Najlepší web hosting Austrália (2020)

Contents

Technické recenzie a porovnania

Preskúmali sme 10 najlepších poskytovateľov hostingu pre Austrálčanov, aby sme vám pomohli ušetriť čas a peniaze.

dátové centrum v AustráliiWeb hosting prešiel od prvých dní, keď ste si nastavili svoj vlastný FTP server a pridali každú stránku HTML jeden po druhom, prešla dlhá cesta. Nastavenie hostingu je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Poskytovatelia hostingu sa však spravidla delia na dve kategórie.

Tí, ktorí vás chcú predražiť, a tí, ktorí vás nemajú. Keďže ste túto stránku pravdepodobne našli hľadaním „najlepšieho webhostingu“, predpokladám, že ste v druhom tábore. ��

Najprv však musím niečo vysvetliť.

Pravdepodobne sa pozriete na tento zoznam a pomyslíte si, prečo sa doňho nezapojili žiadne miestne austrálske spoločnosti. Dôvody sú jednoduché - servery, podpora a ceny od hostiteľov iných ako Aussie sú jednoducho lepšie.

Vysvetlenie je jednoduché - väčšie spoločnosti majú väčšiu infraštruktúru, takže ich náklady na zákazníka sú v skutočnosti nižšie a odovzdajú ich vám.

Druhý je trochu viac technický. Je to o dátové centrá.

Dátové centrá môžete považovať za veľké počítačové farmy, ktoré ukladajú vaše webové stránky. Ak chce čitateľ čítať váš obsah, pozrite sa na vaše nahrané mačky alebo navštívte webovú stránku svojej firmy, ktorú si vyžaduje v dátovom centre..

Aby sme boli úplne tupí, Austrália nemá najlepšie dátové centrá.

Preto sa väčšina mojich výberov spolieha na zámorské dátové centrá, pričom môj najlepší výber je založený na najmodernejšom singapurskom dátovom centre. Dobre, nerd hovoriť. Poďme na túto recenziu a pomôžeme vám nájsť najlepšie tipy. ��

RANKWEB HOSTPRICELOAD ČASOVAČ
1 SiteGround $ 3.95 / mo 713ms ★★★★★
2 Hostinger $ 0.99 / mo 389ms ★★★★★
3 Bluehost $ 2,95 / mo 1.765ms ★★★★★
4 Hostgator $ 2,75 / mo 657ms ★★★★★
5 Hosting A2 $ 2,94 / mo 223ms ★★★★★

Čo je to Austrália na ochranu súkromia?

Ochrana osobných údajov Austrália verí v slávnostný mandát na obranu veľmi krehkého pojmu digitálnej dôstojnosti. Táto snaha je v našej spoločnosti naliehavejšia, keď dôjde k obkľúčeniu súkromia a údajov ľudí. Kompromisy s údajmi a ich narušenie sú neustále hrozbou zo strany malígnych hercov a hackerov, ktorí pokrývajú celý rad individuálnych, podnikových alebo dokonca národných štátov..

Poslaním našej spoločnosti Privacy Australia je zabezpečiť, aby oddelenie vášho súkromného života, ktoré by malo byť také tajné, ako by ste chceli, bez vášho súhlasu nezasahovalo do vášho verejného ja ani ho nezasahovalo. Chceme, aby všetci Austrálčania pochopili rýchlo sa rozvíjajúci svet ochrany osobných údajov. Pretože bez tohto porozumenia nemožno digitálnu suverenitu dôrazne brániť.

Moje meno je William J. Ellis a semená pre súkromie v Austrálii boli zasiate, keď som v roku 2008 pracoval ako bezpečnostný analytik v Pekingu. Začalo to s cieľom obísť zákaz čínskych základných webových stránok ako Wikipedia a Facebook (zákaz pokračuje dodnes). s oveľa väčším objemom a ťažkopádnosťou). Pritom som narazil na temné štandardy virtuálnych súkromných sietí a súkromie v Austrálii klíčilo z mojej odpovede na tento problém..

���� Austrálske recenzie hostingu ����

Nechceme vás zaplaviť informáciami. Aj keď sme poskytli veľa informácií, napriek tomu sme ich zjednodušili na pochopenie. Klasifikácia našich hostiteľov podľa číselníka slúži na tento účel poskytnutím okamžitého prehľadu o ich hierarchickom stave.

Naše systémy klasifikácie umiestňujú vybraných hostiteľov v zostupnom poradí odporúčaní, počnúc najlepším odporúčaním a následne nasledujúcimi ostatnými. Aby sme sa ešte viac vyhli zbytočnej informačnej záťaži, začlenili sme iba päť najlepších možností.

Ak máte akékoľvek otázky, môžete nás tu kontaktovať.

Najlepšie webhostingové služby v roku 2020

Nižšie je päť najlepších austrálskych recenzií webhostingu na základe ceny, rýchlosti, zákazníckeho servisu a dostupnosti.

1. SiteGround - zahŕňa viac ako 2 milióny domén

Cena - 3,95 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,95%
Priemerná doba načítania 713ms

SiteGround sa označila za jedného z najpopulárnejších poskytovateľov hostingu v komunite WordPress s najvyšším hodnotením. Austrálčania s rozsudkom zjavne súhlasia.

Jednoduchá inštalácia a nastavenie ✅

Poskytujú jedinečné interné riešenia WordPress, ktoré sú veľké na rýchlosť a bezpečnosť, aby vaše stránky boli čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie. SiteGround však nie je len jazdou na svete WordPress ako naj všadeprítomného systému na správu obsahu. Okrem toho, že nie sú skvelým riešením pre nové aj zavedené projekty WordPress, nie sú ani jedným trikom.

Napríklad majú vysoko naladenú službu podpory zákazníkov, ktorá je informovaná, rýchla a priateľská. Majú tiež ďalšie konkurenčné výhody, ktoré im umožňujú vyniknúť z davu.

