Avustralya’da Amerikan Netflix Nasıl Gidilir

Netflix'ten daha fazlası var 158 milyon abone (ve sayılıyor…).  


Bu muhtemelen şirketin kurucularının, şirketi 1998'de çevrimiçi olarak video kiralamak için bir yer olarak başlattıklarında hayal edebileceklerinden daha fazlasıdır. O zamanlar Netflix, şirketin sınırsız DVD sunması nedeniyle kısmen ünlendi. evine gönderildi.

netflix kilidini açBu fikir ilk ortaya çıktığında devrimciydi. DVD kiralamak için bir Blockbuster'a gitmeye gerek olmaması fikri her şeyi değiştirdi. Amerikalılar kavramı kavradı.

2002'de Netflix'in yalnızca 700.000 abonesi vardı. 2005 yılına kadar abonelikleri 3.6 milyona sıçradı. Netflix'in ve programın hayranı olanların anlamadığı şey, suçlamada daha da iyi bir şey olduğunu.

2007 yılında Netflix akış özelliğini başlattı. Yani DVD'nin evinize gelmesini beklemenize gerek yoktu. İstediğiniz filmi talep üzerine alabilirsiniz. Netflix'in kurucuları daha önce yayın yapmaya başlamak istediklerini söylediler, ancak o zamanki internet hızları bunu mümkün kılmadı. Bu doğru - zamanlarının ilerisindeydiler.

Netflix akışının popülaritesi artmaya başladığında, oyun konsollarında, el cihazlarında ve televizyonlarda desteklenmeye başladı. İlginç bir şekilde, o sırada Netflix ile akış hizmetleri yalnızca ABD'de mevcuttu.

Latin Amerika ve Kanada'nın yanı sıra 2011'de Karayipler de Netflix yayın hizmetine erişebildiğinde 2010'da tüm bunlar değişecekti. Aynı yıl Netflix kendi orijinal içeriğini üretmeye başladı. 2013 yılında Kartlar Evi çıkış yaptı. Tartışılmaz bir hit oldu.

Netflix'in birbiri ardına bir başarısı varmış gibi görünüyordu. Sadece aşağıdaki gibi programlara bakın:

 • Yabancı Şeyler
 • Turuncu yeni siyahtır
 • Taç

netflix programlama

2012'de Netflix, gölet boyunca atlamayı yaptı ve Birleşik Krallık'ta kullanılabilir oldu. Netflix başladıktan kısa bir süre sonra dünyadaki çoğu pazarda mevcut.

TL; DR - Bir VPN edinin (Sanal Özel Ağ).

�� TD; LR - Netflix erişimi için kalıcı bir çalışma çözümü elde etmenin tek gerçek çözümü VPN kullanmaktır. Birkaç web sitesi proxy veya hatta TOR kullanmanızı önerirken, sana hikayenin tamamını anlatmıyorlar. Proxy'ler, TOR kullanırken VPN'in sağladığı şifreleme ve güvenlikten yoksun, hızınızı tamamen sadece Kb / s'ye düşürür.
�� Ama lütfen ne yaparsanız yapın LÜTFEN “ücretsiz” VPN'lerden kaçının. En iyi ücretsiz VPN'ler bile bir düzine kuruş. Şiddetle tavsiye ediyoruz ücretsiz VPN'lerden uzak durun çünkü genellikle Netflix için en iyi çözümler değildir. Güvenlik politikaları genellikle acımasızdır ve cihazınızı saldırılara karşı savunmasız bırakabilir. Hızları çok yavaş. Korkunç kayıt politikaları var, bu nedenle ziyaret ettiğiniz siteleri ve çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı izliyorlar.

En iyi VPN'leri istiyorsanız, üçünden birini öneririz:

 1. Tam yazımızı okuyun NordVPN incelemesi veya ziyaret et NordVPN
 2. Yeni gelen Surfshark'a göz atın, sadece Netflix için değil, HBO, Hulu, Amazon Prime ve yaklaşık 12 çıkış için akış hizmetleri sunar. Surfshark'ı ziyaret edin veya incelememizi okuyun.
 3. Bütçe daha az endişe kaynağıysa, ExpressVPN. Nord ve SurfShark'ın biraz daha hızlı ve mobil ve masaüstü uygulamalarında daha güzel bir kullanıcı arayüzüne sahipler.

