Vanished VPN Review – sporná rychlost a bezpečnost

VanishedVPN je austrálská VPN služba, která existuje jen něco přes rok. Jako takoví jsou docela netestovaní a nepronikli přesně na trh tak, jak mají ostatní poskytovatelé služeb VPN.


Jejich velký nárok na slávu byl zátkou Lifehackera kteří jim říkali „oblíbená VPN pro přístup k USA Netflix“.

Zatímco několik společností žije v humbuk, a častěji než ne, většina z nich ne. VanishedVPN je v centru pozornosti od této zástrčky od Lifehacker. Pojďme na to a uvidíme, jestli žijí až v humbuk!

Pojďme se blíže podívat! nebo navštivte web společnosti VanishVPN.

Přehled zmizel VPN

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Nejednoznačné zásady protokolování
Velikost serveru: 1300 ++ serverů
Distribuce serveru: Nezveřejněno
Podpěra, podpora: E-mailem
Torrenting: Povoleno
Streamování: Omezený
Protokol VPN a šifrování: Nezveřejněno
Hlavní sídlo: Austrálie
Cena: 8,33 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://www.vanishedvpn.com/

Co je VanishedVPN?

VanishedVPN je o něco více než průměrný běh mlýna VPN. Samotná služba VPN je inzerována jako ideální pro zahraniční nákupy, online hraní, sport a streamování. Tato služba je řešením virtuální privátní sítě mimo naše oblíbené místo na světě v Austrálii.

Pokud jste všichni o té strašné pýchě, posaďte se, ponořte se do kookaburra smíchu, vstupte na internet a začněte surfovat s VanishedVPN.

Kromě toho, že je Aishie VPN, VanishVPN není jen VPN. Také vytvořil Invizbox.

Vanished VPN Review - sporná rychlost a bezpečnost

Invizbox je mini router, který umožňuje uživatelům připojit jejich Smart TV, Playstation nebo Xbox k VPN serveru. Je to docela důmyslné zařízení, které převádí tuto službu VPN z normální sítě VPN založené v Austrálii na zařízení, které přemýšlí mimo krabici.

Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o Invizboxu a jaké jsou důsledky pro umístění v Austrálii.

Zaniklá řešení VPN Secure VPN pro procházení webu

Pros of VanishedVPN

VanishedVPN zdaleka není dokonalá služba VPN. Pozitivy VanishedVPN se vyznačují třemi hlavními aspekty: Geo-odblokování, Invizbox a snadné použití. Mají také více než 1300 serverů a umožňují torrenting až se 3 současnými připojeními.

Geo-Unblocking Solution

Geo-blokace označuje weby, které blokují lidi v jiných zemích v prohlížení omezeného obsahu.

Pokud jste v Austrálii žili po nějakou dobu, budete vědět, že geo omezení jsou skutečným zabijákem pro radost z obsahu, ke kterému má anglicky mluvící svět snadný přístup. Pro Aussies, kteří touží sledovat své oblíbené americké televizní pořady, se VanishedVPN zdá být schůdnou možností.

S VanishedVPN budete moci dohnat nejnovější epizody Game of Thrones a užít si staré faves, jako Dexter, Breaking Bad nebo Netflix show Orange je New Black. VanishedVPN je schopen získat přístup k BBC iPlayer, ITV, Hulu, Crackle a dalším geo blokovaným streamovacím službám.

Invizbox

To by mělo být všechno o službě VPN VanishedVPN, ale Invizbox je příliš cool na to, aby se do toho trochu nedostal. Osobně je to naše nejoblíbenější věc týkající se VanishedVPN. Skoro se zdá, že tvůrci VanishedVPN vytvořili Invizbox, poté vytvořili službu VPN, aby šli spolu s hardwarem. Se vším, co se jim v Invizboxu dařilo, věřím, že VanishedVPN opraví problémy, na které se později budu zabývat.

Vše, co musíte udělat s Invizboxem, je připojit se k routeru. Po připojení k routeru můžete začít používat zařízení jako obvykle. Připojením Invizboxu je veškerý váš internetový provoz šifrován.

Způsob, jakým zařízení funguje, je docela v pohodě, protože můžete používat 4 různé servery VPN najednou. To je velmi dobré pro streamování jiného obsahu.

Inzizbox není dokonalý, ale je spíše inovativní a rozhodně stojí za vyzkoušení.

Jak používat VanishedVPN

Jednou z dobrých věcí, které můžeme říci o VanishedVPN, je to, že jsou z hlediska konfigurace dost informativní. Nabízejí podrobné průvodce nastavením pro iPhone, iPad, Mac, Windows, Android, ATV, PS4, PS3, Sport, Chromecast, Povrch, Routery a další.

