Geriausi „nemokami“ VPT (2020 m.)

Jei esate panašus į mane, jums patinka nemokamų dalykų idėja. ��


Dabar iš tikrųjų įmanoma gauti nemokamą VPN programinę įrangą. VPT (virtualūs privatūs tinklai) suteikia privatumą ir apsaugą, kurios jums labai reikia, kai esate prisijungę.

Dieną, kai elektroniniai nusikaltimai padaro milijardus dolerių vertės žalos, o ransomware išpuoliai yra vis dažnesni, visiems yra prasminga naudoti virtualius privačius tinklus..

Ekspertai prognozuoja, kad 2020 m. Bus sudėtingas laikas žmonėms, praleidusiems nepaprastai daug laiko internete. Jie taip pat prognozavo, kad kibernetiniai nusikaltėliai taikysis su Androidais su kenkėjiška programine įranga ir kad išpirkos programinė įranga išliks pasauline pandemija.pasaulinės interneto grėsmės

Dar daugiau, tavo interneto paslaugų teikėjas gali parduoti jūsų naršymo istoriją trečiosioms šalims. Nuo 2017 m. Balandžio mėn. Pagal įstatymus jie privalo rinkti „metaduomenis“ apie savo klientų mainus. Tai apima viską, pradedant jūsų adresu, gimimo data ir el. Pašto adresu, baigiant informacija apie žmones, su kuriais bendraujate internetu.

Dėl šios privalomos duomenų saugojimo schemos Australijoje kilo daug ginčų, todėl privatumo grupės, tokios kaip „Digital Rights Watch“, pabrėžė, kad svarbu pasirūpinti priemonėmis, reikalingomis norint išvengti stebėjimo..

Apie tai kalbėsime daugiau per sekundę, bet pakanka pasakyti, kad nėra geresnio laiko nei dabar tinkamai apsisaugoti nuo kibernetinių grėsmių ir tikrinimo.

Anksčiau Australija matė, kad mūsų bankai, vyriausybinės agentūros ir UGL tapo duomenų pažeidimo auka. Tokio tipo išpuoliai vyksta dažniau nei bet kada anksčiau ir nuo to niekas nėra saugus, nebent imasi veiksmų apsisaugoti nuo pažeidžiamumo..

Ir kas gali būti geriau, nei tai padaryti 100% nemokamai?

Pažvelkime į tai, atostogos yra tiesiog pasibaigusios, tačiau vis dar jaučiamės finansiniai sunkumai. Paskutinis dalykas, kurio mums dabar reikia, yra dar vienas mėnesinis mokestis, kai mes vis dar esame skolingi perkant visus tuos gyvūnus ir didelius bilietus, skirtus įstatymams ir vaikams..

Mes visi galėtume naudoti šiek tiek daugiau Laisvas savo gyvenime ir dabar galime tai gauti namuose.

Contents

Nemokamas VPN prieš mokamą VPN - tiesa, kurią turite žinoti

Aišku, kai kalbama apie saugumą internete, visada geriau eiti su vienu iš mūsų rekomenduojami VPN jei galite sau tai leisti. Jie yra geresni už nemokamus dėl daugelio priežasčių ir yra palyginti pigūs už gautą vertę.

Pradedantiesiems paprastai suteikiama daugiau gigabaitų ir pralaidumo, o dažnai „premium“ planas teikia sudėtingesnes funkcijas, tokias kaip įsibrovimų aptikimas ir prevencija. Paprastai jie vis dar yra santykinai prieinami ir neišardys banko.

Tačiau yra ir grėsmingesnių priežasčių, kodėl visiškai nemokamo VPT pasirinkimas yra tikrai blogas. 

Tai yra ta dalis, į kurią norite atkreipti dėmesį. VPT valdo žmonių grupės ir, kaip mes visi žinome, be altruizmo, žmonės nieko nedaro nemokamai. Kai naudojate nemokamą VPN - jūs tampate produktu.

Jie tai daro keliais būdais:

 1. Kenkėjiškų programų, kurios stebi jūsų duomenis arba naudoja kompiuterį, diegimas - (šaltinis)
 2. Didžioji dauguma nemokamo VPNS stebės viską, ką darote, ir parduos tuos duomenis (taip pat ir finansinius duomenis) - (šaltinis)
 3. 75 procentai iš visų išbandytų „Android VPN“ programų tyrėjai naudojo trečiųjų šalių stebėjimo programinę įrangą, kad galėtų sekti vartotojų judėjimą internete (šaltinis)
 4. 82 procentai prašoma prieiga prie privačių duomenų, tokių kaip vartotojo abonementai ir tekstiniai pranešimai. (Šaltinis)

Galėčiau kurį laiką tęsti tai, bet tai yra pagrindinė priežastis, kodėl mes nusprendėme neįtraukti jokio 100% nemokamo VPNS šiame sąraše, o ne tik tyrinėkite pigiausias ir ekonomiškiausias galimybes.

Jei ieškote saugus 100% anoniminis VPN serveris, nei mes nežinome apie jį. Jūs arba prekiaujate savo saugumu, duomenimis ar kompiuteriu mainais už paslaugą. Mes nenorėtume to lošti.

10 geriausių visiškai nemokamų VPT 2020 m

Žemiau galite palyginti dešimt geriausių nemokamų VPN pagal jų savybes, serverius, duomenų dangtelį ir įrenginių suderinamumą.

Mes nusprendėme sudaryti šį rekomenduojamą sąrašą, remdamiesi VPN įmonėmis, kurios veikia nemokamai 30 dienų bandymai dėl jų paslaugų. Daugelį iš jų galite atšaukti bet kuriuo metu iki 30 dienų limito.

1. „Surfshark“ (83% nuolaida)

Neribotas IP adresų, pralaidumo ir įrenginių sujungimas, nereikia registruoti, išplėstinis šifravimas

„VPNLink“
Grąžinimo politika 30 dienų
Bandomasis laikotarpis Nė vienas
Mokėjimo būdai „PayPal“, „Google Pay“, „Cryptocurrency“, „Alipay“, „Dragon Pay“
Nuolaidos / kuponai Įvadinis kuponas, „sharkstart“

Kas yra „Surfshark“?

„Sufshark“ yra nauja VPN paslauga bloke. Kompanija auga kiekvieną dieną ir atrodo pasiryžusi tapti geriausiu VPN rinkoje. Paslaugai suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir ji greitai sukuria vieną geriausių reputacijos bloke.

