Najlepší správcovia hesiel v roku 2020

Namiesto toho, aby sme si zachránili najväčší počet rád pre rozbíjajúci sa záver tohto článku, nechajme si to najskôr z cesty. Ak ste tak ešte neurobili, ihneď si kúpte a použite správcu hesiel.


Dobre, môžete počkať, kým si prečítate tento článok, aby ste vedeli, ktoré z nich sú najlepšie, ale získate predstavu? Je to veľmi dôležité! Dnešní kybernetickí zločinci nie sú drobnými nepríjemnosťami, napríklad, keď si zlaté prsty okusujú vaše prsty.

Títo chlapci a dievčatá sú žraloky, ktoré vám sundajú nohu jedným skusom. Najlepšou obranou proti hackerom je vytváranie a používanie svetových hesiel. Nasledujúce aplikácie vám v tom pomôžu.

Čo je Heck je Password Manager?

Sme si vedomí, že ste si ani nemuseli byť vedomí (aj napriek názvu kategórie s vysvetliteľným vysvetlením), čo presne robí správca hesiel. Žiaden strach. Sme tu preto, aby bolo všetko krištáľovo čisté.

Po prvé, trochu maličkosti o tom, čo predstavuje a dobré heslo. Tu je náznak. Nemalo by obsahovať mená vašich detí ani domácich miláčikov - v skutočnosti by sa vôbec nemalo podobať žiadnemu slovu v anglickom jazyku. Sú príliš ľahké na to, aby softvér na odhadovanie hesla prelomil.

Väčšina odborníkov na online bezpečnosť by vám povedala, aby ste používali niečo dlhé najmenej šesť až osem znakov, hoci niektoré dosahujú výšku až 16 rokov a uistite sa, že ste uviedli veľké a malé písmená a špeciálne znaky, aby nakoniec vyzerala takto: Hgs3 @ 4j55nKX! Sl . Pozrite sa, ako by to mohlo byť ťažšie popraskať, ako by bolo „bobová počítač“?

Potom sa stáva problémom, že mu nebude chýbať myseľ Dažďový muž si mohli zapamätať také zložité položky pre každú online vlastnosť, ktorú používate, ktorá vyžaduje heslo.

... Tu sa hodí dobrý správca hesiel. To najlepšie z nich vám pomôže vytvoriť a pravidelne meniť heslá, ktoré sú uložené vo virtuálnom „zámku“ vo vnútri samotného softvéru. ��

Váš správca sa synchronizuje so všetkými zariadeniami, ktoré používate. Jediné, čo musíte urobiť, je zapamätať si jediné heslo - heslo, ktoré vás prepne do správcu hesiel.

Počas prehľadávania správca zadáva heslá na webové stránky automaticky, čo vám umožní ísť po svojej veselej ceste a urobiť si oveľa menej zraniteľným online.

Proces hodnotenia

Poďme hlbšie do toho, čo konkrétne hľadáme pri porovnaní správcov hesiel. Tu sú základy, ktoré najlepšie softvérové ​​produkty, ktoré sme preskúmali, poskytujú ako základné prvky:

 • Zabezpečte údaje v cloude a na vašom stroji alebo mobilných zariadeniach
 • Použite najúčinnejšiu formu široko používaného šifrovania
 • Dodávajú sa s balíčkami pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS
 • Máte bezplatné možnosti, ale za maximálny úžitok budete musieť niečo zaplatiť
 • Neobmedzená inštalácia na viac zariadení pod jedným účtom
 • Neobmedzený počet hesiel

Medzi ďalšie významné funkcie, ktoré sme našli v niektorých, ale nie vo všetkých produktoch, patrí upozornenia na porušenie údajov a dvojfaktorová autentifikácia (to je dobrá vec - viac neskôr).

Iné idú nad rámec základnej správy hesiel a zahŕňajú miesto na bezpečné ukladanie často používaných informácií, ako sú kreditné karty a osobné údaje. Výhodou je, že môžete bezpečne a rýchlo vyplniť položky, ktoré často používate pri vyplňovaní formulárov online.

Och, áno, toto hlavné heslo sme spomenuli? Žiadny z testovaných produktov vám ho neumožňuje obnoviť, ak zabudnete, v niektorých prípadoch je však možné ho resetovať.

Ak ste typom osoby, ktorá používa tlačidlá „zabudnuté moje ID“ a „zabudnuté heslo“ častejšie ako zmeníte spodnú bielizeň, v budúcnosti môže dôjsť k úprave správania. Nebojte sa. To je dobrá vec.

