Recenzja UltraVPN

UltraVPN to nowy dzieciak w bloku VPN. Gdybyśmy musieli zdefiniować, jaki jest nowy dzieciak UltraVPN, nazwalibyśmy go fajnym dzieckiem, z którym wszystkie inne dzieci VPN chcą się zaprzyjaźnić.

Podczas wyszukiwania VPN istnieją różne aspekty, które mogą być dla Ciebie najważniejsze. Czy potrzebujesz dostępu do US Netflix z Australii? Może potrzebujesz najszybszego możliwego połączenia, gdziekolwiek jesteś. Niektóre osoby muszą nawet móc rozmawiać z kimś o swoich uczuciach do VPN przez telefon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Niezależnie od Twoich potrzeb związanych z VPN, UltraVPN obejmuje większość baz. Trudno byłoby znaleźć uzasadniony powód, aby nie używać UltraVPN. Naprawdę nie ma żadnych czerwonych flag dla tego przybysza.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

TL; DR

UltraVPN obejmuje wszystkie podstawy VPN i jest dość tani w porównaniu do naszych innych najlepszych typów. Chociaż może nie mieć podwójnego szyfrowania NordVPN lub niesamowitej prędkości ExpressVPN, nadal jest wyjątkowo bezpieczny z dobrymi prędkościami i niską ceną.

Naprawdę nie możesz się pomylić z UltraVPN.

Przegląd

Dzięki ponad 55 lokalizacjom serwerów, UltraVPN dokłada wszelkich starań, aby mieć dostęp do pobliskiego serwera, niezależnie od tego, czy podróżujesz z plecakiem przez Azję Południowo-Wschodnią, czy siedzisz na kanapie w Perth.

UltraVPN nie wierzy w limity danych, a ich główną troską jest zachowanie poufności i bezpieczeństwa wszystkiego, co robisz w Internecie, poprzez szyfrowanie przeglądania. Inną wielką zaletą UltraVPN jest to, że w ogóle nie monitorują twojej aktywności online i utrzymują anonimowość przeglądania.

Początkujący VPN również pokochają UltraVPN jedna z prostszych w użyciu sieci VPN. Sprawdź American Netflix i zadzwoń do UltraVPN w środku nocy, jeśli masz ochotę porozmawiać z przyjaznym głosem na temat VPN.

Plusy

 • Bardzo prosty w użyciu
 • Szybkie prędkości
 • Odblokowuje Netflix
 • Obsługa klienta 24/7 -
 • telefon (!) i czat
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Torrenting działa
 • Wyłącznik awaryjny
 • Tanie roczne plany

Cons

 • Kilka zaawansowanych funkcji
 • Tylko 3 połączenia jednocześnie

Polityka prywatności i rejestrowania

Podczas przeglądania polityki prywatności i logowania VPN, należy zadać cztery pytania:

 1. Co mówi ci firma??
 2. Czego firma ci nie mówi?
 3. Jaka jest jurysdykcja firmy VPN??
 4. Z czym jesteś w porządku??
Pierwsze pytanie:

Zacznijmy od cyfry 1, ponieważ byłoby dziwnie, gdybyśmy zaczęli od innych liczb. Co tak naprawdę UltraVPN mówi nam o ich polityce prywatności i logowaniu?

Ich strona internetowa mówi nam, że ma zasadę zerowego logowania. Cóż, to dobry pierwszy krok, ponieważ jeśli VPN twierdzi, że ma nic oprócz zasady zerowego logowania, prawdopodobnie powinieneś wyjść z ich witryny.

Firma twierdzi, że nie monitoruje żadnej Twojej aktywności online, więc nawyki przeglądania pozostają anonimowe. Jest to dobra ogólna rzecz, którą należy wiedzieć, ale w gruncie rzeczy sprowadza się to do powiedzenia: „Tak, jesteśmy VPN”.

Kopnijmy trochę głębiej.

Nie ma zbyt wielu szczegółów, jeśli chodzi o ich rejestrowanie i politykę prywatności. Jedyne, co można znaleźć, to fakt, że rejestrują jedną rzecz. Podczas rejestracji zbiera początkowy adres IP. Większość ludzi nie powinna się tym przejmować, ale zajmiemy się tym głębiej w części dotyczącej jurysdykcji.

Ich strona internetowa twierdzi również, że zauważy ilość ruchu, który wniesiesz przez serwery UltraVPN. Jeśli się z tym nie zgadzasz, musisz znaleźć inną usługę. Nie powinno to mieć wpływu na większość ludzi, ale może również wiązać się z jurysdykcją, w której znajduje się firma.

