En İyi “Ücretsiz” VPN’ler (2020’de)

Eğer benim gibiyseniz, ÜCRETSİZ şeyler fikrini seversiniz. ��

Artık ücretsiz VPN yazılımı almak mümkün. VPN'ler (Sanal Özel Ağlar), çevrimiçi olduğunuzda umutsuzca ihtiyaç duyduğunuz gizliliği ve güvenliği sağlar.

Siber suçun milyarlarca dolar değerinde hasar ve fidye yazılımı saldırılarının gittikçe yaygınlaştığı bir gün ve yaşta, herkesin Sanal Özel Ağları kullanması mantıklı.

Uzmanlar, 2020'nin çevrimiçi olarak fahiş bir süre geçiren insanlar için kayalık bir zaman olacağını tahmin ediyor. Ayrıca siber suçluların kötü amaçlı yazılım içeren Android'leri hedefleyeceğini ve fidye yazılımlarının küresel bir salgın olarak kalacağını tahmin ettiler.küresel internet tehditleri

Dahası, senin İnternet servis sağlayıcısı tarama geçmişinizi üçüncü taraflara satabilir. Ve 2017 Nisan ayından itibaren yasalar uyarınca müşterilerinin borsaları hakkında "meta veriler" toplamaları gerekiyor. Bu, adresinizden, doğum tarihinden ve e-posta adresinizden çevrimiçi iletişim kurduğunuz kişilerin ayrıntılarına kadar her şeyi içerir.

Bu zorunlu veri saklama planı, Dijital Haklar İzleme gibi gizlilik gruplarının gözetimden kaçınmak için gereken araçlarla donatılmasının önemini vurgulamak için Avustralya'da çok fazla tartışmaya konu olmuştur..

Bunu bir saniyede daha fazla konuşacağız, ancak kendimizi siber tehditlere ve incelemelere karşı doğru bir şekilde korumak için bundan daha iyi bir zaman olmadığını söylemek için yeterli.

Geçmişte Avustralya, bankalarımızın, devlet kurumlarımızın ve UGL'nin bir veri ihlaline kurban gittiğini gördü. Bu tür saldırılar hiç olmadığı kadar sık ​​gerçekleşiyor ve kendilerini savunmasızlıktan korumak için harekete geçmedikçe kimse ondan güvende değil.

Ve bunu% 100 ücretsiz yapmaktan daha iyi ne olabilir??

Kabul edelim, tatiller hemen arkamızda, ancak hala finansal acıyı hissediyoruz. Şu anda ihtiyacımız olan son şey, tüm çorap stoklayıcılarını ve yasalar ve çocuklar için büyük bilet ürünlerini satın almaktan hala borçlu olduğumuzda başka bir aylık ücrettir..

Hepimiz biraz daha fazlasını kullanabilirdik Bedava hayatlarımızda ve şimdi onu evde alabiliriz.

Contents

Ücretsiz VPN ve Ücretli VPN - Bilmeniz Gereken Gerçek

Açık olmak gerekirse, çevrimiçi güvenliğe gelince, aşağıdakilerden biri ile gitmek her zaman daha iyidir önerilen VPN'lerimiz Eğer karşılayabiliyorsanız. Birkaç nedenden ötürü özgür olanlardan daha iyidirler ve aldığınız değer için nispeten ucuzdurlar.

Yeni başlayanlar için genellikle daha fazla gigabayt ve bant genişliği elde edersiniz ve çoğu zaman premium plan saldırı tespit ve önleme gibi daha gelişmiş özellikler sunar. Genel bir kural olarak - hala nispeten uygun fiyatlılar ve bankayı kırmayacaklar.

Ancak tamamen ücretsiz bir VPN seçmenin gerçekten kötü bir seçim olmasının daha uğursuz bir nedeni var.. 

Bu, dikkat etmek istediğiniz kısımdır. VPN'ler insan grupları tarafından yönetilir ve hepimiz fedakarlığı bir kenara bildiğimiz için, insanlar ücretsiz olarak bir şey yapmazlar. Ücretsiz bir VPN kullandığınızda - ürün olursunuz.

Bunu çeşitli şekillerde yaparlar:

 1. Verilerinizi izleyen veya bilgisayarınızı kullanan kötü amaçlı yazılım yükleme - (Kaynak)
 2. Ücretsiz VPNS'nin büyük çoğunluğu yaptığınız her şeyi izleyecek ve bu verileri satacaktır (finansal veriler de) - (Kaynak)
 3. Yüzde yetmiş beş araştırmacıların test ettiği tüm Android VPN uygulamalarından, kullanıcıların İnternet'teki hareketlerini takip etmek için üçüncü taraf izleme yazılımı kullandıkları (Kaynak)
 4. Yüzde 82 kullanıcı hesapları ve kısa mesajlar gibi özel verilere erişim talep etti. (Kaynak)

Bir süre bunun hakkında devam edebilirdim ama bu % 100 ücretsiz VPNS eklememeye karar vermemizin ana nedeni Bu listenin en ucuz ve en uygun maliyetli seçeneklerini keşfedin.

Eğer bir bilmediğimizden% 100 güvenli anonim VPN sunucusu. Hizmet karşılığında güvenliğinizi, verilerinizi veya bilgisayarınızı alıyorsunuz. O kumar oynamamayı tercih ediyoruz.

2020'de En İyi 10 ÜCRETSİZ VPN

Aşağıda en iyi on ücretsiz VPN'i özellikleri, sunucuları, veri sınırı ve cihaz uyumluluğu ile karşılaştırabilirsiniz..

Bu önerilen listeyi ücretsiz yapan VPN şirketlerini temel alarak oluşturmaya karar verdik Hizmetlerinin 30 günlük denemesi. Bunların çoğu ile 30 günlük sınırdan önce istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

1. Surfshark (% 83 İndirim)

Sınırsız IP Adresi, Bant Genişliği ve Cihaz Bağlantıları, Kayıt Yok, Gelişmiş Şifreleme

VPNLink
Geri ödeme politikası 30 gün
Deneme süresi Yok
Ödeme seçenekleri PayPal, Google Pay, Kripto Para, Alipay, Dragon Pay
İndirimler / Kuponlar Tanıtım kuponu, sharkstart

Surfshark nedir?