Vysoké rýchlosti, bezplatné SSL a aktualizácie SSL

Jeho optimalizované plány hostingu zahŕňajú najmodernejšie funkcie, ako sú automatické aktualizácie, vstavaný ukladací priestor WP, rozšírená a rozptýlená sieť na doručovanie obsahu (CDN), postupné spúšťanie jedným kliknutím a kontrola verzií GIT. Riešia svoje riešenia tak, ako sú zabudované, čo im poskytuje flexibilitu a pohotovosť prispôsobiť tieto riešenia potrebám svojich zákazníkov..

Najlepší výkon a podpora ✅

Zatiaľ čo iní poskytovatelia ponúkajú nízke počiatočné a obnovovacie rýchlosti, výkon servera SiteGround, pokiaľ ide o rýchlosť, spoľahlivosť prevádzky a robustnú podporu, je omnoho lepšie ako čokoľvek iné, čo môžu ponúknuť hostitelia. Tam sú známe ako najlepšia podpora 24/7 v tomto odvetví natoľko, že sú oficiálnym poskytovateľom hostingu „WordPress“.

SiteGround tiež ponúka niektoré z najnižších sadzieb za všetky sekundárne prídavky na služby, ako je obnova, ochrana pred cloudflare a SSL zadarmo..

2. Hostinger - najlepší lacný hostiteľ

Začína sa o 0,99 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,1%
Priemerná doba zaťaženia 389pani

Ak hľadáte, ako ušetriť peniaze na webhostingu bez toho, aby ste obetovali kvalitu, potom už nehľadajte Hostinger, čo je odpoveďou na vašu snahu o cenovú dostupnosť..

Aj keď sa propagačné ceny vnímajú ako rozšírená marketingová taktika, najmä v hostiteľskom priemysle, ktorého cieľom je zachytiť ovocie s nízkym počtom visí, Hostinger si napriek tomu osvojil umenie tejto stratégie a zaistil výhody, ktoré vás ovplyvňujú rovnako dobre ako oni..

Najlacnejší hostiteľ bez obetovania kvality ✅

Hostingerova cena zvyčajne kolíše od 0,99 do 2,15 dolárov za mesiac na polročnom základe. Aby ste naplno využili zľavu s nízkou cenou, môžete cenu určiť na 48 mesiacov. To v podstate poskytuje užívateľovi výhodnú hosting cenu pod 70 dolárov, čo je celkom pozoruhodné.

Ak máte akékoľvek mylné predstavy alebo sa obávate, že by ich služba mohla byť kvôli ich cenám nižšia, rýchlo vás zbavme tejto predstavy. Aj keď je to stále relatívny nováčik, Hostinger plní svoj sľub.

Hostinger poskytuje všetky základné funkcie, ktoré ponúkajú ostatní poskytovatelia hostingu, ale navyše má vynikajúce sladenie svojich úžasných cien. Nevýhodou je, že nezískate všetky atraktívne doplnky, ktoré sú súčasťou všetkých plánov. Pred výberom balíka je preto na vás, aby ste skontrolovali, aký rozsah funkcií očakávate..

Doména zadarmo s registráciou ✅

Okrem výhod z ceny a ceny stále ponúka mnoho záruk rizika a ochrany: poskytuje a doména zadarmo používať okrem SSL zadarmo ochrana. Okrem toho budete stále dostávať štedré záruka vrátenia peňazí trvajúca 30 dní! A to zahŕňa ponuku balíčkov s najnižšou úrovňou.

Kľúčovým bodom je, že Hostinger je skvelá voľba, najmä ak sa snažíte ušetriť veľa peňazí s hostiteľom, ktorý stále poskytuje vynikajúci výkon..

Tip pre profesionálov - Hľadáte viac hostiteľov so zľavou? Pozrite sa na nášho sprievodcu lacným webhostingom v Austrálii.

3. Bluehost - Najspoľahlivejší hostiteľ, ale láskavý

Začína sa o 2,95 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,74%
Priemerná doba načítania 1.765ms

Ak ste robili cvičenie združovania slov, prvou vecou, ​​ktorá by sa pravdepodobne týkala spoločnosti Bluehost, je slovo „ľahké“.

Bluehost sa okrem iného vyznačuje svojou jednoduchosťou použitia od balenia. Ak existuje jedna opakujúca sa téma v pozitívnych online recenziách, ktoré ste si prečítali o službe Bluehost, je to, že vyniká ako jedna z najlepších služieb webhostingu pre začiatočníkov..

Spoločnosť jednoznačne chápe bolesti, ktoré začiatočníci nočného spánku, a preto išli nad a ďalej, aby zabezpečili, že tento proces je menej mätúci pre ľudí, ktorí sa púšťajú do hostenia prvýkrát..

1 Kliknite na Inštalácie pre WordPress + Tony sprievodcov ✅

Niekoľko vecí prepožičiava Bluehost túto hladkú plachtiacu kvalitu. Jeho rozhranie a nástroje sú zamerané na úroveň intuície, ktorú začiatočníci pochopia a ocenia. 1-Click možnosť inštalácie ktorá je súčasťou všetkých ich plánov, je tiež obrovským lákadlom pre začiatočníkov, ktorí nie sú technicky zdatní pre viacstupňové procesy zapojené do tradičných postupov nastavovania..

Aj keď je rýchlosť Bluehostingu dobrá, má tendenciu zaznamenávať oneskorenie a oneskorenie pri väčších webových stránkach. Jednu vec však nemôžete poprieť: sú veľmi vytrvalé. Sú mimoriadne kvalifikovaní v oblasti marketingu a reklamy, takže akonáhle navštívite ich webové stránky, dajte si pozor, aby vás ich reklamy sledovali všade.

65% zľava na všetky plány (okrem drahých predpredajov) ❌

Okrem agresívneho marketingu je jeho konkurenčné ceny ďalším atraktívnym aspektom spoločnosti Bluehost, vďaka ktorej je pre začiatočníkov lákadlom: v súčasnosti môžete získať 65% zľavu na všetky plány. Ak by to nestačilo, Bluehost ponúka tiež 100% záruku vrátenia peňazí. Toto je ideálne riešenie pre nezávislých používateľov a blogerov, ktorí práve začínajú a uvedomujú si, že by mohlo chvíľu trvať, kým speňažia svoje webové stránky.

Ako už bolo povedané - Bluehost sa bude snažiť účtovať vám a ruku a nohu za všetky ich služby.

