Geriausias „VPN Australia Australia 2020“

Contents

Apžvalgos ir techniniai palyginimai

Mes išbandėme 20 geriausių VPN, kad rastume greičiaiausias ir saugiausias VPN paslaugas.


geriausias vpn

Naršydami internete ir dabar skaitydami tai, ar esate prisijungę prie virtualaus privataus tinklo (VPN)?

Jei ne, turėtumėte būti ...

Šiandien kompiuterių įsilaužimai ir kibernetinės atakos vyksta su nerimą keliančiu reguliarumu. Be to, pasaulis tampa judresnis, o kelionės ir nuotolinis darbas greitai tampa norma.

Kai daugiau mūsų asmeninės informacijos patenka į „debesį“, mes tampame labiau tarpusavyje susiję, bet ir daug pažeidžiamesni.

Štai kur atsiranda VPN.

Paprasčiau tariant, VPN leidžia prisijungti prie interneto per privatų užšifruotą tunelį, kuris žymiai sumažina galimybę tapti auka dėl elektroninių nusikaltimų..

Be to, jais lengva naudotis ir jie yra pigesni, nei jūs galite pamanyti. Aš asmeniškai viską išbandžiau geriausius VPN Australijoje ir užsienyje, ir surinko tų testų rezultatus šiame vadove.

Rodyti DUK turinį

Dažnai užduodami klausimai

 • Kas yra VPN ir kaip jis veikia?
 • Kokie yra VPN naudojimo pranašumai?
 • Ar teisėta naudoti VPN Australijoje??
 • Kuris VPT leidžia man transliuoti „Netflix“?
 • Ar VPT stebi, ką darau internete, ir saugo žurnalų failus?
 • Ar saugu naudoti VPN?
 • Ar galite nustatyti VPN maršrutizatoriuje??
 • Ar galite nustatyti VPN žaidimų konsolėje ar „Smart TV“??
 • Koks yra geriausias nemokamas Australijos VPN?
 • Koks greičiausias VPN?
 • Kiek kainuoja VPN?
 • Ar yra kokių nors pavojų naudojant VPN??
 • Ar VPT gali padaryti mano internetą greitesnį??
 • Ar galima užblokuoti VPN??
 • Ar jus galima sekti, jei naudojate VPN?

VPN testavimas - mano žingsnis po žingsnio procesas

Nepaisant to, kur einate pasaulyje, norite, kad jūsų VPN būtų greitas ir saugus, kitaip nėra daug prasmės jį turėti. Sudėtinga dalis yra sijojama per šimtus paslaugų siūlančių bendrovių, kad išsiaiškintų, kuris VPN yra geriausias.

„Privacy Australia“ svetainėje mums patinka puikus likęs pasaulis, tačiau mūsų misija yra rasti ir rekomenduoti paslaugas, kurios padėtų mūsų kolegoms aussiams išlikti saugiems internete. Daugiau apie išsamų mūsų testavimo procesą galite perskaityti čia.

Norėdami nustatyti geriausias VPN Apskritai šis bandymo procesas yra kritinis. Taip mes atrandame programinės įrangos spragas ir saugos spragas.

Mes sutelkiame dėmesį į keletą svarbių kriterijų:

 • Jurisdikcija - Kur jie įtraukti?
 • 5 akys - Ar jie dalijasi jūsų informacija?
 • Registravimo politika - Jei taip, tai labai svarbu.
 • Greitis - Lėtų VPN naudoti neverta
 • Blokuoja P2P - Ne daugiau „Netflix“
 • Jungčių skaičius - 1 įrenginys arba 3?

Pažvelkite į žemiau pateiktą diagramą. Rūšiavome per 45 įmones ir perėjome kiekvienos įmonės privatumo politiką, paslaugų sąlygas ir greičio testus.

Taip pat atkreipkite dėmesį - visi skaitytojai kviečiami palikti apžvalgas apie kiekvieną VPN paslaugą, naudojant kiekvienos peržiūros formą. 

VPNJurisdikcija5 EyesLoggingSpeed ​​Serverių skaičius Simbolių jungčių skaičiusBlokai P2P
„NordVPN“ Panama Ne Ne Greitai 5231 6 Ne
„Surfshark VPN“ Britanijos mergelių salos Ne Ne Greitai 800 ir daugiau serverių Neribotas prietaisų skaičius (tačiau vienu metu galima naudoti tik 1) Ne
„ExpressVPN“ Britanijos mergelių salos Ne Ne Greitai 2 000 3 Ne
VyprVPN Šveicarija Kooperatyvas Ne Greitai 700 5 Ne
Privatus tunelis JAV 5 akys Taip Vidutinis 50 3 - neribotas Taip
Pasitikėk.Zona Seišeliai Ne Taip Vidutinis 164 3 Taip
IšnykoVPN Australija Ne Taip Vidutinis Nežinoma 3 Taip
Privatus interneto ryšys JAV 5 akys Taip Vidutinis 3 243 5 Taip
PureVPN Honkongas Ne Taip Vidutinis 2,134 5 Taip
„IPVanish“ JAV 5 akys Taip Vidutinis 1100 10 Taip
„TunnelBear“ Kanada 5 akys Taip Vidutinis 350 5 Taip
Neribotas VPN JAV 5 akys Taip Vidutinis 400 5 Taip
„Hotspot“ skydas JAV 5 akys Taip Vidutinis 500 5 Taip
„Avast Secureline VPN“ Čekijos Respublika Kooperatyvas Taip Vidutinis 52 5 Taip
„WindScribe“ Kanada 5 akys Taip Vidutinis 480 Neribota Taip
„TorGuard“ JAV 5 akys Taip Vidutinis 3000 5 Taip
Slėpti.me VPN Malaizija Ne Taip Lėtai 35 5 Taip
Hola VPT Izraelis Kooperatyvas Taip Vidutinis 0 3 Taip
Bendras VPN JK 5 akys Taip Vidutinis 45 3 Taip
„Avira Phantom“ VPT Vokietija 5 akys Taip Lėtai 40 Neribota Taip
„CyberGhost“ VPN Rumunija Ne Taip Vidutinis 3,519 7 Taip
Opera VPN Norvegija 5 akys Taip Lėtai 3 1 Taip
„SaferWeb“ JAV Ne Taip Lėtai 30 2 Taip
ProtonVPN Šveicarija Kooperatyvas Taip Vidutinis 347 10 Taip
Betternetas Kanada 5 akys Taip Lėtai 11 5 Taip

