Nejlepší webhosting Austrálie (2020)

Contents

Technické recenze a srovnání

Prověřili jsme 10 nejlepších poskytovatelů hostingu pro Australany, abychom vám ušetřili čas a peníze.

datové centrum v AustráliiWeb hosting prošel dlouhou cestu od prvních dnů nastavení vlastního FTP serveru a přidání každé stránky HTML jeden po druhém. Nastavení hostingu je nyní snazší než kdy jindy.

To je řečeno, poskytovatelé hostingu obecně spadají do 2 kategorií.

Ti, kteří tě chtějí přebít a ti, kteří to ne. Protože jste tuto stránku pravděpodobně našli hledáním „nejlepšího webhostingu“, předpokládám, že jste v tom druhém táboře. ��


Nejprve ale musím něco vysvětlit.

Pravděpodobně se podíváte na tento seznam a pomyslíte si, proč nezahrnul žádné místní australské společnosti. Důvody jsou jednoduché - servery, podpora a ceny od hostitelů jiných než Aussie jsou prostě lepší.

Vysvětlení je jednoduché - větší společnosti mají větší infrastrukturu, takže jejich náklady na zákazníka jsou ve skutečnosti nižší a předávají je vám.

Druhý je o něco techničtější. Je to o datová centra.

Datová centra můžete považovat za obří počítačové farmy, které ukládají váš web. Pokud čtenář chce číst váš obsah, podívejte se na nahraná kočičí videa nebo navštivte webové stránky své firmy, které si musí vyžádat soubory z datového centra.

Abychom byli naprosto tupí, Austrálie nemá nejlepší datová centra.

Proto se většina mých výběrů spoléhá na zámořská datová centra, s mým nejlepším výběrem používajícím nejmodernější singapurské datové centrum. Dobře, blbeček. Pojďme do této recenze a pomůžeme vám najít nejlepší tipy. ��

RANKWEB HOSTPRICELOAD TIMERATING
1 SiteGround 3,95 $ / měsíc 713 ms ★★★★★
2 Hostinger 0,99 $ / měsíc 389 ms ★★★★★
3 Bluehost 2,95 $ / měsíc 1,765 ms ★★★★★
4 HostGator 2,75 $ / měsíc 657 ms ★★★★★
5 A2 Hosting 2,94 $ / mo 223 ms ★★★★★

Co je to Privacy Australia?

Ochrana osobních údajů Austrálie věří ve slavnostní mandát na obranu velmi křehkého pojmu digitální důstojnosti. Tato snaha je v naší společnosti nyní naléhavější, když je obléháno soukromí a data lidí. Kompromisy s údaji a narušení jsou trvalou hrozbou ze strany maligních herců a hackerů pokrývajících řadu individuálních, podnikových a dokonce i národních států..

Posláním naší společnosti Privacy Australia je zajistit, aby oddělení vašeho soukromého života, které by mělo být stejně tajné, jak chcete, nezasahovalo do vašeho veřejného já bez vašeho souhlasu. Chceme, aby všichni Australané pochopili rychle se rozvíjející svět ochrany osobních údajů. Protože bez tohoto porozumění nelze digitální svrchovanost silně bránit.

Jmenuji se William J. Ellis a semena organizace Privacy Australia byla zaseta, když jsem v roce 2008 pracoval jako bezpečnostní analytik v Pekingu. Začalo to jako pokus obejít čínský zákaz základních webových stránek, jako jsou Wikipedia a Facebook (tento zákaz pokračuje dodnes) s mnohem větším objemem a těžkopádností). Přitom jsem narazil na temné standardy virtuálních soukromých sítí a soukromí Austrálie klíčilo z mé reakce na tento problém.

���� Australian Hosting Recenze ����

Nechceme vás zaplavit informacemi. Přestože jsme poskytli spoustu informací, přesto jsme je snadno pochopili. Hodnocení našich hostitelů číselné slouží tomuto účelu tím, že poskytuje okamžitý snímek o jejich hierarchickém stavu.

Naše systémy hodnocení umístí naše vybrané hostitele v sestupném pořadí doporučení, počínaje nejlepším doporučením, poté následují ostatní. Abychom se dále vyhnuli zbytečnému informačnímu zatížení, zahrnuli jsme pouze pět nejlepších možností.

Pokud máte nějaké dotazy, můžete nás kontaktovat zde.

Nejlepší webhostingové služby v roce 2020

Níže je pět nejlepších australských recenzí webhostingů na základě nákladů, rychlosti, zákaznických služeb a dostupnosti.

1. SiteGround - zahrnuje více než 2 miliony domén

Cena - 3,95 $ měsíčně
Průměrná doba bezporuchovosti 99,95%
Průměrná doba načítání 713 ms

SiteGround se vyznačuje jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů hostingu v komunitě WordPress s nejvyšším hodnocením. Australané zřejmě s tímto rozsudkem souhlasí.

Snadná instalace a nastavení ✅

Poskytují jedinečná interní řešení WordPress, která jsou velmi rychlá a bezpečná, aby vaše stránky byly co nejrychlejší a nejbezpečnější. Ale SiteGround není jen jízda na kabátě WordPress jako nej všudypřítomnějšího systému správy obsahu. Kromě toho, že jsou skvělým řešením pro nové i zavedené projekty WordPress, nejedná se o trik s jedním trikem.

Například mají vysoce přizpůsobenou službu zákaznické podpory, která je dobře informovaná, rychlá a přátelská. Mají také další konkurenční výhody, které jim umožňují vyniknout z davu.

