Geriausi „Torrenting“ VPN (2020 m.)

Apsaugoti savo tapatybę internete šiais laikais yra būtina. Tai ypač pasakytina apie P2P failų dalijimąsi, nes jūs ne visada žinote, ką atsisiunčiate, nei kas žiūri.


Renkantis reikia daug ką atsižvelgti geriausias kankinantis VPN. Jūs turite kovoti su įsilaužėliais ir vyriausybės tikrinimu natūra.

Dėl 2017 m. Rugpjūčio mėn. Teismo sprendimo Australijoje buvo užblokuotos daugiau nei 55 tarptautinės piratų „torrent“ svetainės. Net ir sulaukus Kūrybinis kommons licencijos, vartotojams ribojama prieiga prie turinio.

Geros žinios yra tai, kad yra keletas puikių VPT, leidžiančių jums apeiti šį blokavimą, kad galėtumėte bet kada žiūrėti ir atsisiųsti visus norimus filmus, TV laidas ir specialius sporto renginius..

Tačiau teisingas pasirinkimas yra kita istorija, kuri gali būti slidi, jei neturite jokios patirties su VPN. Dėl šios priežasties aš sudariau sąrašą geriausi kankinančių VPT.

Mano sąrašas yra pagrįstas kruopščiais bandymais ir tyrimais, siekiant įsitikinti, kad skaitysite tik apie patikimiausius turimus.

Išbandę daugiau nei 25 VPN ir atsisiuntę (arba bandę atsisiųsti) daugiau nei 250 failų visur nuo Melburno iki Kanberos. Turėdamas geriausius VPN, galėjau naudotis „BitTorrent“, atsisiųsti filmus ir transliuoti kiekvieną „ Sostų žaidimas. ��

Protui gali prireikti knygų, nes norint, kad jis išliktų, kardui reikalingas akmuo, bet mano protui reikia neriboto atsisiuntimo ir turėdamas geriausius šio sąrašo VPT, galiu atsisiųsti savo širdies (ir proto) turinį..

„NordVPN“

1 pasirinkimas, puikus privatumo balansas & Greitis, dvigubas duomenų šifravimas

Pliusai

Papildoma apsauga, karinio lygio šifravimas, kainų nustatymo galimybių įvairovė, lengvas nustatymas, įvairūs mokėjimo metodai, įskaitant „Bitcoin“, serveriai 61 šalyje

MINUSAI

Lėtesnis greitis nei kai kurių konkurentų, be palaikymo telefonu

„NordVPN“ veikė gana ilgą laiką ir dėl suprantamų priežasčių jie yra labai populiarūs. Naudodamiesi „NordVPN“, gausite neribotą P2P dalijimąsi, DNS nuotėkio blokatorių, žudymo jungiklį ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Be to, jie naudoja karinio lygio šifravimą ir teikia savo vartotojams „CyberSec“, kuris automatiškai blokuoja tokius dalykus, kaip kenkėjiška programinė įranga, kad jums nereikėtų jaudintis dėl kibernetinių grėsmių, kai torrentuojate ar transliuojate blokuotą turinį..

„CyberSec“ taip pat apsaugo nuo „DdoS“ (paskirstyto paslaugų neigimo) atakų. DDOS ataka yra tam tikros rūšies išpuolis, kai, siekiant nukreipti ypač vieną sistemą, naudojamos kelios pažeistos sistemos. Jūsų sistema. „CyberSec“ apsaugo jus nuo tokios atakos.

Kitos patobulintos funkcijos apima: Dvigubas VPN, kuris du kartus užšifruoja jūsų interneto srautą, kad būtų sukurtas papildomas privatumo lygis. Šis serverių sujungimo procesas leidžia paslėpti po daugybe serverių, kad būtų geriau apsaugota jūsų tapatybė.

Tai tik kelios funkcijos, kurių galite tikėtis iš „NordVPN“. Peržiūrėkite mūsų išsamią „NordVPN“ apžvalgą čia.

„Surfshark“

# 2 Pigiausias kankinantis pasirinkimas

Pliusai

Puikus greitis, tvirta atrama ir viena žemiausių kokybės / greičio kainų. 

Panaikinamas „Netflix“ ir kitų žiniasklaidos srautinio perdavimo paslaugų blokavimas

MINUSAI

Lėtas atsakymas iš palaikymo el. Paštu komandos

„Surfshark“ yra santykinai naujokas VPN arenoje, tačiau jie išpopuliarėjo dėl savo stiprių tinklo pagrindų, duomenų centrų įvairovės ir griežtos jokios registravimo politikos..