Geriausios VPN paslaugos - mūsų apžvalgos

1. „NordVPN“ - geriausias bendras pasirinkimas Australijos VPT Nr. 1

„Patikimi, saugūs, daugiau nei 5000 serverių“

„nordvpn“ logotipas

PATIKIMAI
PASLAPTINIAI
Daugiau nei 5000 serverių

„NordVPN“ yra labai populiari VPN paslauga, turinti didžiulę klientų bazę. Dažniausiai daugelyje svetainių rekomenduojama VPN paslauga, „NordVPN“ reputaciją palaiko jų paslaugų patikimumas, nulio registravimo politika, maksimalus saugumas ir visiška prieiga prie geografiškai užblokuoto turinio su patentuota „SmartPlay“ funkcija..

CŽV apsauga ir visiškas anonimiškumas

Jei saugumas ir anonimiškumas yra svarbiausias jūsų prioritetas, tuomet jums reikalingas didelis gydymas. Atsiradus pernelyg sudėtingoms grėsmėms, kad net neapibūdintumėte, naršydami galėtumėte jaukiai leisti laiką žinodami, kad galite naudoti jų „OpenVPN“ tuneliavimo protokolą, kuris yra pats saugiausias šiandien. Skirtingai nuo kitų VPN teikėjų, „NordVPN“ AES-256 šifravimo versijoje yra 2048 bitų „Diffie-Hellman“ raktas, o ne „RSA“ raktas, nes jame yra „Perfect Forward Secrecy“.

„NordVPN“ taip pat gali pasigirti dviguba šifravimo funkcija, todėl „NordVPN“ yra geriausias pasirinkimas šalių, kuriose galioja Drakono įstatymai (Šiaurės Korėja, Kinija ir kt.). Net atliekant gilų paketų patikrinimą, praktiškai neįmanoma nulaužti tokio lygio šifravimo.

Į bet kurį iš „NordVPN“ paketų yra įmontuota DNS nuotėkio apsauga ir automatinio užmušimo jungiklio funkcijos, dar labiau užtikrinant, kad jūsų veikla visada bus apsaugota.

„NordVPN“ taip pat turi vieną iš lengviausiai naudojamų ir saugiausių slaptažodžių tvarkytojų, norėdami susieti su savo VPN tarnybomis, vadinamomis „NordPass“..

Serveriai ir geografiškai užblokuotas turinys

Jų patentuota „SmartPlay“ technologija leidžia jums pasiekti šimtus srautinių transliacijų svetainių bet kurioje pasaulio vietoje. „SmartPlay“ yra saugus tarpinio serverio paslaugų sprendimas, kuris daugumą, jei ne visus serverius, suteikia perspektyviam prieigos taškui srautinėms paslaugoms, tokioms kaip „Netflix“, „Kodl“, „Hulu“ ir kt..

„NordVPN“ labai tinka mėgstantiems keliautojams, turint prieigą prie 5200 serverių, kurie yra 62 šalyse 6 žemynuose. Galite „Netflix“ ir vėsinti bet kurioje vietoje. ��

2. „Surfshark“ - geriausias „biudžetinis“ VPN

„Saugūs, nebrangūs, daugiau nei 800 serverių“

„Surfshark“ logotipas

NEBRANGUS
Ypatingai saugus
800 ir daugiau serverių

„Surfshark“ svetainė

Pradedantiesiems

„Surfshark“ yra naujo vaiko apibrėžimas bloke. Šie vaikinai yra naujausias VPN, kurį peržiūrėjome, ir mums patinka tai, ką matome iki šiol. Jie net gali ateityje būti svarbiausi.

Dėl jurisdikcijos ir vyriausybės kišimosi čia daug kalbame apie vietą. „Surfshark“ apsigyveno Britanijos Mergelių salose, kuri yra turbūt geriausia VPT vieta, ir taip pat apsigyveno mūsų sąraše Nr. 2 šiame sąraše..

Ilgalaikės sutarties įkainiai iš esmės jaučiasi taip, lyg jie jums suteiktų nemokamai po 1,99 USD per mėnesį, o prenumerata suteikia jums fantastišką vertę. Panašu, kad „Surfshark“ kiekvieną dieną prideda naują serverį ir visada siekia suteikti daugiau jo vartotojams. Šiuo metu VPN įmonė turi daugiau nei 800 serverių daugiau nei 50 šalių.

Saugumas ir privatumas

„Surfshark“ viską daro gerai saugumo ir privatumo atžvilgiu ir iš tikrųjų suteikia jums šifravimo protokolo galimybių. Pirma, jie niekada neprisijungia. Antra, įmonė palaiko kelis protokolus, įskaitant 256 bitų AES / OpenVPN, IPSec ir IKEv2 (bet ne IPv6). Naudodamiesi šiais protokolais jie gali klientams suteikti beveik neribotą skaičių IP adresų.

Senasis IPv4 protokolas, kurį naudoja daugelis VPN, turi ribotą skaičių unikalių IP, kuriuos galima priskirti. Tai gali labai pakenkti jūsų srautiniams sugebėjimams. „Surfshark“ palaikymas įvairiems VPN protokolams reiškia, kad jį galima įdiegti daugelyje maršrutizatorių ir įrenginių.

