Netflix için En İyi VPN’ler (2020)

Gençken doğayı sevdim ve zamanımın çoğunu Murray tarafından geçirdim, ancak 90'ların ikinci bölümünde yaşlanan herhangi biri, açık havada bir süre sonra sıkıcı olduğunu ve gerçek bir eğlence istediğini söyleyebilir.


Ne yazık ki ben ve arkadaşlarım için eğlence gelmek zordu. Biraz kehribar rengi sıvı ve ergenlik çağı için yeterince gençken sarhoş olursanız, sarhoş olmak ve budamak söz konusu değildir. ��

O zamanlar ve bu güne kadar, heyecan için susamamı gidermek için Amerikan filmlerine dönüyorum. Ama Güney Avustralya filmler konusunda berbat. En azından o zamanlar geri döndü. Hatırladığım tek sinema tarihi Capri Tiyatrosu ve 60 kilometre uzaklıktaydı. Boo!!

Ailem beni ve erkek kardeşimi bir bilgisayar aldığında, biz ayın üstündeydik. Son olarak, YouTube izleyebilir ve film indirebiliriz. Söylemek yeterli, sürdüğü zaman eğlenceliydi.

Herhangi bir Aussie'nin bildiği gibi, hükümet korsan sitelerinde zorlanarak en az 59 torrent web sitesini engelledi. Ve hepsi bu değil. Netflix’in Amerikan video kütüphanesi, Hulu ve Crackle gibi siteler gibi Avustralya'da da kullanılamıyor.

Daha da kötüsü, hala Avustralyalılar tarafından kullanılabilir olan içerik bizi istenmeyen reklam, kötü amaçlı yazılım ve virüslerle hedefleyebilir ve kişisel verilerimizi çalabilir.

Ücretsiz Ürün Olduğunuz anlamına gelir

NotPetya, Locky, Jigsaw ve CrySis gibi fidye yazılım saldırıları bize son birkaç yılda para ve hassas kişisel bilgilere mal oldu ve herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. Ekim itibariyle Avustralya'da siber saldırılar artıyordu.

Bu tür saldırılara karşı savunmasız olan sadece bankalar ve büyük şirketler değil. Jigsaw bize bir şey öğrettiyse, ortalama vatandaş hedeflenebilir ve kişisel verilerinin gumboot'unda flash sürücü bulunan bazı boyun sakalları tarafından rehin tutulması olabilir..

Neyse ki, çevrimiçi deneyimimizi özel ve güvenli bir hale getirebilecek bazı harika VPN'ler (Sanal Özel Ağlar) var. Askeri düzeyde şifrelemeyle, bu VPN'ler web'de gezinmenizi veya en sevdiğiniz filmleri yayınlamanızı sağlar & Engelleme veya kimlik sahtekarlığı endişesi duymayan TV şovları.

Olumsuz tarafı, çoğu VPN kullandığınızda, ABD Netflix gibi hizmetlere erişmeye çalıştığınızda kaçınılmaz olarak bir proxy hata mesajı alırsınız. Ancak bu, iş için doğru VPN'yi seçerek kolayca çözülebilen bir sorundur.

Bu listedeki her VPN özellikle Netflix, engellenen içeriği atlatma yetenekleri için önerilir. Bu VPN'lerden birini kullanırsanız, ABD Netflix'i ve diğer herhangi bir ülkenin Netflix kataloğunu kristal netliğinde HD kalitesinde görüntüleyebilirsiniz. Ücretsiz bir VPN arıyorsanız, videolara güvenilir bir şekilde akış yapmanın çok yavaş olacağını öneriyoruz.

Aşağıda, bir Netflix VPN'nin tam olarak ne olduğunu ve sizin için akış hizmetinin kitaplığının engellemesini neden kaldırabileceğimizi ele alacağız. Bu amaçla çalışan her VPN'yi ve bazılarının neden kullanmaya değmeyeceğini ele alacağız. Ek bir yardımcı olarak, bu amaçla bir VPN kurmaya nasıl devam ettiğinizi tartışacağım.

Haydi çatlayalım!