Najważniejsze jest to, że twój aktywność online nie jest przechowywana. Cokolwiek dziwnego lub normalnego robisz w Internecie, Twoi znajomi UltraVPN nie będą wiedzieć.

Drugie Pytanie:

Czego UltraVPN nie mówi? Mamy nadzieję, że firma wypełnia nas wszystkim. Powodem tego pytania jest to, że niektóre firmy VPN mają absurdalnie długie i szczegółowe polityki prywatności.

UltraVPN nie jest jedną z tych firm.

Czy to powinno Cię martwić? Prawdopodobnie nie.

Niektóre osoby są z natury podejrzane. Jeśli chodzi o prywatność, nie winimy Cię za nadmierną ostrożność. Jeśli w polityce prywatności nie ma odpowiedzi na scenariusz dotyczący prywatności i rejestrowania, skontaktowanie się bezpośrednio z firmą VPN nie jest złym pomysłem, aby uzyskać więcej informacji.

Pamiętaj, że jeśli ten smakołyk nie jest uwzględniony w polityce prywatności, może być trudno utrzymać firmę na podstawie tego, co ci mówią.

Nie martwimy się o UltraVPN, ale w przypadku bardzo podejrzanego typu mogą pojawić się pewne obawy.

Trzecie pytanie:

Jaka jest jurysdykcja firmy VPN??

Wiele osób lekceważy znaczenie tego pytania. Powodem tego jest fakt, że niektóre kraje mają większe szanse na przejęcie danych klientów niż inne. Ponieważ sieć VPN została zaprojektowana w taki sposób, aby chronić Twoje dane przed wścibskimi oczami, może to nie być idealne.

Recenzja UltraVPNJak wspomnieliśmy na początku, WindScribe działa poza USA i Wielką Brytanią. W związku z tym podlegają one internetowemu programowi nadzoru Five Eyes.

Istotą tego jest to, że te dwa kraje mają historię robienia wszystkiego, co chcą w zakresie inwigilacji. Jeśli rząd Stanów Zjednoczonych chce danych, które posiada firma, wyjdą i zdobędą je.

To nie jest problem z firmą VPN, która nie przechowuje danych konsumentów.

Jedyną czerwoną flagą, i jest niewielka, jest polityka UltraVPN i przechowywanie niewielkiej ilości informacji.

Ponieważ UltraVPN przechwytuje Twój adres IP na etapie rejestracji, a następnie śledzi, jaki ruch generujesz przez ich serwery, jest to możliwe, aby rząd USA uzyskał dostęp do tych informacji.

Co mogą zrobić z tymi informacjami?? Niewiele.

To prowadzi nas do naszego czwartego pytania.

Czwarte pytanie:

Z czym jesteś w porządku??

To bardzo osobiste pytanie.

Jeśli nie obchodzi Cię jurysdykcja firmy VPN lub twój adres IP jest znany Twojej firmie VPN, nie powinieneś mieć żadnych problemów z UltraVPN.

Powiedziałbym, że 99% ludzi nie będzie się tym przejmować. Jeśli jesteś częścią 1%, które by to obchodziły, istnieją inne opcje. Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że żadna sieć VPN nie jest idealna.

Bezpieczeństwo i szyfrowanie

Wiele osób korzysta z VPN tylko w celu zapewnienia bezpieczeństwa i szyfrowania, jakie oferuje usługa. UltraVPN dostarcza w tym obszarze na dużą skalę.

Windows VPNJeśli chodzi o protokoły lub sposób formatowania i przesyłania danych przez sieć, większość usług VPN oferuje wiele opcji, takich jak SSTP, L2TP, IKEv2, PPTP i OpenVPN. UltraVPN nie robi bałaganu i oferuje tylko najbezpieczniejszą opcję, która jest szyfrowana przy użyciu 256-bitowych metod długości klucza. Ten protokół to OpenVPN.

UltraVPN ma również własne serwery DNS, co oznacza, że ​​Twój ruch nie może być rejestrowany przez strony trzecie ani śledzony przez rząd. Innym aspektem, o którym należy pamiętać, jest wyciek danych podczas przesyłania danych przez serwery DNS. Należy przeprowadzić testy szczelności, aby upewnić się, że żadne informacje nie zostaną ujawnione. Na szczęście UltraVPN został przetestowany nie należy zgłaszać wycieków.

Innym ważnym aspektem bezpieczeństwa UltraVPN jest przełącznik „zabicia”. Firma nazywa to „zaporą ogniową”. Zasadniczo, jeśli połączenie VPN zostanie przerwane z jakiegokolwiek powodu, oprogramowanie przerwie połączenie internetowe, aby Twój prawdziwy adres IP nie został naruszony. Stało się to popularną funkcją wśród firm VPN i jest w tym momencie koniecznością.

