UltraVPN recenzia

UltraVPN je nové dieťa v bloku VPN. Keby sme mali definovať, aký je nový chlapec UltraVPN, nazvali by sme chladným dieťaťom, s ktorým chcú mať všetci ostatní deti VPN.

Pri hľadaní VPN existujú rôzne aspekty, ktoré by pre vás mohli byť najdôležitejšie. Potrebujete prístup do USA Netflix z Austrálie? Možno budete potrebovať najrýchlejšie možné spojenie, nech ste kdekoľvek. Niektorí ľudia dokonca musia byť schopní hovoriť s niekým o svojich pocitoch voči VPN na telefóne 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Bez ohľadu na vaše potreby týkajúce sa VPN, UltraVPN pokrýva väčšinu základní. Ťažko by ste našli legitímny dôvod na to, aby ste nepoužívali UltraVPN. Pre tohto nováčika v skutočnosti neexistujú žiadne červené vlajky.

Pokračujte v čítaní a zistite viac!

TL; DR

UltraVPN pokrýva všetky základne VPN a je to celkom lacné v porovnaní s našimi ostatnými najlepšími tipmi. Aj keď nemusí mať dvojnásobné šifrovanie NordVPN alebo rýchlosti sálajúceho ExpressVPN, stále je veľmi bezpečný s dobrými rýchlosťami a nízkou cenou.

S UltraVPN naozaj nemôžete pokaziť.

Prehľad

Vďaka viac ako 55 umiestneniam servera sa spoločnosť UltraVPN snaží zabezpečiť prístup k serveru v okolí, či už cestujete po juhovýchodnej Ázii alebo sedíte na gauči v Perthe..

UltraVPN neverí v limity dát a ich hlavným záujmom je udržiavať všetko, čo robíte na internete, dôverné a bezpečné šifrovaním prehliadania. Ďalšou skvelou vecou na UltraVPN je, že vôbec neuchovávajú karty o vašej online aktivite a udržujú vaše anonymné prehliadanie..

Začiatočníci VPN budú tiež milovať UltraVPN tak, ako sú jedna z najjednoduchších sietí VPN. Vyskúšajte službu American Netflix a uprostred noci zavolajte na server UltraVPN, ak chcete hovoriť o priateľských hlasoch o sieťach VPN.

Pros

 • Veľmi jednoduché použitie
 • Vysoké rýchlosti
 • Odblokuje Netflix
 • 24/7 zákaznícka podpora -
 • telefón (!) a rozhovor
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Torrenting práce
 • Hlavný vypínač
 • Lacné ročné plány

Zápory

 • Málo pokročilých funkcií
 • Naraz iba 3 spojenia

Zásady ochrany osobných údajov a protokolovania

Keď sa skutočne pozriete na zásady ochrany osobných údajov a protokolovania VPN, musíte položiť štyri otázky:

 1. Čo vám spoločnosť hovorí?
 2. Čo vám spoločnosť nehovorí?
 3. Aká je jurisdikcia spoločnosti VPN?
 4. Čo si v poriadku??
Prvá otázka:

Začnime číslom 1, pretože by bolo divné, keby sme začali s ktorýmkoľvek iným číslom. Čo nám vlastne UltraVPN hovorí o svojich zásadách ochrany osobných údajov a protokolovania?

Ich webová stránka nám hovorí, že má politiku nulového záznamu. No, je to dobrý prvý krok, pretože ak sieť VPN tvrdí, že majú niečo iné ako politiku protokolovania s nulovou hodnotou, pravdepodobne by ste opustili svoje webové stránky..

Spoločnosť tvrdí, že neuchováva karty o žiadnej z vašich online aktivít, takže vaše návyky prehliadania zostávajú anonymné. Toto je dobrá vec, ktorú by ste mali vedieť, ale v podstate sa im hovorí: „Áno, sme VPN.“

Poďme kopať trochu hlbšie.

Pokiaľ ide o pravidlá týkajúce sa protokolovania a ochrany osobných údajov, nie je ich veľa. Jediné, čo nájdete, je, že skutočne prihlásia jednu vec. Keď sa zaregistrujete, zhromaždí vašu pôvodnú adresu IP. Väčšina ľudí by sa o to nemala starať, ale do sekcie jurisdikcie sa do toho ponoríme trochu hlbšie.

Na ich webových stránkach sa tiež uvádza, že si všimnú objem prenosu, ktorý prinesiete cez servery UltraVPN. Ak s tým nie ste v poriadku, budete musieť nájsť inú službu. Nemalo by to mať vplyv na väčšinu ľudí, ale mohlo by to tiež súvisieť s jurisdikciou, v ktorej sa spoločnosť nachádza.

