Jak zdobyć American Netflix w Australii

Netflix ma więcej niż 158 milionów subskrybentów (i wciąż…).  


Prawdopodobnie jest to coś więcej niż marzyli założyciele firmy, kiedy założyli firmę jako miejsce do wypożyczania filmów online w 1998 roku. W tym czasie Netflix zasłynął częściowo dzięki ofercie nieograniczonej liczby płyt DVD, które byłyby wysłane do twojego domu.

odblokuj NetflixKiedy ten pomysł pojawił się na scenie, był rewolucyjny. Pomysł, że nie trzeba iść do Blockbuster na wypożyczenie DVD, zmienił wszystko. Amerykanie zrozumieli tę koncepcję.

W 2002 r. Netflix miał tylko 700 000 subskrybentów. Do 2005 r. Ich subskrypcje wzrosły do ​​3,6 miliona. Netflix i ci, którzy byli fanami tego programu, nie rozumieli, że w tym wydarzeniu było coś jeszcze lepszego.

W 2007 r. Netflix uruchomił funkcję przesyłania strumieniowego. Nie trzeba było więc czekać na DVD do domu. Możesz mieć wybrany film na żądanie. Założyciele Netflix powiedzieli, że byli zainteresowani rozpoczęciem przesyłania strumieniowego dużo wcześniej, ale prędkości Internetu w tym czasie nie umożliwiały. Zgadza się - wyprzedzili swój czas.

Gdy popularność Netflix zaczęła rosnąć, zaczęła być obsługiwana na konsolach do gier, urządzeniach przenośnych i telewizorach. Co ciekawe, w tym czasie usługi przesyłania strumieniowego za pomocą Netflix były dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych.

Wszystko to zmieni się w 2010 r., Gdy Ameryka Łacińska i Kanada, a także Karaiby w 2011 r. Będą mogły uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego Netflix. W tym samym roku Netflix zaczął produkować własne oryginalne treści. W 2013 roku zadebiutowała House of Cards. To był niekwestionowany hit.

Wyglądało na to, że Netflix odnosi sukcesy jeden po drugim. Wystarczy spojrzeć na programy takie jak:

 • Stranger Things
 • Pomarańcz to nowa czerń
 • Korona

programowanie w serwisie Netflix

W 2012 roku Netflix wykonał skok przez staw, stając się dostępny w Wielkiej Brytanii. Wkrótce potem Netflix stał się dostępne na większości rynków na całym świecie.

TL; DR - Uzyskaj VPN (Virtual Private Network).

�� TD; LR - Jedynym prawdziwym rozwiązaniem pozwalającym uzyskać stałe działające rozwiązanie dostępu do Netflix jest użycie VPN. Podczas gdy kilka stron internetowych zaleca używanie serwerów proxy, a nawet TOR, nie opowiadają ci pełnej historii. Serwery proxy nie mają szyfrowania i bezpieczeństwa, które zapewnia VPN podczas korzystania z TOR, co całkowicie obniża prędkość do zaledwie Kb / s.
�� Ale proszę, cokolwiek robisz, unikaj „darmowych” VPN. Nawet najlepsze darmowe VPN to kilkanaście groszy. Zdecydowanie zalecamy trzymaj się z dala od bezpłatnych VPN ponieważ ogólnie nie są to najlepsze rozwiązania dla Netflix. Ich zasady bezpieczeństwa są często okropne i mogą narazić twoje urządzenie na ataki. Ich prędkości są bardzo wolne. Mają okropne zasady rejestrowania, więc monitorują odwiedzane witryny i to, co robisz w Internecie.

Jeśli chcesz mieć najlepsze VPN, sugerujemy jedną z trzech:

 1. Przeczytaj nasz pełny Recenzja NordVPN lub odwiedź NordVPN
 2. Sprawdź nowicjusza Surfshark, który świadczy usługi przesyłania strumieniowego nie tylko dla Netflix, ale także dla HBO, Hulu, Amazon Prime i około 12 innych rynków zbytu. Odwiedź Surfshark lub przeczytaj naszą recenzję.
 3. Jeśli budżet ma mniejsze znaczenie, idź z ExpressVPN. Są nieco szybsze w Nord i SurfShark i mają ładniejszy interfejs użytkownika w aplikacjach mobilnych i komputerowych.