Prędkość

Prędkość VPN ma wiele czynników, o których należy pamiętać. Najlepszym sposobem na przetestowanie prędkości VPN jest po prostu przetestowanie kilku serwerów. Chcemy przetestować serwery najbliżej naszej fizycznej lokalizacji, a następnie przetestować kilka serwerów, o których wiemy, że chcielibyśmy używać regularnie.

Inną rzeczą do przemyślenia jest to, że nie wszystkie serwery są sobie równe. W jednym mieście mogą znajdować się dwa serwery, ale jeden może być szybszy od drugiego.

Tutaj, w Australii, jesteśmy daleko od Stanów Zjednoczonych i Europy, dlatego ważne jest, aby przetestować oba te elementy.

Podsumowując, UltraVPN konkurował z najszybszymi sieciami VPN na rynku. Na szczęście usługa ma serwery na całym świecie.

prędkość

Australia: Po podłączeniu do serwerów w Australii zaobserwowaliśmy jedynie spadek prędkości średnio o około 10%. To jest naprawdę dobre w porównaniu do wielu innych usług. Jeśli chcesz zaszyfrować swoje dane, ale utrzymujesz serwer w pobliżu, UltraVPN jest na dobrej drodze.

Azja Południowo-Wschodnia: Jeśli z jakiegoś powodu Twój adres IP musi opuścić kontynent, Singapur jest dostępny. Prędkości tutaj dławiły nasze połączenie o około 20%, co znowu jest całkiem niezłe.

Wielka Brytania: Tutaj sprawy stają się trochę kruche. Po podłączeniu do serwera w Londynie nasze prędkości spadły o około 60%. To było całkowicie w porządku, ponieważ nadal mieliśmy dość szybkie połączenie. Kiedy łączymy się z serwerem w języku angielskim, zwykle oglądamy Netflix. Prędkości te są dobre do przesyłania strumieniowego. Problem pojawił się, gdy połączyliśmy się z serwerem Manchester. Nasze prędkości zostały zmniejszone o kolejne 20%. To nie jest tak, że musimy połączyć się z tym serwerem, ale pokazało nam, że nie wszystkie serwery UltraVPN są sobie równe.

USA: W Australii naprawdę nie ma żadnych sieci VPN, które zapewniłyby niesamowitą prędkość z USA. Doświadczyliśmy około 10-15 Mb / s, gdy podłączyliśmy się do ich serwerów na wschodnim wybrzeżu. Te prędkości są odpowiednie do przesyłania strumieniowego i pozwalają oglądać Netflix bez problemu.

UltraVPN jest podobny do wielu innych sieci VPN. Prędkość na niektórych serwerach jest lepsza niż na innych, a lokalizacja geograficzna ma duży wpływ na szybkość. Nie ma tu nic przełomowego do zgłoszenia. Prędkości są dobre, a lokalizacja serwera jest wystarczająca.

Netflix i streaming

Możliwość oglądania wersji Netflix z innego kraju niż ten, w którym jesteś, to co najmniej 50% powodów, dla których warto korzystać z VPN. Pokazuje jak Avatar: The Last Airbender nie są dostępne w USA, ale są dostępne w innych krajach, takich jak Tajlandia.

Ogólnie rzecz biorąc, US Netflix ma dostęp do większości tytułów, ale każdy kraj ma dostęp do różnych filmów i programów. Dostęp do tych krajów daje największe zyski pod względem subskrypcji Netflix. W tym momencie uważam moją VPN za część mojego kosztu Netflix - i warto.

Wielu dostawców VPN ma trudności z obejściem ograniczeń geograficznych Netflix. Naprawdę rozprawiają się z VPNami i jeśli zauważą, że istnieje serwer, który generuje duży ruch, zablokują go, dzięki czemu Twoja sieć VPN będzie bezużyteczna dla Netflix.

UltraVPN znajduje się na najwyższym poziomie Netflix uzyskującym dostęp do VPN. Ich serwery zawsze współpracowały z usługą przesyłania strumieniowego. Mimo że nie odkryliśmy problemów z Netflix na żadnym z ich serwerów, UltraVPN ma dedykowany serwer Netflix. Serwery współpracują również z każdą inną usługą przesyłania strumieniowego, którą wypróbowaliśmy, oprócz BBC iPlayer (najtrudniejsze z usług przesyłania strumieniowego do złamania).

Pakiety

Jedną z wielkich zalet UltraVPN jest cena. Jest to jedna z tańszych sieci VPN, które sprawdzamy. Innym ekscytującym aspektem wyceny jest to, że otrzymujesz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a firma zachęca do przetestowania usługi bez ryzyka. To bardzo miłe z ich strony!

