Recenzia BetterNet – ZOSTÁVAJTE V PRÍPADE, že si vážite súkromie

Ak si myslíte, že akákoľvek VPN, dokonca aj bezplatná, je lepšia ako vôbec žiadna, zamyslite sa znova. Kecy na niektorých sú jednoducho príliš vysoké.

Keď si prečítate naše recenzie, uvidíte spoločné vlákno, ktoré uvidíte. Je to tak často žiadna VPN nie je lepšia ako bezplatná VPN. Betternet je bezplatná služba VPN, ktorá opäť funguje potvrdzuje náš názor.

Logo Betternet vpnSieť VPN zadarmo vám môže ponúknuť všetky výhody na svete. Existuje však dôvod, prečo sú zadarmo. Nejako zarábajú peniaze. Zvyčajne je to predaj vašich údajov alebo zobrazovanie ton reklám. Ich služby zvyčajne nie sú zabezpečené, majú k dispozícii obmedzený počet serverov a jednoducho nefungujú dobre.

Na svoj kredit, Spoločnosť Betternet chráni vaše údaje lepšie ako niektoré ďalšie bezplatné siete VPN, ktoré sme skontrolovali. Keď si však prečítate túto recenziu, uvidíte, prečo sme nezahrnuli Betternet do nášho zoznamu najlepších bezplatných sietí VPN..

Kto je Betternet?

Možno ste sa o Betternete prvýkrát dozvedeli. Je to pravdepodobne preto, že ide o relatívne novú spoločnosť, ktorá prišla na scénu v polovici roka 2015. Od založenia spoločnosti postupne pribúdali.


Výhody Betternetu vHlavným dôvodom, prečo sú pre nich ľudia priťahovaní, je, samozrejme, preto, že VPN je úplne zadarmo. Môže byť použitý na mnohých platformách, od androidu po Mac až po Windows. Existujú dokonca aj rozšírenia, ktoré možno použiť v prehliadači Chrome a Firefox. Získate to všetko bez toho, aby ste zaplatili cent. Je príjemné, že sa nemusíte registrovať, takže nemajú žiadne vaše osobné informácie, ako je vaše meno alebo e-mailová adresa..

Pros:

 • Bezplatná sieť VPN

Zápory:

 • Aplikácia má škodlivý softvér
 • Zachováva určité údaje
 • Poskytuje tretím stranám prístup k údajom
 • Úniky IPv6 a IPv4
 • Úniky DNS
 • Pomalá rýchlosť
 • Časté prerušené spojenia

Ako Betternet VPN zarába peniaze?

inštalácia betteretu

Podľa webovej stránky Betternet toto služba je bezplatná, pretože ponúkajú bezplatné sponzorované aplikácie. Po stiahnutí mobilnej aplikácie sa zobrazí tlačidlo „inštalovať aplikáciu“. Kliknutím na tlačidlo dostanete reklamy na ďalšie aplikácie, ktoré môžete nainštalovať. Zakaždým, keď inštalujete aplikáciu, Betternet zarába peniaze.

Ponúkajú videá. Po inštalácii aplikácie sa zobrazí tlačidlo s nápisom „pozerať krátke video“. Sledovaním videa pomôžete spoločnosti Betternet zarobiť peniaze.

Betteret vpn peniaze

Spoločnosť Betternet tvrdí, že tento model pre nich funguje dobre. Používatelia inštalujú odporúčané aplikácie a program Betternet je schopný udržiavať indikátory zapnuté. Sľubujú, že budú mať svoje služby zadarmo navždy vďaka podpore a lojalite svojich klientov. Oni tiež tvrdia, že ich účelom nie je dosahovať zisk, ale jednoducho pokrývať ich náklady na údržbu.

Je zaujímavé, že spoločnosť Betternet nedávno predstavila svoju „prémiovú verziu“. Táto služba bola vytvorená na pokrytie výdavkov, ktoré bezplatná služba nepokrývala. Je určený na pomoc pri pridávaní serverov a poskytovaní služieb najvyššej kvality používateľom.

S tým máme niekoľko problémov. Je veľmi bežné, že ľudia počujú, že keď používate bezplatnú sieť VPN, ste produktom. V zásade to znamená, že čo vaše bezplatné siete VPN, napríklad Betternet sell, sú vaše údaje. Predávajú svojich skutočných klientov. Poskytujú inzerentom prístup k vám. To znamená, že cieľom nie je poskytnúť vám dobrý produkt, ale namiesto toho poskytnúť inzerentom prístup k dobrému produktu, vašim peniazom.

