Ako sa pozerať na HBO v Austrálii

HBO je zábavným a kultúrnym fenoménom v Spojených štátoch a mnohých ďalších krajinách už celé desaťročia. V súčasnej dobe viac ako 100 miliónov predplatiteľov po celom svete, je to ďaleko od 365 účastníkov, ktorí mali v okolí Pennsylvánie, keď debutovali v roku 1972.


Počas prvých rokov bol rast pomalý. Na rast HBO nebola potrebná infraštruktúra. Zároveň čelili určitej opozícii zo strany veľkých televíznych sietí zo strachu, že kábel by okradol publikum a ukradol príjmy. Koncom 70. a začiatkom 80. rokov však došlo k niekoľkým zlepšeniam v oblasti infraštruktúry, ako aj k zmenám v súdnych sporoch, ktoré uprednostňovali káblovú televíziu a HBO..

Logo HBODo roku 1982 mala spoločnosť HBO 8,9 milióna predplatiteľov, tržby vo výške 440 miliónov dolárov a zisk vo výške 100 miliónov dolárov. V roku 1983 tento počet vzrástol na 13,4 milióna predplatiteľov. To bolo v tomto okamihu, keď sa spoločnosť HBO začala zaoberať tvorbou originálnych komediálnych programov. Koncom 80. a začiatkom 90. rokov sa zdalo, že HBO stráca časť svojho vplyvu. Bolo to čiastočne kvôli popularite požičiavania domácich filmov.

HBO reagovala množstvom stratégií a agresívnych reklamných kampaní. Hľadali licenciu na športové programovanie. a do roku 1993 ich účastnícka základňa zasiahla 24,7 milióna.

Streamovanie HBO

Streamovanie na HBO je teraz realitou. Ich služby HBO Go a HBO Now sú neuveriteľne populárne. HBO-Now umožňuje každému, kto má pripojenie na internet, prihlásiť sa na túto prémiovú službu a vychutnať si obsah HBO.

Logo HBO GODobrá vec je, že HBO-Now má takmer všetko programovanie, ktoré dostane jedinec, ktorý by sa prihlásil na odber káblového kanála. To znamená, že si budete môcť vychutnať programy ako True Blood, True Detective, Game of Thrones a ďalšie.

To všetko znie skvele pokiaľ žijete v Spojených štátoch. Ak ste mimo USA, napríklad v Austrálii, neexistuje žiadny priamy spôsob, ako sledovať tento obsah. Nedávajte do zúfalstva. Pripravte sa, pretože v tejto príručke sa pozrieme na spôsoby, ako obísť geografické blokovanie, aby ste si mohli túto HBO vychutnať v Austrálii..

�� TL; DR - Ak chcete krátku a sladkú verziu tohto. Odporúčame sa pozrieť na SurfShark. Tento nováčik v priestore VPN poskytuje žiariace rýchle rýchlosti a streamingové služby nielen pre Netflix, ale aj pre HBO, Hulu, Amazon Prime a asi 12 ďalších zásuviek.. Navštívte Surfshark alebo si prečítajte našu recenziu. ��

Ako streamovať HBO v Austrálii

Môžete si myslieť sami na seba, neznie to príliš ako proxy? Medzi nimi existujú určité podobnosti. Jedným z hlavných rozdielov je to, že s tunelom VPN je váš pripojenie je šifrované. To znamená, že nikto nemôže zachytávať informácie, ktoré posielate tam a späť. Tunel VPN je bezpečnejší, ponúka vyššiu rýchlosť a dosahuje lepšie výsledky.

Sieť VPN vám umožňuje vytvoriť bezpečné spojenie medzi vašim zariadením a inou sieťou prostredníctvom internetu.

V podstate vám umožňuje prehliadať internet pomocou siete servera, ktorý je v inej časti sveta. Ak ste v Austrálii a pokúšate sa získať prístup k obsahu HBO pomocou servera v Spojených štátoch, servery HBO sa domnievajú, že ste v USA, takže získate prístup k obsahu.