„Surfshark“ VPN protokolai naudoja geriausią turimą 256 bitų AES šifravimą. Bendrovė taip pat naudoja 2048 bitų DHE-RSA raktų mainus ir SHA512 autentifikavimo maišos funkciją. Kadangi dauguma žmonių nežino, ką tai reiškia, tiesiog žinokite, kad tai tiesiog geriausias šifravimas, kokį tik galite turėti. „Surfshark“ taip pat turi DNS ir „WebRTC“ apsaugą nuo nutekėjimo visame tinkle.

Kaina ir likusi dalis

Kalbant apie kainodarą, „Surfshark“ yra geriausias pasirinkimas pagal teikiamą vertę. Taip nebuvo net prieš keletą metų, nes „Surfshark“ buvo tik mirksnis ryklio tėvo akyje. Kalbant apie trumpalaikius planus, išlaidos yra pagrįstos. Jei žiūrite į dvejų metų planą, galite sumokėti 1,99 USD per mėnesį, kuris pralenkia kiekvieną puikų VPN.

Puikus „Surfshark VPN“ dalykas yra tai, kad jūs galite kiekvieną mėnesį atsikratyti atsarginių pakeitimų iš savo sofos, kad sumokėtumėte už paslaugą.

3. „ExpressVPN“ - geriausias pasirinkimas greičiui

„Greita, saugi, daugiau nei 700 vietų“

„ExpressVPN“

Greičiausias
Ypatingai saugus
Daugiau nei 700 vietų

Pradedantiesiems

Ši Didžiosios Britanijos Mergelių salų (vieta yra svarbi) įmonė versle dirba nuo 2009 m. Ir laimi mūsų meilę kaip 2-oji geriausia visame pasaulyje esanti VPN australams. Yra kelios priežastys, dėl kurių mes tvirtiname šį teiginį.

Už vienos prenumeratos kainą klientai gali naudotis bet kuria iš 2000 ir daugiau greitų „ExpressVPN“ serverių randasi 94 šalys. Jei jums įdomu, tai yra gana plati aprėptis, ir tai yra geras dalykas.

Saugumas ir privatumas

VPN pagrindas yra šifravimo standartas, kurį jis diegia. AES-256 yra „ExpressVPN“ pasirinkimas. Jūs neprivalote būti technologinis vėpla, kad suprastumėte, jog dešimtims superkompiuterių, tikrinančių milijardus raktų per sekundę, milijardus metų, norint nugriauti tokio tipo šifravimą brutalia jėga. Daugiau apie tai, kaip veikia šifravimas, skaitykite čia.

Nenorite nieko bendro su VPN, turinčiu „WebRTC“ nuotėkį, kenkėjiškų programų užkrėstais diegimo failais ar silpna registravimo politika. Remiantis mūsų bandymais, „ExpressVPN“ yra švarus kaip švilpukas ir gali pasigirti tokia griežta netaikymo politika, kokią rasite.

Naujokai VPN lingo, neprisijungimas reiškia, kad jie netvarko įrašų jūsų naudojimosi jų paslauga. Patikėkite ar ne, kai kurios įmonės tai daro. Tos įmonės nėra mūsų sąraše.

Ieškai paslaugos, leidžiančios be vargo kankintis ir pasiekti „Kodi“ ir „Netflix“ bet kur? Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl kai kurie žmonės naudojasi VPN paslauga ir „ExpressVPN“ patikrina.

Kaina ir likusi dalis

Geriausia tai, kad gausite visas šias pavyzdines funkcijas, ir vis tiek galėsite mėgautis viena greičiausių VPN patirtimi. Vienintelis nititas, kurį mes pasirinkome, yra „ExpressVPN“, kuris yra šiek tiek didesnis už kainą - nuo 6,67 USD iki 12,95 USD per mėnesį, atsižvelgiant į sutarties trukmę ir specialius pasiūlymus, kuriuos jie gali naudoti..

Svarbu klientų aptarnavimas. Pateikėme keletą klausimų, kad išbandytume gerą „ExpressVPN“ personalo reputaciją.

Trumpai tariant, jiems sekėsi tikrai gerai.

Nors mes nerekomenduojame perparduoti vaikų koledžo fondo, kad gautumėte šią VPN paslaugą, tai nebūtinai padarys jus blogu žmogumi.

4. VyPrVPN - ketvirtasis pasirinkimas, bet vis dar gana geras

„Greita, puiki kaina, mažiau vietų“

Vypr VPN

GERIAUSIA KAINA
DAUGIAU IPS, KURIUOSE JUNGTIS
GREITAI

Tiesa pasakius, jei mes pasirinkote, mes to nepadarysime dideliais būdais VyprVPN vietoj mūsų rekomendacijos Nr. 1. Tai puiku, bet kažkas turi būti antras ir dauguma dalykų, kuriuos turime pasakyti apie šią kompaniją, yra teigiami..

Nors 94 šalių serverių lygis yra žemesnis nei 3-asis, „VyPrVPN“ gali pasigirti 70 šalių, kuris nėra sugniuždytas.

Neribota reiškia neribotą

Tačiau tai, kas mums labai patinka, yra neribotas šios paslaugos transliacijos aspektas, o tai reiškia, kad galite tiesiogine prasme palaikykite internetą 24 valandas per parą visą likusį gyvenimą, jei norite, niekada nepateks į pralaidumo ar našumo apribojimą. Ne visos VPN paslaugos gali pareikšti šį teiginį.

Saugumas yra svarbus VPN žaidime. Be to, nėra prasmės pirkti šios paslaugos. „VyPrVPN“ valdo ir prižiūri visus jų serverius vidinis. Tai reiškia, kad mažiau galimybių jūsų asmeniniams duomenims pamatyti dienos šviesą dėl netinkamo elgesio.

