En İyi VPN Avustralya 2020

Contents

İncelemeler ve Teknik Karşılaştırmalar

En hızlı ve en güvenli VPN hizmetlerini bulmak için en iyi 20 VPN'i test ettik.

en iyi vpn

İnternette gezinirken ve bunu şu anda okurken, sanal bir özel ağa (VPN) bağlı mısınız??

Değilse, olmalısınız…

Bugün, bilgisayar korsanları ve siber saldırılar endişe verici bir düzenlilikle gerçekleşiyor. Dahası, dünya daha hareketli hale geliyor, seyahat ve uzaktan çalışma hızla norm haline geliyor.

Daha fazla kişisel bilgimiz “buluta” girdiğinde, birbirimize daha bağlı ve daha savunmasız hale geliriz.

VPN burada devreye giriyor.

Basitçe söylemek gerekirse, bir VPN, siber suçlara maruz kalma şansınızı önemli ölçüde azaltan özel şifreli bir tünel aracılığıyla internete bağlanmanıza izin verir.

Ayrıca, kullanımı kolay ve düşündüğünüzden daha ucuzdur. Hepsini şahsen test ettim Avustralya'daki en iyi VPN'ler ve yurtdışında ve bu kılavuzdaki testlerin sonuçlarını derledik.

SSS İçeriğini Göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • VPN nedir ve nasıl çalışır??
 • VPN Kullanmanın Yararları Nelerdir??
 • Avustralya'da VPN Kullanmak Yasal mı??
 • Hangi VPN Bana İzin Verir Netflix Akışı?
 • VPN'ler Çevrimiçi Ne Yaptığımı İzliyor mu ve Günlük Dosyalarını Tutuyor?
 • VPN'ler Torrent için Güvenli mi??
 • Bir Yönlendiriciye VPN Ayarlayabilir misiniz??
 • Oyun Konsolu veya Smart TV'de VPN Ayarlayabilir misiniz?
 • Avustralya için En İyi Ücretsiz VPN Nedir?
 • En Hızlı VPN Nedir?
 • VPN'lerin Maliyeti?
 • VPN Kullanmanın Herhangi Bir Tehlikesi Var Mı?
 • Bir VPN İnternetimi Daha Hızlı Hale Getirebilir mi?
 • Bir VPN Engellenebilir mi??
 • VPN Kullanırsanız İzlenebilir misiniz??

VPN'leri Test Etme - Adım Adım İşlemim

Dünyanın neresine gittiğinizden bağımsız olarak, VPN'nizin hızlı ve güvenli olmasını istersiniz, aksi takdirde bir tanesine sahip olmanın pek bir anlamı yoktur. Zor kısım, hangi VPN'nin en iyi olduğunu bulmak için hizmet sunan yüzlerce şirket arasında eleniyor.

Privacy Australia'da dünyanın geri kalanını iyi seviyoruz, ancak misyonumuz Avustralyalı arkadaşlarımızın çevrimiçi ortamda güvende kalmasına yardımcı olacak hizmetleri bulmak ve tavsiye etmektir. Ayrıntılı test sürecimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz..

Belirlemek için en iyi VPN genel olarak, bu test süreci kritiktir. Yazılım güvenlik açıklarını ve güvenlik açıklarını bu şekilde ortaya çıkarıyoruz.

Birkaç önemli kritere odaklanıyoruz:

 • yargı - Nereye dahil edildiler?
 • 5 Göz - Bilgilerinizi paylaşıyorlar mı?
 • Günlük İlkesi - Evet ise, büyük bir hareket değil.
 • hız - Yavaş VPN'ler gerçekten kullanmaya değmez
 • P2P'i engeller - Artık Netflix yok
 • Bağlantı Sayısı - 1 Cihaz veya 3?

Aşağıdaki grafiğe bir göz atın, 45'in üzerinde şirketi sıraladık ve her şirketin gizlilik politikasını, hizmet şartlarını ve hız testlerini inceledik.

Ayrıca unutmayın - tüm okuyucular, her incelemede bulunan form aracılığıyla her VPN hizmetinde yorum bırakabilir. 

VPNJurisdiction5 EyesLoggingSpeed ​​Sunucu Sayısı # Eşzamanlı Bağlantı SayısıBloklar P2P
NordVPN Panama Hayır Hayır Hızlı 5231 6 Hayır
Surfshark VPN İngiliz Virgin Adaları Hayır Hayır Hızlı 800+ sunucu Sınırsız cihaz (Ama aynı anda sadece 1 tane kullanılabilir) Hayır
ExpressVPN İngiliz Virgin Adaları Hayır Hayır Hızlı 2.000 3 Hayır
VyprVPN İsviçre kooperatif Hayır Hızlı 700 5 Hayır
Özel Tünel Amerika Birleşik Devletleri 5 Göz Evet Ortalama 50 3 - Sınırsız Evet
Trust.Zone Seyşeller Hayır Evet Ortalama 164 3 Evet
VanishedVPN Avustralya Hayır Evet Ortalama Bilinmeyen 3 Evet
Özel İnternet Erişimi Amerika Birleşik Devletleri 5 Göz Evet Ortalama 3243 5 Evet
PureVPN Hong Kong Hayır Evet Ortalama 2134 5 Evet
IPVanish Amerika Birleşik Devletleri 5 Göz Evet Ortalama 1,100 10 Evet
TunnelBear Kanada 5 Göz Evet Ortalama 350 5 Evet
VPN Sınırsız Amerika Birleşik Devletleri 5 göz Evet Ortalama 400 5 Evet
Sıcak Nokta Kalkanı Amerika Birleşik Devletleri 5 göz Evet Ortalama 500 5 Evet
Avast Secureline VPN Çek Cumhuriyeti kooperatif Evet Ortalama 52 5 Evet
WindScribe Kanada 5 Göz Evet Ortalama 480 Sınırsız Evet
TorGuard Amerika Birleşik Devletleri 5 Göz Evet Ortalama 3.000 5 Evet
Hide.me VPN Malezya Hayır Evet Yavaş 35 5 Evet
Hola VPN İsrail kooperatif Evet Ortalama 0 3 Evet
Toplam VPN UK 5 Göz Evet Ortalama 45 3 Evet
Avira Phantom VPN Almanya 5 Göz Evet Yavaş 40 Sınırsız Evet
CyberGhost VPN Romanya Hayır Evet Ortalama 3519 7 Evet
Opera VPN Norveç 5 Göz Evet Yavaş 3 1 Evet
SaferWeb Amerika Birleşik Devletleri Hayır Evet Yavaş 30 2 Evet
ProtonVPN İsviçre kooperatif Evet Ortalama 347 10 Evet
Betternet Kanada 5 Göz Evet Yavaş 11 5 Evet

