Uzyskiwanie kuponu NordVPN

Jest tak wielu dostawców usług VPN i ofert latających w Internecie, że czasem trudno jest zdecydować, z kim pójść. Często sprowadza się to do ceny. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jedna z najlepszych, NordVPN, oferuje duże zniżki na pakiety, do których można uzyskać dostęp bezpośrednio z naszej strony internetowej. Strzec się! Zobaczysz także mnóstwo fałszywych kuponów i ofert na przynęty kusić cię.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak unikać fałszywych ofert i jak korzystać z naszych linków uzyskać legalną ofertę na NordVPN.

Czy Twój kupon NordVPN jest fałszywy?

Szybka wyszukiwarka Google pokaże, jak łatwo dać się zwieść kliknięciu linków partnerskich powiązanych z fałszywym kodem rabatowym NordVPN. Niektóre z tych ofert niewiarygodne okazje nawet do 100 procent taniej. Korzystanie z tych wprowadzających w błąd linków nie daje lepszych ofert niż można znaleźć tutaj.

Skąd więc wiesz, czy kod kuponu jest fałszywy? Oto, co znaleźliśmy:

70% i 90% OFF-Really?

Znowu 70% i 90%. Dlaczego nie dać go za darmo??

8 miesięcy za darmo? Jesteś pewny?

Każdy kupon znaleziony na zbiorczej stronie internetowej lub w wynikach wyszukiwania strony, które oferta niewiarygodnie wysoka lub nierealna oferta jest podróbką. Kliknięcie dowolnego linku ze zwiastunem rabatu oferującego 80, 90 lub 100 procent rabatów spowoduje albo przejście do strony kasy NordVPN i zwykłej zniżki, albo przekierowanie do fałszywej strony docelowej, gdzie spróbują sprzedać coś innego.

Ponieważ NordVPN jest obecnie najlepszą siecią VPN, nic dziwnego, że wielu z nich spróbuje skorzystać z tej chwały. Czy nie wolisz jednak współpracować z uczciwą firmą, która wierzy w pełną przejrzystość, niż zaryzykować z kimś, kto korzysta z wprowadzających w błąd ofert w celu uzyskania Twojej firmy?

Jak uzyskać uzasadniony rabat NordVPN

Jak łatwo jest uzyskać kupon rabatowy NordVPN? To kłopot. Po prostu odwiedź NordVPN, wybierz plan, który Ci odpowiada, a następnie wybierz plan, który chcesz uzyskać. NordVPN jest tak pewny, że będziesz zadowolony z ich usług, oferują tygodniowy bezpłatny okres próbny i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. W rzeczywistości NordVPN nie zapewnia kuponów rabatowych, ponieważ jest już wbudowany w ich pakiety. Oszczędności, które zyskujesz dzięki planom NordVPN, zostały po prostu sformułowane przez ich partnerów, aby wyglądało na to, że oszczędności pochodzą od nich.

Zanim wybierzesz się, poświęć chwilę na zapoznanie się z różnymi planami, które przedstawiają, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję.

(Czytaj więcej: Recenzja NordVPN)

Serwis miesięczny NordVPN

Ten plan jest dla tych, którzy boją się zaangażowania. Będziesz cieszyć się wszystkimi funkcjami i funkcjami oferowanymi przez firmę dzięki miesięcznej stawce płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem. Cena wynosi 11,99 USD miesięcznie, rozliczane co 30 dni od daty aktywnej i możesz zrezygnować z usługi w dowolnym momencie. Co najlepsze, dzięki temu planowi nadal możesz skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej i gwarancji zwrotu pieniędzy.

Subskrypcja roczna NordVPN

Nikt nie wie, co przyniesie przyszłość. Jeśli chcesz cieszyć się oszczędnościami w porównaniu z usługami miesięcznymi bez konieczności zapisywania się na umowę długoterminową, subskrypcja na jeden rok jest rozsądnym wyborem. Plan będzie kosztował zaledwie 6,99 USD miesięcznie, rozliczane z góry za 83,88 USD. To 41 procent oszczędności w porównaniu z miesięczną usługą. Co najlepsze, nadal będziesz mógł wypróbować go bezpłatnie lub odzyskać pieniądze, jeśli nie będziesz zadowolony z usługi.