On Show!

Poďme na to a prezradíme naše tipy na najlepších správcov hesiel na trhu.

(Mimochodom, ak vás zaujíma posledná funkcia uvedená nižšie v zozname - biometrické prihlásenie - je to naozaj skvelé. Možno dokonca aj veci Jamesa Bonda. Na toto miesto sa môžete prihlásiť jedinečnými osobnými identifikátormi, ako je napríklad váš hlas alebo odtlačok prsta. softvér.)

# 1. 1Password (✨3 bezplatné mesiace pre našich čitateľov ✨)

(Najlepšie v šou - err - celkovo)

 • Cena: 35,88 dolárov / rok
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS
 • Limit bezplatnej verzie: bezplatná skúšobná verzia 3 mesiace s neobmedzeným počtom zariadení
 • 2FA: Jo
 • Doplnky prehliadača: Chrome, Firefox, IE, Safari, Edge
 • Biometrické prihlásenie: ID tváre, ID dotyku v systéme iOS & MacOS, väčšina čítačiek odtlačkov prstov Android

PROS

 Cestovný režim zabraňuje človeku vidieť vaše osobné informácie počas medzinárodného cestovania.

ZÁPORY

Môže to byť o niečo lacnejšie

1Password začal život výhradne ako aplikácia Apple, ale v priebehu rokov sa rozšíril na väčšinu operačných systémov a videl masívne zlepšenie funkčnosti vo všetkých smeroch. 1Password je teraz kompatibilný s takmer 98% všetkých operačných systémov, ktoré existujú v zariadeniach na celom svete.

Keď vyskúšate služby, veľmi rýchlo si všimnete, že 1Password investovalo veľa času a zdrojov do svojich služieb v prospech všetkých svojich zákazníkov - ktorí majú v ktorejkoľvek úrovni služieb prístup k zákazníckej podpore 24 hodín denne, 7 dní v týždni po celý rok. Navrhnuté tak, aby poskytovalo nepriepustnú ochranu, robustnú funkčnosť a bezproblémové rozhranie, 1 heslo sa stalo skutočným prémiová služba.

Neočakávajte preto bezplatnú verziu inú ako bezplatná skúšobná verzia, pretože nejde o jednu z tých spoločností, ktoré obmedzujú služby. Buď sa prihlásite na odber, získate všetky bezpečnostné funkcie a získate úžasnú podporu, alebo vôbec nezískate nič, čo nie je zlé, ale nie je ideálne pre niektorých ľudí..

1Password zvyčajne poskytuje každému a 30-dňová bezplatná skúšobná verzia, ale pretože Ochrana osobných údajov Austrália toľko miluje ❤️ dostali sme exkluzívnu dohodu. Všetci čitatelia v súkromí v Austrálii dostanú a 3-mesačná bezplatná skúšobná verzia iba do 9. októbra 2019 (Kliknite sem a získajte hneď teraz).

Všetko, čo hovorilo, 1Password prevzal trón tým, že je najlepším správcom hesiel vo všetkých oblastiach. Pozrite si našu úplnú kontrolu 1 hesiel tu.

# 2. Dashlane

(Nové, vylepšené a lepšie ako predtým)

 • náklady: $ 40 / rok
 • platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS, watchOS
 • Limit bezplatnej verzie: Jedno zariadenie
 • 2FA: áno
 • Doplnky prehliadača: Chrome, Firefox, IE, Safari, Edge
 • Biometrické prihlásenie: Face ID, Touch ID na iOS, väčšina čítačiek odtlačkov prstov Android

PROS

 Okamžite zmeňte veľa hesiel.

ZÁPORY

O niečo drahšie ako ostatné.

Dashlane, ktorý bol pôvodne uvedený na trh v roku 2012, prešiel v priebehu rokov niekoľkými rastúcimi bolesťami a inžinieri spoločnosti neustále vyvíjali vývoj v pokuse a omyloch, ako sa zdalo. Teraz na tom nezáleží.

Dashlane sa nachádza v hornej časti zoznamu odporúčaní správcu hesiel ako druhá najlepšia voľba. Prečo? Niekoľko dobrých dôvodov.

Po prvé, Dashlane sa od poslednej chvíle, keď sme sa naň naposledy pozreli, zlepšil takmer v každej oblasti. Nielenže obsahuje vážnu aktualizáciu podpory prehliadača - sú zastúpené všetky biggie -, ale funguje rovnako dobre ako desktop, cloud alebo mobilné riešenie s skutočne úžasným používateľským rozhraním..

