Kodi için en iyi VPN

Kodi, dünya çapında artan popülariteye sahip olmakla birlikte, bu yenilikçi hizmeti duymamış hala birçok insan var. Bunu kullananlardan bazıları, Kodi ile akış yaparken bir VPN kullanmanın kritik olduğunu henüz keşfetmedi.


Bu makale Kodi'ye bir giriş niteliğindedir. Bununla birlikte, ana odak, Kodi ile bir VPN kullanmanın neden önemli olduğunu özetlemektir. Belki de hayati derecede önemli olan, hangi VPN sağlayıcılarının Kodi ile kullanım için mutlak en iyi seçenekler olduğunu belirlemek için kapsamlı testimizin sonuçlarını da dahil ediyoruz..

Yüzlerce VPN var, ancak hepsi Kodi ile uyumlu değil. Burada listelediğimiz seçimler, veri aktarım hızları üzerinde çok az etkisi olduğu ve güvenli bir bağlantı sağladıkları için kesintiyi yaptı. Bu güvenli bağlantı neden bu kadar önemli? Sadece en iyi ev güvenlik sistemini satın almanızın nedeni de aynı. Verilerinizi ve mülkünüzü güvende tutmak size sadece iç huzur.

Hakkında her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin Kodi için en iyi VPN'ler.

Kodi için En İyi VPN'ler

Kodi'nin sunduğu her şeyi keşfetmek için heyecanlıysanız, önce en iyi Kodi VPN'yi bulmanız gerekir. Orada yüzlerce VPN sağlayıcısı ile, bazılarının diğerlerinden daha güvenilir olmasının nedeni.

Bu nedenle, web trafiğinizi meraklı gözlerden korurken, sisteminizin performansını en iyi düzeyde tutacak hizmetleri belirlemek için birçok VPN hizmetini test etmek için zaman ayırdık. Kapsamlı bir süreçten sonra, hızlı, güvenilir hizmetler sunan altı sağlayıcı. Kodi için bir VPN arıyorsanız, bunlardan biri mükemmel bir seçenek olabilir.

NordVPN

60 ülkede 5.100'den fazla sunucudan oluşan bir koleksiyona sahip olan NordVPN, işletmedeki en sağlam ağlardan birine sahiptir. Onların 30-gün para iade garantisi karar vermeden önce hizmeti denemek için bolca zaman verir.

Panama'da bulunan NordVPN, 14 göz ülkesinin bile yetki alanının çok ötesindedir. 256 bit çift şifreleme kullanıyorlar ve tüm büyük işletim sistemlerini çalıştıran Kodi cihazları için destek sunuyorlar. NordVPN, piyasadaki daha hızlı VPN'lerden biri olarak kabul edilmektedir, yalnızca birkaç rakip veri aktarım hızlarını en iyi şekilde kullanabiliyor.

Artıları

 • Kodi ile son derece uyumlu
 • Merkezi Panama'da
 • Sağlam, coğrafi olarak çeşitli sunucu ağı
 • 30-gün para iade garantisi
 • Testte IP sızıntısı yok
 • Günlük tutmaz

Eksileri

 • Bireysel sunucu seçme yeteneği yok, sadece konumlar
 • En sezgisel arayüze sahip değil

Özellikleri

NordVPN, askeri sınıf şifreleme ve kullanma seçeneği de dahil olmak üzere sağlam bir güvenlik özellikleri menüsüne sahiptir çift ​​VPN. Hizmet ayrıca reklamları ve kötü amaçlı yazılımları uzak tutmak için özel CyberSec aracını da sunar.

OpenVPN protokolü, DNS sızıntısı koruması ve otomatik öldürme anahtarı gibi güvenliği de sağlar. Tek bir hesapla en fazla altı cihaz korunabilir. 7/24 müşteri hizmetleri mevcuttur.

