Najlepšie VPN pre Mac (aktualizácia 2020)

Konečne máte svoj nový Mac. Urobte si čas, aby ste sa o tom pochválili svojimi priateľmi, povedali im, aké je to lepšie ako ich počítače, a potom sa trochu vyhrali vo vašej nadradenosti. Vďaka všetkému, čo je hotové, je čas získať VPN, ktorá zabezpečí vaše nové zariadenie zázrakov.

Ľahké, však? No, nie celkom.

Problém je - napriek tomu, že je zjavne lepším operačným systémom - veľa spoločností VPN bolo pomalé alebo úplne zanedbávaných pri prenose na Mac..

Mnoho veľkých mien sa začalo v systéme Windows a rozhodli sa zostať tam, čo znamená, že na prácu v počítačoch Mac budete potrebovať softvér tretích strán. Takýto softvér má, povedzme, pochybnú povesť, takže ak sa môžete vyhnúť tejto trase, skutočne by ste ju mali.

Namiesto toho, aby ste museli prejsť procesom utláčajúcim srdce a zisťovať, aký je váš nový Mac Mac nemilovaný, sme pre vás urobili emocionálnu prácu. Preplávali sme cez neodpustiteľný trh Mac VPN a našli sme spoločnosti, ktoré sa správajú k vášmu OS správne.


Logo spoločnosti Apple

TLDR

Mac môže byť zabezpečený operačný systém, ale jeho záväzky týkajúce sa ochrany osobných údajov zostávajú dosť nevyžiadané.

Preto je pre majiteľov počítačov Mac tak dôležitá sieť VPN, tento článok sa venuje najlepším službám VPN, ktoré môžete nájsť, Surfshark, NordVPN a ExpressVPN..

Dali sme Surfsharkovi kývnutie na prvé miesto kvôli jeho fenomenálnej cene a hodnote, ktorú poskytuje.

Surfshark poskytuje všetky aspekty potrebné pre kvalitnú VPN. S primeranými nákladmi a dobre optimalizovanými pre počítače Mac sa nič nepáčilo.

1. Surfshark - najlepší celkový výber

Čo je Surfshark?

Surfshark neopúšťa systémy Mac ako dodatočnú myšlienku a stavia ju na rovnakú úroveň ako ostatné typy operačných systémov, ktoré uspokojuje. Ako relatívny nováčik v hre VPN si spoločnosť Surfshark dala pozor, aby nezrušila Mac OS. Aplikácia VPN, ktorú ponúka, je skôr dobre prispôsobeným nástrojom, než kópiou s nesprávnym prenosom..

Vďaka kvalitnej súkromnej službe založenej na Britských Panenských ostrovoch a rozsiahlej kompatibilite so sieťou Netflix je nízka cena Surfshark takmer príliš dobrá na to, aby to bola pravda; ale obstojí v prísnom testovaní v každej kategórii.

Pozrime sa na niektoré z jeho definujúcich funkcií:

 • Plány za konkurencieschopné ceny: Iba 1,99 dolárov mesačne na úplné dvojročné predplatné a 5,99 dolárov mesačne na jeden rok, je to jedna z najlacnejších funkčných sietí VPN na trhu.
 • Užívateľsky prívetivý pre Mac: s funkciami, ako je napríklad tlačidlo „Rýchle pripojenie“, na výber okamžitého pripojenia, je Surfshark jednoduchý a ľahko použiteľný
 • Lietajúce farby: v rôznych testoch výkonu, bezpečnosti, DNS úniku a rýchlosti, Surfshark vždy vychádza s dobrým skóre, jediným preklikom sú občasné nezrovnalosti s rýchlosťou, ale tieto sa zlepšujú pri každej oprave
 • Perfektné umiestnenie VPN: Britské Panenské ostrovy sú oslobodené od toho, čo je zlovestne známe ako 14 očí, notoricky známej zóny zberu vládnych údajov. S Surfsharkom sa nemusíte obávať. V zásade neexistujú žiadne zákony, ktoré by mohli prinútiť Surfshark, aby sa zákonne vzdal vašich údajov.
 • Tiché Kanárske ostrovy: Kanár príkazu je spôsob, ako informovať používateľov, ak ich vláda vydala tajné predvolanie, Surfshark to používa ako záležitosť transparentnosti údajov a informuje všetkých používateľov, ak je jeden vydaný. Našťastie sa však táto sieť VPN môže pochváliť tým, že im nebola zaslaná žiadna predvolanie, pravdepodobne v dôsledku ich preventívneho použitia kanárov s rozkazom..
 • Žiadne protokolovacie údaje: Okrem povinnej e-mailovej adresy, fakturačných informácií a diagnostických hlásení spoločnosť Surfshark neuchováva žiadne údaje o svojich používateľoch, čo znamená, že nehrozí nebezpečenstvo, že táto sieť VPN odovzdá vaše údaje o používaní, pretože ich nikdy nemala na prvom mieste.!
 • Rýchle údaje: aj keď je medzi servermi nejednotný, rýchlosť prenosu údajov je vo všeobecnosti vysoká a nemali by ste mať žiadne nepríjemné oneskorenie..
 • Hlavný vypínač: verzia pre Mac obsahuje vstavaný prepínač zabíjania, čo znamená, že je ľahké rýchlo prerušiť všetky pochybné pripojenia alebo škodlivé útoky.

