Nejlepší správci hesel v roce 2020

Spíše než uložte největší nugget rady pro rozbíjející se závěr tohoto článku, pojďme to dostat pryč z cesty první. Pokud tak ještě neučiníte, okamžitě si zakupte a použijte správce hesel.

Dobře, můžete počkat, až si tento článek přečtete, abyste věděli, které z nich jsou nejlepší, ale získáte představu? Je to velmi důležité! Dnešní kybernetičtí zločinci nepředstavují drobné nepříjemnosti, jako například zlatá rybka, která vám okusuje prsty na nohou.

Tito kluci a holky jsou žraloci, kteří vám sundají nohu jedním kousnutím. Vaše nejlepší obrana proti hackerům je vytváření a používání světových hesel. Následující aplikace vám to pomohou.

Co je to Heck je Password Manager?

Jsme si vědomi, že si ani nemusíte být vědomi (i přes název kategorie s vysvětlením), co přesně dělá správce hesel. Bez obav. Jsme tu proto, aby to bylo všechno křišťálově čisté.

Nejprve trochu maličkosti o tom, co tvoří dobré heslo. Tady je náznak. Nemělo by obsahovat jména vašich dětí nebo domácích mazlíčků - ve skutečnosti by se nemělo vůbec podobat slovům v anglickém jazyce. To je příliš snadné na to, aby software hádající hesla praskl.

Většina online bezpečnostních odborníků by vám řekla, abyste použili něco nejméně šest až osm znaků, i když někteří jdou až 16, a ujistěte se, že používáte velká a malá písmena a speciální znaky, aby to vypadalo takto: Hgs3 @ 4j55nKX! Sl . Podívejte se, jak by to mohlo být těžší crack než „bobscomputer“?

Potom se stává problémem, že od Raymonda nebude žádná mysl Dešťový muž si mohli pamatovat takové složité položky pro každou online vlastnost, kterou používáte, která vyžaduje heslo.

… Tam se hodí dobrý správce hesel. To nejlepší z nich vám pomůže vytvořit a pravidelně měnit hesla, která jsou uložena ve virtuální „uzamykatelné schránce“ uvnitř samotného softwaru. ��

Váš správce se synchronizuje se všemi zařízeními, která používáte. Jediné, co musíte udělat, je zapamatovat si jediné heslo - to, které vám umožní přístup do správce hesel.

Při procházení správce vyplňuje hesla k webům automaticky, což vám umožní jít po své veselé cestě a učinit vás MUCH méně zranitelnými online.

Proces hodnocení

Pojďme hlouběji do toho, co konkrétně hledáme při porovnávání správců hesel. Zde jsou základy, které nejlepší softwarové produkty, které jsme přezkoumali, poskytují jako základní prvky:

 • Zabezpečení dat v cloudu a na vašem stroji nebo mobilních zařízeních
 • Použijte nejúčinnější formu široce používaného šifrování
 • Dodávejte balíčky pro Windows, MacOS, Android a iOS
 • Máte bezplatné možnosti, ale budete muset zaplatit něco za maximální užitek
 • Neomezená instalace na více zařízení pod jedním účtem
 • Neomezený počet hesel

Další významné funkce, které jsme našli u některých, ale ne u všech produktů, zahrnují upozornění na narušení dat a dvoufaktorové ověřování (to je dobrá věc - více později).

Jiní jdou nad rámec základní správy hesel a zahrnují místo pro bezpečné ukládání často používaných informací, jako jsou kreditní karty a osobní údaje. Výhodou je, že můžete bezpečně a rychle vyplnit položky, které často používáte při vyplňování formulářů online.

Ach jo, toto hlavní heslo jsme zmínili? Žádný z testovaných produktů vám jej neumožňuje obnovit, pokud jste zapomněli, ale v některých případech je můžete resetovat.

Pokud jste typ člověka, který používá tlačítka „zapomněl moje ID“ a „zapomněl jsem heslo“ častěji, než když změníte spodní prádlo, může se v budoucnu změnit chování. Neboj se. To je dobrá věc.

Zapnuto s přehlídkou!

