Trust.Zone VPN Review 2020 – VPN na Seychelách – Ochrana osobných údajov Austrália

Ako sa máš, priatelia? Som Isaac Turner a v tejto recenzii prejdem všetky výhody a nevýhody, s ktorými som sa stretol pri testovaní tejto VPN na mojom Macbooku.

Táto spoločnosť založená na Seychelách (Trusted Solutions, Ltd.) pôsobí približne od roku 2014. Trust.Zone je považovaná za skutočne anonymnú sieť VPN, ktorá bráni vášmu poskytovateľovi internetových služieb v tom, aby videl, čo máte na dosah.

Keď sa začali pripájať k niektorým z najväčších mien v technických médiách, všimol som si a rozhodol sa ich vyskúšať pre seba. Potreboval som vedieť, či by som mohol veriť všetkým humbukom.

Ako verím, uvidíte v tejto recenzii, výsledky boli prekvapujúce, najmä pre službu, ktorá existuje len niekoľko rokov.


Dôverná zóna vo vnútriV tejto recenzii vám poviem všetko o výsledkoch rýchlostných testov tejto siete VPN, použiteľnosti systému Trust.Zone, spoľahlivosti a užitočnosti podpory zákazníkov a mojich celkových skúsenostiach s touto službou..

Predtým, ako do toho skočíme, poviem vám niečo viac o spoločnosti za spoločnosťou Trust.Zone.

Pre začiatočníkov sa ich webová stránka môže pochváliť zábavným a žiarivým vzhľadom s trochou kreslených križiackych výtlačkov, ktorý jasne predstavuje ochranu, ktorú poskytujú. Jednou z prvých vecí, ktoré si všimnete, je to, že križiak s obmedzeným prístupom nám predstavuje obrovskú zľavu 50% z predaja. To je niečo úžasné úspory pre prvého používateľa.

Len veľmi málo sietí VPN ponúka takéto veľké zľavy hneď na začiatku a dáva prednosť bezplatným skúšobným verziám, ktoré potenciálnym predplatiteľom ponúknu na drahšie ročné plány. Trust.Zone očividne uznal tento trend v celom odvetví a rozhodol sa mať výhodu konkurencie tým, že nováčikom poskytne podstatnú motiváciu pre vstup.

Táto stránka vyzerá dôveryhodne a zdá sa byť legitímna, ale ako všetci vieme, knihu nemôžete vždy posudzovať podľa obalu.

Poďme na to priamo.

Čo hovorí Trust.Zone o sebe:

Váš poskytovateľ internetových služieb a navštívené webové stránky uvidia adresy IP našich serverov so šifrovaným prenosom. Všetky prenosy obsahu, osobné údaje a rozhovory sú bezpečné.

Trust.Zone je služba zo Seychel.

Prehľad Trust.Zone

FeaturesInformation
Použiteľnosť: Veľmi jednoduché použitie
Pravidlá protokolovania: Žiadne zásady protokolovania
Veľkosť servera: 130 ++ servery
Distribúcia servera: 32 krajín
Podpora: Systém lístkov
torrenting: Povolený
Streaming: Povolený
Protokol VPN a šifrovanie: OpenVPN a L2TP; 256-bitové šifrovanie AES
centrála: Seychely
Cena: $ 3.33 / mesiac
Oficiálna web stránka: https://trust.zone/

Prečo je to dôležité?

Trusted Solutions, Ltd sa nachádza v Mahé, Seychely, čo je demokracia bez obmedzení na VPN. V mnohých krajinách je používanie VPN zakázané a vládne inštitúcie často požadujú, aby služby VPN odovzdávali denníky relácií používateľov ako dôkaz v súdnych prípadoch..

S IP adresami založenými na Seychelách spoločnosti Trust.Zone to tak nebude. Zákony o uchovávaní údajov sa na ne nevzťahujú. Nemusíte sa obávať žiadnych citlivých údajov kontrolovaných vládami alebo tretími stranami.

Seychely sú tiež rajom na Zemi, sú skutočne nádherné. Určite miesto, kde sa môžete pozrieť, či si môžete cestu dovoliť. A ako vám môže povedať každý turista, ktorý navštívil Seychely, je dôležité mať na cestách sieť VPN. Kybernetickí zločinci korisťujú pre turistov, pretože si myslia, že sú mimo svoju hĺbku.

