Total VPN – Vyhnite sa tejto (Závažné problémy so serverom)

Total VPN - Vyhnite sa tejto (Závažné problémy so serverom)

Vysoké ceny a nevýrazné služby a funkcie. Táto služba VPN nemá veľa čo robiť.


celkom Logo VPNTotal VPN sa pýši prekvapivo priateľským používateľským rozhraním. Je tak priateľské, že nováčikovia vo svete VPN by nemali mať problémy s jeho používaním. Bohužiaľ, pre túto službu nie je veľa pozitív nad jej jednoduchým použitím.

Tento poskytovateľ služieb je relatívnym nováčikom na trhu VPN. Ich služby sú však vyleštené a sofistikované. Total VPN využíva spoľahlivé VPN protokoly, ako je Open VPN, ale jej protokolovacia politika je problematická a ich dáta prenosové sadzby nechávajú niečo, čo je potrebné. Horšie služby sú síce dostupné, ale to neznamená, že služba Total VPN je službou vybranou pre náročných používateľov.

Celkový prehľad VPN

FeaturesInformation
Použiteľnosť: Jednoduché použitie
Pravidlá protokolovania: Pochybná politika prihlásenie
Veľkosť servera: 60 ++ servery
Distribúcia servera: 30 miest po celom svete
Podpora: 24/7 live chat a systém lístkov
torrenting: Povolený
Streaming: obmedzený
Protokol VPN a šifrovanie: Protokol OpenVPN;
centrála: USA
Cena: $ 4,99
Oficiálna web stránka: https://www.totalvpn.com/

Total VPN - Small Subsidiary of Giant Entity

Total VPN je vo vlastníctve Endurance International Group so sídlom v Burlingtone v štáte Massachusetts v USA. Organizácia je materskou spoločnosťou takých rozpoznateľných technologických firiem ako Bluehost, HostGator a Constant Contact. Spoločnosť Total VPN mala spočiatku sídlo vo Veľkej Británii. USA a Veľká Británia sú považované za menej ako ideálne miesta, na ktorých sa nachádzajú služby VPN.

5 Eyes Alliance

Je to tak preto, že obidva tieto krajiny sú zmluvnými stranami dohody o dozore na päť očí a tiež z dôvodu zákonov upravujúcich uchovávanie záznamov v týchto krajinách. Ľudia, ktorých sa to týka zachovanie súkromia a anonymity odporúčame vám vyhľadať poskytovateľa VPN, ktorý nie je členom Five Eyes.

Preto môžete veriť, že ak dôjde k zaklopaniu orgánov činných v trestnom konaní na Total VPN, všetky údaje, ktoré o vás zhromaždili, budú zdieľané. Potvrdzujú to aj zásady ochrany osobných údajov spoločnosti, ktoré sa podrobnejšie preskúmajú neskôr.

Celková VPN je určite nie na našom zozname najlepších VPN pre Austrálčanov. Prečítajte si viac a zistite prečo.

Bezpečnosť a šifrovanie

Používatelia aspoň dostanú slušné šifrovanie pomocou technológie Total VPN. Je to do značnej miery preto, že existuje niekoľko možností. Jedným z nich je OpenVPN, protokol, ktorý sa považuje za najlepší doteraz dostupný. Pretože je to open source, OpenVPN poskytuje užívateľom výhodu celosvetového podporného systému. Zdrojový kód je k dispozícii všetkým, čo umožňuje jeho úpravu alebo vylepšenie tak, aby vyhovovalo konkrétnemu účelu.

Ochrana VPN

Total VPN okrem toho podporuje aj PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol), čo je starší protokol už sa neodporúča. Bohužiaľ, celková predvolená hodnota VPN pre tento protokol. To znamená, že menej sofistikovaní používatelia môžu opúšťať sami seba zraniteľné voči hackerom a iným útokom. Ďalšie možnosti, ktoré zahŕňajú IkeV2 a L2TP / IPSec, sú oveľa bezpečnejšie a poskytujú lepšiu ochranu. Ďalšie skvelé informácie nájdete v našom úplnom sprievodcovi šifrovaním pre nováčikov.

