Ako získať americký Netflix v Austrálii

Netflix má viac ako 158 miliónov predplatiteľov (a počítanie …).  

Toto je pravdepodobne viac ako to, o čom mohli zakladatelia spoločnosti snívať, keď založili spoločnosť ako miesto na zapožičanie videí online už v roku 1998. V tom čase sa Netflix čiastočne preslávil vďaka ponuke spoločnosti neobmedzených DVD, čo by bolo poslal do vášho domu.

odomknúť netflixKeď sa tento nápad prvýkrát objavil na scéne, bol to revolučný. Myšlienka, že nemusíte ísť na trháka na prenájom DVD, zmenila všetko. Američania sa chopili konceptu.

V roku 2002 mal Netflix iba 700 000 predplatiteľov. Do roku 2005 ich predplatné vzrástlo na 3,6 milióna. Netflix a tí, ktorí boli fanúšikmi programu, nepochopili, že v hre je niečo ešte lepšie.

V roku 2007 spoločnosť Netflix spustila funkciu streamovania. Takže ste nemuseli čakať, až DVD dorazí k vám domov. Film podľa vlastného výberu by ste mohli mať na požiadanie. Zakladatelia spoločnosti Netflix uviedli, že majú záujem začať streamovanie oveľa skôr, ale rýchlosť internetu v tom čase neumožňovala. Je to tak – mali pred sebou čas.

S rastúcou popularitou streamovania Netflix sa začala podporovať na herných konzolách, vreckových zariadeniach a televízoroch. Je zaujímavé, že v tom čase boli streamingové služby s Netflixom k dispozícii iba v Spojených štátoch.

To by sa všetko zmenilo v roku 2010, keď Latinská Amerika a Kanada, ako aj Karibik v roku 2011 mali prístup k službe streamovania siete Netflix. V tom istom roku začala spoločnosť Netflix vyrábať svoj vlastný originálny obsah. V roku 2013 debutoval House of Cards. Bol to nesporný zásah.

Vyzeralo to, že Netflix mal jeden úspech za druhým. Stačí sa pozrieť na programy ako:

 • Podivné veci
 • Oranžová je nová čierna
 • Koruna

programovanie netflix

V roku 2012 Netflix urobil chmeľ cez rybník, ktorý sa stal dostupným vo Veľkej Británii. Čoskoro potom, čo sa stal Netflix dostupné na väčšine trhov po celom svete.

Contents

TL; DR – Získajte VPN (Virtual Private Network).

�� TD; LR – Jediným skutočným riešením, ako získať trvalé pracovné riešenie pre prístup k Netflixu, je použitie VPN. Zatiaľ čo niekoľko webových stránok odporúča používať proxy alebo dokonca TOR, nehovoria vám celý príbeh. Server proxy nemá pri šifrovaní a zabezpečení, ktoré poskytuje VPN, pri používaní protokolu TOR úplne zníženú rýchlosť na maximum iba Kb / s..
�� Prosím, PROSÍM, prosím, urobte čokoľvek, vyhnite sa „bezplatným“ VPN. Dokonca aj tie najlepšie bezplatné VPN sú desiatky. Dôrazne vám odporúčame drž sa ďalej od voľných VPN pretože vo všeobecnosti nie sú najlepším riešením pre Netflix. Ich bezpečnostné politiky sú často nepríjemné a môžu spôsobiť, že vaše zariadenie bude náchylné na útoky. Ich rýchlosti sú veľmi pomalé. Majú strašné pravidlá protokolovania, takže monitorujú navštívené stránky a to, čo robíte, keď sú online.

Ak chcete najlepšie VPN, odporúčame niektorú z troch:

 1. Prečítajte si celý náš text Recenzia NordVPN alebo navštívte NordVPN
 2. Pozrite sa na nováčika Surfshark, poskytuje streamingové služby nielen pre Netflix, ale aj pre HBO, Hulu, Amazon Prime a asi 12 ďalších obchodov. Navštívte Surfshark alebo si prečítajte našu recenziu.
 3. Ak sa rozpočet netrápi, choďte s ExpressVPN. Sú o niečo rýchlejší Nord a SurfShark a majú krajšie používateľské rozhranie v mobilných a stolných aplikáciách.

