TorGuard Recenzie – nie je zlé, ale nie je skvelé

Ak ste veľkým fanúšikom stredne veľkého množstva vecí bežného v mlyne, bude sa vám páčiť to, čo vidíte v tejto kontrole služieb VPN.


Plní TorGuard svoje vznešené sľuby? Pretože to, čo tvrdia, znie celkom dobre.

TorGuard ponúka svojim klientom celý rad možností ochrany osobných údajov vrátane inteligentných serverov DNS, zdieľaných IP adries a vyhradených IP adries. V tomto preskúmaní TorGuard preskúmame, či je táto spoločnosť skutočne schopná dodať to, čo sľubuje, a poskytnúť svojim zákazníkom súkromie a anonymné prehliadanie..

Logo TorGuard

Prehľad

TorGuard je program, ktorý bol pôvodne vyrobený pre tých, ktorí sa zaujímali o torrenting. Ukázalo sa, že je jednou z najlepších VPN pre sejačky a pijavice BitTorrentu na zabezpečenie ich webového prenosu. Vďaka mnohým bezpečnostným funkciám a nadpriemerným testom v posledných rokoch tento produkt prilákal väčšie publikum a používa sa ako globálna VPN.

FeaturesInformation
Použiteľnosť: Slabé užívateľské rozhranie
Pravidlá protokolovania: Žiadne zásady denníka
Veľkosť servera: 3000 serverov ++
Distribúcia servera: 50 krajín
Podpora: 24/7 hovorov, live chat a lístky
torrenting: Povolený
Streaming: Povolený
Protokol VPN a šifrovanie: Protokol OpenVPN; 256-bitové šifrovanie AES
centrála: USA
Cena: $ 9,99 / mesiac
Oficiálna web stránka: https://torguard.net/
Výhody TorGuard:
 • Jednoduché použitie a nastavenie
 • P2P povolené
 • Anonymná platba prijatá
 • Výber protokolov VPN
 • Súkromný server DNS
 • Záruka vrátenia peňazí na sedem dní
 • 1600 serverov v 50 krajinách
 • Blokovanie škodlivého softvéru
Nevýhody TorGuard:
 • Kolísanie rýchlosti výkonu
 • Možná chyba prevencie úniku IPv6
 • Základná verzia sa nemôže pripojiť k Geofunkcii Netflix s obmedzeným prístupom

Môže byť TorGuard dôveryhodný?

Zdá sa, že TorGuard má počiatočnú politiku protokolovania. Keď sa pozriete na ich podmienky a stránku s pravidlami ochrany osobných údajov, hovoria, že nebudú ukladať protokoly ani žiadne využitie prenosu. Uvádzajú, že pri nákupe ich produktov budú zhromažďovať vaše informácie, ale to je všetko. teoreticky, to by znamenalo, že nemali by mať žiadne vaše informácie, ktoré by mohli predať inzerentom alebo odovzdať vládnym úradníkom ak sa ukážu s rozkazom.

Pravidlá ochrany osobných údajov

Bližší pohľad na ich zásady ochrany osobných údajov to však ukazuje TorGuard môže v skutočnosti zhromažďovať viac informácií o vás, ako by ste chceli. Napríklad na svojej stránke ochrany osobných údajov jasne uvádzajú, že e-mailové adresy sú uložené a používané na odosielanie informácií o odberoch, možnostiach platby a zasielať propagačné ponuky.

Údaje o platbách sa používajú na správu registrácií, platieb a zrušenia klientov. Ako už bolo povedané, sľubujú to súkromné ​​údaje, ako sú čísla kreditných kariet, sa neukladajú.

Hovoria, že protokoly webového servera Apache sú pravidelne vymazávané. Znie to však trochu vágne. Čo to pravidelne znamená? akonáhle dnes, raz týždeň, raz rok?