Pradėjus „Surfshark“, dauguma žmonių jais abejojo. Kitas VPT? Bendrovė aiškiai matė rinką ir manė, kad jie galėtų padaryti geriau. Ji jau turi virš 800 serverių daugiau nei 50 šalių. Taip pat atrodo, kad jie tokie yra pridedant daugiau serverių kiekvieną dieną.

„Surfshark“ paslauga gali būti naudojama 30 dienų su pinigų grąžinimo garantija. Net tada, kai galų gale turite mokėti, galite naudotis paslauga už menką 1,99 USD per mėnesį. Tai yra beveik taip, lyg jūs visiškai nemokėtumėte. Tą sumą tikriausiai galite rasti kiekvieną mėnesį ant žemės, vaikščiodami.

Funkcijos: 24/7 tiesioginiai pokalbiai, fantastiškos programos, neribotas kiekis visko, absurdiškas šifravimo protokolas, nereikia prisijungti ir auganti serverio bazė

„Surfshark“ viską daro gerai saugumo ir privatumo atžvilgiu ir iš tikrųjų suteikia jums šifravimo protokolo galimybių. Pirma, jie niekada neprisijungia. Antra, įmonė palaiko „IPv6“ protokolą. Naudodamiesi šiuo protokolu, jie gali pateikti neribotas IP adresų skaičius jų klientams.

Senasis IPv4 protokolas, kurį naudoja daugelis VPN, turi ribotą skaičių unikalių IP, kuriuos galima priskirti. Tai gali smarkiai apsunkinti jūsų transliacijos sugebėjimus. „Surfshark“ taip pat palaiko įvairius VPN protokolus, įskaitant „OpenVPN“ ir „IKEv2“ protokolus, tai reiškia, kad jį galima įdiegti daugelyje maršrutizatorių ir įrenginių.

Ar aš rekomenduoju „Surshark“?

Taip. Jie yra mano mėgstamiausias VPT teikėjas, kurį naudoju jau keletą mėnesių. Pirmas dalykas, kuris patraukė mano dėmesį, buvo jų mažos kainos, bet tada aš supratau, kokia iš tikrųjų yra saugi paslauga.

Kelis mėnesius išbandęs VPT pastebėjau, kiek serverių jie pridėjo per trumpą laiką. Aš esu ventiliatorius, norėdamas pritraukti ambicingas ir augančias įmones, norinčias suteikti puikias paslaugas. Kalbant apie saugumą, kainodarą ir aukštyn kylančias prognozes, „Surfshark“ yra geriausias VPN.

Jei norite sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų „Surfshark“ apžvalga. 

 • Argumentai už

  Atblokuoja „Netflix“ ir kitas žiniasklaidos srautinio perdavimo paslaugas, puikiai tinka torrenting ir P2P failų dalijimuisi, neprisijungimo politika, neribotam viskam, esančiam šalyje, kurioje nėra duomenų saugojimo ar ataskaitų teikimo įstatymų, aukščiausio lygio saugumas ir šifravimas

 • Minusai

  Mažesnis serverių tinklas nei kiti VPN (bet auga), greičiai kiekviename serveryje gali skirtis, programos sąsajai trūksta projektavimo optimizavimo

2. „Nord VPN“ (75% nuolaida)

Nėra pralaidumo ir duomenų ribos, ryškus šifravimas, nereikia registruoti, teikiama aukščiausio lygio klientų aptarnavimo tarnyba

„VPNLink“
Grąžinimo politika 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Bandomasis laikotarpis Nė vienas
Mokėjimo būdai Visa, MasterCard, American Express, Discover, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
Nuolaidos / kuponai 15% nuolaida studentams ir nuolat kintančios reklaminės kainos

Kas yra „Nord VPN“?

„Nord VPN“ yra vienas iš Labiausiai žinomi ir gerai vertinami VPN rinkoje. Dėl greito tinklo greičio ir daugiau nei 750 serverių vietų jie greitai išpopuliarėjo.

30% greičio sumažėjus prisijungus prie vietinio serverio per „OpenVPN UDP“, vartotojai išnaudoja visas savo programinės įrangos galimybes. Ši Panamoje teikiama paslauga gali pasigirti daugybe patobulintų funkcijų ir šešiais vienalaikiais ryšiais. Tai daugiau vienalaikių ryšių nei bet kurio kito šiame sąraše esančio VPN.

„Nord VPN“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir P2P galimybes. Gaunate žudymo jungiklį, „Tor over VPN“, „Smart DNS“ paslaugą, skirtą IP ir „Socks5“ tarpinius serverius.

Turint serverius daugiau nei 60 šalių, akivaizdu, kodėl „Reddit“ ir kitose socialinės žiniasklaidos platformose esantys vartotojai juos laiko auginimo kremu..

„Nord VPN“ ryšio greitis

 • „Ping“: 40 ms
 • Atsisiųsti: 16.11 Mbps iš 100 Mbps
 • Įkėlimas: 12,83 Mbps

Šis greitis yra gana teisingas, norint nemokamai išbandyti VPN.

„Nord VPN“ išmanioji DNS technologija leidžia jums atlikti geografinę apgaulę vykdant DNS užklausas tam tikroje vietoje. Tai reiškia, kad galite žiūrėti mėgstamą epizodą Sostų karai iš kavinės Melburne ar net Vankuveryje, nesijaudindami, kad bus pažeisti jūsų duomenys ar programinė įranga.

Prisijungę prie savo „Nord VPN“ paskyros galėsite pasiekti daugiau nei 150 srautinio perdavimo paslaugų.

Srautinės paslaugos apima „Amazon Prime“, „Crackle“, „Discovery“, „Hulu“, „ABCGo“, „Sundance.tv“ ir „TNT Drama“. Naudokite vieną iš šių „Netflix“ VPN jei srautiniu būdu nerimaujate dėl ryšio greičio ar žurnalų.

Savybės: „Smart Play“, dvigubas VPN, „Tor over VPN“, DHE-RSA-AES356-SHA šifravimo rinkinys, „iOS“ programa, IKE šifrai, nemokamas bandymas, pinigų grąžinimo garantija

„NordVPN“ yra vienas pažangiausių VPT, siūlantis nemokamą bandomąją versiją. Jų šifravimai yra konkretūs, o jų planai nėra nustatyti. Jie gali būti šiek tiek brangesni už kitus mokamus VPT, tačiau yra daugybė planų, iš kurių galite pasirinkti, jei nuspręsite likti su jais.

