Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Lub

Zadzwoń teraz 1800-316-817

Ochrona domu w trybie 24/7 jest łatwa dzięki najlepszym kamerom domowym. Zebraliśmy listę najlepszych domowych kamer bezpieczeństwa, wewnętrznych i zewnętrznych, abyś mógł znaleźć odpowiedni do monitorowania swojego domu. Gotowy, aby spojrzeć na swoje opcje? Sprawdź nasze najlepsze wewnętrzne i zewnętrzne kamery bezpieczeństwa, aby wybrać najlepszą dla swojego domu.


Contents

Najlepsze domowe aparaty bezpieczeństwa do roku 2020

Najlepsze kamery wewnętrzne

 • ADACS 2MP Indoor - Najlepsza australijska kamera bezpieczeństwa wewnętrznego
 • Nest Cam Indoor - Najlepsza opcja bezpieczeństwa dla majsterkowiczów
 • Amcrest ProHD - Najlepsza samodzielna kamera
 • Amazon Cloud Cam (edycja klucza) - Najlepsza kamera dostawy
 • Logitech Circle 2 - Najlepsza opcja bezprzewodowa

Najlepsze kamery zewnętrzne

 • ADACS 2MP Outdoor - Najlepsza australijska zewnętrzna kamera bezpieczeństwa
 • Amcrest UltraHD 2K - Najlepsza samodzielna kamera
 • Nest Cam Outdoor - Najlepsza opcja bezpieczeństwa dla majsterkowiczów
 • TP-Link Kasa Cam Outdoor - Najlepszy aparat bez kości
 • EZVIZ Full HD 1080p Outdoor - Najlepsza tania opcja

Pełne szczegóły: nasze 9 najlepszych domowych kamer bezpieczeństwa

Kamery bezpieczeństwa wewnętrznego

Poza tym, że przez cały czas możesz obserwować swoją rodzinę, w rzeczywistości możesz zabezpieczyć ją za pomocą kamer bezpieczeństwa wewnętrznego. Możesz być Wielkim Bratem!

Rzeczywistość kamer bezpieczeństwa wewnętrznego polega na tym, że nie powstrzymują włamywaczy przed istnieniem. Znajduje się w zewnętrznej kamerze bezpieczeństwa. Kamery bezpieczeństwa wewnętrznego dobrze radzą sobie z zapewnieniem bezpieczeństwa Twojej rodzinie nie tylko przed włamywaczami.

Śledzenie rodziny może być ważne, szczególnie w przypadku młodszych dzieci. Kamery z czujnikiem ruchu mogą powiadamiać Cię o powrocie ze szkoły, a także informować, czy ktoś wszedł wcześniej niż zwykle. Pilnowanie opiekunki do dziecka jest również głównym zadaniem kamery bezpieczeństwa w pomieszczeniach.

Gdy twoje dzieci się starzeją, upewnienie się, że nie mają gości, gdy nie powinny, może być również świetnym zastosowaniem kamery bezpieczeństwa.

Kamera wewnętrzna ma wiele zastosowań, jestem pewna, że ​​masz ją na myśli, jeśli czytasz tę stronę.

Najlepsza australijska kamera bezpieczeństwa wewnętrznego

ADACS 2MP
Wnętrz

Odwiedź ADACS Security

Lub

ZADZWOŃ TERAZ 1800-316-817

Jeśli nie wiesz o ADACS Security, jest to jedna z najbardziej zaufanych australijskich firm ochroniarskich. ADACS w Australii jest właścicielem i operatorem, który ma dobrą reputację jako niedrogi dostawca bezpieczeństwa w domu i zapewnia najlepsze kamery bezpieczeństwa dla australijskich gospodarstw domowych.

Chociaż ADACS tworzy świetne kamery, mogą również pomóc, jeśli potrzebujesz alarmów bezpieczeństwa, czujników, inteligentnej automatyzacji lub ogólnego monitorowania. Wspaniałą rzeczą w firmie jest to, że zespół wsparcia i monitorowania jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zawsze chętnie z tobą porozmawia o wszelkich wątpliwościach lub problemach, które mogą się pojawić.

Wszystko to dobrze i dobrze, ale jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o najlepszej kamerze wewnętrznej na rynku australijskim. Ten zaszczyt przypadłby ADACS 2MP Indoor, a fakt, że można go zintegrować z najlepszym australijskim systemem bezpieczeństwa, stanowi dodatkowy bonus.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Definicja obrazu

2MP w nazwie aparatu oznacza 2 megapiksele. Dzięki temu kamera może nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p. 1080p to prawdziwie wysoka rozdzielczość, która umożliwia przesyłanie strumieniowe na żywo i odtwarzanie wideo z prędkością 30 klatek na sekundę. Jest to możliwe z dowolnego miejsca na świecie z telefonu lub komputera.

Nagrania

Głównym powodem, dla którego uwielbiamy kamerę ADACS, jest funkcjonalność i wszechstronność ich funkcji nagrywania. Podobnie jak inne aparaty, możesz odtwarzać wszystkie swoje nagrania w doskonałej jakości, ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

ADACS wykorzystuje nagrania zdarzeń, które są automatycznie i bezpiecznie przechowywane w chmurze. Możesz otrzymywać powiadomienia, jeśli coś wyzwala te zdarzenia, dzięki czemu możesz być na bieżąco z monitorowaniem domu.

Możesz także uruchamiać nagrania dzięki niestandardowym przepisom. Te przepisy są tworzone w aplikacji ADACS i mogą ustawić kamery tak, aby rejestrowały określone miejsca w domu o określonych godzinach.

Sprawdzanie starych nagrań jest niezwykle łatwe dzięki kalendarzowi w aplikacji i możesz je również pobrać w dowolnym momencie.

