Geriausias „Kodi“ VPT

„Kodi“ populiarėja visame pasaulyje, tačiau vis dar yra daug žmonių, kurie negirdėjo apie šią naujovišką paslaugą. Iš tų, kurie jį naudoja, kai kurie dar turi sužinoti, kad norint naudoti srautinį ryšį su „Kodi“, labai svarbu naudoti VPN.


Šis straipsnis yra įvadas į Kodi. Tačiau pagrindinis dėmesys skiriamas paaiškinti, kodėl būtina naudoti VPN su „Kodi“. Galbūt kaip gyvybiškai svarbų mes įtraukiame ir mūsų išsamių bandymų rezultatus, kad nustatytume, kurie VPN teikėjai yra absoliučiai geriausios galimybės naudoti „Kodi“.

Šimtai VPN yra ten, bet ne visi jie yra suderinami su „Kodi“. Čia išvardyti pasirinkimai buvo sumažinti, nes jie turėjo mažai įtakos duomenų perdavimo greičiui ir užtikrino saugų ryšį. Kodėl tas saugus ryšys yra toks svarbus? Tai yra ta pati priežastis, kodėl jūs pirktų tik geriausią namų apsaugos sistemą. Duomenų ir turto saugumas tiesiog suteikia jums ramybė.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską apie geriausi Kodi VPT.

Geriausi „Kodi“ VPN

Jei nekantraujate ištirti viską, ką siūlo „Kodi“, pirmiausia turite rasti aukščiausią „Kodi“ VPN. Turint galvoje šimtus VPN teikėjų, akivaizdu, kad kai kurie iš jų yra patikimesni nei kiti.

Štai kodėl mes užtrukome išbandyti daugelį VPN paslaugų, kad nustatytume tas, kurios užtikrins optimalų jūsų sistemos našumą, taip pat apsaugodamos jūsų interneto srautą nuo smalsių akių. Atlikus išsamų procesą, mes nustatėme šeši teikėjai, siūlantys greitas, patikimas paslaugas. Jei ieškote „Kodi“ VPN, vienas iš jų gali būti tobulas pasirinkimas.

„NordVPN“

Turinti daugiau nei 5100 serverių, esančių 60 šalių, kolekcija, „NordVPN“ turi vieną patikimiausių tinklų versle. Jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija suteikia daug laiko išbandyti paslaugą prieš apsisprendžiant.

Įsikūręs Panamoje, „NordVPN“ yra net 14 šalių jurisdikcijos ribose. Jie naudoja 256 bitų dvigubą šifravimą ir siūlo palaikymą „Kodi“ įrenginiams, kuriuose veikia visos pagrindinės operacinės sistemos. „NordVPN“ yra plačiai žinomas kaip vienas spartesnių VPN rinkoje, tik keli konkurentai gali geriausiai išnaudoti duomenų perdavimo spartą.

Argumentai už

 • Labai suderinamas su Kodi
 • Pagrindinė būstinė yra Panamoje
 • Tvirtas, geografiškai įvairus serverių tinklas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Nėra IP nuotėkio atliekant bandymus
 • Nelaiko rąstų

Minusai

 • Negalima pasirinkti atskirų serverių, tik vietos
 • Nėra intuityviausios sąsajos

funkcijos

„NordVPN“ turi patikimą saugos funkcijų meniu, įskaitant karinio lygio šifravimą ir galimybę naudoti dvigubas VPN. Ši paslauga taip pat teikia išskirtinį „CyberSec“ įrankį, skirtą skelbimams ir kenkėjiškoms programoms laikyti ramybėje.

„OpenVPN“ protokolas taip pat užtikrina saugumą, kaip ir apsauga nuo DNS nuotėkio bei automatinis užmušimo jungiklis. Vienoje paskyroje gali būti apsaugoti iki šešių įrenginių. Klientų aptarnavimas teikiamas visą parą.

Kainodara

Trejų metų planą galima įsigyti tik už 2,99 USD per mėnesį. Apskaičiuota, kad bendros išlaidos yra 107,55 USD. Mėnesio planas kainuoja 11,95 USD per mėnesį, tačiau galite sutaupyti pinigų, jei prisiregistruojate vieneriems metams 6,99 USD per mėnesį, o bendros išlaidos - 83,88 USD. Dviejų metų planas taip pat yra įperkamas, kainuoja 3,99 USD per mėnesį, o bendra išmoka - 95,75 USD.