Ar aš rekomenduoju „Nord VPN“?

Aš tikrai darau! Tai išties puikus VPT, užtikrinantis optimalų esamų klientų turtą ir privatumą. Verta pasidomėti vien tik pažangiomis funkcijomis.

 • Argumentai už

  P2P, „Tor over VPN“, „Socks5“ tarpiniai serveriai, „IKEv2“, „OpenVPN“, PPTP, L2TP ar IPSec protokolų pasirinkimas, dvigubas VPN, dedikuotas IP, šeši vienu metu jungiami ryšiai, nemokamas bandymas, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, skelbimų blokavimas, „CyberSec“, nereikia prisijungti

 • Minusai

  Lėtesnis greitis nei kai kurių konkurentų, mokėjimas nukreiptas per „CloudVPN, Inc.“, bendrovę, įsikūrusią iš JAV, penkių akių jurisdikciją

3. „ExpressVPN“

Neribotas GB, Neribotas pralaidumas, Nėra mėnesinio dangtelio, Nėra droselių

„VPNLink“
Grąžinimo politika 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Bandomasis laikotarpis Būtina įsigyti 12 mėnesių (įskaitant nemokamus 3 mėnesius), atnaujinant kainą padidėja iki 12,95 USD per mėnesį
Mokėjimo būdai Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, Bitcoin, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Interac, Mint, FanaPay, YandexMoney, OneCard
Nuolaidos / kuponai „ExpressVPN“ reguliariai atnaujina savo reklamines kainas

Kas yra „ExpressVPN“?

„ExpressVPN“ yra aukščiausios kokybės VPN paslauga, teikianti greičiausias ir patikimiausias paslaugas. Didžiuodamiesi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jie yra vienas iš patikimiausių VPN sprendimų rinkoje.

Turėdama daugiau nei 10 milijonų patenkintų klientų ir daugiau nei 3000 serverių 160 miestų iš 94 šalių, jie yra pasaulinis tiekėjas, kuriuo gali mėgautis visi ir visi.

Kiti VPN nustato duomenų viršutines ribas jūsų mėnesiui, tačiau „ExpressVPN“ yra neribotas.

„ExpressVPN“ nemokamas bandymas trunka 30 dienų (arba ilgiau naudojant tinkamą nuolaidos kodą). Jei jums patinka tai, ką matote, galite pasirinkti prisiregistruoti arba nusprendę naudotis kita nemokama paslauga, galite paprašyti grąžinti pinigus ir gausite grąžinamą sumą už savo pirmąjį mėnesį. Jokios rizikos.

Funkcijos: 24/7 tiesioginis pokalbis, apdovanojimus laimėjusios programos visiems įrenginiams, neribota prieiga prie viso turinio, dalijimasis tuneliais, greičio testas, nereikia prisijungti.

Serverių atžvilgiu galite prisijungti prie bet kurio iš jų 145 serverių šiose vietose:

 • Jungtinės Valstijos
 • Azijos Ramusis vandenynas
 • Europa
 • Afrika
 • Viduriniai Rytai
 • Indija

Remiantis jų svetaine, jie neprisijungia prie jūsų vartotojo sesijų ar asmeninių duomenų. Be to, jie turi platų mokėjimo metodų spektrą, pvz., „PayPal“, „Bitcoin“, „WebMoney“, „Carte Bleue“, „UnionPay“, „Giropay“ ir daugybę kitų kriptovaliutų..

Aktyviam vartotojui, norinčiam maksimalaus anonimiškumo, „ExpressVPN“ negalima įveikti, kai kalbama apie anoniminius mokėjimus. Ir jei dėl to privatumas nekyla iki absoliučio kraštutinumo, jų mobiliosios programos yra ergonomiškos, nes visos jos išeina ir suteikia lengvai naudojamą sąsają, kuri yra intuityvi ir be jokių klaidų..

Ar aš rekomenduoju „ExpressVPN“?

Taip. Jie yra mano mėgstamiausias VPT teikėjas, kurį naudoju daugiau nei dvejus metus. Dėl daugybės vietų, galimų kankinimų, neegzistuojančios duomenų ribos ir naujoviškos technologijos daro juos geriausiu TJO VPT. Kalbant apie nemokamus bandymus, jie yra vienintelis VPN, kuris neriboja pradedančiųjų.

Jei norite sužinoti daugiau, perskaitykite „Express VPN“ apžvalgą. 

 • Argumentai už

   30 dienų nemokamas bandymas, nereikia prisijungti, maksimalus ryšio greitis, 94 skirtingos serverio vietos, 3 ir daugiau jungčių vienu metu

 • Minusai

  Nereikia skirti IP, brangesnės nei kitos VPN paslaugos, kai bus baigtas nemokamas bandymas, riboti nustatymai ir konfigūracijos.

4. VyprVPN

1 GB / mėn., 2 vienalaikiai ryšiai, puikus šifravimas, ugniasienė, nemokama

„VPNLink“
Grąžinimo politika Nėra, kai naudojamas nemokamas bandymas, 30 dienų garantija mokant
Bandomasis laikotarpis 3 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis perkant
Mokėjimo būdai „MasterCard“, „Discover“, „American Express“, „Visa“, „PayPal“, „Alipay“
Nuolaidos / kuponai „Vypr VPN“ siūlo reguliariai atnaujinamas reklamines kainas

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

Kas yra VyprVPN?

„VyprVPN Free“ yra unikalus planas, suteikiantis vartotojams du vienalaikius ryšius, įvairius protokolus, užšifruotą pranešimų siuntimo programą ir NAT ugniasienę visiškai nemokamai.

NAT ugniasienė blokuoja įvairiausius įsilaužėlių išpuolius ir neleidžia jiems pasiekti jūsų kompiuterio.

Kiti šio sąrašo VPN suteikia klientams neribotą pralaidumą ar kelis gigabaitus, o „VyprVPN Free“ suteikia tik 1 GB, tačiau tai vis tiek yra daug geriau nei „TunnelBear“. Kaip jau sakiau, visa tai turi ir trūkumų, ir tai atsitinka toje srityje.