Teraz je otázkou, ktorá je najlepší Služba VPN na streamovanie HBO v roku 2020? Tu sú moje návrhy:

1. NordVPN - vysoké rýchlosti, obrovské počty serverov

Spoločnosť NordVPN berie vaše súkromie vážne. V súčasnosti majú po celom svete 5 230 serverov. Všetky ich plány vám umožňujú pripojiť šesť zariadení súčasne. Ak nie ste spokojní s ich produktom, majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pros
 • Viac ako 5 200 serverov
 • Unikátne špecializované servery
 • Umožňuje šesť súčasných pripojení
 • Silný postoj k súkromiu zákazníka
 • Pracuje s HBO a inými službami geografického streamovania obmedzenými na geo
Zápory
 • Nie je možné kúpiť ďalšie simultánne pripojenia

Jednou zo sťažností, ktoré ľudia majú o spoločnosti NordVPN, je ich cena, to znamená, že ich mesačný plán je drahší ako niektoré iné možnosti siete VPN.. Cena bude drasticky lacnejšia za mesiac, čím dlhšie sa zaviažete. Rozdeľuje sa takto:

 • Mesačný plán vás bude stáť 11,95 dolárov mesačne.
 • Ak sa prihlásite na odber na jeden rok, zaplatíte spolu 83,88 dolárov ročne. Každý mesiac sa to rozdelí na 6,99 dolárov.
 • Ak sa prihlásite na odber dvojročného plánu, zaplatíte vopred 95,75 dolárov. To je len o niečo viac, ako platíte za ročný plán. Členenie je 3,99 dolárov mesačne.
 • Ak sa prihlásite na odber trojročného plánu, zaplatíte vopred 107,55 dolárov. Získate tri roky za 2,99 dolárov mesačne.

SmartPlay je jedinečná služba ponúkaná spoločnosťou NordVPN. Uľahčuje vám prístup k geograficky obmedzenému obsahu po celom svete. Kombinuje najlepšie vlastnosti VPN a inteligentného DNS. Vďaka technológii SmartPlay nemusíte premýšľať o žiadnej konfigurácii. Všetko, čo robíte, je pripojenie k serverom NordVPN a vy môžete využívať výhody.

Nakoniec sa spoločnosť NordVPN zaviazala chrániť vaše súkromie. Majú testované a rešpektované žiadne pravidlá týkajúce sa protokolovania. To znamená, že nebudú zaznamenávať žiadne informácie o vás alebo o tom, čo si prezeráte online. Ak chcete získať viac informácií, prečítajte si naše úplné Recenzia NordVPN.

2. Surfshark - vysoké rýchlosti, nízke ceny

Služby HBO môžu byť drahšie a keď musíte používať VPN na prístup k svojim obľúbeným programom, nemusíte utrácať oveľa viac peňazí. Tu prichádza Surfshark. Získajte prístup ku všetkým svojim obľúbeným filmom a reláciám HBO za pár dolárov navyše mesačne, namiesto zdvojnásobenia cenovej značky HBO..

Pros
 • Viac ako 800 serverov
 • Najlepšia cena v priemysle
 • Sídlo spoločnosti je na Britských Panenských ostrovoch
 • Jednoduché použitie
 • Vysoké rýchlosti
 • Pracuje s HBO a inými službami geografického streamovania obmedzenými na geo
Zápory
 • Nováčik a relatívne nepreukázaný
 • Občas pomalá e-mailová podpora

Úspora peňazí nie je jediným dôvodom, prečo používať Surfshark - aj keď pri cene 1,99 dolárov mesačne je to dosť dobrý dôvod na vyskúšanie - služba poskytuje aj rýchlosť a bezpečnosť.

Tiež nie je nič horšie, ako si sadnúť na pohovku, aby ste preposlali celú Entourage, aby vás uvítala správa o obmedzení geo. Rovnako ako ostatné VPN v tomto zozname, Surfshark odblokuje HBO bez obáv.

Nielen to, Surfshark neuchováva žiadne informácie týkajúce sa aktivity, IP adries, mena, umiestnenia, histórie, časových pečiatok, šírky pásma alebo prenosu. Ste skutočne v bezpečí s najlepšími šifrovacími štandardmi v tejto oblasti a kultúrou bez protokolovania.

Ak ste pri oplotení o možnosti dať novému dieťaťu blok, pozrite sa na našu úplnú recenziu Surfshark a poskytnite si trochu viac informácií..