Ako som už spomenul, spoločnosť Trust.Zone získava online naozaj pozitívne recenzie. Niektorí experti na VPN ich označili ako „Jednoduchá VPN s dobre navrhnutým klientom Windows.“

Ako už bolo povedané, napomenutia tiež svojich čitateľov o Trust.Zone chýbajú pokročilé funkcie a nízke rýchlosti, ako vidíme tu:

Keďže TechRadar vydal toto upozornenie, zdá sa, že spoločnosť Trust.Zone prijala opatrenia na posilnenie svojich funkcií, rýchlostí a možností pre mobilných klientov..

Ale predtým, ako sa ponoríme do Trust.Zone rýchlosti, servery a pokročilé funkcie, poďme sa pozrieť na ich kompatibilitu.

Čo ponúka Trust.Zone?

VPN siete Trust.Zone podporuje všetky nasledujúce operačné systémy a zariadenia:

 • iOS
 • Android
 • windows
 • MAC
 • linux

Táto služba VPN vám umožňuje úplne anonymne surfovať po webe skrytím vašej adresy IP a umiestnenia.

Tvrdia, že bránia poskytovateľom internetových služieb v monitorovaní vašej online aktivity a zabránení počítačovým hrozbám, ako sú malware, ransomware atď..

S produktom Trust.Zone získate veľa funkcií, ktoré ľudia od VPN očakávajú, ako napríklad zásada bez protokolov, neobmedzená šírka pásma a ďalšie.

Jednou z veľkých vecí, ktorú by používatelia mali vždy zvážiť pred prihlásením sa na sieť VPN, je rozšírená dostupnosť. So 131 servermi vo viac ako 32 krajinách môžete získať server Trust.Zone takmer kdekoľvek. Majú umiestnenie vo väčšine veľkých miest na svete.

Trust.Zone tiež ponúka hlavný vypínač zabíjania, čo je vynikajúca funkcia v prípade, že vaše WiFi rozdá a stratíte zabezpečené pripojenie VPN. Bez prepínača na zabíjanie by bola vaša online aktivita vystavená skutočnému poskytovateľovi internetových služieb.

Ale s prepínačom kill sa relácia prehliadania automaticky zníži, aby skryla vašu aktivitu pred zvedavými očami.

Pridané vlastnosti

Ak váš smerovač podporuje klienta VPN OpenVPN alebo L2TP / IPSec, na vašom smerovači sa môže použiť server Trust.Zone..

Ich šikovný Ručné nastavenie vás prevedie tým, ako vytvoriť nastavenie VPN smerovača.

Trust.Zone VPN je tiež kompatibilný s plnou verziou firmvéru DD-WRT. Rovnako ako na stránke s ručným nastavením poskytujú pokyny na svojej stránke s pokynmi DD-WRT. To vám umožní nájsť a vybrať VPN najbližšie k vašej aktuálnej polohe. Kroky sa dajú ľahko sledovať.

Umožňujú zdieľanie súborov P2P a poskytujú prístup k blokovaným katalógom Netflix. Každý, kto použil sieť VPN, vám môže povedať, aké je to cenné, pretože torrentovanie a streamovanie sú dve najbežnejšie činnosti, ktoré sú blokované alebo zakázané v niekoľkých krajinách..

stanovenie ceny & plány

Keď som sa ich rozhodol vyskúšať, stránka spoločnosti Trust.Zone ponúkala časovo obmedzenú trojdňovú skúšobnú verziu zdarma. Ich bezplatný test zahŕňa prenos dát 1 GB, čo je pre bezplatnú službu VPN dosť veľké.

Väčšina bezplatných sietí VPN alebo bezplatné skúšobné verzie VPN obmedzuje používateľov na oveľa menej ako gigabajty. Nie je neobvyklé nájsť ponuku, ktorá ponúka menej ako 500 MB.

A čo viac, Trust.Zone poskytuje bezplatne 110 miest s neobmedzenou šírkou pásma. Jedinou nevýhodou je, že získate iba jedno súčasné pripojenie, takže nebudete môcť prevádzkovať sieť VPN na mnohých zariadeniach, ale na účely vyskúšania je to viac ako dostatočné.