Savybės: kelios vietos, sklandi programa (įskaitant nemokamą „Cyphr“ pranešimų siuntimo programą), greitas greitis, nėra žurnalų, nereikia droselių

Jums siūloma daugybė vietų:

 • Šiaurės Amerika
 • Europa
 • Azija
 • Okeanija
 • Afrika
 • Centrinė Amerika
 • Pietų Amerika
 • Viduriniai Rytai

Vienas „VyprVPN“ trūkumas yra tas, kad praeityje juos blokavo „Netflix“. Tačiau „VyprVPN“ turi repą už tai, kad buvo optimizuotas geoblokas, ir jie lengvai apeina didžiąją dalį, jei ne viso to turinio.

Ar aš rekomenduoju VyprVPN?

Aš tikrai darau. Aš juos labai išbandžiau ir radau, kad jie yra vienas iš teisėčiausių plačiajai visuomenei prieinamų VPT. Man ypač patinka keli jų protokolai (L2TP / IPsec, OpenVPN, PPTP), ypač jų parašo Chameleon Protocol, kuris paverčia beveik visus bandymus blokuoti.

 • Argumentai už

  Jų atsidavimas naujoms technologijoms ir atviram internetui, greitis & pasirodymas, įlipimas & ergonomika, serverio parinktys, saugumas & šifravimas, klientų aptarnavimas

 • Minusai

  Negrąžinama, saugokite žurnalo failus, nepriima „Bitcoin“, ribotas įrenginių, kuriuos galima prijungti, skaičius.

5. „WindScribe.com“

10 GB / mėn duomenų dangtelis, 11 vietų

„VPNLink“
Grąžinimo politika 3 dienų pinigų grąžinimo garantija arba 10 GB naudojimo
Bandomasis laikotarpis Naudokite nemokamai JAV, Kanadoje, JK, Honkonge, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Šveicarijoje, Norvegijoje ir Rumunijoje
Mokėjimo būdai Pagrindinės kreditinės kortelės, „PayPal“, „Visa / Mastercard“ prekės ženklo debeto kortelės, dauguma kriptovaliutų ir mobilieji pirkiniai programoje. Jūs netgi galite atlikti atnaujinimus, naudodamiesi naršyklės šifravimo programa.
Nuolaidos / kuponai Kasykla atnaujinimams naudojant naršyklės kriptovaliutą.

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

Kas yra „WindScribe“?

Ši Kanadoje įsikūrusi įmonė buvo įkurta 2015 m., Todėl jie tapo vienu iš naujų vaikų bloke pagal VPN sprendimus.

Nepaisant to, kad žaidimas yra naujas, „WindScribe“ turi tvirtą reputaciją tarp VPN bendruomenės. „Reddit“ sužavėjo šią paslaugą, atkreipdama dėmesį į jos dosnų mėnesinį pralaidumą ir vartotojo paskatas (jei siunčiate „Tweet @WindScribe“, automatiškai gaunate papildomus 5 GB).

Daugelis nemokamų VPT riboja pralaidumą, o tie, kurie neturi duomenų dangtelio, paprastai turi lėtą ryšio greitį. Turėdamas 100 Mbps jungtį, į tai žiūrėjau su „WindScribe“:

nemokama „vpn“ paslaugos greičio testas

 • „Ping“: 61 ms
 • Parsisiųsti: 39,81 Mbps iš 100
 • Įkelti: 19,77 Mbps iš 100

Dėl nemokamo VPN tai yra gana gera. Kai kurie mokami VPN, tokie kaip grynasis VPN, iš tikrųjų yra lėtesni nei „WindScribe“.

Savybės: „Adblock“, ugniasienė, nereikia registruoti, 11 vietų

Nemokami vartotojai gali naudotis tik tam tikromis funkcijomis, tačiau tos funkcijos yra nuostabios. Tai apima „WindScribe“ įmontuotą užkardą ir skelbimų blokavimą. Jūs taip pat įgyjate P2P galimybes.

Trūkumai - negaunate „OpenVPN“ konfigūracijų ir negausite nė vienos iš jų geriausių funkcijų.

Serverių atžvilgiu galite prisijungti prie bet kurio iš jų 11 serverių 46 vietose:

 • Jungtinės Valstijos
 • Jungtinė Karalystė
 • Honkongas
 • Prancūzijoje
 • Vokietija
 • Liuksemburgas
 • Nyderlandai

Remiantis jų svetaine, „WindScribe“ neregistruoja jūsų sesijų / duomenų ir jūs galite prisiregistruoti į jų paslaugą be el. Pašto. Vartotojai taip pat gali mokėti anonimiškai su „Bitcoin“.

Ar aš rekomenduoju „WindScribe“?

Taip. Jie yra vienas iš geriausių galimų nemokamų VPN ir turi daug įvairių vietų. Kaip ir „ExpressVPN“, galite kantriai naudotis „WindScribe“ ir su didžiuliu duomenų dangteliu. Jie neabejotinai yra vieni teisėčiausių nemokamų VPN sprendimų dabartinėje rinkoje.

Norite sužinoti daugiau? Perskaitykite mūsų „Windscribe“ apžvalgą.

 • Argumentai už

   100% nemokama, nereikia prisijungti, maksimalus ryšio greitis, 11 skirtingų serverių vietų, „adblock“ & užkardą

 • Minusai

  Maksimalus 1 vienalaikis ryšys.

6. TunnelBear

5 GB / mėn., Daugiau nei 20 serverių vietų, 5 vienu metu jungiami ryšiai, nemokama

„VPNLink“
Grąžinimo politika Nė vienas
Bandomasis laikotarpis Nemokamas 500 MB duomenų per mėnesį
Mokėjimo būdai „MasterCard“, „Visa“, „American Express“, „Bitcoin“ ir „Jars of Honey“
Nuolaidos / kuponai Reklamos socialinės žiniasklaidos paskyrose pasirodo dažnai

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-head header th {
fono spalva: # 003a70;
spalva: #fff! svarbu;
šrifto dydis: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>teta>tr>th {
paminkštinimas: .6em .78571429em! svarbu;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

Kas yra „TunnelBear“?

Ši Kanadoje veikianti dviejų jungiklių VPN paslauga buvo įkurta 2011 m. Tai gana populiarus VPT, suteikiantis vartotojams prieigą prie užblokuoto turinio visame pasaulyje..

Nors jų mėgėjiškas dizainas gali priversti jus patikėti, kad jie niekinami, tiesa, jie tiesiog paprasti. „TunnelBear“ yra labai patogus vartotojui ir skirtas patenkinti savo klientus.