Pojďme na to a prozradíme naše tipy na nejlepší správce hesel na trhu.

(Mimochodem, pokud se zajímáte o tu poslední funkci dole v seznamu - biometrické přihlášení - je to opravdu super. Možná dokonce i věci Jamese Bonda. Zde se můžete přihlásit pomocí jedinečných osobních identifikátorů, jako je hlas nebo otisk prstu. software.)

# 1. 1Password (✨3 volné měsíce pro naše čtenáře ✨)

(Best in Show - err - celkově)

 • Cena: 35,88 $ / rok
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS
 • Zdarma Verze Limit: 3-měsíční zkušební verze zdarma s neomezeným počtem zařízení
 • 2FA: Jo
 • Doplňky prohlížeče: Chrome, Firefox, IE, Safari, Edge
 • Biometrické přihlášení: Face ID, Touch ID na iOS & macOS, většina čteček otisků prstů Android

PROFESIONÁLOVÉ

 Cestovní režim brání „člověku“ vidět vaše osobní informace během mezinárodního cestování.

NEVÝHODY

Mohlo by to být o něco levnější

1Password začal život výhradně jako aplikace Apple, ale v průběhu let se rozšířil na většinu operačních systémů a viděl masivní zlepšení funkčnosti napříč deskou. 1Password je nyní kompatibilní s téměř 98% všech operačních systémů, které existují v zařízeních po celém světě.

Jakmile vyzkoušíte služby, velmi rychle si všimnete, že 1Password investoval do svých služeb spoustu času a zdrojů ve prospěch všech svých zákazníků - kteří mají přístup k zákaznické podpoře 24 hodin denně 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok. Navrženo tak, aby mělo nepropustnou ochranu, robustní funkčnost a bezproblémové rozhraní, 1Password se stal skutečným prémiová služba.

Neočekávejte proto jinou bezplatnou verzi, než je bezplatná zkušební verze, protože to není jedna z těch společností, které omezují služby. Buď se přihlásíte k odběru, získáte všechny bezpečnostní funkce a získáte úžasnou podporu, nebo vůbec nic nedostanete - což není špatné, prostě není ideální pro některé lidi.

Normálně 1Password poskytuje každému a 30denní bezplatná zkušební verze, ale protože Soukromí Austrálie tolik miluje 1 heslo ❤️, dostali jsme exkluzivní obchod. Všichni čtenáři v Austrálii Privacy a 3 měsíční bezplatná zkušební verze pouze do 9. října 2019 (Klikněte sem a získejte hned teď).

To vše řeklo, 1Password převzal trůn jako nejlepší správce hesel ve všech směrech. Podívejte se na naši kompletní recenzi 1 hesel zde.

# 2. Dashlane

(Nové, vylepšené a lepší než dříve)

 • Náklady: 40 $ / rok
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS, watchOS
 • Limit bezplatné verze: Jedno zařízení
 • 2FA: Ano
 • Doplňky prohlížeče: Chrome, Firefox, IE, Safari, Edge
 • Biometrické přihlášení: Face ID, Touch ID na iOS, většina čteček otisků prstů Android

PROFESIONÁLOVÉ

 Okamžitě změňte spoustu hesel.

NEVÝHODY

Trochu dražší než ostatní.

Dashlane, který byl původně uveden v roce 2012, prošel v průběhu let několika rostoucími bolestmi a inženýři společnosti neustále vyvíjeli vývoj kupředu a pokusili se o to, jak se zdálo. Teď na tom nezáleží.

Dashlane je umístěn na začátku našeho seznamu doporučení správce hesel jako druhá nejlepší volba. Proč? Několik dobrých důvodů.

Zaprvé se Dashlane zlepšil téměř v každé jednotlivé oblasti od doby, kdy jsme se na něj naposledy podívali. Nejen, že zahrnoval vážnou aktualizaci podpory prohlížeče - jsou zde zastoupeny všechny biggie - ale funguje stejně dobře jako desktop, cloud nebo mobilní řešení, se skutečně úžasným uživatelským rozhraním.