Rychlé rychlosti, SSL zdarma a aktualizace ✅

Optimalizované plány hostování zahrnují špičkové funkce, jako jsou automatické upgrady, vestavěné ukládání do mezipaměti WP, rozšířená a rozptýlená síť pro doručování obsahu (CDN), pracovní postup jedním kliknutím a kontrola verzí GIT. Svou řešení zajišťují ve vlastní budově, což jim poskytuje flexibilitu a vhodnost přizpůsobit tato řešení potřebám jejich zákazníků..

Nejlepší výkon a podpora ✅

Zatímco jiní poskytovatelé nabízejí nízké počáteční a obnovovací sazby, výkon serveru SiteGround, pokud jde o rychlost, spolehlivost provozu a robustní podporu, mnohem lepší, než co mohou nabídnout ostatní hostitelé. Tam jsou známé jako nejlepší podpora 24/7 v oboru, natolik, že jsou oficiálním poskytovatelem hostingu „WordPress“.

SiteGround také nabízí některé z nejnižších sazeb za všechny sekundární doplňky služeb, jako je obnovení, ochrana proti cloudflare a SSL zdarma.

2. Hostinger - nejlepší levný hostitel

Počínaje 0,99 $ měsíčně
Průměrná doba bezporuchovosti 99,1%
Průměrná doba načítání 389slečna

Pokud hledáte, jak ušetřit peníze na webhostingu, aniž byste obětovali kvalitu, pak už nemusíte hledat Hostinger, což je odpověď na váš úkol o dostupnosti.

Přestože je propagační cena vnímána jako rozšířená marketingová taktika, zejména v hostitelském průmyslu, jehož cílem je zachytit nízko visící ovoce, Hostinger přesto zvládl umění této strategie a zajistil, že přínosy ovlivní vás stejně tak, jako oni..

Nejlevnější hostitel bez obětující kvality ✅

Hostingerova cena obvykle kolísá od 0,99 do 2,15 $ za měsíc na polopravidelném základě. Chcete-li plně využít výhody nízké ceny, můžete cenu snížit až na 48 měsíců. To v podstatě poskytuje uživateli s výhodnou hosting cenu pod 70 dolarů, což je docela pozoruhodné.

Pokud máte nějaké mylné představy nebo se obáváte, že by jejich služba mohla být kvůli jejich cenám nižší, rychle vás zbavme této představy. Přestože se jedná o relativního nováčka, Hostinger splňuje svůj slib.

Hostinger poskytuje všechny základní funkce, které nabízejí ostatní poskytovatelé hostingu, ale s extra sladením jeho úžasné ceny. Nevýhodou je, že nedostanete všechny atraktivní doplňky, které jsou součástí všech plánů. Je tedy na vás, abyste si před vyzvednutím balíčku zkontrolovali, jaký rozsah funkcí očekáváte..

Bezplatná doména s registrací ✅

Kromě výhod nákladů a cen stále nabízí mnoho záruk rizika a ochrany: poskytuje a bezplatná doména používat kromě SSL zdarma ochrana. Kromě toho budete stále dostávat štědré záruka vrácení peněz trvající 30 dní! A to zahrnuje nabízený balíček nejnižší úrovně.

Základem je, že Hostinger je skvělá volba, zejména pokud se snažíte ušetřit spoustu peněz u hostitele, který stále poskytuje vynikající výkon.

Profesionální tip - Hledáte další hostitele se slevou? Podívejte se na našeho průvodce levným webhostingem v Austrálii.

3. Bluehost - nejspolehlivější hostitel, ale laskavý

Počínaje 2,95 $ za měsíc
Průměrná doba bezporuchovosti 99,74%
Průměrná doba načítání 1,765 ms

Pokud jste dělali cvičení sdružování slov, první věc, která by se pravděpodobně týkala ohledně Bluehost, je slovo „snadné“.

Bluehost se mimo jiné díky své jednoduchosti použití odlišil od smečky. Pokud se v pozitivních online recenzích, které čtete o Bluehostingu, objevuje jedno opakující se téma, je to, že vyniká jako jedna z nejlepších webhostingových služeb pro začátečníky..

Společnost jasně chápe bolestivé body, které začátečníci na lůžku, a proto šli nad a dále, aby zajistili, že tento proces je méně matoucí pro lidi, kteří se pustí do hostování poprvé.

1 Klepněte na Instalace pro WordPress + Tony průvodců ✅

Bluehost propůjčuje této hladké plachtění několik věcí. Jeho rozhraní a nástroje jsou zaměřeny na úroveň intuitivity, kterou začátečníci pochopí a ocení. 1-Click možnost instalace která je součástí všech jejich plánů, je také obrovským lákadlem pro začátečníky, kteří nejsou technicky zdatní pro vícekrokové procesy zapojené do tradičních instalačních procedur.

Přestože je rychlost Bluehostingu dobrá, má tendenci zažívat zpoždění a zpoždění u větších webů. Jednu věc však nemůžete popřít: jsou velmi perzistentní. Jsou mimořádně kvalifikovaní v oblasti marketingu a reklamy, takže se při návštěvě svých webových stránek začněte dívat, jak vás vaše reklamy sledují všude.

65% sleva na všechny plány (ale drahá upsells) ❌

Kromě agresivního marketingu je jeho konkurenční cena dalším atraktivním aspektem Bluehostu, díky kterému je pro začátečníky lákadlem: v současné době můžete získat 65% slevu na všechny plány. Jako by to nestačilo, BlueHost také nabízí 100% záruku vrácení peněz. To je ideální pro živnostníky a blogery, kteří právě začínají a uvědomují si, že by mohlo chvíli trvat, než zpeněžit své webové stránky.