Vartotojai gali naudotis savo mėnesiniu 1 GB „Tweet“ reklaminiu pranašumu, gaudami nemokamą koncertą kiekvieną kartą, kai Tweet „TunelBear “.

Kiek kainuoja nemokami VPT, „TunnelBear“ yra vienas geriausių greitesniam greičiui. Jei ieškote idealios transliacijos, „TunnelBear“ leidžia jums apeiti tinklo blokavimą ir prisijungti akimirksniu.

Su „Mac“, „Windows“, „iOS“ ir „Android“ suderinamumu galėsite tai naudoti keliuose įrenginiuose.

Savybės: 900 serverių daugiau nei 20 vietų, greitas greitis, patobulintos funkcijos, nereikia prisijungti

Jums siūloma daugybė būsimų vietų:

 • Jungtinės Valstijos
 • Jungtinė Karalystė
 • Kanada
 • Prancūzijoje
 • Brazilija
 • Vokietija
 • Australija
 • Honkongas
 • Nyderlandai
 • Meksika
 • Japonija
 • Danija
 • Singapūras
 • Švedija
 • Indija
 • Šveicarija
 • Norvegija

Dėl torto apledėjimo čia yra tai, kad „TunnelBear“ apeina geoblokavimą. Tai yra vienas iš nedaugelio VPT, galinčių apgauti „BBC iPlayer“.

Vienintelis tikras neigiamas aspektas yra laisvo plano apribojimas. Nemokami vartotojai pradeda nuo nemalonaus 500 MB per mėnesį.

„TunnelBear“ VPN jungčių greitis:

tunelyje nenaudojamas VPN greičio bandymas

 • „Ping“: 98 ms
 • Atsisiųsti: 15,09 Mbps iš 100 Mbps
 • Įkėlimas: 7,49 Mbps iš 100

Akivaizdu, kad tai nėra įspūdingas rezultatas. Galite pamiršti apie produktyvumą tokiu greičiu.

Nemokamo plano sąlygos & Privatumas

Sunku tiksliai nustatyti, ką jūs gaunate naudodamiesi „TunnelBear“, nes jų svetainėje trūksta informacijos. Nėra protokolo, šifravimo, jungčių ar pralaidumo informacijos.

Ar aš rekomenduoju „TunnelBear“?

Taip. Nors jie toli gražu nėra mano pirmasis pasiūlymas ieškantiems VPN sprendimo, jie yra gerbiama įmonė, turinti ergonomišką programinę įrangą ir tinkamas funkcijas.

 • Argumentai už

  Paprastas sąranka, puikus dizainas, keli įrenginiai, platus tinklas, nėra žurnalų, blokavimo parinkčių, greitas greitis, patobulintos funkcijos („GhostBear“, budrus režimas)

 • Minusai

  „Lackluster 500MB“ nemokamiems vartotojams

7. „ProtonVPN.com“

Nėra duomenų dangtelio, tik „Windows“

„VPNLink“
Grąžinimo politika 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Bandomasis laikotarpis Nemokamos paslaugos mažesniu greičiu ir tik trijose šalyse
Mokėjimo būdai „PayPal“, „Visa“, „MasterCard“
Nuolaidos / kuponai „Proton VPN“ siūlo kuponus, skirtus sujungti VPN ir el. Pašto paslaugas. Galima surasti besisukančių kuponų kodus, tokius kaip: „bestdeal“

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-head header th {
fono spalva: # 003a70;
spalva: #fff! svarbu;
šrifto dydis: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>teta>tr>th {
paminkštinimas: .6em .78571429em! svarbu;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

Kas yra ProtonVPN?

„ProtonVPN“ yra vienas iš naujausių VPN sprendimų, tačiau jie yra ir vieni geriausių, kai kalbama apie nemokamas VPN paslaugas. „Proton AG“ yra grupė Harvardo mokslininkų ir privatumo gynėjų.

Nurodęs mokestį už privačios pramonės pakeitimą („protonmail“), „ProtonVPN“ suaktyvino savo žaidimą, nenustatant pralaidumo viršutinių ribų jūsų srautui.

Jų paslauga užtikrina puikų ryšio greitį visiems vartotojams, ypač kalbant apie nemokamas paskyras.

„ProtonVPN“ ryšio greitis

Aiškinamas protonų VPN greičio tyrimas

 • „Ping“: 44 ms
 • Atsisiųsti: 34,40 Mbps iš 100 Mbps
 • Įkėlimas: 23,15 Mbps iš 100

Neabejotinai tinkamo greičio paslauga, teikianti nemokamą planą ir be jokių duomenų dangtelio. Daugelyje nemokamų VPT yra žemos duomenų viršutinės ribos, tačiau tai yra prekės. Be abejo, jie išskiria.

Įspėjimas: Nesitikėkite, kad šie greičiai išliks. Augant paslaugos populiarumui visame pasaulyje, nemokami vartotojai negalės tikėtis tokio greito ryšio greičio.

Nemokamo plano sąlygos, privatumas & VPN klientas

Vieninteliai serveriai, kuriais gali naudotis nemokami vartotojai, yra šie:

 • Japonija
 • Nyderlandai
 • Šveicarija
 • Jungtinės Valstijos

Tai sudaro apie pusšimtį serverių. Iš tų serverių nė vienas iš jų nėra optimizuotas geoblokui ar P2P (t. Y. Torrenting). Skaitykite apie mus geriausi kankinančių VPT čia.

Nemokami vartotojai neturi galimybės naudotis jokiomis jų patobulintomis funkcijomis („Secure Corse“, „Tor“ ir kt.). Kitas didelis trūkumas yra tai, kad jiems trūksta atskirų operacinių sistemų klientų. Nėra „Android“, „iPhone“ ar „Mac“ programų. Jei neturite „Windows“, nenorite naudoti „ProtonVPN“.

Ar aš rekomenduoju ProtonVPN?

Nemokamai? Neabejotinai. Kaip mokama paslauga. Tikrai ne. Verta pasidaryti nemokamą sąskaitą, kol bus gera gauti pinigų, tačiau nesitikėkite, kad ši sąskaita bus verta ilgalaikėje perspektyvoje, nes greičiai greičiausiai eis dinozauro keliu, nes vis daugiau žmonių sužinos apie šį VPN sprendimą..