Úprimne povedané, nemôžete pokaziť žiadnu z vyššie uvedených troch služieb VPN. Všetky fungujú zhruba rovnako a umožňujú vám sledovať vaše obľúbené relácie Netflix odkiaľkoľvek v Austrálii.

Potrebujete viac informácií? Pokračujte v čítaní..

US Netflix nie je „celosvetový“ Netflix

Cestovatelia zo Spojených štátov sú často prekvapení, keď sa chcú pozerať na americký netflix v Austrálii a nevidia veľa svojich obľúbených relácií. Dôvodom je to, že americký Netflix v Austrálii je geo zablokovaný.

Iste, budete môcť sledovať Netflix, ale keď ste v Austrálii vám bude chýbať tona obsahu. Môžete tiež získať pomerne veľa obsahu v závislosti od toho, ako sa na to pozeráte.

Netflix Austrália má veľkorysú knižnicu filmov. Austrálčania získajú prístup k pôvodnému obsahu Netflixu. Patria sem televízne programy, filmy, detské programy, dokumentárne filmy a komediálne zľavy.

Ako ďalší bonus majú austrálski používatelia prístup k austrálskym titulom, ktoré americkí diváci nevideli a vo väčšine prípadov o nich nikdy nepočuli. A nakoniec, v niektorých prípadoch sú austrálski diváci schopní vysielať programy, keď prídu nové epizódy, zatiaľ čo predplatitelia v USA musia počkať, kým sa neskončí celá sezóna..

Najväčší rozdiel, ktorý uvidíte, je, keď sa pozriete na licencovaný obsah. Ako príklad, Priatelia, neuveriteľne populárny americký televízny seriál, je k dispozícii na stránkach USA Netflix. Na Netflix v Austrálii sa to však nedá nájsť. To isté platí pre predstavenia ako:

 • Myšlienky zločinca
 • Breaking Bad
 • Chodiaci mŕtvy
 • nadprirodzený

Je pravda, že niektoré z týchto relácií môžete vidieť na konkurenčných platformách streamov. Len nie Netflix. To platí aj v prípade, že sa pozeráte na sledovanie Avengers: Infinity War a Úžasňákovi 2.

  Recenzia VeraCrypt: Vynikajúci softvér na šifrovanie diskov s otvoreným zdrojom

Porovnanie nákladov: Netflix v USA verzus austrálsky Netflix

Zaujímavé je, že Austrálčania za Netflix neplatia oveľa menej ako obyvatelia USA. Austrálski obyvatelia si môžu kúpiť štartovací balík za 9,99 dolárov mesačne. Za 13,99 dolárov mesačne môžu mať streamovanie vo vysokej hĺbke. Za 17,99 dolárov mesačne môžu Austrálčania získať najlepší balíček, ktorý ponúka Netflix v tejto oblasti so všetkými pridanými zvonmi a píšťalkami..

V Spojených štátoch prináša do roku 2020 nárast ceny štandardného balíka Netflix o 18 percent. Bude sa pohybovať od 10,99 dolárov mesačne na 12,99 dolárov mesačne. Prémiový plán vyskočí z 13,99 dolárov mesačne na 15,99 dolárov mesačne. A základný plán sa pohybuje od 7,99 dolárov mesačne do 8,99 dolárov mesačne.

Aby som bol spravodlivý, Netflix usilovne pracuje na tom, aby sa jeho obsah stal globálnym. Do hry však prichádza množstvo problémov. Otázka teda znie, ako môžu Austrálčania, ktorí chcú sledovať US Netflix, získať prístup do americkej knižnice? Existuje niekoľko možností.

Ako sa Netflix Geo-Block obsahu?

Stručne povedané, geografické blokovanie nastane, keď je obsah, ktorý chcete sledovať, blokovaný vo vašej geografickej polohe, podobne ako blokovanie webových stránok. Netflix využíva geografické blokovanie ako spôsob rozdelenia sveta na segmenty trhu. To im umožňuje predávať svoje výrobky za rôzne ceny, čím zvyšujú svoj zisk oproti tomu, že majú po celom svete jednu cenu a jednu politiku.

Netflix nie je jedinou spoločnosťou, ktorá to realizuje. A nie vždy to funguje v prospech USA. Napríklad obyvatelia Spojeného kráľovstva v Spojených štátoch môžu byť šokovaní, keď Aplikácia BBC iPlayer nefunguje.