Açıkçası, yukarıdaki üç VPN hizmetinden hiçbiriyle yanlış gidemezsiniz. Hepsi kabaca aynı şekilde çalışır ve en sevdiğiniz Netflix şovlarını Avustralya'nın herhangi bir yerinden izlemenize izin verir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Okumaya devam et..

ABD Netflix “Dünya Çapında” Değil Netflix

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki gezginler, Avustralya'da Amerikan Netflix'i izlemek ve en sevdikleri şovların çoğunu görmek istemediklerinde genellikle şaşırırlar. Bunun nedeni Avustralya'daki Amerikan Netflix'in coğrafi olarak engellenmiş olmasıdır.

Elbette, Netflix'i izleyebileceksiniz, ancak Avustralya'da bir ton içeriği özleyeceksiniz. Ayrıca, nasıl baktığınıza bağlı olarak oldukça fazla içerik elde edersiniz.

Netflix Avustralya'nın cömert bir film kütüphanesi var. Avustralyalılar Netflix orijinal içeriğine erişebilir. Buna TV şovları, filmler, çocuk programları, belgeseller ve komedi spesiyalleri dahildir.

Ek bir avantaj olarak, Avustralyalı kullanıcılar ABD izleyicilerinin görmediği ve çoğu durumda hiç duymadığı Avustralya başlıklarına erişebilir. Son olarak, bazı durumlarda Avustralyalı izleyiciler yeni bölümler geldiğinde şovlar yayınlayabilirken, ABD aboneleri tüm sezonun tamamlanmasını beklemek zorunda.

Göreceğiniz en büyük fark lisanslı içeriğe bakmanızdır. Örnek olarak, Arkadaşlar, inanılmaz derecede popüler olan ABD TV dizileri, US Netflix'te mevcuttur. Ancak Netflix Avustralya'da bulunamıyor. Aynı şey şovlar için de geçerlidir:

 • Suçlu Zihinler
 • Kötü kırma
 • The Walking Dead
 • Doğaüstü

Doğru, rakip akış platformlarındaki şovların bazılarını görebilirsiniz. Netflix değil. İzlemeye bakıyorsanız da bu doğrudur Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı ve İnanılmaz 2.

Maliyet Karşılaştırma: US Netflix vs Avustralya Netflix

İlginç bir gerçek, Avustralyalıların ABD sakinlerinden Netflix için çok daha az ödeme yapmamasıdır. Avustralyalılar başlangıç ​​paketini ayda 9,99 dolardan satın alabilirler. Aylık 13,99 $ için yüksek derinlikte akışa sahip olabilirler. Avustralyalılar ayda 17,99 $ 'dan, eklenen tüm çan ve ıslıklarla Netflix'in sunduğu en iyi paketi alabilirler..

Amerika Birleşik Devletleri'nde, 2020 beraberinde standart Netflix paketinin fiyatında yüzde 18'lik bir artış getiriyor. Ayda 10.99 dolardan ayda 12.99 dolara kadar çıkacak. Prim planı ayda 13.99 dolardan aylık 15.99 dolara atlayacak. Ve temel plan ayda 7.99 dolardan ayda 8.99 dolara gidiyor.

Adil olmak gerekirse, Netflix içeriklerini küresel hale getirmek için çok çalışıyor. Ancak, devreye giren bir dizi lisanslama sorunu vardır. Yani soru şu ki, ABD Netflix'i izlemek isteyen Avustralyalılar ABD kütüphanesine nasıl erişebilir?? Birkaç seçenek var.

Netflix İçeriği Nasıl Engeller??

Kısaca coğrafi engelleme, izlemek istediğiniz içerik web sitelerinizin engellenmesine benzer şekilde coğrafi konumunuzda engellendiğinde oluşur. Netflix, coğrafi engellemeyi dünyayı pazar segmentlerine ayırmanın bir yolu olarak kullanıyor. Bu, ürünlerini farklı fiyatlara satmalarını sağlar ve dünya çapında bir fiyat ve bir politikaya sahip olmak yerine karlarını arttırır..

Netflix bunu yapan tek yayın şirketi değil. Ve her zaman Amerika Birleşik Devletleri lehine çalışmaz. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki İngiltere sakinleri, BBC iPlayer çalışmıyor.