Szczerze mówiąc, nie można pomylić się z żadną z powyższych trzech usług VPN. Wszystkie działają mniej więcej tak samo i pozwalają oglądać ulubione programy Netflix z dowolnego miejsca w Australii.

Potrzebujesz więcej informacji? Czytaj dalej..

Netflix w USA nie jest Netflixem „ogólnoświatowym”

Podróżni ze Stanów Zjednoczonych często są zaskoczeni, gdy chcą oglądać amerykańską wersję Netflix w Australii i nie widzą wielu swoich ulubionych programów. Powodem tego jest to, że amerykański serwis Netflix w Australii jest blokowany geograficznie.

Jasne, będziesz mógł oglądać Netflix, ale kiedy będziesz w Australii przegapisz mnóstwo treści. Dostajesz też całkiem sporo treści, w zależności od tego, jak na to patrzysz.

Netflix Australia ma bogatą bibliotekę filmów. Australijczycy mają dostęp do oryginalnej treści Netflix. Obejmuje to programy telewizyjne, filmy, programy dla dzieci, filmy dokumentalne i promocje komediowe.

Jako dodatkowy bonus australijscy użytkownicy mają dostęp do australijskich tytułów, których amerykańscy widzowie nie widzieli, aw większości przypadków nigdy nie słyszeli. Wreszcie, w niektórych przypadkach australijscy widzowie mogą transmitować programy po nadejściu nowych odcinków, podczas gdy amerykańscy subskrybenci muszą czekać na zakończenie całego sezonu.

Największą różnicą, jaką zobaczysz, jest spojrzenie na licencjonowane treści. Jako przykład, Przyjaciele, niewiarygodnie popularny serial telewizyjny w USA, jest dostępny w amerykańskim serwisie Netflix. Ale nie można go znaleźć na Netflix Australia. To samo dotyczy programów takich jak:

 • Umysły kryminalistów
 • Breaking Bad
 • The Walking Dead
 • Nadprzyrodzony

To prawda, że ​​możesz zobaczyć niektóre programy na konkurencyjnych platformach strumieniowych. Po prostu nie Netflix. Odnosi się to również do oglądania Avengers: Infinity War i Iniemamocni 2.

Porównanie kosztów: US Netflix vs Australian Netflix

Ciekawym faktem jest to, że Australijczycy nie płacą za Netflix tyle mniej niż mieszkańcy USA. Mieszkańcy Australii mogą kupić pakiet początkowy za 9,99 USD miesięcznie. Za 13,99 USD miesięcznie mogą korzystać z transmisji strumieniowych o dużej głębokości. Za 17,99 USD miesięcznie Australijczycy mogą uzyskać najlepszą ofertę Netflix w okolicy ze wszystkimi dodanymi dzwonkami i gwizdkami.

W Stanach Zjednoczonych rok 2020 przynosi 18-procentowy wzrost ceny standardowego pakietu Netflix. Wyniesie od 10,99 USD miesięcznie do 12,99 USD miesięcznie. Plan premium skoczy z 13,99 USD miesięcznie do 15,99 USD miesięcznie. Podstawowy plan wynosi od 7,99 USD miesięcznie do 8,99 USD miesięcznie.

Aby być uczciwym, Netflix ciężko pracuje, aby ich zawartość była globalna. Istnieje jednak szereg problemów związanych z licencjonowaniem. Pytanie brzmi więc, w jaki sposób Australijczycy, którzy chcą oglądać US Netflix, mogą uzyskać dostęp do amerykańskiej biblioteki? Istnieje kilka opcji.

Jak działa treść Geo-Block w serwisie Netflix?

Blokowanie geograficzne, w skrócie, występuje, gdy treść, którą chcesz oglądać, jest blokowana w Twojej lokalizacji geograficznej, podobnie jak w przypadku blokowania stron internetowych. Netflix wykorzystuje blokowanie geograficzne jako sposób na podzielenie świata na segmenty rynku. To pozwala im sprzedawać swoje produkty po różnych cenach, zwiększając zysk w przeciwieństwie do posiadania jednej ceny i jednej polisy na całym świecie.

Netflix nie jest jedyną firmą, która to robi. I nie zawsze działa to na korzyść Stanów Zjednoczonych. Na przykład mieszkańcy Wielkiej Brytanii w Stanach Zjednoczonych mogą być zszokowani, kiedy BBC iPlayer nie działa.