Łatwe ustawienie

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Konfiguracja kamery jest niezwykle łatwa, ponieważ ma włączoną sieć Wi-Fi i ma wbudowany mikrofon i głośnik. Po skonfigurowaniu możesz użyć dwukierunkowego dźwięku, aby porozmawiać z dziećmi za pośrednictwem aplikacji, aby upewnić się, że działa.

Nasza opinia

ADACS 2MP Indoor to najlepsza kamera bezpieczeństwa dostępna w Australii z kilku powodów. Po pierwsze, jest to aparat wysokiej jakości, który działa dobrze w każdej kategorii, na której konsumentowi zależy.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, powodem tego jest funkcjonalność i łatwość zarządzania nagraniami. Drugi główny powód oprócz aparatu

Trzecim powodem jest to, że wszystkie kamery ADACS mogą zostać zintegrowane z szerszym systemem ADACS - który jest najlepszym systemem bezpieczeństwa w Australii.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

SPECYFIKACJE
 • Wymiary: 108x102x127 mm
 • Format: H.264 MJPEG
 • Rozkład: 1920 × 1080 @ 30fps 1 / 2.7 CMOS
 • Audio: Mikrofon, głośnik, wyjście audio 3 mm
 • Czujnik: 1 / 2,7 CMOS
 • Obiektyw: 4,2 mm
 • Kąt widzenia: 60 ° w poziomie, 100 ° po przekątnej
 • Wi-Fi: tak
 • Pan / Tilt: Pionowo 120 °, Poziomo 290 °
 • Nocna wizja: 10 diod LED, zasięg 6m

Najlepsza opcja bezpieczeństwa dla majsterkowiczów

Nest Cam Indoor

Ocena: ★★★★★

Kup Nest Cam Indoor

Wielką zaletą Nest jest to, że wszystkie wytwarzane przez niego produkty można zaprogramować do współpracy. Zdarza się również, że Nest jest własnością Google, co sprawia, że ​​produkty Google można programować również za pomocą Nest. Jeśli szukasz kompletnego inteligentnego domu dla majsterkowiczów, to Nest Cam Indoor jest wyborem.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Oprócz programowalności, rzeczywisty sprzęt i funkcjonalność produktu są na najwyższym poziomie. Dzięki noktowizorowi, alertom telefonicznym, superwizji i rozmowom + słuchaj, nie przegapisz żadnych zaawansowanych funkcji. Nest Cam Indoor jest również prawdopodobnie najłatwiejszą kamerą na rynku.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Kąt

Nest Cam do wnętrz ma kąt widzenia 130 ° po przekątnej, aby zapewnić objęcie całego pomieszczenia. Nie musisz się martwić o uchwycenie narożnego krzesła i kanapy pod ścianą, ponieważ ten kąt widzenia można łatwo objąć.

Czujniki

3-megapikselowy czujnik ⅓ ”pozwala aparatowi na poruszanie się i rozpoczęcie nagrywania. Za każdym razem aplikacja nagrywa krótki klip i wysyła ostrzeżenie, abyś mógł później przejrzeć nagranie. Zawsze będziesz wiedzieć, co uruchomiło czujniki ruchu lub dźwięku.

Nasza opinia

Nest Cam Indoor to druga najlepsza dostępna kamera wewnętrzna zapewniająca bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Kamera jest jedną z najlepszych wewnętrznych kamer bezpieczeństwa na rynku z łatwą konfiguracją i użytecznością. Szerokokątny obiektyw aparatu i krystalicznie czysta rozdzielczość 1080p są pokonane tylko przez imponujące widzenie w nocy

SPECYFIKACJE
 • Wymiary: 2,8 cala x 4,5 cala.
 • Moc: Zasilacz sieciowy
 • Języki: Język angielski. Francuski, holenderski, hiszpański
 • Wejście: 100–240 V AC 0,2 A.
 • Wyjście prądu stałego: 5 V DC 2,0 A.
 • Wejście kamery: 5 V prądu stałego 1,0 A.
 • Połączenie bezprzewodowe: 802.11 a / b / g / n (2,4 GHz / 5 GHz)
 • Szyfrowanie WiFi: Obsługa WEP, WPA, WPA2
 • Temperatura robocza: 0 ° –40 ° C (32 ° –104 ° F)
 • Audio & Światła: Głośnik i dioda LED RGB
 • Wideo: Do 1080p
 • Nocna wizja: 8 diod LED podczerwieni o dużej mocy

Najlepsza samodzielna kamera

Amcrest ProHD

Ocena: ★★★★★

Kup Amcrest ProHD

Amcrest wyrobił sobie markę w świecie kamer bezpieczeństwa dzięki kamerom zewnętrznym. Do tych dojdziemy w sekcji kamery zewnętrznej.

Amcrest ProHD to kamera wewnętrzna, którą Amcrest wprowadził na rynek. Choć funkcjonalność i funkcje nie sięgają tak daleko, jak opcje ADACS lub pakiet Nest, Amcrest prawdopodobnie ma najlepszy aparat, jeśli szukasz tylko samodzielnego produktu. Jeśli zamierzasz kupić kamerę zewnętrzną Amcrest, równie dobrze możesz użyć jej kamery wewnętrznej.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

System Amcrest oferuje wspaniałe funkcje, których szuka większość właścicieli domów. Trudno rozróżnić najlepsze wybory, ponieważ większość z nich oferuje niesamowitą wartość.
Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Kąt

Amcrest ProHD ma kąt widzenia 90 ° po przekątnej. Jest to główny powód, poza kilkoma łatwymi w użyciu punktami, dzięki którym Amcrest ProHD zajmuje drugie miejsce za Nest Cam Indoor. Większość pokoi nadal będzie można uchwycić przy kącie widzenia 90 °, ale czasem miło jest nie martwić się o to podczas konfigurowania kamery.

