Geriausi „Netflix“ (2020 m.) VPN

Kai buvau jaunas, aš mylėjau gamtą ir didžiąją laiko dalį praleidau prie Murray, tačiau bet kuris vaikinas, sulaukęs 90-ojo dešimtmečio pabaigos, gali pasakyti, kad lauke po kurio laiko lauke pasidaro nuobodu ir norisi tikrų pramogų..

Deja, man ir mano draugams, pramogos buvo sunkiai prieinamos. Kai esate per jaunas, kad galėtumėte šiek tiek gintaro skysčio, ir kai brendimas jus užklupo, reikia apsvaigti ir apsvaigti. ��

Tuomet ir iki šios dienos atsigręžiu į amerikiečių filmus, norėdamas numalšinti jaudulį. Bet kalbant apie filmus, Pietų Australija yra niūri. Bent jau tada. Vienintelis kinas, kurį prisimenu, yra istorinis Kaprio teatras, kuris buvo nutolęs 60 kilometrų. Boo!!

Kai mano tėvai ir mano brolis gavo kompiuterį, mes buvome virš mėnulio. Pagaliau galėtume žiūrėti „YouTube“ ir atsisiųsti filmų. Pakanka pasakyti, kad buvo smagu, kol tai truko.

Kaip žino bet kuris Aussie, vyriausybė smarkiai įveikė piratų svetaines ir užblokavo ne mažiau kaip 59 „torrent“ svetaines. Ir tai dar ne viskas. „Netflix“ amerikiečių vaizdo įrašų biblioteka taip pat neprieinama Australijoje, kaip ir tokios svetainės kaip „Hulu“ ir „Crackle“.

Dar blogiau, kad turinys, vis dar lengvai prieinamas „Aussies“, gali nukreipti mus į nepageidaujamą reklamą, kenkėjišką programinę įrangą ir virusus bei pavogti mūsų asmeninius duomenis.

Nemokamos priemonės reiškia, kad esate produktas

„Ransomware“ išpuoliai, tokie kaip „NotPetya“, „Locky“, „Jigsaw“ ir „CrySis“, per pastaruosius kelerius metus mums kainavo pinigus ir jautrią asmeninę informaciją, ir tai nerodo jokių sulėtėjimo ženklų. Nuo spalio Australijoje padaugėjo kibernetinių išpuolių.

Tokios atakos yra pažeidžiamos ne tik bankų ir didelių korporacijų. Jei Jigsaw išmokė mus ko nors, tai reiškia, kad paprastas pilietis gali būti nukreiptas ir savo asmeninius duomenis gali laikyti įkaitais nuo kažkokio sprando su „flash drive“ jo gumba.

Laimei, yra keletas puikių VPT (virtualių privačių tinklų), kurie gali padaryti mūsų internetinę patirtį privačią ir saugią. Naudojant karinio lygio šifravimą, šie VPN leis naršyti internete ar transliuoti mėgstamus filmus & Televizijos laidos be rūpesčių dėl blokavimo ar apgaulės.

Trūkumai: kai naudojate daugumą VPN, bandydami pasiekti tokias paslaugas kaip JAV „Netflix“, neišvengiamai gaunate tarpinio serverio klaidos pranešimą. Bet tai yra problema, kurią lengva išspręsti, pasirinkus darbui tinkamą VPN.

Kiekvienas šiame sąraše esantis VPN yra rekomenduojama specialiai dėl jų galimybės apeiti užblokuotą turinį, ypač „Netflix“. Jei naudosite vieną iš šių VPN, galėsite peržiūrėti JAV „Netflix“ ir bet kurios kitos šalies „Netflix“ katalogą krištolo skaidrumo HD kokybės. Jei ieškote nemokamo VPN, patartume to nedaryti, kad būtų patikimai srautiniai vaizdo įrašų srautai.

Toliau panagrinėsime, kas yra „Netflix“ VPN ir kodėl jis gali atblokuoti jums transliacijos paslaugos biblioteką. Peržiūrėsime kiekvieną VPN, kuris veikia šiuo tikslu ir kodėl kai kurių neverta naudoti. Kaip papildomą pagalbą, aptarsiu, kaip ketinate šiuo tikslu nustatyti VPN.

Pabandykime susidoroti “!

