Avustralya’da HBO Nasıl İzlenir

HBO, onlarca yıldır Amerika Birleşik Devletleri’nde ve diğer birçok ülkede eğlence ve kültürel bir olgu olmuştur. Şu anda dünya çapında 100 milyondan fazla abone, Bu, 1972’de çıkış yaptığında Pennsylvania bölgesinde sahip olduğu 365 aboneden çok uzak bir ağ.

İlk birkaç yılında büyüme yavaştı. HBO’nun büyümesi için gerekli altyapı yoktu. Aynı zamanda, büyük televizyon ağlarından kablonun izleyicilerini soyup gelirlerini çalmaktan korktukları için bir miktar muhalefetle karşılaştılar. Bununla birlikte, 70’lerin sonlarından 80’lerin başına kadar, altyapıda bir dizi iyileştirmenin yanı sıra kablolu televizyon ve HBO’yu tercih eden davalarda değişiklikler yapıldı.

HBO Logosu1982’de HBO’nun 8.9 milyon abonesi, 440 milyon doları satış ve 100 milyon doları kar elde etti. 1983’e kadar bu sayı 13.4 milyon aboneye sıçradı. Şu anda HBO orijinal komedi programları oluşturma işine girdi. 80’lerin sonu ve 90’ların başında HBO etkisinin bir kısmını kaybediyor gibiydi. Bu kısmen ev filmi kiralamalarının popülerliğinden kaynaklanıyordu.

HBO, bir dizi strateji ve agresif reklam kampanyalarıyla yanıt verdi. Spor programlama lisansını aradılar. Ve 1993’e kadar abone tabanları 24.7 milyona ulaştı.

Contents

Akış HBO

HBO’da yayın yapmak artık bir gerçek. HBO Go ve HBO Now hizmetleri inanılmaz derecede popüler. HBO-Now, İnternet bağlantısı olan herkesin bu premium hizmete kaydolmasını ve HBO’nun içeriğinin tadını çıkarmasını sağlar.

HBO GO logosuGüzel olan şey, HBO-Now’ın kablo kanalına abone olacak bir kişinin alabileceği tüm programlamaya sahip olmasıdır. Bu, Gerçek Kan, Gerçek Dedektif, Game of Thrones ve daha fazlası gibi programların keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Bu harika görünüyor Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşadığın sürece. ABD dışındaysanız, Avustralya’da olduğu gibi, bu içeriği izlemenin doğrudan bir yolu yoktur. Umutsuzluğa kapılmayın. Hazır olun çünkü bu kılavuzda, Avustralya’da bu HBO’nun keyfini çıkarabilmeniz için coğrafi engellemeyi aşmanın yollarını araştıracağız..

�� TL; DR – Bunun kısa ve tatlı versiyonunu istiyorsanız. SurfShark’a göz atmanızı öneririz. VPN alanının bu yeni üyesi, sadece Netflix için değil, HBO, Hulu, Amazon Prime ve yaklaşık 12 çıkış için şaşırtıcı hızlı hız ve akış hizmetleri sunuyor. Surfshark’ı ziyaret edin veya incelememizi okuyun. ��

Avustralya’da HBO akışı nasıl

Kendiniz düşünebilirsiniz, bu bir proxy’ye çok benzemiyor mu? İkisi arasında bazı benzerlikler var. En büyük farklılıklardan biri, bir VPN tüneli ile, bağlantı şifreli. Bu, hiç kimsenin ileri ve geri gönderdiğiniz bilgilere müdahale edemeyeceği anlamına gelir. Bir VPN tüneli daha güvenlidir, daha iyi hızlar sunar ve daha iyi sonuçlar verir.

VPN, cihazınızla İnternet üzerinden başka bir ağ arasında güvenli bir bağlantı oluşturmanızı mümkün kılar.

Özünde, dünyanın farklı bir yerinde bulunan bir sunucunun ağını kullanarak İnternet’te gezinmenizi sağlar. Avustralya’daysanız ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir sunucuyu kullanarak HBO’nun içeriğine erişmeye çalışırsanız, HBO sunucuları ABD’de olduğunuza inanır, dolayısıyla içeriğe erişirsiniz.

