Najlepszy tani hosting Australia

Jeśli jesteś podobny do nas, zobacz słowa „wolny” od „tani” sprawi, że usiądziesz i zwrócisz uwagę.

Wszyscy lubią okazje, prawda?

Jednak niektóre rzeczy nie są okazją za wszelką cenę. Dotyczy to szczególnie firm hostingowych. Pomiędzy sprzedawcami a tymi usługami nocnymi pojawiającymi się w całej Australii, prawie każdy może założyć stronę internetową i zaoferować darmowy lub prawie bezpłatny hosting strony internetowej.

Ludzie składają wiele obietnic. Ale co tak naprawdę zyskujesz, jeśli chodzi o spójność i wsparcie przy tych okazyjnych stawkach w piwnicy?

Naszym zadaniem jest przesiać nonsensy i znaleźć najlepsze tanie usługi hostingowe w Australii. Szukamy niedrogiego hostingu od renomowanych firm, które oferują wiele w zamian.

CENNIK HOSTINGU WEBOWEGO
1. Hostinger 0,99 USD / mc 585 ms 5 ★★★★★
2). HostPapa 2,95 USD / mc 475 ms 5 ★★★★★
3). HostGator 2,95 USD / mc 6,57 ms 4 ★★★★★
4. Bluehost 2,95 USD / mc 1,765 ms 5 ★★★★★
5. iPage 1,00 USD / mc 1,941 ms 4 ★★★★★

Dlaczego warto unikać super-taniego lub „darmowego” hostingu

Szybkie wyszukiwanie w Internecie pod hasłem „Darmowy hosting w Australii” zapewni Ci kilka stron wyników. Niektóre pochodzą od marek, które znasz od jakiegoś czasu. Inne to nowe firmy, które chcą się wyrobić, lub ludzie, którzy chcą mieć łatwy dochód pasywny.

To jest problem z darmowym lub super tanim hostingiem.

Biznes to biznes. Pomiędzy infrastrukturą, aktualizacjami, bezpieczeństwem i innymi elementami związanymi z utrzymywaniem platformy technologia może stać się droga. Nikt nie zamierza tego wszystkiego ofiarować z dobroci serca. Jeśli nie generują przychodów, obciążając Cię opłatami za ich usługę, zarabiają na tobie za twoimi plecami.

Jak oni to robią?

Wiele razy odbywa się to poprzez zbieranie twoich informacji o podstępnych i sprzedawanie ich stronom trzecim. Ale marketing ukierunkowany nie jest jedynym powodem, dla którego należy unikać transakcji, które wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe. Większość darmowych hostów internetowych zarabia na dużych ilościach, rzucając setki - może tysiące - klientów na ten sam serwer, gdzie dzielą dostęp do tych samych ograniczonych zasobów i identycznego adresu IP.

Problem polega na tym, że:

 • ⚠️ Zli sąsiedzi. Tanie lub bezpłatne usługi są często ulubionymi przez spamerów i oszustów, ponieważ nie muszą dużo inwestować i mogą zgubić się w tłumie. Ale możesz być pewien, że te świnie zasobów spowodują, że Twoja witryna będzie słabo działać i często ulegać awariom.
 • ⚠️ Dużo przestojów. Zli sąsiedzi prowadzą do nadmiernych przestojów, które mogą kosztować klientów, reputację marki i pieniądze. Każda firma, która gwarantuje mniej niż 99 procent czasu sprawności, jest przepustką.
 • Easy Łatwo je zhakować. Cyberprzestępcy atakują usługi ze współdzielonymi adresami IP, ponieważ wiedzą, że bezpieczeństwo jest słabe i istnieją setki celów do wyboru.
 • ⚠️ Łatwo rozprzestrzeniać chaos. Ze względu na słabe bezpieczeństwo i niewolniczą grupę złośliwy kod i wirusy mogą szybko rozprzestrzeniać się daleko.
 • ⚠️ Google ukarze cię. Niezależnie od tego, indeksatorzy Google ocenią Cię według firmy, którą prowadzisz (lub używasz). Usługi hostingowe z nadmiernym czasem przestoju i wysokim odsetkiem witryn z możliwością hakowania lub spamem nie osiągają dobrych wyników ani nie zajmują wysokiej pozycji w SERP.
 • ⚠️ Słabe wsparcie lub brak wsparcia. Większość darmowych lub bardzo zredukowanych planów hostingowych oferuje wsparcie, które jest trudno dostępne, nie odpowiada lub jest po prostu złe. Nie otrzymasz bazy wiedzy, tylko adres e-mail z długim czasem realizacji lub numer telefonu, który pozostawia Cię w piekle automatyzacji lub na dłuższy czas. Bezpieczeństwo też nie jest zbyt dobre. Nawet podstawy takie jak SSL są oferowane tylko za opłatą, jeśli w ogóle.