Fiyatlandırma

Üç yıllık bir plan ayda sadece 2,99 $ karşılığında satın alınabilir. Bu, toplam maliyeti 107.55 $ olarak hesaplamaktadır. Aydan aya planın maliyeti aylık 11,95 ABD dolarıdır, ancak bir yıl boyunca toplam 83,88 ABD doları karşılığında ayda 6,99 ABD dolarından kaydolarak paradan tasarruf edebilirsiniz. İki yıllık plan da uygun, 95,75 $ toplam ödeme için aylık 3,99 $ maliyeti.

Kerestecilik

NordVPN katı bir sıfır günlük kaydı politikasına uymaktadır. Karargahları Panama'dayken, sizinle veya çevrimiçi etkinliğinizle ilgili kayıt tutmadıklarına güvenebilirsiniz.

nordvpn günlük kaydı politikası

hız

NordVPN, Kodi ile test ettiğimiz en hızlı VPN değildi. Açmadan önce hızımız 26 Mbps idi. NordVPN çalışırken, hızımız beş Mbps'ye düştü. Yine de güvenli ve güvenilir bir bağlantıydı.

ExpressVPN

ExpressVPN kendisini Kodi için 1 numaralı VPN olarak faturalandırıyor ve oldukça sağlam bir performans sağladığını kabul etsek de, genel olarak NordVPN’in işlevselliğini ve güvenliğini tercih ediyoruz.

Yine de, Express VPN'nin merkezi İngiliz Virgin Adaları'ndadır, bu nedenle 14 göz ülkesinin erişiminin çok ötesindedir. Günlük tutmaz ve askeri düzeyde şifrelemeye güvenebilirsiniz. Tüm Kodi cihazları desteklenir. Bu Kodi için en iyi VPN'lerden biridir. veri aktarım hızları.

Artıları

 • Tüm Kodi cihazlarını destekler
 • Kodi kullanımı için özel uygulamalar
 • İyi veri aktarım hızları
 • Gizlilik ve güvenlik için güvenilir özellikler
 • 7/24 destek

Eksileri

 • Rekabetten daha pahalı

Özellikleri

ExpressVPN, 94 ülkede 3.000'den fazla sunucuya sahiptir. OpenVPN protokolü ve AES 256 bit şifreleme, gizliliğinizi ve gizliliğinizi garanti eder. Bir öldürme anahtarı var ve yönlendiricilere ek olarak Mac, Windows ve Linux için uygulamalar bulacaksınız. ExpressVPN, müşterilerini korumak için sağlam bir gizlilik politikasına sahiptir.

Fiyatlandırma

Bir aylık ExpressVPN size 12,95 dolara mal olacak. Ayda 9,99 $ karşılığında altı aya kadar kapsama alanı oluşturun veya aylık 8,32 $ karşılığında 12 aylık seçenekle devam edin.

Kerestecilik

ExpressVPN, kimliğinizi ve faaliyetlerinizi gizli tutan sıkı bir kayıt politikası yok.

express vpn gizlilik ilkesi

hız

ExpressVPN veri aktarım hızlarımıza fazla müdahale etmedi. Bir VPN kullanmadan önce 26 Mbps hızında test ettik. ExpressVPN'in açılması veri aktarım hızımızı 12 Mbps olarak değiştirdi.

VyprVPN

VyprVPN günlükleri tutsa da, şimdi hiçbir kayıt tutulmadığını kanıtlamak için üçüncü taraf bağımsız denetime tabi tutuluyorlar. Ağları yaklaşık 70 yerde 700'den fazla sunucuya sahiptir. Çeşitli VPN protokolleri ve VyprVPN’in tescilli Bukalemun teknolojisi herhangi bir VPN engellemesinde gezinmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

VyprVPN merkezi İsviçre'de bulunmaktadır. Bu ulus 14 göz ağının bir parçası olmasa da, İsviçre'nin bu ağların bir parçası olan ülkelerle sık sık çalıştığını anlamak önemlidir. Buna göre, başka bir sağlayıcı daha iyi gizlilik ve anonimlik sunabilir.