Şimdi soru şu ki, en iyi VPN hizmeti 2020’de HBO yayınlayacak mı? İşte benim önerilerim:

1. NordVPN – Yüksek Hız, Büyük Sunucu Sayısı

NordVPN gizliliğinizi ciddiye alır. Şu anda dünya çapında 5.230 sunucuları var. Tüm planları aynı anda altı cihazı bağlamanızı sağlar. Eğer ürünlerinden memnun değilseniz, 30 günlük para iade garantisi var.

Artıları
 • 5.200’den fazla sunucu
 • Benzersiz özel sunucular
 • Altı eşzamanlı bağlantıya izin verir
 • Müşteri gizliliğine ilişkin güçlü duruş
 • HBO ve diğer coğrafi kısıtlamalı akış hizmetleriyle çalışır
Eksileri
 • Ek eşzamanlı bağlantı satın alınamıyor

İnsanların NordVPN ile ilgili şikayetlerinden biri fiyatıdır, yani aylık planı diğer VPN seçeneklerinden bazılarından daha pahalıdır. Fiyat ne kadar uzun taahhüt ederseniz aylık olarak daha ucuz oluyor. Aşağıdaki gibi parçalanır:

 • Bir aydan aya planı size aylık 11,95 dolara mal olacak.
 • Bir yıl boyunca abone olursanız, yılda toplam 83,88 ABD doları ödersiniz. Bu, her ay 6,99 dolara düşüyor.
 • İki yıllık plana abone olursanız, önceden 95,75 dolar ödersiniz. Bu, yıl planı için ödediğinizden biraz daha fazla. Arıza aylık $ 3.99.
 • Üç yıllık plana abone olursanız, önceden 107,55 dolar ödersiniz. Üç yıl, aylık 2,99 ABD doları.
  Hotspot Shield İncelemesi: Güvenlik ve Gizlilik Sorunlarıyla Hızlı Bir VPN

SmartPlay NordVPN tarafından sunulan eşsiz bir hizmettir. Tüm dünyada coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişmenizi kolaylaştırır. Bir VPN ve Akıllı DNS’nin en iyi özelliklerini birleştirir. SmartPlay teknolojisi ile herhangi bir yapılandırma düşünmeniz gerekmez. Tek yapmanız gereken NordVPN sunucularına bağlanmak ve avantajlardan yararlanabilmek.

Son olarak, NordVPN gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. Test edilmiş ve saygı duyulan bir kayıt politikası yoktur. Bu, sizin hakkınızda veya çevrimiçi olarak görüntülediklerinizle ilgili herhangi bir bilgi kaydetmeyecekleri anlamına gelir. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, tam NordVPN incelemesi.

2. Surfshark – Yüksek Hız, Düşük Fiyatlar

HBO hizmetleri pahalı olabilir ve en sevdiğiniz şovlara erişmek için bir VPN kullanmanız gerektiğinde, çok daha fazla para harcamak istemezsiniz. İşte burada Surfshark devreye giriyor. En sevdiğiniz filmlere ve HBO şovlarına HBO fiyat etiketini ikiye katlamak yerine ayda birkaç ekstra dolar karşılığında erişin.

Artıları
 • 800’den fazla sunucu
 • Sektördeki en iyi fiyat
 • Merkezi İngiliz Virgin Adaları
 • Kullanımı kolay
 • Yüksek hızlar
 • HBO ve diğer coğrafi kısıtlamalı akış hizmetleriyle çalışır
Eksileri
 • Yeni ve nispeten kanıtlanmamış
 • Bazen yavaş e-posta desteği

Biraz para biriktirmek Surfshark’ı kullanmanın tek nedeni değildir; ancak ayda 1,99 $ ‘da denemek neredeyse yeterli bir nedendir – hizmet aynı zamanda hız ve güvenlik açısından da sunar.