En İyi VPN Hizmetleri - İncelemelerimiz

1. NordVPN - Avustralya’nın 1 numaralı VPN'i için En İyi Seçim

“Güvenilir, Güvenli, 5000+ Sunucu”

nordvpn logosu

DÜRÜST
EN GÜVENLİ
5000+ SUNUCU

NordVPN, geniş bir müşteri tabanına sahip çok popüler bir VPN hizmetidir. Çoğu sitede en çok önerilen VPN hizmeti olan NordVPN’in itibarı, hizmetlerinin güvenilirliği, sıfır günlük kaydı politikası, maksimum güvenlik ve tescilli SmartPlay özellikleriyle coğrafi olarak engellenen içeriğe tam erişim ile desteklenir.

CIA Düzeyinde Güvenlik ve Tam Anonimlik

Güvenlik ve anonimlik sizin için en önemli öncelikse, büyük bir muamele görmeye hazırsınız demektir. Tehditlerin bile tanımlanamayacak kadar karmaşık olmasıyla, bugün var olan en güvenli olan OpenVPN tünel protokolünü kullanabileceğinizi bilerek rahatlayabilirsiniz. Diğer VPN sağlayıcılarının aksine, NordVPN’in AES-256 şifreleme sürümü RSA anahtarı yerine 2048 bit Diffie-Hellman anahtarı ile donatılmıştır çünkü Perfect Forward Gizlilik özelliğine sahiptir.

NordVPN ayrıca çift şifreleme özelliğine sahiptir, bu da NordVPN'i Draconian yasalarına (Kuzey Kore, Çin, vb.) Sahip ülkeler için en iyi seçim haline getirir. Derin paket incelemesinde bile, bu şifreleme düzeyini kırmak neredeyse imkansızdır.

DNS Sızıntı Koruması ve otomatik öldürme anahtarı özellikleri, NordVPN’in paketlerinin herhangi birinde yerleşik olarak bulunur ve ayrıca etkinliğinizin her zaman korunmasını sağlar.

NordVPN ayrıca, NordPass adlı VPN hizmetleriyle eşleştirmek için kullanımı en kolay ve en güvenli şifre yöneticilerinden birine sahiptir.

Sunucular ve Coğrafi Olarak Engellenen İçerik

Tescilli SmartPlay teknolojisi, dünyanın herhangi bir yerinde yüzlerce akış sitesine erişmenizi sağlar. SmartPlay, sunucularının tamamı olmasa da çoğunu Netflix, Kodl, Hulu ve diğerleri gibi akış hizmetleri için uygun bir erişim noktası haline getiren güvenli bir proxy hizmet çözümüdür..

NordVPN, 6 kıtada 62 ülkeye yayılmış 5.200 sunucuya erişimi olan hevesli gezginlere çok yakışıyor. Netflix'i istediğiniz gibi soğutun. ��

2. Surfshark - En İyi “Bütçe” VPN

“Güvenli, ucuz, 800+ sunucular”

Surfshark logosu

UCUZ
ÇOK GÜVENLİ
800+ SUNUCU

Surfshark Sitesi

Yeni başlayanlar için

Surfshark, bloktaki yeni çocuğun tanımıdır. Bu adamlar gözden geçirdiğimiz en yeni VPN'dir ve şimdiye kadar gördüklerimizi seviyoruz. Gelecekte bir numara olma potansiyeline bile sahipler.

Burada yargı yetkisi ve hükümet müdahalesi nedeniyle konum hakkında çok konuşuyoruz. Surfshark, muhtemelen bir VPN olması için en iyi yer olan İngiliz Virgin Adaları'nda ikamet aldı ve bu listedeki 2 numaralı noktamızda ikamet aldı..

Uzun vadeli bir sözleşmenin fiyatı temel olarak aylık 1,99 ABD doları olarak size ücretsiz olarak veriyor ve abonelik size fantastik bir değer veriyor. Görünüşe göre Surfshark her gün yeni bir sunucu ekliyor ve her zaman kullanıcıları için daha fazlasını sunmak istiyor. VPN şirketinin şu anda 50'den fazla ülkede 800'den fazla sunucusu var.

Güvenlik ve Gizlilik

Surfshark güvenlik ve gizlilik açısından doğru olanı yapar ve aslında şifreleme protokolü açısından size seçenekler sunar. İlk olarak, asla giriş yapmazlar. İkincisi, şirketin 256 bit AES / OpenVPN, IPSec ve IKEv2 (IPv6 değil) dahil olmak üzere çeşitli protokolleri desteklemesi var. Bu protokolleri kullanarak, müşterilerine neredeyse sınırsız sayıda IP adresi sağlayabilirler.

