SaferWeb Review: Sľubná služba, ktorá sa nedarí dodať

Služba VPN na serveri Saferweb tu dnes vzala celú sieť, zajtra vec príliš vážne.


SaferWeb VPN je britská spoločnosť, ktorá je relatívne novým vstupom do sveta sietí VPN. SaferWeb sľubuje svojim klientom 24 hodín denne, sedem dní v týždni, vojenské zabezpečenie, široké pokrytie serverom a zákaznícku podporu.

O službe sme si všimli niekoľko pozitívnych vecí. Existuje však niekoľko politík a funkcií, ktoré nás nechávajú pochybovať o tom, či je to skutočne najlepšia VPN pre väčšinu ľudí.

A potom ešte jeden nAOZAJ veľký problém, o ktorom budeme hovoriť o pár minút.

Logo Saferweb

Prehľad

FeaturesInformation
Použiteľnosť: Jednoduché použitie
Pravidlá protokolovania: Žiadne zásady protokolovania
Veľkosť servera: 33 serverov
Distribúcia servera: 27 krajín
Podpora: 24/7 živý chat, systém lístkov a vedomostná základňa
torrenting: Povolený
Streaming: Povolený
Protokol VPN a šifrovanie: Protokoly OpenVPN, L2TP, PPTP; 256-bitové šifrovanie
centrála: Spojene kralovstvo
Cena: $ 3.99 / mesiac
Oficiálna web stránka: https://www.saferweb.com/
Pros:
 • Táto služba sa ľahko používa
 • Podpora IKEv2
 • Nezistili sa žiadne úniky DNS / IP
 • Aplikácie pre mnoho platforiem
 • P2P povolené
Zápory:
 • Vedú protokoly o pripojení
 • Spoločnosť so sídlom vo Veľkej Británii

Mal by som dôverovať serveru SaferWeb VPN?

SaferWeb je spoločnosť so sídlom vo Veľkej Británii. V dôsledku toho sa musí riadiť veľmi prísnymi zákonmi Spojeného kráľovstva o uchovávaní a monitorovaní údajov. Spojené kráľovstvo je jedným z najhoršie miesta na svete mať poskytovateľa VPN. Od VPN sa už vyžaduje, aby na požiadanie odovzdali veľkú časť údajov, ktoré uchovávajú, vláde. Teraz, v prípade Snoopers Charty na pokraji zákonnosti, poskytovatelia VPN v Spojenom kráľovstve budú mať ešte menšiu schopnosť chrániť súkromie svojich spoločností..

Šifrovacia sila VPN veľa hovorí o tom, ako bude vaše súkromie chránené. Zamestnanci SaferWebu 256 bitové šifrovanie. Usilujú sa udržiavať svoje siete optimalizované tak, aby svojim klientom poskytovali najlepšiu rýchlosť.

SaferWeb sľubuje, že nebude viesť záznamy o používaní. Protokoly pripojenia však ukladajú podľa svojich zásad ochrany osobných údajov.

funkcie saferwebNiektoré informácie, ktoré uchovávajú, zahŕňajú vašu IP adresu, použitý protokol, časové pečiatky atď.

Budú dokonca ukladať telefónne rozhovory, ktoré majú s vami.

Ak používate sociálne médiá, môžu ukladať informácie z webových stránok tretích strán a poverenia použité na prihlásenie na webové stránky sociálnych sietí vrátane vášho mena a vašej e-mailovej adresy. V závislosti od úrovne bezpečnosti, ktorú máte na stránkach sociálnych médií, môžu tiež ukladať informácie, ku ktorým majú povolený prístup, na vašom webe sociálnych médií..

Budú ukladať informácie, ktoré poskytnete prostredníctvom prieskumov, informácie, ktoré môžu nájsť verejne, ako aj informácie, s ktorými súhlasíte s ich prijímaním prostredníctvom tretích strán..

V súlade s ich politikou ochrany osobných údajov sa tieto informácie môžu použiť na monitorovanie fungovania ich služieb, na zlepšenie ich služieb, na zlepšenie ich marketingu, na reklamu služieb tretích strán, na zacielenie na potenciálnych zákazníkov a inými spôsobmi, ktoré sú opísané v zásady ochrany osobných údajov.