5eyesOkrem toho sa v ich zásadách ochrany osobných údajov uvádza, že tretej strane sa neposkytujú žiadne údaje, pokiaľ to od nich nevyžaduje zákon. Je to desivé, pretože poštová adresa pre TorGuard je Orlando, Florida v Spojených štátoch. Spojené štáty americké sú súčasťou viacerých medzinárodných dohôd o zdieľaní spravodajských informácií. Jeden z nich sa nazýva aliancia „päť očí“. Bohužiaľ, verejnosť ako celok je v tme, pokiaľ ide o rozsah informácií, ktoré zdieľajú USA a ostatní účastníci aliancie „Päť očí“. Pre tento dôvod, sme smiechom služieb VPN so sídlom v Spojených štátoch.

zabezpečenia

TorGuard čo najlepšie využíva moderné technológie s cieľom zachovať bezpečnosť vašich údajov. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je podpora viacerých protokolov VPN vrátane:

 • výber protokolu torguarduOpenVPN
 • PPTP
 • L2TP / IPSec
 • SSTP
 • IKEv2

Skúsení používatelia môžu vidieť potrebu prepínania medzi protokolmi. Najlepšie však bude najlepšie, keď sa bude držať priemyselného štandardu OpenVPN.

TorGuard ponúka šifrovanie AES - 256. Toto je norma, ktorú používajú vlády a bezpečnostné organizácie na celom svete, keď chcú šifrovať dôverné alebo súkromné ​​informácie.

TorGuard je dodávaný so zabezpečenými servermi DNS, ako aj so zabudovanou funkciou ochrany pred únikom DNS a IPv6. Toto pridáva ďalšiu úroveň zabezpečenia. Zabudovaný prepínač zabíjania vám umožňuje automaticky sa odpojiť od Internetu, keď nefunguje TorGuard. To znamená, že sa nemusíte obávať, že náhodou zabudnete zapnúť sieť VPN.

TorGuard vám umožňuje chrániť zariadenia so systémom Android, Mac, Windows a iOS. Túto službu môžete tiež použiť na smerovačoch DD - WRT a Tomato. Nezáleží na tom, odkiaľ premávka prichádza, môžete sa chrániť pomocou TorGuard.

stanovenie ceny

cenová tabuľka torguardu

TorGuard má cenový plán, ktorý je do značnej miery jednoduchý. Za 9,99 dolárov si môžete kúpiť mesačný program a zvýšiť tak svoju ročnú výšku na 59,99 dolárov. Ako ste očakávali, kúpa ročného plánu bude najúspornejšou možnosťou.

Jedno predplatné vám umožní pripojiť k službe päť zariadení. Môžete pridať ďalšie zariadenia za jeden dolár za zariadenie za mesiac. Schopnosť prepojiť päť zariadení jedným odberom je do značnej miery porovnateľná s kurzom platených služieb VPN. TorGuard má najlepšie ceny za pridávanie ďalších pripojení zariadení.

Existuje niekoľko ďalších doplnkov, ktoré si môžete kúpiť, vrátane statickej vyhradenej adresy IP, adresy IP chránenej DDoS v Rumunsku a rezidenčných adries IP v Spojených štátoch..

torguard 7-dňová bezplatná skúšobná verzia

TorGuard tam nie je najlacnejšia služba VPN, ale nie je ani najdrahšia. Je pekné, že sľubujú sedemdenná záruka vrátenia peňazí.

Máme pocit, že stojí za zmienku, že na svojej vstupnej stránke ponúkajú sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Pokúsili sme sa prihlásiť na bezplatnú skúšobnú verziu a nevideli sme žiadny spôsob, ako to urobiť. Preto sme sa na ich živý rozhovor pýtali na súd. Bolo nám povedané, že nejde o sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ale o sedemdennú záruku vrátenia peňazí. Potom nás povzbudilo, aby sme si produkt kúpili a povedali nám, že by sme si to želali.

Nechcú za niečo platiť a nedostávajú naše peniaze späť, pýtali sme sa ako dlho bude trvať, kým dostaneme náhradu, ak by sme produkt zrušili. Odpoveď bola žiadosť, aby sme otvorili lístok.

netreba hovoriť, táto interakcia nás nenaplnila dôverou.

spôsoby platby torguardom

TorGuard akceptuje celý rad rôznych typov platieb vrátane všetkých hlavných kreditných kariet PayPal, kryptomena, ako aj množstvo darčekových kariet v obchode.

TorGuard a torrent

TorGuard vo svojom jadre je služba, ktorá bola vytvorená pre torrenting. Niektoré služby VPN budú svojim zákazníkom účtovať poplatok za získanie prístupu k serverom torrent. TorGuard udržuje veci jednoduché tým, že ponúka neobmedzená šírka pásma a neobmedzené použitie cez ich sieť. Majú nulové záznamy o tom, čo sa deje na ich torrentoch VPN a proxy serveroch. To znamená, že zákazníci majú istotu, že si môžu súbory stiahnuť v úplnom súkromí.

