Získanie kupónu NordVPN

Na internete letí toľko poskytovateľov služieb a ponúk VPN, niekedy je ťažké rozhodnúť sa, s čím ísť. Často ide o cenu. Dobrou správou je, že jeden z najlepších, NordVPN, ponúka hlboké úspory zliav na balíky, ku ktorým máte prístup priamo z našich webových stránok. pozor! Uvidíte tiež existuje veľa falošných kupónov a doplnkov na kliknutie pokúšať ťa.


Čítajte ďalej a zistite, ako sa vyhnúť falošným ponukám a ako môžete použiť naše odkazy získať legitímnu dohodu o spoločnosti NordVPN.

Je vaša NordVPN kupónová falošná?

Rýchle vyhľadávanie Google preukáže, aké ľahké je oklamať klikanie na pridružené odkazy, ktoré súvisia s falošným kódom NordVPN. Niektoré z nich ponúkajú neuveriteľné ponuky až do výšky 100 percent. Použitím týchto zavádzajúcich odkazov nezískate žiadne lepšie ponuky, ako nájdete tu.

Ako teda viete, či je kupónový kód falošný? Zistili sme, že:

70% a 90% VYPNUTÉ - naozaj?

70% a 90%. Prečo to nielen dať zadarmo?

8 mesiacov zadarmo? Si si istý?

Akýkoľvek kupón, ktorý nájdete na súhrnných webových stránkach alebo vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja stránky, ktoré ponuka neuveriteľne vysokej alebo nereálnej ponuky je falošná. Kliknutím na akýkoľvek odkaz na ukážku zľavy, ktorý ponúka zľavy 80, 90 alebo 100 percent, sa dostanete buď na stránku pokladne NordVPN a pravidelnú zľavu alebo vás presmerujeme na falošnú vstupnú stránku, kde sa vás pokúsia predať niečo iné.

Keďže NordVPN je dnes najlepšou sieťou VPN, neprekvapuje, že by sa mnohí pokúsili využiť túto slávu. Radšej by ste sa však nezaoberali čestnou spoločnosťou, ktorá verí v úplnú transparentnosť, ako by ste využili šancu s niekým, kto používa zavádzajúce ponuky na získanie vašej firmy.?

Ako získať legitímnu zľavu NordVPN

Ako ľahké je získať zľavový kupón NordVPN? Je to hračka. jednoducho navštívte NordVPN, vyberte plán, ktorý vám vyhovuje, a potom vyberte plán, ktorý chcete získať. Spoločnosť NordVPN je tak presvedčená, že budete s jej službami spokojní, ponúkajú týždennú bezplatnú skúšobnú verziu a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. V skutočnosti NordVPN neposkytuje zľavové kupóny, pretože je už zabudovaný do svojich balíkov. Úspory, ktoré dosiahnete s plánmi spoločnosti NordVPN, sú len preformulované ich pridruženými spoločnosťami tak, aby vyzerali, akoby z nich pochádzali úspory..

Predtým, ako sa vydáte von, venujte chvíľu preskúmaniu rôznych plánov, ktoré poskytujú, pred prijatím akéhokoľvek rozhodnutia.

(Čítaj viac: Recenzia NordVPN)

Mesačná služba NordVPN

Tento plán je určený pre tých, ktorí sa boja záväzku. Vychutnajte si všetky funkcie a funkcie, ktoré spoločnosť ponúka prostredníctvom mesačnej mesačnej platby. Cena je 11,99 dolárov mesačne, Účtuje sa každých 30 dní od vášho aktívneho dátumu a službu môžete kedykoľvek opustiť. Najlepšie zo všetkého je, že s týmto plánom môžete stále využívať ich bezplatnú skúšobnú verziu a záruku vrátenia peňazí.