Odporúčam Surfshark pre Mac?

Surfshark je vzácny klenot, ktorý prináša Macu všetky funkcie, vďaka ktorým je taký pôsobivý na iných operačných systémoch, a to všetko za také dobré riešenie, toto by sme určite odporúčali..

Za mierny nárast ceny v porovnaní s Surfsharkom môžete získať všetko, čo robilo bývalého skvelého, s niekoľkými doplnkami, ktoré by pre vás mohli švihnúť NordVPN.

2. NordVPN - CIA Bezpečnosť

Čo je to NordVPN?

NordVPN bol na dlhú dobu iba na báze Windows, ale teraz integroval svoj softvér pre hladký Mac zážitok. V skutočnosti je tak dobre integrovaný, že môžete použiť ten istý balík VPN pre dve zariadenia s rôznymi OS.

Aj keď sú drahšie záznamy a servery s neuveriteľnou históriou a ohromujúcimi 5300+ servermi v 59 krajinách znamenajú, že stále stojí za zváženie VPN, ak máte vážne obavy o ochranu a súkromie svojho počítača Mac..

Pozrime sa na niektoré z jeho definujúcich funkcií:

 • Najväčší dostupný výber servera: Je tu taký veľký výber serverov, o ktorom by ste mohli mať problémy! Našťastie má spoločnosť NordVPN automatizovaný výberový systém, ak vás ohromujúci objem výberu zaujme!
 • Široká kompatibilita s Netflix: zatiaľ čo jeho servery sa nemôžu pochváliť 100% kompatibilitou so systémom Netflix, na 95% nie je kompatibilný server nikdy vzdialený viac ako jedno kliknutie.
 • Užívatelsky prívetivý: používateľské rozhranie je intuitívne a ľahko sa naviguje, napríklad mapa drag-and-drop je jednou z skutočne vynikajúcich funkcií orientovaných na používateľa
 • Šifrovanie vojenského stupňa: Bezpečnostné šifrovanie spoločnosti Nordvpn je rovnakej triedy, akú používa americká armáda, takže únik je veľmi nepravdepodobný.
 • Žiadne protokolovanie: nevyhnutná požiadavka pre akúkoľvek sieť VPN. Spoločnosť NordVPN nikdy nebola vystavená ako záznam žiadnych údajov, takže nie je dôvod predpokladať, že by teraz porušili svoj sľub.
 • Založené na Paname: Bez povinných zákonov o uchovávaní údajov v spoločnosti Panama je spoločnosť Nordvpn zo zákona oprávnená smerovať vašu komunikáciu bez toho, aby sa vytvoril jediný záznam, ktorý uchováva vaše údaje legálne aj digitálne chránené..
 • Dvojité servery: Ak už taká ochrana, ktorú už ponúka Nordvpn, nie je dostatočná, zdvojnásobte ju! Poskytujú službu, ktorá prevádza váš internetový prenos prostredníctvom dvoch samostatných sietí VPN skôr, ako dosiahne svoj cieľ. Je mimoriadne ťažké sledovať jednu VPN, ale je možné zlomiť dve súčasné šifrovania servera.

Odporúčam NordVPN pre Mac?

Je to jedna z najväčších VPN z nejakého dôvodu, a veľká časť z toho je, že nezanedbali svojich klientov Mac. Aj keď vás overený záznam ešte nepresvedčí, bezplatná skúšobná verzia a záruka vrátenia peňazí znamenajú, že stojí za to sa na to pozrieť.