Kalbant apie kankinimus, pagrindinė priežastis, kodėl mes turime „Surfshark“ kaip svarbiausią mūsų pasirinkimą, yra saugumas. „Surfshark“ VPN protokolai naudoja karinio lygio 256 bitų AES šifravimą.

Tačiau bendrovė eina papildomas 2048 bitų DHE-RSA raktų apsikeitimo ir SHA512 autentifikacijos maišos įtraukimo į papildomą žingsnį žingsnis (vertimas: geriausias įmanomas šifravimas ir saugumas). Taip pat yra DNS ir „WebRTC“ apsauga nuo nuotėkių, įpinta į technologiją, kuri maitina šį tinklą. Skaitykite daugiau apie tai mūsų apžvalgoje čia.

Apskritai „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems tiek anonimiškumo, tiek privatumo, pavyzdžiui, „Nord VPN“, nemokant rankos ir kojos.

„ExpressVPN“

# 3 Greitas ir daug IP adresų

Pliusai

Greičiausias greitis, neprilygstamas klientų aptarnavimas, pažangios funkcijos, nėra žurnalų, visiškas privatumas

MINUSAI

Greičiausias greitis, neprilygstamas klientų aptarnavimas, pažangios funkcijos, nėra žurnalų, visiškas privatumas

„ExpressVPN“ neturi griežtos žurnalų strategijos, tai reiškia, kad galite saugiai naudoti „uTorrent“ ar bet kurį kitą „BitTorrent“ klientą, kad galėtumėte bendrinti failus su anonimiškumu.

Jūs tiesiog prisiregistruojate, vykdote pagrindines jų instrukcijas ir per kelias minutes galite prisijungti prie bet kurio jų serverio. Iš ten galite saugiai ir saugiai atsisiųsti „uTorrent“ ir pradėti naudoti jų programą, kad pradėtumėte kankintis. Jų intelektualiosios vietos funkcija netgi gali pasirinkti optimaliausią jūsų tinklo vietą.

Jie naudoja aukščiausio lygio šifravimą (256 bitų AES) ir leidžia naudoti bet kurį iš pagrindinių protokolų (OpenVPN, L2TP, PPTP ir SSTP).

Su „ExpressVPN“ jūs gauti visas anksčiau minėtas funkcijas—24/7 tiesioginis klientų aptarnavimas, žudikės greitis, žudymo jungiklis, neribotas pralaidumas ir dar daugiau.

Buferinis VPN

# 4 Trūksta greičio / saugumo

Pliusai

Specialūs pasiūlymai, be žurnalų, greitųjų serverių, 256 bitų „Blowfish“ šifravimas, neribotas pralaidumas, 5 vienu metu jungiami ryšiai, klientų aptarnavimas visą parą

MINUSAI

Ne pats pigiausias VPN sprendimas, be skelbimų blokavimo, neturi papildomų funkcijų

Turint patikimus tarptautinius greičio testų balus ir patikimą klientą, aišku, kodėl Buferinis VPN pelnė apdovanojimus ir buvo rodomas didžiuosiuose technologijų leidiniuose, tokiuose kaip „Wired Magazine“. Tai yra gerbiama įmonė, kuri, aišku, rūpinasi savo klientais.

Kiekvienais metais ši Budapešte įsikūrusi įmonė apdovanoja 5000–5 USD studentų, kad padėtų mokytis universitete. Jie siūlo palaikymą dukterinėms įmonėms ir specialų klientų palaikymą.

Skirtingai nuo kai kurių konkurentų, vartotojams, norintiems dalintis failais, jie visiškai neriboja jokių apribojimų. Turėsite visą kankinančią prieigą prie jų programinės įrangos. Naudodamiesi jų technologija galėsite apeiti vyriausybės įsikišimą ir atblokuoti bet kokį turinį, kurį norite peržiūrėti ar atsisiųsti.

Slėpdamas savo IP adresą ir tinkamai užšifruodamas internetinį srautą, buferinis VPN suteikia jums viską, ko jums reikia norint atblokuoti kankinančias svetaines ir mėgautis turiniu, kurį niežėjote, kad patikrintumėte..

Taip pat verta paminėti, kad kai kurios VPN svetainės atrodo taip, tarsi jas per ilgą savaitgalį apiplėšė kažkoks mažasis brolis. „Buffered.com“ negalėjo atrodyti geriau. Didžiulės reklamjuostės, išplaukiančios iš to, kad jos buvo rodomos filme „Laikas, sėkmė“ ir aukščiau paminėtuose laiduose, yra lengvai matomos puslapiuose, lengvai naršomos. Jų sąsajoje taip pat lengva naršyti.

