Recenzia štítov Hotspot: rýchla VPN s problémami s bezpečnosťou a ochranou súkromia

Táto spoločnosť trpí trápnym únikom. DNS únik, ktorý je. Ak je ochrana osobných údajov online na vašom zozname priorít nízka, nemusí to byť problém.

Ak vám myšlienka vašich súkromných údajov online - vrátane finančných transakcií, histórie vyhľadávania na internete, e-mailov a ďalších - ukradne žalúdok, môže nastať čas na virtuálnu súkromnú sieť (VPN)..

Existujú asi sto biliónov služieb, z ktorých si môžete vybrať, a my ich postupne preskúmavame.

Naša recenzia Hotspot Shield vám ukáže, či táto virtuálna súkromná sieť, ktorú používa viac ako 600 miliónov ľudí na celom svete, vám môže pomôcť prevziať kontrolu nad vašim súkromím a chrániť vašu identitu..

Prehľad

AnchorFree Hotspot Shield je široko používaná služba VPN, ktorá ponúka bezplatný účet aj platenú službu.

FeaturesInformation
Použiteľnosť: Jednoduché použitie
Pravidlá protokolovania: Žiadne zásady protokolovania
Veľkosť servera: 2500+ serverov
Distribúcia servera: 27 krajín
Podpora: Systém lístkov
torrenting: Povolený
Streaming: Veľmi obmedzené
Protokol VPN a šifrovanie: Catapult Hydra; 128-bitové šifrovanie AES a 256-bitové šifrovanie AES
centrála: USA
Cena: 7,99 € / mesiac
Oficiálna web stránka: https://hotspotshield.com
ochrana osobných údajovVýhody Hotspot Shield:
 • Vysoké rýchlosti sťahovania
 • Nízka cena
 • Sedemdňová bezplatná skúšobná verzia
Nevýhody Hotspot štít:
 • Obmedzené umiestnenia servera
 • Obmedzené možnosti konfigurácie
 • Neschopnosť pripojiť sa k streamovacím službám ako Netflix a Hulu z krajín mimo USA
Funkcie dostupné s odberom Elite:
 • Servery v 25 krajinách
 • 45 dňová záruka vrátenia peňazí
 • Hlavný vypínač
 • Automatické pripojenie ochrany Wi-Fi
 • IPv6 a webová komunikácia v reálnom čase
 • Pripojte súčasne päť zariadení
 • Blokovanie reklám, blokovanie súborov cookie, blokovanie sledovania
 • Rozdelené tunelovanie
 • Vylepšená technológia protokolu prenosu
 • Povolené sú spojenia typu peer-to-peer
 • Neobmedzené množstvo dát a neobmedzená šírka pásma s odberom Elite
 • K dispozícii je viacero jazykov

Môže byť Hotspot štít dôveryhodný?

HotSpot Shield je hrdý na to, že používateľom ponúka súkromie, anonymitu a dôveru. Existujú však a počet oblastí záujmu to môže spôsobiť, že jednotlivec, ktorý sa zaujíma o bezpečnosť, si pred použitím tejto služby rozmyslí dvakrát.

e-mailové upozornenie na mobilPri registrácii služby vyžaduje služba Hotspot Shield e-mailovú adresu a heslo. Toto je štandardné cestovné pre väčšinu služieb VPN. Štít Hotspot umožňuje používateľom zadávať slabé heslá a nevyzýva používateľov, aby používali bezpečnejšie heslá.

Na vašu e-mailovú adresu sa odošle overenie, ktoré potvrdzuje, že ste vlastníkom e-mailovej adresy, a to ešte predtým, ako vám poskytnete prístup na informačný panel nástroja Hotspot Shield..