Często prawdziwą ofertę można znaleźć dopiero po upływie okresu zwrotu i jest już za późno, aby wyjść z długiego podpisanego kontraktu, aby uzyskać obniżoną cenę. Możesz się wiele nauczyć, czytając drobny druk, co oznacza przeczesywanie warunków świadczenia usług (TOS) lub umów o gwarantowanym poziomie usług (SLA) przed podpisaniem umowy. Niewiele osób jest skłonnych to zrobić, zwłaszcza gdy umowy te są tak długie i mylące.

Możesz również skorzystać z bezpłatnych prób, aby dowiedzieć się, czy firma jest legalna. Ale kto ma czas, aby osobiście spróbować odrzucić plan po planie w poszukiwaniu najlepszych?

To nasza praca!

Tani australijski przewodnik dotyczący hostingu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Ci decydujące oferty taniego hostingu od firm, które zapewniają świetny zwrot z dość skromnej inwestycji. Nasz zespół wypróbował dziesiątki usług hostingowych, porównał funkcje i plany oraz sprawdził szybkość i bezpieczeństwo każdego z nich. Ostatecznie ustaliliśmy, że następujące sześć firm to te, które naprawdę spełniły nasze kryteria.

Nie wszystkie są najlepsze z tych samych powodów. Niektóre są lepsze okazje lub najlepsze dla hostingu WordPress, podczas gdy inne oferują zaawansowane funkcje i doskonałą obsługę.

Bez zbędnych ceregieli, oto nasze typy. Więcej radości z hostingu znajdziesz w naszym przewodniku po najlepszym hostingu.

UWAGA: Wszystkie prędkości są rejestrowane w milisekundach (ms).

Tani hosting - najlepsze typy na 2020 rok

1. Hostinger: najbardziej przystępny cenowo, Full-Stop

Średni czas pracy: 99,87%
Średnia prędkość: 585 ms

Cena £: Plany zaczynają się już od 0,99 USD miesięcznie, a za tę cenę dostajesz dużo. Jedyną wadą jest to, że musisz zgodzić się na 48-miesięczną umowę, aby uzyskać tę stawkę. Koszt odnowienia wzrasta do 7,99 USD miesięcznie. Hostinger oferuje również najwięcej sposobów płatności. Możesz użyć głównej karty kredytowej, PayPal lub kryptowaluty.

Najniższa cena bez poświęcania jakości ✅

Dlaczego Hostinger znajduje się na szczycie naszej listy? Możesz porównać cenę, która jest prawie o jedną trzecią niższa niż najbliższego konkurenta. Chociaż zalecamy trzymanie się z dala od usług, które pobierają mniej niż 1 USD miesięcznie, musimy zrobić wyjątek dla umierającego hostingu ze względu na jego niezawodność i wydajność. Będą nawet stanowić solidną, opłacalną opcję hostingu, która nie obniży jakości. Kurcz, płacisz im kryptowalutą.