Czujniki

Przetwornik obrazu w produktach Amcrest to czujnik CMOS 1 / 2,7 ”2 megapiksele z progresywnym skanowaniem firmy Sony, kamera Amcrest ProHD może przesyłać strumieniowo wideo w jakości 1080p. Byłoby miło, gdyby film mógł przesyłać strumieniowo z prędkością 60 klatek na sekundę, ale 30 klatek na sekundę nie jest zbyt odrapane. Jakość jest nadal imponująca w rozdzielczości 1920x1080p.

Nasza opinia

Uwielbiamy produkty Amcrest w Privacy Canada i możemy być stronniczy ze względu na to, jak bardzo wszyscy polegamy na ich kamerach zewnętrznych. Prawda jest taka, że ​​Amcrest ProHD jest prawie tak dobry jak Nest Indoor Camera i ciężko było wybrać, kto ma zająć drugie miejsce. Na początku mogłem chcieć umieścić go na drugim miejscu, ale po ponownym przetestowaniu i ponownej ocenie dostępnych funkcji, kamera wewnętrzna Nest jest drugim wyborem z ADACS na czele.

SPECYFIKACJE
 • Efektywne piksele: 1080P (1920 × 1080)
 • System skanowania: Progresywny
 • Zoom cyfrowy: 16x
 • Redukcja szumów: 2D
 • Maskowanie prywatności: Do 4 obszarów
 • Typ obiektywu: Naprawiono obiektyw
 • Kompresja wideo: H.264H / H.264B / H.264
 • Kompresja audio: G.711MU, G711A, AAC
 • WiFi: (802.11b / g)
 • Metoda przesyłania strumieniowego: Unicast / Multicast
 • Zgodność: ONVIF, CGI
 • Max. Dostęp użytkownika: 20 użytkowników
 • Edge Storage: NAS, komputer lokalny, karta MicroSD (128G)

Najlepsza kamera dostawy

Amazon Cloud Cam (edycja klucza)

Ocena: ★★★★★

Kup Amazon Cloud Cam (Key Edition)

Amazon Cloud Cam nie przypomina innych kamer bezpieczeństwa. Na stronie produktu nie znajdziesz szczegółowych specyfikacji technicznych i nie będzie on mógł się pochwalić obrazem najwyższej jakości. Ten aparat został zaprojektowany dla klientów Amazon Prime, aby śledzić dostawy Amazon Key.

Dzięki Amazon Key dostawcy mogą wejść do twojego domu, aby zostawić paczkę w środku. Zrozumiałe jest to, że ludzie są zaniepokojeni, dlatego Amazon wypuścił kamerę bezpieczeństwa.

Amazon Cloud Cam

Ta kamera jest nie tylko dla Amazon Key, ale działa również jako fantastyczna kamera wewnętrzna, której można używać do innych celów bezpieczeństwa.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Nasza opinia

Jeśli szukasz tańszej kamery wewnętrznej, aby mieć kontrolę nad dostawcą i rodziną, Amazon Cloud Cam to dobry wybór. Aparat nie oferuje zbyt wielu zaawansowanych funkcji, ale jest niezwykle łatwy w użyciu i wykona zadanie. Możesz nawet porozmawiać z dostawcą i otrzymywać powiadomienia o wykryciu ruchu

SPECYFIKACJE
 • Wymiary: 1,7 cala x 2,8 cala x 4,1 cala.
 • Kolor: Biały
 • Moc: 10 stóp USB
 • Bezprzewodowy: Możliwość Wi-Fi
 • Audio: Dwukierunkowa
 • Przechowywanie wideo: Magazyn w chmurze
 • Czas przechowywania: Domyślnie 24 godziny
 • DOPROWADZIŁO: Zielony
 • Jakość: 1080p

Najlepsza opcja bezprzewodowa

Koło Logitech 2

Ocena: ★★★★★

Kup Logitech Circle 2

Logitech Circle 2 to zabawna kamera, ponieważ może być używana wewnątrz lub na zewnątrz i może być używana bez podłączenia do sieci. Właśnie tak, możesz po prostu naładować tego złego chłopca i umieścić go gdziekolwiek chcesz na dzień lub dwa. Jeśli podejrzewa się, że dzieciak sąsiada coś ukradł, po prostu włóż go do garażu. Jeśli twoje dziecko jest podejrzane o kradzież czegoś, po prostu włóż je do salonu - możliwości są nieograniczone!

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Circle 2 jest wypełniony niezwykle łatwymi w użyciu funkcjami i można nim sterować w celu obracania. Uwielbiamy ten aparat, ale ma kilka wad, takich jak brak możliwości dostosowania po konfiguracji i sporadyczne nagrania występujące sporadycznie.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

SPECYFIKACJE
 • Protokół bezprzewodowy: 802.11 a / b / g / n
 • Częstotliwość Wi-Fi: 2,4 GHz lub 5,0 GHz
 • Szybkość klatek (maks.): 1080p HD przy 30 fps, H.264
 • Typ obiektywu i czujnika: Szkło
 • Typ ostrości: Ekspansywna szklana soczewka FOV o 180 stopni
 • Rodzaj głośnika: Wbudowany głośnik mono
 • Protokół bezpieczeństwa: Natychmiastowe szyfrowanie danych za pomocą SSL
 • Ocena odporności na warunki atmosferyczne: IPX65
 • Nocna wizja: Auto do 15 stóp
 • Obrót kamery: 360 stopni
 • Typ Baterii: Akumulator litowo-jonowy

Kamery bezpieczeństwa na zewnątrz

Te cholerne dzieciaki wciąż chodzą na trawniku! Chcesz wiedzieć, kiedy tam są, abyś mógł potrząsnąć nimi i krzyczeć: „Do diabła, dzieci! Wynoś się z mojego trawnika!"

Jedną z najlepszych rozrywek we własnym domu jest krzyczenie na dzieci, prawda? Może nie - ale masz prawo ją zabezpieczyć.