 • Argumentai už

  Nėra duomenų ribos, teisingas atsisiuntimo ir įkėlimo greitis

 • Minusai

  Nėra jokios „Mac“, „iOS“ ar „Android“ programos, nėra „Netflix“ ir nėra „Torrenting“.

8. Pasitikėjimas.Zona

3 dienų nemokamas testas, 1 GB / mėn., 109 vietos, neribotas pralaidumas

„VPNLink“
Grąžinimo politika Nė vienas
Bandomasis laikotarpis 3 dienų nemokamas bandymas
Mokėjimo būdai Bitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Banko pervedimai, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi ir dar daugiau
Nuolaidos / kuponai „Trust.Zone“ reguliariai atnaujina reklamos kainas savo svetainėje

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-head header th {
fono spalva: # 003a70;
spalva: #fff! svarbu;
šrifto dydis: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>teta>tr>th {
paminkštinimas: .6em .78571429em! svarbu;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

Kas yra Trust.Zone?

Jų šūkis yra tas, į kurį galima pasikliauti, ir nesunku suprasti, kodėl. „Trust.Zone“ pelnė pagyrimus už apsaugą nuo DNS nutekėjimo. Naudodamiesi jų „WebRTC“ apsaugos įrankiu ir įjungdami įmontuotą žudymo jungiklį, užtikrinsite, kad nesinaudojant „Trust.Zone“ paskyra nebus nuotėkių ir nuotėkių niekada nebus. Spustelėkite čia, kad perskaitytumėte visą mūsų versiją Pasitikėjimo zonos VPN peržiūra.

visos sistemos aparatinės įrangos izoliacija daro juos vienu patikimiausių nemokamų 2018 m. VPT. Jų griežta jokių žurnalų politika yra tik vienas iš dalykų, dėl kurių jie yra vertas sprendimas..

Deja, nemokami vartotojai gali vienu metu prijungti tik vieną įrenginį. Bet jei jūs pamėginsite juos ir jums patinka tai, ką matote, galite pasirinkti mokamą sąskaitą ir gauti tris vienu metu prisijungusius ryšius.

„Trust.Zone“ siūlo daugybę skirtingų paslaugų, įskaitant „OpenVPN“ sprendimą su AES-256 numatytu šifravimu ir L2TP per IPSec su 256 bitų AES šifravimu.

Savybės: Puikus šifravimas, patikimas klientų aptarnavimas, antivirusinės priemonės, 200 IP adresų, priimamas „Bitcoin“

Deja, sunku nustatyti „Trust.Zone“ ryšio greitį, nes vartotojai negali nustatyti „Trust.Zone“ prieglobų. Tačiau „Trust.Zone“ įspėja savo klientus naudoti serverius, esančius arčiau namų, kad būtų geresni rezultatai.

Ar aš rekomenduoju Trust.Zone?

Taip. Jie yra patikima VPN paslauga, užtikrinanti skaidrumą, kai kalbama apie jų produkto veikimą. Visada galite išbandyti prieš pirkdami ir gauti tris jungtis. „Trust.Zone“ taip pat yra įmontuotas nužudymo jungiklis.

 • Argumentai už

  Nemokamas bandymas, P2P, tinkamai saugus, nėra žurnalų, priimamas „Bitcoin“

 • Minusai

  Tik bilietų pagalba

9. Privatus tunelis

Puiki pirmyn paslaptis (PFS), 2 GB nemokamai

„VPNLink“
Grąžinimo politika Nė vienas
Bandomasis laikotarpis 7 dienų nemokamas bandymas
Mokėjimo būdai Pagrindinės kredito kortelės, pagrindinės debeto kortelės, „PayPal“, banko pervedimai
Nuolaidos / kuponai Šiuo metu „Private Tunnel“ nesiūlo kuponų

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-head header th {
fono spalva: # 003a70;
spalva: #fff! svarbu;
šrifto dydis: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>teta>tr>th {
paminkštinimas: .6em .78571429em! svarbu;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4327 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4327.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4327 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4327 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4327 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4327 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

Kas yra privatus tunelis?

Privatus tunelis yra komercinis „OpenVPN Technologies“ šaudymas. Nemokamas bandomasis laikotarpis nėra pridėtas, galite bet kuriuo metu atšaukti, bet tikriausiai nenorėsite, kai išgirsite apie jų įperkamus planus, kuriuose yra nuo 100 iki 500 GB.

Nors jie yra gana riboti kalbant apie serverius (JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje ir Nyderlanduose jų yra maždaug septyni), jų paslauga suderinama daugybėje platformų, pradedant „Windows“ ir OSX ir baigiant „Mac“ (pastarųjų atveju, jums reikės atvirojo kodo „Tunnelblick“ sąsajos, išleistos naudojant GPLv2).

Deja, „Private Tunnel“ turi tam tikrų problemų, jei nori susitvarkyti su geresniais VPN, tokiais kaip „ExpressVPN“ ir panašiai. „Mac OSX“ versijoje yra duomenų nutekėjimo, todėl pirkėjas saugokitės.

Savybės: Išskirtinis šifravimas naudojant „OpenVPN“ protokolą, lengvai naudojama programinė įranga, 2 GB nemokama bandomoji versija, grupės planai įmonėms, priimamas „Bitcoin“

Nors apie privatų tunelį galima pasakyti daug gerų dalykų, iš tiesų abejotinas dalykas, kurį galima pasakyti, yra tai, kad jie yra JAV. Tai yra blogas ženklas daugiausiai aistringų VPN vartotojų. JAV duomenų saugojimo įstatymai gali reikšti, kad Privatus tunelis bus priverstas perduoti neskelbtiną informaciją vartotojams vyriausybinei institucijai.

Siekdami visiško privatumo, vartotojams geriau būtų pasirinkti saugesnį mokamą VPN sprendimą, tačiau tai nereiškia, kad privatus tunelis nėra geras. Priešingai, jie įrodė, kad gali apsaugoti jūsų anonimiškumą internete naudodami 128 bitų AES-GCM šifravimą.

Privataus tunelio VPN ryšio greitis:

 • „Ping“: 25ms
 • Atsisiųsti: 50 Mbps iš 100 Mbps
 • Įkėlimas: 26 Mbps iš 100

Jei norite naudotis nemokama bandomosios paslaugos paslauga, šie greičiai yra tikrai gana geri. Jų 7 dienų nemokamą bandymą galima įsigyti naudojantis „PayPal“ kortele. Jei atšauksite per tą 7 dienų laikotarpį, jūsų „PayPal“ sąskaita nebus apmokestinta.