„NordVPN“

Išplėstinis grėsmės aptikimas + nužudymo jungiklis + karinio laipsnio šifravimas

Pliusai

Įvairios kainodaros galimybės ir mokėjimo būdai
Pasiekite „Netflix“
Leidžia kankintis
Paprasta paskyros sąranka
Saugus šifravimas
Puiki sąsaja
Lėtas interneto dizainas
Įvairių priedų įvairovė
Pagalba klientams

MINUSAI

Kai kuriose pasaulio vietose greitis yra lėtas.

Veikdamas už Panamos jurisdikcijos, toli nuo keturiolikos akių, „NordVPN“ yra VPT, kuriuo galite pasitikėti, kad jūsų informacija būtų konfidenciali. Jie yra neatsparūs piratavimo įstatymams o tai reiškia, kad galėsite bet kada prisijungti.

„NordVPN“ parašas „CyberSec“ technologijai yra realiu laiku blokuojamų svetainių, kuriose yra kenkėjiškų programų, šnipinėjimo programų ir stebėjimo priemonių, sąrašas. aNorėdami aptikti kenksmingą programinę įrangą ar šnipinėti, kai lankotės pavojingoje svetainėje. Tokiu būdu jie gali užkirsti kelią jums patekti į svetainę, kuri sugadins jūsų duomenis.

Su karinio lygio šifravimas ir dvigubas VPN (du apsaugos lygiai), „NordVPN“ saugo jus nuo slaptumo, kai naršote internete ar atsisiunčiate turinį.

Asmeniškai man patinka jų DNS apsauga nuo nutekėjimo (geriausia, su kuo susidūriau) ir „Svogūnai per VPN“ (jūsų pranešimai yra šifruoti, pavyzdžiui, svogūno sluoksniai)..

Deja, „NordVPN“ nesiūlo skelbimų blokavimo programos, tačiau be to, jie turi daugumą funkcijų, kurių galėtų ieškoti VPN, - DNS apsaugą, „kill“ jungiklį ir kt..

funkcijos

„CyberSec“, neribotas atsisiuntimas, failų bendrinimas, ugniasienės ir saugumas; DNS apsauga nuo nutekėjimo, 6 vienu metu jungiami ryšiai, 24 valandas per parą veikiantis pokalbis, 99,9% veikimo laikas, 1000 ir daugiau serverių

Visą „NordVPN“ apžvalgą skaitykite čia.

„Surfshark“

Aukščiausias šifravimas, neribotos jungtys, įmontuotas užmušimo jungiklis

„Surfshark“ logotipas

Pliusai

Panaikinamas „Netflix“ ir kitų žiniasklaidos srautinio perdavimo paslaugų blokavimas
Gerai veikia kankinant ir dalijantis P2P failais
Griežta politika neprisijungus
Neribotas IP adresas, pralaidumas ir jungtys
Aukščiausias saugumas ir šifravimas
Į visus planus įtrauktas užmušimo mygtukas
Galima įsigyti šalyse, kuriose taikoma neto cenzūra ar blokai
Nemokamas bandymas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
DNS, IPv6 ir WebRTC apsauga nuo nutekėjimo

MINUSAI

Mažesnis serverių tinklas nei kiti VPN
Įvairių serverių greičiai gali skirtis
Programos sąsajoje trūksta projektavimo optimizavimo

„Sufshark“ yra nauja VPN paslauga bloke. Kompanija auga kiekvieną dieną ir atrodo pasiryžusi tapti geriausiu VPN rinkoje. Tarnyba turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir greitai sukuria vieną geriausių reputacijų bloke.

Pradėjus „Surfshark“, dauguma žmonių jais abejojo. Kitas VPT? Bendrovė aiškiai matė rinką ir manė, kad jie galėtų padaryti geriau. Ji jau turi virš 800 serverių daugiau nei 50 šalių. Taip pat atrodo, kad jie tokie yra pridedant daugiau serverių kiekvieną dieną.

Kodėl jis yra toks aukštas mūsų „Netflix“ sąraše ?. Vienas dalykas, kurį jis turi daugelyje VPN paslaugų, yra „IPv6“ protokolo palaikymas. Naudodamiesi šiuo protokolu, jie gali pateikti neribotas IP adresų skaičius jų klientams.