Medienos ruoša

„NordVPN“ laikosi griežtos nulinės registravimo politikos. Kadangi būstinė yra Panamoje, galite patikėti, kad jie nevykdo įrašų apie jus ar jūsų internetinę veiklą.

nordvpn registravimo politika

Greitis

„NordVPN“ nebuvo greičiausias VPN, kurį išbandėme su „Kodi“. Prieš jį įjungdami, mūsų greitis buvo 26 Mbps. Kai veikia „NordVPN“, mūsų greitis sumažėjo iki penkių Mbps. Nepaisant to, tai buvo saugus, patikimas ryšys.

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra pats svarbiausias „Kodi“ VPT ir, nors mes sutinkame, kad jis teikia gana gerą našumą, mes teikiame pirmenybę „NordVPN“ funkcionalumui ir saugai.

Vis dėlto „Express VPN“ būstinė yra Britanijos Mergelių salose, taigi ji yra toli nuo 14 šalių pasiekiamų šalių. Jame nėra žurnalų, todėl galite pasikliauti karinio lygio šifravimu. Visi „Kodi“ įrenginiai palaikomi. Tai yra vienas geriausių „Kodi“ VPT duomenų perdavimo sparta.

Argumentai už

 • Palaiko visus „Kodi“ įrenginius
 • Specialios programos, skirtos naudoti „Kodi“
 • Geras duomenų perdavimo greitis
 • Patikimos funkcijos privatumui ir saugumui užtikrinti
 • 24/7 palaikymas

Minusai

 • Brangesnės nei varžybos

funkcijos

„ExpressVPN“ gali pasigirti virš 3000 serverių 94 šalyse. „OpenVPN“ protokolas ir 256 bitų AES šifravimas užtikrina jūsų anonimiškumą ir privatumą. Yra žudymo jungiklis, be maršrutizatorių rasite programų, skirtų „Mac“, „Windows“ ir „Linux“. „ExpressVPN“ turi patikimą privatumo politiką, kad apsaugotų savo klientus.

Kainodara

Vienas mėnuo „ExpressVPN“ jums kainuos 12,95 USD. Padidinkite iki šešių mėnesių padengimo už 9,99 USD per mėnesį arba pasinaudokite 12 mėnesių pasirinkimu už 8,32 USD per mėnesį.

Medienos ruoša

„ExpressVPN“ laikosi griežtos be registravimo politikos, kuri jūsų tapatybę ir veiklą saugo paslaptyje.

išreikšti vpn privatumo politiką

Greitis

„ExpressVPN“ per daug nesikišo į mūsų duomenų perdavimo spartą. Prieš naudodamiesi VPN, mes bandėme 26 Mbps greičiu. Įjungę „ExpressVPN“, duomenų perdavimo sparta pasikeitė į 12 Mbps.

VyprVPN

Nors „VyprVPN“ naudodavo žurnalus, dabar jie buvo nepriklausomai audituoti trečiųjų šalių, siekiant įrodyti, kad jokie įrašai nėra saugomi. Jų tinklas gali pasigirti daugiau nei 700 serverių maždaug 70 vietų. Galite pasirinkti iš daugybės VPN protokolų ir „VyprVPN“ nuosavybės Chameleono technologija yra skirtas padėti jums išvengti bet kokio VPN blokavimo.

„VyprVPN“ yra Šveicarijoje. Nors ši tauta nėra 14 akių tinklo dalis, svarbu suprasti, kad Šveicarija dažnai glaudžiai bendradarbiauja su šalimis, kurios yra šių tinklų dalis. Atitinkamai kitas teikėjas gali pasiūlyti geresnį privatumą ir anonimiškumą.