„Torrentai“, „Kodi“ ir „Netflix“

„VyPrVPN“ techniškai veikia su „torrenting“, „Kodi“ ir „Netflix“, nors ne visada prisiekinėdamas ir mėtydamas dalykus. Torrentai yra leidžiami, bet nėra skatinami ir jūsų kankinanti veikla gali būti užregistruota.

„Kodi“ veikia gerai, tačiau jį reikia nustatyti rankiniu būdu. Dėl „Netflix“ karo su VPN, vis sunkiau rasti serverį, kuris patikimai veiktų su šia paslauga..

Jokio rizikos tyrimo

Kaip ir „NordVPN“, „VyprVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei dar nesinaudojote tuo, tai reiškia labai daug, nes tai yra jūsų pabėgimo planas tuo atveju, jei staiga susinervinsite ir nuspręsite daugiau niekada nenaudoti interneto.

Nauji „VyprVPN“ klientai gauna 50% kainos sumažinimas kaip ačiū įmonei už tai, kad išbandėte jų paslaugą. Nors ir greitai, tikriausiai labiausiai išsiskiria jų visiškas atsidavimas saugoti jūsų asmeninius duomenis.

5. Grynas VPN

„Tvirtas pasirinkimas, bet šiek tiek pasitraukite“

Grynas VPN logotipas

BRANGESNIS
NENUMATYMAI greitis
DAUGIAU IPS

Mūsų mąstymu, jūs tikrai neturėtumėte prisijungti prie interneto be VPN, tačiau realybė yra ta, kad centai gali būti menki ir net palyginti nedidelės „NordVPN“ ir „ExpressVPN“ išlaidos gali praleisti maistą.

Tiems, kurie turi griežtą biudžetą, siūlome „PureVPN“ jūsų apsvarstyti.

Kai kaina yra didelis pasiūlymas

Esmė ta, kad jūs gaunate daugumą geriausių šunų funkcijų, pavyzdžiui, pinigų grąžinimo garantiją, visiškai tinkamą palaikymą ir visą anonimiškumą bei privatumą, kurio tikitės iš viršutinės lentynos VPN, tačiau už mažesnę kainą.

Dabar nesiruošime sėdėti tvirtindami, kad „PureVPN“ kokybė yra beveik tokia pati kaip dviejų ankstesnių pasirinkimų, nes jos nėra, tačiau paslauga yra visiškai puiki, jei jums reikia kontroliuoti išlaidas.

Pirmas dalykas, kurį greičiausiai pastebėsite nusileidę „PureVPN“ svetainėje, yra tai, kad atrodo, kad jie turi daugybę funkcijų. Tu teisus. Jie daro.

Daugybė funkcijų

Mes kalbame apie apsaugos nuo kenkėjiškų programų ir virusų programinę įrangą, skelbimų blokavimą, įsibrovimų aptikimą ir prevenciją, programų filtravimą ir sąrašas tęsiamas. Jūs nerasite tokio saugumo rafinuotumo lygio su kitomis panašiomis kainomis teikiamomis paslaugomis.

Prie to pridėkite tvirtą „ne sesijos registravimo“ politiką ir tai, kas gali būti paprasčiausia vartotojo sąsaja pramonėje, ir jūs turite velniškai puikų pasirinkimą australams, kurie žino, kad jiems reikia VPN, bet taip pat reikia išsaugoti dolerį ar du..

Torrenting ir tt.

Jei kankina jūsų tikslas su VPN, čia nieko nematyti. „PureVPN“ blokuoja visus srautus nuo to, ką galime pasakyti. Kaip ir dauguma kitų VPN paslaugų, tikėkitės, kad turėsite problemų patikimai pasiekti JAV „Netflix“ iš savo serverių. Vis dėlto, jei esate „Kodi“, „PureVPN“ siūlo oficialų priedą, kuris palengvina jo naudojimą.

6. Privati ​​interneto prieiga

„Pigiai, greitai ir lėtai“

privatumo interneto prieiga

BRANGESNIS
NENUMATYMAI greitis
DAUGIAU IPS

Kai kalbama apie australams teikiamas kokybiškas VPN paslaugas, privati ​​interneto prieiga (VIP) yra tinkama pakuotės viduryje. Tai reiškia, kad yra šiek tiek gero, truputį nelabai gero, ir jūs visa tai gausite už gana padorią kainą.

Vienas įdomių šios VPN paslaugos aspektų yra tas, kad galite noriai nuspręsti sumažinti savo ryšio šifravimo lygį mainais į didesnį naršymo greitį. Paviršiuje gali atrodyti, kad toks pasirinkimas būtų taikomas tik tiems, kurie kaip vaikas praryjo per daug dažų drožlių.

Bet laikykis!

Norite mažiau Šifravimo?

Tarkime, jūs žinote, kad esate santykinai saugiame tinkle, ir suprantate, kad jei pereisite prie 128 bitų šifravimo (nuo 256 bitų šifravimo), jums vis tiek suteikiama kieta šifravimo apsauga..

Jūsų įgytas greitis gali būti to vertas.

Nors VIP nėra pilna serverių, jie apima tik 28 šalis. Nuostabus. Esmė - jei nesate vienoje iš tų šalių, tikėtis į vėžlius panašaus ryšio greičio net jei visiškai panaikinote šifravimą (aišku, mes to nesiūlome).

Čia yra jaudinanti dalis, jei jums patinka pigumas. Priklausomai nuo sutarties trukmės ir kitų pasirinktų variantų, jūsų šio VPN mėnesio įmoka greičiausiai kris nuo 3 iki 7 USD per mėnesį..

„Netflix“, „Torrents“ ir „Kodi“

Daugelis iš jūsų užduodamų klausimų yra tai, ar VIP veikia su šių rūšių paslaugomis. Galite pašalinti „Netflix“ iš sąrašo, nes 2019 m. Nė vienas VPN patikimai neveikia su šia paslauga. Jums gali pasisekti ir rasti bendradarbiaujantį serverį dabar, ir viskas. Be to, ši VPN paslauga gana palaiko kankinimus ir gerai veikia su „Kodi“.