Jednym z najlepszych sposobów zabezpieczenia domu jest zainstalowanie kamery. Sama obecność kamery zewnętrznej powstrzymuje większość złośliwych zagrożeń. Wybraliśmy ręcznie cztery odpowiednie zewnętrzne kamery bezpieczeństwa dla nas, Australijczyków, do wyboru.

Najlepsza australijska zewnętrzna kamera bezpieczeństwa

ADACS 2MP
Na wolnym powietrzu

Odwiedź ADACS Security

Lub

ZADZWOŃ TERAZ 1800-316-817

W naszych badaniach odkryliśmy, że kamery wewnętrzne są rodzajem kamer zewnętrznych pod względem liczby kamer, które naprawdę kochamy. Może to być spowodowane różnymi czynnikami zewnętrznymi, ale najważniejsze jest to, że Australijczycy mają do dyspozycji wiele świetnych kamer zewnętrznych.

Nasze trzy najlepsze kamery zewnętrzne były absurdalnie trudne do uszeregowania. Wszystkie trzy oferują niezwykle podobną jakość z cechami, które rywalizują ze sobą. Ostrze poszło do ADACS 2MP Outdoor.

2MP Outdoor jest podobny do brata, 2MP Indoor i oferuje wszystkie te same funkcje nagrywania i aplikacji. Jest to jeden z powodów, dla których umieściliśmy tę kamerę na pierwszym miejscu - ładnie pasuje do repertuaru narzędzi bezpieczeństwa ADACS.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Kontrola obrotu / pochylenia

Zdobycie całego podwórka może być trudne, w zależności od tego, na jakim terenie siedzisz. ADACS 2MP Outdoor umożliwia łatwe przenoszenie widoku kamery podczas transmisji na żywo. Pozwala także poruszać się podczas odtwarzania wideo, aby dostosować pole widzenia kamery.

Nagrywanie lokalne

Wszystkie kamery ADACS przechowują nagrania w chmurze. Niektóre z ich modeli, takie jak 2MP Outdoor, obsługują także lokalne nagrywanie. Ten aparat zawiera kartę MicroSDTM o pojemności 64 GB, która pozwala zapisać 7 dni ciągłego nagrywania.

Nocna wizja

Noktowizor w 2MP Outdoor jest zdecydowanie na najwyższym poziomie pod względem jakości. Noktowizor ma 22 diody LED i może uchwycić zasięg 20 metrów.

Nasza opinia

Zasadniczo staramy się unikać rekomendowania wielu produktów tej samej firmy w różnych kategoriach. Rzecz w tym, że produkty bezpieczeństwa ADACS są wytwarzane dla Australijczyków przez Australijczyków. Pełen zestaw usług sprawia, że ​​nie trzeba się zastanawiać, jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu zabezpieczającego.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

SPECYFIKACJE
 • Wymiary: 215x130x237 mm
 • Format: H.264 MJPEG
 • Rozkład: 1920 × 1080 @ 30fps 1 / 2.7 CMOS
 • Czujnik: 1 / 2,7 CMOS
 • Obiektyw: 6mm
 • Kąt widzenia: 65 ° w poziomie, 75 ° po przekątnej
 • Wi-Fi: tak
 • Karta pamięci: 64 GB MicroSDTM klasy 10
 • Pan / Tilt: tak
 • Nocna wizja: 22 diody LED, zasięg 20m

Najlepsza samodzielna kamera

Amcrest UltraHD 2K

Ocena: ★★★★★

Kup Amcrest UltraHD 2K

Chcesz Ferrari lub Lamborghini, ale nie stać Cię na nie? To samo… ale stać mnie na Ferrari z zewnętrznych kamer bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że Ty też możesz!

Amcrest UltraHD 2K jest jedną z najlepszych kamer bezpieczeństwa na rynku. Być może znasz kamerę wewnętrzną pod numerem 3 na naszej liście najlepszych kamer bezpieczeństwa wewnętrznego.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Jeśli chodzi o zewnętrzne kamery bezpieczeństwa, Amcrest jest blisko naszego pierwszego miejsca. Robi to, oferując każdą funkcję zewnętrznej kamery bezpieczeństwa, jakiej możesz chcieć, jednocześnie zastraszając i zapewniając niesamowitą jakość wideo.

Amcrest UltraHD 2k

Kąt

Amcrest 2K 3MP ma kąt widzenia 100 °, który nie jest najszerszą ramą, ale powinien uchwycić ganek i większość podwórka, podwórka i podwórka.

Czujniki

Czujniki w kamerze zewnętrznej Amcrest faktycznie pasują do kamer Nest. 3-megapikselowy czujnik ⅓ ”pozwala aparatowi na poruszanie się i rozpoczęcie nagrywania. Za każdym razem aplikacja nagrywa krótki klip i wysyła ostrzeżenie, abyś mógł później przejrzeć nagranie.

Nasza opinia

Uważam, że kamery bezpieczeństwa powinny straszyć włamywaczy. Właśnie to robi konstrukcja pocisku Amcrest 2K 3MP. To trochę przerażające. Dzięki niesamowitej jakości wideo kamera Amcrest znacznie wyprzedza inne kamery z tej listy. Funkcjonalność i łatwość użycia są prawie równe kamerze Outdoor Cam Nest, ale jakość wideo stawia tę kamerę na drugim miejscu.