Sufshark bloktaki yeni VPN hizmetidir. Şirket her geçen gün büyüyor ve piyasadaki en iyi VPN olarak kendini göstermeye kararlı görünüyor. Hizmet 30 günlük para iade garantisine sahiptir ve blokta en iyi itibarlardan birini hızlı bir şekilde inşa etmektedir..

Surfshark ilk başladığında çoğu insan onlardan şüphe etti. Bir diğeri VPN? Şirket pazarı açıkça gördü ve daha iyisini yapabileceğini düşündü. Zaten 50'den fazla ülkede 800'den fazla sunucuya sahip. Ayrıca sanki her gün daha fazla sunucu eklemek.

Surfshark servisi para iade garantisi ile 30 gün boyunca kullanılabilir. Ödeme yapmak zorunda kalsanız bile, hizmeti ayda 1,99 $ 'dan az bir ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Bu neredeyse hiç ödeme yapmıyormuşsunuz gibi. Bu miktarı muhtemelen her ay yerde yürürken bulabilirsiniz.

Özellikleri: 7/24 Canlı Sohbet, harika uygulamalar, sınırsız her şey, saçma bir şifreleme protokolü, günlük kaydı yok ve büyüyen bir sunucu tabanı

Surfshark güvenlik ve gizlilik açısından doğru olanı yapar ve aslında şifreleme protokolü açısından size seçenekler sunar. İlk olarak, asla giriş yapmazlar. İkincisi, şirketin IPv6 protokolü için desteği var. Bu protokolü kullanarak, müşterilerine sınırsız sayıda IP adresi.

Birçok VPN tarafından kullanılan eski IPv4 protokolü, atanacak sınırlı sayıda benzersiz IP'ye sahiptir. Bu, akış yeteneklerinizi ciddi şekilde engelleyebilir. Surfshark ayrıca OpenVPN ve IKEv2 protokolleri de dahil olmak üzere farklı VPN protokollerini destekler, yani bir dizi yönlendirici ve cihaza yüklenebilir.

Surshark'ı Önerirmiyim?

Evet. Bunlar benim favori VPN sağlayıcım, birkaç aydır kullanıyorum. Gözüme çarpan ilk şey, düşük fiyatlandırmasıydı, ancak daha sonra hizmetin aslında ne kadar güvenli olduğunu fark ettim.

VPN'yi birkaç ay test ettikten sonra kısa sürede kaç sunucu eklediklerini fark ettim. Kendimi, mükemmel bir hizmet sunmak isteyen hırslı ve büyüyen şirketlere takma tutkunuyum. Güvenlik, fiyatlandırma ve yukarı doğru projeksiyonlar göz önüne alındığında, Surfshark en iyi VPN'dir.

Daha fazlasını öğrenmek isterseniz, Surfshark incelemesi. 

 • Artıları

  Netflix ve diğer medya akış hizmetlerinin engellemesini kaldırır, torrent tutma ve P2P dosya paylaşımı, kayıt tutmama politikası, sınırsız her şey, veri saklama veya raporlama yasaları olmayan bir ülkede bulunan, üstün güvenlik ve şifreleme için iyi çalışır

 • Eksileri

  Diğer VPN'lerden daha küçük sunucu ağı (ancak büyüyor), hızlar sunucudan sunucuya değişebilir, uygulama arayüzü tasarım optimizasyonundan yoksundur

2. Nord VPN (% 75 İndirim)

Bant Genişliği ve Veri Sınırı Yok, Güçlü Şifreleme, Günlüğe Kaydetme Yok, Üstün Müşteri Desteği

VPNLink
Geri ödeme politikası 30-gün para iade garantisi
Deneme süresi Yok
Ödeme seçenekleri Visa, MasterCard, American Express, Keşfet, Bitcoin, Ethereum, Dalgalanma, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
İndirimler / Kuponlar % 15 öğrenci indirimi ve sürekli değişen promosyon fiyatlandırması

Nord VPN nedir?

Nord VPN, piyasadaki en tanınmış ve saygın VPN'ler. Yüksek ağ hızları ve 750'den fazla sunucu konumu ile, popülerlik içinde hızla büyüdüler.

OpenVPN UDP üzerinden yerel bir sunucuya bağlandığında% 30'luk bir hız düşüşüyle ​​kullanıcılar yazılımlarından en iyi şekilde yararlanır. Bu Panama tabanlı hizmet, bir dizi gelişmiş özelliğe ve altı eşzamanlı bağlantıya sahiptir. Bu, bu listedeki diğer VPN'lerden daha fazla eşzamanlı bağlantıdır.

Nord VPN, 30 günlük para iade garantisi ve P2P özelliği ile birlikte gelir. Bir kill switch, VPN üzerinden Tor, Smart DNS servisi, özel bir IP ve Socks5 proxy'leri alırsınız.

60'tan fazla ülkedeki sunucularla, neden Reddit ve diğer sosyal medya platformlarındaki kullanıcılar tarafından mahsulün kremi olarak kabul edildikleri açıktır..

Nord VPN Bağlantı Hızları

 • Ping: 40 ms
 • İndir: 100 Mbps üzerinden 16.11 Mbps
 • Yükleme: 12.83 Mbps

Bu hızlar ücretsiz bir VPN denemesi için oldukça adil.

Nord VPN’in Akıllı DNS teknolojisi, DNS isteklerinizi belirli bir yere yerleştirerek coğrafi bilgi işlemine izin verir. Bu, en sevdiğiniz bölümü izleyebileceğiniz anlamına gelir Taht Oyunları verilerinizden veya yazılımınızdan ödün vermeden endişe etmeden Melbourne veya Vancouver'daki bir kahve dükkanından.

Nord VPN hesabınızda oturum açmış durumdayken 150'den fazla akış hizmetine erişebileceksiniz.

Akış hizmetleri Amazon Prime, Crackle, Discovery, Hulu, ABCGo, Sundance.tv ve TNT Drama'dır. Bunlardan birini kullanın Netflix için VPN'ler akış sırasında bağlantı hızları veya günlükleri konusunda endişeleriniz varsa.