Škodlivý softvér Galore

Betteretové poradie

Akademická práca s názvom „Analýza rizika ochrany súkromia a bezpečnosti aplikácií s povoleným povolením pre Android VPN“ je iba nastínená aká nebezpečná je sieť Betternet VPN, pokiaľ ide o škodlivý softvér.

Z akademickej práce vyplynulo, že Betternet bol pozitívny malware od 13 rôznych antivírusových programov. Táto štúdia zdôrazňuje, že je dôležité pozerať sa nad rámec hodnotení v službe, ako je Google Play. Používatelia môžu hodnotiť softvér veľmi vysoko, ale je to preto, že nepoznajú škody, ktoré im softvér potenciálne spôsobuje, a ich súkromie.

Ak dôverujete sieti VPN Betternet?

Betteretové súkromieUž pravdepodobne viete, ako sa k tejto téme cítime. Radi by sme sa však venovali pár minút a preskúmali zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Betternet a zistili sme, aké sú v porovnaní s najlepšími sieťami VPN, ktoré sme skontrolovali..

Hneď na pálke, pri pohľade na zásady ochrany osobných údajov vidíme niektoré veci, ktoré nám dávajú dôvod na obavy. Betternet VPN hovorí, že vás neidentifikujú. Ďalej však hovoria, že zhromažďujú informácie, ktoré zdieľate, ktoré používajú na podporu svojej reklamy na produkty. Inými slovami, vezmú vaše informácie a dajú ich ostatným.

Pravidlá týkajúce sa tretích stránKeď si prečítate .8 .2 svojich zmluvných podmienok, jasne uvádzajú, že pri používaní bezplatnej služby môžu byť vaše osobné informácie k dispozícii poskytovateľovi obsahu tretej strany. Ak sa rozhodnete používať produkt alebo službu tretej strany alebo akokoľvek inak komunikujete s týmito stranami, Spoločnosť Betternet VPN nenesie žiadnu zodpovednosť za vašu bezpečnosť.

Aspoň vás varujú.

Prečo spoločnosť Betternet povoľuje vo svojich aplikáciách malvér a sledovanie?

Tieto nástroje im umožňujú zhromažďovať vaše údaje. To je pre nich najlepší spôsob, ako zarobiť peniaze zo svojej bezplatnej aplikácie VPN. Akonáhle sú vaše dáta zhromaždené, môžu byť predané alebo môžu byť použité na zacielenie na vás pomocou reklám prispôsobených vašim vnímaným lajkom. To zasa znamená príjem pre Betternet. Po pravde povedané, toto je obchodný model pre väčšinu bezplatných aplikácií, ktoré sťahujete.

Toto je bezplatná služba, je platená služba lepšia?

Aby ste získali prístup k prémiovej sieti Betternet VPN, musíte si najprv stiahnuť bezplatnú sieť VPN. Po inštalácii dostanete kroky potrebné na absolvovanie procesu inštalácie.

Tu máte možnosť začať sedemdňovú skúšobnú verziu. Predtým, ako budete môcť začať súdny proces, musíte poskytnite spoločnosti Betternet veľa vašich osobných informácií.

Betternet predn skúšobná verzia zdarma

Cena, ktorú zaplatíte, sa bude líšiť v závislosti od toho, ako dlho si produkt predplatíte. Čím dlhšie si predplatíte, tým väčšia je vernostná zľava. Máte možnosť prihlásiť sa na odber na jeden mesiac, šesť mesiacov alebo jeden rok.

Cena za jeden mesiac je 11,99 dolárov. Avšak, ak platíte za rok vopred, mesačná cena klesne na 2,99 dolárov. Ak sa rozhodnete pre sedemdňovú skúšobnú verziu a nezrušíte svoje predplatné, vaše predplatné sa automaticky obnoví pri sadzbe 11,99 dolárov.

Po zadaní spôsobu platby automaticky nastavíte opakovaný fakturačný proces. Ak zabudnete zrušiť zmluvu pred ukončením predplatného, Betternet vám bude účtovať poplatok za ďalšie časové obdobie, jeden mesiac, šesť mesiacov alebo rok.

Podľa pravidiel vrátenia platby spoločnosti Betternet môžete dostať pomerné vrátenie platby za svoju aktuálnu sumu. Ak je účet zrušený z dôvodu porušenia zmluvných podmienok, nie sú k dispozícii žiadne refundácie. Všetky náhrady sa poskytujú na základe uváženia spoločnosti Betternet a vyhradzujú si právo odmietnuť vrátenie platby z akéhokoľvek dôvodu alebo bez udania dôvodu.

Bezpečnostné nastavenia

Po inštalácii klienta Betternet VPN vás možno prekvapí, keď zistíte, že neexistuje žiadny prepínač zabíjania, žiadna kontrola nad spustením a žiadne možnosti ochrany pred únikom.. Berieme to, pretože majú bezpečnosť ZERO?