Artıları

 • Çeşitli Kodi cihazları için destek
 • IP sızıntısı tespit edilmedi
 • Günlük yok
 • İyi güvenlik önlemleri

Eksileri

 • Sınırlı sunucu ağı
 • Sadece üç günlük ücretsiz deneme

Özellikleri

VyprVPN ile sınırsız veri aktarımı ve sıfır bilgili DNS elde edersiniz. NAT Güvenlik Duvarı size ekstra güvenlik sağlar ve 7/24 teknik destek alırsınız. Sizin için en iyi VPN protokolünü seçin. VyprVPN çoğu cihaz ve yönlendirici ile uyumludur.

Fiyatlandırma

Aylık 5 $ karşılığında üç cihazda VyprVPN edinin. Beş cihazı korumak, Chameleon Protokolünü almak ve VyprVPN Bulut'a ayda 6.67 $ karşılığında erişim kazanmak için Premium pakete yükseltin.

Kerestecilik

VyprVPN eskiden makul miktarda günlük tutardı, ancak son zamanlarda müşterinin korunması düşünülerek politikalarını değiştirdi. O zamandan beri, sıfır günlük bir politika izliyorlar, aslında yeni imajları konusunda o kadar ciddiler ki şimdi geçiyorlar bağımsız denetim düzenli bir şekilde.

vyprvpn gizlilik günlüğü

hız

VyprVPN ile hız testi böyle oldu. VPN öncesi hızımız 26 Mbps idi, ancak VyprVPN kullanmak bizi 7,7 Mbps'ye düşürdü.

CyberGhost

CyberGhost, Kodi uyumluluğunu ön plana çıkaran ve merkeze koyan bir başka VPN sağlayıcısıdır ve 60 ülkede 3.600'den fazla sunucusu bulunmaktadır.

Özelleştirilmiş bir deneyimin tadını çıkarmak istiyorsanız, CyberGhost her türlü uygulama ve kullandığınız sunucuyu seçme yeteneğine uyum sağlar. Şirket akış yapma yeteneğinizi garanti eder, ancak çevrimiçi oturumların ne kadar uzun olduğunu ve DNS sorgularınızı kaydederek kayıtları tutar. Kodi cihazları için destek Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV veya Stick ve Android TV'yi içerir.

Artıları

 • Merkezi Romanya'da
 • Birçok Kodi cihazı ile uyumlu
 • Son derece özelleştirilebilir
 • IP sızıntısı yok

Eksileri

 • Bağlantı günlüklerini tutar

Özellikleri

CyberGhost güçlü şifreleme sağlar ve neredeyse tüm cihazlarda kullanılabilir. Nispeten sağlam bir sunucu ağı ve NoSpy sunucularına erişim, anonim bir deneyim yaşayacağınıza güvenebilirsiniz. Romen karargahı bir artı, ancak bu şirket bağlantı günlüklerini tutuyor.

Fiyatlandırma

CyberGhost, üç aylık bir planla aylık 2,75 $ maliyetle uygun. Bu 45 günlük para iade garantisi ile geliyor. Bir aylık hizmet 12,99 ABD doları tutarken bir yıllık hizmete kaydolmak 5,99 ABD dolarıdır. İki yıl ayda 3,69 $ daha iyi bir anlaşma.

Kerestecilik

Bu CyberGhost için büyük bir engel. Günlük tutmamalarını iddia ediyorlar, ama aynı zamanda birkaç kayıt tuttuklarını söylüyorlar. Gizlilik savunucuları için bu her zaman yeterince iyi değil.

Kodi için en iyi VPN

hız

CyberGhost ortalama veri aktarım hızları sağladı. Onsuz, hızımız 26 Mbps oldu. CyberGhost'u açtıktan sonra, veri aktarım hızlarımız beş Mbps'ye düştü.

Özel İnternet Erişimi

Bu, Linux veya Android çalıştıran Kodi cihazlarında çalışan düşük maliyetli bir seçenektir. Özel İnternet Erişimi uygulamaları MacOS, iOS, Windows, Android ve Linux ile uyumludur. Ucuz olabilir ve rakiplerinden daha az zil ve ıslıklara sahip olabilir, ancak bu şirket şifreleme ve güvenlik özellikleri sayesinde yine de en iyi Kodi VPN olarak adlandırılabilir. Özel İnternet Erişimi 30'dan fazla ülkede VPN ve proxy sunucularının bir kombinasyonunu kullanır. Toplam sunucu sayısı şu anda 3.307.