To je řečeno - BlueHost se bude snažit účtovat vám, paže a nohu za všechny jejich služby.

4. HostGator Cloud Hosting - nejlepší cloudový hosting za cenu

Počínaje 2,75 $ měsíčně
Průměrná doba bezporuchovosti 99,4%
Průměrná doba načítání 657 ms

Webové stránky a gátoři možná dva podivní spolužáci, ale HostGator nějak dokázal, aby manželství fungovalo.

Pokud byla drsnost aligátora inspirací pro název místa, je to výstižná metafora. Jak se říká, nejlepší schopností je dostupnost, takže spolehlivost služby je jedním z nejdůležitějších a nejcennějších atributů jakéhokoli webu. HostGator provádí tuto funkci v piky, poskytuje vynikající uptime pro své služby za nízkou cenu.

Úžasný výkon a doba provozu ✅

Za posledních 16 měsíců zveřejnil příspěvek v průměru 99,98% dostupnosti. HostGator také dokáže udělat pár dalších věcí docela dobře. Kromě své zdařilé pohotovosti jsou také ohromující rychlé servery, které má, také pozoruhodné.

Tvrdí, že mají „až 2x rychlejší doby načítání“ v důsledku různých funkcí, jako je prvotřídní hardware, servery s nízkou hustotou a více vrstev ukládání do mezipaměti.

Je docela uklidňující, že mohou stát za svými službami a že jako zákazník nebudete potrestáni, pokud dojde k dočasnému poklesu výkonu.

Skvělé pro malé podniky Hosting ✅

Například ve scénáři, kdy se průměrná doba provozu za měsíc dostane pod 99,9% za měsíc, mohou jejich zákazníci pravděpodobně získat platební kredit za celý měsíc. Tato úleva však vylučuje plánovanou údržbu nebo jiné jednorázové události týkající se fluke. Pro klienty je však uklidňující vědět, že jejich podnikání nebude penalizováno, pokud se výkon hostitelských služeb dočasně uklidní.

Pokud jde o uživatelskou přívětivost, společnost WestGator spustila funkci pro tvorbu webových stránek, která pomáhá čtenářům s jejich instalací. Pro nezasvěceného nového uživatele, který se stále potýká s technickými možnostmi hostování, vytváří tvůrce webových stránek vytváření svých webových stránek hračkou.

Díky těmto atributům a robustní základně globálních serverů je HostGator výjimečnou volbou. Jeho cena však maluje poněkud komplikovanější obraz. Je pozoruhodné, jak se náhodné načítání stránky a rychlost provozu jejich sdílených serverů stalo, Cloudova služba HostGator je vyhodila z vody.

Což pak vyvolává otázku - proč se zákazníci nespadají na sebe a upgradují na cloudovou službu. Odpověď na tuto otázku se stane náhodou. Cena inzerovaná pro možnost Cloud společnosti HostGator začíná na 4,95 $ / měsíc a stoupá na 9,95 $ / měsíc. Tento šok s nálepkou je pro zákazníky zcela vypnutý a místo toho je nutí držet se sdíleného hostingu. Nepomůže to, že vás cloudová možnost zamkne i na delší, tříleté období.

Ale je tu i nějaká stříbrná podšívka, protože Gator situaci vylepšil tím, že nabízí exkluzivní slevu, čímž snižuje své cloudové ceny na pouhých 2,99 $ / měsíc. To v podstatě znamená, že za to získáte mnohem lepší službu a přitom platíte pouze sazby za sdílený hosting. Sleva se však v současné době vztahuje pouze na jeden, tři a šestiměsíční plány. Takže po počátečním období se cena následně zvýší na 8,95 $, což je míra obnovy podle nejnižšího plánu.

5. A2 Hosting - skvělý výkon za cenu

Počínaje 2,94 $ měsíčně
Průměrná doba bezporuchovosti 99,1%
Průměrná doba načítání 223 ms

Speed ​​zabíjí říkají, ale ve světě online hostingu by to také mohlo zvýšit životnost vašeho podnikání. Vynikající rychlost A2 Hosting se řadí mezi nejlepší v oboru. Je to komplexně fungující hostingová platforma s všestrannou dobrou hrou, která zahrnuje extrémně dlouhou dobu provozuschopnosti a užitečnou zákaznickou podporu.

A2 Hosting má stálou sílu. Bylo to již od roku 2001 a A2 má kromě své dlouhověkosti rekordní výsledky, pravidelně se každoročně objevuje v seznamu „Nejlepší webhostingová služba“ společnosti PCMag..

A2 vytvořila náš seznam na základě svého silného záznamu v oblastech od společných měsíčních plánů s rudimentárními funkcemi až po balíčky zaměřené na vyhrazené servisní plány. Přestože většina datových center A2 Hosting je umístěna v Michiganu, stále funguje dokonale pro malé podniky v celé Austrálii.

Jak si vybereme - Složky, které tvoří naše kritéria pro webhosting

Říkají, že byste nikdy neměli chtít vědět, jak se klobása vyrobí. Protože jsme jádrem rebelů a protikladů, rádi ohýbáme pravidla, abychom zacházeli s našimi zákazníky jako s dospělými, a tak odhalujeme obsah černé skříňky, kterou jsme použili k posuzování hostitelských služeb na našem seznamu.