UltraVPN jest podzielony na trzy opcje. Każda opcja oferuje te same korzyści, ale w różnych punktach cenowych.

Recenzja UltraVPNJeśli zdecydujesz się skorzystać z miesięcznej trasy, UltraVPN jest na miejscu, oferując usługi o średniej cenie 7,99 USD miesięcznie. Możesz również płacić co sześć miesięcy 5,99 USD co jest dobrą ofertą za ich pełną cenę.

Tam, gdzie rzeczy naprawdę zaczynają być tanie i gdzie UltraVPN wyraźnie chce, abyś spojrzał na ich stronę cenową, jest plan roczny.

W 3,75 USD miesięcznie lub 45 USD za rok możesz zapłacić za UltraVPN za rok. To ponad połowa ceny miesięcznej.

Jeśli chcesz wypróbować VPN, zalecamy wypróbowanie abonamentu rocznego, który obciąży Twoją kartę kredytową tylko 45 USD, a następnie wypróbujesz usługę bez ryzyka. Jeśli ci się podoba, masz świetną sieć VPN tylko na rok 45 USD. Jeśli okaże się, że Ci się nie podoba, po prostu skontaktuj się z firmą, aby odzyskaj swoje pieniądze.

Torrenting i P2P

Zdecydowanie nie akceptujemy nielegalnych torrentów. Rzeczywistość jest nielegalna. Torrent nie jest jedynym rodzajem torrentów. Udostępnianie peer-to-peer nadal ma złą reputację z powodu nielegalnego torrentowania, co prowadzi do wielu usług, które nie pomagają twojej sprawie.
(Czytaj więcej: Najlepsza sieć VPN do torrentowania)

UltraVPN służy pomocą w P2P. Możesz bezpiecznie pobierać torrenty, ponieważ twoje połączenie jest w pełni zaszyfrowane. Niektórzy dostawcy VPN ograniczają przepustowość i prędkość, gdy użytkownicy decydują się na torrentowanie. UltraVPN jest zrelaksowany w tej sytuacji i daje ci swobodę.

Duże prędkości UltraVPN na pewno nie zaszkodzą wszystkim. Prędkości pobierania i wysyłania są bardzo ważne w ustawieniach P2P, a UltraVPN jest z pewnością jedną z szybszych usług VPN. Dostawcy usług internetowych znają dławienie połączeń po wykryciu torrentowania, więc korzystanie z VPN jest bezpiecznym rozwiązaniem dla zwiększenia prędkości, a jednocześnie korzysta z szyfrowanego tunelu.

Końcowe przemyślenia

Mimo że UltraVPN jest nowym dzieckiem na bloku, zalecamy ich obsługę.

Dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi użytkownika i wszystkim, czego można chcieć od VPN, trudno jest powiedzieć komuś, żeby nie korzystał z usługi.

FAQ

P: Co to jest przełącznik zabijania VPN?

ZA Przełącznik zabijania VPN zapewnia, że ​​w przypadku awarii VPN twój rzeczywisty adres IP nie zostanie ujawniony. Jest to bardzo ważny aspekt każdej sieci VPN i powinna być jedną z „zaawansowanych” funkcji, których nie poświęcasz.

P: Czy VPN ukrywa torrenty??

ZA: Krótka odpowiedź brzmi: tak. VPN ukryje torrenty przed twoim dostawcą Internetu. Nie oznacza to, że masz swobodę nielegalnego pobierania zawartości. Nadal możesz zostać złapany na inne sposoby, a my tego nie zalecamy.

P: Czy pobieranie filmu jest nielegalne?

ZA: Pobieranie filmu nie jest nielegalne. Pobieranie filmów chronionych prawem autorskim jest w 100% nielegalne. Torrentowania można używać do pobierania bezpłatnych filmów, które nie są chronione prawami autorskimi bez łamania prawa.

P: Czy VPN spowalnia torrentowanie?

ZA: W niektórych przypadkach tak, aw niektórych przypadkach przyspieszy to twoje torrentowanie. 

Scenariusz, w którym nastąpi spowolnienie, polega na uzyskaniu pełnej prędkości pobierania podczas torrentowania. VPN z natury spowalnia prędkość, ponieważ ruch jest kierowany przez inny serwer.

Scenariusz, w którym przyspieszy to torrentowanie, polega na tym, że twój dostawca usług internetowych ogranicza prędkość torrentów, ponieważ obawia się nielegalnej działalności. VPN zaszyfruje Twój ruch, a twoja prędkość Internetu nie zostanie ograniczona. 

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me