Kai kurie rimti trūkumai

VIP yra JAV, o tai yra rimtas privatumo trūkumas (skaitykite apie „5 akis“). Kitas trūkumas, kurį verta paminėti, yra tai, kad nėra tiesioginio pokalbio funkcijos.

Sooo ... Nebloga paslauga, bet ne viena, mes galime sukelti daug entuziazmo.

7. Pasitikėjimas.Zona

„Greiti… ir maži“

Geriausias „VPN Australia Australia 2020“

BRANGESNIS
NENUMATYMAI greitis
DAUGIAU IPS

Kartais dydis neturi jokios reikšmės, bet kartais tai daro.

„Trust.Zone“ VPN paslauga yra labai naudinga. Vienas dalykas, kurio nėra, yra serverių skaičius ir vieta. Mes kalbame apie silpną 135 variantą 31 šalyje. Esmė ta, kad kad ir koks greitas ryšio greitis būtų, įmonė nepalyginamai palieka pėdsaką, kurį įmonės palieka mūsų sąrašo viršuje.

Slaptas greitas greitis

Jei nutiksite šalyje, esančioje netoli vieno iš jų serverių, greičiausiai turėsite didelį ryšio greitį. Apskritai, „Trust.Zone“ buvo antras greičiausias iš tirtų. Tai nėra mažas pasiekimas.

Aukščiausio lygio saugumas

Kitas ženklas jų naudai yra atsidavimas saugumui. Įsikūręs egzotiškame atogrąžų Seišelių stebuklų krašte, PIA linkęs nusileisti į veidą, kai paprašyta perduoti vartotojo duomenis vyriausybėms, mėgstančioms prašyti tokio dalyko. Mes kalbame apie įprastus įtariamuosius: JAV, JK, Australija ... jums kyla idėja.

Jei esate linkę kankintis, ši VPN paslauga neturi jokių apribojimų. Pasiruošę „Netflix“ ir atšalę žemėje po žeme? Meh, tai gali jums tikti, bet gali ne. Mums pavyko išvengti geografinių apribojimų tik trijuose iš septynių bandytų serverių, todėl mes jų atsisakėme.

Šis taip pat yra vienas iš jūsų geriausios lažybos, jei jums patinka naudotis „Kodi“.

Dėl griežtų šifravimo standartų ir žemos kainos diapazono VIP yra puikus pasirinkimas - jei atsitiktų vienas iš laimingųjų, esančių šalia serverio.

8. Slėpk mano užpakalį

„Linksmas vardas, supuvusi paslauga“

hmaMes norime, kad „Slėpti mano užpakalį“ būtų vienas didelis pokštas. Atsiprašau. Taip nėra. Ši paslauga iš tikrųjų egzistuoja ir apmokestina žmones už tai, kad jie patys naudojasi savo nekompetencijos ir kaukolės modeliais.

Jei Australijoje būtų kategorija, kuriai mažiausiai rekomenduojamos VPT paslaugos, „Hide My Ass“ (HMA) atliktų švarius aukso, sidabro ir bronzos medalius..

Sakykime tai kuo aiškiau. HMA yra baisi tarnyba kiekviename lygmenyje, kuri reiškia bet ką. Mes rekomenduotume jums amžinai prisiekti internetą ir visas susijusias technologijas, persikelti į „Outback“ ir prisijungti prie aborigenų genties prieš prisijungiant prie šio VPN.

Rimtai. Tai labai blogai.

Nors mūsų HMA testas staiga baigėsi, jis nebuvo pakankamai greitas. Visą savaitę praleidome bandydami prisijungti prie „Netflix“ ir kankintis - jokios sėkmės. Tai ne tik paleidžiama atsitiktinai ir dažnai iš mūsų ryšio.

Kai bandėme skambinti palaikymo tarnybai, neatsakyta į el. Laišką, pokalbių sesiją, telefono skambutį ar dūmų signalą.

Galiausiai jie tiesiog išjungė sąskaitą be jokio perspėjimo. Pridėkite šį netinkamumo paradą tuo, kad jungčių greitis yra lėtas arba visai neegzistuojantis, žinoma, kad jie taupo žurnalų seansus ir bendradarbiauja su teisėsauga, o jūs turite tikrai blogos paslaugos aprašą.

Ar mes rekomenduojame HMA? Jūs išsiaiškinsite.

Mes išbandėme VPN ir kaip tai padarėme

Galima įsigyti šimtus VPN produktų, tačiau, mūsų manymu, išbandyti verta tik apie dvi dešimtis. Remdamiesi internetinėmis nuotaikomis ir savo pramonės patirtimi, mes priėmėme pirminį sprendimą dėl to, kurie padarė pradinį sumažinimą.

Kitas buvo kruopštus testavimo procesas, kuris vyko maždaug taip:

 • Jungtis.

  Pirkite programinę įrangą

  Mes iš tikrųjų prisijungėme prie interneto ir nusipirkome produktą už visą kainą iš pardavėjo, įdėjome jį į savo atsarginį nešiojamąjį kompiuterį ir savaitę išbandėme..

 • Jungtis.

  Greičio testas

  Pasirinkite septynias skirtingas atsitiktines geografines vietas. Išbandytas kiekvienas VPN kandidatas iš šių vietų.

 • Jungtis.

  Patikrinkite, ar nėra nutekėjimų

  Yra keli nutekėjimo šaltiniai („WebRTC“ ir kt.), Kurie akimirksniu gali sunaikinti jūsų privatumą ir anonimiškumą ir yra blogos VPN paslaugos požymis..

 • Jungtis.