Použitím Dashlane sa NESMETE stratiť alebo zmätený. Pri platenej verzii 40 dolárov / rok by ste sa mohli cítiť trochu odradení cenou. Verte nám, keď budete prvýkrát schopný hromadne meniť heslá z dôvodu porušenia údajov, budete jedným šťastným karavanom. Pozrite sa na našu úplnú recenziu Dashlane tu.

# 3. LastPass

(Pretty Darn Good Too)

 • Cena: $ 24 / rok
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Windows Phone, watchOS
 • Free Version Limit: Obmedzené zdieľanie hesiel a dvojfaktorové overenie
 • 2FA: Jo
 • Doplnky prehliadača: Chrome, Firefox, IE, Safari, Edge, Maxthon, Opera
 • Biometrické prihlásenie: ID tváre, ID dotyku v systéme iOS & MacOS, väčšina Android & Čítačky odtlačkov prstov Windows

PROS

 Masívny dizajn a výkon za skvelú cenu.

ZÁPORY

Niektorí ľudia dávajú prednosť skutočnej inštalácii pracovnej plochy, ktorá neexistuje.

Budeme hovoriť, že medzi LastPass a Dashlane nie je nič iné ako priepasť, pokiaľ ide o kvalitu, vlastnosti, ľahkú konfiguráciu a podporu..

Zdá sa, že bezplatná verzia LastPass má menej funkcií ako Dashlane a platená verzia je výrazne lacnejšie za 24 dolárov ročne.

Pre tých, ktorí majú radi život v cloude, tento produkt nevyžaduje sťahovanie ani inštaláciu; je plne prístupný cez webové rozhranie a rozšírenia prehľadávača.

Ak chcete platiť iba $ 24 / rok a nič viac, potom LastPass je vaša voľba a myslíme si, že s ňou budete spokojní. Ak však dokážete ponoriť do ceny Dashlane 40 dolárov ročne, čo zahŕňa všetko, čo LastPass ponúka, a trochu viac - ah, zaskrutkujte ho - medzi týmito dvoma nie je zlá voľba. Skontrolujte našu úplnú recenziu LastPass tu.

# 4. NordPass

(Nová, elegantná služba od skúsenej značky)

 • Cena: 35,88 dolárov / rok
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Windows Phone, Kindle, BlackBerry
 • Limit bezplatnej verzie: jedno zariadenie
 • 2FA: Jo
 • Doplnky prehliadača: iOS, Android, Chrome, Firefox, Opera, Edge
 • Biometrické prihlásenie: Odtlačok prsta (na príslušných zariadeniach)

PROS

 Vynikajúci zákaznícky servis
 Špičková bezpečnosť

ZÁPORY

Môže byť drahý
Dostupné sú iba biometrické údaje o odtlačkoch prstov

Spoločnosť Nord (Nords?) Je vo svete online bezpečnosti trochu staré meno domácnosti. Jednoducho povedané, sú najuznávanejším menom vo svete VPN. Ich služba správy hesiel zodpovedá tomuto záznamu.

Bezpečnosť je, ako sme očakávali, špičkovou líniou. Šifrovanie špičkovej úrovne, biometrická autentifikácia a architektúra nulových vedomostí (oveľa inteligentnejší systém, ako to znie) to všetko skombinuje bezpečnosť, aby bola pevnejšia ako Fort Knox..

Tiež sa ľahko používa a v službe, ktorú by sme našli, nie sú žiadne zlomy. Poskytuje jednoduchý a intuitívny zážitok s natívnymi aplikáciami OS a rozšíreniami prehliadača, o ktorých si myslíme, že je to miesto správcu hesiel.

V zriedkavých prípadoch, keď máte problém, je ich zákaznícka podpora ocenená 24/7.

Ak ste skutočne skrútili našu ruku, aby vyplivli chybu, na myseľ pramení cena. Nie je to príliš drahé, ale je to tam, takže na to, aby ste to zdôvodnili, musíte byť celkom oddaní bezpečnosti svojho hesla..

Existuje tiež skutočnosť, že spoločnosť NordPass poskytuje iba biometrické údaje o odtlačkoch prstov, čo môže byť bolesť na zariadeniach, kde to nie je možné.

V každom prípade je to fantastická služba s vynikajúcimi rozšíreniami prehliadača, ktorú odporúčame. Mohlo by to tiež lezenie na rebríčku, keď ho používame v priebehu času.