SaferWeb bude zdieľať svoje informácie s ich partnermi, predajcami tretích strán a na právne účely. Budú zdieľať aj vaše osobné informácie s členmi ich podnikovej rodiny.

Ak sa obávate ochrany súkromia, stačí si prečítať ich zásady ochrany osobných údajov, aby sa vám krv ochladila. SaferWeb v podstate hovorí, že zhromaždí o vás celý rad informácií a bude ich zdieľať s vládnymi úradníkmi, inzerentmi a ďalšími. Každý, kto sa obáva o svoje súkromie, by mal dvakrát uvažovať o používaní SaferWebu.

Ako rýchly je SaferWeb VPN?

skúška rýchlosti na bezpečnom webe

Výkon VPN servera SaferWeb bol testovaný na viacerých serveroch pomocou protokolu PPTP. Test sa uskutočnil s použitím pripojenia 10 MB za sekundu. Test bol zameraný na servery, ktoré mali vyššiu záťaž ako iné servery, ako sú napríklad servery v Európe a USA.

Dôraz sa kládol na rýchlosti streamovania, ako aj na schopnosť pracovať s torrentmi. Ako vidno v teste, Amsterdam server stratil takmer 60 percent jeho šírky pásma. Výsledky boli lepšie v Štokholme a Londýne. Zaujímavé je, že Štokholm je server špeciálne navrhnutý na sťahovanie torrentov.

SaferWeb nemá žiadnu šírku pásma ani obmedzenia rýchlosti. Za príplatok získate prístup k „preplňovaným miestam“. Sú to superrýchle servery určené pre jednotlivcov, ktorí chcú veľa sťahovať a ktorí chcú, aby ich sťahovanie bolo rýchle..

Zákaznícka podpora

saferweb živá podporaZákaznícka podpora je nevyhnutná pre fungovanie dobre fungujúcej VPN. Keď spoločnosť VPN je schopná poskytnúť primeranú zákaznícku podporu, preukáže, že sa starajú o svojich zákazníkov. SaferWeb VPN ponúka hviezdnu podporu zákazníkov. Robia to rôznymi spôsobmi. Majú live konverzáciu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Poskytujú technickú podporu. Majú systém predaja lístkov. Majú vedomostnú základňu. A majú často kladené otázky.

Testovali sme funkciu live chatu a zistili sme, že je veľmi citlivý. Náš problém sme dostali takmer okamžite vyriešené. Agenti, ktorí s nami spolupracovali, boli veľmi dobre informovaní a boli pomerne slušní.

Rovnako ako v mnohých call centrách bolo jasné, že angličtina nie je prvým jazykom zástupcu, ktorý s nami komunikuje. Mali však dostatočnú znalosť jazyka, ktorý im umožnil slobodne komunikovať a jasným a presným spôsobom vyjadrovať myšlienky.

Umiestnenie servera

umiestnenie servera saferwebMnoho sietí VPN sa pýši tým, že majú servery na veľkom počte miest. SaferWeb je iný. Zameriavajú sa na to, že majú dobré pokrytie v oblastiach, ktoré sú veľmi vyhľadávané používateľmi VPN. Z tohto dôvodu má SaferWeb pobočky v New Yorku, Tokiu, Londýne, Hongkongu atď.

Táto služba poskytuje približne 60 serverov z celého sveta. Odberatelia majú prístup k 30 miestam v 24 krajinách.

SaferWeb VPN ponúka používateľom ďalšiu výhodu. Za príplatok sú k dispozícii preplňované servery. To umožňuje užívateľovi získať prístup k vyšším rýchlostiam servera na určitých miestach. Tieto rýchlejšie rýchlosti sa dosahujú minimalizáciou počtu používateľov na týchto serveroch. Výsledkom je, že každý užívateľ má prístup k väčšej šírke pásma.

stanovenie ceny

SaferWeb VPN má veľmi jednoduchú cenovú schému.

ceny bezpečných webových stránokIch prémiová služba sa ponúka za 3,99 dolárov mesačne. Používatelia tak získajú prístup na sedem miest pomocou neobmedzená šírka pásma a neobmedzený prenos údajov. K dispozícii sú všetky protokoly a používatelia môžu k jednému pripojeniu pripojiť jedno zariadenie.