Tüm Entourage’ı sadece bir coğrafi kısıtlama mesajı ile karşılanacak şekilde yeniden yakalamak için kanepenizde oturmaktan daha kötü bir şey yoktur. Tıpkı bu listedeki diğer VPN’ler gibi, Surfshark da HBO’nun engelini kaldırıyor.

Sadece bu değil, Surfshark etkinlik, IP adresleri, ad, konum, geçmiş, zaman damgaları, bant genişliği veya trafik ile ilgili hiçbir bilgi depolamaz. Endüstrideki en iyi şifreleme standartlarına ve kayıt tutmayan bir kültüre sahip gerçekten emin ellerdesiniz.

Bloktaki yeni çocuğa bir şans vermekle ilgileniyorsanız, kendinize biraz daha bilgi vermek için tam Surfshark incelememize göz atın..

3. ExpressVPN – En Hızlı Güvenilir VPN

ExpressVPN, gezegendeki en iyi VPN servislerinden biri olması için bir isim yaptı. Mahremiyet güdümlü oldukları biliniyor. Hükümetlerin ve diğer kurumların ExpressVPN kullanıcıları hakkında kişisel bilgi edinmeye çalıştıkları bir dizi yüksek profilli dava olmuştur. Ancak, bu bilgiyi orada tutmadıkları için hiçbir bilgi bulunamadı.

Artıları
 • İngiliz Virgin Adaları yargı yetkisi
 • Kayıt tutulmaz
 • Güçlü şifreleme ile yüksek hız
 • HBO ve diğer coğrafi kısıtlamalı akış hizmetleriyle çalışır
Eksileri
 • Fiyat
 • Sadece üç eşzamanlı bağlantıyı destekler

ExpressVPN iyi sunucu hızlarına sahiptir. Bu, uzun mesafeli bağlantılarda bile geçerlidir. ExpressVPN uygulaması kullanıcı dostudur ve mevcut tüm platformlarda çalışır. güçlü şifreleme ve mükemmel güvenlik özellikleri.

NordVPN’e benzer şekilde ExpressVPN de daha pahalı tarafta.

 • Aydan aya ödeme yaparsanız, ExpressVPN sizden ayda 12,95 ABD doları ücret alacaktır.
 • Altı aylık planlarını önceden satın alırsanız, aylık 9,99 ABD doları tutarındaki karşılığını ödersiniz..
 • 15 aylık planı satın alırsanız, temel olarak ayda 6,67 $ ödersiniz.

ExpressVPN, 94 ülkede 160 VPN sunucu konumu sunar ve dünya genelinde 3.000’den fazla VPN sunucusuna sahiptir ve müşteri hizmetleri rakipsizdir. Hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, tam hizmetimizi okuyun ExpressVPN incelemesi.

Proxy kullanın

proxy nasıl çalışırProxy, cihazınız ve web arasında bir aracı gibi çalışır. Proxy kullandığınızda, yaptığınız istekler proxy’den geliyormuş gibi görünür. Bir proxy’nin avantajı, geçmişte ziyaret edilen web sitelerini önbelleğe alabilmeleri ve gelecekte daha sonra ziyaret etmenizi hızlandırmalarıdır..

Bir proxy, HBO’nun coğrafi engellemesini bir süre engellemenizi sağlayabilir. Problem şu vekillerin güvenliği yoktur. İletilen bilgiler şifrelenmez, bu yüzden ele geçirilebilir. İkincisi, özellikle ücretsiz olanlar olmak üzere birçok proxy kullanıcılarla doyurulur. İnternet hızınız yavaşlayacak.

  Herkesin Bilgisayarının Hack Olduğunu Bilmesinin 12 Yolu

Proxy ile ilgili bir başka sorun, HTTP bağlantıları kullanıyorsanız, gerçek IP adresinizin proxy’ye sahip kişi veya kurum tarafından görülebilmesidir (Daha fazla bilgi: IP adresinizi gizleyin).