Hotspot Shield akceptuje platby kreditnou kartou, PayPal, ako aj celý rad ďalších platobných systémov. Tam je žiadna schopnosť vykonávať anonymné platby alebo poloautomatické platby pomocou hotovosti alebo kryptomeny, ako je BitCoin. Existuje však možnosť použiť darčekové karty, vrátane kariet od Target, Best Buy a Starbucks.

platba hotspotshield

Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Hotspot Shield hovoria, že dlhodobo nebudú ukladať vašu adresu IP. Zhromažďujú však údaje o navštívených webových stránkach a aplikáciách, ktoré používate. AnchorFree, materská spoločnosť za Hotspot Shield, tvrdí, že tieto informácie sa zhromažďujú iba na analytické účely a účely riešenia problémov. Uvádzajú, že informácie, ktoré zhromažďujú, sa nepoužívajú na vašu identifikáciu. Pre niektorých používateľov to môže byť dosť dobré. Ak si však uvedomujete súkromie, štít Hotspot nemusí byť pre vás tou pravou voľbou.

Aplikácia Hotspot Shield bude zhromažďovať informácie, ako napríklad verziu operačného systému, prehľadávač, ktorý používate, informácie vo vašej mobilnej sieti, ako aj hardvér, ktorý používate. Hotspot Shield hovorí, že tieto informácie nie sú nikdy spojené s vami a používajú sa iba na analytické účely.

Jednotlivci, ktorí používajú bezplatnú verziu, riskujú únik svojich osobných údajov inzerentom. Premium verzia aplikácie Hotspot Shield nespôsobuje toto riziko. Je však potrebné mať na pamäti toto, najmä ak používate službu podporovanú reklamami a chcete si zachovať svoje súkromie.

Centrum pre demokraciu a technológiu podalo sťažnosť na FTC a uviedlo, že Hotspot Shield zhromažďuje užívateľské údaje na rozdiel od svojich sľubov. Robia to aktívnym vkladaním kódu JavaScript do reklamy. Potom zachytia premávku a presmerujú používateľov na konkrétne stránky elektronického obchodu.

Po prečítaní zásad ochrany osobných údajov služby Hotspot Shield a po preskúmaní ich histórie budete musieť zistiť, či úroveň zabezpečenia, ktorú ponúkajú, je pre vás dostatočná na to, aby ste im verili. Ak je vaším hlavným záujmom šifrovanie prehliadania, aby ste mohli bezpečne surfovať bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate Štít Hotspot je tou správnou odpoveďou pre teba.

Kde sa nachádzajú servery štítov Hotspot?

Recenzia štítov Hotspot: rýchla VPN s problémami s bezpečnosťou a ochranou súkromiaHotspot Shield má viac ako 2 500 serverov v 27 krajinách. Služba Hotspot Shield Elite je spoľahlivá a rýchla služba. Poskytuje používateľom prístup k množstvu dobre šifrovaných IP adries. Táto služba odvádza dobrú prácu pri skrývaní prenášaných údajov.

Hotspot Shield má v Spojených štátoch viacero serverov. Služba však neposkytuje umiestnenie serverov a IP adresu. Členom Hotspot Shield Elite sa sľubuje neobmedzená šírka pásma, môžu sa však vyskytnúť obmedzenia z dôvodu pravidiel svojho ISP. Mali by ste pamätať na to, že rýchlosť vašej internetovej služby pri používaní služby Hotspot Shield je čiastočne určená skutočným umiestnením vašej internetovej služby..

Je Hotspot štít ľahko použiteľný?

Hotspot Shield navrhol svoje služby tak, aby boli jednoduché a ľahko použiteľné. Svoju polohu môžete zmeniť jediným kliknutím a môžete sa pripojiť k systému a podľa potreby zmeniť svoju polohu. Systém jasne ukazuje, kedy ste chránení a kedy nie.

Po pripojení sa zobrazí obrazovka, ktorá zobrazuje váš čas, šírku pásma, virtuálnu IP adresu a aktuálne umiestnenie. ktoré môžete zmeniť.

test pripojenia hotspotshield

Keď sa pozriete do ľavého horného rohu, zobrazí sa rozbaľovacia ponuka. Po kliknutí na túto ponuku si môžete vybrať iba niekoľko položiek. Môžete vyladiť, ako aplikácia funguje. Môžete si napríklad vybrať, či chcete, aby sa aplikácia spustila automaticky pri spustení operačného systému, ak chcete povoliť prepínač zabíjania, alebo ak chcete povoliť alebo zakázať únik IP..