Birçok VPN tarafından kullanılan eski IPv4 protokolü, atanacak sınırlı sayıda benzersiz IP'ye sahiptir. Bu, akış yeteneklerinizi ciddi şekilde engelleyebilir. Surfshark’ın çeşitli VPN protokollerini desteklemesi, çeşitli yönlendiricilere ve cihazlara yüklenebileceği anlamına gelir.

Surfshark VPN protokolleri, mevcut en iyi 256 bit AES şifrelemesini kullanır. Şirket ayrıca 2048 bit DHE-RSA anahtar değişimi ve bir SHA512 kimlik doğrulama karması kullanıyor. Çoğu insan bunun ne anlama geldiğini bilmediğinden, bunun tam anlamıyla sahip olabileceğiniz en iyi şifreleme olduğunu bilin. Surfshark ayrıca ağları boyunca DNS ve WebRTC sızıntı korumasına sahiptir.

Fiyat ve Gerisi

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, Surfshark sağladığı değer açısından en iyi seçimdir. Birkaç yıl önce durum böyle değildi, çünkü Surfshark köpekbalığı babasının gözünde sadece bir pırıltıydı. Kısa vadeli planlara gelince, maliyet makul. İki yıllık bir plana bakıyorsanız, diğer tüm harika VPN'leri yenen ayda 1,99 ABD doları ödeyebilirsiniz..

Surfshark VPN ile ilgili en iyi şey, hizmet için ödeme yapmak için her ay kanepenizdeki yedek değişikliği gözden geçirebilmenizdir..

3. ExpressVPN - Hız için En İyi Seçim

“Hızlı, Güvenli, 700+ Konum”

ExpressVPN

HIZLI
ÇOK GÜVENLİ
700+ YER

Yeni başlayanlar için

Bu İngiliz Virgin Adaları (konum önemlidir) şirketi 2009 yılından beri faaliyet göstermektedir ve Avustralyalılar için en iyi 2. VPN'dir. Bu iddiayı öne sürmemizin birkaç nedeni var.

Tek bir aboneliğin fiyatı karşılığında müşteriler, 2000'den fazla hızlı ExpressVPN sunucusu konumlanmış 94 ülke. Merak ediyorsanız, bu oldukça geniş bir kapsama alanı ve bu iyi bir şey.

Güvenlik ve Gizlilik

Bir VPN'in omurgası dağıttığı şifreleme standardında yatar. AES-256 ExpressVPN’in seçimidir. Bu tür bir şifrelemeyi kaba kuvvetle kırmanın milyarlarca anahtarını saniyede milyarlarca anahtarı kontrol etmenin düzinelerce süper bilgisayarın gerektireceğini anlamak için teknoloji meraklısı olmanıza gerek yok. Şifrelemenin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

WebRTC sızıntısı olan, kötü amaçlı yazılım bulaşmış yükleme dosyaları veya zayıf bir kayıt politikası olan bir VPN ile hiçbir şey yapmak istemezsiniz. Testlerimizden, ExpressVPN bir düdük gibi temiz ve bulacağınız kadar katı bir kayıt tutmama politikasına sahip.

VPN lingo'dan yeni başlayanlar için, kayıt tutmamak kayıt tutmadıkları anlamına gelir hizmetlerini kullanımınızın İster inanın ister inanmayın, bazı şirketler yapar. Bu şirketler listemizde değil.

Kodi ve Netflix'e her yerden sorunsuz torrent ve erişim imkanı sunan bir hizmet mi arıyorsunuz? Bu, bazı kişilerin bir VPN hizmeti kullanmasının ana nedenlerinden biridir ve ExpressVPN iyi kontrol eder.

Fiyat ve Gerisi

En iyi yanı, tüm bu örnek özelliklere sahip olmanızdır ve STILL, bulunabilecek en hızlı VPN deneyimlerinden birinin tadını çıkarabilir. Seçeceğimiz tek nit ExpressVPN, sözleşmenin süresine ve yayınlayabilecekleri özelliğe bağlı olarak ayda 6,67 $ ila 12,95 $ arasında değişen fiyatın yüksek tarafına hafifçe geliyor..

Müşteri desteği önemlidir. ExpressVPN’in personelinin itibarını test etmek için bazı sorular yaptık.

Uzun lafın kısası, gerçekten başarılı oldular.

Bu VPN hizmetini almak için çocukların kolej fonuna baskın yapmanızı önermesek de, sizi mutlaka kötü bir kişi yapmaz.

4. VyPrVPN - Dördüncü Seçim ama Yine de Çok İyi

“Hızlı, mükemmel fiyat, daha az yerler”

Vypr VPN

EN İYİ FİYAT
BAĞLANMAK İÇİN BİRKAÇ IPS
HIZLI

Gerçeği söylemek gerekirse, seçerseniz çok fazla şey yapmazdık VyprVPN # 1 önerimiz yerine. Bu iyi, ama birisi ikinci olmalı ve bu şirket hakkında söylememiz gereken şeylerin çoğu olumlu çeşitlilikte.

94 ülkede 3. sıradaki sunucuların biraz altında olsa da, VyPrVPN övünebilir 70 ülke, hangisi perişan değil.

Sınırsız anlamına gelir Sınırsız

Ama gerçekten sevdiğimiz, bu hizmetin sınırsız akış yönüdür, yani tam anlamıyla 24/7 çevrimiçi kalın İsterseniz hayatınızın geri kalanında hiçbir zaman bir bant genişliği veya performans kısıtlaması olmaz. Tüm VPN hizmetleri bu hak talebinde bulunamaz.

VPN oyununda güvenlik önemlidir. Bu olmadan, hizmeti satın almanın hiçbir anlamı yoktur. VyPrVPN tüm sunucularının sahibi ve bakımını yapar in-house. Bu, kişisel verilerinizin yanlış kullanım yoluyla günün ışığını görmesi için daha az fırsat anlamına gelir.