Özellikler: Akıllı Oyun, Çift VPN, VPN üzerinden Tor, DHE-RSA-AES356-SHA şifreleme paketi, iOS uygulaması, IKE şifreleri, ücretsiz deneme, para iade garantisi

NordVPN, ücretsiz deneme sürümü sunan en gelişmiş VPN'lerden biridir. Şifrelemeleri somuttur ve planları veri sınırı olmadan gelir. Diğer ücretli VPN'lerden biraz daha pahalı olabilirler, ancak onlarla kalmaya karar verirseniz seçim yapabileceğiniz birçok plan vardır..

Nord VPN'i Önerir miyim?

Kesinlikle yaparım! Gerçekten, mevcut müşterilerinin zenginliklerine optimum güvenlik ve gizlilik sağlayan muhteşem bir VPN'dir. Sadece gelişmiş özelliklerin hacmi için onları kontrol etmeye değer.

 • Artıları

  P2P, VPN üzerinden Tor, Socks5 proxy, IKEv2, OpenVPN, PPTP, L2TP veya IPSec protokolleri seçimi, Çift VPN, Özel IP, altı eşzamanlı bağlantı, ücretsiz deneme, 30 günlük para iade garantisi, reklam engelleme, CyberSec, kayıt yok

 • Eksileri

  Bazı rakiplerinden daha düşük hızlar, ödeme ABD merkezli bir şirket olan CloudVPN, Inc., beş göz yargı yetkisi

3. ExpressVPN

Sınırsız GB, Sınırsız Bant Genişliği, Aylık Sınır Yok, Kısma Yok

VPNLink
Geri ödeme politikası 30-gün para iade garantisi
Deneme süresi 12 aylık satın alma gerekli (ücretsiz 3 ay dahil), yenileme sonrasında fiyat 12,95 $ 'a yükselir
Ödeme seçenekleri Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, Bitcoin, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Etkileşim, Nane, FanaPay, YandexMoney, OneCard
İndirimler / Kuponlar ExpressVPN promosyon fiyatlarını düzenli olarak günceller

ExpressVPN nedir?

ExpressVPN, en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunan birinci sınıf bir VPN hizmetidir. 30 günlük para iade garantisi ile piyasadaki en güvenilir VPN çözümlerinden biridir.

10 milyondan fazla memnun müşteri ve 94 ülkede 160 şehirde 3.000'den fazla sunucu, herkes tarafından beğenilebilecek global bir sağlayıcıdır.

Diğer VPN'ler aylık kullanımınıza veri sınırları koyar, ancak ExpressVPN tamamen sınırsızdır.

ExpressVPN’in ücretsiz deneme sürümü 30 gün sürer (veya doğru indirim koduyla daha uzun süre). Gördüklerinizi beğendiyseniz, kaydolmayı seçebilirsiniz veya başka bir ücretsiz hizmetle gitmeye karar verirseniz, paranızı geri isteyebilir ve ilk ayınız için geri ödeme alırsınız. Risk yok.

Özellikler: 7/24 Canlı Sohbet, Tüm cihazlar için ödüllü uygulamalar, tüm içeriğe sınırsız erişim, bölünmüş tünelleme, Hız Testi, kayıt yok.

Sunucu bazında, aşağıdaki konumlardaki 145 sunucusundan birine bağlanabilirsiniz:

 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Asya Pasifik
 • Avrupa
 • Afrika
 • Orta Doğu
 • Hindistan

Web sitelerine göre, kullanıcı oturumlarınızı veya kişisel verilerinizi kaydetmezler. Dahası, PayPal, Bitcoin, WebMoney, Carte Bleue, UnionPay, Giropay ve diğer çeşitli kripto para birimleri gibi çok çeşitli ödeme yöntemlerine sahipler.

Nihai anonimlik isteyen ayırt edici kullanıcı için, anonim ödemeler söz konusu olduğunda ExpressVPN yenilmez. Ve eğer bu gizlilik mutlak uç noktaya gelmiyorsa, mobil uygulamaları her şeyden önce ergonomiktir, sezgisel ve herhangi bir hata içermeyen kullanımı kolay bir arayüz sağlar.

ExpressVPN'i Önerir miyim?

Evet. En sevdiğim VPN sağlayıcısı, iki yıldır kullanıyorum. Konum zenginliği, torrent özelliği, mevcut olmayan veri sınırı ve yenilikçi teknolojisi onları en iyi VPN IMO'su yapar. Ücretsiz denemelere gelince, yeni başlayanlara sınır koymayan tek VPN onlar.

Daha fazla bilgi edinmek isterseniz Express VPN incelememizi okuyun. 

 • Artıları

   30 günlük ücretsiz deneme, günlük kaydı yok, maksimum bağlantı hızı, 94 farklı sunucu konumu, 3+ eşzamanlı bağlantı

 • Eksileri

  Özel IP yok, ücretsiz denemeniz bittiğinde diğer VPN hizmetlerinden daha pahalı, sınırlı ayarlar ve yapılandırmalar.

4. VyprVPN

1 GB / ay, 2 eşzamanlı bağlantı, üstün şifreleme, güvenlik duvarı, ücretsiz

VPNLink
Geri ödeme politikası Ücretsiz deneme kullanırken hiçbiri, ödeme yaparken 30 günlük garanti
Deneme süresi Satın aldıktan sonra 3 günlük ücretsiz deneme
Ödeme seçenekleri MasterCard, Keşfet, American Express, Visa, PayPal, Alipay
İndirimler / Kuponlar Vypr VPN düzenli olarak güncellenen promosyon fiyatlandırması sunar

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

VyprVPN nedir?

VyprVPN Free, kullanıcılara iki eşzamanlı bağlantı, çeşitli protokoller, şifreli bir mesajlaşma uygulaması ve NAT güvenlik duvarını tamamen ücretsiz veren benzersiz bir plandır..

NAT güvenlik duvarı, çok çeşitli korsan saldırılarını engeller ve bunların bilgisayarınıza ulaşmasını önler.

Bu listedeki diğer VPN'ler müşterilerine sınırsız bant genişliği veya birden fazla gigabayt verirken, VyprVPN Free size sadece 1 GB veriyor, ancak bu yine de TunnelBear'dan çok daha iyi. Dediğim gibi, tüm bunların artıları ve eksileri var ve bu o alanda daha iyi performans gösteriyor.