NordVPN

Gelişmiş Tehdit Algılama + Kill Switch + Askeri Sınıf Şifreleme

Artıları

Çeşitli fiyatlandırma seçenekleri ve ödeme yöntemleri
Netflix'e erişin
Torruma izin verir
Kolay hesap kurulumu
Güvenli şifreleme
Mükemmel arayüz
Kaygan web tasarımı
Çeşitli eklentiler
Müşteri desteği

EKSİLERİ

Hızlar dünyanın bazı bölgelerinde yavaş.

Panama'nın yetki alanından Ondört Gözden uzakta, NordVPN bilgilerinizi gizli tutmak için güvenebileceğiniz bir VPN'dir. Onlar korsan yasalarına karşı bağışıklık yani istediğiniz zaman herhangi bir yere bağlanabileceksiniz.

Kötü amaçlı yazılım, casus yazılım ve izleyici barındıran web sitelerinin gerçek zamanlı engelleme listesine sahip olan NordVPN’in imzası CyberSec teknolojisi, birTehlikeli bir siteyi ziyaret ettiğinizde zararlı yazılım veya koklayıcıları tespit etmek. Bu şekilde, verilerinizi tehlikeye atacak bir siteye erişmenizi engelleyebilirler.

İle askeri sınıf şifreleme ve Çift VPN (iki koruma katmanı), NordVPN web'de gezinirken veya içerik indirirken gizlice gizlenmenizi sağlar.

Şahsen, DNS sızıntı korumasını (karşılaştığım en iyi şey) ve “VPN Üzerinden Soğan” ı (mesajlarınız bir soğan katmanları gibi şifreleme katmanlarında yer alıyor) seviyorum.

Ne yazık ki, NordVPN bir reklam engelleyici uygulaması sunmuyor, ancak bunun dışında bir VPN'de arayabileceği özelliklerin çoğuna sahipler - DNS koruması, kill switch, et al.

Özellikleri

CyberSec, sınırsız indirme, dosya paylaşımı, güvenlik duvarları ve güvenlik; DNS sızıntı koruması, 6 eşzamanlı bağlantı, 7/24 canlı sohbet,% 99,9 kesintisiz çalışma süresi, 1000+ sunucu

NordVPN incelememizin tamamını buradan okuyun.

Surfshark

Üstün Şifreleme, Sınırsız Bağlantı, Dahili Kill Switch

Surfshark logosu

Artıları

Netflix ve diğer medya akış hizmetlerinin engelini kaldırır
Torrent ve P2P dosya paylaşımı için iyi çalışır
Kesin kayıt tutmama politikası
Sınırsız IP adresi, bant genişliği ve bağlantı
Üstün güvenlik ve şifreleme
Tüm planlara dahil Kill-switch
Net sansürü veya bloğu olan ülkelerde mevcuttur
Ücretsiz deneme ve 30 günlük para iade garantisi
DNS, IPv6 ve WebRTC sızıntı koruması

EKSİLERİ

Diğer VPN'lerden daha küçük sunucu ağı
Hızlar sunucudan sunucuya değişebilir
Uygulama arayüzü tasarım optimizasyonundan yoksun

Sufshark bloktaki yeni VPN hizmetidir. Şirket her geçen gün büyüyor ve piyasadaki en iyi VPN olarak kendini göstermeye kararlı görünüyor. Hizmetin bir 30-gün para iade garantisi ve hızlıca bloktaki en iyi itibarlardan birini inşa ediyor.

Surfshark ilk başladığında çoğu insan onlardan şüphe etti. Bir diğeri VPN? Şirket pazarı açıkça gördü ve daha iyisini yapabileceğini düşündü. Zaten 50'den fazla ülkede 800'den fazla sunucuya sahip. Ayrıca sanki her gün daha fazla sunucu eklemek.

Netflix listemizde neden bu kadar yüksek? Birçok VPN hizmeti üzerinde sahip olduğu bir şey IPv6 protokolü için destek. Bu protokolü kullanarak, müşterilerine sınırsız sayıda IP adresi.