Torrents, Kodi ve Netflix

VyPrVPN teknik olarak torrent, Kodi ve Netflix ile çalışır, ancak her zaman biraz küfür ve hakkında bir şeyler atmadan. Torrentlere izin verilir, ancak teşvik edilmez ve torrent etkinlikleriniz günlüğe kaydedilebilir.

Kodi iyi çalışıyor, ancak manuel olarak ayarlanması gerekiyor. Netflix’in VPN'lere karşı savaşı sayesinde, bu hizmetle güvenilir bir şekilde çalışan bir sunucu bulmak zorlaşıyor.

Risk Denemesi Yok

NordVPN gibi VyprVPN de 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Tüm bunlara yeniyseniz, bu çok şey ifade eder çünkü aniden korktuğunuz ve interneti bir daha asla kullanmaya karar verdiğinizde kaçış planınızdır..

Yeni VyprVPN müşterileri % 50 fiyat indirimi hizmetlerini denediğiniz için şirketten teşekkür ederiz. Çok hızlı olmasına rağmen, belki de en göze çarpan özellik kişisel verilerinizi korumaya olan toplam bağlılıklarıdır..

5. Saf VPN

“Sağlam bir seçim ama hafif bir adım”

Saf VPN Logosu

DAHA PAHALI
EKSİKSEL HIZLAR
DAHA AZ IPS

Düşünme şeklimize göre, gerçekten bir VPN olmadan çevrimiçi olmamanız gerekir, ancak gerçek şu ki, kuruşlar sıkı olabilir ve NordVPN ve ExpressVPN'in nispeten mütevazı maliyeti bile atlanan yemeklerle sonuçlanabilir..

Sıkı bir bütçeye sahip olanlar için, düşünmeniz için PureVPN sunuyoruz.

Maliyet Önemli Olduğunda

Sonuç olarak, en iyi köpeklerin para iade garantisi, tamamen yeterli destek ve bir üst raf VPN'den beklediğiniz tüm anonimlik ve gizlilik gibi özelliklerinin çoğunu elde edersiniz - ancak daha düşük bir fiyata.

Şimdi burada oturmayacağız ve PureVPN kalitesinin önceki iki seçenekten her biri olduğunu iddia etmeyeceğiz, çünkü değil, ancak giderleri kontrol etmeniz gerekiyorsa servis kesinlikle iyi.

PureVPN web sitesine geldiğinizde fark edeceğiniz ilk şey, bir sürü özelliğe sahip oldukları anlaşılıyor. Haklısın. Onlar yapar.

Çok Sayıda Özellik

Kötü amaçlı yazılımdan koruma ve virüs yazılımları, reklam engelleme, saldırı tespit ve önleme, uygulama filtreleme ve liste devam ediyor. Benzer fiyatlı diğer hizmetlerle bu düzeyde güvenlik karmaşıklığı bulamazsınız.

Buna sağlam bir "oturum gerektirmeyen günlük kaydı" politikası ekleyin ve sektördeki en kolay kullanıcı arayüzü ne olabilir ve bir VPN'e ihtiyaç duyduklarını bilen Avustralyalılar için çok iyi bir seçiminiz var..

Torrenting, vb..

Torrent bir VPN ile hedefinizse, burada görülecek bir şey yoktur. PureVPN tüm torrentleri söyleyebileceğimizden engeller. Diğer VPN hizmetlerinin çoğu gibi, sunucularının çoğundan US Netflix'e güvenilir bir şekilde erişmekte sorun yaşamayı umuyoruz. Bununla birlikte, Kodi'ye giriyorsanız, PureVPN resmi bir eklenti sunar ve bu da kullanımı kolaylaştırır.

6. Özel İnternet Erişimi

“Ucuz, hızlı ve yavaş”

gizlilik internet erişimi

DAHA PAHALI
EKSİKSEL HIZLAR
DAHA AZ IPS

Özel İnternet Erişimi (PIA), Avustralyalılar için kaliteli VPN hizmetleri söz konusu olduğunda paketin ortasına doğru şaplak atıyor. Bunun anlamı, biraz iyi, biraz da iyi değil ve hepsini oldukça iyi bir fiyata elde edersiniz.

Bu VPN hizmetinin ilginç bir yönü, daha hızlı tarama hızı için bağlantınızın şifreleme düzeyini düşürmeye isteyerek karar verebilmenizdir. Yüzeyde, bu seçim sadece çocukken çok fazla boya yongası yiyenler için geçerli gibi görünebilir.

Ama dur!

Daha Az Şifreleme İstersiniz?

Göreceli olarak güvenli bir ağda olduğunuzu bildiğinizi ve 128 bit şifrelemeye (256 bit şifrelemeden) geçmenin sizi sağlam bir kriptografik koruma katmanı bıraktığını fark ettiğinizi varsayalım.

Kazandığınız hız buna değer olabilir.

PIA, sunucularla dolu olsa da, sadece 28 ülkeyi kapsamaktadır. Hayal kırıklığı. Sonuç olarak - bu ülkelerden birinde değilseniz, kaplumbağa benzeri bağlantı hızları beklemek şifrelemeyi tamamen kaldırmış olsanız bile (açıkçası bunu önermiyoruz).

Ucuzluktan hoşlanıyorsanız işte heyecan verici kısım. Sözleşmenin uzunluğuna ve seçtiğiniz diğer seçeneklere bağlı olarak, bu VPN için aylık ücretiniz muhtemelen 3 ila 7 ABD doları aralığında olacaktır..