  Geo suderinamumas

  Galimybė torrent ir apeiti „Netflix“ / „Kodi“ geografinius apribojimus yra viena iš priežasčių, kodėl VPN yra populiarūs. Įvertinome šias savybes.

 • Jungtis.

  Lengvas naudojimas

  Patikrinta, ar draugiška buvo vartotojo sąsaja ir ar reaguoja į klientų aptarnavimą.

 • Jungtis.

  Kaina prieš vertę

  nes ne visi turime aukso grynuolius ir „Bitcoin“, kurie krinta iš mūsų kišenių.

 • Jungtis.

  Privatumo / saugumo ypatybės

  VPN raison d'être.

Nors bandymai tęsiami, 2019 m įvertinome 20 geriausių paslaugų. Tikrinta aplinka kompiuterio ir operacinės sistemos atžvilgiu buvo ta pati, kad būtų gautas sąžiningas rezultatas.

Tik tuo atveju, jei mes to nepadarėme pakankamai aiškiai, nesiimame paskatų - nei finansinių, nei kitokių - teikdami rekomendacijas šiame puslapyje. Tai yra mūsų pačių nuomonė, susidariusi per prakaitą ir daug laiko praleidžiant pirštais klaviatūra.

„Taigi, jūs, vaikinai, nusipirkote ir sumokėjote už 20 VPN prenumeratų ?!“

Akivaizdu, kad atsakymas į šį klausimą yra taip. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į mūsų bandymo laikotarpio ir daugelio paslaugų siūlomo nemokamo bandomojo laikotarpio panašumą. Nagi, tu nepagalvojai ...?

Čia dirbame stichiškai, o mūsų kvietimas buvo didesnis nei buvimas tik dar viena aussiečių krūva, turinčia per daug VPN prenumeratų..

Dažnai užduodami klausimai

vaizdas, kuriame užšifruotas VPN tunelisKas yra VPN ir kaip jis veikia?

Užšifruotas ryšys tarp jūsų kompiuterio ir interneto.

Atskirdamas nuo savo IPT, VPT nukreipia jūsų internetinės veiklos sugeneruotus duomenis per kitą serverį, taip paslėpdamas faktinę buvimo vietą, priskirdamas kitą IP adresą. Be to, duomenys yra užšifruoti, kad įsilaužėliai jų nematytų.

VPT suteikia daug aukštesnį privatumo ir anonimiškumo lygį, nei pasiekiama per jūsų IPT. Dauguma VPN paslaugų sukuria atvirojo kodo protokolus, tokius kaip Open VPN.

Kaip tai veikia

Nors jūsų galva gali nugrimzti, jei turėtumėte nuo pat pradžių užmegzti veikiantį VPN ryšį, jo naudojimas nėra sudėtingas.

 1. Atsisiųskite VPN programinę įrangą ir įdiekite ją į savo įrenginį.
 2. Pradėkite naršymo sesiją atidarydami programinę įrangą.
 3. Jūsų duomenys užšifruojami prieš išeinant iš kompiuterio.
 4. Užšifravę, jūsų duomenys patenka į VPN serverį.
 5. Perėję per VPN serverį, jūsų duomenys (vis dar užšifruoti) nukreipiami į jūsų internetinę paskirtį - pavyzdžiui, banko svetainę ar mėgstamą socialinės žiniasklaidos puslapį..
 6. Internetinio tikslo požiūriu atrodo, kad duomenys gauti iš VPN serverio.

Didelė viso to priežastis yra tai, kad šifravimo protokolo dėka perduoti duomenys (pvz., Kreditinės kortelės ar socialinio draudimo numeriai) yra neįskaitomi visiems, kuriems pavyksta nulaužti sistemą ir pasižvalgyti.

Galvokite apie VPN ryšį kaip apie saugų tunelį, per kurį galėtų keliauti visa su internetine sesija susijusi informacija, saugiai paslėptą nuo išorinio pasaulio..

Kokie yra VPN naudojimo pranašumai?

Pasiekite visiškai naują internetinio saugumo ir privatumo lygį.

Dėl šifravimo, naudojant VPN labai sumažėja tikimybė, kad jūsų duomenys bus pavogti ir parduoti „Dark Web“ ar reklamuotojams be jūsų sutikimo. Be to, jūsų IP adresas atrodo taip, kad jūs prisijungiate prie interneto iš fizinės VPN serverio vietos, sukurdami anonimiškumo lygį, neprilygstantį tradiciniam IPT..

Ar teisėta naudoti VPN Australijoje?? Australijos internetinis privatumo profilis

Šiuo metu teisėta, tačiau naujausi įstatymai gali būti slidūs.

Daugelyje Vakarų šalių, įskaitant Australiją, leidžiama nevaržomai naudotis VPN paslaugomis. Tačiau pagal 2015 m. Įstatymą buvo leista tiems, kurie turi pažeidžiamų autorių teisių, gali gauti federalinio teismo nutartį užblokuoti jį šalyje..

Iki šiol nebuvo imtasi jokių teisinių veiksmų prieš VPT. Daugelis australų naudoja tokio tipo paslaugas norėdami apeiti vyriausybės pastangas sureguliuoti turinį.

Peržiūrėkite mūsų sąrašą šalių, kurios uždraudė naudoti VPN.

Kuris VPT leidžia man transliuoti „Netflix“?

Atsargiai rinkitės paslaugą, jei norite amerikietiško „Netflix“.

Ne paslaptis, kad likęs pasaulis geidžia po amerikietiškos „Netflix“ versijos. Tam yra trys priežastys: pasirinkimai, pasirinkimai, pasirinkimai. Srautinės transliacijos milžinas siūlo skirtingus pasirinkimus įvairiose pasaulio vietose ir, jei dėl apgaulingo atsitiktinumo atsiduriate netinkamoje vietoje, jums nesiseka, nebent ...