Birçok VPN tarafından kullanılan eski IPv4 protokolü, atanacak sınırlı sayıda benzersiz IP'ye sahiptir. Bu önemli bir ayrım, çünkü Netflix ve diğer şirketler VPN'leri algılayabilir ve bloklar başlatabilir aynı IP adresinden gelen binlerce kullanıcı nedeniyle.

Özellikleri

7/24 Canlı Sohbet, harika uygulamalar, sınırsız her şey, saçma bir şifreleme protokolü, günlük kaydı yok ve büyüyen bir sunucu tabanı.

Surfshark incelememizi ve analizimizi buradan okuyun.

ExpressVPN

Hızlı, Güvenli ve Tonlarca Sunucu

Artıları

145 sunucu konumu
Farklı fiyatlandırma seçenekleri & Ödeme metodları
Çoklu cihaz uyumluluğu
Netflix US and American Samoa üzerindeki engellemeyi kaldır
Sınırsız hız ve bant genişliği
RSA-4096 & SHA-512 HMAC kimlik doğrulaması
90'dan fazla ülkede üstün performans
Üstün müşteri hizmetleri
Özel IP'ler

EKSİLERİ

Diğerlerinden daha pahalı seçenek
Sınırlı ayarlar ve yapılandırmalar
Telefon desteği yok

Bu, bol miktarda saygın VPN'ler söz konusu olduğunda genel favorilerimden biri. En yüksek hızlara sahipler ve sınırsız indirme ve süper güvenli 256 bit şifreleme sağlıyorlar.

Samimi, bilgili müşteri desteği ve üstün güvenlik için ExpressVPN ile eşleşebilecek tek bir VPN bulmakta zorlanıyorsunuz. Onların 30 günlük para iade garantisi ve 7/24 canlı sohbet şeyleri kendi başınıza çözmek için uğraşamayan tüm bludger'lar için bonuslar.

Herhangi bir sorunla ilgili size yardımcı olacak ve sunucularını kullanma konusunda olumlu bir deneyim yaşamanızı sağlayacak veya tam bir geri ödeme alacaksınız.

Özellikleri

Her yerden içerik, günlük yok, 145 sunucu konumu, ExpressVPN’in imza Hız Testi, ödüllü uygulamalar, 7/24 müşteri desteği ve ayrı tünel oluşturma.

(Tüm ExpressVPN incelememizi buradan okuyun)

PureVPN

Mükemmel Güvenlik, Yüksek Hız ve Mükemmel Hizmet

Artıları

Kolay arayüz
Beş benzersiz ön ayar
Mükemmel hızlar
P2P kullanımına izin verilir
Günlük politikası yok
Güçlü şifreleme
Ödeme esnekliği

EKSİLERİ

Geçmiş DNS sızıntıları
Zaman damgalarını ve bant genişliğini günlüğe kaydeder
NAT güvenlik duvarı ve diğer eklenti maliyetleri ekstra

Netflix'e adil bir şekilde gitmek istiyorsanız, PureVPN sizin için VPN'dir. O zamanın% 100'ü çalışıyor, ABD Netflix kataloğunu keşfetmek ya da Hulu, Kodi ve / veya Amazon Prime'ı görmek için.

Sunucuları P2P paylaşımını da destekler; bu, hükümetin bizden almaya çalıştığı tüm torrent sitelerinin engellemesini kaldırabileceğiniz anlamına gelir. İle 80.000'den fazla sunucu, PureVPN en büyük ve en yaygın VPN'lerden biridir ve DNS sızıntısı koruması için çok iyi bir üne sahiptirler..

PureVPN iOS ve Android uyumludur ve OpenVPN ve L2TP'den IKEv2 ve SSTP'ye kadar çeşitli protokoller sunar.

Ama benim sözüme güvenme. Mashables ve The New York Times da güçlü şifreleme ve rakipsiz fiyatlarından ötürü bunun övgülerini söyledi. Tüm tomarınızı güvenli internet taramasına bırakamayacağınız bir savaşçıysanız, PureVPN ile boktan bir domuz gibi mutlu olacaksınız.