Ich super prémiový plán poskytuje prístup k 30 serverovým umiestneniam. Poskytuje sa aj neobmedzená šírka pásma a prenos údajov. Vďaka super prémiovému balíku je možné súčasne vytvoriť tri pripojenia zariadenia.

SaferWeb VPN poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak chcete získať záruku, musíte zrušiť svoje služby do prvých 30 dní od použitia. Zrušenie musí byť a písomná žiadosť tímu podpory SaferWeb. Do 90 dní od písomného zrušenia by ste mali dostať úplnú náhradu všetkých zaplatených poplatkov. Vrátenie bolo obmedzené na základné služby a nezahŕňalo by to napríklad administratívne poplatky, poplatky za inštaláciu ani poplatky za nastavenie. Ak sa žiadosť o vrátenie nepodá v príslušnom časovom rámci, nie sú k dispozícii žiadne náhrady.

SaferWeb bohužiaľ neposkytuje žiadnu bezplatnú skúšobnú verziu. Jediným spôsobom, ako zistiť, či je služba pre vás vhodná, je zakúpenie jedného z programov. Dostupné platobné možnosti zahŕňajú kreditné karty a PayPal. Neexistuje žiadna možnosť použiť kryptomena ako je BitCoin.

Proces registrácie

saferweb sigunpNa registráciu na server SaferWeb potrebujete e-mailovú adresu a meno. Od zákazníkov sa vyžaduje, aby si vytvorili heslo spolu s ich účtom. Mnoho zákazníkov sa cíti frustrovaných tým, ako neúnavný SaferWeb sa snaží rozširovať svoje služby.

Po vytvorení účtu a zaplatení za službu si môžete službu nainštalovať do svojho počítača. Akonáhle je služba stiahnutá a prejdete procesom inštalácie, SaferWeb funguje ako každá iná VPN, ktorá používa openVPN.

Klient mal dva režimy zobrazenia. K dispozícii je jednoduchý režim a rozšírený režim. Ako už názov napovedá, ľahký režim je navrhnutý pre ľudí, ktorí používajú VPN prvýkrát. Jediným kliknutím na tlačidlo sa môžete pripojiť k serveru, ktorý je vám najbližší. Pokročilý režim umožňuje používateľom vybrať si server, ako aj protokol.

Obchádzanie geografických obmedzení

vpn netflixSaferWeb sa na svojej vstupnej stránke môže pochváliť svojou schopnosťou obísť geografické obmedzenia na streamovanie obsahu, ako napríklad Netflix. Schopnosť sledovať obsah obmedzený na geografický obsah je jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia používajú služby VPN.

V reakcii na to sa streamingové služby ako Netflix stali veľmi prísnymi vo svojich politikách proti VPN. Nájdenie siete VPN, ktorá umožňuje prístup k sieti Netflix pri súčasnom zachovaní vysokej kapacity streamovania, je výzvou.

SaferWeb VPN bol schopný odblokovať Netflix ako aj iné mainstays streamingu, ako sú Hulu a BBC.

Kill Switch Feature

prepínač zabíjania saferwebuBez ohľadu na to, aká hviezdna je vaša VPN, bude vás môcť chrániť, iba ak bude skutočne fungovať. S každou sieťou VPN dôjde k prestojom. Môže sa jednať o sekundu alebo dve, keď sa služba VPN odpojí a znovu pripojí. V prípadoch, keď dôjde k problémom s pripojením, je odhalená vaša skutočná IP adresa. zabiť prepínač funkcie chráni vás tým, že skryje vašu skutočnú IP.

SaferWeb VPN prichádza s prepínačom kill, ktorý chráni vás a vaše ID v prípade prerušenia spojenia. Prepínač kill preruší internetové pripojenie, takže až do pripojenia VPN nebude možné prenášať žiadne údaje.

flexibilita

Všetky najlepšie VPN sú flexibilné. Pracujú na väčšine operačných systémov na trhu vrátane stolových počítačov, mobilných zariadení a herných jednotiek. SaferWeb bol navrhnutý tak, aby fungoval prakticky na akomkoľvek zariadení.

Kompatibilita s bezpečným webom

Odporúčame SaferWeb VPN?