Nezabudnite sa pozrieť na svoju fantastickú vianočnú ponuku, trojročnú zmluvu iba za 3,49 dolárov mesačne!

Na číslo 3 je ExpressVPN stále kvalitným produktom, ktorý poskytuje vážnu ochranu a anonymitu v balíku dobre optimalizovanom pre Mac OS. Hlavnými problémami sú dodatočné náklady a nekompatibilita streamovania.

3. ExpressVPN - bezpečnosť a spoľahlivosť

Čo je to ExpressVPN?

ExpressVPN je venovaný vašej ochrane a anonymite. Je to produkt voľby, ak pravidelne pracujete s cennými údajmi.

Aj keď je cena na tomto zozname lacnejšia a kompatibilita so streamingom je na tomto zozname na 3. mieste, stále ide o kvalitnú sieť VPN. Ešte dôležitejšie je, že to nemá žiadne problémy s jeho kompatibilitou s Mac. Zachovanie rýchlosti, statočnosti a užívateľskej prívetivosti pôvodnej platformy v novej aplikácii Mac.

Toto stojí za to, že stojí za túto dodatočnú cenu:

 • Najrýchlejšia sieť VPN na webe: ExpressVPN je extrémne rýchly, použite akýkoľvek test, napríklad SpeedTest.net alebo Fast.com, a budete unavení..
 • Obrovský rozsah serverov: so 3 000 servermi v 160 lokalitách a 94 krajinách nemusí prekonať Nordvpn v úplnom objeme, ale z hľadiska rozsahu a rozmanitosti je určite na vrchole ligy.
 • Intuitívne vypínač zabíjania: nehrozí žiadne riziko náhodného úniku a ak dokonca na sekundu stratíte spojenie s VPN (aj keď si to nevšimnete), intuitívne prepínač zabíjania rýchlo ukončí pripojenie
 • Prvý zákazník: ExpressVPN má dlhoročné skúsenosti so starostlivosťou o svojich zákazníkov. Vďaka rýchlemu a pohotovému systému podpory sa všetky vaše problémy rýchlo vyriešia.
 • Zabezpečenie zodpovedajúce ich etike: Vďaka šifrovaciemu protokolu vojenského stupňa a absolvovaniu každého testu tesnosti, ktorý sme prešli, je to bezpochyby bezpečný systém. ExpressVPN to zodpovedá záväzku nikdy nezaznamenávať žiadne citlivé informácie; a so základňou na Britských Panenských ostrovoch je to právne záväzný záväzok.
 • Prémiové oceňovanie: Ak hľadáte lacnú základnú VPN, potom ExpressVPN nemusí byť pre vás. Ak však hľadáte jeden z najpriepustnejších bezpečnostných systémov VPN, ktoré sú k dispozícii, potom je cena za 9,99 dolárov za mesiac na 6 mesiacov alebo 8,32 dolárov za mesiac na 12 mesiacov rozumnou dohodou..

Odporúčam ExpressVPN pre Mac?

Ak pravidelne pracujete s citlivými údajmi alebo ak máte vážne obavy o svoje súkromie, potrebujete ExpressVPN. Nepretržité zabezpečenie, právna ochrana a inteligentné bezpečnostné systémy znamenajú, že toto je sieť VPN, keď potrebujete anonymitu, ktorá ide nad rámec možností..

Čo je to VPN?

Virtuálne súkromné ​​siete vytvárajú tunel, ktorý webovým surfárom umožňuje bezpečný prechod z ich zariadenia na internet chráni ich činnosť pred zvedavými očami. To znamená, že počas práce na cestách môžete pristupovať k súborom vo vašej domácej alebo obchodnej sieti s menšími obavami o to, že niekto do vášho smartfónu vnikne alebo k vašim súkromným údajom. To tiež znamená, že vaši zamestnanci môžu pracovať na citlivých údajoch odkiaľkoľvek bez ohrozenia integrity údajov o zákazníkoch.

čo je diagram vpn

Najlepšie siete VPN ukážu, že vaša internetová aktivita prebieha v inej sieti z iného miesta. To vám umožní sledovať filmy a televízne relácie na serveri Netflix v Kanade počas dovolenky na Bahamách alebo aby sa zdalo, že váš smartphone v Austrálii je v sieti v New Yorku. Znamená to, že ľudia žijúci alebo navštevujúci krajiny, kde cenzúra a útlak neustále rastú, môžu stále vo virtuálnom svete ochutnať malú slobodu.