Najdôležitejšie je, že vaše online aktivita nie je uložená. Čokoľvek divné alebo normálne, čo robíte online, vaši priatelia UltraVPN nebudú vedieť.

Druhá otázka:

Čo vám UltraVPN nepovie? Dúfajme, že nás spoločnosť napĺňa všetkým. Dôvodom tejto otázky je, že niektoré spoločnosti VPN majú smiešne dlhé a podrobné zásady ochrany osobných údajov.

UltraVPN nie je jednou z týchto spoločností.

Malo by vás to trápiť? Pravdepodobne nie.

Niektorí ľudia sú vo svojej podstate podozrievaví. Pokiaľ ide o ochranu osobných údajov, nezaviníme vás, ak ste príliš opatrní. Ak sa v pravidlách ochrany osobných údajov neodpovedá na scenár z hľadiska ochrany osobných údajov a protokolovania, nie je zlý nápad priamo kontaktovať spoločnosť VPN, aby vám poskytla podrobnejšie informácie..

Nezabúdajte, že ak tento poriadok nie je v pravidlách ochrany osobných údajov, môže byť ťažké udržať spoločnosť v tom, čo vám povedia..

Nebojíme sa o UltraVPN, ale v prípade ultra podozrivého typu môžu existovať určité obavy.

Tretia otázka:

Aká je jurisdikcia spoločnosti VPN?

Mnoho ľudí zdôrazňuje dôležitosť tejto otázky. Dôvodom je to, že v niektorých krajinách je väčšia pravdepodobnosť, že zaistia údaje o zákazníkoch ako iné. Pretože sieť VPN je navrhnutá tak, aby vaše dáta zostala mimo dosahu zvedavých očí, mohlo by to byť menej ako ideálne.

UltraVPN recenziaAko sme už uviedli, spoločnosť WindScribe pôsobí mimo USA a Veľkej Británie. Výsledkom je, že podliehajú online monitorovaciemu programu Five Eyes.

Podstatou je, že tieto dve krajiny majú v histórii čo robiť, pokiaľ ide o dohľad. Ak chce vláda Spojených štátov údaje, ktoré spoločnosť vlastní, pôjdu von a dostanú ich.

Toto nie je problém so spoločnosťou VPN, ktorá neuchováva žiadne údaje o zákazníkoch.

Jedinou červenou vlajkou, ktorá je malá, je politika spoločnosti UltraVPN a uchovávanie malého množstva informácií.

Pretože UltraVPN zachytí vašu IP adresu v registračnej fáze a potom sleduje, akú veľkú návštevnosť prinášate cez ich servery, je to tak, vláda USA získa prístup k týmto informáciám.

Čo môžu s týmito informáciami urobiť? Nie veľa.

To nás vedie k našej štvrtej otázke.

Štvrtá otázka:

Čo si v poriadku??

Toto je veľmi osobná otázka.

Ak vám nezáleží na tom, či vaša spoločnosť VPN pozná jurisdikciu spoločnosti VPN alebo vašu IP adresu, nemali by ste mať problém s protokolom UltraVPN..

Povedal by som, že o to sa nebude zaujímať 99% ľudí. Ak ste súčasťou 1%, na ktorom by vám bolo jedno, existujú aj iné možnosti. Dôležité je pamätať na to, že VPN nie je dokonalá.

Bezpečnosť a šifrovanie

Mnoho ľudí používa sieť VPN iba na zabezpečenie a šifrovanie, ktoré služba ponúka. UltraVPN poskytuje v tejto oblasti veľký spôsob.

predné oknáPokiaľ ide o protokoly alebo spôsob formátovania a prenosu údajov v sieti, väčšina služieb VPN ponúka viac možností, ako napríklad SSTP, L2TP, IKEv2, PPTP a OpenVPN. UltraVPN sa neusporiada a ponúka iba najbezpečnejšiu možnosť, ktorá je šifrovaná pomocou metód 256-bitovej dĺžky kľúča. Tento protokol je OpenVPN.

UltraVPN má tiež svoje vlastné servery DNS, čo znamená, že vašu komunikáciu nemôžu zaznamenávať tretie strany ani sledovať štát. Ďalším aspektom, na ktorý treba pamätať, je, že pri prenose vašich informácií cez servery DNS dôjde k úniku údajov. Aby sa zabezpečilo, že nebudú vystavené žiadne informácie, je potrebné vykonať skúšky tesnosti. Našťastie bol UltraVPN testovaný s žiadne úniky, ktoré sa majú nahlásiť.