Argumentai už

 • Įvairių „Kodi“ įrenginių palaikymas
 • Neaptikta jokio IP nutekėjimo
 • Nėra rąstų
 • Geros saugumo priemonės

Minusai

 • Ribotas serverių tinklas
 • Tik trijų dienų nemokamas bandymas

funkcijos

Naudodami „VyprVPN“, gausite neribotą duomenų perdavimą ir nulio žinių DNS. NAT ugniasienė suteikia jums papildomą saugumą, o techninę pagalbą gausite visą parą ir visą parą. Pasirinkite sau geriausią VPN protokolą. „VyprVPN“ yra suderinamas su dauguma įrenginių ir maršrutizatorių.

Kainodara

Gaukite „VyprVPN“ trijuose įrenginiuose už 5 USD per mėnesį. Naujovinkite į „Premium“ paketą, kad apsaugotumėte penkis įrenginius, gaukite „Chameleon“ protokolą ir gaukite prieigą prie „VyprVPN Cloud“ už 6,67 USD per mėnesį..

Medienos ruoša

„VyprVPN“ naudojo nemažą žurnalų kiekį, tačiau visai neseniai pakeitė jų politiką atsižvelgdamas į klientų apsaugą. Nuo to laiko jie laikosi nulio registravimo politikos, iš tikrųjų jie taip rimtai žiūri į savo naują įvaizdį, kad dabar jiems kyla nepriklausomas auditas reguliariai.

vyprvpn privatumo žurnalas

Greitis

Greičio bandymai su „VyprVPN“ buvo tiesiog tokie. Ankstesnis nei VPN greitis buvo 26 Mbps, tačiau „VyprVPN“ naudojimas sulėtėjo iki 7,7 Mbps.

„CyberGhost“

„CyberGhost“ yra dar vienas VPN tiekėjas, pateikiantis „Kodi“ suderinamumo pagrindą ir centrą, turintis daugiau nei 3600 serverių 60 šalių.

Jei norite mėgautis pritaikyta patirtimi, „CyberGhost“ siūlo visas programas ir galimybę pasirinkti, kurį serverį naudojate. Kompanija garantuoja jūsų galimybes srautiniu būdu, tačiau ji saugo įrašus, fiksuojančius internetinių sesijų trukmę ir jūsų DNS užklausas. „Kodi“ įrenginių palaikymą sudaro „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „Amazon Fire TV“ arba „Stick“ ir „Android TV“.

Argumentai už

 • Pagrindinė būstinė yra Rumunijoje
 • Suderinamas su daugeliu „Kodi“ prietaisų
 • Labai pritaikomas
 • Nėra IP nuotėkio

Minusai

 • Saugo ryšio žurnalus

funkcijos

„CyberGhost“ teikia stiprų šifravimą ir gali būti naudojamas beveik visuose įrenginiuose. Su santykinai patikimu serverių tinklu ir prieiga prie „NoSpy“ serverių, galite patikėti, kad turėsite anoniminę patirtį. Rumunijos būstinė yra pliusas, tačiau ši įmonė saugo ryšio žurnalus.

Kainodara

„CyberGhost“ yra prieinamas, jei trejų metų planas kainuoja 2,75 USD per mėnesį. Tam suteikiama 45 dienų pinigų grąžinimo garantija. Vieną mėnesį jums kainuos 12,99 USD, o prisiregistravimas vieneriems metams mokėti kainuoja 5,99 USD. Dveji metai yra geresnis pasiūlymas - 3,69 USD per mėnesį.

Medienos ruoša

Tai yra pagrindinis „CyberGhost“ suklupimas. Jie tvirtina, kad nevykdo žurnalų, tačiau taip pat sako, kad tvarko keletą įrašų. Privatumo šalininkams tai yra ne visada pakankamai gerai.

Geriausias „Kodi“ VPT

Greitis

„CyberGhost“ pateikė vidutinius duomenų perdavimo spartą. Be jo, mūsų greitis išmatuotas 26 Mbps. Įjungę „CyberGhost“, mūsų duomenų perdavimo sparta sumažėjo iki penkių Mbps.

Privatus interneto ryšys

Tai nebrangi parinktis, veikianti „Kodi“ įrenginiuose, kuriuose veikia „Linux“ arba „Android“. Programos iš privačios interneto prieigos yra suderinamos su „MacOS“, „iOS“, „Windows“, „Android“ ir „Linux“. Tai gali būti nebrangu ir turėti mažiau varpų ir švilpukų nei konkurentai, tačiau dėl šifravimo ir saugos funkcijų ši įmonė vis tiek gali būti tituluojama geriausiu „Kodi“ VPN. Privačioje interneto prieigoje naudojamas VPN ir tarpinių serverių derinys daugiau nei 30 šalių. Šiuo metu bendras serverių skaičius yra 3 307.