Skąd Netflix wie, w jakim jesteś kraju? Na podstawie twojego adresu IP. Każdy komputer lub urządzenie podłączone do Internetu ma adres IP. Kiedy więc odwiedzasz strony internetowe, adres IP informuje Internet, gdzie wysłać informacje.

Innym doskonałym przykładem jest tutaj YouTube, który również blokuje treści w zależności od Twojej lokalizacji geograficznej. Youtube US nie jest Youtube Australia, nawet jeśli tak się wydaje. (Czytaj więcej: Odblokuj Youtube)

Twój adres IP jest dostarczany przez usługodawcę internetowego lub dostawcę usług internetowych. W ten sam sposób, w jaki adres fizyczny mówi światu, gdzie się znajdujesz, więc Twój adres IP pokazuje Twoją lokalizację, dzięki czemu możesz łatwo Cię śledzić.

Usługi przesyłania strumieniowego mogą korzystać z tych informacji przy podejmowaniu decyzji, jakie treści użytkownicy powinni widzieć na podstawie ich lokalizacji. Jeśli spróbujesz połączyć się przy użyciu zablokowanego adresu IP, pojawi się przerażający ekran błędu Netflix.

nie powiodło się połączenie z serwisem Netflix

Dzieje się tak, nawet jeśli płacisz za usługę taką jak Netflix. Amerykanie, którzy podróżują na wakacje lub w interesach, widzieli to z pierwszej ręki.

Nieograniczony dostęp do Netflix

Krótko mówiąc, musisz znaleźć sposób, aby usługa przesyłania strumieniowego wierzyła, że ​​jesteś w innym położeniu geograficznym. Jest na to kilka realnych sposobów, ale skupimy się tylko na najlepszym działającym rozwiązaniu, aby uzyskać Netflix US.

Pamiętaj, że chcesz mieć odpowiednie narzędzie do właściwej pracy. Na przykład posiadanie najlepszego menedżera haseł nie zrobi nic, co pomoże chronić twoje dane logowania przed wpadnięciem w niepowołane ręce. Więc wydawanie pieniędzy na niewłaściwe rozwiązanie, aby obejść blokowanie geograficzne, spowoduje, że będziesz sfrustrowany lub gorzej, zaszkodzi twojej prywatności w Internecie.

Podsumowując, zdobądź jedną z testowanych sieci VPN poniżej. To najlepsze VPN dla Netflix.

# 1 NordVPN - najlepsze rozwiązanie do przesyłania strumieniowego Netflix

NordVPN zawsze był na szczycie od samego początku. Oferujący ponad 5000 serwerów na całym świecie, NordVPN obejmuje duży obszar geograficzny, który obejmuje 6 kontynentów, zapewniając usługi wszystkim, którzy potrzebują ochrony.

Z ich własnością Technologia SmartPlay, większość, jeśli nie wszystkie z 5000 serwerów, mogłyby uzyskać dostęp do US Netflix i dowolnego innego serwisu Netflix i przesyłać strumieniowo bez żadnych błędów. Nie dostaniesz tego u żadnego innego dostawcy VPN.

Plusy

 • Technologia SmartPlay
 • Odblokowuje Netflix z dowolnego kraju
 • Protokół OpenVPN z szyfrowaniem AES-256 bitów
 • Bezpłatny okres próbny
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Polityka zerowego logowania

Cons

 • Czasami prędkość może być niespójna

NordVPN jest odrobinę droższy niż wiele płatnych sieci VPN. Jednak gdy zaczniesz analizować dostępne plany, zauważysz, ile zaczniesz oszczędzać, patrząc na dłuższe terminy. W rzeczywistości miesięczny koszt spada tak bardzo, że ostatecznie jest to jeden z najtańszych planów VPN, jaki możesz kiedykolwiek uzyskać, jeśli spojrzysz na ich trzyletni plan.

 • Z miesiąca na miesiąc - 11,95 USD każdego miesiąca.
 • Rocznie - 83 USD rocznie lub 6,99 USD każdego miesiąca.
 • Plan dwuletni - 95,75 USD na dwa lata. To dzieli się na 3,99 USD miesięcznie.
 • Abonament trzyletni - płatność z góry wynosi 107,55 USD, czyli około 2,99 USD miesięcznie.