3. ExpressVPN - najrýchlejšia spoľahlivá sieť VPN

ExpressVPN si vytvoril meno ako jedna z najlepších VPN služieb na tejto planéte. Sú známe tým, že sa riadia ochranou súkromia. Došlo k mnohým vysoko známym prípadom, keď sa vlády a iné agentúry pokúsili získať osobné informácie o užívateľoch ExpressVPN. Keďže však tieto informácie neuchovávajú, nenašli sa žiadne informácie.

Pros
 • Jurisdikcia Britských Panenských ostrovov
 • Žiadne záznamy sa neuchovávajú
 • Vysoká rýchlosť so silným šifrovaním
 • Pracuje s HBO a inými službami geografického streamovania obmedzenými na geo
Zápory
 • cena
 • Podporuje iba tri súčasné pripojenia

ExpressVPN má dobrú rýchlosť servera. To platí aj pri diaľkových pripojeniach. Aplikácia ExpressVPN je užívateľsky prívetivá a pracuje na všetkých dostupných platformách silné šifrovanie a skvelé bezpečnostné funkcie.

Podobne ako v prípade NordVPN je ExpressVPN na drahšej strane.

 • Ak platíte mesiac po mesiaci, ExpressVPN vám bude účtovať 12,95 dolárov mesačne.
 • Ak si kúpite šesťmesačný program vopred, zaplatíte ekvivalent 9,99 dolárov mesačne.
 • Ak si kúpite 15-mesačný program, v zásade zaplatíte 6,67 dolárov mesačne.

ExpressVPN ponúka 160 umiestnení VPN serverov v 94 krajinách s viac ako 3 000 VPN servermi po celom svete a ich zákaznícke služby sú na špičkovej úrovni. Ak sa chcete o službe dozvedieť viac, prečítajte si naše plné znenie Recenzia ExpressVPN.

Použite proxy

ako funguje proxyServer proxy funguje ako sprostredkovateľ medzi zariadením a webom. Keď používate server proxy, zdá sa, že žiadosti, ktoré zadávate, prichádzajú z servera proxy. Výhodou servera proxy je to, že môžu ukladať do vyrovnávacej pamäte webové stránky, ktoré boli navštívené v minulosti, a zrýchliť ich tak v budúcnosti..

Proxy vám môže niekedy pomôcť obísť geo blokovanie HBO. Problém je v tom Proxy nie sú v bezpečí. Informácie, ktoré sa prenášajú, nie sú šifrované, takže ich možno zachytiť. Po druhé, veľa proxy serverov, najmä tých, ktorí sú zadarmo, je nasýtených používateľmi. Takže vaša internetová rýchlosť bude pomalá.

Ďalším problémom so serverom proxy je to, že ak používate pripojenia HTTP, vaša skutočná adresa IP môže vidieť osoba alebo inštitúcia, ktorá vlastní server proxy (Prečítajte si viac: Skryť svoju adresu IP).

Použite inteligentný DNS

Ako inteligentný DNS fungujeInteligentný server DNS alebo server proxy DNS nezakryjú vašu adresu IP. však, skryje adresu DNS, ktorú vám pridelil poskytovateľ internetových služieb. Vaša adresa DNS obsahuje informácie, ktoré umožnia iným webom, v tomto prípade HBO, zistiť, kde sa nachádzate na planéte. Inteligentný server DNS nahradí pridelený server DNS tým, ktorý pochádza z miesta, ktoré nemá geografické obmedzenie.

Inteligentný server DNS alebo server proxy DNS zachytí žiadosti o pripojenie a potom z nich odstráni informácie, ktoré môžu byť spojené s miestom, kde sa nachádzate. Potom nahradí odstránené údaje údajmi spojenými s iným geografickým umiestnením.

Podobné ako proxy, inteligentný DNS nepoužíva šifrovanie. Na druhej strane je možné prenášať informácie bez zníženia rýchlosti internetu. Nevýhodou je, že informácie prenášané online sú zraniteľné, pretože neexistuje žiadne šifrovanie spojenia.

Použite TOR

Ako funguje torTor je služba, ktorá skryje vašu IP adresu, keď ste na internete. Vaša online prevádzka sa odrazí medzi množstvom rôznych serverov. Výsledkom je, že vaše digitálne stopy sú skryté. Tor odvádza dobrú prácu pri skrývaní vašej adresy IP a obchádzaní niektorých geografických obmedzení. Keď sa však objavia relé, ktoré používa na odrazenie vašej internetovej komunikácie, ISP ich môže zablokovať. S Torom zažijete a pomalšia rýchlosť internetu.