Senasis IPv4 protokolas, kurį naudoja daugelis VPN, turi ribotą skaičių unikalių IP, kuriuos galima priskirti. Tai yra svarbus skirtumas, kaip „Netflix“ ir kitos įmonės sugeba aptikti VPN ir inicijuoti blokus dėl tūkstančių vartotojų, kilusių iš to paties IP adreso.

funkcijos

24/7 tiesioginiai pokalbiai, fantastiškos programos, neribotas kiekis visko, absurdiškas šifravimo protokolas, nereikia prisijungti ir auganti serverio bazė.

Perskaitykite mūsų išsamią „Surfshark“ apžvalgą ir analizes čia.

„ExpressVPN“

Greitas, saugus ir daugybė serverių

Pliusai

145 serverių vietos
Įvairios kainų parinktys & mokėjimo metodai
Kelių įrenginių suderinamumas
Atblokuokite „Netflix“ JAV ir Amerikos Samoa
Neribotas greitis ir pralaidumas
RSA-4096 & SHA-512 HMAC autentifikavimas
Puikus pasirodymas 90 ir daugiau šalių
Aukščiausias klientų aptarnavimas
Dedikuoti IP

MINUSAI

Pigesnis pasirinkimas nei kiti
Riboti nustatymai ir konfigūracijos
Nėra palaikymo telefonu

Tai yra vienas iš mano bendrų trūkumų, kai kalbama apie patikimus VPT, kuriuose yra daug ką pasiūlyti. Jie greičiausiai naudojasi greičiu ir teikia neribotą atsisiuntimą ir ypač saugų 256 bitų šifravimą..

Jums bus sunku rasti vieną VPN, kuris atitiktų „ExpressVPN“, jei norite draugiško, žinančio klientų palaikymo ir visapusiško saugumo. Jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir 24/7 tiesioginis pokalbis yra premijos visiems jums, apgavikams, kurie negali nesivarginti patys išsiaiškinti.

Jie padės išspręsti bet kokias problemas ir užtikrins, kad naudodamiesi jų serveriais turėsite teigiamą patirtį arba gausite visą grąžinamąją išmoką.

funkcijos

Turinys iš bet kur, be žurnalų, 145 serverių vietos, „ExpressVPN“ parašo greičio testas, apdovanojimus laimėjusios programos, klientų aptarnavimas visą parą ir visą parą.

(Perskaitykite visą „ExpressVPN“ apžvalgą čia)

PureVPN

Puikus saugumas, greitas greitis ir puikus aptarnavimas

Pliusai

Tiesi sąsaja
Penki unikalūs išankstiniai nustatymai
Puikus greitis
P2P leidžiama
Nėra žurnalų politikos
Stiprus šifravimas
Mokėjimo lankstumas

MINUSAI

Ankstesni DNS nutekėjimo atvejai
Žurnalų laiko žymos ir pralaidumas
NAT ugniasienė ir kiti priedai kainuoja papildomai

Jei norite, kad „Netflix“ vyktų sąžiningos vietos, „PureVPN“ yra jums skirtas VPN. Tai dirba 100% laiko, ar norėsite ištirti JAV „Netflix“ katalogą, ar patikrinkite „Hulu“, „Kodi“ ir (arba) „Amazon Prime“.

Jų serveriai taip pat palaiko P2P dalijimąsi, tai reiškia, kad galėsite atblokuoti visas tas torrent svetaines, kurias vyriausybė bando atimti iš mūsų. Su 80 000 ir daugiau serverių, „PureVPN“ yra vienas didžiausių ir labiausiai paplitusių VPN aplink, ir jie turi velniškai gerą reputaciją, užtikrinančią apsaugą nuo DNS nutekėjimo.

„PureVPN“ yra suderinamas su „iOS“ ir „Android“ ir siūlo daugybę protokolų nuo OpenVPN ir L2TP iki IKEv2 ir SSTP.

Bet nekreipkite į tai žodžio. „Mashables“ ir „The New York Times“ taip pat dainavo šitą pagyrimą dėl stipraus šifravimo ir neprilygstamų kainų. Jei esate kažkoks kovotojas, kuris negali sau leisti mesti viso jūsų vatos, saugaus interneto naršymo metu, jūs būsite laimingi kaip kiaulė šūdo su PureVPN.