„IPVanish“

Dar vienas stiprus varžovas

Pliusai

Nėra žurnalų, kietas šifravimas, keli serveriai, leidžiama torrent, priima Bitcoin

MINUSAI

Įsikūręs JAV, kur NSA galėjo knibždėti, mažiau nei pavyzdinė klientų aptarnavimo tarnyba

„IPVanish“ yra puikus pradedantiesiems ir patyrusiems vartotojams. „IPVanish“ yra tvirtas saugumo priemonių rinkinys, kuris yra svajonių svajonė. Kaip ir „ExpressVPN“ bei „NordVPN“, „IPVanish“ suteikia idealų šifravimą dalijantis failais ir srautiniu būdu.

Šis apdovanotas VPN palaiko jūsų privatumą per „Socks5“ - tarpinio serverio funkciją, leidžiančią jums likti privatiems, neslėpiant tikrąjį IP adresą, kai perduodate savo P2P srautą per vieną iš jų 40 000+ IP adresų viename iš jų serverių.

Jie turi du serverius Melburne ir iš viso 950 ir daugiau serverių 60 ir daugiau šalių, paversdami juos vienu iš labiausiai paplitusių VPN sprendimų pasaulyje. Jie taip pat siūlo tris prieinamus planus.

Privatus VPT

„Solid Runner Up“

Pliusai

Stiprus „OpenVPN“, jokios žurnalų politikos, prieinamos kainos, septynių dienų pinigų grąžinimo garantija, serveriai 29 šalyse

MINUSAI

Nėra įmontuoto DNS nuotėkio aprėpties

Biudžetui palankesnis pasirinkimas kuklesniam vartotojui, kuris vis dar nori kankinančių galimybių, „Private VPN“ naudoja konkrečią kriptografiją, kad jūsų anonimiškumas išliktų. Jų aptarnavimo ypatybės: a įmontuotas nužudymo jungiklis ir jie palaiko griežtą jokių žurnalų politiką.

Naudodamiesi privačiu VPN, galite atblokuoti konkretaus regiono turinį ir užblokuotas svetaines. Didelės spartos serveriai yra vieni iš patikimiausių, o jų 1 spustelėjimo sąranka užima galvos skausmą dėl registracijos ir darbo pradžios.

Suderinamas su visais įrenginiais, privatus VPN yra paslauga, kuri gerai vertinama dėl draugiško klientų aptarnavimo ir greito ryšio.

Deja, kiekviena rožė turi savo erškėčių, o štai trūksta apsaugos nuo DNS nutekėjimo. Bet atsitiktiniam vartotojui tai yra gražus, pigus pasirinkimas, kuris tikriausiai uždirbs darbą.

„CyberGhost“

2-asis bėgikas

Pliusai

Privatus, įsikūręs Rumunijoje (nėra vyriausybės šnipinėjimo), gerai atrodanti ir lengvai naudojama programinė įranga, penki vienu metu jungiami ryšiai, 24/7 tiesioginis pokalbis, DNS apsauga nuo nutekėjimo, žudymo jungiklis, P2P dalijimasis leidžiamas

MINUSAI

Paini kaina, bloga buvusių klientų reputacija

Ši programinė įranga yra ypač lengva naudoti ir joje yra visi brangesnių VPN sprendimų skambėjimo signalai. Įsikūrusi Rumunijoje, „CyberGhost“ užtikrina išskirtinį greitį netoliese esančiuose serveriuose ir visiškai neturi jokių vartotojo sesijų žurnalų.

Jis blokuoja „Torrent“ protokolą visuose serveriuose, normalizuodamas srautą ir leisdamas naudotis visais P2P tinklais. Vienintelis abejotinas „CyberGhost“ dalykas yra tai, kad galite atsisiųsti visiškai nemokamai.

Naudodami nemokamus VPT vartotojai turi būti atsargūs, nes dauguma nemokamų VPT nėra tikrai nemokami. Jie turi blogą reputaciją, kai renka jūsų duomenis ir parduoda juos trečiosioms šalims, kad galėtų susimokėti už nemokamas paslaugas.

Nepaisant to, atlikę testą su „CyberGhost“, mes neradome jokių įrodymų, kad taip buvo, ir nebuvo aptikta jokių DNS nutekėjimų. Visus dalykus apsvarsčius, „CyberGhost“ atrodo kaip perspektyvi galimybė vartotojui, kurio biudžetas yra mažas.