Netflix hangi ülkede olduğunuzu nasıl biliyor? IP adresinize göre. Her bilgisayara veya İnternet'e bağlı cihazın bir IP adresi vardır. Dolayısıyla, web sitelerini ziyaret ettiğinizde IP adresi İnternet'e bilgileri nereye göndereceğini bildirir.

Buradaki bir diğer harika örnek, coğrafi konumunuza bağlı olarak içeriği de engelleyen Youtube. Youtube US öyle görünse bile Youtube Avustralya değildir. (Daha fazlasını okuyun: Youtube'un engellemesini kaldırın)

IP adresiniz İSS'niz veya İnternet servis sağlayıcınız tarafından sağlanır. Aynı şekilde fiziksel bir adres dünyaya bulunduğunuz yeri söyler, böylece IP adresiniz konumunuzu gösterir ve sizi izlemeyi kolaylaştırır.

Akış hizmetleri, kullanıcıların konumlarına göre hangi içerik görmelerine izin verilmesi gerektiğine karar verirken bu bilgileri kullanabilir. Engellenen bir IP adresini kullanarak bağlanmaya çalışırsanız, korkunç Netflix hata ekranını alırsınız.

netflix başarısız bağlantı

Bu, Netflix gibi bir hizmet için ödeme yapsanız bile olur. Tatil veya iş için seyahat eden Amerikalılar bunu ilk elden gördü.

Netflix'e Sınırsız Erişim

Uzun ve kısa olanı, farklı bir coğrafi konumda olduğunuza inanmak için akış hizmetini almanın bir yolunu bulmanız gerektiğidir. Bunu yapmanın birkaç geçerli yolu var, ancak Netflix ABD'yi elde etmek için sadece en iyi çalışma çözümüne odaklanacağız.

Unutmayın, doğru iş için doğru araca sahip olmak istiyorsunuz. Örneğin, en iyi şifre yöneticisine sahip olmak, girişlerinizin yanlış ellere geçmesini önlemek için hiçbir şey yapmaz. Coğrafi engellemeyi aşmak için yanlış çözüm için para harcamak sizi sadece sinirli veya daha kötü bir şekilde bırakacak, çevrimiçi gizliliğinize zarar verecek.

Alt satırda, aşağıdaki test edilmiş VPN'lerden birini alın. Bunlar Netflix için en iyi VPN'ler.

1. NordVPN - En İyi Netflix Akış Çözümü

NordVPN başladığından beri her zaman zirvede. Dünya genelinde 5.000'den fazla sunucuya sahip olan NordVPN, 6 kıtaya yayılan, korunmaya ihtiyaç duyan herkese hizmet veren devasa bir coğrafi alanı kapsıyor.

Mülkiyetleriyle SmartPlay teknolojisi, çoğu, 5.000 sunucusunun tümü ABD Netflix ve diğer Netflix'e erişebilir ve herhangi bir hatayla karşılaşmadan akış sağlayabilir. Bunu başka bir VPN sağlayıcısıyla elde edemezsiniz.

Artıları

 • SmartPlay teknolojisi
 • Netflix herhangi bir ülke üzerindeki engellemeyi kaldır
 • AES-256 bit şifrelemeli OpenVPN protokolü
 • Ücretsiz deneme
 • Para iade garantisi
 • Sıfır giriş politikası

Eksileri

 • Hız bazen tutarsız olabilir

NordVPN, ücretli VPN'lerin çoğundan biraz daha pahalıdır. Ancak, mevcut planlarına bakmaya başladığınızda, daha uzun vadelere baktığınızda ne kadar tasarruf etmeye başladığınızı fark edersiniz. Aslında, aylık maliyet o kadar düşüyor ki, 3 yıllık planlarına bakarsanız alabileceğiniz en ucuz VPN planlarından biri oluyorlar..

 • Aydan aya - her ay 11,95 ABD doları.
 • Yıllık - yılda 83 ABD doları veya her ay 6,99 ABD doları.
 • 2 yıllık plan - iki yıl boyunca 95,75 dolar. Bu ayda 3.99 $ 'a düşüyor.
 • 3 yıllık plan - Ön ödeme 107.55 $ veya ayda yaklaşık 2.99 $.