Netflix, Torrents ve Kodi

Birçoğunuzun sorduğu soru, PIA'nın bu tür servislerle çalışıp çalışmadığıdır. Netflix'i 2019'da bu hizmetle güvenilir bir şekilde çalışmadığı için listeden çıkarabilirsiniz. Şanslı olabilirsiniz ve şimdi işbirliği yapan bir sunucu bulabilirsiniz ve hepsi bu. Artı tarafta, bu VPN hizmeti torrent kullanmayı oldukça destekliyor ve Kodi ile iyi çalışıyor.

Bazı Ciddi Eksileri

PIA, ABD'de, gizlilik açısından ciddi bir dezavantajdır (5 Göz hakkında okuyun). Bahsetmeye değer bir diğer dezavantaj, canlı sohbet özelliğinin olmamasıdır.

Çoook… kötü bir hizmet değil ama bir tane değil,.

7. Güven Bölgesi

“Hızlı… ve Küçük”

En İyi VPN Avustralya 2020

DAHA PAHALI
EKSİKSEL HIZLAR
DAHA AZ IPS

Bazen boyut önemli değil, bazen önemli.

Trust.Zone’un VPN hizmeti bunun için çok şey yapıyor. Yapmadığı bir şey, sunucuların sayısı ve konumudur. 31 ülkede 135 değerinden bahsediyoruz. Sonuç olarak, bağlantı hızları ne kadar yüksek olursa olsun, şirket, şirketler tarafından listemizin en üstünde yer alan ayak izi ile kıyaslanamaz..

Sinsi hızlı hız

Sunucularından birine yakın bir ülkede yaşıyorsanız, büyük bir bağlantı hızınız olacaktır. tüm, Trust.Zone en hızlı ikinci oldu test edilenlerden. Bu küçük bir başarı değil.

Birinci sınıf güvenlik

Onların lehine olan bir başka işaret de güvenliğe adanmışlıktır. Seyşel Adaları'ndaki egzotik tropik harikalar diyarında bulunan PIA, kullanıcı verilerini bu tür bir şey istemek isteyen hükümetlere dönüştürmek istendiğinde kıkırdama uyuşma eğilimindedir. Olağan şüphelilerden bahsediyoruz: ABD, İngiltere, Avustralya….

Torrent havasındaysanız, bu VPN hizmetinin herhangi bir kısıtlaması yoktur. Netflix'e hazır ve altındaki ülkede rahatlamaya hazır mısınız? Meh, senin için işe yarayabilir ve olmayabilir. Denediğimiz yedi sunucudan sadece üçünde coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelebildik, bu yüzden vazgeçtik.

Bu da sizin Kodi'yi kullanmak isterseniz en iyi bahisler.

Güçlü şifreleme standartları ve düşük fiyat aralığı, PIA'yı mükemmel bir seçim haline getirir - eğer bir sunucunun yakınındaki şanslı az sayıdaki kişiden biri olursanız.

8. kıçımı gizle

“Komik isim, çürük Servisi”

hmaAss My Hide'un büyük bir şaka olmasını dileriz. Afedersiniz. Değil. Hizmet aslında var ve insanlara kendi özel yetkinlik ve skullduggery markasına katılmalarını talep ediyor.

Avustralya'da en az önerilen VPN hizmeti için bir kategori olsaydı, Hide My Ass (HMA) altın, gümüş ve bronz madalyaları temiz bir şekilde temizlerdi.

Bunu olabildiğince açık bir şekilde söyleyelim. HMA, her seviyede bir şey ifade eden korkunç bir hizmettir. Bu VPN'ye kaydolmadan önce interneti ve ilgili tüm teknolojileri sonsuza kadar yemin etmenizi, Outback'e geçmenizi ve Aborijin kabilesine katılmanızı öneririz..

Ciddi anlamda. O kadar kötü.

HMA testimiz aniden sona ermesine rağmen, yakında yeterli değildi. Bir hafta boyunca hem Netflix'e hem de torrent'e bağlanmaya çalıştık - şans yok. Bu, bağlantımızdan rastgele ve sık sık önyükleme yapılmasına ek olarak.

Desteği aramaya çalıştığımızda e-postaya, sohbet oturumuna, telefon görüşmesine veya duman sinyaline yanıt yok.

Son olarak, herhangi bir uyarı yapmadan hesabı devre dışı bıraktılar. Bu hızsızlık geçit törenine, bağlantı hızlarının yavaştan yoksun olmasına, günlük oturumlarını kaydettiği ve kolluk kuvvetleriyle işbirliği yaptığı biliniyor ve gerçekten kötü bir hizmetin kazançları var..

HMA'yı öneriyoruz? Anladın.

Test Ettiğimiz VPN'ler ve Nasıl Yaptık

Yüzlerce VPN ürünü var, ancak bizce sadece yaklaşık iki düzine test edilmeye değer. Çevrimiçi hissi ve kendi sektör uzmanlığımızı temel alarak hangilerinin ilk kesintiyi yaptığına dair ilk kararı verdik.

Sonra böyle bir şey gitti kapsamlı bir test süreci geldi:

 • Bağlayıcı.

  Yazılım Satın Alın

  Aslında çevrimiçi olduk ve ürünü bir satıcıdan tam fiyatla satın aldık, stok dizüstü bilgisayarımıza yükledik ve bir hafta boyunca test ettik.

 • Bağlayıcı.

  Hız testi

  Yedi farklı rastgele coğrafi yer seçin. Her VPN adayını bu konumlardan test etti.

 • Bağlayıcı.

  Sızıntıları Kontrol Edin

  Gizliliğinizi ve anonimliğinizi bir anda yok edebilen ve kötü bir VPN hizmetinin ayırt edici özelliği olan çeşitli sızıntı kaynakları (WebRTC, vb.).

 • Bağlayıcı.

  Coğrafi Uyumluluk

  Netflix / Kodi coğrafi kısıtlamalarını çözme ve geçici çözüm bulma yeteneği, VPN'lerin popüler olmasının bir nedenidir. Bu özellikleri değerlendirdik.