Ako vie Netflix, v ktorej krajine ste? Na základe vašej adresy IP. Každý počítač alebo zariadenie pripojené na internet má IP adresu. Keď teda navštívite webové stránky, IP adresa hovorí internetu, kam sa majú informácie odoslať.

Ďalším vynikajúcim príkladom je YouTube, ktorý blokuje aj obsah v závislosti od vašej geografickej polohy. Youtube US nie je YouTube Austrália, aj keď sa zdá. (Prečítajte si viac: Odblokovanie Youtube)

Vašu IP adresu poskytuje poskytovateľ internetových služieb alebo poskytovateľ internetových služieb. Rovnakým spôsobom, ako fyzická adresa rozpráva svetu, kde sa nachádzate, vaša IP adresa zobrazuje vašu polohu, vďaka čomu vás ľahko sleduje.

Streamovacie služby môžu tieto informácie využiť pri rozhodovaní o tom, ktoré obsahy by mali mať používatelia k dispozícii na základe ich polohy. Ak sa pokúsite pripojiť pomocou blokovanej adresy IP, zobrazí sa obrazovka s obávanou chybou Netflix.

Netflix zlyhalo pripojenie

To sa stane, aj keď platíte za službu, ako je Netflix. Američania, ktorí cestujú na dovolenku alebo na služobnú cestu, to videli z prvej ruky.

Nefettrovaný prístup k Netflixu

Dlhé a krátke je to, že musíte nájsť spôsob, ako prinútiť službu streamovania, aby ste mohli veriť, že sa nachádzate na inom geografickom mieste. Existuje niekoľko životaschopných spôsobov, ako to dosiahnuť, ale my sa sústredíme iba na najlepšie pracovné riešenie, ako získať Netflix USA.

Pamätajte, že chcete mať ten správny nástroj pre tú správnu prácu. Napríklad najlepší správca hesiel neurobí nič, aby pomohol chrániť vaše prihlásenia pred zlými rukami. Takže míňanie peňazí za nesprávne riešenie na obídenie geo blokovania vás len zanechá frustrovaným alebo horším, poškodí vaše súkromie online.

Zrátané a podčiarknuté, získajte niektorú z testovaných sietí VPN nižšie. Toto sú najlepšie VPN pre Netflix.

# 1 NordVPN – najlepšie riešenie streamovania Netflix

Spoločnosť NordVPN bola od začiatku vždy na vrchole. NordVPN sa môže pochváliť viac ako 5 000 servermi po celom svete a pokrýva veľkú geografickú oblasť, ktorá pokrýva 6 kontinentov, a poskytuje služby všetkým, ktorí potrebujú ochranu..

S ich vlastníkmi Technológia SmartPlay, väčšina, ak nie všetkých ich 5 000 serverov, by mohla získať prístup k US Netflixu a akýmkoľvek iným Netflixom a streamovať ich bez akýchkoľvek chýb. Toto nedostanete u žiadneho iného poskytovateľa VPN.

Pros

 • Technológia SmartPlay
 • Odblokuje Netflix z akejkoľvek krajiny
 • Protokol OpenVPN s šifrovaním AES-256 bitov
 • Skúška zadarmo
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Zásady vynulovania protokolov

Zápory

 • Rýchlosť môže byť niekedy dosť nekonzistentná

NordVPN je o niečo drahší ako mnoho platených VPN. Keď sa však začnete zaoberať dostupnými plánmi, všimnete si, koľko začnete šetriť, keď sa pozriete na dlhodobejšie podmienky. V skutočnosti sa mesačné náklady znižujú natoľko, že sa stanú jedným z najlacnejších plánov VPN, aké môžete kedy dosiahnuť, ak sa pozriete na ich trojročný plán.

 • Mesiac na mesiac – 11,95 dolárov každý mesiac.
 • Ročne – 83 dolárov ročne alebo 6,99 dolárov mesačne.
 • Dvojročný plán – 95,75 dolárov na dva roky. To sa člení na 3,99 dolárov mesačne.
 • 3-ročný plán – platba vopred je 107,55 dolárov alebo približne 2,99 dolárov mesačne.