Onlar konum ucuz ve kurulumu kolay. Ve pastanın üzerindeki krema, yedi günlük para iade garantisidir. Bu yeterince teşvik edici değilse, aynı anda beş bağlantıya izin verdiklerini düşünün. Bu, rakiplerinin çoğundan iki bağlantı daha.

Özellikleri

Yüksek hızlar, günlük kaydı politikası yok, para iade garantisi, Netflix ve torrentin engelini kaldırır, test edilmiş ve onaylanmıştır

(PureVPN incelememizin tamamını buradan okuyun)

VyprVPN

70'den fazla Sunucu, Güçlü Şifreleme, Netflix için Harika

Artıları

70'den fazla ülkede sunucu
Yıldırım hızları (akış için ideal)
Güçlü şifreleme
Tam özellikli güvenlik
Engellemeyi kaldır Netflix

VyprVPN, Netflix ve diğer akış hizmetleri için bir seçimdir. Bir kaya katı şifreleme ve isteyebileceğiniz tüm gelişmiş güvenlik özellikleri. 70'ten fazla ülkede askeri düzeyde şifreleme, olağanüstü hızlar ve hizmetten bahsediyoruz.

Ergonomik yazılımlarından çoklu cihaz uyumluluğu, VyprVPN VPN'ler arasında bir dev ve ExpressVPN gibi müşterilerine 30 günlük para iade garantisi veriyorlar.

Şahsen, müşteri destek ekibinden özellikle hoşlanmıyorum (kısa ve tüm bu bilgilendirici değil), ancak bu iyi şifreleme ve tam anonimlik için ödenen küçük bir fiyat.

Ve paralarını yarasadan ayırmak istemeyen savaşçılar için, 3 günlük ücretsiz deneme sunun böylece bir plan satın almadan önce nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

Özellikleri

Sınırsız indirme ve akış, 3 eşzamanlı bağlantı, para iade garantisi, azaltma yenilgileri, çoklu protokoller, Bukalemun protokolü, çoklu uygulama entegrasyonu

(Tüm VyprVPN incelememizi buradan okuyun)

TorGuard

Çok Fazla Konum Değil, Tam Gizlilik

Artıları

Hızlı bağlantılar
Engellemeyi kaldır Netflix US
Tüm platformlarda kullanılabilirlik
Gelişmiş özellikler
7/24 müşteri desteği
TSL ve 256 bit şifreleme

TorGuard Anonim VPN, yüz binlerce IP adresi veya yüzlerce sunucu konumu beklemeyenler için uygun bir seçenektir.

Bir Socks5 proxy'si ve özel IP sunan Torguard’ın Anonim VPN, kullanıcılarının engellenen içeriği yayınlamasına ve torrentleri tam gizlilikle indirmesine olanak tanır.

Sen olacaksın Netflix ve Hulu'dan Pandora'ya kadar her şeye erişebilir ve anonim olarak Crackle yapabilir.

Onlar hakkında en çok sevdiğim şeylerden biri ödeme yöntemleri. Büyük kredi kartlarına ve Google Cüzdan'a ek olarak Bitcoin, OKPay, PayPal, Giropay, Google Checkout, dotpay, sofort, Cherry, Qiwi, ecoPayz, Boleto Bancario, Union Pay, Ukash ve Money Bookers ile ödeme yapabilirsiniz..

TorGuard, bu listedeki diğer VPN'lere kıyasla biraz çıplak kemik olsa da, OpenVPN, PPTP veya L2TP'yi destekleyen güvenli ve hızlı bir VPN çözümüdür..

Hem Avustralya hem de Yeni Zelanda'daki sunucuların yanı sıra 98 diğer ülkede, yazılımlarından bağlanıp istediğinizi alabileceğinizi biliyorsunuz.