4. HostGator Cloud Hosting - najlepší cloudový hosting za cenu

Začína sa o 2,75 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,4%
Priemerná doba načítania 657ms

Webové stránky a gators možno dvaja zvláštni spolužiaci, ale HostGator nejako dokázal priniesť manželstvo do práce..

Ak je drsnosť aligátora inšpiráciou pre názov stránky, potom je to výstižná metafora. Ako sa hovorí, najlepšou schopnosťou je dostupnosť, takže spoľahlivosť služieb je jedným z najdôležitejších a cenených atribútov akejkoľvek webovej stránky. HostGator vykonáva túto funkciu v piky, poskytujúc vynikajúcu dobu prevádzkyschopnosti svojej služby za nízku cenu.

Úžasný výkon a rýchlosť prevádzky ✅

Za posledných 16 mesiacov zverejnil príspevok v priemere 99,98% dostupnosti. HostGator tiež dokáže urobiť pár ďalších vecí celkom dobre. Popri svojej pohotovosti sú aj pozoruhodné rýchle servery, ktoré má k dispozícii.

Tvrdia, že majú „až 2x rýchlejšie načítanie“ v dôsledku rôznych funkcií, ako sú prémiový hardvér, servery s nízkou hustotou a viac vrstiev vyrovnávacej pamäte..

Je celkom upokojujúce, že sa môžu postaviť za svoje služby a že ako zákazník nebudete penalizovaný, ak dôjde k dočasnému poklesu výkonu..

Skvelé pre malé podniky Hosting ✅

Napríklad v prípade, keď sa priemerná doba prevádzkyschopnosti za mesiac dostane pod 99,9%, ich zákazníci môžu pravdepodobne získať platobný kredit za celý tento mesiac. Táto úľava však vylučuje plánovanú údržbu alebo iné jednorazové udalosti týkajúce sa motýľov. Je však pre klientov upokojujúce vedieť, že ich podnikanie nebude penalizované, ak sa výkon hostiteľských služieb dočasne zníži.

Pokiaľ ide o užívateľskú prívetivosť, spoločnosť WestGator spustila funkciu na vytváranie webových stránok, ktorá pomáha čitateľom pri ich inštalácii. Pre nezasväteného nového používateľa, ktorý stále zápasí s technickými požiadavkami týkajúcimi sa hostenia, vytvára tvorca webových stránok vytvorenie svojej webovej stránky hračkou.

Vďaka týmto atribútom spolu s robustnou základňou globálnych serverov je HostGator výnimočnou voľbou. Jeho oceňovanie však vykresľuje trochu komplikovanejší obraz. Je pozoruhodné, že náhodné načítanie stránky a rýchlosť prevádzkyschopnosti ich zdieľaných serverov ich vyhodili z cloudovej služby hostGator.

Čo potom vyvoláva otázku - prečo zákazníci nespadajú na seba a neinovujú na cloudovú službu. Odpoveďou na túto otázku je, samozrejme, cena. Cena inzerovaná pre možnosť Cloud HostGator sa začína na 4,95 $ / mesiac a stúpa na 9,95 $ / mesiac. Tento šok s nálepkou je pre zákazníkov úplne vypnutý a núti ich namiesto toho držať sa zdieľaného hostingu. Nepomáha to, že vám možnosť Cloud zamkne aj na dlhšie obdobie troch rokov.

Existuje však niekoľko strieborných podšívok, pretože spoločnosť Gator zlepšila situáciu poskytnutím exkluzívnej zľavy a znížila tak cenu cloudu na iba 2,99 dolárov mesačne. To v podstate znamená, že získate omnoho lepšiu službu na oplátku, pričom platíte iba sadzby za zdieľaný hosting. Zľava sa však v súčasnosti vzťahuje iba na jeden, tri a šesťmesačné plány. Po úvodnom období sa cena následne zvýši na 8,95 dolárov, čo je miera obnovy podľa najnižšieho plánu.

5. Hosting A2 - vynikajúci výkon za cenu

Začína sa o 2,94 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,1%
Priemerná doba načítania 223ms

Rýchlosť zabíja, čo hovoria, ale vo svete online hostingu by to tiež mohlo zvýšiť životnosť vášho podnikania. Vynikajúca rýchlosť A2 Hosting sa radí ako jedna z najlepších v odbore. Je to komplexne fungujúca hostingová platforma so všestrannou dobrou hrou, ktorá zahŕňa extrémne vysokú dostupnosť a užitočnú podporu zákazníkov..

A2 Hosting má zostávajúcu silu. Je tu už od roku 2001 a okrem dlhovekosti má A2 vynikajúce výsledky, ktoré sa pravidelne každý rok objavujú v zozname „Najlepšia webhostingová služba“ spoločnosti PCMag..

A2 urobila náš zoznam na základe svojich silných výsledkov v oblastiach od zdieľaných mesačných plánov s hlavnými funkciami až po balíčky zamerané na špecializované servisné plány. Aj keď väčšina dátových centier A2 Hosting je umiestnená v Michigane, stále funguje dokonale pre malé podniky v celej Austrálii.

Ako sme sa rozhodli - zložky, ktoré tvoria naše kritériá webhostingu

Hovoria, že by ste nikdy nemali túžiť vedieť, ako sa klobása vyrába. Pretože sme srdcom rebelov a protirekov, radi ohýbame pravidlá, aby sme zaobchádzali s našimi zákazníkmi ako s dospelými, a tak odhaľujeme obsah čiernej skrinky, ktorú sme použili pri posudzovaní hostiteľských služieb na našom zozname..

Takže bez ďalšieho príslovia a bez osobitného poradia dôležitosti sa tieto kritériá použili na presun pšenice z plev:

Spoľahlivosť (doba prevádzkyschopnosti a prestoje)

hosťovanie prevádzkyschopnostiSpoľahlivosť je dôležitá metrika, pretože chcete, aby bol váš hostiteľský poskytovateľ spoľahlivý. Ak majú k dispozícii tie najlepšie funkcie, ale nemôžete sa spoľahnúť, že ich budú poskytovať konzistentne, nie je to pre vás dobré.