Artıları

 • Android ve Linux cihazları için Kodi desteği
 • Gerçekten uygun fiyatlı

Eksileri

 • Proxy sunucuları kullanır
 • Sunucu ağı, rekabet kadar coğrafi olarak farklı değil
 • Merkezi ABD'de.

Özellikleri

3.000'den fazla sunucudan oluşan bir ağ oldukça rekabetçidir. Ayrıca, torrent kullanımına izin verilir ve Sızıntı Yok test sırasında tespit edildi. En azından bazı sunucular Netflix ile çalışır ve kullanılan şifreleme yöntemleri güçlü ve güvenilirdir. ABD merkezli olmak, zarardan başka bir şey olarak görülemez.

Fiyatlandırma

Özel İnternet Erişimi için aylık bazda ödeme yapmak, ayda 9,95 ABD doları tutarında olacaktır. Aylık 5,99 ABD doları için yıllık bir plana yükseltin veya ayda sadece 3,49 ABD doları olan en iyi iki yıllık planla gidin.

Kerestecilik

Özel İnternet Erişimi, trafik kayıtlarını tutmadıklarını açıkça ortaya koymaktadır. Ancak, ABD'deki karargah., gizliliğinizi ihlal ettiği düşünülebilecek çok sayıda veri saklama yasalarına tabidirler.

PIA gizlilik politikası

hız

Özel İnternet Erişimi’nin hız performansı iyiydi. 26 Mbps'lik temel hattımızdan, Özel İnternet Erişimi işleri yaklaşık dört Mbps'ye kadar yavaşlattı.

PureVPN

Özel bir Kodi VPN eklentisiyle PureVPN bu açık kaynaklı yazılımla iyi çalışır. Merkezi Hong Kong'dadır ve 140 ülkede 2.000'den fazla sunucunun saygın bir ağına sahiptir. 256 bit şifreleme önemli bir özelliktir, ancak test sırasında bazı DNS sızıntıları tespit edildi.

Artıları

 • Kullanımı kolay arayüz
 • Kodi için tam destek
 • Hong Kong yargı yetkisi
 • Ucuz

Eksileri

 • DNS sızıntıları tespit edildi
 • Bant genişliği ve bağlantı günlüklerini tutar
 • Etkileyici müşteri desteği

Özellikleri

En iyi Kodi VPN arıyorsanız, PureVPN'in Raspberry Pi, Play Station, Amazon FireStick, Roku, Linux, iOS, Android, Mac ve Windows gibi Kodi cihazları için destek sunduğunu görmekten mutluluk duyacaksınız..

PureVPN'in bu listedeki diğer seçenekler kadar çok sunucusu olmasa da, övünme etkileyici coğrafi çeşitlilik. Bu iyi bir haber çünkü dünyanın neresinde olursanız olun daha hızlı veri aktarım hızları anlamına gelebilir.

PureVPN sıfır günlük tuttuklarını ilan etse de, politikalarına daha yakından bakıldığında bunun doğru değil. Bununla birlikte, askeri düzeyde şifreleme, bölünmüş tünel açma seçeneği ve sınırsız bant genişliği elde edersiniz. İsterseniz, paketinize P2P koruması ekleyebilirsiniz..

Fiyatlandırma

Tüm PureVPN planları bir 31 günlük para iade garantisi. Hizmet, aylık 10,95 ABD doları karşılığında aylık bazda sunulurken, bir yıllık abonelik ayda 3,33 ABD dolarıdır. En iyi anlaşma, aylık 2.88 $ maliyetle çalışan iki yıllık plan..

Kerestecilik

Birçok VPN sağlayıcısı gibi, PureVPN de açıkça herhangi bir günlük tutmadığını belirtir. Ancak, gizlilik politikalarındaki küçük yazıları okuduysanız, yakında bunun doğru olmadığını keşfedeceksiniz..