Wspaniałą rzeczą jest to wszystkie plany NordVPN mają 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Posiada również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli w ciągu pierwszych trzydziestu dni nie podoba ci się to, co widzisz, możesz je zamknąć i odzyskać wszystkie swoje pieniądze

Możesz zaufać NordVPN, aby zachować prywatność. To może nie być takie duże, gdy mówisz o filmach, które przesyłasz strumieniowo w usłudze Netflix w USA. Jednak może to być ważniejsza sprawa, gdy mówimy o innej działalności online.

zasady rejestrowania nordvpn

NordVPN został skontrolowany przez firmy księgowe, które potwierdzają fakt, że kiedy twierdzą, że nie prowadzą rejestrów, nie prowadzą rejestrów.

# 2 Surfshark - Najtańsze rozwiązanie do przesyłania strumieniowego Netflix

NordVPN jest dobrze znany na arenie streamingowej Netflix ze względu na ogromną liczbę serwerów. Posiadanie tak wielu serwerów utrudnia Netflixowi zablokowanie któregokolwiek z nich.

NordVPN kosztuje sporo zmian w porównaniu do naszego drugiego miejsca na tej liście. Surfshark nie ma problemów z dostępem do Netflix i kosztuje około połowy ceny NordVPN. Ponieważ Netflix co jakiś czas podnosi ceny, dobrze jest korzystać z VPN, który nie kosztuje prawie tyle, ile subskrypcja na samą Netflix.

Plusy

 • Tani
 • Odblokowuje Netflix z dowolnego kraju
 • Ponad standardowe szyfrowanie branżowe
 • Polityka zerowego logowania
 • Łatwy w użyciu

Cons

 • Mniej serwerów niż inne opcje

Wybierając nowszą firmę do wykonania usługi tak istotnej jak odblokowanie ograniczeń geograficznych podczas korzystania z Netflix, warto być sceptycznym. Wybranie nowego dzieciaka na bloku może wydawać się niebezpiecznym ruchem. Jeśli chodzi o Surfshark, jest całkiem bezpieczny.

Surfshark to fantastyczny wybór dla osób, które chcą obejść ograniczenia geograficzne bez konieczności płacenia kolejnej subskrypcji Netflix. To uczciwe, że inne VPN naliczają opłatę za swoje usługi, ponieważ od lat zapewniają tunele szyfrujące wysokiej jakości. To również uczciwe, że Surfshark przyszedł i zaoferował tę samą jakość usług za ułamek ceny.

Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z witrynami Surfshark w celu zapoznania się z ich aktualnymi cenami wprowadzającymi. Jeśli nadal jesteś sceptycznie nastawiony do tej sieci VPN, sprawdź pełną recenzję Surfshark, aby uzyskać więcej informacji.

# 3 ExpressVPN - Świetna równowaga prędkości i bezpieczeństwa

Jeśli z jakiegoś powodu NordVPN nie jest dla ciebie opłacalną opcją, naszą następną rekomendacją na liście będzie ExpressVPN. Jest to usługa VPN dla Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Oferuje wiele niesamowitych funkcji i fenomenalną moc.

Podobnie jak zasięg NordVPN, ExpressVPN ma również ogromną sieć, która obecnie ma 3000 serwerów w 160 miastach w 90 krajach. Dla osób zainteresowanych oglądaniem Netflix w Stanach Zjednoczonych z przyjemnością dowiesz się, że USA mają jedne z najlepszych zasięgów dla tej sieci VPN.

Plusy

 • Szybkie prędkości
 • Silne szyfrowanie
 • Działa na większości platform
 • Fenomenalne wsparcie
 • Współpracuje z US Netflix

Cons

 • Możesz podłączyć tylko trzy urządzenia jednocześnie
 • Nieco droższe, nawet w najdłuższym planie
 • Nierówne połączenie z Netflix Australia

Jedną z wad ExpressVPN jest fakt, że można połączyć tylko trzy urządzenia za pomocą jednego konta. Jednak nawet to nie jest tak duże minusem. Pomyśl o tym, ile urządzeń większość ludzi musi mieć jednocześnie podłączonych do VPN? Zwykle tylko jeden. A jeśli chcesz połączyć cały dom, ExpressVPN oferuje obsługę routera VPN. (Czytaj więcej: Najlepszy router VPN)

Kolejnym minusem jest cena. ExpressVPN to jedna z najdroższych sieci VPN, którą znajdziesz. Jeśli kupisz ich usługę z miesiąca na miesiąc, wydasz 12,95 USD każdego miesiąca. Jeśli skorzystasz z ich sześciomiesięcznej usługi, zapłacisz z góry 59,95 USD, co średnio wynosi 9,99 USD miesięcznie. Jeśli wybierzesz się na ich 15-miesięczny program, zapłacisz opłatę wstępną w wysokości 99,95 USD. To dzieli się na 6,67 USD miesięcznie.