Mimo najniższych cen nie powodują one tych samych obaw związanych z udostępnianiem zasobów, przestojami lub bezpieczeństwem, jakie występują w przypadku innych super tanich planów hostingowych. Charakteryzują się jednymi z najwyższych odsetków czasu sprawności i najszybszej prędkości, a obsługa klienta jest dostępna 24/7 bez względu na lokalizację.

Hostinger to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą założyć osobisty blog lub podstawową stronę internetową bez problemów i konserwacji. Możesz uruchomić witrynę WP w kilka minut, a Hostinger zapewnia bezpłatną rejestrację SSL i domenę dla każdego konta.

Najlepsze funkcje:

 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Wysoka dyspozycyjność
 • Najniższa cena ze wszystkich
 • Bezpłatna domena, konto e-mail i baza danych (wyższe poziomy uzyskują nieograniczoną liczbę stron internetowych, kont e-mail, przestrzeni dyskowej, SSL i przepustowości)
 • Świetna obsługa klienta
 • Szeroka baza wiedzy

2. HostPapa: najlepszy tani / premium hosting

Średni czas pracy: 99,95%
Średnia prędkość: 475 ms

Cena £: Ceny zaczynają się od 2,95 USD i wzrastają odpowiednio do 8,99 USD lub 13,99 USD po odnowieniu umowy. Plan HostPapa Business Pro kosztuje 11,95 USD miesięcznie na początkowy trzyletni kontrakt, który jest regularnie wyceniany na 21,95 USD miesięcznie. Za usługę można zapłacić kartą Visa, MasterCard lub American Express.

Rabaty: Oferują one standardową zniżkę w wysokości 2,95 USD miesięcznie zarówno za standardowy plan wspólnego hostingu, jak i hosting biznesowy średniego poziomu. HostPapa oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jeśli szukasz najlepszej ogólnej usługi hostingowej, a także najtańszego biznesplanu, musisz sprawdzić HostPapa. Jest to świetna opcja dla hostingu w Australii ze względu na świetną cenę i szybką, elastyczną obsługę klienta. HostPapa znajduje się w Kanadzie, ale ma serwery na całym świecie. Firma oferuje również niesamowitą szybkość i jeden z najwyższych wskaźników czasu sprawności.

Następnie są funkcje, w tym setki aplikacji, narzędzi marketingowych i mnóstwo gratisów. Niezależnie od tego, czy zakładasz osobistego bloga, czy witrynę firmową, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko rozpocząć pracę i mniej obaw o przestoje lub hakerów.

Najlepsze funkcje:

 • Darmowa konfiguracja, transfery i rejestracja domen
 • Darmowy niestandardowy adres e-mail
 • Darmowy kreator stron internetowych i CDN
 • Darmowe narzędzia marketingowe
 • Bezpłatne szkolenie jeden na jednego
 • Całodobowa obsługa klienta i czat na żywo
 • Darmowe SSL
 • Ponad 400 darmowych aplikacji
 • Niezmierzona przepustowość

3. HostGator - najlepszy rabat na hosting w chmurze

Średni czas pracy: 99,68%
Średnia prędkość: 6,57 ms

Cena £: Ich plan wylęgowy zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie z trzyletnią umową. Następnie odnawia się do 6,95 USD miesięcznie po odnowieniu umowy. Najwyższy poziom usługi, biznesplan HostGator, wynosi 5,95 USD miesięcznie za początkowy okres świadczenia usługi. Możesz zapłacić przy użyciu głównej karty kredytowej lub konta PayPal.

Rabaty: Kody zniżkowe i kupony HostGator można znaleźć w całym Internecie. Oferują również najbardziej hojną gwarancję zwrotu pieniędzy, dając ci 45 dni na podjęcie decyzji.

HostGator jest nieco droższy niż inne na liście, ale otrzymasz funkcje premium w stosunkowo okazyjnej cenie. Jest porównywalny pod względem szybkości, wydajności i czasu pracy, ale zaawansowani użytkownicy pokochają duży zestaw funkcji, które są zawarte w standardzie.