PureVPN günlükleri

Bağlantı ve bant genişliği ile ilgili kayıtlar PureVPN tarafından tutulmaktadır. Hizmetlerin performansını korumak için bu günlüklerin tutulduğunu iddia ediyorlar. Bu doğruysa, gizlilik politikasına gömmek yerine neden bu konuda açık olmasın?? Gerçek gizlilik savunucuları başka yerlere bakmak isteyecek.

hız

Veri aktarım hızı testi oldukça saygındı. VPN kullanmadan oranımız 26 Mbps idi. PureVPN ile veri aktarım hızı 8,6 Mbps'ye düştü, bu kabul edilebilir aralıklar dahilinde.

Kodi Nedir?

Kodi, 2002 yılında Xbox Media Player olarak tanıtıldı. Kısa bir süre sonra, 2014 yılına kadar sakladığı bir ad olan Xbox Media Center olarak yeniden adlandırıldı. Kodi'den sorumlu olan XBMC Vakfı, hizmete şu anki adını verdi..

Kodi, adlarının her birinin altında, içeriğe erişme ve içeriği saklama yöntemi sağladı. Bu içerik, diğer birçok medya formunun yanı sıra videolar ve müzik içerebilir. Etkileyici çok çeşitli işletim sistemleri ve cihazlarla uyumludur. Windows, MacOS, Linux, Android, iOS ve Raspberry Pi yazılımlarla çalışır. Linux kullanıyorsanız, en azından son on yıl içinde üretilen bir grafik kartı kullandığınızdan emin olun. En az OpenGL 2.0'ı destekleyen AMD / ATI, NVIDIA veya Intel kartlar yeterli olmalıdır. Windows çalıştıran sistemlerde Direct3D'yi destekleyen GPU donanımı kullanmaları önerilir. İnsanlar Kodi'yi televizyon, PC, dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve Raspberry Pi ile bağlantılı olarak sıklıkla kullanıyor.

Kodi arayüzü

Kodi açık kaynak kodlu bir yazılımdır, yani herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılabilir. Dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerin istedikleri takdirde değişiklikler veya eklemeler yapmaları mümkündür. Bunların birçoğu eklentiler aracılığıyla diğer Kodi kullanıcılarına sunulmaktadır. Kodi herhangi bir içerik yüklü değil. Bunun yerine, her kullanıcı şu anda sahip oldukları yerel veya ağ depolama alanını kullanarak yazılıma kendi içeriğini yüklemelidir..

Kodi ile Neler Yapabilirsiniz?

Kodi, neredeyse her tür eğlence için kullanılabilen inanılmaz derecede çok yönlü bir yazılımdır. En sevdiğiniz müzikleri dinleyin. Kodi, OGG, MP3 ve AAC gibi dosya formatlarında kabul eder. Akıllı çalma listeleri ve parçaları etiketleme özelliğiyle müzik koleksiyonunuz hiç bu kadar organize olmamıştı.

Kodi ile uyumlu video formatları arasında H.264, 3D ve ISO sayılabilir. Kodi aracılığıyla içerik akışı sağlamak için interneti bile kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz filmleri içe aktarın, ardından yazılımdan deneyimi geliştirmek için fragmanları, film posterlerini ve daha fazlasını eklemelerini isteyin.

TV'yi seviyorsanız, Kodi sizin için bir kazanan olacak. En sevdiğiniz programları saklayabilme özelliğine sahiptir, böylece istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Posterler, etiketler ve açıklamalar her şeyi düzenli tutmanıza yardımcı olur. NextPVR, TVheadend veya MediaPortal gibi bir arka uç hizmeti eklediğiniz sürece canlı televizyon yayınlayabilir ve kaydedebilirsiniz..

Kodi eklentileri

Kodi, tüm fotoğraflarınızı saklamanızı ve sıralamanızı sağlayan bir işleve sahiptir. Resimleri tüm cihazlarınızda paylaşmanın en kolay yolu.

Kodi Yasadışı mı?