SPECYFIKACJE
 • Skanowanie progresywne: CMOS
 • Efektywne piksele: 2304 (H) x 1296 (V)
 • Długość: 98 stóp
 • Powiększenie: 16x
 • Redukcja szumów: 3D
 • Maskowanie prywatności: Do 4 obszarów
 • Kompresja wideo
 • WiFi (802.11b / g)
 • Max. Dostęp użytkownika: 20 użytkowników
 • Edge Storage: NAS, FTP, komputer lokalny, karta MicroSD (128 GB)

Najlepsza opcja bezpieczeństwa dla majsterkowiczów

Nest Cam Outdoor

Ocena: ★★★★★

Kup Nest Cam Outdoor

Nest Cam Outdoor może brzmieć znajomo. To dlatego, że Nest Cam Indoor był naszym drugim wyborem wśród kamer bezpieczeństwa wewnętrznego.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Jedną z rzeczy, które należy wyjaśnić, jeśli planujesz korzystanie z Nest Cam Indoor, powinieneś użyć Nest Cam Outdoor. Umożliwi to połączenie wszystkiego i używanie tej samej aplikacji do sterowania obiema.

Nest Cam Outdoor nie jest kiepski z dużym kątem widzenia, niesamowitymi funkcjami, odpornością na warunki atmosferyczne, samodzielną instalacją oraz rozmową + słuchanie. To właściwie tylko odporny na warunki pogodowe aparat bezpieczeństwa.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Kąt

Nest Cam Outdoor ma kąt widzenia wynoszący 130 °, dzięki czemu można objąć cały dziedziniec lub ganek. Nie musisz się martwić o zdobycie samochodu i drzewa bocznego.

Czujniki

3-megapikselowy czujnik ⅓ ”pozwala aparatowi na poruszanie się i rozpoczęcie nagrywania. Za każdym razem aplikacja nagrywa krótki klip i wysyła ostrzeżenie, abyś mógł później przejrzeć nagranie. Zawsze będziesz wiedzieć, co uruchomiło czujniki ruchu lub dźwięku.

Nasza opinia

Nest Cam Outdoor to trzecia najlepsza dostępna kamera zewnętrzna, która zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Należy pamiętać, że produkty Nest działają niesamowicie dobrze razem. Jeśli szukasz w pełni inteligentnego domu dla majsterkowiczów, kamery Nest są prawdopodobnie najlepszym wyborem.

Aparat ma najłatwiejszą konfigurację i użyteczność, a szerokokątny obiektyw i krystalicznie czysta rozdzielczość 1080p są pokonane tylko przez imponujący noktowizor.

SPECYFIKACJE
 • Wymiary: 2,8 in H • 2,8 in W
 • Moc: Zasilacz sieciowy
 • Wejście kamery: 5 V DC 1,0 A.
 • Bezpieczeństwo: 128-bitowy AES z TLS / SSL
 • Bezprzewodowy: 802.11 a / b / g / n (2,4 GHz / 5 GHz)
 • Wi-Fi Encrytion: Obsługiwane szyfrowanie WEP, WPA, WPA2
 • Odporność na czynniki atmosferyczne: Stopień ochrony IP65
 • Audio: Głośnik • mikrofon
 • Aparat fotograficzny: 3-megapikselowy czujnik ⅓ ”
 • Pole widzenia: Przekątna 130 °
 • Nocna wizja: 8 diod LED podczerwieni o dużej mocy
 • Światła: RGB LED

Najlepszy aparat bez kości

TP-Link Kasa Cam Outdoors

Ocena: ★★★★★

Kup TP-Link Kasa Cam Outdoor

TP-Link jest znany z tworzenia produktów o świetnych funkcjach, które zwykle działają nieco inaczej niż konkurencja w doskonałej cenie. To prawie tak, jakby firma ignorowała konkurencję i po prostu robi swoje. Wszyscy jesteśmy za tym.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

KC200 Kasa Cam Outdoor nie ma wszystkich dzwonków i gwizdków, które mają inne kamery z tej listy, ale ma sporo z nich i doskonale wypełnia podstawy.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Kąt

Kasa Cam Outdoor ma taki sam kąt widzenia jak Nest Cam Outdoor o przekątnej 130 °, aby zapewnić objęcie całego placu lub ganku. Nie musisz się martwić o zajęcie całego podwórka.

Nasza opinia

Kasa Cam Outdoor nie jest najbardziej wyrafinowaną zewnętrzną kamerą bezpieczeństwa, ale ma odpowiednią cenę i oferuje wszystko, czego ktoś może potrzebować z zewnętrzną kamerą bezpieczeństwa.

Ma nawet funkcje, których inni nie mają, takie jak syrena odstraszająca ludzi. Trzymaj tę funkcję z dala od ojców, którzy lubią straszyć swoje dzieci.

SPECYFIKACJE
 • Wejście wyzwalacza: Wykrywanie ruchu, wykrywanie dźwięku, kamera
 • Powiadomienie wyjściowe: Powiadomienie, migawka, klipy
 • Zoom wideo: 2X dla 360p, 6X dla 720p, 8X dla 1080p
 • Wymiary produktu (szer. X gł. X wys.): 2,91 x 2,90 x 3,40 cala.
 • Rozkład: 1920 x 1080
 • Nocna wizja: do 30 stóp
 • Ocena odporności na warunki atmosferyczne: IP65
 • Komunikacja audio: 2-drożny dźwięk
 • Mikrofon: Odbiera dźwięki wyraźnie z odległości 20 stóp
 • Syrena audio: 80dB na jeden metr
 • Bezpieczeństwo: 128-bitowe szyfrowanie AES za pomocą SSL / TLS

Najlepszy tani aparat

EZVIZ Full HD Outdoor

Ocena: ★★★★★

Kup EZVIZ Full HD Outdoor

EZVIZ Outdoor nie zdobędzie żadnych nagród w najbliższym czasie, ale fantastycznie tanio jest wyposażyć całą kamerę na zewnątrz. Możesz zdobyć cztery z Amazon za 200 $ i poczuć się jak twierdza.