Stručne povedané, akýkoľvek dôvod, prečo by ste potrebovali bezpečný a bezpečný prístup k informáciám počas surfovania na internete alebo pomocou cloudového účtu, je dostatočný dôvod na použitie VPN.

Najlepšie VPN pre Mac

Ako som už povedal, je smutnou skutočnosťou, že mnoho spoločností VPN jednoducho zanedbáva počítače Mac. Dokonca aj v prípade približne 300 vyhradených počítačov typu Mac VPN s VPN existujú značné problémy. Dobrý kus z nich bol vyrobený na zaplnenie podtlaku na trhu nižším produktom; nefunkčné aplikácie, úniky údajov a katalóg ďalších problémov trápia tieto VPN.

Najlepšie VPN pre Mac (aktualizácia 2020)

Našťastie niektoré z najuznávanejších (ale pôvodne na báze Windows) VPN úspešne migrovali do Macu a môžu vám poskytnúť ochranu, ako aj na iných zariadeniach. Niektoré systémy, ako napríklad NordVPN, sú natoľko migrované, že môžete súčasne synchronizovať jednu sieť VPN s počítačmi Mac a Windows..

Vo všeobecnosti musíte byť pri vyhľadávaní VPN kompatibilnej s Macom obozretní. Existujú všetky bežné obavy týkajúce sa ochrany súkromia a bezpečnosti, ako sú politiky protokolovania, umiestnenie poskytovateľa atď .; plus, zabil viac konkrétnych problémov.

Hlavným zameraním týchto konkrétnych problémov je rozširovanie slabých poskytovateľov VPN. Dokonca aj väčšie spoločnosti ako ProtonVPN, IPVanish a TunnelBear sa ukázali ako zle porovnateľné pre Mac. Trpia riskantnými spojeniami, nespoľahlivou bezpečnosťou a všeobecne zlým používateľským rozhraním. Samotný Mac OS je pomerne solídny na ochranu osobných údajov, ak je správne nakonfigurovaný, takže najväčší problém je skôr s dostupnými poskytovateľmi VPN než so softvérom.

Preto by sme navrhli jedného z tých, ktorí sú na našom zozname, jednoducho sa oplatí preosiať všetky úskalia Mac VPN, keď už pre vás bola vykonaná tvrdá práca! Surfshark, NordVPN a ExpressVPN predstavujú niektoré z mála príkladov poskytovateľov VPN plne kompatibilných s Mac.

Sú bezplatné VPN k ničomu?

Je lákavé nájsť bezplatnú aplikáciu na Google Play alebo Apple Store. Pravdepodobne sú ich stovky.

Bezplatné aplikácie VPN však môžu prichádzať so skrytými nákladmi.

Len málo vývojárov vytvára aplikáciu z dobra svojich sŕdc. Väčšina z nich chce zarobiť peniaze alebo potrebuje uviesť na trh inú službu alebo aplikáciu, a to na úkor vašich údajov a súkromia online. Ak neprechádzate na ich „prémiovú“ službu, získate pomalšiu rýchlosť a obmedzený prístup a nezabudnite vás často informovať pomocou vyskakovacích ponúk. Alebo vaše informácie predajú inzerentom tretích strán. Mnohé vedú záznamy o vašej činnosti a vaša IP môže byť pre ostatných stále viditeľná.

Ak spoločnosť používa svoje vlastné servery doménových mien, vaše dáta môžu uniknúť. Inými slovami, vaše zadarmo, súkromná sieť nemusí byť taká tajná alebo slobodná. Komerčné VPN ponúkajú dobrú NI. Za malý poplatok budete mať prístup k šifrovaniu na vojenskej úrovni bez toho, aby ste museli obetovať rýchlosť alebo súkromie. Platenie za službu tiež znamená, že budete môcť obísť aj online sledovače, súbory cookie a nepríjemné reklamy.

záver

Mac je plná riskantných poskytovateľov a zlých produktov, takže choďte na lacný a kvalitný produkt, ako je Surfshark, ktorý vás nezklame. Poskytne všetko, čo potrebujete pre Mac, bez straty základných vlastností zabezpečenia VPN, ochrany osobných údajov a anonymity.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me