Argumentai už

 • „Kodi“ palaikymas „Android“ ir „Linux“ įrenginiams
 • Tikrai prieinama

Minusai

 • Naudoja tarpinius serverius
 • Serverių tinklas nėra toks geografiškai įvairus kaip konkurencija
 • Pagrindinė būstinė yra JAV.

funkcijos

Daugiau nei 3000 serverių tinklas yra gana konkurencingas. Be to, leidžiama kankintis ir nėra nuotėkių buvo aptikti bandymų metu. Bent keli serveriai veikia su „Netflix“, o naudojami šifravimo metodai yra stiprūs ir patikimi. Apsigyvenimas JAV negali būti vertinamas kaip nieko kita, kaip tik žala.

Kainodara

Mokėdami už privačią prieigą prie interneto kas mėnesį mokėsite 9,95 USD. Naujovinkite į metinį planą už 5,99 USD per mėnesį arba eikite naudodami geriausios vertės dvejų metų planą, kainuojantį tik 3,49 USD per mėnesį..

Medienos ruoša

Privati ​​interneto prieiga leidžia suprasti, kad jie nelaiko jokių srauto žurnalų. Tačiau su būstinė JAV., jiems galioja daugybė duomenų saugojimo įstatymų, kurie gali būti laikomi pažeidžiančiais jūsų privatumą.

VIP privatumo politika

Greitis

Privačios interneto prieigos spartos efektyvumas buvo tiesiog geras. Nuo pradinio 26 Mbps spartos privataus interneto prieiga sulėtėjo iki maždaug keturių Mbps.

PureVPN

Turėdamas specialų „Kodi VPN“ papildinį, „PureVPN“ gerai veikia su šia atvirojo kodo programine įranga. Jos būstinė yra Honkonge ir turi garbingą tinklą, kuriame yra šiek tiek daugiau nei 2000 serverių 140 šalių. 256 bitų šifravimas yra pagrindinė savybė, tačiau bandymo metu buvo aptikti kai kurie DNS nutekėjimai.

Argumentai už

 • Paprasta naudoti sąsaja
 • Visiškas „Kodi“ palaikymas
 • Honkongo jurisdikcija
 • Nebrangus

Minusai

 • Aptiktas DNS nutekėjimas
 • Saugo pralaidumo ir ryšio žurnalus
 • Neįdomus klientų aptarnavimas

funkcijos

Jei ieškote geriausio „Kodi“ VPN, džiaugsitės pamatę, kad „PureVPN“ siūlo palaikymą „Kodi“ įrenginiams, tokiems kaip „Raspberry Pi“, „Play Station“, „Amazon FireStick“, „Roku“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Mac“ ir „Windows“..

Nors „PureVPN“ nėra tiek serverių, kiek yra kitų šio sąrašo parinkčių, jie gali pasigirti įspūdinga geografinė įvairovė. Tai gera žinia, nes tai gali reikšti spartesnį duomenų perdavimo greitį, neatsižvelgiant į tai, kur esate pasaulyje.

Nors „PureVPN“ reklamuoja, kad jie neturi nulio žurnalų, atidžiau pažvelgus į jų politiką paaiškėja, kad taip yra netiesa. Nepaisant to, jūs gaunate karinio lygio šifravimą, galimybę padalinti tunelius ir neribotą pralaidumą. Jei norite, galite pridėti P2P apsaugą prie savo paketo.

Kainodara

Visi „PureVPN“ planai pateikiami su 31 dienų pinigų grąžinimo garantija. Paslauga teikiama kiekvieną mėnesį už 10,95 USD per mėnesį, o vienerių metų prenumerata siekia 3,33 USD per mėnesį. Geriausias pasiūlymas yra dviejų metų planas, kuris kainuoja 2,88 USD per mėnesį.