Takže bez dalšího povyku a v žádném zvláštním pořadí důležitosti byla tato kritéria použita k přesunu pšenice z plev:

Spolehlivost (doba provozu a prostoje)

hostování uptimeSpolehlivost je důležitá metrika, protože chcete, aby byl váš hostitelský poskytovatel spolehlivý. Pokud mají k dispozici ty nejlepší funkce, ale nemůžete se na ně spolehnout, že budou poskytovat konzistentně, nedělá vám to nic dobrého.

Vysoká dostupnost je charakteristickým znakem hostitelské služby, která zaručuje určitou úroveň provozního výkonu, zejména po dobu, která je vyšší než obvykle.

Jednotlivé faktory, které představují aspekty spolehlivosti, jsou prostoje a prostoje. Aniž by se příliš dostalo do plevelů, je doba provozu považována za měřítko nepřetržitého, nepřerušeného sledu času, který hostitelská platforma zažívá..

V perfektním světě by hostingové systémy měly v ideálním případě provozuschopnost 100%. Ale takové dokonalosti je téměř nemožné udržet nebo dosáhnout. Pokud jde o hostingové služby, je to doba, vyjádřená v hodinách, kterou server může poskytovat služby a zůstat k dispozici.

Porozumění prostojům

Prestoje jsou opakem uptime, což ukazuje na trend špatným směrem. Uptime je důležitá statistika, na kterou se musíme zaměřit, protože to signalizuje, zda je vaše služba dostupná uživatelům. Netřeba dodávat, že pokud váš web není k dispozici, odráží se na vás špatně. Vypadá to neprofesionálně, bolí vaše podnikání a je velmi škodlivé pro vaši značku.

Jako potenciální zákazník proto při pohledu na australské recenze webhostingu zvažte pouze ty služby s velmi malým prostojem, které mají rychlý systém obratu, takže případy, kdy nejsou k dispozici, jsou vzácné a většinou zahrnují běžnou údržbu.

Vysoké úrovně dostupnosti a dostupnosti dat lze obvykle dosáhnout použitím více redundantních systémů, aby se zajistilo, že jedna porucha nebude mít za následek prostoje, protože existují záložní systémy, které zabírají nevyužitou část. Je možné zjistit, zda poskytovatel hostingu má ve vašem regionu dostatečnou redundanci bezpečnou při selhání.

Kvalitní webhostingová služba, která tyto faktory drží ve velkém ohledu, bude navíc respektovat vaši firmu tím, že vám poskytne předběžné oznámení, a snaží se naplánovat jakékoli nevyhnutelné prostoje v obdobích, které povedou k nejméně narušením obchodu..

Rychlost

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)Naštěstí doba telefonického připojení k internetu skončila. Nedovolte poskytovateli hostingu, aby vás vtáhl zpět do temného věku. Vysokorychlostní internet a rozšířené širokopásmové připojení s doprovodnou bohatou šířkou pásma přiměly spotřebitele k přijetí základního standardu rychlosti a doby načítání služeb. Ve spojení s naším stále kratším časem pozornosti zákazníci nemusí čekat několik sekund, než se načte vaše webová stránka, bez ohledu na to, jak bohatý a zajímavý může být váš obsah.

Kromě toho, že je to důležité pro vaši profesionalitu a také pro optimalizaci vyhledávače (SEO), rychlost zvyšuje uživatelský komfort těch, kteří navštíví váš web. A pokud uživatelům poskytnete příznivou zkušenost, budou více ochotni se vrátit.

V důsledku toho je rychlost přístupu, kterou poskytovatel hostingu nabízí, nesmírně důležitá. Chcete-li zjistit, zda je hostitel rychlý, měli byste si sami vyzkoušet svou rychlost během časového období, a to jak v době špičky, tak mimo špičku..

Hosting zákaznické podpory

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)To, jak s vámi jako zákazník s vámi komunikuje jako zákazník, abychom vyřešili vaše obavy a dotazy, nelze přeceňovat. Špatná podpora zákazníků je jedním z důvodů, proč klienti zakašlí v podnikání. Může existovat významný rozdíl v kvalitě podpory přijaté od jednoho hostitele k druhému.

Většina webhostingových služeb nemá dostatek pracovníků zákaznické podpory, aby mohli reagovat na požadavky v reálném čase. I když nemusí mít dostatečný počet zaměstnanců, kteří by odpovídali na telefonní hovory, měli by však být schopni odpovědět na váš dotaz e-mailem.

Pravidlem je průměrná doba odezvy na váš dotaz je 24 hodin. Vynikající doba odezvy je však v rozsahu 4 hodin. Pokud se však k vám vrátí více než den nebo dva, jedná se o červenou vlajku. To znamená, že jim chybí dostatečný personál, který by mohl na vaši žádost reagovat rychle, nebo co je horší, prostě jim to nezáleží.

Buďte také opatrní, pokud neposkytují technickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok. Protože selhání serveru nezabere čas, postupujte opatrně, pokud během svátků nemají na svých pracovních pozicích podpůrné pracovníky..

Co je nejznámější a nejznámější webhostingová služba?

Jablka a pomeranče neporovnáváme přesně, takže může být obtížné posoudit různé hostitele kvůli všem dostupným hostitelským možnostem a cenám. Například jsou k dispozici někteří bezplatní weboví hostitelé, zatímco jiní stojí jen 1 $ nebo 2 $ měsíčně.

Výběr mezi webovými hostiteli s atraktivními, i když si konfliktními zájmy vyžaduje z vaší strany pečlivě organizovanou rovnováhu: nechcete na svém webhostingu jít příliš levně, a přesto byste neměli získat mocný hostitelský balíček, který nepotřebujete..