 • Bağlayıcı.

  Kullanım kolaylığı

  Kullanıcı arayüzünün ne kadar kolay olduğunu ve müşteri hizmetleri yanıt verebilirliğini kontrol etti.

 • Bağlayıcı.

  Maliyet ve Değer

  çünkü hepimizin cebimizden altın külçeleri ve Bitcoin düşmüyor.

 • Bağlayıcı.

  Gizlilik / Güvenlik Özellikleri

  Bir VPN’in raison d’être.

Testler devam etse de 2019 sıralaması için en iyi 20 hizmeti değerlendirdik. Dürüst bir sonuç elde etmek için bilgisayar ve işletim sistemi ile ilgili test ortamı aynıydı.

Bunu yeterince açıklamamış olmamız durumunda, bu sayfadaki önerilere ulaşırken mali veya başka şekilde teşvik almayız. Bunlar kendi görüşlerimiz, kaşımızın teriyle ulaştılar ve klavyeye parmak uygulamak için çok zaman harcadık.

“Peki, siz 20 VPN aboneliği satın aldınız ve ödediniz mi ?!”

Açıkçası, bu sorunun cevabı evet. Ayrıca, test dönemimiz ile çoğu hizmet tarafından sunulan ücretsiz deneme süresi arasındaki benzerliğe dikkat etmeniz gerekir. Hadi, düşünmedin…?

Burada çok çalışıyoruz ve çağrılarımız çok fazla VPN aboneliğine sahip başka bir Avustralyalı gruptan daha yüksekti.

Sıkça Sorulan Sorular

VPN'ler için şifreli bir tünel gösteren resimVPN nedir ve nasıl çalışır??

Bilgisayarınız ve İnternet Arasında Şifreli Bağlantı.

İSS'nizden ayrı olarak, VPN, çevrimiçi etkinliğiniz tarafından üretilen verileri farklı bir sunucu üzerinden yönlendirir ve böylece farklı bir IP adresi atayarak gerçek konumunuzu gizler. Ayrıca, veriler bilgisayar korsanları tarafından görülmesini önlemek için şifrelenir.

Bir VPN, İSS'nizde bulunandan çok daha yüksek düzeyde gizlilik ve anonimlik sağlar. Çoğu VPN hizmeti, Açık VPN gibi açık kaynaklı protokollerden oluşur.

Nasıl çalışır

Sıfırdan çalışan bir VPN bağlantısı kurmak zorunda kalırsanız kafanız patlasa da, birini kullanma süreci karmaşık değildir.

 1. VPN yazılımını indirin ve cihazınıza yükleyin.
 2. Yazılımı açarak bir göz atma oturumu başlatın.
 3. Verileriniz bilgisayardan ayrılmadan önce şifrelenir.
 4. Şifrelentikten sonra verileriniz VPN sunucusuna gider.
 5. VPN sunucusundan geçtikten sonra, verileriniz (hala şifreli) bir banka web sitesi veya en sevdiğiniz sosyal medya sayfası gibi çevrimiçi hedefinize yönlendirilir.
 6. Çevrimiçi hedef bakış açısından, VPN sunucusuyla oluşturulan veriler görünür.

Tüm bunlar ile ilgili en önemli şey, şifreleme protokolü sayesinde, aktarılan verilerin (kredi kartı veya Sosyal Güvenlik numaraları gibi) sistemi hacklemeyi ve bir göz atmayı başaran herkes tarafından okunamayacağıdır..

Bir VPN bağlantısını, çevrimiçi bir oturumla ilişkili tüm bilgilerin dış dünyadan güvenle gizlenebileceği güvenli bir tünel olarak düşünün.

VPN Kullanmanın Yararları Nelerdir??

Yepyeni Bir Çevrimiçi Güvenlik ve Gizliliğe Ulaşın.

Şifreleme sayesinde, bir VPN kullanmak, verilerinizin çalınması ve Karanlık Web'de veya sizin izniniz olmadan reklamverenlere satılma şansını büyük ölçüde azaltır. Ayrıca, IP adresiniz, İnternet'e VPN sunucusunun fiziksel konumundan erişiyormuş gibi görünerek geleneksel bir İSS ile eşsiz bir anonimlik düzeyi oluşturur.

Avustralya'da VPN Kullanmak Yasal mı?? avustralya çevrimiçi gizlilik profili

Şimdilik Yasal Ama Son Mevzuat Kaygan Bir Eğim Olabilir.

Avustralya da dahil olmak üzere çoğu batı ülkesi, VPN hizmetlerinin serbest kullanımına izin veriyor. Ancak 2015 yasası, ihlal edilen telif haklarına sahip olanların, federal mahkeme kararının ülke içinde engellenmesini emredebilmesini mümkün kıldı.

Şimdiye kadar, VPN'lere karşı başka yasal adım atılmadı. Birçok Avustralyalı, hükümetin içeriği düzenleme çabalarını ele almak için bu tür hizmetleri kullanıyor.

VPN kullanımını yasaklayan ülkeler listemize göz atın.

Hangi VPN Bana İzin Verir Netflix Akışı?

Amerikan Netflix İstiyorsanız Hizmetinizi Dikkatle Seçin.

Dünyanın geri kalanının Netflix'in Amerikan versiyonundan sonra sır tuttuğu bir sır değil. Bunun üç nedeni vardır: seçimler, seçimler, seçimler. Akış devi, dünyanın farklı bölgelerinde farklı seçimler sunuyor ve eğer doğuştan itibaren yanlış yerde olursanız, ...