Vysoká dostupnosť je charakteristickým znakom hostiteľskej služby, ktorá zaručuje určitú úroveň prevádzkového výkonu, najmä na obdobie, ktoré je vyššie ako normálne.

Jednotlivé faktory, ktoré predstavujú aspekty spoľahlivosti, sú doba prevádzkyschopnosti a prestoje. Bez toho, aby sa príliš veľa dostalo do burín, sa doba prevádzkyschopnosti považuje za mieru nepretržitého, nepretržitého sledu času, ktorý hostiteľská platforma prežíva..

V perfektnom svete by hostingové systémy mali v ideálnom prípade 100% dostupnosť. Túto dokonalosť je však takmer nemožné udržať alebo dosiahnuť. Pokiaľ ide o hostingové služby, je to čas, ktorý je vyjadrený v hodinách, aby server mohol poskytovať služby a zostať k dispozícii.

Pochopenie prestojov

Prestoje sú opakom uptimeov, čo naznačuje trend nesprávnym smerom. Uptime je dôležitá štatistika, na ktorú sa treba zamerať, pretože to signalizuje, či je vaša služba k dispozícii pre vašich používateľov. Netreba dodávať, že ak váš web nie je k dispozícii, odráža sa na vás zle. Vyzerá to neprofesionálne, bolí to vaše podnikanie a veľmi škodí vášmu majetku značky.

Preto ako potenciálny zákazník pri posudzovaní austrálskych recenzií webhostingu berú do úvahy iba tie služby, ktoré majú veľmi malé prestoje, ktoré majú rýchly systém obratu, takže prípady, keď nie sú k dispozícii, sú zriedkavé a väčšinou zahŕňajú bežnú údržbu..

Vysoká úroveň dostupnosti a dostupnosti údajov sa zvyčajne dá dosiahnuť použitím viacerých redundantných systémov, aby sa zabezpečilo, že jedna porucha nebude mať za následok prestoje, pretože existujú záložné systémy na zastavenie nevyužitých prostriedkov. Je možné zistiť, či poskytovateľ hostingu má pre váš región dostatok redundancie zabezpečenej proti zlyhaniu.

Kvalitná webhostingová služba, ktorá drží tieto faktory vo veľkej miere, bude navyše rešpektovať vaše podnikanie tým, že vás vopred upozorní a pokúsi sa naplánovať všetky nevyhnutné výpadky počas období, ktoré budú mať za následok najmenšie narušenie obchodu..

rýchlosť

Najlepší web hosting Austrália (2020)Našťastie sa skončilo obdobie telefonického pripojenia na internet. Nedovoľte poskytovateľovi hostingu, aby vás vtiahol späť do temných vekov. Vysokorýchlostný internet a rozšírené širokopásmové pripojenie so sprievodnou veľkou šírkou pásma podnietili spotrebiteľov, aby akceptovali základnú normu rýchlosti a času načítania služby. V spojení s naším stále kratším časom pozornosti zákazníci nemusia čakať niekoľko sekúnd, kým sa načíta vaša webová stránka, bez ohľadu na to, aký bohatý a pútavý môže byť váš obsah..

Okrem toho, že je dôležitá pre vašu profesionalitu, ako aj pre optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja (SEO), zvyšuje rýchlosť používateľskú skúsenosť tých, ktorí navštívia vaše stránky. A ak používateľom poskytnete priaznivú skúsenosť, budú sa viac snažiť vrátiť sa.

V dôsledku toho je rýchlosť prístupu, ktorú poskytovateľ hostingu ponúka, mimoriadne dôležitá. Ak chcete zistiť, či je hostiteľ rýchly, mali by ste si vziať na seba, aby ste otestovali svoju rýchlosť v určitom časovom období, a to v čase špičkového aj mimo neho.

Hosting zákazníckej podpory

Najlepší web hosting Austrália (2020)Ako webový hostiteľ s vami komunikuje ako zákazník s cieľom vyriešiť vaše obavy a otázky, nemožno nadhodnotiť. Nízka podpora zákazníkov je jedným z dôvodov, prečo klienti kyslú. Môže existovať významný rozdiel v kvalite podpory prijatej od jedného hostiteľa k druhému.

Väčšina služieb webhostingu nemá dostatok pracovníkov zákazníckej podpory, aby mohli reagovať na žiadosti v reálnom čase. Hoci nemusia mať dostatočný počet zamestnancov, ktorí by odpovedali na telefonické hovory, mali by byť schopní odpovedať na vašu otázku prostredníctvom e-mailu.

Pravidlom je, že priemerný čas na odpoveď na váš dopyt je 24 hodín. Vynikajúca doba odozvy je však v rozsahu 4 hodín. Ak sa však k vám vrátia viac ako deň alebo dva, je to červená vlajka. Znamená to, že im chýba dostatočný počet zamestnancov, ktorí by mohli rýchlo reagovať na vašu žiadosť, alebo čo je horšie, jednoducho sa im to nestaralo.

Pozor, ak neposkytujú technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, počas celého roka. Pretože zlyhanie servera nezaberá čas, postupujte opatrne, ak počas svojich sviatkov nemajú podporných pracovníkov na svojich pracovných miestach..

Aká je najznámejšia a najznámejšia webhostingová služba?

Nerobíme presne porovnávanie jabĺk a pomarančov, takže môže byť náročné posúdiť rôznych hostiteľov z dôvodu rôznych dostupných možností hostenia a cien. Napríklad sú k dispozícii niektorí bezplatní hostitelia webových stránok, zatiaľ čo iní stoja len 1 dolár alebo 2 doláre mesačne.

Výber medzi webovými hostiteľmi s atraktívnymi, aj keď si konfliktnými záujmami vyžaduje z vašej strany starostlivo organizovanú rovnováhu: nechcete ísť príliš lacno na svoj web hosting, a napriek tomu by ste nemali získavať výkonný hostiteľský balík, ktorý nepotrebujete..

Preto najlepšou radou, najmä ak nemôžete predvídať svoje budúce potreby, je spočiatku si to jednoducho nechať a potom podľa potreby aktualizovať..