Proto nejlepší radou, zejména když nemůžete předvídat své budoucí potřeby, je udržovat jej zpočátku jednoduchý a poté upgradovat podle vašich potřeb.

Nejlepší typy hostování pro australské firmy

Každé podnikání má různé výklenky, kategorie produktů, cílové zákazníky a zaměření služeb. Proto nelze očekávat, že jejich hostingové potřeby budou monolitické. V důsledku toho existuje celá řada typů hostingu, které uspokojí potřeby různých podniků. Budeme se zabývat nejběžnějšími typy webhostingových plánů, abyste mohli určit, který z nich nejlépe vyhovuje potřebám vaší firmy..

Existuje pět širokých kategorií, pod nimiž jsou webhostingové služby zastřeny. Jedná se o sdílený virtuální server (VPS), cloud, dedikovaný a prodejce. Bez dalšího přebuzení, pojďme podrobně přezkoumat každý druh hostování plánu.

Co je Sdílený hosting?

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)

Sdílená webhostingová služba je služba, ve které několik webů sídlí a sdílí jeden webový server. Jak název napovídá, znamená to, že služby serveru nejsou vyhrazeny výhradně pro jeden web. Prostředky serveru jsou spíše distribuovány mezi několik webových stránek.

Toto je nejúspornější volba pro hosting, protože obecné náklady na údržbu serveru jsou rozloženy na mnoho zákazníků. Díky tomu je to nejméně nákladná možnost, protože u tohoto typu hostingu si v podstatě pronajímáte prostor, který sdílíte s jinými weby. Má vždy jednoduchý plán a postup nastavení.

Uspořádání sdíleného hostování funguje, protože většina webových stránek provozuje malé množství provozu, takže sdílený server není zatížen obtížně. Webové stránky tedy mohou adekvátně sdílet serverové zdroje, aniž by čelily problémům s výkonem.

Co je to VPS Hosting?

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)

Dalším logickým krokem a upgradem nad sdíleným hostitelem je hosting virtuálního soukromého serveru (VPS). Virtuální stroj emuluje počítačový systém, ale není to skutečný fyzický stroj. VPS je spíše softwarový program nebo operační systém, který projevuje chování samostatného počítače. Protože je založen na architektuře počítače, může poskytovat funkčnost skutečného počítače a provádět úkoly, jako je spouštění aplikací a programů, jako je samostatný počítač..

Co z virtuálního soukromého serveru dělá skvělou možnost hostování? Je to přirozený vývoj ze základního sdíleného plánu, který představuje vylepšenou možnost hostování pro malé a střední podniky frustrované omezeními, která přicházejí s většinou sdílených webhostingových služeb, pokud jde o provozuschopnost, úložiště a rychlost..

Velkou výhodou používání VPS je to, že ačkoli funguje podobně jako skutečný server, máte nad ním plnou kontrolu na rozdíl od sdíleného hostingového serveru, a přesto nezaplatíte, jako kdybyste používali dedikovaný server. Na rozdíl od sdíleného hostovacího plánu je však proces nastavení a správy složitější.

Co je Cloud Hosting?

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)

Cloud hosting a cloud computing rostly v posledních letech na popularitě. Cloud computing je on-demand dostupnost zdrojů z počítačového systému. Mezi zdroje, které zákazník pronajímá, patří ukládání dat, výpočetní výkon počítače; nyní jsou však pod kontrolou a přímou aktivní správou uživatele.

Podobně se cloud hosting stává stejně populární spolu s nárůstem cloud computingu. Pokud požadujete cloudový hosting, pořizujete výpočetní prostředky od poskytovatele nebo zařízení cloud computingu, které vám pomohou hostit vaše data, služby a / nebo řešení. V cloudhostingu je Divide and Rule název hry. Tento koncept je implementován do cloudového hostingu tak, že zdroje vašeho webu jsou rozloženy na více než jeden webový server. V důsledku toho je vám poskytnuta podle potřeby

Ačkoli to má podobnost s VPS, základní rozdíl mezi nimi je, že v cloud computingu uživatel používá distribuovaný systém serverů, skrze které jsou jejich zdroje šířeny, namísto vyhrazené fyzické adresy.
Mezi výhody, které pro zákazníka vyplývají z tohoto distribuovaného pracovního zatížení, patří snadná škálovatelnost a rychlejší načítání.

Co je vyhrazený hosting?

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)

Pokud máte sklon k tomu nejlepšímu, pak je vyhrazený hosting tou správnou cestou. Vyhrazená hostingová služba je druh internetového hostingu, ve kterém nesdílíte s nikým jiným, ale pronajímáte si celý server pro vaše použití.

Je to nejlepší a nejdražší možnost vyžadující složitější a složitější nastavení.

Hostitelský hosting a jak to funguje

Jedná se o formu webhostingu, ve které může majitel hostingového účtu použít své přidělené zdroje, jako je šířka pásma a prostor na pevném disku, k hostování webových stránek na podporu jiných třetích stran..

S hostingem založeným na prodejcích nakupujete dostatek serverových prostředků, které vám umožní provozovat vlastní webhostingovou službu.

Porovnání webhostingu - který CMS je pro vás nejlepší?

Systém správy obsahu (CMS) vám umožňuje pracovat s digitálním obsahem na webu koherentním a racionálním způsobem. Usnadňuje tvorbu, spolupráci a správu webových stránek.

CMS je dodáván se zvláštním rozhraním, je ideálně vhodný pro určitý typ webových stránek a je více nakloněn práci se specifickými možnostmi hostování než ostatní.