Özellikler: Birden fazla konum, pürüzsüz uygulama (ücretsiz Cyphr mesajlaşma uygulaması dahil), hızlı hızlar, günlük yok, kısıtlama yok

Size bir dizi yer sunuluyor:

 • Kuzey Amerika
 • Avrupa
 • Asya
 • Okyanusya
 • Afrika
 • Orta Amerika
 • Güney Amerika
 • Orta Doğu

VyprVPN'in bir dezavantajı, geçmişte Netflix tarafından engellenmiş olmalarıdır. Ancak VyprVPN'in coğrafi blok optimizasyonu için bir temsilcisi var ve hepsi olmasa da bu içeriğin çoğunu kolayca atlıyorlar.

VyprVPN'i Önerir miyim?

Kesinlikle yaparım. Onları kapsamlı bir şekilde test ettim ve genel kullanıma sunulan daha yasal VPN'lerden biri olarak buldum. Özellikle birden fazla protokolünü (L2TP / IPsec, OpenVPN, PPTP), özellikle neredeyse tüm engelleme girişimlerini engelleyen imza Chameleon Protokolünü çok seviyorum..

 • Artıları

  Yeni teknolojiye ve açık internete bağlılıkları, hız & performans, işe alım & ergonomi, sunucu seçenekleri, güvenlik & şifreleme, müşteri hizmetleri

 • Eksileri

  Geri ödeme yok, günlük dosyalarını koru, Bitcoin'i, bağlanabilecek sınırlı sayıda cihazı kabul etmiyor.

5. WindScribe.com

10 GB / ay Veri Başlığı, 11 Konum

VPNLink
Geri ödeme politikası 3 Günlük para iade garantisi veya 10 GB kullanım
Deneme süresi ABD, Kanada, İngiltere, Hong Kong, Fransa, Almanya, Hollanda, İsviçre, Norveç ve Romanya'da ücretsiz kullanın
Ödeme seçenekleri Başlıca Kredi Kartları, PayPal, Visa / Mastercard markalı banka kartları, çoğu kripto para birimi ve mobil uygulama içi satın alımlar. Tarayıcı tabanlı bir kripto madencisi kullanarak yükseltmeler için bile madencilik yapabilirsiniz.
İndirimler / Kuponlar Tarayıcı tabanlı bir kripto madencisi kullanarak yükseltmeler için mayın.

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-tablo img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

WindScribe nedir?

Kanada merkezli bu şirket 2015 yılında kuruldu ve VPN çözümleri açısından onları bloktaki yeni çocuklardan biri haline getirdi.

Oyunda yeni olmasına rağmen, WindScribe, VPN topluluğu arasında sağlam bir üne sahiptir. Reddit, cömert aylık bant genişliğini ve kullanıcı teşviklerini belirterek bu hizmet hakkında raved (Tweet @WindScribe gönderirseniz, otomatik olarak 5 GB daha alırsınız).

Çoğu ücretsiz VPN, bant genişliğini sınırlar ve veri sınırı olmayanlar genellikle düşük bağlantı hızlarına sahiptir. 100 Mbps bağlantımla, WindScribe ile baktığım şey bu:

windscribe ücretsiz vpn servis hızı testi

 • Ping: 61ms
 • İndir: 100 üzerinden 39.81 Mbps
 • Yükle: 100 üzerinden 19,77 Mbps

Ücretsiz bir VPN için, bu oldukça iyi. Pure VPN gibi bazı ücretli VPN'ler aslında WindScribe'den daha yavaş.

Özellikler: Adblock, güvenlik duvarı, kayıt yok, 11 konum

Ücretsiz kullanıcılar yalnızca belirli özelliklere erişebilir, ancak bu özellikler harika. Bunlar arasında WindScribe’in yerleşik güvenlik duvarı ve reklam engelleme bulunur. Ayrıca P2P özelliği de elde edersiniz.

Olumsuz tarafı, OpenVPN yapılandırmaları almazsınız ve premium özelliklerinden hiçbirini almazsınız.

Sunucu açısından, 46 konumdaki 11 sunucusundan birine bağlanabilirsiniz:

 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Birleşik Krallık
 • Hong Kong
 • Fransa
 • Almanya
 • Lüksemburg
 • Hollanda

Sitelerine göre, WindScribe oturumlarınızı / verilerinizi kaydetmez ve e-posta olmadan hizmetlerine kaydolabilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca Bitcoin ile anonim olarak ödeme.

WindScribe'i Önerir miyim?

Evet. Mevcut en iyi ücretsiz VPN'lerden biridir ve çok çeşitli konumlara sahiptirler. ExpressVPN gibi, WindScribe ve muazzam bir veri başlığı ile torrent yapabilirsiniz. Kesinlikle mevcut pazardaki daha meşru ücretsiz VPN çözümleri arasında yer alıyorlar.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Windscribe incelememizi okuyun.

 • Artıları

   % 100 ücretsiz, günlük kaydı yok, maksimum bağlantı hızı, 11 farklı sunucu konumu, reklam engelleme & güvenlik duvarı

 • Eksileri

  1 eşzamanlı bağlantı maks..

6. TunnelBear

5 GB / ay, 20+ sunucu konumu, 5 eşzamanlı bağlantı, Ücretsiz

VPNLink
Geri ödeme politikası Yok
Deneme süresi Aylık 500 MB veri için ücretsiz
Ödeme seçenekleri MasterCard, Visa, American Express, Bitcoin ve Bal Kavanozları
İndirimler / Kuponlar Tanıtımlar sosyal medya hesaplarında sıklıkla görünür

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-tablo img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-başlık, # footable_4319 tr.footable-başlık başlık {
arka plan rengi: # 003a70;
renk: #fff! önemli;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
}
# Footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>th {
dolgu: .6em .78571429em! önemli;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

TunnelBear nedir?

Kanada merkezli bu iki anahtarlı VPN hizmeti 2011 yılında kuruldu. Kullanıcıların dünya genelinde engellenen içeriğe erişmesini sağlayan oldukça popüler bir VPN'dir..

Amatör tasarımları sizi itibarsız olduklarına inandırmaya çalışsa da, gerçek şu ki, sadece basit. TunnelBear süper kullanıcı dostudur ve müşterilerini memnun etmeye adanmıştır.