TorGuard je skvelá voľba pre ľudí, ktorí chcú udržať „veľkého brata“ na uzde, alebo pre tých, ktorí sa len obávali, že zabránia poskytovateľovi internetových služieb v obmedzovaní šírky pásma..

Bude Netflix pracovať s TorGuardom?

Medzi sieťami Netflix a VPN stále existuje vojna. Ľudia z celého sveta chcú prístup k vyhľadávanému obsahu, ktorý streamuje USA Netflix. Keď sa prvýkrát pokúsite získať prístup k Netflixu pomocou TorGuard, pravdepodobne vás privítajú obávaný chybový displej Netflixu..

Netflix zlyhalo pripojenie

Je to preto, že si TorGuard uvedomil, že pokus o boj proti dôslednému blokovaniu zdieľaných IP od spoločnosti Netflix je takmer neudržateľnou bitkou. To nemohli držať krok. Tak prišli s dômyselným riešením. Namiesto toho, aby svojim užívateľom ponúkali zdieľané adresy IP, začali svojim používateľom poskytovať určené adresy IP na streamovanie údajov výlučne s cieľom obísť geo blokovanie siete Netflix.. Keďže získate vyhradenú adresu IP, ktorú používate iba vy, šanca, že sa adresa IP stane čiernou listinou, je takmer nulová.

Za vyhradenú adresu IP musíte samozrejme platiť každý mesiac trochu navyše, ale toto môže byť presne to, čo hľadáte, najmä ak je dôvodom, prečo získavate sieť VPN, získanie prístupu k geograficky obmedzenému streamovaniu. obsah, ako je Netflix.

Kde sa nachádzajú servery TorGuard?

umiestnenie servera torguarduPri kontrole poskytovateľov sietí VPN sa zaoberáme jednou z mnohých serverov, ktoré majú k dispozícii. Je zrejmé, že čím viac serverov je k dispozícii, tým väčšia je šanca na nájdenie servera, ktorý nie je príliš preplnený, čím získate trochu väčšiu šírku pásma.

TorGuard má viac ako 3 000 serverov a môže sa pochváliť robustným geografickým rozložením. To znamená, že ak cestujete po celom svete, bude pre vás jednoduchšie nájsť server s nižšou latenciou a zlepšeným výkonom. S potešením sme si všimli, že TorGuard mal servery v Afrike, na Strednom východe av Indii.

Test rýchlosti

najrýchlejší torguard

Testy rýchlosti boli uskutočňované s použitím optického spojenia 50 Mbps s najsilnejšou šifrou AES-256 / HMAC SHA512 / RSA-2048. Americký server VPN bol testovaný pomocou testovacieho servera v New Yorku a servery VPN vo Veľkej Británii a Holandsku boli testované pomocou servera so sídlom vo Veľkej Británii..

Ako ukazujú grafy, VPN spravila dobrú rýchlosť, najmä preto, že sa použili najsilnejšie nastavenia šifrovania.

záver

TorGuard ukazuje nejaký sľub. Má relatívne vstupnú cenu a množstvo doplnkov, ktoré vám umožňujú prispôsobiť si zážitok. Existuje celý rad dostupných serverov a VPN je optimalizovaná pre torrenting.

Na niektoré aspekty pravidiel ochrany osobných údajov ani na zavádzajúce stanovovanie cien sme sa nezaujímali. Samotná aplikácia je jednoduchá, chýba jej však jednoduché používanie mnohých ďalších sietí VPN, ktoré sme skontrolovali. Toto je určite VPN zameraná na ochranu súkromia.

Povieme, že podpora a služby zákazníkom sa javia ako vysoko kvalitné. Keď sme sa opýtali na ceny, dostali sme takmer okamžitú odpoveď. Celkovo vzaté, TorGuard je nadpriemerná VPN, ktorej niektoré z nich ešte stále musia urobiť dávame im 3,5 hviezdy z 5.

Aj keď niektorí z vás môžu byť spokojní s VPN, ako je TorGuard, nemôžeme obviňovať vás, ak sa stále chcete rozhliadnuť. Našťastie máme niekoľko odporúčaní, ktoré sú prakticky zlatým štandardom, o ktorý sa usiluje každá iná spoločnosť. Ušetrite z hodín výskumu a pozrite sa na naše recenzie NordVPN a Surfshark. Sľubujeme, že nebudete sklamaní tým, čo nájdete.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me