Existuje mnoho možností CMS na trhu, ale nejoblíbenější jsou WordPress, Joomla, Drupal a Magento.

WordPress

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)Pokud jde o CMS a celý ekosystém budování webových stránek, WordPress je juggernaut, příslovečná gorila o hmotnosti 1 000 liber v místnosti. WordPress se v současné době používá na více než 60 milionech webových stránek, včetně webů většiny nejvyšších organizací.

Ačkoli to začalo jako blogovací nástroj, zavedlo se jako robustní CMS. Pro nezasvěcené ve světě WordPress však existuje rozdíl mezi wordpress.org a wordpress.com, protože se jedná o dvě různé platformy. WordPress.com je zdarma, ale s omezenou podporou motivů a neumožňuje žádné doplňky. WordPress.org, na druhé straně, má plnou podporu témat a poskytuje úplnou svobodu brandingu.

WordPress obsahuje mnoho funkcí, ale jednou z jeho hlavních výhod je snadná přizpůsobitelnost spolu s řadou nástrojů, které dodává.

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)Joomla

Ve světě ekosystémů CMS je Joomla vzdálená vteřina. Jedním z důvodů, proč Joomla zatím zaostává za WordPress, je to, že není nijak zvlášť uživatelsky přívětivý. Pokud pro Joomlu nemáte nějaký sentimentální důvod, je přechod na WordPress nejlepším doporučeným postupem.

PHP

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)Popularita WordPress znamená, že je nezbytné naučit se používat nástroje a jazyky, které jsou s ním dodávány. Jeden běžný denominovaný mezi populárními CMS je jejich spoléhání se na PHP jako na skriptovací jazyk na straně serveru.

PHP není CMS, ale je páteří jeho programování. Je nutné zřídit web založený na CMS, musíte znát PHP nebo si najmout vývojáře PHP, pokud na svém webu chcete mít konkrétní funkce nebo aplikace..

Tyto webové hostitele mohou používat všechny firmy?

Většina zde uvedených hostingových společností může škálovat a zvládat stále rostoucí množství provozu. Ať už jste malá firma, která se stále snaží vytvářet online dopad, nebo už jste internetový bzukot s 500 000 zobrazeními měsíčně, tito hostitelé vás více než uspokojí.

Začněte s nejnižším hostingovým plánem bez ohledu na to, jak optimistický jste na růstu svého webu. Pokud vyroste jeho současná kapacita, můžete vždy upgradovat na škálovatelnější plán služeb.

Společným jmenovatelem mezi nejlepšími australskými poskytovateli webhostingu je poskytování WordPress, zejména v jejich sdílených hostingových plánech. To má výhodu v tom, že zákazníci ušetří na nákladech a zároveň poskytují velmi žádanou aplikaci.

Nejlepší webhosting nebo WORST hosting?

Je snadné se zamilovat levnými produkty, zejména pokud jde o webhosting. Koneckonců, kdo nechce získat výhodné ceny na dně? I když může být snadné žít s důsledky bezplatného používání jiných produktů, rozhodnutí se může velmi dobře vrátit, aby vás kouslo hostingem..

Jak se říká, pokud platíte arašídy, pravděpodobně dostanete opičí službu.

V odvětví webhostingu je také mnoho podvodů. Společnosti nabízející nízké ceny zákazníkům s kapucí, kteří nevědí nic lepšího.

Ale pozor, protože je to smlouva s ďáblem - ačkoli si můžete zpočátku ušetřit nějaké peníze, takový levný hosting má mnohem méně funkcí. A poté, co vás připojí, budou hledat způsoby, jak vám účtovat poplatky za všechny druhy prémiových doplňků.

Pokud si myslíte, že společnosti, které se těchto podvodů dopouštějí, jsou nějakými podvodnými podvody, které se živí netušící veřejností, tak se mýlíte. Vzhledem k rozsáhlému marketingu a agresivnímu PR dokázali někteří z nejhorších pachatelů úspěšně vynést svůj image.

I když se nám nutně nelíbí pojmenovávání a hanba, existuje však převládající veřejné blaho, které pochází z identifikace těchto pachatelů, které převažuje nad obavami o pocity zranění.

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)Jdi táto - Mají úhledný marketing, ale nenechte se tím oklamat. Jejich služba je zatím nekvalitní, nevadí vám účtovat si prémii za doplňky, které by byly zdarma u jiných hostitelů. Domníváme se, že jejich reputace je falešná, i když jsou často nabízena jako nejlepší webhosting v Austrálii. ScamDaddy by byl v našem odhadu vhodnějším názvem.

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)Síťová řešení - Nějak se jim podařilo zkombinovat obávaný, nesvatý grál webhostingu - špatné služby a nekvalitní servery. Jsou hroznou volbou, takže důrazně doporučujeme neposlouchat nic z hostování, které rozšiřuje jejich imaginární ctnosti.

Pokud se rozhodnete jít s levným webovým hostitelem, dejte si pozor, když se pokusíte vymanit se ze svých pout a rozhodnete se přejít na lepšího poskytovatele. Udělá to takovým problémem, že si budete přát, abyste šli s kvalitním poskytovatelem od začátku.

Web Hosting - věci, kterým je třeba se vyhnout, jako mor.

Majitelé malých podniků touží po nízkých nákladech a minimálních režijních nákladech. Těch pár babek, které můžete ušetřit, však nestojí za bolest a zármutek, s nimiž se setkáte později.