Skvelá vec je, že všetky plány spoločnosti NordVPN sa dodávajú so 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou. Má tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak sa vám počas prvých tridsiatich dní nepáči, čo vidíte, môžete ich vypnúť a získať všetky svoje peniaze späť

  Koľko stoja vaše dáta na temnom webe? - Skontrolovali sme

Môžete dôverovať spoločnosti NordVPN, že vaše súkromie zostane súkromné. To nemusí byť také veľké riešenie, keď hovoríme o filmoch, ktoré vysielate na US Netflix. Môže to však byť väčší problém, keď hovoríme o inej online aktivite.

nordvpn logging policy

NordVPN bol auditovaný účtovnými firmami a tieto firmy potvrdzujú skutočnosť, že keď tvrdia, že nevedú záznamy, nevedú záznamy.

Surfshark č. 2 – najlacnejšie riešenie streamovania Netflix

NordVPN je dobre známy v streamovacej aréne Netflixu kvôli veľkému počtu serverov. S takým množstvom serverov je pre Netflix ťažké blokovať ktorýkoľvek z nich.

NordVPN stojí veľa kusov zmien v porovnaní s naším výberom z tohto zoznamu. Surfshark nemá problémy s prístupom k Netflixu a je to asi polovica ceny NordVPN. Keďže Netflix neustále zvyšuje svoje ceny, je dobré používať VPN, ktorá nestojí takmer toľko, ako predplatné na samotný Netflix..

Pros

 • lacný
 • Odblokuje Netflix z akejkoľvek krajiny
 • Nadpriemerné štandardné šifrovanie
 • Zásady nulového protokolovania
 • Jednoduché použitie

Zápory

 • Menej serverov ako iné možnosti

Pri výbere novšej spoločnosti na vykonávanie služby, ktorá je rovnako dôležitá ako odblokovanie geografických obmedzení pri používaní systému Netflix, má zmysel byť skeptický. Hľadanie nového chlapca na bloku sa môže javiť ako nebezpečný krok. Pokiaľ ide o Surfshark, je to skutočne celkom bezpečné.

Surfshark je fantastický výber pre ľudí, ktorí sa chcú obísť geografickými obmedzeniami bez toho, aby v zásade platili ďalšie predplatné Netflixu. Je spravodlivé, že ostatné siete VPN účtujú poplatok za svoju službu, pretože už roky poskytujú kvalitné šifrovacie tunely. Je tiež spravodlivé, že prišiel Surfshark a ponúkol služby rovnakej kvality za zlomok ceny.

Dôrazne odporúčame pozrieť sa na webové stránky spoločnosti Surfshark, kde nájdete ich aktuálnu úvodnú cenu. Ak ste stále skeptickí v súvislosti s touto sieťou VPN, prečítajte si ďalšie informácie o úplnom preskúmaní siete Surfshark.

# 3 ExpressVPN – veľká rovnováha rýchlosti a bezpečnosti

Ak z nejakého dôvodu pre vás NordVPN nie je uskutočniteľnou možnosťou, naším ďalším odporúčaním v zozname by bolo ExpressVPN. Toto je VPN služba Britských Panenských ostrovov. Ponúka množstvo úžasných funkcií a má fenomenálnu silu.

Podobne ako v prípade spoločnosti NordVPN má ExpressVPN aj masívnu sieť, ktorá je v súčasnosti na 3 000 serveroch v 160 mestách rozmiestnených po 90 krajinách. Pre tých, ktorí majú záujem sledovať Netflix v Spojených štátoch, budete radi, keď viete, že USA majú pre túto sieť VPN najlepšie pokrytie..

Pros

 • Vysoké rýchlosti
 • Silné šifrovanie
 • Funguje na väčšine platforiem
 • Fenomenálna podpora
 • Spolupracuje s US Netflix

Zápory

 • Súčasne môžete pripojiť iba tri zariadenia
 • Trochu drahšie aj v ich najdlhšom termíne
 • Špinavé spojenie s Netflixom v Austrálii

Jednou z nevýhod ExpressVPN je skutočnosť, že s jedným účtom môžete prepojiť iba tri zariadenia. Ani to však nie je také nevýhoda. Premýšľajte o tom, koľko zariadení potrebuje väčšina ľudí na pripojenie k sieti VPN súčasne? Zvyčajne iba jeden. Ak potrebujete pripojiť celý dom, ExpressVPN ponúka podporu smerovača VPN. (Prečítajte si viac: najlepší VPN smerovač)

Ďalšou nevýhodou je cena. ExpressVPN je jednou z najdrahších sietí VPN, ktoré nájdete. Ak si zakúpite službu mesačne, miniete mesačne 12,95 dolárov. Ak používate ich šesťmesačnú službu, zaplatíte vopred 59,95 dolárov, čo je v priemere 9,99 dolárov mesačne. Ak pôjdete na ich 15-mesačný program, zaplatíte počiatočný poplatok vo výške 99,95 dolárov. Rozkladá sa to na 6,67 dolárov mesačne.