Firma oferuje darmowy program do tworzenia stron internetowych i ciężko pracowała, aby ulepszyć hosting WordPress. To świetne rozwiązanie dla platform eCommerce ze względu na SEO i pomoc zarówno w Google Adwords, jak i reklamach Bing.

Dzięki HostGator bezpieczeństwo rozwiązuje się za pomocą bezpłatnych certyfikatów SSL i automatycznych kopii zapasowych. Klienci otrzymają również niezmierzone pasmo i przestrzeń dyskową, bezpłatne domeny i instalację jednym kliknięciem.

Cechy:

 • Instaluje się jednym kliknięciem
 • Darmowe automatyczne kopie zapasowe
 • Kupon Google AdWords o wartości 100 USD
 • Niezmierzona przepustowość i pojemność
 • Darmowa domena (nieograniczona liczba domen z planami wyższego poziomu)
 • Darmowe SSL
 • Niestandardowy adres e-mail
 • Obsługa wielu platform

4. Bluehost: najbardziej niezawodna usługa

Średni czas pracy: 99,74%
Średnia prędkość: 1,765 ms

Cena £: Możesz uzyskać plan startowy w wysokości 3,95 USD miesięcznie z 36-miesięczną umową, z rabatem 2,95 USD oferowanym, jeśli spróbujesz opuścić stronę bez zobowiązania. Przy odnowieniu cena powraca do 7,99 USD miesięcznie. Bluehost przyjmuje wszystkie główne karty kredytowe.

Rabaty: Po kilku minutach na stronie otrzymasz od firmy wyskakującą ofertę za zwiastun 2,95 USD. Bluehost oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Bluehost istnieje w takiej czy innej formie tak długo, jak internet jest czymś. Firma rozpoczęła działalność w 1996 roku, ale została oficjalnie ochrzczona jako Bluehost w 2003 roku. Są droższe niż inne usługi, ale w zamian dostajesz dużo.

Po pierwsze, firma działająca od tak dawna i zatrzymująca miliony klientów musi robić coś dobrze. Mają także centra danych na całym świecie, co jest świetną wiadomością dla Australijczyków szukających szybkiego czasu ładowania.

Jeśli szukasz usługi łatwej do nauczenia się i korzystania z niej, ciężko jest pokonać Bluehost. Firma ma ogromną bazę wiedzy wypełnioną samouczkami i przewodnikami. niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy programistą z dużym doświadczeniem w tworzeniu stron internetowych, w Bluehost znajdziesz coś, co pokochasz. Mają także jeden z najwyższych gwarantowanych czasów działania.

Minusem Bluehost jest lokalizacja za granicą, co sprawia, że ​​obsługa klienta jest nieco trudniejsza dla Australijczyków.

Najlepsze funkcje:

 • Darmowa rejestracja domeny
 • Darmowe SSL
 • Instaluje WordPress jednym kliknięciem
 • Nieograniczona przepustowość
 • Do 100 bezpłatnych niestandardowych adresów e-mail
 • 200 USD w darmowych kredytach AdWords
 • Wsparcie dla cPanel

5. iPage: Dobry stosunek ceny usługi do ceny

Średni czas pracy: 97,77%
Średnia prędkość: 1,941 ms

Cena £: Plany zaczynają się od 1,00 USD miesięcznie, musisz podpisać 36-miesięczny kontrakt dla tej stawki, a cena powraca do 7,99 USD miesięcznie po odnowieniu. Firma akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i PayPal.

Rabaty: Możesz znaleźć rabaty i kody kuponów na stronach takich jak Coupns.com. Groupon i RetailMeNot, orzechy, musisz je przekopać, aby je znaleźć. iPage oferuje również standardową 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Mimo że iPage ma kilka negatywnych recenzji, większość dotyczy obsługi klienta, a nie wydajności lub niezawodności. Problemem jest ich lokalizacja w USA, co utrudnia Australijczykom dotarcie do nich w godzinach pracy. Klienci z abonamentem podstawowym muszą również zapłacić za certyfikat SSL, który większość naszych ofert oferuje za darmo.