Harika olan şey şu ki tüm NordVPN planları 7 günlük ücretsiz deneme sürümüyle geliyor. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi vardır. İlk otuz gün boyunca gördüklerinizi beğenmezseniz, kapatabilir ve tüm paranızı geri alabilirsiniz

Gizliliğinizi gizli tutmak için NordVPN'e güvenebilirsiniz. ABD Netflix'te yayınladığınız filmler hakkında konuşurken bu kadar büyük bir şey olmayabilir. Ancak, diğer çevrimiçi etkinlikler hakkında konuşurken daha büyük bir anlaşma olabilir.

nordvpn günlük kaydı politikası

NordVPN muhasebe firmaları tarafından denetlenmiştir ve bu firmalar kütük tutmadıklarını söylediklerinde kütük tutmadıklarını kanıtlamaktadır..

# 2 Surfshark - En Ucuz Netflix Akış Çözümü

NordVPN, çok sayıda sunucusu nedeniyle Netflix yayın arenasında iyi bilinir. Bu kadar sunucuya sahip olmak Netflix'in herhangi birini engellemesini zorlaştırıyor.

NordVPN, bu listedeki koşucu seçimimize kıyasla iyi bir değişim maliyetine sahiptir. Surfshark'ın Netflix'e erişim konusunda herhangi bir sorunu yoktur ve NordVPN'in yaklaşık yarısı fiyattadır. Netflix zaman zaman fiyatlarını artırırken, Netflix'in aboneliğinin maliyeti kadar olmayan bir VPN kullanmak iyi hissettiriyor.

Artıları

 • Ucuz
 • Netflix herhangi bir ülke üzerindeki engellemeyi kaldır
 • Endüstri Standardı Üstü Şifreleme
 • Sıfır Günlük İlkesi
 • Kullanımı kolay

Eksileri

 • Diğer seçeneklerden daha az sunucu

Netflix'i kullanırken coğrafi kısıtlamaları kaldırmak kadar önemli bir hizmeti gerçekleştirmek için daha yeni bir şirket seçerken, şüpheci olmak mantıklıdır. Bloktaki yeni çocuğa gitmek tehlikeli bir hamle gibi görünebilir. Surfshark söz konusu olduğunda, aslında oldukça güvenlidir.

Surfshark, temel olarak başka bir Netflix aboneliği ödemeden coğrafi kısıtlamaları aşmak isteyen insanlar için harika bir seçim. Diğer VPN'lerin yıllarca kaliteli şifreleme tünelleri sağladıkları için hizmetleri için prim talep etmeleri adil. Surfshark'ın gelmesi ve fiyatın bir kısmı için aynı kalitede hizmet sunması da adil..

Mevcut tanıtım fiyatları için Surfshark’ın web sitelerine göz atmanızı önemle tavsiye ederiz. Bu VPN hakkında hala şüpheniz varsa, daha fazla bilgi için tam Surfshark incelemesine göz atın..

# 3 ExpressVPN - Yüksek Hız ve Güvenlik Dengesi

Herhangi bir nedenden dolayı NordVPN sizin için uygun bir seçenek değilse, listedeki bir sonraki önerimiz ExpressVPN olacaktır. Bu bir İngiliz Virgin Adaları VPN hizmetidir. Bir dizi şaşırtıcı özellik sunuyor ve olağanüstü bir güce sahip.

NordVPN’in erişimine benzer şekilde, ExpressVPN de şu anda 90 ülkeye yayılmış 160 şehirde 3.000 sunucuda bulunan büyük bir ağa sahiptir. Netflix'i ABD'de izlemek isteyenler için, ABD'nin bu VPN için en iyi kapsama sahip olduğunu bilmek mutlu olacak.

Artıları

 • Yüksek hızlar
 • Güçlü şifreleme
 • Çoğu platformda çalışır
 • Olağanüstü destek
 • ABD Netflix ile çalışır

Eksileri

 • Aynı anda yalnızca üç cihazı bağlayabilirsiniz
 • En uzun vadeli planlarında bile biraz daha pahalı
 • Netflix Avustralya ile sivilceli bağlantı

ExpressVPN'in dezavantajlarından biri, tek bir hesapla yalnızca üç cihazı bağlayabilmenizdir. Ancak, bu bile büyük bir dezavantaj değil. Bir düşünün, çoğu insanın bir VPN'ye aynı anda kaç cihaza bağlanması gerekir? Genellikle, sadece bir tane. Ve tüm evinizi bağlamanız gerekiyorsa, ExpressVPN VPN yönlendirici desteği sunar. (Daha fazlasını okuyun: En İyi VPN Yönlendirici)

Başka bir dezavantajı fiyattır. ExpressVPN bulacağınız en pahalı VPN'lerden biridir. Hizmetlerini aylık olarak satın alırsanız, her ay 12,95 ABD doları harcarsınız. Altı aylık hizmetlerini kullanırsanız, aylık ortalama 9,99 ABD doları olan 59,95 ABD doları ödersiniz. 15 aylık programlarına giderseniz, 99.95 $ 'lık önceden bir ücret ödersiniz. Bu, ayda 6,67 dolara düşüyor.