Apsaugokite save dabar

Jūsų privatumas yra svarbus, ypač kai kalbama apie P2P failus. Kankinimas gali būti labai pavojingas. Tai gali sukelti teisinių problemų, kenkėjiško turinio ar kenkėjiškų programų išpuolių. Tai gali sukelti duomenų nutekėjimą ir slaptos informacijos vagystę.

VPT gali užkirsti kelią visoms šioms kibernetinėms grėsmėms ir padėti išlaikyti diskreciją.

Jei vis dar nesate tikri dėl naudojimosi viena iš šių paslaugų, atminkite, kad šiame sąraše esančiuose VPT teikiamos pinigų grąžinimo garantijos. Galite išbandyti jų paslaugas ir pažiūrėti, ar ji jums tinka.

Kaip mane kankinantys VPN apsaugo mane?

VPN šifravimas ir unikalūs IP adresai užtikrina, kad jūsų IPT (interneto paslaugų teikėjas) nemato to, ką darote internete, nes visi duomenys, kurie iš jūsų kompiuterio perduodami per VPN serverį, yra paslėpti.

Kadangi viena pagrindinių kankinančių priežasčių yra didelis „ne“ ne dėl autorių teisių saugomo turinio, VPT teikėjai gauna įspėjimą iš autorių teisių turėtojų, o ne jūs. Taip yra todėl, kad jūsų tikrasis IP adresas neatskleidžiamas.

Prisijungdami prie VPT serveriai, esantys šalyse, kurios necenzūruoja svetainių dėl autorių teisių, galite efektyviai atblokuoti torrentų svetaines ir pamatyti viską, ko norite.

Įstatymo supratimas

Kai kurios šalys (tarp jų Jungtinė Karalystė ir Indija) kovoja su autorių teisių pažeidimais internete, tačiau dauguma šalių piratavimą laiko labiau civiline, o ne baudžiamąja. Čia pateiktas šalių ir su jomis susijusių VPN įstatymų sąrašas.

Vienas iš labiausiai paplitusių piratavimo padarinių yra jūsų interneto paslaugų teikėjo įspėjamasis laiškas. Jei naudojate tinkamai saugų VPT, su šia problema nesusidursite, nes tikrasis IP adresas nebus matomas..

Kaip įsitikinti, kad jūsų torrentas VPN apsaugo jus

Jei norite sužinoti, ar esate tikrai saugūs ir privatūs, apsilankykite IPLeak.com. Jei nematote savo tikrojo IP adreso ar IPT, jus saugo VPN.

Norėdami gauti daugiau garantijos, galite patikrinti, ar jūsų „BitTorrent“ klientas nutekina jūsų tikrąjį IP adresą, slinkdami iki „Torrent“ adreso aptikimo ir pridėdami magneto nuorodą prie savo „BitTorrent“ kliento. Tai stebės jūsų kankinančią veiklą ir aptinka nuotėkius.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš prisijungiant prie VPN

Kai reikia pasirinkti geriausią kankinančią VPN, reikia žinoti labai daug.

„Torrent“ ir „P2P“ failų dalininkams reikalingas privatumas, tačiau jiems taip pat reikia teisingų viršutinių ribų, susijusių su duomenų viršutinėmis ribomis. Lėtas greitis ir pralaidus pralaidumas kils problemų tiems, kurie nori atsisiųsti ar įkelti tinkamą kiekį turinio.

Turint tai omenyje, čia yra keletas veiksnių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį prieš pradedant VPN dėl savo kankinančių poreikių:

  • Saugumas
  • Registravimo politika
  • Bandwitdth riba
  • Greičio tikrinimo efektyvumas

Svarbiausias dalykas, kai reikia ieškoti VPN, kad būtų galima kankintis, yra programinės įrangos kriptografija. Tinkamas šifravimas garantuoja vartotojui, kad jokios trečiosios šalys negalės šnipinėti savo veiklos ar nukreipti jas į skelbimus ar virusus.

Geresni VPN rinkoje siūlo „OpenVPN“ protokolą - saugumo modelį saugiam tunelių transportavimui. Tai išlaiko IPT (interneto paslaugų teikėjus), neatsižvelgiant į tokius dalykus kaip privalomas duomenų saugojimas. Tokiu būdu jūs neleidžiate jiems rinkti jūsų asmeninių duomenų ir tų, su kuriais bendraujate internete, duomenų.

Privačios įmonės ilgą laiką naudojosi VPN tokiu nematomu saugumu, tačiau dabar jis tapo prieinamas plačiajai visuomenei ir rinkoje yra daugybė VPN sprendimų, iš kurių daugelis siūlo apsaugos programinę įrangą su savo parašo algoritmais. betono šifravimui.