Celkové umiestnenie servera VPN

Total VPN sa na svojej webovej stránke môže pochváliť tým, že má servery umiestnené na všetkých siedmich kontinentoch. Potom hovorí, že v skutočnosti nemá servery v Antarktíde, pretože je príliš chladno. Spoločnosť zjavne neuznáva, že Južná Amerika je kontinent, pretože sa v nej uvádza, že nemajú servery.

umiestnenia servera totalvpnAvšak áno 17 serverov v Severnej Amerike. Tieto sa nachádzajú na miestach v USA vrátane New Yorku, Los Angeles, Seattlu, Miami a Chicaga. V kanadskom Toronte je tiež jeden server. V Európe nájdu používatelia 20 serverov. Od Dublinu a Londýna po Varšavu a Bukurešť je pokrytie spoločnosti na tomto kontinente dosť komplexné - aspoň relatívne k celkovému počtu jej serverov..

Ázia získala päť serverov v Singapure, Hongkongu, Tel Avive, Tokiu a Bombaji. Na rozdiel od mnohých iných spoločností poskytujúcich VPN, Total VPN neprehliada Afriku, hoci tam má iba jeden server, ktorý sa nachádza v Johannesburgu v Južnej Afrike. Oceánia je pokrytá jediným serverom v austrálskom Sydney.

3000 serverov Vs 17 serverov

So servermi na viac ako 30 miestach to ponúka slušné pokrytie spoločnosti VPN tejto veľkosti. Je však nepochybne nevýrazné v porovnaní s pokrytím ponúkaným hlavnými hráčmi v tejto oblasti. Niektorí sa dokonca môžu pochváliť viac ako 3 000 servermi ktoré sa nachádzajú vo viac ako 150 krajinách po celom svete. Ak často cestujete alebo potrebujete vynikajúci výber serverov, mali by ste si vybrať jedného z elitnejších poskytovateľov.

Používanie služby BitTorrent alebo P2P s technológiou Total VPN

ip adresuje sieťPočas prihlásenia do služby Total VPN nič výslovne nezakazuje zdieľanie súborov alebo používanie stránok BitTorrent. V skutočnosti je súčasťou Zmluvných podmienok, s ktorými musia zákazníci súhlasiť pri registrácii.

Spoločnosť dokonca sľubuje vyhradený server P2P, ktorý sa nachádza v Holandsku, ale väčšina používateľov tvrdí, že ponúka priepastný výkon.

Ak je zdieľanie súborov hlavným záujmom pri online používaní, väčšia pravdepodobnosť uspokojí vaše potreby iná sieť VPN.

Celkové výsledky testu rýchlosti VPN

Testy rýchlosti vykonané pri používaní siete Total VPN ukázali celkovo slušné, aj keď nevýrazné rýchlosti prenosu dát. Existovali však významné rozdiely v závislosti od toho, ktorý server sa použil. Ľudia, ktorí sa zaregistrujú na bezplatnú verziu služby Total VPN, budú pravdepodobne postihnutí neuveriteľne pomalými prenosovými rýchlosťami. Dôvodom je skutočnosť, že bezplatní používatelia sa môžu pripojiť iba k trom serverom, ktoré sa nachádzajú v Singapure, na Islande av Amsterdame. Pokiaľ sa nenachádzate v jednej z týchto oblastí, môžete očakávať trvalo pomalý výkon. Ak chcete využiť svoje šance na zvýšenie rýchlosti prenosu dát, musíte zaplatiť prémiovú cenu.

Testovanie časov sťahovania a nahrávania

Výsledok rýchlosti totalvpnPripojenie počítača v New Yorku v New Yorku k serveru San Jose vyvolalo časy sťahovania 31,52 Mbps a časy nahrávania 7,88 Mbps.

Pri pripájaní k serveru v New Yorku boli časy prenosu predvídateľne rýchlejšie. Rýchlosť sťahovania sa zvýšila na 59,61 Mbps, zatiaľ čo nahrávanie sa mierne zlepšilo na 10,81 Mbps.

Cesta ďalej do Londýna priniesla pomalšie sadzby. Rýchlosti sťahovania 35,64 Mbps a rýchlosti nahrávania 8,85 Mbps boli sotva pôsobivé.