Jų nemokama paslauga suderinama su „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“.

 • Japonija
 • Nyderlandai
 • Šveicarija
 • Jungtinės Valstijos

Tai sudaro apie pusšimtį serverių. Iš šių serverių nė vienas iš jų nėra optimizuotas geoblokui ar P2P (t. Y. Torrenting).

Nemokami vartotojai neturi galimybės naudotis jokiomis jų patobulintomis funkcijomis („Secure Corse“, „Tor“ ir kt.). Kitas didelis trūkumas yra tai, kad jiems trūksta atskirų operacinių sistemų klientų. Nėra „Android“, „iPhone“ ar „Mac“ programų. Jei neturite „Windows“, nenorite naudoti „ProtonVPN“.

Ar rekomenduoju privatų tunelį??

Taip, jie yra patikimas privatumo ir saugumo šaltinis su pinigų grąžinimo garantija. Tai yra nerizikingas bandymas, užtikrinantis puikų šifravimą.

 • Argumentai už

  Geras atsisiuntimo ir įkėlimo greitis, veikia daugelyje įrenginių, pirmąsias septynias dienas yra nemokamas

 • Minusai

  Bendrovė įsikūrusi iš šalies, kurioje galioja nestiprūs kibernetinio privatumo įstatymai

10. Išnyko VPT

3 x daugiau „Netflix“ turinio, „Lifehacker“ rekomenduojamas, 3 dienų nemokamas bandymas

„VPNLink“
Grąžinimo politika Nė vienas
Bandomasis laikotarpis 3 dienų nemokamas bandymas
Mokėjimo būdai „Visa“, „MasterCard“, „American Express“
Nuolaidos / kuponai Nė vienas

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-head header th {
fono spalva: # 003a70;
spalva: #fff! svarbu;
šrifto dydis: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>teta>tr>th {
paminkštinimas: .6em .78571429em! svarbu;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4327 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}
# footable_parent_4327.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4327 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4327 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4327 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4327 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

# footable_parent_4329 .foo-table img {
maksimalus plotis: 100%;
paraštės apačia: 0;
šrifto dydis: 17px;
}

# footable_parent_4329 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4329 .x-btn.x-btn-flat: hover {
paraštė: 0 auto;
rodymas: blokas;
maksimalus plotis: 300 taškų;
}

# footable_parent_4329.semantic_ui .ui.table td {
paminkštinimas: 0.5em;
šrifto dydis: 15px;
} # footable_4329 td.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4329 th.ninja_column_0 {text-align: centre; } # footable_4329 td.ninja_column_1 {text-align: centre; } # footable_4329 th.ninja_column_1 {text-align: centre; }

Kas yra išnykęs VPT?

Išnykęs VPN yra Australijoje sukurta VPN paslauga, ideali tiems, kurie nori pasiekti daug „Netflix“ turinio, ypač tiems, kurie nori pasiekti „Netflix“ bibliotekas.

Jų parašo sprendimas leidžia srautiniu būdu perduoti daugybę kitaip nepasiekiamo turinio naudojant vieną iš jų saugių tarpinių serverių.

Naudodamiesi išnykusiu VPN, galite lengvai nustatyti kelis serverius, kurių kiekvienas gali būti naudojamas norint pasiekti turinį iš kitos šalies (pavyzdžiui, vienas serveris skirtas Kanados „Netflix“ turiniui, kitas - Azijos turiniui ir pan.).

Registracija ir sąranka naudojant „VPT“ nėra taip lengva, kaip ir kituose VPN. Kadangi „Vanished“ nėra nustatytų programų, turite rankiniu būdu nustatyti savo VPN ryšius ir laukti, kol gaus el. Laišką su jūsų vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Tačiau jas verta išbandyti, nes gausite trijų dienų langą, kad galėtumėte juos patikrinti, ir po to jie yra palyginti nebrangūs.

Mažiausiai 1 Mbps greičiu, „Vanished“ yra toli gražu ne didžiausias nemokamas VPN, tačiau jie taip pat nėra blogiausi. Nemokamos bandomosios versijos metu galėsite srautiniu būdu perduoti turinį iš daugelio tinklų ir jie neišsaugos jūsų naudotojo veiklos žurnalų.

Įranga: suderinamumas su keliais įrenginiais („Mac“, „Windows“, „OSX“, „Android“, „Playstation 4“), geoblokų optimizavimas, įperkami planai, nėra žurnalų

Išnykusi VPN gana plikų kaulų svetainė siūlo labai mažai informacijos apie jų nemokamą planą, užuot viliodama jus paslapties, kaip išbandyti.

Kaip paleidimas, jie nėra saugiausias VPN rinkoje. Tiesą sakant, jei kas nors nepavyktų, vartotojai iš tikrųjų yra atsakingi ir jų svetainėje nėra telefono numerio (paprastai tai yra šešėlinės operacijos požymis)..

Kitas abejotinas veiksnys yra jų medienos ruošos politika. Nors Išnyko VPT pretenzijos kad neišsaugo ir neparduoda vartotojo duomenų, jie registruoja jūsų šaltinio IP adresą, ryšio pradžios ir pabaigos laiką bei bendrą baitų skaičių, kurį naudojate 30 dienų.

Tariamai tai daroma siekiant išsiaiškinti, išrašyti sąskaitas ir tvarkyti bet kokius nusikaltimus, padarytus jų tarnybos metu. Praėjus 30 dienų laikotarpiui, sakoma, kad ši informacija yra sunaikinta, tačiau mums nėra galimybės žinoti, ar būtent taip atsitinka.

Ar rekomenduoju dingusį VPN??

Taip, BET su stipriu įspėjimu. Labai paprastiems vartotojams, kuriems reikalingas trumpalaikis anonimiškumas naršant atsitiktinius veiksmus, Išnyko VPT gali būti jums tinkamas.

Jei esate kažkas panašaus į kitus, kurie praleidžia daug laiko internete ir kuriems reikalingas specialus kompiuteris, turintis patikimą šifravimą ir nusistovėjusią reputaciją tarp VPN bendruomenės, tai nėra tas VPN sprendimas, kurio jums reikia.