Dwie kolejne rzeczy, które lubimy w ExpressVPN, to ich obsługa klienta i ich 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. ExpressVPN jest tak pewny swojego produktu, że nawet po zapłaceniu za produkt masz 30 dni na zwrot pieniędzy bez zadawania pytań.

Obsługa klienta ExpressVPN jest jedną z najlepszych, jakie widzieliśmy. Przeprowadziliśmy wiele rozmów z ich pomocą techniczną i zawsze uważaliśmy, że są kompetentni, pomocni i bardzo dostępni.

Opcje obsługi klienta ExpressVPN

Aby dodać jeszcze jedno pióro do czapki ExpressVPN, ich polityka prywatności jest bez zarzutu. Wielokrotnie rządy próbowały uzyskać dostęp do informacji o swoich klientach. Ponieważ jednak ExpressVPN jest zgodny z obietnicą, nie prowadzi dzienników na swoich klientach.

ekspresowa polityka prywatności VPN

Kiedy więc rządy lub inne instytucje próbują przejąć te dzienniki, ExpressVPN może szczerze powiedzieć, że nie istnieją.

# 4 VyprVPN - Niesamowita funkcjonalność + szybkość i bezpieczeństwo

VyprVPN to VPN z siedzibą w Szwajcarii, który koncentruje się na prywatności. Oferują ponad 700 serwerów i ponad 70 lokalizacji serwerów. Główną zaletą tej sieci VPN jest to, że są właścicielami wszystkich swoich serwerów i zarządzają nimi. Nie korzystają z żadnych stron trzecich.

Ich usługa działa na wielu platformach, w tym Apple TV i Android TV. Niezależne audyty wykazały, że VyprVPN nie prowadzi dzienników.

VyprVPN ma stosunkowo proste plany cenowe. Plany te pozwalają wybrać, czy zamierzasz płacić rocznie, czy dokonywać płatności miesięcznie.

Plusy

 • Protokół Chameleon
 • Sprawdzone zasady braku rejestrowania
 • Obsługa czatu na żywo
 • Współpracuje z Netflix z siedzibą w USA
 • 3-dniowy bezpłatny okres próbny

Cons

 • Brak gwarancji zwrotu pieniędzy
 • Problemy z połączeniem w Chinach
 • Problemy z klientem Windows

Wybór podstawowego abonamentu miesięcznego wyniesie 9,95 USD miesięcznie. Dzięki temu trzy urządzenia mogą jednocześnie łączyć się z usługą. Jeśli płacisz przez cały rok, dostajesz tę samą usługę za 60 USD rocznie lub pięć dolarów miesięcznie.

Jeśli zdecydujesz się na ich abonament, możesz zapłacić 12,95 USD miesięcznie lub subskrybować przez rok 80 USD rocznie, co przekłada się na 6,67 USD miesięcznie. Dzięki abonamentowi premium możesz podłączyć pięć urządzeń i skorzystać z nich zastrzeżony protokół Chameleon zaprojektowany, aby ominąć usługi stworzone w celu blokowania VPN podczas przesyłania strumieniowego.

Dlaczego warto korzystać z VPN?

Kiedy korzystasz z VPN, aby ominąć blokowanie geograficzne Netflix, masz dodatkową zaletę, że możesz połączyć swoje urządzenie z serwerem lub innym urządzeniem za pośrednictwem bezpiecznego połączenia.

Możesz kontynuować przeglądanie i przesyłanie strumieniowe, wiedząc, że wszelkie informacje przesyłane online są szyfrowane i nie można ich przechwycić. Trzy sieci VPN, które sprawdziliśmy, oferują gwiezdne prędkości, usługi gwiezdne i są całkowicie zaangażowane w pomoc w utrzymaniu Twojej prywatności. Co najlepsze, zostały przetestowane i wykazano, że współpracują z US Netflix.

Jest VPN moją jedyną opcją?