# 5. brankár

(Najlepšia lacná možnosť ochrany heslom)

 • Cena: 25,49 USD / rok (Bežné 30 USD / rok)
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Windows Phone, Kindle, BlackBerry
 • Limit bezplatnej verzie: jedno zariadenie
 • 2FA: Jo
 • Doplnky prehliadača: Chrome, Firefox, IE, Safari, Edge
 • Biometrické prihlásenie: ID tváre, ID dotyku v systéme iOS & macOS, Windows Dobrý deň, väčšina snímačov odtlačkov prstov v systéme Android

PROS

 Skvelý dizajn a silné bezpečnostné prvky.

ZÁPORY

Z drahej strany vzhľadom na slabú schopnosť vypĺňania formulárov atď

Keeper je vynikajúci správca hesiel, ktorý sa rozhodol zamerať na poskytovanie najvyššej úrovne zabezpečenia.

Kompromis v tomto pokoji sú niekoľko nepríjemností, jedným z nich je nedostatok schopnosti hromadne meniť heslá. Ďalšou možnosťou je, že sa do mobilnej aplikácie nemôžete dostať jednoduchým štvorciferným kódom PIN.

Ak nepoužívate nejakú formu biometrického prihlásenia, budete musieť zadať úplné hlavné heslo zakaždým. Musíte si položiť jednu otázku.

Cítiš sa bezpečne? No, punk?

Ľutujeme, na sekundu sme sa vrhli do jednodielneho sveta Dirty Harry ... Späť do reality.

Ak je pre vás dôležitá bezpečnosť alebo 30 dolárov za rok, môže byť vaším riešením Keeper.

# 6. Enpass

(Ak sa vám páči funkčný - a nič iné)

 • Cena: 9,99 dolárov (jednorazový poplatok)
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Windows Phone
 • Limit bezplatnej verzie: 20 položiek (iba pre mobil)
 • Dvojfaktorové overenie: Nie
 • Doplnky prehliadača: Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera
 • Biometrické prihlásenie: Dotknite sa ID na iOS & macOS, Windows Dobrý deň, väčšina snímačov odtlačkov prstov v systéme Android

PROS

 Žiadne priebežné poplatky.

ZÁPORY

Z praktického hľadiska je to ekvivalent bezplatnej verzie LastPass.

V porovnaní s doteraz recenzovanými výrobkami, Vstup je výhodná: zadarmo pre stolnú verziu a jednorazový poplatok (9,99 dolárov) za používanie mobilných telefónov.

Je zrejmé, že za takúto sladkú ponuku nedostanete všetky pekné vlastnosti a zvončeky a píšťalky, ktoré by mohli mať ostatní. V jednom prípade - dvojfaktorovej autentifikácie - nebudete mať niečo považované za veľmi dôležité pre spoľahlivé zabezpečenie online.

Keďže priemysel správcov hesiel, rovnako ako mnoho iných, pokračuje v šialenom spechu smerom k plánom ukladania a predplatného cloudu, spoločnosť Enpass uprednostňuje kopnutie tejto starej školy. Aj keď sa zameranie na lokálne ukladanie údajov môže dotýkať štýlu tých, ktorí vždy hľadajú nové technologické pokroky, každému, kto sa bude chcieť umiestniť akékoľvek osobné údaje online, bude pravdepodobne páčiť Enpass.

Je to svetlo na funkcie, ale ak všetko, čo chcete, je niečo lacného na správu niekoľkých hesiel pre vás, tento produkt môže byť vašou odpoveďou.

# 7. Zoho Vault

(Ďalšie riešenie bez ozdôbok)

 • Cena: Doplnková služba zadarmo
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Windows Phone
 • Limit bezplatnej verzie: Žiadne zdieľanie
 • 2FA: Jo
 • Doplnky prehliadača: Chrome, Firefox, Safari
 • Biometrické prihlásenie: Dotknite sa ID na iOS, väčšine snímačov odtlačkov prstov v systéme Android

PROS

 Úplne zadarmo pre nepodnikateľov.

ZÁPORY

Má problémy s prihlásením Google.

Ak ste vy alebo vaša spoločnosť už predplatiteľom balíka podnikových nástrojov Zoho, budete môcť používať Zoho Vault ako bezplatná doplnková služba.

Ak hľadáte správcu hesiel bez obmedzenia, môže to byť perfektné riešenie. Len vedzte, že v porovnávaní priamo sa nemeria na naše obľúbené položky, ako sú Dashlane a LastPass. Pozoruhodné chýbajúce funkcie zahŕňajú hromadnú zmenu hesla a vyplnenie formulára o osobných údajoch.

