kablowego HBO.

P: Czy mogę oglądać grę o tron ​​w HBO-Now?

ZA: Tak. Nowe odcinki są dostępne w HBO Teraz w tym samym czasie pojawiają się na kanale telewizji kablowej.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me