Tahmin ettin. Cesurun özgür ve evinin yüceltilmiş ülkesinde bulunan bir VPN seçerek, Big Brother Netflix'i yünlü bir Yankee olduğunuzu düşünmeye kandırabilir ve FULL kataloğundan seçimler yapabilirsiniz. Unutmayın Netflix, tüm VPN'lerin hizmetlerinin kilidini açmasını engellemek için bir haçlı seferi yapıyor.

İşte Netflix için en iyi VPN'ler, yani neredeyse her ülkede ve neredeyse tüm web sitelerinde çalışanlar için seçtiklerimiz.

VPN'ler Çevrimiçi Ne Yaptığımı İzliyor mu ve Günlük Dosyalarını Tutuyor? vpn günlüğe kaydetme ilkeleri skor grafiği

Kullandığınız Hizmete Bağlı Olarak Her İkisinin Cevabı - Oldukça Muhtemelen.

Çevrimiçi etkinliklerinizi takip ederken ve aynı belgeleyen günlük dosyalarını kaydederken, bir VPN kullanımının tüm nedenine ters düşüyor gibi görünüyorsa, bu hizmetlerin çoğu.

Sorunları gidermek ve hesapları düzgün bir şekilde yönetmek için bazı kayıt işlemleri gerekli olsa da, en popüler hizmetlerin çoğu gizlilik istilası kavramının yakınında yer alır.

Tam olarak hangi VPN'lerin çevrimiçi etkinliği izlemediği veya kimlik bilgilerini günlüğe kaydetmediğiyle ilgili makalemizi okumak isteyebilirsiniz..

VPN'ler Torrent için Güvenlidir?

İyi VPN'ler - Elbette. Kötü VPN'ler - Çok Fazla Değil.

Eşler arası (P2P) dosya paylaşımı olarak da bilinen Torrenting, İnternet'in Vahşi Batısı'dır. Hiçbir yerde çevrimiçi bir virüs veya kötü amaçlı yazılım almak veya Johnny Telif Hakkı İhlalcisi olarak poz veren bir kolluk görevlisi ile karşılaşmaktan daha fazla yükümlü değilsiniz.

Bu turistik yerlerden birine gitmeden önce bir VPN kullanmak iyi bir fikir gibi görünüyorsa, bunun akıllıca bir karar olduğunu söylemek için buradayız.

İster çeşitli hükümet sansür denemeleri yapmak isteyin, ister en sevdiğiniz filmin korsan bir dosyasını indirin (hadi, 2020, öyle görünmüyor gibi görünüyor.), Kaliteli bir VPN seçmek zorunlu olmalıdır. Hangisini biliyorsun?

Bu makale torrent bulabileceğimiz en iyi dört VPN'i ortaya koyuyor.

Bir Yönlendiriciye VPN Ayarlayabilir misiniz?? vpn router kurulum görüntüsü

Tüm Wi-Fi Bağlantınızı Özel Yapın.

Birincil internet cihazınızda bir VPN hizmeti kullanmak iyidir, ancak bir yönlendirici üzerinden çalışacak ve tüm wi-fi ağınızı özelleştirecek şekilde ayarladığınızda daha da iyi olabilir. Bir Noel Baba var ve evet, bunu yapabilirsiniz.

Var yönlendirici tabanlı bir VPN hizmetinin birkaç avantajı daha geleneksel kurulumun sağladığı gelişmiş güvenlik ve gizliliğin ötesine geçen.

 1. Her zaman aktif bir VPN bağlantısı kurun
 2. Bir hesaba birden fazla cihaz bağlama
 3. Evinize daha geniş, daha güvenli bir ağ atın

Bir VPN yönlendirici seçmek ve ayarlamak bu makalenin kapsamını aşmaktadır, ancak Google'da öğreticiler bol miktarda bulunmaktadır.

Oyun Konsolu veya Smart TV'de VPN Ayarlayabilir misiniz?

Öncelikle Yönlendiricinizi VPN Bağlarsanız.

Aslında bu kediyi derlemenin birkaç farklı yolu var. Birincisi, bu özelliğe sahip olmasa da, akıllı TV'nize doğrudan bir VPN uygulaması indirmek ve yüklemek olacaktır. Bunun için başka bir yol, ev yönlendiricinizden bir VPN bağlantısı çalıştırmak olacaktır (önceki soruya bakın).

Oyun konsolunuz veya akıllı TV'niz internet sinyallerini ev ağından aldığından, oluşturduğunuz VPN izlemeli yönlendirici tarafından korunurlar.

Avustralya için En İyi Ücretsiz VPN Nedir?

Ücretli VPN Hizmeti Her Zaman Daha İyi Ama Ücretsiz Seçenekler Var.

Belki eski deyişi duydunuz: “Ürün ücretsizse, Ürün sensin.

Sonuç olarak, birkaç şirket CEO'nun kalbinin iyiliğinden oluşuyor ve hiçbir ücret ödemeden birinci sınıf bir hizmet / ürün sunma sözü veriyor. Bir VPN hizmeti kendini ücretsiz olarak tanıtırsa, bunun sadece geleneksel olmayan yollarla para kazanmaları anlamına geldiğini anlamalısınız:

 1. Hiçbir ücret ödemeden minimum bir hizmet sunun, ancak kullanışlılığı ortadan kaldıran hız veya bant genişliği kısıtlamalarını kaldırmak için size satışlarla vurun.
 2. Verilerinizi reklamverenlere veya Dark Web'de toplama / satma.
 3. Ekranın her köşesini dolduran reklamlar satmak.

Ücretsiz bir şey aldığınızı düşünebilirsiniz, ancak almazsınız. Sonunda ödeme şekliniz kolayca görülmeyebilir, ancak sonunda elini oynayacaktır..

Hala ücretsiz bir VPN hizmeti bulmaya kararlı?

Ücretsiz en iyi seçeneklerinizle ilgili makalemizi okuyun.