Atspėjai. Pasirinkę VPN, esantį išaukštintame laisvųjų ir narsiųjų namų krašte, galite suklaidinti „Big Brother Netflix“ galvodami, kad esate vilnos spalvos jankai, ir rinktis iš VISO katalogo. Atminkite, kad „Netflix“ eina į kryžiaus žygį, kad užkirstų kelią visiems VPT atrakinti savo paslaugas.

Čia pateikiame geriausius „Netflix“ VPN, ty tuos, kurie veikia beveik visose šalyse ir beveik visose svetainėse..

Ar VPT stebi, ką darau internete, ir saugo žurnalų failus? vpn registravimo politikos rezultatų lentelė

Atsižvelgiant į tai, kuria paslauga naudojatės, atsakymas abiem yra gana įmanomas.

Stebėdami savo internetinę veiklą ir išsaugodami tą patį dokumentą turinčius žurnalo failus, atrodo, prieštaraujate visai VPN naudojimo priežastis, nepadarykite klaidos, kad daugybė tarnybų užsiima šia praktika.

Nors norint pašalinti triktis ir tinkamai administruoti abonementus, reikia kai kurių duomenų registravimo, daugelis populiariausių paslaugų yra artimos privatumo pažeidimo koncepcijai..

Galbūt jums bus įdomu perskaityti mūsų straipsnį apie tai, kurie VPT nestebi internetinės veiklos ar neprisijungia prie identifikavimo informacijos.

Ar saugu naudoti VPN?

Geri VPT - tikrai. Blogi VPN - ne taip jau ir mažai.

„Torrenting“, kitaip žinomas kaip „peer-to-peer“ (P2P) failų dalijimasis, yra laukiniai interneto vakarai. Niekur internete nėra labiau linkę pasiimti viruso ar kenkėjiškos programos ar suklupti teisėsaugos pareigūnui, skelbiančiam kaip Johnny autorių teisių pažeidėją..

Jei atrodo, kad gali būti gera mintis pasinaudoti VPN prieš išvykstant į vieną iš šių paminklų, mes čia norime pasakyti, kad yra protingas sprendimas.

Nesvarbu, ar norite apeiti įvairius vyriausybės cenzūros bandymus, ar atsisiųsti piratinį mėgstamo filmo failą („Eik, 2020 m., Nėra prasmės apsimesti, kad jo nėra.“), Pasirinkti kokybišką VPT turėtų būti privaloma. Kaip tu zinai kuri?

Šis straipsnis atskleidžia keturis geriausius kankinamų VPT, kuriuos galėjome rasti.

Ar galite nustatyti VPN maršrutizatoriuje?? vaizdo maršrutizatoriaus sąrankos vaizdas

Padarykite visą „Wi-Fi“ ryšį privatų.

Naudoti VPN paslaugą pagrindiniame interneto įrenginyje yra gerai, tačiau ji gali būti dar geresnė, kai nustatote ją paleisti per maršrutizatorių ir privatizuoti visą „Wi-Fi“ tinklą. Yra Kalėdų senelis ir taip, jūs galite tai padaryti.

Čia yra Keletas maršrutizatoriaus pagrįstų VPN paslaugų pranašumų kurie viršija sustiprintą saugumą ir privatumą, kurį jau suteikia tradicingesnė sąranka.

 1. Visą laiką palaikykite aktyvų VPN ryšį
 2. Prijunkite kelis įrenginius prie vienos paskyros
 3. Perduokite platesnį, saugesnį tinklą per savo buitį

Pasirinkimas ir VPN maršrutizatoriaus nustatymas peržengia šio straipsnio taikymo sritį, tačiau mokymų „Google“ yra gausu.

Ar galite nustatyti VPN žaidimų konsolėje ar „Smart TV“??

Jei VPT, pirmiausia išeikite iš maršrutizatoriaus.

Iš tikrųjų yra keletas skirtingų būdų, kaip odą paglostyti. Pirmiausia atsisiųskite ir įdiekite VPN programą tiesiai į savo išmanųjį televizorių, nors ne visi turi šią galimybę. Kitas būdas tai padaryti būtų paleisti VPN ryšį per namų maršrutizatorių (žr. Ankstesnį klausimą).

Kadangi jūsų žaidimų pultas ar išmanioji televizija paima interneto signalą iš namų tinklo, juos apsaugotų jūsų sukurtas VPN-maršrutizatorius.

Koks yra geriausias nemokamas Australijos VPN?

Mokama VPN paslauga visada yra geresnė, tačiau yra ir nemokamų variantų.

Gal esate girdėję seną posakį: „Jei produktas yra nemokamas, JŪS esate produktas.

Esmė ta, kad kelios įmonės formuojasi iš geriausio generalinio direktoriaus širdies ir įsipareigoja teikti pasaulinės klasės paslaugas / gaminius bet kada ir nemokamai. Turėtumėte suprasti, kad jei VPN paslauga atrodo nemokama, tai tiesiog reiškia, kad jie užsidirba pinigus netradicinėmis priemonėmis, tokiomis kaip:

 1. Suteikite minimalią paslaugą nemokamai, tačiau paspauskite perpardavimais, kad pašalintumėte greičio ar pralaidumo apribojimus, kurie užkerta kelią naudingumui..
 2. Duomenų rinkimas / pardavimas reklamuotojams ar „Dark Web“.
 3. Parduokite skelbimus, kurie užpildo kiekvieną ekrano kampą.

Nors galite manyti, kad kažką gaunate nemokamai, jūs dar ne. Tai, kokiu būdu galiausiai sumokėsite, gali būti ne visai aiški, tačiau galiausiai ji atliks savo ranką.

Vis dar pasiryžę rasti nemokamos kokybės VPN paslaugą?

Perskaitykite mūsų straipsnį apie geriausias jūsų nemokamas galimybes.