Ďalším dôležitým aspektom zabezpečenia, ktorý má UltraVPN, je prepínač zabíjania. Spoločnosť to nazýva „firewall“. V podstate, ak vaše pripojenie VPN z akéhokoľvek dôvodu klesne, softvér zastaví vaše pripojenie k internetu, takže skutočná adresa IP nebude ohrozená. Toto sa stalo populárnou vlastnosťou medzi spoločnosťami VPN a v tomto bode je nevyhnutnosťou.

rýchlosť

Rýchlosť VPN má na pamäti veľa faktorov. Najlepším spôsobom, ako otestovať rýchlosť VPN, je vyskúšať si niekoľko serverov. Radi otestujeme servery najbližšie k nášmu fyzickému umiestneniu a potom otestujeme niekoľko serverov, o ktorých vieme, že ich chceme pravidelne používať.

Druhá vec, na ktorú treba myslieť, je, že nie všetky servery sú vytvorené rovnako. V jednom meste môžu byť dva servery, ale jeden môže byť rýchlejší ako druhý.

Tu v Austrálii sme ďaleko od USA aj Európy, takže je dôležité vyskúšať obidve.

Celkovo vzaté, UltraVPN súťažil s najrýchlejšími sieťami VPN v okolí. Našťastie má táto služba servery po celom svete.

rýchlosť

Austrália: Po pripojení k serverom v Austrálii sme zaznamenali iba zníženie rýchlosti v priemere asi o 10%. To je skutočne dobré v porovnaní s mnohými ďalšími službami. Ak chcete šifrovať svoje údaje, ale ponechať server blízko, zariadenie UltraVPN drží.

Juhovýchodná Ázia: Ak z nejakého dôvodu musí vaša IP adresa opustiť kontinent, Singapur je vám k dispozícii. Rýchlosti tu urýchlili naše spojenie asi o 20%, čo je opäť celkom dobré.

UK: Tu je miesto, kde sa veci trochu zdĺhavé. Po pripojení k serveru v Londýne naše rýchlosti klesli asi o 60%. Bolo to úplne v poriadku, pretože sme mali stále veľmi rýchle spojenie. Keď sa pripájame k anglickému serveru, zvyčajne sledujeme Netflix. Tieto rýchlosti sú dobré na streamovanie. Problém nastal, keď sme sa pripojili k serveru Manchester. Naše rýchlosti sa znížili o ďalších 20%. Nie je to ako by sme sa mali k tomuto serveru pripájať, ale ukázalo sa, že nie všetky servery UltraVPN sú rovnaké.

USA: V Austrálii v skutočnosti neexistujú žiadne siete VPN, ktoré by vám poskytli ohromujúce rýchlosti zo Spojených štátov. Keď sme sa pripojili k ich serverom na východnom pobreží, zaznamenali sme rýchlosť približne 10 - 15 Mb / s. Tieto rýchlosti sú vhodné na streamovanie a umožňujú vám sledovať Netflix bez problémov.

UltraVPN je podobný mnohým iným VPN. Rýchlosť na niektorých serveroch je lepšia ako na iných serveroch a geografická poloha výrazne ovplyvňuje vašu rýchlosť. Na tomto mieste nie je nič priekopnícke. Rýchlosti sú dobré a umiestnenie servera postačuje.

Netflix a streamovanie

Aby ste mohli sledovať verziu Netflix z inej krajiny, ako je tá, v ktorej sa nachádzate, je najmenej 50% dôvodov na použitie VPN. Zobrazuje sa ako Avatar: The Last Airbender nie je dostupný v USA, ale je k dispozícii v iných krajinách, ako je Thajsko.

Všeobecne platí, že US Netflix má prístup k väčšine titulov, ale každá krajina má prístup k rôznym filmom a reláciám. Prístup k týmto krajinám vám dáva najväčšiu ranu za vaše peniaze, pokiaľ ide o vaše predplatné Netflix. V tejto chvíli považujem svoju sieť VPN za súčasť svojich nákladov na sieť Netflix - a stojí to za to.

Mnoho poskytovateľov VPN zápasí s obchádzaním geografických obmedzení Netflixu. Skutočne zakazujú VPN a ak si všimnú, že server prinesie veľa prenosov, zablokujú ho, takže vaša sieť VPN bude pre Netflix zbytočná..

UltraVPN je v najvyššej vrstve sietí Netflix pristupujúcich k VPN. Ich servery vždy pracovali so službou streamovania. Aj keď sme na žiadnom zo svojich serverov neobjavili problémy so systémom Netflix, server UltraVPN má vyhradený server Netflix. Servery tiež pracujú s každou ďalšou streamovacou službou, ktorú sme vyskúšali okrem služby BBC iPlayer (najťažšia služba streamovania bez cracku)..

balíčky

Jednou z veľkých vecí na UltraVPN je cena. Prichádza ako jedna z lacnejších sietí VPN, ktoré posudzujeme. Ďalším vzrušujúcim aspektom cenotvorby je to, že získate 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a spoločnosť vás vyzýva, aby ste vyskúšali bezrizikové služby. Je od nich moc pekné!