Zdaleka najpomalšie prenosové rýchlosti boli zaznamenané pri používaní servera v Tokiu, čo nie je prekvapujúce vzhľadom na vzdialenosť medzi Japonskom a skutočnou geografickou polohou počítača. Sťahovanie aj nahrávanie boli demontážou rýchlosťou 11,88 Mbps, respektíve 4,03 Mbps.

V priemere, Používanie technológie Total VPN predĺžilo čas potrebný na stiahnutie o približne 76 percent, zatiaľ čo časy nahrávania sa zvýšili približne o 59 percent. Tieto čísla sú významné, takže ak rýchlosť patrí medzi najdôležitejšie metriky, nemusí to byť pre vás služba VPN.

Celková politika protokolovania VPN

bodovací diagram politiky prihlásenia sa do protokolu vpnNeurobiť chybu, Total VPN sleduje vaše identifikačné údaje. Toto je uvedené bez obmedzenia na stránke zásad ochrany osobných údajov pre materskú spoločnosť Endurance International Group. Všetko, čo im poskytnete počas procesu registrácie, zostáva zachované. Tieto informácie môžu zahŕňať meno, adresu, telefónne číslo, e-mailovú adresu, údaje o kreditnej karte a geografickú polohu. Dáta sa tiež zaznamenávajú, ak kontaktujete spoločnosť so zákazníckou podporou.

Horšie ako toto je podniková politika, pokiaľ ide o vaše „Používanie služieb, návštevy webových stránok a podpora“. Podľa týchto pravidiel informácie týkajúce sa adresy IP používateľa, prehliadača, ktorý používajú, stránok, na ktoré sa pozerajú a geografickej polohy používateľa. miesto je zhromažďované.

Spoločnosť bude okrem toho sledovať, ako ste sa dostali na ich stránku služieb a ktoré odkazy používate na jej opustenie. Dokonca aj vaše interakcie na sociálnych médiách si môžu všimnúť Total VPN.

Veľká časť tohto zberu údajov sa uvádza, že sa používa na zlepšenie služieb a sledovanie toho, ako systémy fungujú. Tvrdia tiež, že sledujú vaše pohyby online s cieľom diagnostikovať akékoľvek problémy so službami, ktoré ponúkajú. Uvádzajú však tiež, že údaje, ktoré uchovávajú, im pomáhajú uvádzať na trh produkty a služby tretích strán. Tieto informácie sa môžu zdieľať aj s vybranými partnermi a značkami súvisiacimi s Endurance International Group, tretími stranami alebo „z právnych dôvodov“.

Výsledok je taký vaše súkromie a anonymita sú s Total VPN sotva zabezpečené. Ak ste odhodlaní chrániť sa online, táto služba nie je pre vás tou pravou.

Možnosti tvorby cien pre celkovú sieť VPN

Celkové-vpn-cenaTotal VPN je určite ani jedna z cenovo výhodnejších služieb tam vonku. Môže ponúknuť bezplatnú službu, ale táto verzia je obmedzená na použitie iba troch serverov a podlieha obmedzeniam na údaje. Bežná cena prémiového predplatného spoločnosti je 14,97 dolárov mesačne, čo určite nie je také dostupné ako mnoho konkurentov. Akcie sa často ponúkajú za približne polovicu ceny za mesiac.

Jednoročné predplatné je možné zakúpiť za približne 5,99 dolárov mesačne a zákazníkom, ktorí sa pri dvojročnom predplatnom stanú ešte väčšími, sa bude účtovať približne 4,99 dolárov mesačne. Majte na pamäti, že sú úvodné pojmy. Zmluvné podmienky spoločnosti im umožňujú obnoviť zmluvu na konci funkčného obdobia v plnej výške, takže buďte na pozore.

Je odporúčaná celková VPN?

Vďaka svojej relatívne nízkej rýchlosti a drahej cenovej štruktúre Total VPN nie je možné odporučiť v tejto dobe. Mnoho ďalších služieb VPN ako NordVPN a Surfshark sú dnes dostupné na trhu. Ak chce Total VPN byť skutočne konkurencieschopná, bude musieť výrazne zlepšiť svoje ponuky.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me