Ako ste už uviedli, pri registrácii na bezplatnú sedemdňovú skúšobnú verziu musíte spracovať svoje platobné údaje. Týka sa to toho, že nemáte účet v službe Betternet. Neexistuje miesto, kam sa budete prihlasovať, aby ste si pozreli svoje platby, skontrolovali faktúry alebo zrušili službu.

Existuje možnosť zrušiť odbery z mobilného zariadenia. Čo ak však zaplatíte na pracovnej ploche? Ak sa rozhodnete použiť skúšobnú verziu a platiť kreditnou kartou, z bezpečnostných dôvodov vyskúšajte službu na jeden alebo dva dni a ak si myslíte, že je to potrebné, okamžite ho zrušte. To vám poskytne čas na prekonanie rigmaroly vymanenia sa zo služby.

Kde sa nachádzajú servery spoločnosti Betternet?

Betteretové miesta

Pri použití bezplatnej služby nie je možné zvoliť server, ku ktorému sa pripájate. Pri použití prémiovej možnosti môžete pripojiť servery umiestnené na:

 • Spojené štáty
 • Kanada
 • Holandsko
 • Nemecko
 • Japonsko
 • Spojené kráľovstvo

Nemáte povolenie vybrať konkrétne servery, iba regióny.

Rýchlosť servera

Betteret rýchlosť výsledokRýchlosť servera bola problematická bez ohľadu na to, či ide o bezplatnú alebo platenú verziu. Nižšie je uvedený základný test rýchlosti vyhodnotenia siete.

výsledok Betteretovej rýchlosti 2A tu je pripojený k optimálnemu serveru na Betternete.

Či už sa snažíte pripojiť k serverom v Európe alebo Spojených štátoch, často dostanete chybu DNSs. Keď sa budete môcť pripojiť k ich službám, dosiahnuté výsledky sú veľmi nekonzistentné.

Aký je náš konečný rozsudok?

Ach, absolútne milujeme Betternet a myslíme si, že každý by mal využívať platenú službu. Keď ste pri tom, zoberte pištoľ a zastrelte si aj svoju vlastnú nohu.

Nie, ale vážne, Betternet je jednou z najhorších sietí VPN, ktorú sme kedy skontrolovali. Servery sú nespoľahlivé. Majú malú až žiadnu podporu. Neexistujú žiadne funkcie a existuje celá rada obáv týkajúcich sa ochrany osobných údajov. Pokiaľ ide o odblokovanie streamovaných stránok, výsledky boli prinajlepšom sporné. A aj keby sme sa dokázali obísť geografickými obmedzeniami, rýchlosť servera bola tak pomalá, že streamovanie bolo úplne nemožné.

Cítime sa zlí pre tých, ktorých lákala bezplatná sladkosť, len aby skončili v zázvorovom chlebovom dome. Nebuď jedným z tých ľudí

Ďalšia alternatíva - NordVPN

Ak hľadáte kvalitnú službu VPN, odporúčame NordVPN. Spoločnosť NordVPN má viac ako 5 000 serverov po celom svete, má jasnú politiku bez protokolovania, ponúka bezkonkurenčnú zákaznícku podporu, má servery špeciálne navrhnuté na obídenie geografických obmedzení a je za primeranú cenu.

NordVPN je užívateľsky prívetivý a má jednoduchý softvér. Zaväzujú sa chrániť súkromie svojich zákazníkov. S tým VPN najvyššej úrovne, nemusíte sa báť skrytých poplatkov alebo doložiek. Neskúšajú rozširovať produkty a službu môžete využívať až na piatich zariadeniach s jedným odberom.

Každý jeden zo serverov NordVPN obchádza geo-obmedzenia týkajúce sa služieb, ako je Netflix. Pretože sa nachádzajú, je v Paname, ste chránení pred množstvom vládnych programov dohľadu, ktoré môžu ohroziť vaše súkromie.

NordVPN má hviezdnu zákaznícku podporu a ponúka nepretržitý live rozhovor.

Umožňuje služby P2P a ponúka plány v rozsahu od 2,99 dolárov mesačne do 11,99 dolárov mesačne. A hoci táto cena môže byť o niečo drahšia ako niektoré iné siete VPN na trhu, je dôležité pamätať na to, že v prípade sietí VPN získate, za čo platíte.

niekedy, zadarmo prichádza za ešte silnejšiu cenu. Berte svoje súkromie vážne a investujte do dobrej VPN. Zabráňte tomu, aby mohlo dôjsť k veľkej katastrofe. Ísť s NordVPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me