Najlepšie typy hostingu pre austrálske podniky

Každé podnikanie má rôzne miesta, kategórie produktov, cieľových zákazníkov a zameranie služieb. Preto nie je možné očakávať, že ich hostingové potreby budú monolitické. Výsledkom je, že existuje celý rad druhov hostingu, ktoré uspokojujú potreby rôznych firiem. Zoznámime sa s najbežnejšími typmi plánov webhostingu, aby ste zistili, ktorý z nich by najlepšie vyhovoval potrebám vašej firmy..

Existuje päť širokých kategórií, pod ktorými sú služby webhostingu chránené. Sú to zdieľaný virtuálny súkromný server (VPS), cloud, vyhradený a predajca. Bez ďalších okolkov sa podrobne preskúmame každý druh plánu hostenia.

Čo je zdieľaný hosting?

Najlepší web hosting Austrália (2020)

Zdieľaný webhostingový servis je služba, v ktorej niekoľko webov sídli a zdieľa jeden webový server. Ako už názov napovedá, znamená to, že služby servera nie sú vyhradené výlučne pre jednu webovú stránku. Prostriedky servera sú skôr distribuované medzi niekoľko webových stránok.

Toto je najúspornejšia voľba pre hosťovanie, pretože všeobecné náklady na údržbu servera sú rozložené na mnohých zákazníkov. Vďaka tomu je to najlacnejšia možnosť, pretože pri tomto type hostingu si v podstate prenajímate priestor, ktorý zdieľate s inými webmi. Má vždy jednoduchý postup plánovania a nastavenia.

Usporiadanie zdieľaného hostenia funguje, pretože väčšina webových stránok má malý objem prenosu, takže zdieľaný server nie je zaťažený. Webové stránky preto môžu primerane zdieľať serverové zdroje bez toho, aby čelili problémom s výkonom.

Čo je to VPS Hosting?

Najlepší web hosting Austrália (2020)

Ďalším logickým krokom a inováciou nad zdieľaným hostiteľom je hosťovanie virtuálneho súkromného servera (VPS). Virtuálny stroj emuluje počítačový systém, ale nie je to skutočný fyzický stroj. VPS je skôr iba softvérový program alebo operačný systém, ktorý vykazuje správanie samostatného počítača. Pretože je založený na počítačovej architektúre, môže poskytovať funkčnosť skutočného počítača a vykonávať úlohy, ako napríklad spúšťanie aplikácií a programov, ako je samostatný počítač..

Čo robí virtuálny súkromný server skvelou možnosťou hostenia, ktorú požadujete? Je to prirodzený postup od základného zdieľaného plánu, ktorý predstavuje vylepšenú možnosť hostenia pre malé a stredné podniky frustrovanú obmedzeniami, ktoré prichádzajú s väčšinou zdieľaných webhostingových služieb týkajúcich sa dostupnosti, ukladania a rýchlosti..

Veľkou výhodou použitia VPS je to, že hoci funguje podobne ako skutočný server, na rozdiel od zdieľaného hostingového servera máte nad ním úplnú kontrolu a napriek tomu neplatíte, ako keby ste používali dedikovaný server. Na rozdiel od plánu zdieľaného hostenia je však proces nastavenia a správy zložitejší.

Čo je Cloud Hosting?

Najlepší web hosting Austrália (2020)

Cloud hosting a cloud computing rastú v posledných rokoch na popularite. Cloud computing je dostupnosť zdrojov na požiadanie z počítačového systému. Niektoré zo zdrojov, ktoré zákazník prenajíma, sú ukladanie údajov, výkon počítačového spracovania; sú však teraz pod kontrolou a priamou aktívnou správou užívateľa.

Podobne sa cloud hosting stáva rovnako populárnym spolu s nárastom cloud computingu. Keď požiadate o hosťovanie v cloude, obstarávate výpočtové zdroje od poskytovateľa alebo zariadenia cloud computingu, ktoré vám pomôžu hostiť vaše údaje, služby a / alebo riešenia. Pri cloudovom hostovaní je Divide and Rule názov hry. Tento koncept sa implementuje do cloudhostingu tak, že sa zdroje vašej webovej stránky rozložia na viac ako jeden webový server. Preto sa vám poskytuje podľa potreby

Aj keď to má podobnosť s VPS, základným rozdielom medzi nimi je to, že v cloud computingu používateľ namiesto vyhradenej fyzickej adresy používa distribuovaný systém serverov, prostredníctvom ktorých sa rozširujú ich zdroje..
Medzi výhody, ktoré pre zákazníka vyplývajú z tohto rozdeleného pracovného zaťaženia, patrí ľahká škálovateľnosť a rýchlejšie načítanie.

Čo je vyhradený hosting?

Najlepší web hosting Austrália (2020)

Ak ste naklonení tomu najlepšiemu, potom je určený spôsob dedikovaného hostingu. Špecializovaná webhostingová služba je druh internetového hostenia, v ktorom nezdieľate obsah s nikým iným, ale prenajímate si celý server na vaše použitie.

Je to najlepšia a najdrahšia možnosť, ktorá vyžaduje zložitejšie a zložitejšie nastavenie.

Hosting založené na predajcoch a ako to funguje

Je to forma webhostingu, v ktorej môže majiteľ hostingového účtu využívať pridelené prostriedky, ako sú šírka pásma a priestor na pevnom disku, na hosťovanie webových stránok na podporu iných tretích strán..

S hostingom založeným na predajcoch nakupujete dostatok serverových prostriedkov, ktoré vám umožňujú prevádzkovať vlastnú webhostingovú službu.

Porovnanie webhostingu - ktorý CMS je pre vás najlepší?

Systém na správu obsahu (CMS) vám umožňuje pracovať s digitálnym obsahom na webovej stránke koherentným a racionálnym spôsobom. Uľahčuje tvorbu, spoluprácu a správu webových stránok.

CMS je dodávaný so zvláštnym rozhraním, je ideálne vhodný pre určitý typ webových stránok a je ochotnejší pracovať s konkrétnymi možnosťami hostenia ako ostatní..

Na trhu je veľa možností CMS, ale najobľúbenejšie sú WordPress, Joomla, Drupal a Magento..