  1. Připravte se na případné narušení bezpečnosti - Nepřekvapuje, že tito weboví hostitelé, kteří využívají dno, mají laxní bezpečnostní postupy. Vždy se snaží snížit rohy a v konečném důsledku nemají nejlepší zájmy svých klientů, aby investovali do špičkových bezpečnostních opatření. Pokud jde o náš názor, webový hostitel 000Webhost nechal uniknout 13 milionů uživatelských jmen a hesel.
  2. Nakonec zjistíte, že něco, Všechno je vázáno, aby vás stálo navíc - Tito hostitelé slev najdou několik tajných způsobů, jak odtrhnout nešťastné oběti. Nejobvyklejší je balkanizace položek a účtování různých poplatků, které nemají podnikání. Například mohou účtovat zákazníkům, řekněme, 30 USD jen za registraci domény, dalších 30 USD za základní ochranu soukromí a možná 100 USD za SSL. Než to zjistíte, nevěřícně zíráte na účet 160 USD ročně!
  3. Špatné sousedství IP - Hostitelé nízké kvality jsou o tom známí a měli byste si být vědomi této praxe, protože faktory, jako je hustota hostingu, počet a kvalita domén hostovaných na konkrétním serveru, ovlivňují vaše vlastní poskytování služeb. Pokud například webový hostitel na 16 IP adrese dokáže sdílet tento IP prostor mezi řekněme, 9,5 tis. Webů, mohlo by to ztížit optimalizaci vašeho vyhledávače (SEO)..
    Pokud je většina webů na této adrese IP spamem, a tedy potenciálně nebezpečnými sousedy, máte skutečné potíže, protože by to špatně odráželo vaši firmu. Nekvalitní weby se špatnou reputací hostované na stejné IP nebo podsíti jako vaše, podkopají váš web.

Co určuje rychlost hostování?

Určení rychlosti hostování není raketovou vědou, takže se nepřemýšlejte. Rychlost hostingu ovlivňují dvě jednoduchá pravidla: datová centra a vyhrazená adresa internetového protokolu (IP).

Datová centra jsou puls, srdeční tep řešení rychlosti. Proto mají nejrychlejší weboví hostitelé vždy datová centra (y) se super latencí. Dříve jsme diskutovali o nebezpečích pro vaši pověst na vašem webu a rozšířením o SEO optimalizaci představovanou praxí špatného sousedství IP.

Na druhé straně vyhrazená IP obvykle podporuje rychlost. 90% času však pro svou doménu nemusíte mít exkluzivní IP adresu, protože mnoho konfigurací WordPress ji nevyžaduje..

Volba mezi hostiteli se systémem Windows nebo Linux

Volba mezi proprietárním operačním systémem Windows (OS) a jeho protějškem s otevřeným zdrojovým operačním systémem Linux se už nějakou dobu šíří. Oba se však vyvinuli, aby vyhovovaly požadavkům internetového věku. V důsledku toho by vás volba jednoho z nich nepřekonala nepřekonatelnou nevýhodu.

Většina aplikací na straně serveru je vyvinuta pro odvolání napříč platformami. Ale operační systém může výhradně podporovat některé aplikace pro webhosting. Například cPanel je pouze v systému Linux.
Systém Windows má také některé vývojářské nástroje navržené tak, aby fungovaly pouze v jeho operačním systému. V opačném případě můžete pomocí nastavení virtualizace získat podporu pro aplikaci, která není kompatibilní s operačním systémem, který používáte.

Ačkoli nemáme statistiky, předběžné důkazy naznačují, že většina webových hostitelů používá Windows. Tyto faktory zdůrazňují jejich jedinečnost:

Okna

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)Windows je po desetiletí vlajkovou lodí společnosti Microsoft a operačním systémem Microsoft. Výsledkem je, že pokud jdete s hostitelem se systémem Windows, budete mít k dispozici databáze a aplikace Window, například ASP.Net. Za hostitelské platformy se systémem Windows obvykle platíte o něco více než za Linux, i když Windows jsou často náchylnější k selhání. Její vlastnická povaha je pravděpodobně zodpovědná za zvýšené výdaje, ale alespoň získáte podporu od společnosti Microsoft.

Linux

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)Linux je nejpoužívanější server, což z něj činí průmyslový standard. Je to levnější než systémy Windows, ale to neznamená, že jste omezeni na kvalitu. Jeho servery jsou velmi spolehlivé a umožňují vám spouštět téměř jakoukoli aplikaci.

Linux je také velmi dobrý u většiny moderních programovacích nástrojů, jako jsou skripty, a je docela populární jako platforma pro vývoj webových aplikací. Pokud jste navrhli webovou aplikaci, pravděpodobně jste narazili na systémy LAMP. LAMP je zkratka pro Linux, Apache, MySQL a PHP.

Co je „neomezený“ hosting a jak to funguje?

Nejlepší analogií „neomezeného“ hostingu je to, že se podobá vašemu oblíbenému bufetu typu „vše, co můžete jíst“. „Neomezený“ hosting označuje nabídky, u nichž poskytovatel nestanovil omezení zdrojů. Je také důležité si uvědomit, že tyto typy nabídek mají vliv pouze na přiměřené situace. Upozornění je důležité si pamatovat, protože nabídka bude pravděpodobně nepoužitelná, pokud získáváte miliony zobrazení stránek.

Zdroje, které jsou obvykle rozšířeny o tuto neomezenou zdvořilost, zahrnují diskové úložiště, šířku pásma, přenos dat a v některých případech počet addon domén. Neomezené doplňky domény jsou atraktivní, protože poskytovatel hostingu vám nabízí možnost hostit tolik webů, kolik chcete za dostupnou cenu..