Na koniec dnia potrzebujesz kamery, aby zarejestrować, co dzieje się w twoim domu, jednocześnie odstraszając włamywaczy. EZVIZ Full HD 1080p Outdoor to robi, a nawet oferuje ciekawe funkcje.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Nasza opinia

Nikt nie zdmuchnie nikogo niesamowitą jakością wideo na tych aparatach. To nie znaczy, że jakość wideo jest okropna, wciąż można nagrywać 1080p, po prostu liczba klatek na sekundę jest raczej niska. To jest kamera, którą chcesz kupić, jeśli chcesz oglądać, co dzieje się w domu bez rozbijania banku.

SPECYFIKACJE
 • Czujnik obrazu: 1/3 ″ Skanowanie progresywne CMOS
 • Efektywne piksele: 1930 (H) x 1088 (V)
 • Kąt widzenia: 91,3 ° (poziomo), 49 ° (pionowo), 107,5 ° (przekątna)
 • Regulacja kąta: 360 °
 • Ilość klatek: 1080p przy 30 fps
 • Temperatura pracy: -40 ° F do 140 ° F
 • Oceny odporności na warunki atmosferyczne: IP66
 • Noktowizor w świetle otoczenia: do 65 stóp w całkowitej ciemności
 • Wymiary: 2,75 x 6,46 cala.

Czego chcesz od domowej kamery bezpieczeństwa

Oczywiście każda kamera bezpieczeństwa jest inna, ale łączy je kilka kluczowych funkcji. W zależności od tego, co uważasz za ważne i od konfiguracji domu, jedna funkcja może być znacznie ważniejsza niż inna. Większość aparatów ma co najmniej jedną cechę, która czyni je wyjątkowymi. Oto funkcje, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze jednego z nich.

Pole widzenia

Odnosi się to do tego, jak szeroki kąt może osiągnąć aparat bez ruchu. Zwykle będziesz w stanie określić pole widzenia kamery, przeglądając jej specyfikacje techniczne. Tam zobaczysz liczbowy stopień „pola widzenia”. Im szerszy widok, tym lepiej.

Niektóre konfiguracje wymagają szerszego pola widzenia niż inne. Jeśli szukasz tylko jednej kamery do monitorowania całego swojego podwórka, pomocne może być jak najszersze pole widzenia. Jeśli próbujesz znaleźć kamerę, która obserwuje tylko twoje drzwi wejściowe, duży FOV nie jest konieczny.

Detekcja ruchu

Detektory ruchu są ważne, ponieważ każą kamerze rejestrować aktywność za każdym razem, gdy zostanie wykryty ruch. Wysyła również powiadomienie, gdy coś dzieje się w polu widzenia kamery. Jest to korzystne w przypadku kamer wewnętrznych, ponieważ będziesz w stanie stwierdzić, czy twoje dzieci wchodzą na teren, w którym nie powinny być.

Inne zastosowania do wykrywania ruchu mają miejsce, gdy ktoś wchodzi do domu, gdy się go nie spodziewasz, a nawet upewnia się, że twoje dzieci dotarły do ​​domu ze szkoły.

Wspaniałą rzeczą w wykrywaniu ruchu jest to, że nie będziesz mieć godzin wideo do posortowania, jeśli chcesz przejrzeć materiał. Jedyne nagranie z twojego aparatu będzie, jeśli ktoś wejdzie w kadr.

Dźwięk

Oczywiście kamera bezpieczeństwa w domu nie musi mieć możliwości rejestrowania dźwięku, ale jest to cenne narzędzie, jeśli chcesz usłyszeć, co dzieje się w domu. W przypadku „kamery dla niani” dwukierunkowa funkcja głosowa może być pomocnym zasobem. Netgear Arlo Pro 2 jest jedną z najlepszych kamer bezpieczeństwa wśród najlepszych kamer dwukierunkowych. Jest akumulatorowy, bezprzewodowy, ma rozdzielczość 1080 p HD i współpracuje z Amazon Alexa. Umożliwia nawet robienie zdjęć.

Dźwięk jest ważny, ponieważ kamery nie zawsze są w stanie wszystko odebrać. Opiekunka do dziecka w innym pokoju może wymagać usłyszenia. Hałas dobiegający z korytarza może ci powiedzieć, że twoje dziecko zepsuło wazon zamiast kota.

Możliwość Wi-Fi

Potrzebujesz kamery, która może łączyć się z siecią domową, ponieważ uniemożliwia intruzowi odcięcie Twojego sygnału wideo przez obcięcie zewnętrznego przewodu. Łącząc się z Wi-Fi, możesz wyświetlać swój kanał zdalnie.

W 2020 r. Nie ma żadnych powodów, dla których nie powinieneś mieć aparatu z funkcją Wi-Fi. Jeśli chcesz monitorować swój dom, musisz mieć zdalny dostęp do swojego kanału.

Przewodowe i bezprzewodowe kamery bezpieczeństwa

Zdecydowana większość współczesnych kamer bezpieczeństwa wykorzystuje technologię bezprzewodową. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą poprowadzić przewodów z urządzenia do stacji centralnej w domu, aby uzyskać dostęp do wideo. Dzięki bezprzewodowym domowym kamerom bezpieczeństwa możesz zwykle wyświetlać materiał bezpieczeństwa na komputerze lub smartfonie za pomocą aplikacji kamery bezpieczeństwa.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Technologia bezprzewodowa eliminuje arbitralne koszty profesjonalnej instalacji i niepotrzebnego wiercenia otworów w ścianach domu. Chociaż wiele dużych korporacji korzysta z systemów przewodowych, takich jak niektóre kamery CCTV, większość właścicieli domów może z powodzeniem zabezpieczyć swoje domy za pomocą kamer bezprzewodowych, które łączą się z siecią Wi-Fi.