Jie tokie pigus ir lengvai nustatomas. Apledėjimas ant torto yra jų septynių dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei tai nėra pakankamai paskata, pagalvokite apie tai, ar jie leidžia penkis vienu metu jungtis. Tai dar du ryšiai, nei dauguma jų konkurentų.

funkcijos

Greitas greitis, jokių žurnalų politika, pinigų grąžinimo garantija, atblokuoja „Netflix“ ir kankina, išbandyta ir patvirtinta

(Perskaitykite visą „PureVPN“ apžvalgą čia)

VyprVPN

Daugiau nei 70 serverių, stiprus šifravimas, puikus „Netflix“

Pliusai

Serveriai daugiau nei 70 šalių
Žaibiškas greitis (idealiai tinka transliacijai)
Stiprus šifravimas
Visapusiškas saugumas
Atblokuoja „Netflix“

„VyprVPN“ yra „Netflix“ ir kitų transliavimo paslaugų pasirinkimas. Jie teikia uolienų kietas šifravimas ir visas pažangiausias saugos funkcijas, kurių galite paprašyti. Mes kalbame karinio lygio šifravimu, išskirtiniu greičiu ir tarnyba daugiau nei 70 šalių.

Nuo ergonomiškos programinės įrangos iki jų kelių įrenginių suderinamumas, „VyprVPN“ yra milžiniškas tarp VPN ir, kaip ir „ExpressVPN“, savo klientams suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją..

Asmeniškai man nelabai patinka jų klientų palaikymo komanda (menkavertė ir ne visa tai informatyvi), bet tai yra maža kaina, kurią reikia sumokėti už tinkamą šifravimą ir visišką anonimiškumą..

Kovotojams, kurie nenori dalintis su savo doleriais tiesiai į šikšnosparnį, jie pasiūlykite 3 dienų nemokamą bandomąją versiją todėl prieš įsigydami planą galite pamatyti, kaip tai veikia.

funkcijos

Neribotas atsisiuntimas ir srautinis perdavimas, 3 vienu metu jungtys, pinigų grąžinimo garantija, nugalėjimas droseliuose, keli protokolai, „Chameleon“ protokolas, kelių programų integracija

(Perskaitykite visą „VyprVPN“ apžvalgą čia)

„TorGuard“

Ne tiek daug vietų, bet bendras privatumas

Pliusai

Greitas susisiekimas
Atblokuokite „Netflix“ JAV
Naudojimas visose platformose
Pažangios funkcijos
Klientų palaikymas visą parą
TSL ir 256 bitų šifravimas

„TorGuard“ anoniminis VPN yra perspektyvi galimybė tiems, kurie nesitiki šimtų tūkstančių IP adresų ar šimtų serverių vietų.

Siūlydamas „Socks5“ tarpinį serverį ir dedikuotą IP, „Torguard“ anoniminis VPN suteikia vartotojams galimybę transliuoti užblokuotą turinį ir atsisiųsti torrentus su visišką privatumą.

Būsi gali anonimiškai pasiekti viską, pradedant „Netflix“ ir „Hulu“, baigiant „Pandora“ ir „Crackle“.

Vienas iš dalykų, kurie man labiausiai patinka apie juos, yra jų mokėjimo metodai. Be pagrindinių kredito kortelių ir „Google“ piniginės galite atsiskaityti naudodami „Bitcoin“, „OKPay“, „PayPal“, „Giropay“, „Google Checkout“, „dotpay“, „sofort“, „Cherry“, „Qiwi“, „ecoPayz“, „Boleto Bancario“, „Union Pay“, „Ukash“ ir „Money Bookers“..

Nors „TorGuard“ yra šiek tiek plikų kaulų, palyginti su kitais šiame sąraše esančiais VPN, jis vis tiek yra saugus ir greitas VPN sprendimas, palaikantis „OpenVPN“, PPTP ar L2TP.