Tyto nabídky mají přilákat nové zákazníky, takže se nenechte unést reklamou, ale zkontrolujte podmínky, které platí. Nepomůže vám, pokud se neomezená nabízená šířka pásma zrychlí, když dojde k obrovskému množství provozu, a podstatně zpomalí.

Proto v našich australských recenzích hostingu jsme učinili soudní rozhodnutí, abychom nezahrnuli žádné hostitele, kteří činí neomezené nároky na nabídku hostingu.

Počáteční kroky k hostování domén v Austrálii

Při nastavování webové stránky jde o několik věcí. I když jsme hovořili o nejlepších hostingových platformách v Austrálii, o spuštění webových stránek může být tolik věcí, o kterých nevíte. Nebojte se, protože jsme tu, abychom vám pomohli.

Možná existují terminologie, o kterých nevíte nebo které neznáte ohledně webhostingu. Mohou zahrnovat záznamy jmen, hosting balíčky, registraci doménového jména atd. Tyto podivně znějící výrazy by vás neměly vyděsit, protože nejsou tak komplikované, jak se zdají. A kromě toho jsme tu, abychom vám pomohli. Toto jsou nejpravděpodobnější terminologie, s nimiž se při hledání webové stránky setkáte, takže pokračujte ve čtení.

Pro ty, kteří hledají řešení hostitele New Zelander, podívejte se na našeho průvodce po nejlepším hostování nz.

Domény

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)Každý začíná doménou. Než budete moci nastavit web nebo hosting jakéhokoli druhu, musíte mít doménové jméno. Laicky řečeno je doménou název vašeho webu. Název domény je hlavní část adresy URL webových stránek, která je umístěna bezprostředně za hypertextovým protokolem (http (s)) a www (world wide web) řetězce. Tuto adresu používají uživatelé internetu k nalezení vašeho webu.

Registrace domény je proces, kterým procházíte, abyste získali doménu a dostali ji pod svou kontrolu. Jakmile je doména vytvořena, funguje jako základ několika dalších plodných online aktivit. Do své domény můžete následně přidat stránky, blogy, funkce elektronického obchodování nebo dokonce subdomény.

Australské doménové registry a registrátory

Nejlepší webhosting Austrálie (2020)Registr domén je databáze, která obsahuje všechna doménová jména, spolu se všemi doprovodnými informacemi o žadatelích o registraci domén nejvyšší úrovně (TLD), jako jsou .com, .net a.org.

Společnost musí být akreditována, než může prodávat doménová jména lidem. Organizace tak akreditovaná se nazývá registrátor. Veřejnost pak může prostřednictvím nich nakupovat doménová jména nebo převádět již vlastněnou doménu na jiného registrátora.

Registr je tedy jako velkoobchodní výrobce, zatímco registrátor je podobný obchodu nebo prodejci.

Jak servery DNS (DNS) pomáhají internetu

Doména, kterou jste právě získali, je uložena jako posloupnost čísel známých jako IP adresa na serveru doménových jmen (DNS). DNS poté vezme záznamy doménových jmen přátelských pro člověka, což jsou domény, které lidé zadávají jako webové adresy, a mapuje je na jejich příslušnou IP adresu..

Webhostingové chyby, kterým je třeba se vyhnout

Nastavení webu na hostiteli není přesně raketovou vědou. S dostatečným zdravým rozumem a náležitou péčí by nemělo být těžké uspět. Zdravý rozum ale není příliš běžný, takže zde je několik věcí, kterým se musíme vyhnout, jako je mor.

  1. Pokud jde o nejlevnější hostitele, kterého můžete najít - Existuje úspora nákladů a hledání slev. Ale musíte si uvědomit, když kompromis za nejlevnější a nejnižší náklady vede k albatrosu mizerného produktu visícího kolem krku.
  2. Výběr jiné platformy CMS než WordPress - Bez ohledu na typ webových stránek, které vytváříte (blog, online noviny, elektronický obchod), má WordPress schopnost a jednoduchost, aby vám usnadnila práci. A oh, zmínili jsme se, že má prosperující komunitu a používá ji 33% všech webů?
  3. Čtení drobného tisku - Vyžaduje to opravdu další zpracování? Když vám hostitelský poskytovatel slibuje nebe a zemi, s „neomezenými“ zdroji na spuštění, je nutné přečíst si drobné písmo, abyste věděli, kde jsou skryté zákonné mezery..
  4. Platba za SSL - Legitimní hostitelé bona fide nevyžadují, abyste platili za certifikát SSL (Secure Socket Layer) (SSL).

Nalezení nejlepšího hostitele v Austrálii - Zabalte ho uklizeným lukem

V tomto článku jsme se pokusili být podrobní, aniž bychom vás ohromili příliš velkým množstvím informací. Navzdory našim nejlepším záměrům si uvědomujeme, že je to hodně co zpracovat. Průvodce nemusíte číst najednou; rozděluje se na samostatné segmenty, takže jej můžete použít jako referenci a studovat podle vlastního uvážení.

Při hodnocení webových hostitelů mějte na paměti své specifické potřeby. Kvalita je důležitá, proto nezakládejte rozhodnutí o nákupu pouze na ceně. Váš web je důležitou součástí vaší identity značky. V důsledku toho je příliš důležité, aby jsme pokorně přijali poctu poskytovatelů webhostingu na sebe na nominální hodnotu. Doufejme, že tento průvodce bude sloužit k objasnění vaší mysli, na co se vyvarovat, a věcí, které je třeba přijmout při hledání poskytovatele webhostingu.

Díky za zastavení !

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me