Kullanıcılar, aylık 1 GB'lık Tweet promosyonlarından yararlanabilir ve her Tweet @TunnelBear'da ücretsiz bir konser alır.

Ücretsiz VPN'ler geldiği sürece, TunnelBear daha yüksek hızlar için en iyilerden biridir. İdeal akış arıyorsanız, TunnelBear ağ kılavuz kilidini atlamanıza ve bir an önce bağlanmanıza olanak tanır.

Mac, Windows, iOS ve Android uyumluluğu ile bunu bir dizi cihazda kullanabilirsiniz.

Özellikler: 20'den fazla konumda 900 sunucu, yüksek hız, gelişmiş özellikler, kayıt yok

Size bir dizi potansiyel yer sunuluyor:

 • Amerika Birleşik Devletleri
 • Birleşik Krallık
 • Kanada
 • Fransa
 • Brezilya
 • Almanya
 • Avustralya
 • Hong Kong
 • Hollanda
 • Meksika
 • Japonya
 • Danimarka
 • Singapur
 • İsveç
 • Hindistan
 • İsviçre
 • Norveç

Buradaki pastanın üzerindeki krema, TunnelBear'ın coğrafi blokajı atlattığı gerçeğidir. BBC iPlayer'ı kandırabilen çok az VPN'den biri.

Tek gerçek dezavantajı, serbest planın sınırlandırılmasıdır. Ücretsiz kullanıcılar aylık 500 MB'lık kasvetli bir mesajla başlar.

TunnelBear VPN Bağlantı Hızları:

tünel ayı ücretsiz vpn hız testi

 • Ping: 98 ms
 • İndir: 100 Mbps üzerinden 15.09 Mbps
 • Yükleme: 100 üzerinden 7.49 Mbps

Açıkçası, bu etkileyici bir sonuç değil. Bunun gibi hızlarda verimliliği unutabilirsiniz.

Ücretsiz Plan Koşulları & Gizlilik

TunnelBear ile tam olarak ne elde ettiğinizi belirlemek zordur, çünkü web sitelerinde bilgi kıtlığı vardır. Protokol, şifreleme, bağlantı veya bant genişliği bilgisi yok.

TunnelBear'ı Tavsiye Edermiyim?

Evet. Bir VPN çözümü arayanlara ilk önerimden uzak olsalar da, ergonomik yazılım ve yeterli özelliklere sahip saygın bir şirkettir.

 • Artıları

  Kolay kurulum, güzel tasarım, birden fazla cihaz, yaygın ağ, günlük yok, blok seçenekleri, yüksek hızlar, gelişmiş özellikler (GhostBear, Uyanık Modu)

 • Eksileri

  Ücretsiz kullanıcılar için 500 MB eksik

7. ProtonVPN.com

Veri Sınırı Yok, Sadece Windows

VPNLink
Geri ödeme politikası 30-gün para iade garantisi
Deneme süresi Daha düşük hızda ve sadece üç ülkede ücretsiz hizmet
Ödeme seçenekleri PayPal, Visa, MasterCard
İndirimler / Kuponlar Proton VPN, VPN ve e-posta hizmetlerini paketlemek için kuponlar sunar. Dönen kupon kodları aşağıdaki gibi bulunabilir: bestdeal

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-tablo img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-başlık, # footable_4319 tr.footable-başlık başlık {
arka plan rengi: # 003a70;
renk: #fff! önemli;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
}
# Footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>th {
dolgu: .6em .78571429em! önemli;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

ProtonVPN nedir?

ProtonVPN en yeni VPN çözümlerinden biridir, ancak ücretsiz VPN hizmeti söz konusu olduğunda da en iyilerinden biridir. Proton AG bir grup Harvard bilim adamı ve gizliliği savunuyor.

Özel sektörü (protonmail) değiştirme ücretine önderlik ettikten sonra, ProtonVPN trafiğinize bant genişliği sınırı koymadan oyunlarını hızlandırdı.

Servisleri, özellikle ücretsiz hesaplar açısından tüm kullanıcılar için mükemmel bağlantı hızları sağlar.

ProtonVPN Bağlantı Hızları

Proton VPN Hız Testi Açıklandı

 • Ping: 44 ms
 • İndir: 100 Mbps üzerinden 34.40 Mbps
 • Yükleme: 100 üzerinden 23.15 Mbps

Kesinlikle ücretsiz bir plan için iyi hızları ve kesinlikle hiçbir veri kapaklı bir hizmet. Çoğu ücretsiz VPN'in veri sınırı düşüktür, ancak bu malların malları vardır. Kesinlikle onları öne çıkaran bir şey.

Uyarı: Bu hızların sürmesini beklemeyin. Hizmet dünya çapında popülerlik kazandıkça, ücretsiz kullanıcılar bu kadar hızlı bağlantı hızları beklemeyecek.

Ücretsiz Plan Koşulları, Gizlilik & VPN İstemcisi

Ücretsiz kullanıcılar tarafından kullanılabilen tek sunucular aşağıdaki gibidir:

 • Japonya
 • Hollanda
 • İsviçre
 • Amerika Birleşik Devletleri

Bu yaklaşık yarım düzine sunucu anlamına gelir. Bu sunuculardan hiçbiri geoblock için optimize edilmiş veya P2P için optimize edilmemiştir (yani torrent). Bizim hakkında okuyun torrent için en iyi VPN'ler buraya.

Ücretsiz kullanıcıların gelişmiş özelliklerinden hiçbirine erişimleri yoktur (Güvenli Corse, Tor, vb.). Buradaki diğer büyük dezavantaj, işletim sistemleri için bağımsız istemcilerin olmamasıdır. Android, iPhone veya Mac için uygulama yok. Windows'unuz yoksa ProtonVPN kullanmak istemezsiniz.

ProtonVPN'i Önerir miyim?

Bedava mi? Kesinlikle. Ücretli bir hizmet olarak. Kesinlikle hayır. Başlarken iyi olurken kendinize ücretsiz bir hesap açmaya değer, ancak giderek daha fazla insan bu VPN çözümü hakkında bilgi edinirken dinozorun yoluna gitme olasılığı yüksek olduğundan, bunun uzun vadede değerli olmasını beklemeyin..