Każdy ma swoje zalety i wady. Na przykład system przewodowy nie dopuszcza zakłóceń sygnału z pobliskich urządzeń bezprzewodowych, podczas gdy system bezprzewodowy tak. Oznacza to, że jesteś bardziej narażony na ataki hakerów podczas korzystania z technologii bezprzewodowej.

Oto dokładna lista zalet i wad każdego z nich.

Przewodowe kamery bezpieczeństwa Cons

 • Szybki i łatwy montaż
 • Nie wymaga wiercenia ani drutów
 • Łatwy do przenoszenia i zmiany układu
 • Przyjazny użytkownikowi
 • Oferuje zdalny dostęp

Profesjonalne kamery przewodowe

 • Trudno się zacina
 • Nie można go zhakować zdalnie
 • Opiera się na zasilaniu bateryjnym w przypadku awarii zasilania
 • Lepszy wybór dla większych domów

Łączność

Jak wspomniano powyżej, wiele kamer bezpieczeństwa opiera się na Wi-Fi, ale nie wszystkie z nich zależą wyłącznie od niego. Niektórzy używają Bluetooth do sterowania lokalnego i prostszej konfiguracji za pomocą smartfona. Inne zawierają niezależne standardy sieci automatyki domowej do komunikacji z innymi urządzeniami, takimi jak Z-Wave.

Najprawdopodobniej będziesz mieć dostęp do swojego kanału wideo za pomocą iPhone'a, Androida lub tabletu. Większość nowoczesnych kamer bezpieczeństwa oferuje aplikacje mobilne. Niektóre są specjalnie zaprojektowane dla urządzeń mobilnych.

Kto to?

Pojawiła się nowa fala inteligentnych domowych kamer bezpieczeństwa, takich jak Nest Cam IQ i Tend Secure Lynx Indoor, które oferują rozpoznawanie twarzy, dzięki czemu będziesz wiedział dokładnie, kto tam jest. Te kamery są w stanie przybliżać osoby, które wchodzą w jego pole widzenia, i wysyłają ostrzeżenia właściciela domu, jeśli rozpozna twarz osoby.

Dlaczego to jest ważne? Ponieważ ostrzega również, gdy nie jest w stanie rozpoznać twarzy, dzięki czemu będziesz wiedzieć, czy nieznajomy czai się poza twoim domem.

Która kamera bezpieczeństwa jest dla Ciebie odpowiednia?

Bez względu na to, gdzie trafisz na ten temat - niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na aparat bezprzewodowy, czy przewodowy - moim celem jest udzielenie jak najwięcej pomocnych informacji. Ufam, że ten przewodnik pomoże ci w podjęciu ostrożnej, dobrze uzasadnionej decyzji przy wyborze kamery bezpieczeństwa, która odpowiada Twoim potrzebom.

Wszystkie domowe kamery bezpieczeństwa z tej listy to realne opcje ochrony domu. Każda z nich daje wiele cennych funkcji.

Moje trzy najlepsze typy to Netgear Arlo Pro 2, Yi Home Camera 2 i iSmartAlarm iCamera KEEP Pro, ponieważ są to te, które uważam za najbardziej satysfakcjonujące. Netgear Arlo Pro 2 jest obecnie używany i nigdy nie miałem z tym problemu.

Lubię Arlo Pro 2, ponieważ jest wszechstronny; możesz ustawić go jako kamerę wewnętrzną lub zewnętrzną. Kupiłem cztery i trzymam jedną z przodu mojego domu i jedną z tyłu plus jedną w holu i jedną w korytarzu na drugim piętrze.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020

Ulepszone wykrywanie ruchu PIR (pasywna podczerwień) w porównaniu ze starszym modelem Netgear jest bardzo zauważalne, podobnie jak wyższa rozdzielczość. Obraz, który otrzymuję, jest tak wyraźny, jak to tylko możliwe.

Dla osób z ograniczonym budżetem zestaw startowy jest wyposażony w dwie kamery i stację bazową, co jest dość niesamowite, biorąc pod uwagę, że niektóre firmy oferują tylko jeden aparat w tej samej cenie (około 603 USD).

Mają nawet plan „Elite”, który zapewnia 60 dni przechowywania maksymalnie 15 kamer. Jest to idealny pakiet dla osób mieszkających w dworku, które mają dużo ziemi do pokrycia.

Kamera domowa Yi 2 ma wiele zaawansowanych funkcji za niską cenę, w tym dwukierunkowy dźwięk, inteligentne wykrywanie i zdalne oglądanie. Jest to jedna z najpopularniejszych kamer na rynku, ponieważ jest kompaktowa, a jednak jakoś udaje jej się sparować wideo HD z wbudowaną kamerą IP Ambarella S2LM SoC tech.

IsmartAlarm KEEP Pro to mój trzeci wybór, ponieważ zapewnia przełomową technologię śledzenia ruchu za ułamek kosztów swoich konkurentów.

Rzeczy do rozważenia przed zakupem domowej kamery bezpieczeństwa

Zawsze należy pomyśleć o tym, dlaczego potrzebują domowej kamery bezpieczeństwa. Czy uda ci się powstrzymać włamywaczy? A może kupujesz taki, ponieważ chcesz mieć oko na swoje dzieci? Zanim zaczniesz odkrywać funkcje i specyfikacje, poświęć trochę czasu, aby ustalić, dlaczego potrzebujesz kamery bezpieczeństwa.

Pomoże Ci to podjąć rozsądną decyzję, kiedy zaczniesz robić zakupy.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020Jeśli martwisz się włamaniami, najlepszym wyborem może być zewnętrzna kamera bezpieczeństwa z czujnikami ruchu. Jeśli chcesz odprawić kostki, gdy jesteś poza domem, możesz wybrać kamerę wewnętrzną.