Özellikleri

Xbox 360, 5 eşzamanlı bağlantı, Destek Bileti, e-posta desteği, 37 ülkede 100+ sunucu, askeri düzeyde şifreleme dahil tüm cihazları destekler

(TorGuard incelememizin tamamını buradan okuyun)

Kaz VPN'i

İyi Ama Çok Fazla Bağlantı Düşmesi

Artıları

Uygun fiyatlandırma
Netflix erişimi
P2P desteği
Ergonomik yazılım
Günlük politikası yok

EKSİLERİ

Canlı sohbet desteği yok
Özellikle OpenVPN kullanırken daha düşük hızlar
Yönlendiriciyi yapılandırmak zor
Bağlantılar sık ​​sık kaybediliyor

Kaz VPN'i benden% 75 puan alıyor çünkü kesinlikle saygın bir VPN, ancak en iyilerinden çok uzak. Hollanda merkezli bu hizmet, piyasadaki yeni VPN'lerden biridir ve belki de zamanla gelişecektir.

Şu anda olduğu gibi, üst raf VPN çözümünden beklediğim gelişmiş özelliklerden veya protokollerden yoksundurlar.

Bununla birlikte, Netflix, P2P desteği ve sınırsız bağlantılara erişebilirsiniz. Yazılımlarının kurulumu yeterince kolaydır ve 30 günlük risksiz bir deneme sunar, böylece kullanmaya değer olup olmadıklarını kendiniz görebilirsiniz.

Goose VPN hakkında söyleyebileceğim en iyi şey, oldukça uygun ve istediğiniz kadar eşzamanlı bağlantı sunun. Birincisi onları dikkate değer hale getirmiyor (orada çok sayıda ucuz VPN var), ancak ikincisi oldukça benzersiz. Aslında, altıdan fazla eşzamanlı bağlantı sunan tek bir VPN'yi test etmeyi hatırlayamıyorum.

Yapabilirsen indirme hızlarındaki düşüşlerle başa çıkın, ardından Goose VPN'e gitmek isteyebilirsiniz. Kesinlikle çok daha kötüsünü yapabilirsiniz (bkz: HideMyAss, ArchieVPN, SuperVPN).

Özellikleri

30 günlük ücretsiz deneme, güçlü şifreleme, günlük politikası yok

Netflix için Ücretsiz VPN Alabilir miyim?

ücretsiz vpnVPN'lerde yeniyseniz ve nasıl çalıştıklarını görmek istiyorsanız veya sabit bir gelir elde ediyorsanız ve ücretli bir VPN çözümü göze alamıyorsanız, genellikle mükemmel bir deneme için bu mükemmel VPN'lerin çoğunu ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz. bir haftanın veya bir ayın süresi. Ancak Netflix ve benzeri akış hizmetlerinin kilidini ücretsiz yazılımla açmayı beklemeyin.

Üzücü gerçek şu ki Netflix, VPN'lere ait sunucularda zorlanıyor. Bu nedenle yalnızca premium VPN hizmetleri engellemeyi kaldırabilir. İyi haber şu ki, bu listedeki her VPN'nin çoğu süper ucuz, bu yüzden bankayı denemeden kırmayacaksınız.

Netflix ile Anywhere üzerindeki engellemeyi kaldır

Netflix için En İyi VPN'ler (2020)Herkes Netflix'te bir squizz yapmak istiyor çünkü modern eğlencenin devleri. Canavar kataloglarında sundukları filmlerin, TV şovlarının ve belgesellerin hacmi harikulade ilham verici.

Netflix kütüphanesi büyük olsa da, ABD dışındaki izleyicilerin ABD Netflix kataloğunun engellemesini kaldırmaları için sabırsızlanacak çok şeyleri var. ABD Netflix aboneleri, diğer ülkelerin almadığı tonlarca içerik alıyor.

Netflix için VPN nedir?

VPN, Sanal Özel Ağ anlamına gelir. Bu hizmet, VPN'lerin gerçek IP adresinizi maskeleyen çeşitli IP adresleri sayesinde internete dünyanın farklı yerlerinden erişiyor gibi görünmenizi sağlar.

ABD sunucularından birini kullanarak, Netflix'e ABD'den erişiyor gibi görünüyorsunuz. Sonuç, “Sav'ın adil emilimi!” Diye haykırmanızı sağlayacak bir katalog.

Farklı Ülkeler Neden Farklı Netflix Kataloglarına Sahiptir??