Toto je skutočne úžasné, pretože väčšina sietí VPN obmedzuje prístup iba na jedno alebo dve miesta.

Plány spoločnosti Trust.Zone zahŕňajú mesačný balík, trojmesačný balík alebo ročný plán. Keď som ich vyskúšal, videl som, že v ročnom pláne bežia špeciálne. Ak sa rozhodnem z dlhodobého hľadiska s nimi ísť, je to pravdepodobne plán.

Každý z ich plánov poskytuje používateľom prístup na všetkých 131 miest bez obmedzenia dát a neobmedzenej šírky pásma. Získate tri súčasné pripojenia a neobmedzené prepínanie serverov.

V súčasnosti majú zimný výpredaj, takže teraz je ten správny čas na registráciu so zľavou.

 • Connector.Connector.

  Mesačný plán je 9,20 AUD mesačne.

  Toto je mesačný plán. Ceny sú založené na ich želaní, aby ste sa prihlásili na odber. Preto je cena naozaj dobrá. Mnohé z VPN, ktoré som skontroloval, vám nedávajú inú možnosť, ako sa zaviazať celý rok, aby ste dostali cenovú zľavu. Väčšina z nich nikdy nekončí oveľa menej ako 13,15 AUD mesačne.

 • Connector.Connector.

  Ich trojmesačný balík je 6,50 AUD mesačne.

  To znamená, že celková cena za prvé tri mesiace je len 19,52 AUD. To je eso! Hovoríte o 29% zľave z mesačného balíka.

 • Connector.Connector.

  Jednoročný balík je 4,37 AUD mesačne.

  Ročný plán vás vráti celkom o 52,53 AUD, čo predstavuje 43% zľavu oproti prvému plánu.

Ak sa cítite skeptickí, môžete sa prihlásiť na bezplatnú skúšobnú verziu alebo si začať s mesačným plánom. Peňažný prospech z dosiahnutia ich ročného plánu je však celkom jasný.

Akceptujú celý rad platobných metód vrátane bitcoínov, PayPal, paypro a avangate.

Trust.Zone tiež ponúka a 10-denná záruka vrátenia peňazí pokiaľ vaše využitie šírky pásma nepresahuje 1 GB. To je okrem ich bezplatného testu. Získate tak dva spôsoby, ako ich skontrolovať a zistiť, či za tieto peniaze stoja.

Cena znie dosť dobre na prvý začervenanie, áno?

Ale ako ich porovnávajú s konkurenciou? Okamžite to zistíme.

Navštívte stránku Trustzone.com

Ako služba, ktorá už dlho neexistovala (Est. 2014), by vám malo byť odpustené, že ste očakávali určité nedostatky v ich softvéri. Som však rád, že sa mi zdá, že to tak nie je v prípade spoločnosti Trust.Zone.

Skutočne som bol skutočne sklamaný tým, do akej miery boli moje skúsenosti s ich službami plynulé. Jasne vedia, čo robia a robia to dobre.

Tu je podrobný zoznam oblastí, ktoré ma potešili, keď som ich vyskúšal.

zabezpečenia & súkromia

Toto je najdôležitejší aspekt akejkoľvek VPN - bezpečnosť. Ruky dole, to je číslo jedna, prečo by ste mali používať VPN.

Je všetko v poriadku a dobré umiestniť na svoju domovskú stránku rozkošnú malú kreslenú postavičku, aby ste vyzývali spotrebiteľov. Ak však nemôžete tento návrh spárovať pomocou spoľahlivého šifrovania, nebudete mať ako VPN žiadny druh dlhovekosti..

Našťastie Trust.Zone dodáva tovar pre používateľov aj pre spoločnosť, ktorá stojí za touto službou, tam, kde je to najdôležitejšie. Vaša aktivita online je pri používaní účtu skutočne bezpečná a súkromná.

Ich šifrovanie AES-256-bit zaisťuje, že získavate najsilnejšie algoritmy používané v kryptografii symetrických kľúčov..

Trust.Zone's Encryption

Toto úžasné šifrovanie obsahuje Šifra AES-256-CBC, autentifikácia SHA256 a podanie ruky RSA-2048. Toto je materiál vojenskej triedy priamo na dosah ruky.