ExpressVPN hakkında sevdiğimiz iki şey daha müşteri servisi ve onların 30-gün para iade garantisi. ExpressVPN, ürünlerine o kadar güveniyor ki, ürün için ödeme yaptıktan sonra bile, soru sormadan paranızı geri almak için 30 gününüz var.

ExpressVPN ile müşteri hizmetleri gördüğümüz en iyilerden bazılarıdır. Teknik destekleriyle bir dizi görüşme yaptık ve onları her zaman bilgili, yardımcı ve çok erişilebilir bulduk.

ExpressVPN müşteri hizmetleri seçenekleri

ExpressVPN’in kapağına bir tüy daha eklemek için gizlilik politikaları sitemenin ötesinde. Hükümetler zaman zaman müvekkilleri hakkındaki bilgilere erişmeye çalıştı. Bununla birlikte, ExpressVPN sözüne sadık olduğundan, istemcilerinde hiçbir kayıt tutmaz.

express vpn gizlilik ilkesi

Hükümetler veya diğer kurumlar bu günlükleri ele geçirmeye çalıştıklarında, ExpressVPN dürüstçe var olmadıklarını söyleyebilir.

# 4 VyprVPN - İnanılmaz İşlevsellik + Hız ve Güvenlik

VyprVPN bir Gizliliğe odaklanan İsviçre merkezli VPN. 700'den fazla sunucu ve 70'den fazla sunucu konumu sunuyorlar. Bu VPN için büyük bir artı, tüm kendi sunucularına sahip olmaları ve yönetmeleri. Herhangi bir üçüncü taraf kullanmazlar.

Servisleri Apple TV ve Android TV de dahil olmak üzere birçok platformda çalışır. Bağımsız denetim, VyprVPN'in günlükleri tutmadığını göstermiştir.

VyprVPN'in nispeten basit fiyatlandırma planları vardır. Bu planlar, yıllık olarak mı yoksa aylık olarak mı ödeme yapacağınızı seçmenizi sağlar.

Artıları

 • Bukalemun protokolü
 • Kanıtlanmış kayıt politikası yok
 • Canlı sohbet desteği
 • ABD merkezli Netflix ile çalışır
 • 3 günlük ücretsiz deneme

Eksileri

 • Para iade garantisi yok
 • Çin'de bağlantı sorunları
 • Windows istemcileriyle ilgili sorunlar

Temel aylık planı seçmek ayda 9,95 $ olacak. Bu, üç cihazın aynı anda servise bağlanmasına izin verir. Tüm yıl için ödeme yaparsanız, aynı hizmeti yılda 60 $ veya ayda beş dolar karşılığında alırsınız.

Prim planlarını tercih ederseniz, aylık olarak ayda 12,95 ABD doları ödeme veya bir yıl boyunca yılda 80 ABD Doları'na abone olma seçeneğiniz vardır; bu da ayda 6,67 ABD dolarına düşer. Premium plan ile beş cihazı bağlayabilir ve tescilli Chameleon protokolü akış sırasında VPN'leri engellemek için yapılan hizmetleri bulmak için tasarlanmıştır.

Neden VPN Kullanmalısınız??

Netflix coğrafi engellemesini aşmak için bir VPN kullandığınızda, cihazınızı güvenli bir bağlantı üzerinden bir sunucuya veya başka bir cihaza bağlayabilme avantajınız da vardır..

Çevrimiçi iletilen herhangi bir bilginin şifreli olduğunu ve ele geçirilemeyeceğini bilerek göz atmaya ve akışa devam edebilirsiniz. İncelediğimiz üç VPN, mükemmel hızlar, mükemmel hizmet sunar ve gizliliğinizi korumanıza yardımcı olmayı taahhüt eder. En iyisi, test edilmiş ve ABD Netflix ile çalıştığı gösterilmiştir..

Bir VPN Benim Tek Seçenekim?