A VPT registravimo politika yra labai svarbi nes būtent tai lemia, ar jūsų internetinė veikla yra tikrai privati, ar tiesiog „kinda, sorta private“. Kai kurie VPN jums pasakys, kad neturi jokios registravimo politikos, tai reiškia, kad jie neišsaugo jūsų vartotojo seansų, tačiau daugeliu atvejų tai yra klaidingas teiginys.

„Reddit“ ir kitų forumų vartotojai iškvietė tokius VPN, kaip „HideMyAss“, rinkti duomenis ir dalintis ta informacija su kitais. Panašūs kaltinimai pareikšti ir grynajam VPT, nors šie įtarimai iš esmės nepagrįsti.

Be to, kad pasirenkate VPN su griežta jokių žurnalų politika, taip pat norėsite ieškoti tokio, kurio pralaidumas būtų didelis. Be abejo, už jūsų VPN greitį nėra atsakingas tik tas VPN, su kuriuo einate. Tai taip pat jūsų atsakomybė.

Jei naudojate VPN, kuris teigia esant greitą, ir manote, kad jis yra lėtas, apsvarstykite galimybę naudoti arčiau jūsų esantį serverį. Daugeliu atvejų VPN turi serverius jūsų rajone. Visada naudokitės jūsų tikslams tinkančiu serveriu.

Kitas būdas padidinti savo greitį yra naudoti PPTP protokolą. PPTP reiškia tuneliavimo iš taško į tašką protokolą. Tai vienas seniausių ir paprasčiausių protokolų bei greičiausias skaičiavimo būdas. Tačiau atminkite, kad jūs negausite maksimalaus saugumo naudojant PPTP protokolą taigi tai tikrai metimas tarp didžiausio saugumo ir maksimalaus greičio.

Greičio tikrinimas yra dar vienas dalykas. „ExpressVPN“ yra mano mėgstamiausias VPT dėl jų skaidrumo ir atsidavimo savo klientams. Jie buvo pirmieji VPT, kurie pristatė greičio bandymo įrankį, kuris realiu laiku rodo, kokį greitį jūs pasiekiate naudodamiesi serverio ryšiu..

Norėdami tikrai optimizuoti greitį, turėtumėte atnaujinti savo ryšio greitį naudodami savo IPT. Prieš pradėdami naudotis savo VPN, būtinai tai padarykite. Taip pat nenaudokite nemokamo VPN torrent ar transliacijai. Norėdami gauti daugiau informacijos apie greitį, perskaitykite mūsų puikų interneto spartinimo vadovą.

Taigi, kurie VPT yra geriausi kankinti 2018 m.? Atidžiai apžiūrėjome visus pagrindinius rinkoje esančius VPN (ir kai kuriuos smulkius, kurių norėsite bet kokia kaina išvengti) ir įvertinome juos pagal greitį, savybes, šifravimą, kainos tašką, klientų aptarnavimą ir, svarbiausia svarbiausia, privatumas.

Išvada

Manau, sutiksite, kad naudojant VPN yra daug privalumų.

Turėdami stiprų VPN, galėsite išvengti visko, pradedant „Wi-Fi“ klastojimu ir „Honeypot“ išpuoliais, baigiant „Firesheep“ ir išpirkos programomis, o anonimiškai atsisiųsdami ir įkeldami turinį..

Net jei norite tiesiog susisiekti su draugais ar artimaisiais, VPT susigrąžino jūsų apsaugą, slaptažodžius ir asmeninius pokalbius nuo smalsių korporacijų, įsilaužėlių ir vyriausybinių institucijų akių..

Dabar, kai pamatėte šešis svarbiausius mūsų pasirinkimus, galbūt jums kyla problemų susitvarkant tik su vienu. Tokiu atveju rekomenduoju išbandyti vieną ar du, kad pajustumėte, kuris iš jų tinka jūsų poreikiams.

Jei turėčiau išsirinkti savo tris geriausius,Aš tikrai eisiu su „NordVPN“, „Surfshark“, ir „ExpressVPN“. Kiekvienas iš jų pasižymi dideliu greičiu, patikimu palaikymu, tvirtu šifravimu ir specialiais pasiūlymais tiems, kurie registruojasi pirmą kartą.

VPT yra gyvybiškai svarbus šaltinis, ir dabar jūs turite žinių, kurių jums reikia norint pradėti apsipirkti ieškant perspektyvaus VPN sprendimo. Laimingas transliacija.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me