O ExpressVPN sa nám páčia ďalšie dve veci zákaznícky servis a ich 30-dňová záruka vrátenia peňazí. ExpressVPN je vo svojom produkte tak presvedčený, že aj po zaplatení produktu máte 30 dní na vrátenie peňazí bez akýchkoľvek otázok.

Zákaznícke služby s ExpressVPN sú jedny z najlepších, ktoré sme videli. S ich technickou podporou sme viedli niekoľko rozhovorov a vždy sme zistili, že sú informovaní, nápomocní a veľmi prístupní.

Možnosti zákazníckeho servisu ExpressVPN

Ak chcete pridať k čiapke ExpressVPN ešte jedno perie, je ich politika ochrany osobných údajov mimo výčitiek. Vlády sa znova a znova snažili získať prístup k informáciám o svojich klientoch. Keďže však ExpressVPN zodpovedá svojmu sľubu, nevedie žiadne záznamy o svojich klientoch.

vyjadriť zásady ochrany osobných údajov

Takže keď sa vlády alebo iné inštitúcie pokúsia získať tieto protokoly, ExpressVPN môže úprimne povedať, že neexistujú.

# 4 VyprVPN – Úžasná funkčnosť + rýchlosť a bezpečnosť

VyprVPN je VPN so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá sa zameriava na ochranu súkromia. Ponúkajú viac ako 700 serverov a viac ako 70 umiestnení serverov. Hlavným prínosom pre túto VPN je skutočnosť, že vlastní a spravuje všetky svoje vlastné servery. Nepoužívajú žiadne tretie strany.

Ich služby fungujú na mnohých platformách vrátane Apple TV a Android TV. Nezávislý audit ukázal, že VyprVPN nevedie protokoly.

VyprVPN má relatívne jednoduché cenové plány. Tieto plány vám umožňujú vybrať si, či budete platiť ročne alebo či budete platiť mesačne.

  Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2020

Pros

 • Chameleonský protokol
 • Nepreukázala sa žiadna logovacia politika
 • Podpora live chatu
 • Spolupracuje s Netflixom so sídlom v USA
 • 3-dňová bezplatná skúšobná verzia

Zápory

 • Žiadna záruka vrátenia peňazí
 • Problémy s pripojením v Číne
 • Problémy s ich klientom Windows

Výber základného mesačného plánu bude 9,95 dolárov mesačne. To umožňuje súčasnému pripojeniu troch zariadení k službe. Ak platíte celý rok, dostanete rovnakú službu za 60 dolárov ročne alebo päť dolárov mesačne.

Ak sa rozhodnete pre prémiový plán, máte možnosť platiť mesačne 12,95 dolárov alebo sa prihlásiť na jeden rok na 80 dolárov ročne, čo sa rozdeľuje na 6,67 dolárov mesačne. S prémiovým plánom môžete pripojiť päť zariadení a využívať ich patentovaný protokol Chameleon sú navrhnuté tak, aby obchádzali služby, ktoré sú určené na blokovanie VPN počas streamovania.

Prečo by ste mali používať VPN?

Ak používate sieť VPN na obídenie geografického blokovania siete Netflix, máte ďalšiu výhodu v tom, že je možné zariadenie pripojiť k serveru alebo inému zariadeniu prostredníctvom zabezpečeného pripojenia..

Môžete pokračovať v prehliadaní a streamovaní s vedomím, že všetky informácie prenášané online sú šifrované a nemožno ich odpočítať. Tri siete VPN, ktoré sme skontrolovali, ponúkajú hviezdne rýchlosti, hviezdne služby a sú odhodlané pomôcť vám udržať vaše súkromie. Najlepšie zo všetkého je, že boli testované a ukázalo sa, že spolupracujú s US Netflix.

Je voľba VPN My Only?