Handshake RSA je nevyhnutné, pretože sa používa na zabezpečenie prenosu údajov tajným dešifrovacím kľúčom. S RSA používateľ vytvára a zverejňuje verejný kľúč, čo znamená, že hráte úlohu vo vašom vlastnom šifrovaní.

Handshake RSA-2048 nemôže byť prelomený, čo z neho robí jedno z najbezpečnejších riešení v okolí.

Je povolený torrent?

Áno. Trust.Zone umožňuje neobmedzené sťahovanie a zdieľanie súborov. Neobmedzený prenos P2P môže byť pri mnohých sieťach VPN na trhu pomerne zriedkavý, ale táto oblasť vás v tejto oblasti neobmedzuje. Ak sa chcete dozvedieť viac o torrentoch, prečítajte si nášho sprievodcu tu.

Zásady protokolovania

Spoločnosť Trust.Zone nemá pevnú politiku protokolovania.

Ako som už spomenul, Seychely nemajú žiadne zákony o uchovávaní údajov, takže nemajú dôvod uchovávať vaše údaje.

Toto je absolútne kritické pri výbere VPN, pretože som otestoval veľa VPN, ktoré hovoria, že neuchovávajú protokoly, ale veľa z nich urobilo správy na odovzdanie protokolov používateľských relácií orgánom činným v trestnom konaní a podobne na účely vyskúšania. a odsudzujúcich používateľov.

Rýchlosti pripojenia (jedna z najrýchlejších)

Mnoho služieb VPN tvrdí, že ponúka blesky vysoké rýchlosti, vrátane Trust.Zone. V snahe presne zistiť, aké presné boli ich tvrdenia, som uskutočnil vlastný rýchlostný test, aby som zistil, kde sa v tejto oblasti nachádzajú..

Tu sú výsledky mojich testov, ktoré som dokončil pri 100 Mbps internetovom pripojení:

 • US Server

  • Ping: 195 ms
  • Stiahnuť: 60,61 Mbps
  • Odovzdané: 36,75 Mb / s
 • EU Server

  • Ping: 43 ms
  • Stiahnuť: 69,46 Mbps
  • Odovzdané: 46,12 Mb / s
 • Asia Server

  • Ping: 315 ms
  • Stiahnuť: 14,51 Mbps
  • Odovzdané: 7,14 Mb / s

Ako asi viete uhádnuť, bol som veľmi spokojný s rýchlosťami, ktoré som dosiahol. Keď sa spoločnosť Trust.Zone postavila proti svojim konkurentom, dokonca aj voči už zavedeným, vyšla ako jedna z najrýchlejších dostupných sietí VPN..

Použiteľnosť

Použiteľnosť programu Trust.Zone bola konzistentná a ľahko použiteľná.

Niektoré siete VPN, dokonca aj tie najrýchlejšie, môžu zaznamenať oneskorenie alebo občasnú slabosť. Iné sú po inštalácii veľmi komplikované. To nebol prípad, keď som testoval Trust.Zone.

Podarilo sa mi stiahnuť viac ako 230 súborov s konštantnou rýchlosťou a bez problémov s pripojením.

Po vytvorení účtu a nainštalovaní programu budete okamžite na preteky.

Takto vyzerá klient po načítaní:

Karty Stav, Nastavenia atď. Sa dajú ľahko identifikovať a ľahko vybrať. Tlačidlá sú dosť intuitívne dokonca aj na smartfónoch, takže na ich prácu nepotrebujete drahý stylus.

Po kliknutí na kartu Servery sa zobrazí zoznam serverov, z ktorých si môžete vybrať požadovaný výber:

Niektoré základné informácie o vašom odbere si môžete pozrieť aj tu:

Karta Nastavenia vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o pripojení a možnostiach, ktoré má váš port k dispozícii.

V nastaveniach pripojenia si všimnete možnosť „Zabiť prepínač“. Uistite sa, že máte zapnutý.

Ak chcete sieť VPN vypnúť, stačí len otvoriť kartu Ukončiť a kliknúť na tlačidlo „Ok“. Jednoducho ako piss.

Funguje Trust.Zone na Netflixe?