 • Artıları

  Veri sınırı yok, adil indirme ve yükleme hızı

 • Eksileri

  Mac, iOS veya Android için uygulama yok, Netflix yok, Torrent yok.

8. Güven Bölgesi

3 Günlük Ücretsiz Test, 1 GB / ay, 109 konum, Sınırsız Bant Genişliği

VPNLink
Geri ödeme politikası Yok
Deneme süresi 3 günlük ücretsiz deneme
Ödeme seçenekleri Bitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Banka Havaleleri, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi ve daha fazlası
İndirimler / Kuponlar Trust.Zone web sitelerinde promosyon fiyatlarını düzenli olarak günceller

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-tablo img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-başlık, # footable_4319 tr.footable-başlık başlık {
arka plan rengi: # 003a70;
renk: #fff! önemli;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
}
# Footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>th {
dolgu: .6em .78571429em! önemli;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Trust.Zone nedir?

Sloganları “Güvenilecek kişi” dir ve bunun nedenini görmek kolaydır. Trust.Zone, DNS sızıntısı koruması nedeniyle övgü kazanmıştır. WebRTC koruma araçlarını ve yerleşik kill anahtarını kullanarak, hiçbir sızıntı olmadığından ve Trust.Zone hesabınızı kullanırken hiçbir sızıntı oluşmayacağından emin olursunuz. Tam yazımızı okumak için buraya tıklayın Trust Zone VPN incelemesi.

Onların sistem çapında donanım yalıtımı Onları 2018'in en güvenilir ücretsiz VPN'lerinden biri haline getiriyor. Kesin günlük kayıtları politikası, onları değerli bir çözüm haline getiren şeylerden sadece biri.

Ne yazık ki, ücretsiz kullanıcılar aynı anda yalnızca bir cihazı bağlayabilir. Ancak, denediğinizde ve gördüklerinizi beğendiyseniz, ücretli bir hesap seçebilir ve eşzamanlı üç bağlantı alabilirsiniz.

Trust.Zone, AES-256 varsayılan şifrelemeli OpenVPN çözümü ve 256-bit AES şifrelemeli IPSec üzerinden L2TP gibi bir dizi farklı hizmet sunar.

Özellikler: Mükemmel şifreleme, güvenilir müşteri hizmetleri, anti-virüs, 200 IP adresi, Bitcoin kabul edildi

Ne yazık ki, kullanıcılar Trust.Zone ana bilgisayarlarına ping atamadığı için Trust.Zone’un bağlantı hızlarını belirlemek zordur. Ancak Trust.Zone, müşterilerini daha iyi sonuçlar için eve daha yakın olan sunucuları kullanma konusunda uyarıyor.

Güven Tavsiye Edermiyim??

Evet. Ürünlerinin performansı konusunda şeffaflığı olan güvenilir bir VPN hizmetidir. Üç eşzamanlı bağlantı satın almadan ve almadan önce her zaman deneyebilirsiniz. Trust.Zone ayrıca yerleşik bir öldürme anahtarına sahiptir.

 • Artıları

  Ücretsiz deneme, P2P, düzgün güvenli, günlük yok, Bitcoin kabul edildi

 • Eksileri

  Yalnızca bilet tabanlı destek

9. Özel Tünel

Mükemmel İletme Gizliliği (PFS), ücretsiz 2 GB

VPNLink
Geri ödeme politikası Yok
Deneme süresi 7 günlük ücretsiz deneme
Ödeme seçenekleri Başlıca Kredi Kartları, Başlıca Banka Kartları, PayPal, Banka Havaleleri
İndirimler / Kuponlar Özel Tünel şu anda kupon sunmuyor

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-tablo img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-başlık, # footable_4319 tr.footable-başlık başlık {
arka plan rengi: # 003a70;
renk: #fff! önemli;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
}
# Footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>th {
dolgu: .6em .78571429em! önemli;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4327 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4327.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4327 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Özel Tünel Nedir?

Özel Tünel, OpenVPN Teknolojilerinin ticari çekimidir. Ücretsiz denemeniz herhangi bir dizeye eklenmemiş olarak gelir, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak 100 ila 500 GB sağlayan uygun fiyatlı planlarını duyduğunuzda muhtemelen istemezsiniz.

Sunucular söz konusu olduğunda (ABD, Kanada, İngiltere, İsviçre ve Hollanda arasında yaklaşık yedi) oldukça sınırlı olmalarına rağmen, hizmetleri Windows ve OSX'ten Mac'e kadar bir dizi platformda uyumludur (ikincisinde, GPLv2 altında yayınlanan açık kaynaklı Tunnelblick arayüzüne ihtiyacınız olacak).

Ne yazık ki, Özel Tünel, ExpressVPN ve benzeri gibi daha iyi VPN'lerle uğraşmak istiyorsa çözmek için bazı karışıklıklara sahiptir. Mac OSX sürümünde veri sızıntısı var, bu nedenle alıcı dikkat etsin.

Özellikler: OpenVPN protokolü ile olağanüstü şifreleme, kullanımı kolay yazılım, 2 GB ücretsiz deneme, işletmeler için grup planları, Bitcoin kabul edildi

Özel Tünel hakkında söylenecek çok iyi şeyler olsa da, söylenebilecek gerçekten şüpheli olan şey ABD'de yerleşik olmalarıdır. Bu çoğu hevesli VPN kullanıcısı için kötü bir işarettir. ABD veri saklama yasaları, Özel Tünelin hassas kullanıcı bilgilerini bir devlet kurumuna devretmek zorunda kalacağı anlamına gelebilir.

Tam gizlilik için, kullanıcılar daha güvenli bir ücretli VPN çözümüne sahip olmaktan daha iyi olacaklar, ancak Özel Tünel'in iyi olmadığı anlamına gelmez. Aksine, 128 bit AES-GCM şifrelemesi ile anonimliğinizi çevrimiçi olarak koruyabileceklerini kanıtladılar.

Özel Tünel VPN Bağlantı Hızları:

 • Ping: 25 ms
 • İndir: 100 Mbps'den 50 Mbps
 • Upload: 100 üzerinden 26 Mbps

Ücretsiz deneme servisi için bu hızlar gerçekten oldukça iyi. 7 günlük ücretsiz denemeleri bir PayPal kartı kullanılarak elde edilebilir. Bu 7 günlük süre içinde iptal ederseniz PayPal hesabınızdan ödeme alınmaz.