Paramız için Netflix’in coğrafi engellemesini aşmak için VPN almak en iyi seçenektir. Ancak, tek seçeneğiniz bu değil. Akıllı DNS proxy sunucuları, coğrafi konum bilgisi olan trafiği yeniden yönlendirmek için tasarlanmıştır. Bu, trafiğiniz ABD dışında engellendiğinde ABD'ye yönlendirileceği anlamına gelir. Akıllı DNS proxy'leri ile yönlendirilen trafik şifrelenmez. Akıştan bahsederken bunun bazı artıları olabilir.

 • Trafiğinizin yalnızca küçük bir kısmı yeniden yönlendirildiği için bant genişliği hızı korunur.
 • Bilgisayarlarda iyi olmasanız bile kurulumu çok basittir.

Hizmet, ISS'niz tarafından atadığınız DNS adresini gerçek coğrafi konumunuzu gösteren hiçbir bilgiye sahip olmayan yeni bir adresle değiştirerek çalışır..

Akıllı DNS nasıl çalışır?Erişmek istediğiniz web sitesine olan bağlantı isteğiniz durduruldu. Coğrafi konumunuzu sızdırabilecek tüm bilgiler, coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmek istediğiniz konumu gösteren yeni verilerle değiştirilir. Tartışmamız uğruna, sizi Avustralya'da veya başka bir ülkede olarak tanımlayan tüm bilgilerin yerini, Amerika Birleşik Devletleri'ndeymiş gibi gösteren bilgiler alır..

Bu kulağa mümkün olduğu kadar uygun, her zaman işe yaramıyor. Elbette, erişim elde edebilirsiniz, ancak yalnızca yerleri defalarca değiştirmeye çalıştıktan sonra, her izlemeye çalıştığınızda.

Son düşünceler

Netflix'in birçok şaşırtıcı içeriği var. Lisans kısıtlamaları nedeniyle, Avustralya'daki Amerikan Netflix kullanılamıyor. Bu sınırlamalardan rahatsız olursanız, seçenekler vardır. Akıllı bir DNS işe yarayabilir. Ancak, paramız için, en iyi bahis bir VPN kullanmaktır. Bir VPN IP adresinizi gizleyecek ve aynı zamanda ilettiğiniz ve aldığınız bilgileri şifreleyecek.

İncelediğimiz dört VPN'den, NordVPN en iyisidir Netflix'e erişme. Ancak, diğer ikisi de iyi bir iş çıkarıyor. Sizden duymak isteriz. Avustralya'da Netflix ABD akışını almak için hangi adımları attınız? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Ayrıca, Avustralya'da Netflix ABD akışıyla ilgili sık sorulan soruların yanıtları için SSS bölümüne bakın. Okuduğunuz için teşekkürler.

SSS

S: Avustralya'da bir VPN yasal mı?

A: Evet. VPN'ler Avustralya'da yasaldır. ABD Netflix gibi coğrafi olarak engellenmiş materyalleri atlatmak için bir VPN kullandığınızda, bunu doğru sahiplerin isteklerine karşı yapıyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, coğrafi kısıtlamaları atlatmak, mahalledeki en iyi ev güvenlik sistemini geçmek ve bir eve girmekle aynı şey değildir. Çoğu çevrimiçi teknoloji gibi, Avustralya mevzuatı neye izin verildiği ve neye izin verilmediği konusunda biraz belirsizdir. Şu an itibariyle, Avustralya'da VPN kullanmanızı engelleyen hiçbir yasa yok. Coğrafi kısıtlamaları atlamak da yasa dışı değildir.

S: Netflix ile hangi ücretsiz VPN çalışır??

A: Yok. Ücretsiz VPN'ler buna değmez. Servisleri yavaştır, bu nedenle Netflix coğrafi kısıtlamalarını aşabilseler bile, video akışını gerçekleştiremezsiniz. Ücretsiz VPN hizmetleri sizi ürün olarak görür. Özel bilgilerinizi çalarlar ve genellikle bu bilgileri kendileri için para kazanmak için kullanırlar..

S: Amerikan Netflix'i Avustralya'da VPN olmadan izleyebilir miyim?

A: Akıllı DNS, ABD Netflix'i Avustralya'da VPN kullanmadan izlemenizi sağlayabilir. Bununla birlikte, en güvenli ve en kesin yangın yolu NordVPN, ExpressVPN veya VyprVPN gibi bir VPN kullanmaktır..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me