Pokud jste se rozhodli jít s VanishedVPN, proces registrace / nastavení je poměrně jednoduchý. Stačí jen zaregistrovat svůj účet zadáním své e-mailové adresy a vytvořením hesla. Po dokončení registrace vás průvodce nastavením provede celým procesem přístupu k jejich rozhraní na řadě kompatibilních zařízení.

Pro ty, kteří používají Windows, budete si muset stáhnout aplikaci OpenVPN a použít konfigurační soubory OpenVPN VanishedVPN. To bude trvat asi pět minut.

Odtud je to opravdu docela snadné.

 1. Stáhněte si a nainstalujte software OpenVPN z openvpn.net. Určitě povolit ovladače TAP nainstalovat, když obdržíte vyskakovací okno později během instalace.
 1. Stáhněte si konfigurační soubor VanishedVPN OpenVPN odtud pro server, který chcete (tj. Usa.ovpn pro USA VPN pro sledování USA Netflix).
 1. Přesuňte soubor, který jste stáhli (USA.ovpn v našem příkladu) do vaší konfigurační složky OpenVPN na (C: \ Program Files \ OpenVPN \ config). Až budete požádáni o přístup správce, klikněte na Pokračovat.
 2. Klikněte pravým tlačítkem na Klávesová zkratka OpenVPN GUI na ploše a zvolte možnost „spustit jako správce“.
 1. Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu OpenVPN na hlavním panelu ve spodní části obrazovky.
 2. Vyberte požadované připojení (v našem příkladu USA) a z rozbalovací nabídky vyberte možnost Připojit.
 1. Zkopírujte a vložte své uživatelské jméno VPN (vaši e-mailovou adresu) a heslo, které můžete vidět na hlavním panelu „Můj účet“ na našem webu. Jedná se o velká a malá písmena.
 1. Ikona by se měla rozsvítit zeleně, což znamená, že jste připojeni.
 2. Chcete-li otestovat, že jste připojeni, zkuste si zahrát nějaký obsah z místa, ke kterému jste nyní připojeni (například pokud jste připojeni k USA, přejděte na web netflix.com a měli byste vidět americký katalog).

Jste připraveni, kámo!

Negativy VanishedVPN

Chceme milovat VanishedVPN více než kterákoli jiná VPN, protože sídlí v naší domovské zemi. Stále však má spoustu problémů, které je třeba vyřešit. Je třeba říci, že služba je relativně nová, takže stále mají čas se etablovat jako velký hráč.

Australská VPN?

Být sídlem v Austrálii je skvělé a to pro nás Aussies není moc dobré, protože Austrálie je členem nadnárodního družstva Čtrnáct očí, které shromažďují signální inteligenci a sdílejí je mezi sebou. Tohle znamená tamto vaše citlivá data nikdy nebudou v bezpečí, bez ohledu na to, zda používáte VPN nebo ne.

Drtivá většina renomovaných VPN udržuje přísné zásady „žádné protokoly“, které uživatelům zaručují, že jejich relace nebudou zaznamenány ani prodány třetím stranám. VanishedVPN otevřeně přiznává ukládání dat po dobu 30 dnů. To zahrnuje vaši zdrojovou IP adresu a čas zahájení a ukončení připojení. Další informace o protokolování VPN naleznete zde.

Přestože společnost VanishedVPN tvrdí, že nikdy nezaznamenává provoz uživatele ani obsah jeho komunikací, ale je to skutečně požadavek, který mohou učinit s dobrým svědomím.?

Podle dohody UKUSA a všech souvisejících změn, australská vláda může sloužit VPN s předvoláním nebo příkazy k prohlídce, a že VPN bude povinna sdílet deníky svých uživatelů.

Jaké jsou náklady na VanishedVPN?

U VanishedVPN existují pouze dvě možnosti stanovení cen, z nichž žádná není velmi vzrušující.

Nabízejí standardní plán nebo plán „nejlepší nabídky“ (roční).

 • Standardní plán
  • 11,99 $
  • Účtuje se každý měsíc
  • 3 současná připojení
 • Nejlepší nabídka ”Plán
  • 8,33 $ / měsíc
  • Účtuje se ročně jako 99,99 $
  • Úspora 43,89 $
  • 3 současná připojení

Upřímně řečeno, nejsme tak nadšeni balíčky Standard vs. Nejlepší nabídka, protože rádi „platíme za běhu“ a nemůžeme opravdu věřit VPN, která nenabízí záruku vrácení peněz ani bezplatnou zkušební verzi.

Dokonce i některé z nejhorších sítí VPN vám poskytnou minimální 3denní bezplatnou zkušební verzi takže se můžete seznámit s jejich službami a říct, zda jsou legitimní.

Zrušení služby VanishedVPN

Neříkáme, že byste chtěli zrušit, ale takto to funguje, pokud to někdy uděláte.