Poza tym Twoja domena jest bezpłatna przez pierwszy rok i będziesz mieć wiele zaawansowanych funkcji. Zapewniają również nieograniczone miejsce i ponad 1000 szablonów, które pomogą Ci w niestandardowym projektowaniu.

Najlepsze funkcje:

 • Darmowa rejestracja domeny
 • Ponad 1000 darmowych szablonów
 • Darmowe niestandardowe adresy e-mail
 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Darmowy certyfikat SSL (wyższe poziomy)
 • Nieograniczone miejsce na dane

6. Hosting A2: usługa premium, tania (er) cena

Średni czas pracy: 99,4%
Średnia prędkość: 601 ms

Cena £: Zaczyna się od 3,92 USD miesięcznie za hosting dzielony, a najwyższy poziom usług kosztuje 99,59 USD. Musisz podpisać 36-miesięczną umowę, aby uzyskać zniżkę na podstawowy hosting dzielony, która powraca do normalnej ceny 7,99 USD miesięcznie na koniec umowy. Biorą większość głównych kart kredytowych, PayPal i Skrill.

Rabaty: Firma oferuje wiele zachęt dla nowych klientów, które są regularnie aktualizowane. A2 oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a także proporcjonalną ofertę zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie, jeśli spełniasz określone warunki.

Ta firma hostingowa jest ostatnia na naszej liście, nie ze względu na wydajność lub funkcje, ale ze względu na wyższą cenę wstępną. W rzeczywistości przewyższają ogólnie inne usługi. Jeśli jednak zależy Ci na budżecie, istnieją tańsze firmy z tylko nieznacznie gorszymi funkcjami i funkcjonalnością.

Jednak nawet przy najtańszej opcji nadal będziesz otrzymywać bezpłatne funkcje zabezpieczeń i zapobieganie włamaniom. A2 oferuje również bezpłatne kopie zapasowe, wysoki procent czasu działania i dużą prędkość.

Najlepsze funkcje:

 • Darmowe automatyczne kopie zapasowe
 • Zoptymalizowany dla WordPress, Drupal i Joomla
 • Dostępne serwery Turbo
 • Darmowe certyfikaty SSL
 • Zapobieganie włamaniom
 • Wiele zaawansowanych funkcji

Wybór premii i słowo na temat hostingu e-commerce

Nasza lista dotyczy nieograniczonego hostingu w przystępnych cenach. Jeśli masz bloga lub firmę, są to świetne opcje. Jednak eCommerce to zupełnie inna gra w piłkę. Jesteśmy tutaj, aby dać ci upust w firmie, która nie dokonała ostatecznego cięcia w zakresie nieograniczonego hostingu ogólnego lub korporacyjnego, ale jest idealną platformą dla Twojej australijskiej witryny eCommerce.

Ta firma to Siteground

Dlaczego SiteGround jest tak dobry dla twojego hostingu eCommerce??

Pierwszym powodem są wysokie odsetki czasu sprawności, które są gwarantowane na poziomie 99,95%. Gdy prowadzisz witrynę eCommerce, czas to pieniądz. Za każdą godzinę, gdy Twoja witryna nie działa, możesz stracić około 100 000 USD przychodów. Nie wspominając o niematerialnych stratach, takich jak reputacja i koszty odzyskiwania.

Następnie musisz rozważyć wykorzystanie zasobów. Wiele witryn eCommerce korzysta z dynamicznego projektowania i ma takie funkcje, jak obrazy w wysokiej rozdzielczości, przesyłanie strumieniowe wideo i interaktywne media, które pochłaniają wiele zasobów. Otrzymasz również bezpłatne transfery i rejestrację domeny, instalacje WP jednym kliknięciem, nieograniczoną liczbę bezpłatnych niestandardowych adresów e-mail i nieograniczoną liczbę subdomen.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nawet najbardziej podstawowy plan zapewnia bezpłatne certyfikaty SSL, bezpłatne automatyczne kopie zapasowe i całodobowy monitoring witryny. Już samo to pozwoli Ci zaoszczędzić do 80 USD rocznie i wiele problemów.