Pomocí Dashlane se NEMŮŽETE ztratit nebo zmást. U placené verze 40 $ / rok se možná budete cítit trochu odradeni cenou. Věřte nám, když budete poprvé moci hromadně měnit hesla kvůli porušení dat, budete jedním šťastným táborníkem. Podívejte se na naši úplnou recenzi Dashlane zde.

# 3. LastPass

(Pretty Darn Good Too)

 • Cena: 24 $ / rok
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Windows Phone, watchOS
 • Zdarma Verze Limit: Omezené sdílení hesel a dvoufaktorové ověření
 • 2FA: Jo
 • Doplňky prohlížeče: Chrome, Firefox, IE, Safari, Edge, Maxthon, Opera
 • Biometrické přihlášení: Face ID, Touch ID na iOS & MacOS, většina Android & Čtečky otisků prstů Windows

PROFESIONÁLOVÉ

 Masivní design a výkon za skvělou cenu.

NEVÝHODY

Někteří lidé upřednostňují skutečnou instalaci plochy, která neexistuje.

Budeme říkat, že mezi LastPassem a Dashlaneem není nic jiného než skok vzdálenosti, pokud jde o kvalitu, funkce, snadnou konfiguraci a podporu.

Zdá se, že bezplatná verze LastPass má méně funkcí než Dashlane a placená verze je výrazně levnější na $ 24 za rok.

Pro ty, kteří mají rádi život v cloudu, tento produkt nevyžaduje stahování ani instalaci; je plně přístupný přes webové rozhraní a rozšíření prohlížeče.

Pokud chcete platit pouze $ 24 / rok a nic víc, pak LastPass je vaší volbou a myslíme si, že s tím budete spokojeni. Pokud však dokážete ponořit náklady na Dashlane ve výši 40 $ / rok, což zahrnuje vše, co LastPass nabízí, a trochu víc - ah, zašroubujte jej - mezi těmito dvěma není špatná volba. Podívejte se na naši kompletní recenzi LastPass zde.

# 4. NordPass

(Nová, elegantní služba od zkušené značky)

 • Cena: 35,88 $ / rok
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Windows Phone, Kindle, BlackBerry
 • Limit bezplatné verze: Jedno zařízení
 • 2FA: Jo
 • Doplňky prohlížeče: iOS, Android, Chrome, Firefox, Opera, Edge
 • Biometrické přihlášení: Otisk prstu (na příslušných zařízeních)

PROFESIONÁLOVÉ

 Vynikající služby zákaznické podpory
 Špičková bezpečnost

NEVÝHODY

Může být drahé
K dispozici je pouze biometrie otisku prstu

Společnost Nord (Nords?) Je ve světě online bezpečnosti trochu staré jméno domácnosti. Jednoduše řečeno, jsou nejuznávanějším názvem ve světě VPN. Jejich služba správy hesel odpovídá tomuto záznamu.

Zabezpečení je, jak jsme očekávali, špičková linie. Šifrování nejvyšší úrovně, biometrická autentizace a architektura nulových znalostí (daleko chytřejší systém, než to zní) se spojí, aby byla bezpečnost pevnější než Fort Knox.

Také se snadno používá a ve službě, kterou bychom mohli najít, nejsou žádné zlomy. Poskytuje snadný a intuitivní zážitek s nativními aplikacemi OS a rozšířeními prohlížeče, o kterých si myslíme, že je to celý bod správce hesel.

Ve vzácných případech, kdy máte problém, je jejich zákaznická podpora oceněna nepřetržitě.

Pokud jste opravdu zkroutili naši paži, aby vyplivli vadu, na mysli pramení cena. Není to nesmírně drahé, ale je to tam, takže byste to měli docela věnovat zabezpečení heslem, abyste to ospravedlnili.

Existuje také skutečnost, že společnost NordPass poskytuje pouze biometriku otisku prstu, což může být bolest na zařízeních, kde to není možné.

V každém případě je to fantastická služba s skvělými rozšířeními prohlížeče, která doporučujeme. Mohlo by to také pokračovat v lezení po žebříčku, jak jej používáme v průběhu času.