Ako možno viete, Netflix blokuje služby VPN vľavo, vpravo a v strede. Vyjadrili hlasný postoj proti pirátstvu a musia obmedziť regionálny prístup k veľkej časti svojej knižnice kvôli licenčným právam, pričom mnohé z ich relácií a filmov nie sú dostupné na určitých územiach..

Preto používatelia neustále hľadajú sieť VPN, ktorá dokáže odblokovať katalógy Netflix v USA, Americkej Samoa, Portoriku atď..

Pravdepodobne sčasti kvôli ich nedostatku rozpoznávania mien (relatívne nová spoločnosť, ktorej meno nie je známe), používatelia majú ľahký prístup k Netflixu. Fungovalo to perfektne, keď som to vyskúšal a z amerického katalógu som mohol vyslať čokoľvek, čo som chcel.

Vybral som si iba kompatibilný server, prihlásený do môjho účtu Netflix a Bobovho strýce! bol som v.

Prvá vec, ktorú som videl, boli zahraničné tituly zobrazené vyššie. Klikol som na film Will Smith a hrala sa bez ... Hitch.

:: cvrčky ::

Trust.Zone Cons

Aj keď ma potešilo takmer všetko, čo sa týka mojej skúsenosti s programom Trust.Zone, od ich silného šifrovania a vysokých rýchlostí až po užívateľsky príjemné rozhranie a cenovú dostupnosť., Všimol som si jeden negatívny aspekt ich služby:

Obmedzená podpora zákazníkov

Mnoho z najlepších VPN, ako je NordVPN, ponuka Možnosti podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ako napríklad live chat. Je to spôsob, ako zaistiť, aby sa ich zákazníci nepretržite starali a aby sa všetky vzniknuté škytavky rýchlo vyriešili..

Bohužiaľ, v prípade spoločnosti Trust.Zone tomu tak nebolo. Ponúkajú iba systém predaja cestovných lístkov na podporu zákazníkov a sú k dispozícii iba na vaše otázky alebo pripomienky Pondelok až piatok od 4:00 do AEST do 2:00 do AEST.

To by mohlo byť problémom pre mnoho ľudí v závislosti od toho, kde na svete žijú.

Ako vyzerá ich formulár zákazníckej podpory:

Môžete tiež otvoriť rozbaľovaciu ponuku, v ktorej nájdete ďalšie možnosti:

Okrem toho si môžete zvoliť stupeň dôležitosti, či už ide o „triviálnu“ alebo „kritickú“ záležitosť.

Po zadaní otázky sa na informačnom paneli zobrazí informácia o tom, že bol váš lístok pridaný.

Našťastie pre mňa bola moja otázka zodpovedaná iba za pár hodín, ale stále som videl, ako by to mohlo brzdiť činnosť používateľa, ktorý má skutočný technický problém, ktorý ovplyvňuje jeho schopnosť vykonávať konkrétnu časovo citlivú online úlohu..

Odporúčam Trust.Zone?

Určite áno.

Po starostlivej kontrole môžem s istotou povedať, že Trust.Zone poskytuje spoľahlivé súkromie a bezpečnosť, špičkové funkcie a spoľahlivé šifrovanie. Sú tiež jedným z najjednoduchších riešení VPN, ktoré môžete použiť.

Ich cenová dostupnosť a rozšírená dostupnosť sú ďalším bonusom.

Živý prenos ich rýchlosti sťahovania a nahrávania pre každý z ich serverov zbavuje hlavy ťažkosti pri zisťovaní, ktorý z nich si vybrať.

A vzhľadom na svoju geografickú polohu budete vedieť, že tam bude spoločnosť neuchováva žiadne údaje alebo tretie strany.

 • PROS

   Kompatibilné s väčšinou zariadení
   cenová dostupnosť
   Vysoké rýchlosti
   Silné šifrovanie
   Primeraný systém predaja lístkov
   Torrenting je povolený
   Odblokuje Netflix
   Veľa serverov po celom svete
   Žiadne protokolovanie
   Použiteľnosť
   Živá spätná väzba o rýchlostiach pre každý server

 • ZÁPORY

  Obmedzené možnosti podpory zákazníkov

Dúfam, že táto recenzia pomôže a ďalšie informácie nájdete v sprievodcovi bezplatné VPN a tiež náš odporúčaný zoznam aplikácie na správu hesiel.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me