HBO ukazuje, že môžete sledovať

HBO je domovom niektorých z najpopulárnejších a najvplyvnejších programov v televízii. Vytvorili kultúrny fenomén, ktorý zmenil spôsob, akým ľudia hovoria, interagujú a pozerajú sa na svet. Nasleduje niekoľko z najpopulárnejších programov vydaných touto káblovou sieťou.

Drôt

Táto odvážna policajná dráma skúmala drogovú scénu v Baltimore. Urobilo to tak z pohľadu orgánov činných v trestnom konaní, ako aj u obchodníkov s drogami. Tento program bol meničom hry, pretože jednoducho nepredstavoval orgány činné v trestnom konaní ako dobrých chlapcov alebo predajcov drog ako zločincov. Namiesto toho sa snažil ukázať nuanciu problému zo všetkých hľadísk, vrátane pohľadu na úlohy, ktoré hrajú politici, novinári a komunita v násilí gangov a vojnách gangov. Bola to premyslená séria, ktorá trvala päť sezón a 60 epizód.

Sopranos

Sopranos získal 21 cien Emmy so 111 nomináciami. Toto je jeden z najuznávanejších programov, ktoré spoločnosť HBO vyrobila. Bola to priekopnícka séria, ktorá miešala zložitosť rodinnej interakcie s intenzívnym násilím spojeným s prevádzkovaním trestného činu. Hlavný predstaviteľ show, Tony Soprano, pracoval na vyvážení rodiny, bývaní na predmestí, ochrane svojho manželstva, hity na svojich nepriateľov a úteku pred FBI. Záchvaty paniky ho priviedli k hľadaniu terapie. Toto spolu s jeho vadnou, ale milujúcou povahou urobilo Tonyho Soprana zloduchom, pre ktorého ľudia zakorenili. Finále seriálu tejto televíznej show bolo jednou z naj polarizovanejších v histórii. Prehliadka trvala šesť sezón a mala 86 epizód.

Hra o tróny

Táto rozľahlá séria založená na knihe Pieseň ľadu a ohňa Georga Martina Martina je jednou súčasťou politického riadenia, jednou časťou drakov, jednou časťou fantázie a jednou časťou vojnového eposu. Táto séria má niekoľko opakujúcich sa postáv, pričom všetky sa podieľajú na tom, aby sa uchádzali o Železný trón. Či už je človek fanúšikom fantázie alebo nie, príbeh je lákavý. Je to zložité. A existuje toľko zvratov, že je šokujúce. Hry o trón sú známe aj veľkým množstvom násilia a bezdôvodného sexu. V roku 2020 hra Game of Thrones vstúpila do ôsmej a poslednej sezóny.

Ako spoločnosť HBO obmedzuje ich obsah

Diskutovali sme o tom, ako je obsah geograficky obmedzený. Otázkou však je, ako sa to stane? Má to veľa spoločného s tým, ako zariadenia na pripojenie k internetu navzájom komunikujú.

Aby ste mohli sledovať HBO v Austrálii, musíte prinútiť servery HBO, aby verili, že ste v Spojených štátoch. Ako na to?? Musíte zmeniť svoju IP adresu. Našťastie existuje množstvo nástrojov, ktoré vám umožňujú obísť geo blokovanie HBO a streamovať požadovaný obsah.

Každé zariadenie, ktoré komunikuje s iným zariadením na internete, musí mať IP adresu. Môžete si predstaviť IP adresu, ako je vaša poštová adresa v skutočnom svete. Vaša adresa IP informuje ostatné servery na internete, kam majú byť doručené pakety. Týmito paketmi informácií môžu byť webové stránky alebo relácie vysielané na internete.

Ak sa snažíte pozerať na HBO v Austrálii, serverom HBO sa hovorí, že zo zariadenia mimo USA prichádza žiadosť. Servery HBO reagujú odoslaním chybovej správy namiesto vašich obľúbených relácií HBO.