Ücretsiz servisleri Windows, Mac, Android ve iOS ile uyumludur.

 • Japonya
 • Hollanda
 • İsviçre
 • Amerika Birleşik Devletleri

Bu yaklaşık yarım düzine sunucu anlamına gelir. Bu sunuculardan hiçbiri geoblock için optimize edilmiş veya P2P için optimize edilmemiştir (yani torrent).

Ücretsiz kullanıcıların gelişmiş özelliklerinden hiçbirine erişimleri yoktur (Güvenli Corse, Tor, vb.). Buradaki diğer büyük dezavantaj, işletim sistemleri için bağımsız istemcilerin olmamasıdır. Android, iPhone veya Mac için uygulama yok. Windows'unuz yoksa ProtonVPN kullanmak istemezsiniz.

Özel Tünel Tavsiye Edermiyim?

Evet, para iade garantisi ile gizlilik ve güvenlik için güvenilir bir kaynaktır. Mükemmel şifreleme sağlayan risksiz bir denemedir.

 • Artıları

  İyi indirme ve yükleme hızı, ilk yedi gün boyunca ücretsiz olarak çoğu cihazda çalışır

 • Eksileri

  Şirket, siber gizlilik yasalarının devam ettiği bir ülkeye dayanıyor

10. Yok olan VPN

3 x Daha Netflix İçeriği, Lifehacker tarafından önerilen, 3 günlük ücretsiz deneme

VPNLink
Geri ödeme politikası Yok
Deneme süresi 3 günlük ücretsiz deneme
Ödeme seçenekleri Visa, MasterCard, American Express
İndirimler / Kuponlar Yok

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-tablo img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-başlık, # footable_4319 tr.footable-başlık başlık {
arka plan rengi: # 003a70;
renk: #fff! önemli;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
}
# Footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>th {
dolgu: .6em .78571429em! önemli;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4327 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}
# footable_parent_4327.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4327 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4329 .foo-table img {
maksimum genişlik:% 100;
kenar boşluğu: 0;
yazı tipi boyutu: 17 piksel;
}

# footable_parent_4329 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4329 .x-btn.x-btn-flat: üzerine gelin {
kenar boşluğu: 0 otomatik;
Ekran bloğu;
maksimum genişlik: 300 piksel;
}

# footable_parent_4329.semantic_ui .ui.table td {
dolgu: 0.5em;
yazı tipi boyutu: 15 piksel;
} # footable_4329 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4329 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4329 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4329 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Yok Olmuş VPN Nedir?

Yok olan VPN, özellikle Netflix kitaplıklarına erişmek isteyenler için çok sayıda Netflix içeriğine erişmek isteyenler için ideal olan Avustralya tabanlı bir VPN hizmetidir.

İmza geçici çözümleri, güvenli proxy sunucularından birini kullanarak tonlarca kullanılamayan içerik akışı gerçekleştirmenize olanak tanır.

Vanished VPN ile, her biri farklı bir ülkeden içeriğe erişmek için kullanılabilecek birden çok sunucu kolayca ayarlayabilirsiniz (örneğin, Kanada Netflix içeriği için bir sunucu, Asya içeriği için bir sunucu vb.).

Kayıt ve kurulum Vanished VPN ile diğer VPN'lerde olduğu kadar kolay değildir. Vanished uygulamasında ayarlanmadığı için VPN bağlantılarınızı manuel olarak ayarlamanız ve ayrıca kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte bir e-postanın gelmesini beklemeniz gerekir.

Ancak, bunları kontrol etmek için üç günlük bir pencere aldığınız ve denemeden sonra nispeten ucuz oldukları için denemeye değer.

1 Mbps kadar düşük hızlarda, Vanished, etraftaki en büyük ücretsiz VPN'den çok uzaktır, ancak aynı zamanda en kötüsünden de uzaktır. Ücretsiz denemeniz sırasında çok sayıda ağdan içerik akışı sağlayabileceksiniz ve bunlar kullanıcı etkinliğinizin kayıtlarını tutmayacak.

Özellikler: Çoklu cihaz uyumluluğu (Mac, Windows, OSX, Android, Playstation 4), geoblock optimizasyonu, uygun fiyatlı planlar, günlük yok

Yok olan VPN’nin oldukça çıplak kemikleri web sitesi, ücretsiz planları hakkında çok az bilgi sunuyor, bunun yerine sizi denemenin gizemine kaptırıyor.

Bir başlangıç ​​olarak, piyasadaki en güvenli VPN değiller. Aslında, herhangi bir şey ters giderse, kullanıcılar aslında sorumlu tutulabilir ve sitelerinde listelenen telefon numarası yoktur (genellikle gölgeli bir işlemin işareti).

Şüpheli bir başka faktör de kayıt politikalarıdır. olmasına rağmen VPN iddiaları kayboldu kullanıcı verilerini kaydetmedikleri veya satmadıkları, kaynak IP adresinizi, bağlantı başlangıç ​​ve bitiş zamanlarınızı ve 30 günlük bir süre boyunca kullandığınız toplam bayt sayısını kaydeder.

Bu, iddia edilen hizmetlerle ilgili işlenen suçların giderilmesi, faturalandırılması ve ele alınması amacıyla yapıldığı iddia edilmektedir. 30 günlük süre geçtikten sonra bu bilgilerin silindiği söylenir, ancak bunun gerçekten olup olmadığını bilmemizin bir yolu yoktur..

Yok Olmuş VPN'i Önerir miyim?

Evet, ancak güçlü bir uyarı ile. Sıradan tarama yaparken kısa süreli anonimlik ihtiyacı olan çok temel kullanıcılar için, Yok olan VPN senin için doğru olabilir.

Çevrimiçi ortamda çok fazla zaman harcayan ve rock katı şifrelemeye ve VPN topluluğu arasında yerleşik bir üne sahip özel bir ana bilgisayara ihtiyaç duyan geri kalanımız gibiyseniz, ihtiyacınız olan VPN çözümü bu değildir.