Proti Zoho Vaultovi nemáme nič na svete. Je to zadarmo a ak to hľadáte, pokračujte vo svojom zlom. Realita je taká, že v bezplatnej verzii LastPass získate viac funkcií.

Jednou z vecí, ktorú tento správca hesiel ponúka, je jedinečný svojou lacnosťou, je schopnosť zdieľať heslá pre štvorčlennú rodinu.

# 8. RoboForm

(Rovnako ako RoboCop - Old and Cranky)

 • Cena: 20 USD / rok
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS
 • Limit bezplatnej verzie: Jedno zariadenie
 • 2FA: Jo
 • Doplnky prehliadača: Chrome, Firefox, IE, Safari, Edge, Opera
 • Biometrické prihlásenie: ID tváre, ID dotyku v systéme iOS & MacOS, väčšina Android & Čítačky odtlačkov prstov Windows

PROS

 Je to lacné a ... uh ... je to lacné.

ZÁPORY

Ak hľadáte intuitívny dizajn pre dnešného diskriminačného online surfistu, stále hľadajte. Nájdete ho tu.

RoboForm sa prvýkrát objavil na scéne v roku 1999. Skoro by ste potrebovali všetky prsty a prsty na to, aby ste si spočítali túto výšku, čo z technologického hľadiska predstavuje prakticky prehistorický význam. Kým prémiová verzia je skromná za 20 dolárov ročne, je to ďalší prípad, keď získate menej ako bezplatné verzie dvoch najlepších odporúčaní..

Aj keď to funguje spoľahlivo pri vypĺňaní formulárov a podpora prehliadačov a OS je slušná, Predtým, ako bude RoboForm pripravený konkurovať vedúcim predstaviteľom tohto odvetvia, potrebuje dôkladné prepracovanie.

Napriek nášmu vlažnému odporúčaniu vykonáva RoboForm základy až po šnupavý tabak: neobmedzené heslá, automatické dopĺňanie formulárov, zálohovanie v cloude, synchronizácia viacerých zariadení, bezpečné úložisko a možnosť poskytnúť núdzový prístup inému používateľovi RoboForm..

Ak chcete Cloud alebo nie Cloud

Možno ste si v tomto článku všimli niekde zálohované, nie sme si istí, kde sa uvádza, že jeden z produktov (1Password) ponúka možnosť ukladať heslá lokálne. Znie to tak v roku 1995, však? Legrační je, že v tomto scenári je skutočne malá bezpečnostná výhoda.

Znamená to, že všetky vaše údaje a heslá sú uložené na každom zariadení, ktoré používate; ako Dropbox od tretej strany umožňuje synchronizáciu medzi zariadeniami. Nie je to najprijateľnejšie riešenie, ale ak ste si vedomý hyper-zabezpečenia ...

Alternatívny model, ktorý prijali naše obľúbené Dashlane, LastPass a niekoľko ďalších, ukladá údaje v cloude pomocou špičkovej šifrovacej technológie.

Napriek tomu, bez ohľadu na to, ako to rozdelíme, existuje realita, že hackeri mohli preniknúť do cloudovej služby a vaše heslá by mohli byť ohrozené. To však neznamená, že ich lokálne uloženie znamená, že neexistuje nebezpečenstvo, že počítačový zločin spôsobí neplechu.

Pokiaľ ide o internet, absolútne všetko má potenciál byť zraniteľnými zaútočiť. V určitom okamihu stačí rozhodnúť, či sa chcete alebo nechcete zúčastniť najvýznamnejšej mediálnej platformy v celej histórii.

Naše záverečné slovo k téme ... zatiaľ

Úprimne dúfame, že tento článok nebol napísaný zbytočne - že aspoň jeden chudobný schlub tam v interwebs-land si ho prečíta a rozhodne sa začať používať správcu hesiel. V týchto dňoch je hlúpe nerobiť to.

Ako sofistikovanosť útokov škodlivého softvéru narastá do tej miery, že je možné, aby bol váš počítač nepoužiteľný, kým nezaplatíte poplatok (ransomware), nemá zmysel robiť správy online s bezpečnosťou. Táto technológia slúži na zablokovanie vášho zariadenia a osobných údajov pomocou skutočne silných hesiel. Radi by sme vám navrhli, aby ste to využili.

Dúfam, že tento článok bol užitočný, ak áno, určite budete chcieť urobiť maximum pri našom komplexnom členení najlepšie služby VPN aj v Austrálii.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me