# 5. Brankář

(Nejlepší levná možnost ochrany heslem)

 • Cena: 25,49 $ / rok (Pravidelně 30 $ / rok)
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Windows Phone, Kindle, BlackBerry
 • Limit bezplatné verze: Jedno zařízení
 • 2FA: Jo
 • Doplňky prohlížeče: Chrome, Firefox, IE, Safari, Edge
 • Biometrické přihlášení: Face ID, Touch ID na iOS & macOS, Windows Dobrý den, většina čteček otisků prstů Android

PROFESIONÁLOVÉ

 Skvělý design a silné bezpečnostní funkce.

NEVÝHODY

Na drahé straně vzhledem ke slabé schopnosti vyplňování formulářů atd

Keeper je skvělý správce hesel, který se rozhodl zaměřit na poskytování nejvyšší dostupné úrovně zabezpečení.

Kompromis pro tento klid mysli jsou pár nepříjemností, jedním z nich je nedostatečná schopnost hromadně měnit hesla. Další je, že se nemůžete dostat do mobilní aplikace pomocí jednoduchého čtyřmístného kódu PIN.

Pokud nepoužíváte nějakou formu biometrického přihlášení, budete muset zadat úplné hlavní heslo pokaždé. Musíte si položit jednu otázku.

Cítíte se v bezpečí? No, punk?

Promiňte, na vteřinu jsme se vrhli do jednolistého světa Dirty Harry… Zpět do reality.

Pokud je pro vás důležité zabezpečení za každou cenu nebo 30 $ za rok, může být vaším řešením Keeper.

# 6. Enpass

(Pokud se vám líbí funkční - a nic jiného)

 • Cena: 9,99 $ (jednorázový poplatek)
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Windows Phone
 • Limit bezplatné verze: 20 položek (pouze mobilní)
 • Ověření dvoufaktory: Ne
 • Doplňky prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera
 • Biometrické přihlášení: Dotkněte se ID na iOS & macOS, Windows Dobrý den, většina čteček otisků prstů Android

PROFESIONÁLOVÉ

 Žádné průběžné poplatky.

NEVÝHODY

Funkčně se jedná o ekvivalent bezplatné verze LastPass.

Oproti dosud recenzovaným produktům, Enpass je výhodné: zdarma pro stolní verzi a jednorázový poplatek (9,99 $) za používání mobilních telefonů.

Je zřejmé, že za takovou sladkou nabídku nedostanete všechny úhledné funkce a zvonky a píšťalky, které by ostatní mohli mít. V jednom případě - dvoufaktorové ověřování - pro robustní zabezpečení online nedostanete něco, co je považováno za velmi důležité.

Vzhledem k tomu, že průmysl správců hesel, stejně jako mnoho dalších, pokračuje v šíleném spěchu směrem k cloudovým úložištím a plánům předplatného, ​​Enpass dává přednost kopnutí staré školy. Zatímco zaměření na lokální ukládání dat by mohlo stísnit styl těch, kteří vždy hledají nové technologické vylepšení, kdokoli, kdo bude chtít dát jakékoli osobní údaje online, bude pravděpodobně mít rád Enpass.

Je to světlo na funkcích, ale pokud vše, co chcete, je něco levného pro správu několika hesel pro vás, tento produkt může být vaše odpověď.

# 7. Zoho Vault

(Další řešení bez ozdůbek)

 • Cena: Doplňková služba zdarma
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Windows Phone
 • Zdarma Verze Limit: Žádné sdílení
 • 2FA: Jo
 • Doplňky prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari
 • Biometrické přihlášení: Dotkněte se ID na iOS, většině čteček otisků prstů Android

PROFESIONÁLOVÉ

 Pro nepodnikatele zcela zdarma.

NEVÝHODY

Má problémy s přihlášením Google.

Pokud jste vy nebo vaše společnost již předplatitelem sady podnikových nástrojů Zoho, budete moci používat Zoho Vault jako bezplatná doplňková služba.

Pokud se jedná o správce hesel, který hledáte, může to být perfektní řešení. Prostě vím, že v porovnání srovnáním se neměří na naše oblíbené položky jako Dashlane a LastPass. Pozoruhodné chybějící funkce zahrnují hromadnou změnu hesla a vyplnění formuláře osobních údajů.