Nie. V súvislosti s touto spoločnosťou nás znepokojuje niekoľko vecí. Po prvé, ich fakturačné praktiky sú sporné. Uvádzacia cena, ktorú ponúkajú, nie je rovnaká cena, ktorú zaplatíte v priebehu nasledujúcich mesiacov.

Táto spoločnosť neustále sa snaží predávať svoj produkt. Našou preferenciou je pracovať s VPN, ktoré ponúkajú všetky svoje služby vopred, aj keď je cena predplatného o niečo vyššia ako konkurencia. Je lepšie poznať úplné náklady, ako keby boli ponižované a utlmené z vašich peňazí.

Postupy ochrany osobných údajov tejto spoločnosti sú hrozné. Zhromažďujú nielen informácie, ale tiež očividne tvrdia, že vaše informácie použijú na reklamu a poskytnú ich tretím stranám. Sú otvorené poskytovanie informácií vláde.

Za obzvlášť desivé sme považovali informácie, ktoré táto sieť VPN zhromažďuje od ľudí prostredníctvom svojich sociálnych médií. Ak nečítate drobný výtlačok, môžete byť vystavení množstvu potenciálnych nebezpečenstiev.

SaferWeb sídlil vo Veľkej Británii. Toto by malo byť varovným signálom pre každého, kto má obavy o súkromie. Veľká Británia nie je majákom súkromia, ale neustále podniká kroky k útoku na súkromie na webe.

** Aktualizácia **

Vedeli sme konverzáciu so zákazníckou podporou pre SaferWeb. Žiadame objasnenie týkajúce sa stanovovania cien. V konverzácii vyšlo najavo, že SaferWeb VPN už neponúka svoje služby.

konverzácia na podporu saferwebu

Uviedli, že stále ponúkajú zákaznícku podporu existujúcim klientom. Aj keď ste boli ochotní prehliadnuť všetky negatívne aspekty tejto služby, ako sú problémy s rýchlosťou, problémy s prihlásením, problémy s ochranou osobných údajov a otázky týkajúce sa fakturácie, SaferWeb VPN už nie je k dispozícii..

Služba VPN, ktorá zajtra nezmizla

Chcete, aby bola služba VPN, ktorej môžete veriť, v najbližších rokoch? Odporúčame NordVPN.

Spoločnosť NordVPN má viac ako 5 000 serverov umiestnených v 61 rôznych krajinách po celom svete. Majú jasnú politiku bez protokolovania a poskytujú najlepšiu zákaznícku podporu, akú sme kedy videli.

NordVPN je v podnikaní od roku 2008. Vybudovali si reputáciu tým, že svojich zákazníkov umiestnili na prvom mieste. Toto je sieť VPN najvyššej úrovne. Neexistujú žiadne skryté poplatky alebo klauzuly. Pomocou jedného prihlásenia môžete chrániť až 6 zariadení.

Táto VPN založená na Paname je často na prvom mieste v zozname najlepších VPN. Niektoré z dôvodov sú:

 • NordVPN ponúka a 24/7 live chat
 • NordVPN umožňuje torrentovanie
 • NordVPN plánuje náklady 2,99 dolárov mesačne až 11,95 dolárov mesačne
 • NordVPN má špeciálne servery vyčlenené, aby vám pomohli obísť služby zdieľania súborov P2P alebo torrenting
 • NordVPN pracuje s desiatkami streamovacích služieb vrátane Netflix

Pridajte vlastnú recenziu:

Snažíme sa o nezávislý výskum produktov, aby sme našim čitateľom lepšie pomohli pri rozhodovaní. Vzhľadom na to chceme tiež počuť vaše názory. Prijímame individuálne recenzie, ktoré sú informatívne a nepropagačné. Vyplňte nasledujúci formulár a zverejníme vašu recenziu. Propagačné recenzie od samotných spoločností nebudú zverejnené. Vďaka!

--- Vyberte rýchlosť ---
priemerný
pomaly
rýchly
?>

--- Vyberte použiteľnosť ---
Jednoduché použitie
Mierne komplikované
Veľmi komplikované
?>

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujem, že som si prečítal a akceptujem Podmienky používania.

PRIDAŤ PREHĽAD

0
1771

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me