WordPress

Najlepší web hosting Austrália (2020)Pokiaľ ide o redakčný systém CMS a celý ekosystém budovania webových stránok, WordPress je juggernaut, príslovečná gorila s hmotnosťou 1 000 libier v miestnosti. WordPress sa v súčasnosti používa na viac ako 60 miliónoch webových stránok, vrátane tých z najvýznamnejších organizácií.

Aj keď to začalo ako nástroj na blogovanie, zakotvilo sa ako robustný redakčný systém. Pre nezainteresovaných vo svete WordPress sa však rozlišuje medzi wordpress.org a wordpress.com, pretože ide o dve rôzne platformy. WordPress.com je zadarmo, ale s obmedzenou podporou tém a nepovoľuje žiadne doplnky. WordPress.org, na druhej strane, má plnú podporu tém a poskytuje úplnú slobodu brandingu.

WordPress obsahuje množstvo funkcií, ale jednou z jeho hlavných výhod je ľahká prispôsobiteľnosť spolu s radom nástrojov, ktoré dodáva.

Najlepší web hosting Austrália (2020)joomla

Vo svete ekosystémov CMS je Joomla vzdialená druhá. Jedným z dôvodov, prečo Joomla zatiaľ zaostáva za WordPress, je to, že nie je zvlášť užívateľsky prívetivý. Pokiaľ nemáte Joomlu nejaký sentimentálny dôvod, prechod na WordPress je najlepším odporúčaným postupom.

PHP

Najlepší web hosting Austrália (2020)Popularita WordPress znamená, že je nevyhnutné naučiť sa používať nástroje a jazyky, ktoré sa dodávajú. Jedným z bežných označovaných konzistentných medzi populárnymi CMS je ich závislosť od PHP ako svojho skriptovacieho jazyka na strane servera.

PHP nie je CMS, ale je chrbtovou kosťou jeho programovania. Je potrebné vytvoriť webovú stránku založenú na redakčnom systéme, musíte poznať PHP alebo si musíte najať vývojára PHP, ak na svojom webe potrebujete konkrétne funkcie alebo aplikácie..

Tieto webové hostitelia môžu využívať všetky firmy?

Väčšina tu uvedených hostingových spoločností dokáže škálovať a zvládať stále rastúci objem prenosu. Či už ste malým podnikom, ktorý sa stále snaží vytvárať online dopady, alebo už ste na internete s blížiacim sa 500 000 mesačnými zobrazeniami, títo hostitelia vás môžu viac uspokojiť..

Začnite s najnižším hostiteľským plánom bez ohľadu na to, ako optimistický ste na raste svojich webových stránok. Ak vyrastie zo svojej súčasnej kapacity, môžete vždy prejsť na rozšíriteľnejší plán služieb.

Spoločným menovateľom medzi najlepšími austrálskymi poskytovateľmi webhostingu je poskytovanie WordPressu, najmä v ich zdieľaných hostingových plánoch. Výhodou je úspora zákazníkov pri poskytovaní veľmi požadovanej aplikácie.

Najlepší webhosting alebo WORST hosting?

Lacné výrobky sa ľahko zapamätajú, najmä pokiaľ ide o webhosting. Koneckonců, kto nechce dostávať výhodné ceny na najnižšej úrovni? Aj keď môže byť ľahké žiť s dôsledkami bezplatného používania iných produktov, rozhodnutie sa môže veľmi dobre vrátiť, aby vás uštiplo hostingom..

Ako sa hovorí, ak platíte arašidy, pravdepodobne dostanete službu opíc.

V priemysle webhostingu je tiež veľa podvodov. Spoločnosti ponúkajú nízke ceny zákazníkom s kapucňou, ktorí nepoznajú nič lepšie.

Dajte si pozor, pretože je to obchod s diablom - hoci si môžete spočiatku ušetriť nejaké peniaze, takýto lacný hosting má oveľa menej funkcií. A keď vás pripoja, budú hľadať spôsoby, ako vám účtovať poplatky za všetky druhy prémiových doplnkov.

Ak si myslíte, že spoločnosti, ktoré sa dopúšťajú týchto podvodov, sú nejakými podvodnými podvodmi, ktoré korisťujú na nič netušiacej verejnosti, veľmi sa mýlite. Z dôvodu rozsiahleho marketingu a agresívneho PR dokázali niektorí z najhorších páchateľov úspešne vypratať svoj imidž.

Aj keď sa nemusíme pomenovávať a hanbiť, existuje prevažujúce verejné blaho, ktoré vychádza z identifikácie týchto páchateľov, ktoré prevažuje nad obavami z ubližovania.

Najlepší web hosting Austrália (2020)Do toho, ocko - Majú úhľadný marketing, ale nenechajte sa zmiasť. Ich služba je zatiaľ nízka kvalita, nevadí vám, že vám budú účtovať poplatok za doplnky, ktoré by boli pre ostatných hostiteľov bezplatné. Myslíme si, že ich reputácia je falošná, hoci sú často ponúkaní ako najlepší webhosting v Austrálii. ScamDaddy by bol v našom odhade vhodnejším názvom.

Najlepší web hosting Austrália (2020)Sieťové riešenia - Nejako sa im podarilo skombinovať obávaný, nesvätý grál webhostingu - zlé služby a nekvalitné servery. Sú to hrozná voľba, preto dôrazne odporúčame nepočúvať nič, čo hostí preskúmania hostiteľa, ktoré rozširuje ich imaginárne cnosti.

Ak sa rozhodnete pre lacný webhosting, dajte si pozor, keď sa pokúsite vymaniť sa z okov a rozhodnete sa prejsť na lepšieho poskytovateľa. Urobia z toho taký problém, že budete chcieť, aby ste od začiatku odišli s poskytovateľom kvality.

Web Hosting - veci, ktorým sa treba vyhnúť ako mor.

Majitelia malých podnikov požadujú nízke náklady a minimálne režijné náklady. Avšak pár babiek, ktoré by ste mohli ušetriť, nestojí za bolesť a zármutok, s ktorými sa stretnete neskôr.