Turėdami tiek Australijos, tiek Naujosios Zelandijos, tiek 98 kitų šalių serverius, žinote, kad iš jų programinės įrangos galėsite prisijungti ir gauti tai, ko norite.

funkcijos

Palaiko visus įrenginius, įskaitant „Xbox 360“, 5 vienalaikius ryšius, palaikymo bilietą, palaikymą el. Paštu, 100 ir daugiau serverių 37 šalyse, karinio lygio šifravimą

(Visą „TorGuard“ apžvalgą skaitykite čia)

Žąsų VPN

Geras, bet per daug ryšio lašų

Pliusai

Įperkama kaina
„Netflix“ prieiga
P2P palaikymas
Ergonominė programinė įranga
Nėra žurnalų politikos

MINUSAI

Nėra tiesioginio pokalbio palaikymo
Lėtesnis greitis nei dauguma, ypač naudojant OpenVPN
Sunku sukonfigūruoti maršrutizatorių
Ryšiai dažnai nutrūksta

Žąsų VPT iš manęs gauna 75 proc. Balą, nes jie tikrai yra gerbiamas VPT, bet jie toli gražu nėra geriausi. Ši Olandijoje teikiama paslauga yra vienas iš naujesnių VPN rinkoje ir, galbūt, laikui bėgant jos pagerės.

Šiuo metu jiems trūksta patobulintų funkcijų ar protokolų, kurių tikiuosi iš viršutinės lentynos VPN sprendimo.

Nepaisant to, jūs turite prieigą prie „Netflix“, P2P palaikymo ir neribotų ryšių. Jų programinę įrangą pakankamai lengva įdiegti, be to, jie siūlo nerizikingą 30 dienų nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte patys įsitikinti, ar verta naudotis.

Geriausias dalykas, kurį galiu pasakyti apie žąsų VPN, yra tai, kad jie yra gana prieinamos ir pasiūlykite tiek daug vienalaikių jungčių, kiek galite norėti. Pirmieji jų tiksliai nepadarė (jų yra daugybė pigių VPN), tačiau pastarasis yra gana unikalus. Tiesą sakant, negaliu prisiminti vieno VPT, siūlančio daugiau nei šešis vienu metu veikiančius ryšius, išbandymo.

Jei gali tvarkykite atsisiuntimo greičio kritimus, tada galbūt norėsite apsilankyti „Goose“ VPN. Jūs tikrai galite padaryti daug blogiau (žr .: „HideMyAss“, „ArchieVPN“, „SuperVPN“).

funkcijos

30 dienų nemokamas bandymas, stiprus šifravimas, jokių žurnalų politika

Ar galiu gauti nemokamą „Netflix“ VPN??

nemokamas vpnJei dar nesate prisijungę prie VPN ir tiesiog norite sužinoti, kaip jie dirba, ar turite fiksuotas pajamas ir negalite sau leisti mokamo VPN sprendimo, galite nemokamai patikrinti daugelį šių puikių VPT, paprastai bandomąją versiją. savaitės ar mėnesio laikotarpis. Tačiau nesitikėkite, kad atrakinsite „Netflix“ ir panašias srautinio perdavimo paslaugas naudodami nemokamą programinę įrangą.

Liūdna tiesa yra ta, kad „Netflix“ sunkiai įveikia serverius, priklausančius VPN. Štai kodėl tik aukščiausios kokybės VPN paslaugos gali jį atblokuoti. Geros naujienos yra tai, kad kiekvienas šio sąrašo VPT yra labai pigus, todėl nepabandysite banko bandydami.

Atblokuokite „Netflix“ bet kur

Geriausi „Netflix“ (2020 m.) VPNVisi nori pasižvalgyti po „Netflix“, nes jie yra šiuolaikinių pramogų milžinai. Nepaprastas filmų, TV laidų ir dokumentinių filmų, kuriuos jie siūlo savo monstriškame kataloge, apimtys kelia nuostabą.

Nors „Netflix“ biblioteka yra didžiulė, ne JAV žiūrovai turi daug tikėtis, jei atblokuos JAV „Netflix“ katalogą. JAV „Netflix“ abonentai gauna daugybę turinio, kurio negauna kitos šalys.

Kas yra „Netflix“ VPN?

VPN reiškia virtualų privatų tinklą. Ši paslauga suteikia galimybę atrodyti, kad naudojatės internetu iš skirtingų pasaulio šalių, nes VPN naudoja įvairius IP adresus, kurie slepia jūsų faktinį IP adresą..

Panaudodami vieną iš jų JAV serverių, atrodo, kad naudojatės „Netflix“ iš JAV. Rezultatas yra katalogas, kuriame jūs sušuksite: „Sąžininga savistaba!“

Kodėl skirtingos šalys turi skirtingus „Netflix“ katalogus?

Dėl licencijavimo apribojimų, kuriuos gamybos kompanijos taiko už „Netflix“ licencijuotų kino filmų ir televizijos programų, transliacijos karaliai negali dalintis tam tikru riboto turinio turiniu su visais regionais.