Ročné predplatné NordVPN

Nikto nevie, čo má budúcnosť. Ak si chcete užiť úsporu mesačných služieb bez podpísania dlhodobej zmluvy, ročné predplatné je múdra voľba. Plán bude stáť iba 6,99 dolárov mesačne, Fakturovateľné vopred za 83,88 dolárov. To je 41-percentná úspora oproti mesačnej službe. Najlepšie zo všetkého je, že ak si so službou nie ste spokojní, budete si ju stále môcť vyskúšať bezplatne alebo získať peniaze späť.

NordVPN 2-ročné predplatné

Tento plán ponúka príjemné stredné miesto, ktoré vám umožní vyhnúť sa problémom s mesačnými alebo ročnými obnovami bez toho, aby ste sa zaviazali celé tri roky. Má nárok na bezplatnú skúšobnú verziu a záruku vrátenia peňazí je to iba 3,99 dolárov mesačne. Na vašu kartu alebo inú možnosť platby sa bude fakturovať vopred každé dva roky, a to celkom 95,75 USD. To je úspora 66 percent oproti mesačnej priebežnej službe.

NordVPN 3-ročné predplatné

Trojročný plán je najlepším spôsobom, ako využiť úspory NordVPN pri uzamykaní nízkej sadzby počas životnosti vášho predplatného. Tento plán bude stáť iba 2,99 dolárov mesačne, splatné vopred za celkovú cenu 107,55 dolárov. To je neuveriteľných 75 percent úspor v porovnaní s akýmkoľvek iným plánom.

Ako môžem platiť za NordVPN?

NordVPN ponúka niekoľko pohodlných spôsobov platby. Všetky ich programy majú nárok na záruku vrátenia peňazí, pokiaľ sa s nimi skontaktujete do 29. dňa po začatí predplatného.

Môžete platiť:

 • Hlavná kreditná / debetná karta
 • Bitcoin
 • Alipay
 • GiroPay
 • Sofort Banking

NordVPN skúšobná verzia zdarma

Väčšina spoločností ponúka záruku vrátenia peňazí, ale spoločnosť NordVPN je jedna z mála prémiových služieb VPN, ktorá ponúka bezplatnú skúšobnú verziu. To vám umožní vyskúšať službu so všetkými jej funkciami po celý týždeň pred prijatím záväzku. Spoločnosť vyžaduje, aby ste na zabezpečenie bezplatnej skúšobnej verzie použili kreditnú kartu. Ak ste so svojimi skúsenosťami spokojní, môžete obnoviť svoje predplatné na mesačné služby, ročné predplatné, dvojročný plán alebo získať trojročnú zmluvu za rovnaké zvýhodnené ceny, ako sú uvedené vyššie..

Zákaznícky servis spoločnosti NordVPN

Z mnohých výhod, ktoré sa vám budú páčiť, keď sa rozhodnete pre spoločnosť NordVPN, sa ich zákaznícky servis radí na špici. Sú k dispozícii 24/7/365 prostredníctvom live chatu. Zástupcovia starostlivosti o zákazníka vám nielenže pomôžu optimalizovať vaše spojenia, ale môžu vám pomôcť aj s:

 • Riešenie problémov
 • fakturácia
 • Zrušenie predplatného
 • Výber servera
 • Získanie vrátenia platby

NordVPN a vaše zariadenie

Jednou z najlepších vecí v spoločnosti NordVPN je flexibilita. Spoločnosť má viac ako 5 000 serverov nachádza sa v 60 krajinách po celom svete. Vďaka tomu je ľahké nájsť najrýchlejší server na streamovanie a prezeranie obsahu z ľubovoľného miesta. Poskytujú tiež pripojenie z rôznych smerovačov a platforiem, čo z neho robí najlepšiu VPN pre mobilné zariadenia. Môžete ho dokonca nainštalovať priamo do smerovača alebo použiť TOR-Over-VPN pre takmer úplnú anonymitu.

Pridanie všetkých dôležitých zabijakov znamená, že vaše súkromie je chránené, aj keď naraz narazíte na internetové pripojenie. Ich prémiová služba zahŕňa pripojenia až šiestich rôznych zariadení na jeden účet.