Proti Zoho Vaultovi nemáme na světě nic. Je to zdarma a pokud to hledáte, pokračujte ve svém špatném já. Realita je taková, že ve verzi FreePass zdarma získáte více funkcí.

Jedna věc, kterou tento správce hesel nabízí, je jedinečný ve své laskavosti, je schopnost čtyř a méně rodin sdílet hesla.

# 8. RoboForm

(Jako RoboCop - Old and Cranky)

 • Cena: 20 $ / rok
 • Platformy: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Chrome OS
 • Limit bezplatné verze: Jedno zařízení
 • 2FA: Jo
 • Doplňky prohlížeče: Chrome, Firefox, IE, Safari, Edge, Opera
 • Biometrické přihlášení: Face ID, Touch ID na iOS & MacOS, většina Android & Čtečky otisků prstů Windows

PROFESIONÁLOVÉ

 Je to levné a ... uh ... je to levné.

NEVÝHODY

Pokud hledáte intuitivní design pro dnešní diskriminační online surfujícího, hledejte dál. Nenajdete to tady.

RoboForm se poprvé objevil na scéně v roce 1999. Téměř byste potřebovali všechny své prsty a prsty na to, abyste počítali tak vysoko, což z technologického hlediska činí prakticky prehistorickou. I když prémiová verze je skromná cena 20 $ / rok, jedná se o další případ, kdy získáte méně než bezplatné verze dvou nejlepších doporučení.

I když to funguje spolehlivě při vyplňování formulářů a podpora prohlížečů a operačních systémů je slušná, Předtím, než bude RoboForm schopen konkurovat předním představitelům odvětví, potřebuje seriózní přepracování.

I přes naše vlažné doporučení provádí RoboForm základy až po šňupání: neomezená hesla, automatické vyplňování formulářů, zálohování cloudu, synchronizace více zařízení, zabezpečené úložiště a možnost udělit nouzový přístup jinému uživateli RoboForm..

Chcete-li Cloud nebo ne Cloud

Možná jste si někde všimli, že se v tomto článku někde nachází záloha, nejsme si jisti, kde bylo zmíněno, že jeden z produktů (1Password) nabízí možnost místního ukládání hesel. Zní to tak 1995, že? Legrační je, že tento scénář má ve skutečnosti malou bezpečnostní výhodu.

To znamená, že všechna vaše data a hesla jsou uložena na každém zařízení, které používáte; A jako je Dropbox umožňuje synchronizaci mezi zařízeními. Nejedná se o uživatelsky nejvýhodnější řešení, ale pokud jste si vědomi hyper-zabezpečení ...

Alternativní model, který přijali naši oblíbení Dashlane, LastPass a několik dalších, ukládá data do cloudu pomocí špičkové šifrovací technologie.

Přesto, bez ohledu na to, jak to říkáme, existuje realita, že hackeři mohou proniknout do cloudové služby a vaše hesla mohou být ohrožena. To však neznamená, že jejich lokální uložení znamená, že počítačový zločin nemá šanci způsobit neplechu.

Pokud jde o internet, absolutně všechno má potenciál být zranitelní zaútočit. V určitém okamžiku se prostě musíte rozhodnout, zda se chcete nebo nechcete účastnit nejvlivnější mediální platformy v celé historii.

Naše závěrečné slovo k tématu ... prozatím

Upřímně doufáme, že tento článek nebyl napsán zbytečně - že alespoň jeden chudý schlub tam venku v mezistebních pozemcích si ho přečte a rozhodne se začít používat správce hesel. V dnešní době je to hloupé.

S tím, jak sofistikovanost útoků škodlivého softwaru roste do té míry, že je možné počítač nepoužít, dokud nezaplatíte poplatek (ransomware), nemá smysl se s online bezpečností bavit. Tato technologie slouží k uzamčení vašeho stroje a osobních údajů pomocí skutečně silných hesel. Rádi bychom vám navrhli, abyste to využili.

Doufám, že tento článek byl užitečný, pokud ano, budete určitě chtít udělat vrchol v našem komplexním členění nejlepší VPN služby také v Austrálii.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me