  1. Zbavte sa potenciálnych bezpečnostných porušení - Nie je žiadnym prekvapením, že títo weboví hostitelia využívajúci dno majú laxné bezpečnostné postupy. Vždy sa snažia orezávať zákruty a v konečnom dôsledku nemajú v centre záujmu svojich klientov, aby investovali do špičkových bezpečnostných opatrení. Pokiaľ ide o našu podporu, webový server 000Webhost mal únikom 13 miliónov používateľských mien a hesiel.
  2. Nakoniec zistíte, že niečo, Čokoľvek je viazané na náklady, ktoré vám navyše - Tieto hostitelia zliav nájdu niekoľko skrytých spôsobov, ako vytrhnúť nešťastné obete. Najbežnejšou je balkanizácia predmetov a účtovanie rôznych poplatkov, ktoré nemajú podnikajúce. Napríklad môžu účtovať zákazníkom 30 dolárov za registráciu domény, ďalších 30 dolárov za základnú ochranu súkromia a za SSL 100 dolárov. Skôr ako to budete vedieť, neveríte na účet 160 dolárov ročne!
  3. Slabé susedstvo IP - Hostitelia nízkej kvality sú o tom preslávení a mali by ste si dávať pozor na túto prax, pretože faktory, ako je hustota hostenia, počet a kvalita domén hostených na konkrétnom serveri, ovplyvňujú vaše vlastné poskytovanie služieb. Ak napríklad webový hostiteľ na 16 IP adrese dokáže zdieľať tento priestor IP medzi napríklad 9,5 tis. Webmi, mohlo by to sťažiť optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja (SEO)..
    Ak je väčšina webových stránok na tejto adrese IP spamom, a teda potenciálne nebezpečnými susedmi, máte skutočné problémy, pretože by to malo nepriaznivý dopad na vaše podnikanie. Nízkokvalitné weby so zlou povesťou hostené na tej istej adrese IP alebo v podsiete, ako sú tie vaše, vaše webové stránky oslabia.

Čo určuje rýchlosť hostingu?

Určenie rýchlosti hosťovania nie je raketová veda, takže sa neprekážajte. Rýchlosť hostenia ovplyvňujú dve jednoduché pravidlá: dátové centrá a vyhradená adresa internetového protokolu (IP).

Dátové centrá sú pulz, pulz rýchlosti riešenia. Preto najrýchlejší weboví hostitelia majú vždy dátové centrá (y) so super latenciou. Predtým sme diskutovali o nebezpečenstvách, ktoré môžu mať vaše dobré meno na vašom webe, a v konečnom dôsledku o optimalizácii SEO, ktorú predstavuje praktika slabého susedstva IP.

Na druhej strane vyhradená IP zvyčajne podporuje rýchlosť. 90% času však pre svoju doménu nemusíte mať výhradnú adresu IP, pretože mnoho konfigurácií WordPress ju nevyžaduje..

Výber medzi hostiteľmi založenými na systéme Windows alebo Linux

Voľba medzi proprietárnym operačným systémom Windows (OS) a jeho náprotivkom s otvoreným zdrojovým Linuxom trvá už nejaký čas. Obaja sa však vyvinuli, aby vyhovovali požiadavkám internetového veku. V dôsledku toho by vám výber jedného z nich nepriniesol neprekonateľnú nevýhodu.

Väčšina aplikácií na strane servera je vyvinutá s cieľom pôsobiť na viacerých platformách. OS však môže podporovať iba niektoré aplikácie na webhosting. Napríklad cPanel je iba v systéme Linux.
Systém Windows obsahuje aj niektoré vývojárske nástroje navrhnuté tak, aby fungovali iba v OS. V opačnom prípade môžete pomocou nastavenia virtualizácie získať podporu pre aplikáciu, ktorá nie je kompatibilná s OS, ktorý používate..

Aj keď nemáme štatistiku, predbežné dôkazy naznačujú, že väčšina webových hostiteľov používa systém Windows. Tieto faktory zdôrazňujú ich jedinečnosť:

windows

Najlepší web hosting Austrália (2020)Windows je už desaťročia vlajkovou loďou spoločnosti Microsoft a operačným systémom. Výsledkom je, že ak pôjdete s hostiteľom so systémom Windows, budete mať k dispozícii databázy a aplikácie Window, ako napríklad ASP.Net. Za hostiteľské platformy so systémom Windows zvyčajne platíte o niečo viac ako za systém Linux, aj keď systém Windows má tendenciu častejšie padať. Jej autorská povaha je pravdepodobne zodpovedná za zvýšené výdavky, ale aspoň získate podporu od spoločnosti Microsoft.

linux

Najlepší web hosting Austrália (2020)Linux je najpoužívanejší server, čo z neho robí priemyselný štandard. Je to lacnejšie ako systémy Windows, ale to neznamená, že máte obmedzenú kvalitu. Jeho servery sú veľmi spoľahlivé a umožňujú vám spustiť takmer akúkoľvek aplikáciu.

Linux je tiež veľmi dobrý s väčšinou moderných programovacích nástrojov, ako sú skripty, a je pomerne populárny ako platforma pre vývoj webových aplikácií. Ak ste navrhli webovú aplikáciu, pravdepodobne ste sa stretli so systémami LAMP. LAMP je skratka pre Linux, Apache, MySQL a PHP.

Čo je to „neobmedzený“ hosting a ako to funguje?

Najlepšia analógia pre „neobmedzený“ hosting je, že je podobný vášmu obľúbenému bufetu all-you-can-eat. „Neobmedzený“ hosting sa týka ponúk, pri ktorých poskytovateľ nestanovil obmedzenia zdrojov. Je tiež dôležité poznamenať, že tieto typy ponúk majú vplyv iba na primerané situácie. Je potrebné pamätať na to, že ponuka sa pravdepodobne nebude dať uplatniť, ak získavate milióny zobrazení stránky.

Medzi prostriedky, ktoré sa zvyčajne rozširujú v rámci tejto neobmedzenej zdvorilosti, patrí diskový ukladací priestor, šírka pásma, prenos údajov av niektorých prípadoch počet domén addon. Neobmedzené doménové doplnky sú atraktívne, pretože poskytovateľ hostingu vám ponúka možnosť hostiť toľko webových stránok, koľko chcete za prijateľnú cenu..