Prečo HBO obmedzuje streamovanie

Pre obyvateľov USA, ktorí cestujú do zahraničia a ktorí už sú platenými predplatiteľmi služieb HBO Go alebo HBO-Now, môže byť dosť nepríjemné, keď sa pokúsia získať prístup k streamovacej službe v zahraničí a uvedomia si, že nemôžu. Prvá otázka, ktorú si väčšina ľudí kladie, je dôvod?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo HBO bráni medzinárodným divákom v prezeraní ich streamovaného obsahu. Veľa z toho súvisí so zmluvami o televíznej distribúcii v Spojených štátoch. V mnohých prípadoch boli tieto dohody navrhnuté tak, aby umožňovali zobrazovanie obsahu iba americkým divákom v Spojených štátoch. To isté platí o obmedzeniach Netflix.

Rovnako ako u väčšiny vecí sa dôvod, prečo sa to robí, rozpadá na peniaze. Tvorcovia programov chránia finančnú životaschopnosť svojich produktov lepšie ako najlepší domáci bezpečnostný systém, ktorý chráni domov mimoriadne bohatého jednotlivca. Populárna šou môže byť licencovaná odlišne v inej krajine, čím sa zvýšia príjmy, ktoré dostanú tvorcovia programu.

Ďalším dôvodom je to, že ratingový systém v jednej vláde sa môže úplne odlišovať od inej vlády. Program ako Game of Thrones, ktorý je známy pre svoje hrôzostrašné násilie a grafický sexuálny obsah, je v Spojených štátoch prijateľný, ale iné krajiny ho nemusia akceptovať. Ukazuje, že HBO vysielania sú navrhnuté tak, aby vyhovovali usmerneniam vydaným americkými vysielacími agentúrami. Pretože HBO neukazuje svoj obsah v zahraničí, tak nemusíte sa obávať, že sa budete snažiť zapadnúť aj do politík iných krajín.

To, samozrejme, len preto, že politika alebo vláda nepovažuje obsah za vhodný pre svoju krajinu, neznamená to, že si občania nevyvinú chuť do jedla. Internet šíri nápady a kultúry, najmä tie, ktoré sú prezentované v populárnych médiách ako HBO, po celom svete. Takže inde je hlad po tomto obsahu. Okrem toho existuje veľa ľudí, ktorí platili za svoje predplatné doma a chcú ich používať, keď cestujú do zahraničia..

Záverečné myšlienky

HBO vytvára fenomenálny obsah za posledných päť desaťročí. Diváci v Spojených štátoch sa mohli streamovať v sieti HBO, zatiaľ čo ostatní vonku sa snažili nájsť riešenie. Aj keď existuje veľa možností, ako obísť geografické blokovanie, odporúčame vám použiť sieť VPN NordVPN, Surfshark alebo ExpressVPN. Tieto tri služby sú bezpečné, rýchle, spoľahlivé a sú tiež najlepšími VPN pre Netflix.

Ak je váš internet stále príliš pomalý na streamovanie Netflixu, pozrite si naše zhrnutie plánov NBN. Vďaka!

Ako vždy by sme od vás radi počuli. Povedzte nám, čo si myslíte o tejto recenzii, ako aj všetky návrhy, ktoré máte v časti Poznámky.

Najčastejšie otázky

Otázka: Prečo je HBO iba na Foxtel?

A: 1. januára 2017 spoločnosť Foxtel uzavrela dohodu, ktorá jej poskytla rozsiahle práva do knižnice HBO. V dôsledku toho sa Foxtel stal nesporným „domovom HBO“.

Otázka: Koľko stojí streamovanie HBO?

A: HBO-Now stojí 15 dolárov mesačne. Je to samostatné predplatné, ktoré nevyžaduje predplatné HBO. HBO Go je zadarmo, pokiaľ máte predplatné HBO.

Otázka: Aký je rozdiel medzi HBO GO a HBO-Now?

A: Obidve streamingové služby ponúkajú rovnaký obsah. HBO Go je pre jednotlivcov, ktorí majú predplatné káblových HBO. HBO-Now stojí 15 dolárov a je určený pre tých, ktorí nemajú predplatné káblov HBO.

Otázka: Môžem sledovať hru o tróny v HBO-Now?

A: Áno. V HBO sú k dispozícii nové epizódy. Zároveň sa objavia na káblovom kanáli.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me