Koks greičiausias VPN? Geriausias „VPN Australia Australia 2020“

Šifravimas sulėtina VPN.

Gal net negalvojote apie tai, tačiau kiekvieno duomenų, perduodamų per jūsų interneto ryšį, šifravimo procesas sulėtėja. Tai yra problema, su kuria susiduria kiekviena VPN tarnyba ir kuri nuolat kovoja, kad ją įveiktų.

Jei šifravimas yra ypač stiprus, greitis yra lėtas. Jei greitis didelis, šifravimas silpnas.

Tačiau kelioms tarnyboms pavyko įveikti šią problemą ir išlaikyti pastovų greitą ryšio greitį ir hermetišką saugumą.

Nesvarbu, kas vertina reitingą, „NordVPN“ paprastai siekia rekomendacijų viršuje ar šalia jo, kai kalbama apie greitį.

Perskaitykite mūsų „NordVPN“ apžvalgą, jei praleisite ją pirmą kartą.

Kiek kainuoja VPN?

Daugiau nei lazda gumos, mažiau nei „Ferrari“.

Pabaigsime pauzę. Didesnėje dalykų schemoje jie nėra tokie brangūs. Labiausiai teisėtos VPN paslaugos uždirbs nuo 2 USD iki 10 USD per mėnesį. Atminkite, kad tai paslauga, kurią naudojate kartu su savo IPT, o ne vietoj jo.

Tarp dviejų turėtumėte būti ne daugiau kaip 20 USD per mėnesį.

Panašu, kad privatumo internete išsaugojimas ir jūsų asmeninių duomenų pagrobimas ir pardavimas didžiausio kainą pasiūliusiam asmeniui yra gana geras sandoris.

Ar yra kokių nors pavojų naudojant VPN??

Jie nesikandžioja, jei to jūs ir klausiate.

Vienintelis reali rizika, susijusi su VPN naudojimu, yra tai, jei pasirinksite skendinčią paslaugą kuri diegia kenkėjiškas programas jūsų kompiuteryje arba renka jūsų asmeninius duomenis ar finansinę informaciją, kad galėtų jas parduoti. Tai yra labai realus pavojus, kurį dažniausiai sukelia nemokamos paslaugos.

Štai kodėl jūs TIKRAI turėtumėte iš anksto ištirti (pvz., Skaityti šį puslapį - geras darbas), kad pašalintumėte blogus veikėjus.

Tik šiek tiek kruopštaus jūsų rūpestingumo gali neleisti prisijungti prie vieno iš šių juokdarių. Tie, kurie daro blogus dalykus, turi daugybę nepatenkintų buvusių klientų, nebijančių prisijungti prie interneto ir viską papasakoti apie savo blogą patirtį.

Šis mūsų parašytas straipsnis padės jums greitai sužinoti apie silpnąsias vietas, kurias gali bandyti išnaudoti VPN paslaugos.

Ar VPT gali padaryti mano internetą greitesnį??

Nebent fiziniai įstatymai bus panaikinti.

Kaip minėta anksčiau, šifravimo procesas, leidžiantis VPN padaryti saugesnį jūsų naršymą, nieko nepadeda padidinti interneto ryšio greitį. Tiesą sakant, išskyrus labai nedaug paslaugų teikėjų, VPN pridėjimas prie rinkinio turi lėtėjantį poveikį.

Norėdami gauti greitesnį interneto ryšį, turėtumėte ieškoti sprendimų su savo IPT.

Perskaitykite mūsų vadovą, kaip paspartinti interneto ryšį, naudodamiesi keliais patarimais ir patarimais.

Ar galima užblokuoti VPN?? šalių, kuriose vpns yra uždraustos ar nelegalios, sąrašas

Ar saulė kyla rytuose? Taip.

Deja, jūsų VPN paslauga gali būti užblokuota tiek IPT lygiu, tiek naudojant DNS maršrutizatorių. Paprastai VPN blokavimas yra susijęs su didelėmis paranoidinėmis kompiuterių saugumo organizacijomis arba vyriausybėmis, dalyvaujančiomis interneto cenzūroje.

Tai galima padaryti keliais skirtingais būdais.

 1. IP adresų, susietų su populiariomis VPN paslaugomis, blokavimas. Kai kurios vyriausybės nusprendžia blokuoti visus IP adresus, kurių kilmės šalis yra už šalies ribų.
 2. Blokuojami prievadai, palaikantys įprastus VPN tuneliavimo protokolus.

Geros žinios yra tai, kad nėra tobulo būdo visam laikui blokuoti visas VPN paslaugas. Tai sklandus žaidimas, kuriame taisyklės nuolat keičiasi. Jei pastebite, kad jūsų VPN ryšys nuolat puolamas, yra ir kitų būdų, kaip paslėpti jūsų IP adresą.

Norite išmokti paslėpti savo IP adresą (tai iš tikrųjų gana paprasta). Peržiūrėkite šį straipsnį ir sužinokite, kaip tai padaryti.

Ar jus galima sekti, jei naudojate VPN?

Nieko nėra patikima.

Nors tinkamai veikianti VPN paslauga sunkiau sekama, būkite tikri, kad nėra jokios technologijos garantijos, leidžiančios padaryti jus nematomus. Čia yra tik keletas galimybių:

 1. Jūsų VPN nutekina tikrąjį IP
 2. Jūsų VPN serveris nulaužtas
 3. Jūsų VPN tarnyba jūsų kompiuteryje įdiegia kenkėjiškas programas
 4. Protingi įsilaužėliai gali jus rasti kitais būdais nei IP adresas
 5. Yra daug, DAUG kitų ...

Esmė ta, kad VPT teikia daugiau anonimiškumo ir saugesnių duomenų, tačiau šioje žemėje nėra vyro, moters ar vaiko, gali užtikrintai pažadėti, kad niekada nebūsi sekamas naudojant VPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me