Tieto ponuky majú prilákať nových zákazníkov, a tak sa nenechajte unášať reklamou, ale skontrolujte skôr príslušné podmienky. Nepáči sa vám, ak sa pri obmedzenej prenosovej rýchlosti zníži ponúkaná neobmedzená šírka pásma a výrazne sa spomalí.

Preto sme v našich austrálskych recenziách hostingu uviedli rozsudok, aby sme nezahrnuli žiadnych hostiteľov, ktorí tvrdia o neobmedzených nárokoch na ponuku hostingu.

Počiatočné kroky k hosťovaniu domén v Austrálii

Zriadenie webovej stránky sa týka niekoľkých vecí. Aj keď sme hovorili o najlepších hostingových platformách v Austrálii, o spustení webovej stránky môže existovať toľko vecí, o ktorých neviete. Nebojte sa, pretože sme tu, aby sme vám pomohli.

Možno existujú terminológie, o ktorých nepoznáte alebo nie sú oboznámené s webhostingom. Môže ísť o záznamy mien, hostingové balíčky, registráciu doménových mien atď. Tieto podivne znejúce výrazy by vás nemali vystrašiť, pretože nie sú také zložité, ako sa zdajú. A okrem toho sme tu, aby sme vám pomohli. Toto sú najpravdepodobnejšie terminológie, s ktorými sa stretnete pri svojej snahe vytvoriť webovú stránku, takže čítajte ďalej.

Pre tých, ktorí hľadajú riešenie od spoločnosti New Zelander, pozrite si nášho sprievodcu najlepším hosťovaním nz.

domény

Najlepší web hosting Austrália (2020)Každý začína doménou. Predtým, ako budete môcť nastaviť web alebo hosting akéhokoľvek druhu, musíte mať názov domény. Laicky povedané, doména je názov vášho webu. Názov domény je hlavnou časťou adresy URL webových stránok, ktorá je umiestnená bezprostredne za protokolovým reťazcom (http (s)) a www (celosvetový web). Túto adresu používajú používatelia internetu na nájdenie vašich webových stránok.

Registrácia domény je proces, ktorým prejdete, aby ste získali doménu a dostali ju pod svoju kontrolu. Po vytvorení funguje doména ako základ niekoľkých ďalších plodných online aktivít. Následne môžete do svojej domény pridať stránky, blogy, funkcie elektronického obchodu alebo dokonca subdomény.

Austrálske registre domén a registrátori

Najlepší web hosting Austrália (2020)Register domén je databáza, ktorá obsahuje všetky názvy domén spolu so všetkými sprievodnými informáciami o registrujúcich v doménach najvyššej úrovne (TLD), ako sú napríklad .com, .net a.org..

Spoločnosť musí mať akreditáciu, aby mohla predávať doménové mená ľuďom. Organizácia, ktorá je akreditovaná, sa nazýva registrátor. Verejnosť potom môže prostredníctvom nich kúpiť názvy domén alebo preniesť už vlastnenú doménu na iného registrátora.

Register je preto ako veľkoobchodný výrobca, zatiaľ čo registrátor je podobný obchodu alebo predajcovi.

Ako servery DNS (DNS) pomáhajú internetu

Doména, ktorú ste práve získali, sa uloží ako postupnosť čísiel známych ako adresa IP na serveri doménových mien (DNS). DNS potom vezme záznamy doménových mien vhodné pre človeka, ktoré sú doménami, ktoré ľudia zadávajú ako webové adresy, a mapuje ich na svoju príslušnú IP adresu..

Chyby webhostingu, ktorým sa treba vyhnúť

Nastavenie vášho webu na hostiteľovi nie je presne raketová veda. S dostatočným zdravým rozumom a náležitou starostlivosťou by nemalo byť ťažké uspieť. Zdravý rozum však nie je veľmi bežný, takže tu je niekoľko vecí, ktorým sa treba vyhnúť ako mor.

  1. Chystáte sa na najlacnejšieho hostiteľa, ktorého nájdete - Existuje určitá výhoda pri znižovaní nákladov a hľadaní zliav. Musíte si však uvedomiť, keď výsledkom kompromisu za najlacnejšie a najnižšie náklady je albatros mizerného produktu visiaceho okolo krku.
  2. Výber platformy CMS inej ako WordPress - Bez ohľadu na druh webovej stránky, ktorú vytvárate (blog, online noviny, elektronický obchod), má WordPress kompetencie a jednoduchosť, aby vám uľahčila prácu. A oh, spomenuli sme, že má prosperujúcu komunitu a používa ju 33% všetkých webových stránok?
  3. Čítanie jemnej tlače - Vyžaduje si to ďalšie rozpracovanie? Ak vám hostiteľský poskytovateľ sľubuje neba a zem, keď na spustenie získate „neobmedzené“ zdroje, je potrebné prečítať si drobné písmo, aby ste vedeli, kde sú skryté právne medzery..
  4. Platba za SSL - Legitímni hostitelia v dobrej viere nevyžadujú, aby ste platili za certifikát SSL (Secure Socket Layer) (SSL).

Nájdenie najlepšieho hostiteľa v Austrálii - Zabalte ho úhľadným lukom

V tomto článku sme sa pokúsili o podrobnosť bez toho, aby sme vás ohromili množstvom informácií. Napriek našim najlepším zámerom si uvedomujeme, že sa to musí veľa spracovať. Sprievodcu nemusíte prečítať naraz; je rozdelená na samostatné segmenty, takže ju môžete použiť ako referenciu a študovať podľa vlastného uváženia.

Pri hodnotení webhostingu majte na pamäti svoje špecifické potreby. Kvalita je dôležitá, preto nezakladajte nákupné rozhodnutia iba na cene. Váš web je dôležitou súčasťou vašej identity značky. Výsledkom je, že je príliš dôležité, aby sme pokorne prijali ocenenia poskytovateľov webhostingu na seba v nominálnej hodnote. Dúfajme, že tento sprievodca bude slúžiť na objasnenie vašej mysle na to, čomu sa treba vyhnúť a čo by sa malo prijať pri hľadaní poskytovateľa webhostingu..

Vďaka za zastavenie !

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me