Tai nėra „Netflix“ kaltė, nes iš daugybės išskirtinio turinio, kurį jie užsakė iš geriausių pramogų pasaulio atstovų, akivaizdu, kad jie stengiasi pateikti turinį visam pasauliui („Sostų žaidimas“, „Oranžinė yra nauja juoda“ Sandy Wexler, „The Punisher“, „Svetimi dalykai“, „Kortų namai“).

Deja, kai kalbama apie jau egzistuojančią medžiagą, jų rankos yra surištos. Bet tai neturėtų reikšti, kad jūsų rankos yra surištos, ir tai nereiškia. Bent jau tai nebūtinai turi būti jūsų žinioje esantys VPT.

„Netflix“ tarpinio serverio klaida - ištaisykite tarpinio serverio blokus

Anksčiau žmonės bandė atblokuoti „Netflix“ JAV katalogą naudodamiesi tarpinėmis svetainėmis. Jei bandėte tai neseniai, tada žinote, kad to nebegalite padaryti, nes „Netflix“ naudoja įgaliotojo serverio blokatorių.

Kai bandysite tai padaryti, pasirodys klaidos pranešimas: „Oi, kažkas nutiko. Srautinės transliacijos klaida. Panašu, kad naudojate blokavimo funkciją ar įgaliotąjį serverį. Išjunkite bet kurią iš šių paslaugų ir bandykite dar kartą. “

Taigi, nors anksčiau buvo naudojamas tarpinis DNS tarpinis serveris, jis jums neveiks. vienintelis būdas sėkmingai pasiekti JAV „Netflix“ yra naudoti „Netflix“ VPN.

Laimei, šiame sąraše esančios VPN paslaugos aplenks „Netflix“ įgaliotojo serverio bloką ir išlaisvins visą tą dėmesį patraukiantį turinį, kurį niežėjote žiūrėti..

Kiekvienas konkretaus regiono „Netflix“ katalogas bus pasiekiamas po ranka. VPN yra geriausias būdas apeiti „Netflix“ blokus.

Ar „Netflix“ naudojimas pateks į bėdą?

Netikėtina. Nors „Netflix“ paslaugų teikimo sąlygose aiškiai nurodoma, kad vartotojui bus nutraukta „Netflix“ paskyra, jei jis bus sugautas naudojant VPN, norint patekti į alternatyvius katalogus, nėra duomenų apie tai, kad jie kada nors tai būtų darę..

Joks vartotojas niekada nebuvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už VPN naudojimą „Netflix“ atblokavimui, taip pat jiems nebuvo iškelta baudžiamoji byla už bet kurios kitos srautinės transliacijos paslaugos atblokavimą..

Priežastis, kodėl jie nelabai suprato žmonių naudodamiesi VPN, yra gana paprasta. Netenka abonentų prarasti vien dėl to, kad minėti abonentai turėjo prieigą prie nelicencijuoto turinio. Taigi srautas toliau!

Geriausi „Netflix“ VPN - išvada

Tiems, kurie turi „Netflix“ prenumeratą, VPN atveria galimybių pasaulį. Daugelio abonentų turinys iš esmės yra ribotas. Turėdami tvirtą VPN, galėsite peržiūrėti viską nuo JAV „Netflix“ katalogo iki JK katalogo, Amerikos Samoa katalogo ir Puerto Riko katalogo, kurių kiekviename yra didžiulis kiekis išskirtinės medžiagos..

Geriausiems „Netflix“ VPT, aš labai rekomenduoju tris svarbiausius savo pasiūlymus. „NordVPN“, „Surfshark“ ir „ExpressVPN“ yra vieni didžiausių VPN ten, kur kalbama apie šifravimą, funkcijas, suderinamumą, kainodarą ir klientų aptarnavimą.

Kiekvienas iš jų VPT siūlo fantastišką greitį HD srautui ir visą saugumą naršydami „Netflix“ bibliotekas, turėsite būti paslėpti. Jei norite patobulinti savo „Netflix“ patirtį, tiesiog prisijunkite prie „Netflix“ VPN ir būsite pasiruošę išpūsti!

Paskutinė maža internetinių saugos mėgėjų rekomendacija būtų patikrinti mūsų geriausios slaptažodžių valdymo programinės įrangos testus.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me