Subskrypcja 2-letnia NordVPN

Ten plan oferuje niezły środek, który pozwala uniknąć kłopotów z miesięcznymi lub rocznymi przedłużeniami bez zobowiązań przez pełne trzy lata. Jest objęty bezpłatną wersją próbną i gwarancją zwrotu pieniędzy oraz to tylko 3,99 USD miesięcznie. Twoja karta lub inna opcja płatności będą rozliczane z góry co dwa lata za łączną kwotę 95,75 USD. To oszczędność 66 procent w porównaniu z miesięczną usługą pay-as-you-go.

Trzyletnia subskrypcja NordVPN

Trzyletni plan to najlepszy sposób, aby cieszyć się oszczędnościami NordVPN przy jednoczesnym utrzymaniu niskiej stawki przez cały okres obowiązywania abonamentu. Ten plan będzie kosztował tylko 2,99 USD miesięcznie, płatne z góry za łączną cenę 107,55 USD. To aż 75 procent oszczędności w porównaniu z jakimkolwiek innym planem.

Jak mogę zapłacić za NordVPN?

NordVPN oferuje kilka dogodnych sposobów płatności. Wszystkie ich plany są objęte gwarancją zwrotu pieniędzy, o ile skontaktujesz się z nimi do 29 dnia po rozpoczęciu subskrypcji.

Możesz zapłacić przez:

 • Główna karta kredytowa / debetowa
 • Bitcoin
 • AliPay
 • GiroPay
 • Bankowość Sofort

Bezpłatna wersja próbna NordVPN

Większość firm oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, ale NordVPN jest jedna z niewielu usług premium VPN, która oferuje bezpłatny okres próbny. Dzięki temu możesz wypróbować usługę ze wszystkimi jej funkcjami przez cały tydzień, zanim podejmiesz zobowiązanie. Firma wymaga użycia karty kredytowej, aby zabezpieczyć bezpłatny okres próbny. Jeśli jesteś zadowolony ze swojego doświadczenia, możesz odnowić subskrypcję usługi miesięcznej, rocznej, abonamentu dwuletniego lub uzyskać trzyletnią umowę po tych samych obniżonych cenach wymienionych powyżej.

Obsługa klienta NordVPN

Spośród wielu korzyści, które spodoba ci się wybierając NordVPN, ich obsługa klienta znajduje się na szczycie. Są dostępne 24/7/365 za pośrednictwem czatu na żywo. Przedstawiciele działu obsługi klienta nie tylko pomogą zoptymalizować połączenia, ale możesz uzyskać pomoc w zakresie:

 • Rozwiązywanie problemów
 • Dane do faktury
 • Anulowanie subskrypcji
 • Wybór serwera
 • Otrzymanie zwrotu pieniędzy

NordVPN i Twoje urządzenie

Jedną z najlepszych rzeczy w NordVPN jest elastyczność. Firma ma ponad 5000 serwerów znajduje się w 60 krajach na całym świecie. Ułatwia to znalezienie najszybszego serwera do przesyłania strumieniowego i przeglądania treści z dowolnej lokalizacji. Oferują także łączność z wielu routerów i platform, dzięki czemu jest to najlepsza sieć VPN dla urządzeń mobilnych. Możesz nawet zainstalować go bezpośrednio na routerze lub użyć TOR-Over-VPN dla prawie całkowitej anonimowości.

Dodanie najważniejszego killswitcha oznacza, że ​​twoja prywatność jest chroniona, nawet jeśli nagle utracisz połączenie internetowe. Ich usługa premium obejmuje połączenia dla maksymalnie sześciu różnych urządzeń na konto.

Wybór usługi VPN

Jak działa VPN?Niezależnie od tego, którego usługodawcę VPN wybierzesz, jest kilka rzeczy, których powinieneś szukać w wysokiej jakości sieci prywatnej. Większość ludzi korzysta z VPN z jednego z dwóch powodów: w celu uzyskania dostępu do zablokowanej zawartości lub ochrony swoich urządzeń przed hakerami i szpiegowaniem.