Pamiętaj, że kamery wewnętrzne nie muszą być tak mocne ani wytrzymałe jak kamery zewnętrzne, ponieważ nie będą narażone na trudne warunki. Ale powinny być niepozorne.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020Niektórzy ludzie mogą znaleźć kamerę wewnętrzną pasującą do wystroju ich domu. Nie jest to zły pomysł, ponieważ im bardziej jest zakamuflowany, tym mniej prawdopodobne jest, że dostrzeże go bystre oko.

Bez względu na rodzaj aparatu, na którym ustawiasz, upewnij się, że jest on zasilany i weź pod uwagę bliskość źródła zasilania. Niektóre aparaty działają na bateriach, w takim przypadku nie będzie to stanowić problemu, ale zanim wybierzesz rozwiązanie bezpieczeństwa, musisz przemyśleć wszystkie ewentualności.

Pamiętaj, że ostatnią rzeczą, której chcesz, jest martwa kamera bezpieczeństwa. Niewiele dobrego, co zrobi w przypadku włamania.

Zastanów się, ile ziemi musisz pokonać. Jeśli Twoja nieruchomość jest duża, prawdopodobnie będziesz chciał zainstalować kamery w wielu lokalizacjach w domu.

Nie ma powodu, dla którego powinieneś po prostu zobaczyć, co się dzieje. Powinieneś także być w stanie usłyszeć, co się dzieje. Wiele domowych kamer bezpieczeństwa ma alarmy dźwiękowe, a także alarmy ruchu.

Większość z nich nie zapewnia dwukierunkowego dźwięku, więc nie będziesz w stanie komunikować się z nikim za pośrednictwem aparatu, ale będziesz mógł usłyszeć, co się dzieje. Jest to dobry sposób na stwierdzenie, czy wiele stron spiskuje poza twoim domem.

Jak wszyscy wiemy, przeważająca liczba inwazji domowych ma miejsce w środku nocy. Jako taki, potrzebujesz kamery bezpieczeństwa, która zapewni wyraźne obrazy we wszystkich warunkach oświetleniowych. Upewnij się, że znajdziesz taki, który zawiera reflektory aktywowane ruchem i / lub noktowizor.

Rozdzielczość obrazu jest kolejnym kluczowym czynnikiem do rozważenia. Jakość obrazu będzie w dużej mierze zależeć od rozdzielczości. Poszukaj domowej kamery bezpieczeństwa, która zapewnia zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.

Top 9 domowych kamer bezpieczeństwa 2020W dobie „Internetu rzeczy” smartfon nie musi być jedyną inteligentną rzeczą. Niektóre domowe kamery bezpieczeństwa mogą przekształcić Twój dom w inteligentny dom. Niektóre z najlepszych kamer bezpieczeństwa są kompatybilne z inteligentnymi hubami domowymi, takimi jak Amazon Echo.

Daje to przewagę włamywaczom, ponieważ możesz kontrolować wszystko zdalnie, czy to zamykanie drzwi, włączanie świateł czy uruchamianie syreny, aby ich odstraszyć. Automatyka domowa to przyszłość bezpieczeństwa w domu i jest na wyciągnięcie ręki.

Innym ważnym zagadnieniem powinna być przepustowość. Nowoczesne kamery wysyłające powiadomienia do telefonu i przesyłające strumieniowo wideo mogą wykorzystywać wiele danych w sieci. Przed zainstalowaniem upewnij się, że masz wystarczającą ilość danych, aby pomieścić inteligentną kamerę bezpieczeństwa w domu.

Końcowe przemyślenia

Zainteresowanie kamerą wewnętrzną lub zewnętrzną może w niektórych przypadkach stanowić przesadę. Na koniec dnia, jeśli coś pójdzie nie tak, czy chcesz wiedzieć, co się stało?

Większość ludzi nigdy nie będzie potrzebować kamery bezpieczeństwa, ale jeśli coś się wydarzy tam, gdzie jej potrzebujesz, lepiej ją mieć. Zapewnienie spokoju jest warte znacznie więcej niż to, co kosztuje konkretna kamera bezpieczeństwa.

Wybór kamery Nest Cam lub Amcrest nie pozostawia ochoty na bezpieczeństwo kamer zewnętrznych i wewnętrznych. Tylko upewnij się, że jesteś bezpieczny!

FAQ

P: Jaka jest różnica między kamerami HD i IP?

Odp .: Kamery HD lub kamery HD to kamery analogowe, które mierzą rozdzielczość w pikselach. Są tańsze i łatwiejsze do zainstalowania, jak każda inna kamera CCTV. Wymagają również lokalnego urządzenia rejestrującego, ale zwykle zapewniają wyraźny i wyraźny obraz.

Kamery IP lub kamery protokołu internetowego to kamery, które odbierają i kontrolują dane przez Internet. Nie ma potrzeby posiadania lokalnego urządzenia rejestrującego, a informacje można uzyskać bezpośrednio.

Kamery HD mają zwykle niższe koszty i można je skonfigurować do pracy w dużej sieci, natomiast kamery IP są dostępne zdalnie.

P: Czy można zhakować przewodowe kamery bezpieczeństwa??

Odp .: Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że można zhakować dowolny aparat. Bez względu na wszystko należy zawsze podejmować odpowiednie środki ostrożności.

Kamery przewodowe można zhakować, ponieważ aparat musi być podłączony do cyfrowego rejestratora wideo. Ta nagrywarka zapewnia rejestrator wideo i wyjścia wideo, które można łatwo zhakować za pomocą prostych ustawień zabezpieczeń. Nawet przy zaawansowanym bezpieczeństwie jest to z pewnością możliwe.

P: Czy możesz używać dowolnego rejestratora z kamerami bezpieczeństwa??

Odp .: Tak, ale nie wszystkie. DVR współpracuje z kamerami analogowymi, takimi jak kamery HD i innymi technologiami starej szkoły, które nie są już używane. Kamery IP używają NVR, który jest podobny, ale jest tylko oprogramowaniem.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me