Medienos ruoša

Kaip ir daugelis VPN teikėjų, „PureVPN“ akivaizdžiai teigia, kad nelaiko jokių žurnalų. Tačiau jei perskaitysite puikų spausdinimą jų privatumo politikoje, greitai pastebėsite, kad tai paprasčiausiai netiesa.

„PureVPN“ žurnalai

Įrašus apie ryšį ir pralaidumą saugo „PureVPN“. Jie tvirtina, kad šie žurnalai saugomi tiesiog siekiant išlaikyti paslaugos efektyvumą. Jei tai tiesa, kodėl gi ne iš anksto apie tai pranešti, užuot palaidojęs ją privatumo politikoje? Tikri privatumo šalininkai norės ieškoti kitur.

Greitis

Duomenų perdavimo greičio bandymai buvo gana garbingi. Mūsų sparta nenaudojant VPN buvo 26 Mbps. Naudojant „PureVPN“, duomenų perdavimo sparta sumažėjo iki 8,6 Mbps, o tai yra priimtinuose diapazonuose.

Kas yra Kodi?

„Kodi“ buvo pristatytas dar 2002 m. Kaip „Xbox Media Player“. Netrukus po to jis buvo pervadintas į „Xbox Media Center“, pavadinimą, kurį išlaikė iki 2014 m..

Kiekvienu savo pavadinimu „Kodi“ pateikė prieigos prie turinio ir jo saugojimo priemones. Šis turinys gali apimti vaizdo įrašus ir muziką, be kitų formų. Tai suderinama su įspūdingai plačia operacinių sistemų ir įrenginių įvairove. „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“ ir „Raspberry Pi“ visi veikia kartu su programine įranga. Jei naudojate „Linux“, įsitikinkite, kad naudojate vaizdo plokštę, kuri buvo pagaminta bent jau per pastarąjį dešimtmetį. Turėtų pakakti AMD / ATI, NVIDIA ar „Intel“ kortelių, palaikančių bent „OpenGL 2.0“. Sistemoms, kuriose veikia „Windows“, patariama naudoti GPU aparatūrą, palaikančią „Direct3D“. Žmonės dažnai naudoja „Kodi“ naudodamiesi savo televizoriumi, asmeniniu kompiuteriu, nešiojamu kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ir „Raspberry Pi“.

„Kodi“ sąsaja

„Kodi“ yra atvirojo kodo programinė įranga, tai reiškia, kad ji yra laisvai prieinama visiems. Kūrėjai visame pasaulyje gali padaryti pakeitimų ar papildymų, jei jie to nori. Daugelis jų prieinami kitiems „Kodi“ vartotojams naudojant priedus. „Kodi“ neapkrautas jokiu turiniu. Vietoj to, kiekvienas vartotojas turi įkelti savo turinį į programinę įrangą naudodamas visas turimas vietines ar tinklo saugyklas.

Ką tu gali padaryti su Kodi?

„Kodi“ yra neįtikėtinai universali programinė įranga, kurią galima naudoti beveik bet kokio tipo pramogoms. Klausykite visos mėgstamos muzikos. „Kodi“ priima jį tokiais failų formatais kaip OGG, MP3 ir AAC. Naudodamiesi intelektualiais grojaraščiais ir galimybe žymėti takelius, jūsų muzikos kolekcija dar nebuvo tokia organizuota.

Tarp vaizdo įrašų formatų, suderinamų su „Kodi“, yra H.264, 3D ir ISO. Jūs netgi galite naudoti internetą srautiniam turiniui per „Kodi“. Importuokite mėgstamus filmus, tada paprašykite programinės įrangos pridėti priekabų, filmų plakatų ir dar daugiau, kad padidintumėte patirtį.

Jei tau patinka televizija, „Kodi“ tau bus nugalėtojas. Tai galimybė saugoti mėgstamas programas, kad galėtumėte jas žiūrėti bet kada. Plakatai, etiketės ir aprašymai padeda viską sutvarkyti. Jūs netgi galite transliuoti ir įrašyti tiesioginę televiziją, jei pridėsite tokią atgalinę programą kaip „NextPVR“, „TVheadend“ ar „MediaPortal“..