Pokiaľ ide o naše peniaze, získanie siete VPN je najlepšou voľbou na obídenie geografického blokovania spoločnosti Netflix. Nie je to však vaša jediná možnosť. Inteligentné servery proxy DNS sú navrhnuté tak, aby presmerovali premávku, ktorá je známa z geografického hľadiska. To znamená, že ak bude vaša premávka blokovaná mimo USA, bude smerovaná do USA. Prevádzka smerovaná pomocou inteligentných serverov proxy DNS nie je šifrovaná. To by mohlo mať nejaké plusy, keď hovoríme o streamovaní.

 • Pretože sa presmeruje iba malá časť vašej premávky, rýchlosť prenosového pásma zostane zachovaná.
 • Nastavenie je veľmi jednoduché, aj keď s počítačmi nemáte dobré skúsenosti.

Služba funguje tak, že nahradí adresu DNS, ktorú vám pridelil poskytovateľ internetových služieb, novou adresou, ktorá nemá žiadne informácie odhaľujúce vašu skutočnú geografickú polohu..

Ako inteligentný DNS fungujeVaša žiadosť o pripojenie k webovej stránke, ku ktorej chcete získať prístup, je zachytená. Všetky informácie, ktoré by mohli uniknúť z vášho geografického umiestnenia, sa nahradia novými údajmi, ktoré smerujú na miesto, z ktorého chcete získať prístup k geograficky blokovanému obsahu. Kvôli našej diskusii sa všetky informácie, ktoré vás identifikujú ako v Austrálii alebo v ktorejkoľvek inej krajine, nahrádzajú informáciami, vďaka ktorým sa zdá, že ste v Spojených štátoch..

Ako je to možné, môže to znieť, nefunguje to stále. Iste, môžete získať prístup, ale iba po opakovanom pokuse o zmenu polohy, zakaždým, keď sa pokúsite pozerať.

Záverečné myšlienky

Netflix má veľa úžasného obsahu. Americká licencia Netflix z dôvodu licenčných obmedzení nie je k dispozícii. Ak ste s týmito obmedzeniami frustrovaní, existujú možnosti. Môže fungovať inteligentný server DNS. Avšak pre naše peniaze je najlepšou voľbou použitie VPN. VPN bude skryť vašu IP adresu a zároveň zašifrovať informácie, ktoré vysielate a prijímate.

Z týchto štyroch sietí VPN sme skontrolovali, NordVPN je najlepší pri prístupe k Netflixu. Ostatní dvaja však tiež vykonávajú dobrú prácu. Radi by sme od vás počuli. Aké kroky ste podnikli, aby ste mohli streamovať Netflix USA v Austrálii? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie. V časti Časté otázky nájdete aj odpovede na niektoré z vašich často kladených otázok o streamovaní Netflix USA v Austrálii. Vďaka za prečítanie.

Najčastejšie otázky

Otázka: Je VPN v Austrálii legálna?

A: Áno. VPN sú v Austrálii legálne. Ak používate VPN na obídenie geo blokovaného materiálu, napríklad US Netflix, môžete tak robiť na základe želania držiteľov práv. Obchádzanie geografických obmedzení však nie je to isté, ako sa preliezť za najlepší systém zabezpečenia domácnosti v susedstve a preniknúť do domu. Podobne ako väčšina online technológií je aj Austrália právne predpisy trochu nejasné, čo sa týka a čo nie je povolené. V súčasnosti neexistujú žiadne zákony, ktoré by vám bránili v používaní siete VPN v Austrálii. Nie je nezákonné obísť ani geo obmedzenia.

Otázka: Čo funguje VPN zadarmo s Netflixom?

A: Žiadny. Bezplatné siete VPN za to nestoja. Ich služba je pomalá, takže aj keď sa dokážu obísť geografické obmedzenia Netflixu, video nemôžete streamovať. Bezplatné služby VPN vás vidia ako tovar. Ukradnú vaše súkromné ​​informácie a často ich používajú na zarobenie peňazí pre seba.

Otázka: Môžem sledovať americký Netflix v Austrálii bez VPN?

A: Inteligentný server DNS vám môže umožniť pozerať si USA Netflix v Austrálii bez použitia siete VPN. Najbezpečnejším a najbezpečnejším spôsobom požiaru je použitie VPN, napríklad NordVPN, ExpressVPN alebo VyprVPN..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me