 • Argumentai už

  Platus srautinio turinio pasirinkimas, geras atsisiuntimo ir įkėlimo greitis, veikia daugelyje įrenginių ir galite bet kada atšaukti.

 • Minusai

  Ilgas buferizavimas įkeliant „Netflix“ turinį, nepageidaujami iššokantys reklaminiai langai, trūksta klientų aptarnavimo, nebeatblokuoja JAV „Netflix“.

Kodėl mums nepatinka nemokami VPT

Jie kartais stebi jūsų veiklą
Jie dažnai renka duomenų žurnalus, kad galėtų juos parduoti trečiosioms šalims
Jie rodo skelbimus, tuo tarpu geriausiuose VPT yra skelbimų blokavimas
Nemokamų VPT sparta yra 70% lėtesnė nei mokamų VPT teikėjų

Patikimas, visiškai anoniminis mokamas VPT siūlo žaibišką greitį, tvirtą „jokių žurnalų politiką“, platų prieinamumą, visą parą veikiantį klientų palaikymą ir įvairias pažangias funkcijas, tokias kaip greičio testai, URL filtravimas, skelbimų blokavimas, įsibrovimo aptikimas & užkirsti kelią ir dar daugiau.

Mūsų tyrimų duomenimis, patikimiausi ir patikimiausi VPT tiekėjai „NordVPN“ ir „Surfshark“. Abi šios paslaugos yra saugios ir lengvai naudojamos. Jie yra palyginti nebrangūs ir gali būti naudojami visose pagrindinėse platformose.

Nepaisant to, yra daugybė nemokamų VPT teikėjų, kurie teikia pakankamą greitį ir tinkamas funkcijas tiems, kurie nenori išleisti jokių pinigų baziniam naršymui ir srautui. Šios priežastys yra tos pačios problemos, kurias turime ir su geriausiais interneto prieglobos įrankiais. Nemokami prieglobos įrankiai, tokie kaip nemokami VPN, dažniausiai parduoda vartotojo duomenis.

DUK apie VPN nemokamai

Kl .: koks yra geriausias nemokamas „Android“ VPT?

A: „Express VPN“ yra geriausias nemokamas „Android“ pasirinkimas. Jie siūlo 30 dienų bandomąją versiją, kurią galite naudoti norėdami išbandyti savo „Android“ įrenginyje ir sužinoti, ar tai verta.

Kl .: koks yra geriausias nemokamas vpn kankinimui?

A: Tiesą sakant, nėra nė vieno. Nemokami VPT naudoja tarpinius serverius, kurių pirkimas kainuoja pinigus. Jei naudojate 100 proc. Nemokamą, srautas dažnai nukreipiamas su tikrai nemandagiu srautu, kurio galbūt nenorite, kad jūsų IP būtų susijęs su.

Klausimas: ar nemokami VPN yra pavojingi?

A: Taip, jie yra. Pagalvok apie tai taip. Naudojimasis nemokamu VPN yra tarsi apsilankymas viešoje „WiFi“ kavinėje, kur visi naudojasi tuo pačiu IP ir prisijungia, o vietoj 20 žmonių turite 100 000. Jūs neturite jokio privatumo, o kas moka už tarpinį serverį už nemokamą VPN, tikrai uždirba iš to.

Kl .: kuris nemokamas VPN yra geriausias?

A: Mes į tai atsakėme. Jie visi yra šiukšlės.

Kl .: koks yra greičiausias nemokamas VPN?

A: Tiesą sakant, nesu tikras, nes net jei ir rastumėte greitą, jis nebūtų palyginamas su įprasta VPN paslauga.

Kl .: koks yra geriausias nemokamas „iPhone“ VPN?

A: Beveik 80% „iStore“ esančių VPN programų yra sukčiai. Saugotis.

Išvada

Taigi, jūs turite jį, mūsų išsamų geriausių nemokamų VPT gairių vadovą 2020 m. Jei vis dar nežinote, kodėl jums reikia VPT sprendimo, leiskite pabandyti apibendrinti, kas yra ypač svarbu, kad žmonės naudotųsi VPN. Norėdami gauti išsamesnę apžvalgą, apsilankykite mūsų tinklalapyje geriausi Australijos VPN vadovas.

Jei gyvenate Australijoje ar net tik lankotės, turite žinoti, kad privačios ir valstybės remiamos organizacijos jus šnipinėja. Šios institucijos stebi ir registruoja jūsų veiklą internete.

Australija yra viena iš vadinamųjų „Keturiolika akių“, tarp kurių yra Naujoji Zelandija, Kanada ir JAV, kurios yra sudariusios susitarimą, pagal kurį jos kaups, analizuos ir dalinsis žvalgybos informacija apie JŪS. Privatūs piliečiai tiesiog nebėra privatūs.

Norėdami užkirsti kelią jų slaptų asmeninių duomenų rinkimui ir užkirsti kelią kenkėjiškoms kibernetinėms atakoms, turite naudoti VPN. Šiame sąraše esantys VPN garsėja kaip gebėjimai blokuoti skelbimus, atblokuoti cenzūruojamą turinį ir suteikti maksimalų saugumą, kai esi aktyvus internete.

„Surfshark“ būtų mano pirmasis pasirinkimas, kurį labai atidžiai sektų „NordVPN“. Jie abu kalbėjo apie bet kokius savo programinės įrangos elementus ir nuolat kreipėsi į klientus, norėdami gauti atsiliepimų apie jų paslaugas. Juos lengva naudoti, jie turi nuostabų šifravimą ir yra greičiausi. Kainos taip pat yra pagrįstos abiem atvejais, o klientų aptarnavimas yra patikimiausias pramonėje.

„VyprVPN“ yra mano ketvirtasis mėgstamiausias, nes jie leidžia be problemų peržiūrėti turinį, kuriame nėra šalies, ir turi unikalią, gerai apgalvotą sąsają. Jie taip pat reguliariai tobulina savo technologijas, kai kalbama apie jūsų telefono programas.

Dabar, kai jūs žinote apie mano geriausius pasirinkimus, laikas juos pradėti. Nesvarbu, kurį pasirinksite pasirinkti, aš žinau, kad pastebėsite, kad jaučiatės daug geriau naudodamiesi savo internetine patirtimi.

Ar išbandėte bet kurį iš šių ar kitų VPT? Praneškite mums spustelėdami mygtuką „Pridėti savo VPN apžvalgą“ šio puslapio apačioje!

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me