Ponieważ większość rodzin korzysta z więcej niż jednego urządzenia do łączenia się z Internetem, dobry dostawca powinien oferować więcej niż jedno połączenie na konto. Potrzebujesz także najbardziej aktualnych protokołów szyfrowania, obsługi wielu systemów operacyjnych i platform oraz ochrony przed wyciekiem DNS.

Poza dzwonkami i gwizdkami, w prywatnej sieci istnieje kilka niezbędnych elementów:

 • Duża liczba serwerów i lokalizacji
 • Szybka obsługa klienta i świetne ceny
 • Wysokiej jakości bezpieczeństwo i szyfrowanie; 256-bitowe AES i SSL są obecnie standardem; NordVPN idzie o krok dalej, wykorzystując 2048-bitowy klucz Diffie-Hellman
 • Ścisłe zasady braku rejestrowania
 • Wyłącznik awaryjny
 • Niezawodne połączenia przy dużych prędkościach

W Internecie jest wiele oszustw VPN i wprowadzających w błąd usług. Naszym celem jest dostarczenie lojalnym czytelnikom najbardziej aktualnych informacji na temat bezpieczeństwa w Internecie, przepisów mających wpływ na Twoją prywatność oraz opinii, które pomogą określić, które firmy najlepiej świadczą usługi, na które zasługujesz. Zapoznaj się z naszym artykułem, aby dowiedzieć się, jakich rzeczy należy unikać przy zakupie prywatnych usług sieciowych.

Końcowe przemyślenia

Nawet w pełnej cenie NordVPN zapewnia najbardziej bezpieczną i niezawodną prywatną sieć w okolicy. Oszczędności dzięki naszym linkom zapewniają najlepszą obsługę po najniższych dostępnych cenach. Uważaj na fałszywe rabaty. Możesz kliknąć nasz link i zablokować cenę subskrypcji, aby uzyskać najlepsze oszczędności NordVPN i obsługa przez cały okres obowiązywania umowy.

FAQ

P: Czy NordVPN ma kupony rabatowe?

ZA: Tak. Jedynymi uzasadnionymi kodami kuponów są te oferowane przez samą firmę. Możesz również uzyskać dostęp do tych kodów za pośrednictwem "Zdobądź to teraz" przycisk na naszej stronie internetowej. Jeśli znajdziesz kupon, który oferuje inny procent oszczędności niż oficjalne kupony Nord, to podróbka. Bez względu na to, co mówi kupon, nadal otrzymasz oficjalna stopa dyskontowa NordVPN.

P: Czy NordVPN jest najtańszą siecią VPN??

ZA: Chociaż NordVPN nie oferuje najtańszej usługi miesięcznej, ma jedne z najniższych stawek w planach kontraktowych. Niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz, NordVPN daje ci najlepszy stosunek ceny do usługi jakiegokolwiek innego dostawcy. Będziesz ciesz się bezpieczeństwem na najwyższym poziomie uruchomić.

P: Czy miesięczny plan NordVPN jest tego wart?

ZA: Ich miesięczny plan płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem znajduje się gdzieś pośrodku, pod względem ceny. Nadal będziesz korzystać z tych samych funkcji i funkcjonalności bez konieczności angażowania się w długoterminowe zobowiązanie. Jest to również dobra opcja, jeśli nie masz 50 USD lub 100 USD, aby zapłacić z góry za subskrypcję. Firma oferuje bezpłatny okres próbny przez siedem dni, co jest wystarczającą ilością czasu, aby zdecydować, czy podoba Ci się ich usługa. NordVPN jest jednym z najlepszych dostawców usług VPN w okolicy i nie wiesz, jakie będą ceny w przyszłości. Oferują również 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Zarejestruj się dzisiaj, aby uzyskać subskrypcję premium, i uzyskaj doskonałą stawkę, która będzie gwarantowana przez następne trzy lata?

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me