Všichni uživatelé mohou svou službu kdykoli zrušit, je však důležité mít na paměti, že se nevracejí žádné náhrady. Protože VanishedVPN nevydává refundace, uživatelé, kteří si zakoupili roční předplatné, nebudou po dobu zbývající na jejich účtu kompenzováni..

Jediným způsobem, jak získat náhradu za roční předplatné, je zrušit během prvních 30 dnů služby. Zrušení vstoupí v platnost, jakmile je VanishedVPN upozorněno, že chcete zrušit.

Je VanishedVPN bezpečný?

Stránka VanishedVPN „Features“ se zdála naposledy prázdná, když jsme ji použili. Neexistoval tedy žádný způsob, jak potvrdit, že jejich služba je bezpečná a bezpečná. Na rozdíl od prakticky všech ostatních dostupných VPN, nezmiňují se o přesném protokolu nebo šifrování.

Pouze skutečný drongo by měl pocit, že by mohli volně procházet web pomocí VPN, která nezveřejňuje jeho metodu kryptografie.. To je jistý způsob, jak se nechat chytit do vašich štěrků.

VanishedVPN Speed ​​Test

Osobně je to můj největší problém s VanishedVPN. Prostě nemají žádné rychlé servery.

V zájmu zajištění přesnosti této recenze jsme se rozhodli provést test rychlosti pomocí Speedtest.net na serveru 100 Mbps v AU. Abychom to uvedli v perspektivě, byli jsme v té době v Sydney. Takže výkon nebyl ovlivněn drsnými podmínkami ani ničím.

Zde jsou výsledky testu:

 • AU Server (Sydney)
  • Ping: 49 ms
  • Rychlost stahování: 9.37 Mb / s
  • Rychlost nahrávání: 0,47 Mbps
 • US Server (New York)
  • Ping: 140 ms
  • Rychlost stahování: 29,74 Mb / s
  • Rychlost nahrávání: 2,07 Mb / s

Z těchto zjištění je zřejmé, že rychlost není silným oblekem VanishedVPNVe skutečnosti, zdálo se, že rychlost „zmizela“. Nikde na svých webových stránkách nedávají potenciálním zákazníkům nic vědět o svých serverech nebo protokolech. Rozhodli se jít s nejprůhlednějšími detaily. Dalo by se také říci, že „zmizelo“.

Většina sítí VPN se pyšní tím, že uvádí jejich množství serverových umístění. VanishedVPN nezveřejňuje žádnou z těchto informací.

Kvalita podpory zákazníků

služby zákazníkůmVanishedVPN nenabízí live chat 24/7 jako některá z lepších řešení VPN na trhu. Naopak, jste omezeni pouze na e-mailovou možnost, jak podat stížnost nebo položit jakékoli technické otázky.

Jejich tým zákaznické podpory je dostatečně informovaný, ale to není nikde tak dobré jako služby jako NordVPN nebo Surfshark. Některé weby spoléhají pouze na systém vstupenek, zatímco jiné jsou online, aby vám pomohly v reálném čase. Je smutné, že VanishedVPN není jedním z nich.

Doporučujeme VanishedVPN?

VanishedVPN není ani zdaleka nejhorší nebo nejdražší VPN. Ve skutečnosti mnoho recenzentů cenu oceňuje, i když jsme jinde viděli mnohem lepší nabídky. Doporučujeme však tuto VPN, pokud hledáte pouze něco, co může obejít geo omezení nebo pokud opravdu uvažujete o koupi Invizboxu..

K této je relativní nedostatek cenových možností. Mnoho webů VPN nabízí bezplatné zkušební verze a 3 měsíční balíčky. VanishedVPN nabízí pouze měsíční nebo roční fakturační plán, žádný z nich je zvláště pozoruhodný z hlediska ceny. Na trhu jsou rozhodně dostupnější VPN, mnoho z nich se solidní reputací a průhledností.

Naproti tomu VanishedVPN poskytuje minimální informace o svých postupech a politikách. Ale zatímco nedostatek pokročilých funkcí je v očích tohoto zkušeného VPNera nevýhodou, můžeme vidět, jak by to mohlo oslovit méně zkušeného uživatele, který chce pouze soukromí a zabezpečení VPN pro příležitostné surfování nebo přerušované streamování.

Pro všechny ostatní uživatele důrazně doporučujeme, abyste se rozhodli pro zavedené a plně vybavené služby, jako je NordVPN. Pokud chcete krém plodiny, máte štěstí. Prověřili jsme více než 80 různých sítí VPN, které se nacházejí v různých částech světa, a filtrovali jsme je až po zlaté nugety. Zde jsou naše nejlepší tipy na nejlepší VPN.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me