Wreszcie, ich obsługa klienta jest nieporównywalna. Są bardzo responsywni przez telefon, e-mail lub czat, a krok po kroku przeprowadzą Cię przez wszelkie problemy.

SiteGround oferuje to wszystko i więcej w najbardziej przystępnej cenie za niepodzielony plan hostingowy. Oferują również zarządzany hosting WordPress za jedyne 3,95 USD miesięcznie za roczny kontrakt. Cena podskakuje do 11,95 USD na koniec początkowego okresu.

Często zadawane pytania dotyczące hostingu witryn internetowych w Australii

Witamy w sekcji FAQ, w której znajdziesz szybkie odpowiedzi na ogólne pytania dotyczące hostingu w Australii. Oto kilka pytań, które często otrzymujemy.

Jaki jest najtańszy sposób na hosting??

Odpowiedź: Żadna z naszych ofert nie jest darmowa, ale możesz uzyskać gwarancję zwrotu pieniędzy na którąkolwiek z nich. Nie zalecamy darmowego hostingu, ale firma taka jak Bluehost zapewni ci świetny hosting za kilka dolarów miesięcznie.

Ile zazwyczaj kosztuje hosting??

Odpowiedź: To zależy od poziomu usług i funkcji opcjonalnych. Średnia cena za bezpieczny, tani hosting wynosi od 3 do 5 USD miesięcznie, płatna przez cały okres obowiązywania umowy.

Czy istnieje dobra bezpłatna usługa hostingowa??

Odpowiedź: Niektóre plany hostingowe są całkowicie bezpłatne, ale nie zalecamy ich ze względu na problemy z bezpieczeństwem i wydajnością. Niektóre z tych „bezpłatnych” usług są bezpłatne tylko przez ograniczony czas, a koszt aktualizacji nie jest wart inwestycji. Możesz znaleźć prawie bezpłatną usługę premium od renomowanych firm, takich jak Hoatinger, która kosztuje tylko 0,80 USD miesięcznie.

Zarządzane są wszelkie plany hostingowe WordPress?

Odpowiedź: Ze względu na popularność WordPress wiele firm hostingowych oferuje bezpłatne instalacje WordPress i bardzo niedrogi zarządzany hosting WP.

Jakie są najlepsze usługi hostingowe cPanel?

Odpowiedź: Większość naszych typów obsługuje hosting cPanel, a w Internecie jest wiele informacji na temat obsługi tej popularnej platformy.

Jaka jest najszybsza firma hostingowa w Australii?

Odpowiedź: Zgodnie z naszymi testami prędkości absolutnie najszybszą platformą hostingową jest Siteground. Ogólnie rzecz biorąc, zmodyfikowany hosting wirtualnego serwera prywatnego (VPS) jest najszybszym sposobem, ponieważ masz zasoby i elastyczność. Jednak ta opcja wymaga sporej wiedzy technicznej i czasu, ponieważ całe zarządzanie i dostosowanie należy do właściciela witryny, a nie hosta.

Końcowe przemyślenia

Uwielbiamy oszczędzać pieniądze tak samo, jak następna osoba. Jednak bezpłatne lub bardzo tanie nie zawsze są oczekiwanymi okazjami.

Czasami dostajesz za co płacisz.

Potrzebujesz faktów? Dajemy ci fakty. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego przeglądu najlepszych niedrogich planów hostingowych w Australii w oparciu o punkty cenowe w odniesieniu do funkcji i wsparcia. To, jak wykorzystasz te informacje, zależy od Ciebie.

Czy ten przewodnik był dla Ciebie pomocny? Poinformuj nas o tym lub podziel się swoimi doświadczeniami z firmami hostingowymi.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me