Výber služby VPN

Ako vpn fungujeBez ohľadu na to, ktorého poskytovateľa služieb VPN si vyberiete, v súkromnej sieti vysokej kvality by ste mali hľadať nejaké veci. Väčšina ľudí používa VPN z jedného z dvoch dôvodov: na prístup k blokovanému obsahu alebo na ochranu svojich zariadení pred hackermi a špionážou.

Pretože väčšina rodín používa na pripojenie k internetu viac ako jedno zariadenie, dobrý poskytovateľ by mal ponúkať viac ako jedno pripojenie na jeden účet. Chcete tiež najaktuálnejšie šifrovacie protokoly, podporu pre rad operačných systémov a platforiem a ochranu pred únikom DNS.

Okrem zvoncov a píšťaliek existuje v súkromnej sieti niekoľko základných vecí:

 • Vysoký počet serverov a umiestnení
 • Citlivý zákaznícky servis a skvelé ceny
 • Špičková bezpečnosť a šifrovanie; 256-bitové AES a SSL sú súčasným štandardom; NordVPN ide o krok ďalej použitím 2048-bitového kľúča Diffie-Hellman
 • Prísne žiadne pravidlá protokolovania
 • Hlavný vypínač
 • Spoľahlivé spojenia pri vysokých rýchlostiach

Na internete existuje veľa podvodov VPN a zavádzajúcich služieb. Naším cieľom je poskytnúť verným čitateľom najaktuálnejšie informácie o bezpečnosti online, zákony, ktoré ovplyvňujú vaše súkromie, a recenzie, ktoré pomôžu určiť, ktoré z najlepších spoločností vám poskytujú služby, ktoré si zaslúžite. V našom článku sa dozviete, ktorým veciam by ste sa mali vyhnúť pri nakupovaní služieb súkromnej siete.

Záverečné myšlienky

Aj za úplnú cenu vám spoločnosť NordVPN ponúka najbezpečnejšiu a najspoľahlivejšiu súkromnú sieť v okolí. Úspory z našich odkazov vám poskytujú najlepšie služby za najnižšie ceny dostupné kdekoľvek. Dajte si pozor na falošné zľavy. Môžete kliknúť na náš odkaz a uzamknúť cenu predplatného najlepšie NordVPN úspory a servis po celú dobu platnosti vašej zmluvy.

Najčastejšie otázky

Otázka: Má spoločnosť NordVPN zľavové kupóny?

A: Áno. Jediné legitímne kupónové kódy sú tie, ktoré ponúka samotná spoločnosť. K týmto kódom môžete pristupovať aj cez "Získať teraz" na našom webe. Ak nájdete kupón, ktorý ponúka iné percento úspor ako na internete oficiálne nordové kupóny, je to falošný. Bez ohľadu na to, čo hovorí kupón, stále dostanete oficiálna diskontná sadzba NordVPN.

Otázka: Je NordVPN najlacnejšou VPN?

A: Aj keď spoločnosť NordVPN neponúka najlacnejšiu mesačnú službu, má niektoré z najnižších sadzieb v zmluvných plánoch. Nech už idete kamkoľvek, NordVPN, dá vám najlepší pomer ceny a služieb iného poskytovateľa. budete vychutnajte si najvyššiu bezpečnosť naštartovať.

Otázka: Stojí to za mesačný plán spoločnosti NordVPN?

A: Ich mesačný plán priebežného financovania je niekde uprostred cenovo výhodný. Stále získate rovnaké funkcie a funkcie bez toho, aby ste sa dlhodobo zaviazali. Je to tiež dobrá voľba, ak nemáte predplatné 50 alebo 100 dolárov. Spoločnosť ponúka a bezplatná skúšobná verzia na sedem dní, čo je dosť času na rozhodnutie, či sa vám ich služby páčia. Spoločnosť NordVPN je jedným z najlepších poskytovateľov služieb VPN v okolí a vy neviete, aké budú ceny v budúcnosti. Ponúkajú tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Prečo sa zaregistrovať na odber prémiového odberu ešte dnes a získať skvelú sadzbu, ktorá je zaručená na nasledujúce tri roky?

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me