Kodi yasadışı değil. Aslında, XBMC Vakfı tarafından oluşturulan açık kaynaklı bir yazılımdır. Kodi'yi edinmek için tek yapmanız gereken https://kodi.tv/download adresindeki resmi web sitesini ziyaret etmektir. İndirirken, resmi eklentilerden herhangi birini ayrıca indirmekten çekinmeyin.

Bazı cihazlar şimdi Kodi önceden yüklenmiş olarak geliyor. Bu aynı zamanda yazılımı elde etmenin mükemmel bir yasal yoludur. Kodi'nin bu sürümleri, yasa dışı akışa izin verebilecek herhangi bir üçüncü taraf eklentisi içermiyor.

Kodi kullanıcıları, telif hakkıyla korunan içeriğe erişim sağlayan üçüncü taraf eklentileri kurmayı ve çalıştırmayı seçtiğinde yasal sorunlarla karşılaşılabilir. Genellikle, bu içerik başka yerde bulunmayan güncel filmleri ve televizyon şovlarını içerir. Bu eklentiler, içerik sağlamak için sık sık torrent işlemine dayanır. Torrentlemenin sizi güvenlik açıklarına açtığının farkında olabilirsiniz. Ayrıca, telif hakkıyla korunan materyallerin torrentleri yasadışı olabilir. Telif hakkıyla korunan materyali torrent veya akış için Kodi'yi kullanacaksanız, bunu yapmadan önce Kodi için en iyi VPN'lerden birini seçmelisiniz.

Üçüncü Taraf Eklentiler Hakkında?

Yıllar geçtikçe, üçüncü taraf geliştiriciler Kodi'nin işlevselliğini ve kullanılabilirliğini geliştirmek için tasarlanmış her türlü eklentiyi yarattı. Örneğin, yazılıma hava durumu uygulaması veya ekran koruyucular eklemek isteyebilirsiniz.

Televizyon ve film arıyorsanız, Bravo, DIY Ağı, ABC Ailesi ve diğerlerinden eklentilerden memnun kalacaksınız. Podcast'ler, Apple iTunes Podcast'ler gibi eklentiler aracılığıyla akışla yayınlanabilir. Veya çaldığınız şarkılar için şarkı sözlerini görüntüleme özelliğini eklemek isteyebilirsiniz. Bir Twitter feed eklentisi, sosyal medyada olup bitenlerden haberdar olmanıza yardımcı olur.

Kodi eklentileri

Ancak, eklentileri seçerken dikkatli olmanız önerilir. Tüm bunlar Kodi'nin arkasındaki insanlar tarafından bağımsız olarak gözetilmeksizin geliştirildi. Bu, bazılarının diğerlerinden daha işlevsel olduğu anlamına gelir.

Ayrıca, bazı eklentilerin telif hakkıyla korunan yasadışı yollarla elde edilen materyalleri indirmeyi ve saklamayı mümkün kıldığını unutmayın. Böyle bir medyaya sahip olmak, yasalara uyduğunuz anlamına gelebilir.

Neden Kodi ile VPN Kullanmalıyım??

En iyi VPN'ler sizi her çeşit casustan korur. Bir VPN kullanmadığınız sürece, İnternet Servis Sağlayıcınızın çevrimiçi yaptığınız her şeyi kesinlikle görebildiğini biliyor muydunuz??

Tıpkı endişe verici bir şekilde, hükümet hareketlerinizi de izleyebilir. Sisteminize kötü amaçlı yazılım, casus yazılım ve fidye yazılımı bulaşmasını ümit eden bilgisayar korsanları ve diğer siyah şapka operatörleri için Ditto.

vpn nasıl çalışır akış

Hepsi, hangi web sitelerini ziyaret ettiğiniz de dahil olmak üzere çevrimiçi olarak ne yaptığınızı bilmek istiyor. Sosyal medyada zamanınızı nasıl geçirdiğinizi merak ediyorlar ve her türlü hain aktörler, kredi kartınıza ve banka hesap numaralarına ellerini sokmaktan daha iyi bir şey istemiyorlar.