Za nasze pieniądze uzyskanie VPN to najlepsza opcja na obejście blokowania geograficznego Netflix. Nie jest to jednak jedyna opcja. Inteligentne serwery proxy DNS zostały zaprojektowane do przekierowywania ruchu, który jest świadomy lokalizacji geograficznej. Oznacza to, że gdy Twój ruch zostanie zablokowany poza USA, zostanie skierowany do USA. Ruch kierowany za pomocą serwerów proxy Smart DNS nie jest szyfrowany. Może to mieć pewne plusy, gdy mówimy o streamingu.

 • Ponieważ tylko niewielka część ruchu jest przekierowywana, prędkość przepustowości zostaje zachowana.
 • Jest bardzo prosty w konfiguracji, nawet jeśli nie znasz się na komputerach.

Usługa polega na zamianie adresu DNS przydzielonego przez dostawcę usług internetowych na nowy, który nie zawiera żadnych informacji ujawniających Twoją rzeczywistą lokalizację geograficzną.

Jak działa inteligentny DNSTwoje żądanie połączenia z witryną, do której chcesz uzyskać dostęp, zostało przechwycone. Wszelkie informacje, które mogą wyciekać z Twojej lokalizacji geograficznej, są zastępowane nowymi danymi wskazującymi lokalizację, z której chcesz uzyskać dostęp do treści zablokowanych geograficznie. Ze względu na naszą dyskusję wszystkie informacje identyfikujące cię jako osobę przebywającą w Australii lub innym kraju są zastępowane informacjami, które sprawiają wrażenie, jakbyś był w Stanach Zjednoczonych.

Choć może to zabrzmieć realistycznie, to nie działa cały czas. Jasne, możesz uzyskać dostęp, ale tylko po kilkakrotnej próbie zmiany lokalizacji za każdym razem, gdy próbujesz oglądać.

Końcowe przemyślenia

Netflix ma wiele niesamowitych treści. Z powodu ograniczeń licencyjnych amerykański serwis Netflix w Australii nie jest dostępny. Jeśli jesteś sfrustrowany tymi ograniczeniami, istnieją opcje. Inteligentny DNS może działać. Jednak dla naszych pieniędzy najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z VPN. VPN ukryje twój adres IP i jednocześnie szyfruje przesyłane i odbierane informacje.

Z czterech VPN, które sprawdziliśmy, NordVPN jest najlepszy podczas uzyskiwania dostępu do Netflix. Jednak pozostałe dwa również wykonują dobrą robotę. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie. Jakie kroki podjąłeś, aby uzyskać streaming Netflix US w Australii? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Zapoznaj się również z sekcją FAQ, aby uzyskać odpowiedzi na niektóre często zadawane pytania dotyczące przesyłania strumieniowego Netflix US w Australii. Dziękuje za przeczytanie.

FAQ

P: Czy sieć VPN jest legalna w Australii??

ZA: Tak. Sieci VPN są legalne w Australii. Kiedy korzystasz z VPN w celu obejścia materiałów blokowanych geograficznie, takich jak US Netflix, możesz to robić wbrew życzeniom posiadaczy praw. Jednak obchodzenie ograniczeń geograficznych to nie to samo, co wymykanie się z najlepszego systemu bezpieczeństwa w okolicy i włamanie do domu. Podobnie jak większość technologii internetowych, ustawodawstwo Australii jest nieco niejasne co do tego, co jest i nie jest dozwolone. W tej chwili nie ma żadnych przepisów, które zabraniałyby ci korzystania z VPN w Australii. Obchodzenie ograniczeń geograficznych nie jest również nielegalne.

P: Jaki darmowy VPN współpracuje z Netflix?

ZA: Żaden. Darmowe VPN nie są tego warte. Ich usługa jest powolna, więc nawet jeśli są w stanie obejść ograniczenia geograficzne Netflix, nie możesz przesyłać strumieniowo wideo. Bezpłatne usługi VPN postrzegają cię jako towar. Kradną twoje prywatne informacje i często wykorzystują je do zarabiania pieniędzy dla siebie.

P: Czy mogę oglądać American Netflix w Australii bez VPN??

ZA: Inteligentny DNS może umożliwić oglądanie US Netflix w Australii bez korzystania z VPN. Biorąc to pod uwagę, najbezpieczniejszym i najpewniejszym sposobem pożaru jest użycie sieci VPN, takiej jak NordVPN, ExpressVPN lub VyprVPN.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me