Nasadení štítu Hotspot:
 • 128 bitové šifrovanie AES
 • 256 bitové šifrovanie AES
 • Patentovaný protokol Catapult Hydra pre kompresiu údajov

Ako rýchly je štít hotspotov?

AV - Test vykonal nezávislú štúdiu, v ktorej vyhodnotil bezpečnosť, rýchlosť a výkon VPN a porovnal Hotspot Shield Elite s konkurenciou.

graf výsledkov latencie vpn

Test skúmal latenciu rôznych služieb VPN. Latencia je čas, ktorý dátový balík potrebuje na dosiahnutie servera. Je zrejmé, že čím ďalej používateľ a server sú od seba, tým vyššia je latencia. Čím je latencia nižšia, tým rýchlejšie je pripojenie a tým rýchlejšie je vnímané spojenie.

Vyššie uvedený graf uvádza priemernú latenciu za týždeň pre rôzne VPN. Pretože pripojenia šifrované SSL a šifrované bez SSL neukazovali veľký rozdiel v latencii, boli priemery kombinované a poskytli celkový výsledok.

Aby sa vytvorili rovnaké testovacie prípady pre všetky produkty, servery VPN boli manuálne vybrané tak, aby boli rovnaké vo všetkých produktoch. Západné pobrežie bolo vybraté pre VPN v USA a Spojené kráľovstvo bolo vybrané pre VPN v EÚ. Pri tomto teste sa brali do úvahy rôzne faktory. Napríklad by mali mať používateľa EÚ pripojeného k inému používateľovi EÚ prostredníctvom servera VPN založeného v USA. To znamenalo, že spojenie by muselo prekročiť Atlantik dvakrát.

Ako vidíte, dosiahnutie najrýchlejšej VPN trvalo takmer dvakrát tak dlho, kým sa dostal na určený server ako referenčný, ktorý nebol pripojený k VPN. Služba Hotspot Shield Elite prišla hneď za sekundu, čím sa stala jednou z najrýchlejších dostupných služieb VPN.

Streamová rýchlosť

Rovnaká štúdia ukázala, že Hotspot Shield Elite má dobrú prenosovú rýchlosť. Vďaka tomu je dobrá voľba pre jednotlivcov, ktorí si chcú vychutnať jasný a plynulý tok. Keď sa pozriete na rýchlosť prúdu v kilobajtoch za sekundu, všimnete si, že Hotspot Shield Elite je iba o niečo pomalší ako referenčná rýchlosť, ktorá nebola pripojená k VPN.

graf výsledkov rýchlosti prúdov vpn

Torrent Speed

Populárne použitie sietí VPN skrýva svoju totožnosť pri používaní služieb typu peer-to-peer. Existuje niekoľko dôvodov. Niektorí poskytovatelia internetových služieb obmedzia protokol torrent alebo ho úplne zablokujú. Iní sa môžu obávať, že dostanú upozornenia z dôvodu porušenia zákonov držiteľov práv duševného vlastníctva. Môže byť náročné torrentovať a mať slušnú rýchlosť sťahovania. Prečítajte si naše siete VPN na torrenting.

rýchlostný diagram výsledkov rýchlosti vpn

Ako ukazuje vyššie uvedený graf, Hotspot Shield Elite je približne o 20 percent rýchlejší ako ďalšia skupina výrobkov.

downlink

Rýchlosť preberania má priamy vplyv na rýchlosť prenosu obsahu z internetu do vášho zariadenia. Toto je najdôležitejší faktor pri určovaní výkonnosti VPN. Priamo ovplyvňuje to, ako rýchlo budete môcť otvárať webové stránky, sťahovať obsah atď.

vpn zostupný graf výsledkov

Ako môžete jasne vidieť v grafe, testy pripojenia, ktoré sa vykonali s aplikáciou Hotspot Shield Elite, sa hodnotili ako najlepšia VPN s rýchlosťou približne o tretinu pomalšou ako referenčná hodnota, ktorá k nej nemala pripojenú VPN..

uplink

Uplink speed je rýchlosť, ktorou sa dáta odosielajú od používateľa na servery, ktoré sa majú umiestniť na internet. Táto rýchlosť určí, ako rýchlo môžete pristupovať k cloudovým službám, odovzdávať zálohy alebo hostiteľské servery alebo zdieľať informácie, ktoré chcete zverejniť na sociálnych médiách..

vpn uplink graf výsledkov

Funguje štít Hotspot s Netflixom?