UltraVPN je rozdelený do troch možností. Každá možnosť ponúka rovnaké výhody, ale za rôzne ceny.

UltraVPN recenziaAk sa rozhodnete pre mesačnú trasu, UltraVPN je práve tam s priemernými cenami služieb 7,99 dolárov mesačne. Máte tiež možnosť platiť každých šesť mesiacov $ 5.99 čo je v poriadku za ich celú cenu.

Tam, kde sa veci skutočne začínajú lacnejšie a kde UltraVPN jasne chce, aby ste sa pozreli na ich stránku s cenami, je ročný plán.

na $ 3,75 za mesiac alebo $ 45 za rok môžete za rok platiť za UltraVPN. To je viac ako polovica z ich mesačnej ceny.

Ak chcete vyskúšať sieť VPN, odporúčame vyskúšať ročný plán, ktorý vám naúčtuje iba kreditnú kartu 45 USD a potom službu vyskúšate bez rizika. Ak sa vám páči, máte skvelú sieť VPN pre tento rok iba $ 45. Ak zistíte, že sa vám nepáči, jednoducho kontaktujte spoločnosť získajte peniaze späť.

Torrenting a P2P

Neoprávnene neodpustíme nelegálne torrentovanie. Realita je taká, že nelegálne torrentovanie nie je jediným typom torrentu. Zdieľané zdieľanie (peer to peer sharing) má stále zlú povesť kvôli nelegálnemu torrentovaniu, ktoré vedie k tomu, že veľa služieb nepomáha vášmu prípadu.
(Čítaj viac: Najlepšie VPN pre torrent

UltraVPN má pomôcť s P2P. Torrenty si môžete bezpečne stiahnuť, pretože vaše pripojenie je plne šifrované. Niektorí poskytovatelia VPN obmedzujú šírku pásma a rýchlosť, keď sa používatelia rozhodnú čokoľvek torrentovať. UltraVPN je o situácii uvoľnená a poskytuje vám bezplatnú podporu.

Vysoké rýchlosti zariadenia UltraVPN určite neubližujú všetkým. Rýchlosť sťahovania a nahrávania je v nastavení P2P veľmi dôležitá a UltraVPN je určite jednou z rýchlejších služieb VPN. Je známe, že poskytovatelia internetových služieb pri detekcii torrentingu obmedzujú pripojenie, takže používanie siete VPN je bezpečná stávka na zvyšovanie rýchlosti, pričom si všetci užívajú šifrovaný tunel.

Záverečné myšlienky

Aj keď je UltraVPN novým dieťaťom v bloku, odporúčame ich službu.

Vďaka jednoduchému používaniu používateľského rozhrania a všetkému, čo by z VPN mohlo chcieť, je ťažké povedať niekomu, aby túto službu nepoužíval.

Najčastejšie otázky

Otázka: Čo je to prepínač VPN kill?

Prepínač zabíjania VPN zaisťuje, že ak dôjde k výpadku siete VPN, vaša skutočná adresa IP nebude odhalená. Toto je veľmi dôležitý aspekt akejkoľvek siete VPN a mal by byť jednou z „pokročilých“ funkcií, ktoré neobetujete.

Otázka: Skryje sieť VPN torrenting?

A: Krátka odpoveď znie áno. Sieť VPN skryje torrenting od vášho poskytovateľa internetu. To neznamená, že máte slobodu pri nelegálnom sťahovaní obsahu. Stále vás môžu chytiť inými spôsobmi a my to neodporúčame.

Otázka: Je sťahovanie filmu nezákonné?

A: Stiahnutie filmu nie je nelegálne. Sťahovanie filmov chránených autorskými právami je 100% nezákonné. Torrenting sa dá použiť na sťahovanie bezplatných filmov, ktoré nie sú chránené autorskými právami bez porušenia zákona.

Otázka: Spomaľuje sieť VPN torrenting?

A: V niektorých prípadoch áno av niektorých prípadoch to urýchli vaše torrentovanie. 

Scenár, v ktorom by sa spomalil, je, ak pri torrentovaní dosahujete plnú rýchlosť sťahovania. Sieť VPN neodmysliteľne spomaľuje vašu rýchlosť, pretože vaša prevádzka je smerovaná cez iný server.

Scenár, v ktorom to urýchli vaše torrentovanie, je, ak váš ISP škrtí rýchlosť na torrentoch, pretože sa obáva nelegálnej činnosti. VPN bude šifrovať vašu komunikáciu a rýchlosť vášho internetu nebude obmedzená. 

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me