Netflix'e lisanslı sinema filmlerinin ve televizyon programlarının arkasındaki prodüksiyon şirketleri tarafından uygulanan lisans kısıtlamaları nedeniyle, akış kralları belirli kısıtlı içerikleri tüm bölgelerle paylaşamaz.

Bu Netflix'in hatası değil, tüm dünyaya içerik sunmak için çaba harcadıkları eğlence alanındaki en iyi isimlerden bazılarını görevlendirdikleri özel içerik zenginliğinden açıkça görülüyor (Game of Thrones, Orange, New Black, Sandy Wexler, Cezalandırıcı, Yabancı Şeyler, Kart Evi).

Ne yazık ki, önceden var olan malzeme söz konusu olduğunda, elleri bağlanır. Ancak bu, ellerinizin bağlı olduğu anlamına gelmez ve öyle değildir. En azından emrinde VPN'lerle olmak zorunda değil.

Netflix Proxy Hatası — Proxy Bloklarını Onar

Geçmişte insanlar proxy sitelerini kullanarak Netflix’in ABD kataloğunun engellemesini kaldırmayı denediler. Bunu son zamanlarda denediyseniz, Netflix bir proxy engelleyici kullandığı için artık yapılamayacağını biliyorsunuz.

Bunu şimdi denediğinizde, “Hata! Bir şeyler ters gitti. Akış hatası. Bir engelleme veya proxy kullanıyor gibi görünüyorsunuz. Lütfen bu hizmetleri kapatın ve tekrar deneyin. ”

Yani bir DNS proxy'si bunun için iyi bir yol olsa da, şimdi sizin için işe yaramayacak. ABD Netflix'e başarılı bir şekilde erişmenin tek yolu bir Netflix VPN kullanmaktır.

Neyse ki, bu listedeki VPN hizmetleri Netflix proxy bloğunda dolaşacak ve izlemek için kaşıntıladığınız tüm göz alıcı içeriği açığa çıkaracak.

Bölgeye özgü her Netflix kataloğuna parmaklarınızın ucunda erişilebilir. VPN, Netflix bloklarını atlamanın en iyi yoludur.

Netflix Kullanarak Sizi Belaya Getirecek?

Muhtemelen değil. Netflix’in hizmet şartları, bir kullanıcının alternatif kataloglara erişmek için bir VPN kullanarak yakalanırsa Netflix hesabının kapatılacağını açıkça belirtmesine rağmen, bunu yapan hiçbir kayıt yoktur.

Hiçbir kullanıcı Netflix'in engellemesini kaldırmak için bir VPN kullandığından veya başka bir akış hizmetinin engellemesini kaldırdığı için yargılanmadı.

İnsanları VPN kullanmakta zorlanmadıklarının nedeni oldukça basittir. Bahsedilen abonelerin lisanssız içeriğe erişmesi nedeniyle aboneleri kaybetmek onların yararına değildir. Yani akış!

En İyi Netflix VPN'leri - Sonuç

Netflix aboneliği olanlar için, VPN bir olasılıklar dünyası açar. Dünya genelindeki çoğu abone, içerik söz konusu olduğunda önemli ölçüde sınırlıdır. Sağlam bir VPN ile, ABD Netflix kataloğundan İngiltere kataloğuna, Amerikan Samoası kataloğuna ve Porto Riko'nun kataloğuna kadar her biri çok miktarda özel malzemeye sahip olan her şeyi görüntüleyebileceksiniz..

Netflix için en iyi VPN'ler için ilk üç önerimi şiddetle tavsiye ediyorum. NordVPN, Surfshark ve ExpressVPN şifreleme, özellikler, uyumluluk, fiyatlandırma ve müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda en büyük VPN'ler arasında.

Bunların her biri VPN'ler HD akış ve tüm güvenlik için harika hızlar sunar Netflix kütüphanelerine göz atarken kendinizi gizli tutmanız gerekir. Netflix deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız, sadece bir Netflix VPN'e bağlanın ve uçurulmaya hazırsınız!

Çevrimiçi güvenlik meraklıları için son küçük öneri, en iyi şifre yönetim yazılımı üzerindeki testlerimize göz atmak olacaktır..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me