Bir VPN sizin için ne yapar? IP adresinizi gizler, böylece kimse sizi gözetlemez. İdeal olarak tüm web trafiğinizi korumak için AES 256 bit şifreleme kullanır. Hatta aslında Sydney'deyken Montreal'de oturuyormuş gibi görünmenizi sağlayabilir. Temel olarak, bir VPN size mükemmel bir özel ve anonim çevrimiçi deneyim sunar.

Bunun gerekli olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Sonuçta, sanırım, saklamam gereken bir şey yapmıyorum.

Bu gerçekten doğru mu? Sadece herkesin bankacılık işlemlerinizi görebilmesi veya çevrimiçi alışveriş alışkanlıklarınızı takip edebilmesi konusunda ne kadar heyecanlısınız? Kulağa çok çekici gelmiyor, değil mi? Güvenilir bir VPN sizi her türlü casus ve davetsiz misafirlerden korur. Bunun anlamı şudur ki omzunun üstünden bakan biri için endişelenmeden bankacılığını yapabilir veya Kodi'de en sevdiğin televizyon şovunu izleyebilirsin.

Son düşünceler

Burada incelenen VPN'lerden herhangi biri Kodi yazılımını kullanırken güvenilir çalışma vaat ediyor. Birçoğu da iyi hızlar ve güvenilir bağlantılar sunuyor.

Ancak, inanıyoruz ki NordVPN Kodi kullanıcıları için en iyi genel paketi sunar. NordVPN’in güvenlik, işlevsellik, özellikler ve güvenilirlik kombinasyonu bu hizmeti en iyi seçenek haline getiriyor.

Zaten çevrimiçi güvenliğinizi artırmaya çalıştığınız için, bir şifre yöneticisi de kullanmayı düşünebilirsiniz. En iyi şifre yöneticisi, tüm çevrimiçi hesaplarınız için güçlü, karmaşık, benzersiz şifreleri izleyebilmenizi sağlar. VPN kullanmak gibi, şifre yöneticisi de verilerinizi gizli tutar.

SSS

S: 2020 için genel olarak en iyi VPN nedir?

A: NordVPN etkileyici bir sunucu ağına sahiptir ve aynı anda sunucuya bağlı altı adede kadar cihaza sahip olabilirsiniz. Dahası, her türlü üst düzey güvenlik özelliğine sahiptirler ve BitTorrent dostudurlar. İyi müşteri hizmeti ve günlük tutmama konusunda sıkı bir politika ile NordVPN belki de 2020 için piyasadaki en iyi VPN'dir.

S: İSS'm bir VPN kullanarak Kodi'de akış yaptığımı biliyor mu?

A: Güvenilir bir VPN kullandığınızda, ISS'nizin Kodi'de ne yayınladığınızı bilmesinin bir yolu yoktur. Ayrıca, ziyaret ettiğiniz web sitelerini bilmiyorlar ve finansal işlemlerinizi gözetleyemiyorlar. Bir VPN kullanmak, özellikle VPN'nizi dikkatlice seçtiğinizde toplam çevrimiçi anonimlik ve gizlilik anlamına gelir.

S: Kodi için en iyi eklentiler nelerdir?

A: Kodi, sonsuz bir eklenti listesine sahiptir. Hangisinin en iyi olduğuna karar vermek size kalmış. Sadece bazılarının diğerlerinden daha iyi çalıştığını unutmayın. En iyi seçenekler arasında filmleri ve TV şovlarını izlemek için Exodus'un yanı sıra film ve televizyona geniş bir tür ve dil seçeneği sunan Yoda da dahildir. SportsTube, yeterli atletik eylemi alamayan herkes için oradayken KidsTube, karikatürlerle küçüklere hitap ediyor.

S: Kodi'yi kullanmak yasal mı??

A: Kodi yasal. Bununla birlikte, bazı eklentiler, teknik olarak akış için yasal olmayan telif hakkıyla korunan içeriğe erişim sağlayabilir. Yasanın sağ tarafında kalmaya devam etmek istediğinizden emin olmak için dikkatli olun ve Kodi'yi kullanırken her zaman bir VPN kullanın.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me