„Kodi“ priedai

„Kodi“ netgi turi funkciją, leidžiančią saugoti ir rūšiuoti visas jūsų nuotraukas. Tai lengviausias būdas dalintis nuotraukomis visuose jūsų įrenginiuose.

Ar Kodi neteisėtas?

Kodi nėra neteisėtas. Tiesą sakant, tai yra atvirojo kodo programinė įranga, kurią sukūrė XBMC fondas. Norėdami įsigyti „Kodi“, viskas, ką turite padaryti, turite apsilankyti oficialioje svetainėje adresu https://kodi.tv/download. Kol jį atsisiunčiate, nedvejodami papildomai atsisiųskite bet kuriuos oficialius priedus.

Kai kurie įrenginiai dabar yra iš anksto įdiegti „Kodi“. Tai taip pat yra visiškai teisėtas būdas įsigyti programinę įrangą. Šiose „Kodi“ versijose nėra jokių trečiųjų šalių priedų, kurie galėtų leisti neteisėtą srautinį perdavimą.

Teisinės problemos gali kilti, kai „Kodi“ vartotojai pasirenka įdiegti ir paleisti trečiųjų šalių priedus, kurie suteikia prieigą prie autorių teisių saugomo turinio. Paprastai į šį turinį įeina dabartiniai filmai ir televizijos laidos, kurių kitur nėra. Šie priedai dažnai reikalauja, kad turinys būtų teikiamas. Galbūt žinote, kad kankinimas atveria jus į saugumo spragas. Be to, autorių teisių saugomos medžiagos kankinimas gali būti neteisėtas. Jei naudosite „Kodi“ norėdami torrenting ar transliuoti autorių teisių saugomą medžiagą, prieš tai darydami, turite pasirinkti vieną iš geriausių „Kodi“ VPN..

Ką apie trečiųjų šalių priedus?

Bėgant metams trečiųjų šalių kūrėjai sukūrė visų rūšių priedus, kurie yra skirti pagerinti „Kodi“ funkcionalumą ir patogumą. Pvz., Galbūt norėsite prie programinės įrangos pridėti orų programą arba ekrano užsklandą.

Jei ieškote televizijos ir filmų, jums patiks „Bravo“, „pasidaryk pats“ tinklo, „ABC Family“ ir daugelio kitų priedai. Podcast'us galima transliuoti naudojant tokius priedus, kaip „Apple iTunes Podcast“. Arba galbūt norėsite pridėti galimybę peržiūrėti dainų, kurias grojate, žodžius. „Twitter“ kanalo priedas padeda jums sekti, kas vyksta socialinėje žiniasklaidoje.

Kodi priedai

Vis dėlto, renkantis priedus, patartina elgtis atsargiai. Visi šie projektai yra kuriami savarankiškai ir jų neprižiūri Kodi. Tai reiškia, kad kai kurie iš jų yra funkcionalesni nei kiti.

Be to, atminkite, kad kai kurie priedai suteikia galimybę atsisiųsti ir saugoti neteisėtai gautą medžiagą, kuriai priklauso autorių teisės. Turėdami tokią laikmeną gali reikšti, kad laikotės įstatymų.

Kodėl turėčiau naudoti VPN su „Kodi“??

Geriausi VPN apsaugo jus nuo visų rūšių šnipų. Ar žinojai, kad jei nesinaudosi VPN, interneto paslaugų teikėjas gali pamatyti absoliučiai viską, ką darai internete?

Lyg nerimą kelianti vyriausybė gali sekti ir jūsų judėjimą. Taip pat įsilaužėliams ir kitiems „juodosios skrybėlės“ operatoriams, kurie tikisi užkrėsti jūsų sistemą kenkėjiška, šnipinėjimo ir išpirkos programomis.

kaip teka vpn darbai

Jie visi nori žinoti, ką darai internete, įskaitant tai, kurias svetaines lankai. Jie stebisi, kaip praleidžiate laiką socialinėje žiniasklaidoje, o visokie nesąžiningi veikėjai norėtų nieko geresnio, nei susipainioti su jūsų kreditinės kortelės ir banko sąskaitos numeriais..