Netflix zlyhalo pripojenieJedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia hľadajú siete VPN, najmä ak žijú mimo USA alebo Veľkej Británie, je získať prístup k prémiovému streamovaniu, ako je Netflix..

Testovali sme Hotspot Shield a boli Nedá sa pripojiť k Netflixu. Dostali sme obávanú obrazovku s chybami proxy servera Netflix viackrát.

To znamená, že Netflix bol schopný zistiť našu VPN a zabrániť nám v prístupe k ich službám.

stanovenie ceny

Hotspot Shield ponúka niekoľko možností cenotvorby, počnúc mesačným plánom, ktorý stojí 12,99 dolárov mesačne, až po trojročný plán, ktorý stojí 3,49 dolárov mesačne. Vďaka tomu je štít Hotspot jedna z drahších sietí VPN na trhu.

Jediným rozdielom medzi tým, čo získate pre každý plán, je čas, počas ktorého môžete používať VPN Hotspot Shield. Nižšie je uvedený posledný rozpis ich cien.

ceny hotspotshield

Ich cena je celkom jednoduchá. Neexistujú žiadne skryté poplatky, máte prístup k VPN momentom po zaplatení a nie je tu žiadny pokus o rozšírenie. Okrem toho, ak nie ste spokojní so službou počas prvých siedmich dní, môžete ju ľahko zrušiť zadarmo. Ak nie ste so službou spokojní, do 45 dní vám vrátia všetky peniaze. Nie sú kladené žiadne otázky. Zjednodušujú získavanie náhrad pre svojich zákazníkov.

Zákaznícky servis

operátori chatuPre nás je to oblasť, v ktorej sa Hotspot Shield v priebehu času určite zlepšil. Nie je to tak dávno, čo bolo možné podať sťažnosť iba prostredníctvom podporného lístka. Hotspot Shield mal pochybnú povesť, pokiaľ ide o rýchlosť a efektívnosť, s akou reagovali na podporné lístky.

Teraz majú live chat. Použili sme to viackrát, aby sme si položili rôzne otázky a do niekoľkých sekúnd od kladenia otázok sme dostali odpoveď na naše otázky. Odpovede boli úprimné, priame a vecné.

Okrem živého rozhovoru má Hotspot Shield aj množstvo informatívnych blogov, článkov a často kladených otázok, ktoré sú navrhnuté tak, aby poučovali používateľov o najlepšom používaní ich produktu..

Je Hotspot štít hodný peňazí?

Možno. Ako vidíte v našich recenziách, ponúkajú extrémne vysoké rýchlosti, zefektívnené a zrozumiteľné prostredie pre používateľov a množstvo funkcií. Avšak, ak je vaším hlavným dôvodom pre kúpu VPN ochrana vášho súkromia pri navigácii na webe, táto spoločnosť pre vás nemusí byť tou pravou voľbou..

Tam boli a počet sporných aktivít týkajúcich sa tejto spoločnosti a ich schopnosť alebo túžba chrániť súkromie svojich klientov. Protokolovajú informácie a ich zásady ochrany osobných údajov sú zámerne nejednoznačné, čo nás vedie k ďalšiemu spochybňovaniu ich záväzku k ochrane osobných údajov svojich klientov..

Štít Hotspot skryje vašu IP adresu. Trpí však únikmi DNS, čo by mohlo potenciálne ohroziť vaše súkromie. Je to slušná alternatíva s množstvom potenciálu. Existujú však aj iné možnosti, ktoré sú rovnaké alebo lacnejšie (premýšľajte) NordVPN), že sa cítime lepšie.

Hodnotíme Hotspot Shield tri z piatich hviezdičiek.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me