En Hızlı VPN Nedir? En İyi VPN Avustralya 2020

Şifreleme bir VPN'i yavaşlatır.

Belki bunu düşünmediniz, ancak internet bağlantınız boyunca dolaşan her veriyi şifreleme süreci her şeyi yavaşlatır. Bu, her VPN hizmetinin karşılaştığı ve üstesinden gelmek için sürekli savaşan bir sorundur.

Şifreleme çok güçlü ise, hız yavaştır. Hız büyükse, şifreleme zayıftır.

Ancak birkaç servis bu sorunun üstesinden gelmeyi ve sürekli olarak yüksek bağlantı hızlarını ve hava geçirmez güvenliği sürdürmeyi başardı.

Sıralamayı kim yaparsa yapsın, NordVPN hız söz konusu olduğunda bir tavsiyenin üstüne veya yakınına girme eğilimindedir.

İlk kez kaçırmanız durumunda NordVPN incelememizi okuyun.

VPN'lerin Maliyeti?

Bir sakızdan daha fazlası, bir Ferrari'den daha az.

Gerilimi sona erdirelim. Bunlar, daha geniş bir şemada o kadar pahalı değiller. Çoğu yasal VPN hizmeti sizi ayda 2 ila 10 dolar arasında çalıştıracaktır. Bunun, İSS'niz yerine, birlikte kullandığınız bir hizmet olduğunu unutmayın.

İkisi arasında ayda 20 dolardan fazla olmamalı.

Çevrimiçi gizliliği korumak ve kişisel verilerinizin kaçırılmasını ve en yüksek teklif verene satılmasını önlemek için oldukça iyi bir anlaşma gibi görünüyor.

VPN Kullanmanın Herhangi Bir Tehlikesi Var Mı?

Isırmıyorlar, eğer sormak istediğiniz buysa.

Tek VPN kullanmakla ilgili gerçek risk, aldatıcı bir hizmet seçmenizdir bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım yükleyen veya satmak için kişisel verilerinizi veya finansal bilgilerinizi toplayan Bu, çoğu zaman ücretsiz hizmetlerden kaynaklanan çok gerçek bir tehlikedir..

Bu yüzden kötü aktörleri ayıklamak için araştırmanızı (bu sayfayı okumak gibi - iyi iş) GERÇEKTEN yapmalısınız.

Sadece sizin tarafınızdan biraz özen gösterilmesi, bu jokerlerden birine kaydolmanızı engelleyebilir. Kötü şeyler yapanların, çevrimiçi olmaktan ve kötü deneyimlerini anlatmaktan korkmayan mutsuz eski müşterileri vardır..

Yazdığımız bu makale, gölgeli VPN hizmetlerinin yararlanmaya çalışabileceği güvenlik açıklarını hızlandırmanızı sağlayacak.

Bir VPN İnternetimi Daha Hızlı Hale Getirebilir mi?

Fizik Yasaları Yürürlükten kaldırılmadığı sürece.

Daha önce de belirtildiği gibi, bir VPN'in tarama deneyiminizi daha güvenli hale getirmesine izin veren şifreleme işlemi, internet bağlantı hızını artırmak için hiçbir şey yapmaz. Aslında, çok az sayıda servis sağlayıcı dışında, karışıma bir VPN eklemek yavaşlama etkisine sahip olma eğilimindedir.

Daha hızlı bir internet bağlantısı için, ISS'nizle çözümler keşfetmelisiniz.

Birkaç ince ayar ve kesmek kullanarak internet bağlantınızı hızlandırma kılavuzumuzu okuyun.

Bir VPN Engellenebilir mi?? VPN'lerin yasaklandığı veya yasa dışı olduğu ülkelerin listesi

Güneş doğuda doğuyor mu? Evet.

Ne yazık ki, VPN hizmetiniz ISS düzeyinde veya bir DNS yönlendirici kullanılarak engellenebilir. VPN'leri engellemek normalde bilgisayar güvenliği veya internet sansürüne karışan hükümetler hakkında paranoyak olan büyük kuruluşlarla ilişkilidir..

Bu birkaç farklı yolla gerçekleştirilebilir.

 1. Popüler VPN hizmetleriyle ilişkili IP adreslerini engelleme. Bazı devletler ülke dışından gelen tüm IP adreslerini engellemeyi tercih ediyor.
 2. Ortak VPN tünel protokollerini destekleyen bağlantı noktalarını engelleme.

İyi haber şu ki, TÜM VPN hizmetlerini kalıcı olarak engellemenin mükemmel bir yolu yok. Kuralların sürekli değiştiği akıcı bir oyundur. VPN bağlantınızın sürekli saldırı altında olduğunu fark ederseniz, IP adresinizi gizlemenin başka yöntemleri de vardır.

IP adresinizi nasıl gizleyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız (aslında oldukça basittir). Nasıl yapacağınızı görmek için bu makaleye göz atın.

VPN Kullanırsanız İzlenebilir misiniz??

Hiçbir şey kusursuz değildir.

Düzgün çalışan bir VPN hizmeti izlenmeyi zorlaştırırken, görünmez olmanızı garanti edecek hiçbir teknolojinin olmadığından emin olabilirsiniz. İşte olasılıklardan sadece birkaçı:

 1. VPN'iniz gerçek IP'nizi sızdırıyor
 2. VPN sunucunuz saldırıya uğradı
 3. VPN hizmetiniz bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım yükler
 4. Akıllı hackerlar sizi IP adresinden başka yollarla bulabilir
 5. Birçok var, MANY diğerleri ...

Sonuç olarak, bir VPN daha fazla anonimlik ve daha güvenli veri sağlar, ancak bu dünyada hiçbir erkek, kadın veya çocuk bir VPN kullanırken asla izlenmeyeceğiniz konusunda kesin bir söz verebilir..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me