Ką VPN daro už jus? Tai užmaskuoja jūsų IP adresą, kad niekas negalėtų jūsų šnipinėti. Idealiai naudojamas AES 256 bitų šifravimas, kad būtų apsaugotas visas jūsų interneto srautas. Tai netgi gali priversti atrodyti, kad sėdi Monrealyje, kai iš tikrųjų esi Sidnėjuje. Iš esmės, VPN suteikia jums visiškai privačią ir anoniminę internetinę patirtį.

Galite suabejoti, ar tai būtina. Galų gale, jūs manote, aš nedarau nieko tokio, ką turėčiau slėpti.

Ar tai tiesa? Kaip džiaugiatės, kai tik kas nors gali pamatyti jūsų banko operacijas ar sekti jūsų internetinio apsipirkimo įpročius? Ar tai nėra taip patrauklu, ar ne? Patikimas VPN apsaugo jus nuo visų šnipų ir įsibrovėlių. Tai reiškia, kad galite atlikti savo bankininkystę ar žiūrėti mėgstamą televizijos laidą „Kodi“, nesijaudindami niekam, kas žiūrės per petį.

Baigiamosios mintys

Bet kuris iš čia apžvelgtų VPT žada patikimą veikimą naudojant „Kodi“ programinę įrangą. Dauguma jų taip pat siūlo tinkamą greitį ir patikimą jungtį.

Tačiau mes tuo tikime „NordVPN“ yra geriausias bendras paketas „Kodi“ vartotojams. „NordVPN“ saugumo, funkcionalumo, funkcijų ir patikimumo derinys verčia šią paslaugą tapti geriausiu.

Kadangi jau bandote pagerinti internetinę saugą, galbūt norėsite pagalvoti ir apie slaptažodžių tvarkytuvės naudojimą. Geriausias slaptažodžių tvarkytuvas užtikrina, kad galėsite sekti tvirtus, sudėtingus ir unikalius visų savo internetinių paskyrų slaptažodžius. Kaip ir naudodamas VPN, slaptažodžių tvarkyklė apsaugo jūsų duomenis privačius.

DUK

Kl .: koks yra geriausias VPN apskritai 2020 m?

A: „NordVPN“ turi įspūdingą serverių tinklą, ir jūs galite turėti net šešis įrenginius, prijungtus prie serverio vienu metu. Be to, jie gali pasigirti visomis aukščiausio lygio saugumo funkcijomis ir yra draugiški „BitTorrent“. Turėdamas gerą klientų aptarnavimą ir griežtą žurnalų nelaikymo politiką, „NordVPN“ yra bene geriausias VPN rinkoje iki 2020 m..

Kl .: Ar mano interneto paslaugų teikėjas žino, kad aš transliuoju „Kodi“ naudodamas VPN?

A: Kai naudojate patikimą VPN, jūsų IPT negali žinoti, ką transliuojate „Kodi“ tinkle. Be to, jie nežino jokių jūsų lankomų svetainių ir negali šnipinėti jūsų finansinių operacijų. Naudojant VPN reiškia bendrą anonimiškumą ir privatumą internete, ypač kai atidžiai pasirenkate savo VPN.

Kl .: Kokie yra geriausi „Kodi“ priedai?

A: Kodi gali pasigirti begaliniu priedų sąrašu. Jūs nuspręsite, kurie yra geriausi. Tiesiog nepamirškite, kad kai kurie veikia geriau nei kiti. Tarp populiariausių pasirinkimų yra „Exodus“, skirtas žiūrėti filmus ir TV laidas, taip pat „Yoda“, kuris taip pat teikia filmus ir televiziją plačiu žanrų ir kalbų pasirinkimu. „KidsTube“ su mažaisiais vaizdeliais susiduria su animaciniais filmais, o „SportsDevil“ yra skirtas visiems, kurie negali atlikti pakankamai atletiškų veiksmų.

Klausimas: Ar teisėta naudoti „Kodi“??

A: Kodi yra teisėtas. Tačiau kai kurie priedai gali suteikti prieigą prie autorių teisių saugomo turinio, kuris srautiniu perdavimu techniškai nėra teisėtas. Laikykitės atsargumo, jei norite būti tikri, kad laikotės dešinėje įstatymo pusėje, ir visada naudokite VPN, kai naudojate „Kodi“.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me