 • Artıları

  Çok çeşitli akış içeriği, iyi indirme ve yükleme hızı, birçok cihazda çalışır ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

 • Eksileri

  Netflix içeriği yüklenirken uzun süreli arabelleğe alma, istenmeyen reklam pop-up'ları, müşteri desteği eksikliği, artık ABD Netflix'in engellemesini kaldırmıyor.

Neden Ücretsiz VPN'leri Sevmiyoruz

Bazen etkinliğinizi izlerler
Genellikle veri kayıtlarını üçüncü taraflara satmak amacıyla toplarlar
En iyi VPN'lerde reklam engelleme özelliği bulunurken reklam gösterirler
Ücretsiz VPN'lerin ücretli VPN sağlayıcılarından% 70 daha yavaş hızları vardır

Güvenilir, tamamen anonim ücretli VPN, yıldırım hızları, sağlam bir “günlük yok politikası”, yaygın kullanılabilirlik, 24 saat müşteri desteği ve hız testleri, URL filtreleme, reklam engelleme, izinsiz giriş tespiti gibi çeşitli gelişmiş özellikler sunar & önlemek ve daha fazlası.

Araştırmamıza göre, en güvenilir ve güvenilir VPN sağlayıcıları NordVPN ve Surfshark. Bu hizmetlerin her ikisi de güvenli ve kullanımı kolaydır. Nispeten ucuzdurlar ve tüm büyük platformlarda kullanılabilirler.

Bununla birlikte, temel sörf ve akış için herhangi bir $ harcamak istemeyenler için yeterli hız ve yeterli özellik sağlayan birçok ücretsiz VPN sağlayıcısı var. Bu nedenler de en iyi web barındırma ile aynı sorunları, ücretsiz vpns gibi ücretsiz barındırma kullanıcı verilerini satmak eğilimindedir.

Ücretsiz VPN'ler hakkında SSS

S: Android için en iyi ücretsiz VPN nedir?

A: Express VPN, Android için en iyi ücretsiz seçenektir. Buna değer olup olmadığını görmek için android cihazınızda test etmek için kullanabileceğiniz 30 günlük bir deneme sunuyorlar..

S: Torrent için en iyi ücretsiz vpn nedir?

A: Dürüst olmak gerekirse, bir tane yok. Ücretsiz VPN'ler satın almak için paraya mal olan proxy'ler kullanır. % 100 ücretsiz bir trafik kullanıyorsanız, trafiğiniz genellikle IP'nizin ilişkilendirilmesini istemeyebileceğiniz gerçekten haksız bir trafikle yönlendirilir.

S: Ücretsiz VPN'ler Tehlikeli mi??

A: Evet onlar. Bunun hakkında böyle düşün. Ücretsiz bir VPN kullanmak, herkesin aynı IP'yi ve bağlantıyı paylaştığı halka açık bir wifi kafeye gitmek gibi ve 20 kişi yerine 100.000 var. Gizliliğiniz yok ve ücretsiz VPN'iniz için proxy için kim ödeme yapıyorsa, kesinlikle bundan para kazanıyor.

S: Hangi ücretsiz VPN en iyisidir?

A: Buna cevap verdik. Hepsi çöp.

S: En hızlı ücretsiz VPN nedir?

A: Dürüst olmak gerekirse, emin değilim çünkü hızlı bir tane bulsanız bile normal bir VPN hizmetiyle karşılaştırılamaz.

S: iPhone için en iyi ücretsiz VPN nedir?

A: İStore'daki VPN uygulamalarının neredeyse% 80'i dolandırıcılıktır. Dikkat.

Sonuç

İşte burada, 2020'deki en iyi ücretsiz VPN'lere yönelik kapsamlı kılavuzumuz var. Neden bir VPN çözümüne ihtiyacınız olacağından hala emin değilseniz, insanların VPN kullanmasının ne kadar önemli olduğunu özetlemeye çalışalım. Daha ayrıntılı bir inceleme için Avustralya için en iyi VPN'ler kılavuz.

Avustralya'da yaşıyorsanız veya sadece ziyaret ediyor olsanız bile, özel ve devlet destekli kuruluşların sizi gözetlediğinin farkında olmanız gerekir. Bu kurumlar çevrimiçi etkinliğinizi izliyor ve kaydediyor.

Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada ve ABD de dahil olmak üzere, sizin hakkınızda istihbarat toplayacak, analiz edecek ve paylaşacakları bir anlaşmaya imza atan ülkelerin bir kooperatifi olan “On Dört Göz” arasında yer alıyor. Özel vatandaşlar artık özel değil.

Hassas kişisel verilerinizi toplamasını engellemek ve kötü niyetli siber saldırılara karşı önlemek için bir VPN kullanmanız gerekir. Bu listedeki VPN'ler, reklamları engelleme, sansürlenen içeriğin engellemesini kaldırma ve İnternet'te etkin olduğunuzda en yüksek güvenliği sağlama özellikleriyle ünlüdür.

Surfshark ilk tercihim olacak ve bunu NordVPN izleyecekti. Her ikisi de yazılımlarındaki herhangi bir karışıklıktan söz ediyorlar ve hizmetleri hakkında geri bildirim için sürekli olarak müşterilere ulaştılar. Kullanımı kolaydır, inanılmaz şifrelemeleri vardır ve hızları en hızlıları arasındadır. Fiyatlandırma da her ikisi için de makul ve müşteri desteği sektördeki en güvenilir.

VyprVPN, ülke kilitli içeriği sorunsuz bir şekilde görüntülemenize ve benzersiz, iyi düşünülmüş bir arayüze sahip olmanıza izin verdikleri için dördüncü favorim. Telefonunuz için uygulamalar söz konusu olduğunda da teknolojilerini düzenli olarak geliştiriyorlar.

Şimdi en iyi seçimlerimi bildiğinize göre, artık onları deneme zamanı. Hangisini seçmeye karar verirseniz verin, çevrimiçi deneyiminiz hakkında daha iyi hissettiğinizi fark edeceğinizi biliyorum.

Bu ücretsiz VPN'lerden birini veya başkalarını denediniz mi? Lütfen bu sayfanın altındaki "VPN İncelemenizi Ekleyin" düğmesine basarak bize bildirin!

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me