Akıllı DNS Kullan

Akıllı DNS nasıl çalışır?Akıllı DNS veya DNS proxy’si IP adresinizi gizlemez. ancak, İnternet servis sağlayıcınızın size atadığı DNS adresini gizleyecektir. DNS adresinizde, diğer web sitelerinin (bu durumda HBO) gezegenin neresinde bulunduğunuzu bilmesini sağlayan bilgiler bulunur. Akıllı DNS, atanan DNS’nizi, coğrafi kısıtlamaya sahip olmayan bir konumdan olanla değiştirir.

Akıllı DNS veya DNS proxy’si bağlantı isteklerini durdurur ve bulunduğunuz yere bağlanılabilen bu istek bilgilerinden kaldırılır. Ardından, kaldırdığı verileri farklı bir coğrafi konuma bağlı verilerle değiştirir.

Bir proxy’ye benzer, Akıllı DNS şifreleme kullanmaz. Artı tarafta, bilgi İnternet hızında bir azalma olmadan aktarılabilir. Aşağı yönde, çevrimiçi olarak iletilen bilgiler savunmasızdır çünkü bağlantı için şifreleme yoktur.

TOR kullan

Tor nasıl çalışırTor, İnternetteyken IP adresinizi gizleyen bir hizmettir. Çevrimiçi trafiğiniz birkaç farklı sunucu arasında sekiyor. Sonuç şu ki dijital ayak izleriniz gizli. Tor, IP’nizi gizlemek ve bazı coğrafi kısıtlamaları aşmak konusunda iyi bir iş çıkarır. Bununla birlikte, İnternet iletişiminizi zıplatmak için kullandığı röleler keşfedildiğinde, İSS’ler bunları engelleyebilir. Tor ile bir daha yavaş İnternet hızı.

HBO İzleyebileceğiniz Şovlar

HBO, televizyondaki en popüler ve etkili programlardan bazılarına ev sahipliği yapmıştır. İnsanların konuşma, etkileşim ve dünyayı görme biçimini değiştiren kültürel bir fenomen yarattılar. Aşağıdakiler, bu kablo ağı tarafından sunulan daha popüler programlardan sadece birkaçı.

Tel

Bu cesur polis draması Baltimore’daki uyuşturucu sahnesini inceledi. Bunu yasa uygulayıcıları ve uyuşturucu satıcıları açısından yaptı. Bu program bir oyun değiştiriciydi çünkü sadece kolluk kuvvetlerini iyi adamlar ya da uyuşturucu satıcıları olarak suçlular olarak sunmadı. Bunun yerine, politikacılar, gazeteciler ve toplumun çete şiddeti ve çete savaşındaki rollerine bakmak da dahil olmak üzere sorunun nüansını her açıdan göstermek için çalıştı. Bu beş mevsim ve 60 bölüm için düşünülmüş, türünün tek örneği bir diziydi.

Sopranos

Sopranos 111 adaylık ile 21 Emmy ödülü kazandı. Bu, HBO’nun ürettiği en beğenilen programlardan biridir. Bu, aile etkileşiminin karmaşıklıklarını bir suç sendikası yürütmeyle ilgili şiddet içeren şiddet ile birleştiren çığır açan bir seriydi. Şovun kahramanı Tony Soprano, aileyi dengelemek, banliyölerde yaşamak, evliliğini korumak, düşmanlarına vurmak ve FBI’dan kaçmak için çalıştı. Panik atak onu terapiye yöneltti. Bu kusurlu ama sevimli doğası ile birleştiğinde Tony Soprano’yu insanların kök saldığı kötü adam yaptı. Bu televizyon şovunun seri finali tarihin en kutuplaştırıcılarından biriydi. Gösteri altı mevsim sürdü ve 86 bölüm geçirdi.

Game of Thrones

George RR Martin’in Buz Şarkısı ve Ateş Şarkısı kitap serisine dayanan bu genişleyen dizi, bir bölüm siyasi oyuncilik, bir bölüm ejderha, bir bölüm fantezi ve bir bölüm savaş destanıdır. Dizide yinelenen birkaç karakter var ve hepsi Demir Taht’a gelmek için üzerlerine düşeni yapıyor. Bir kişi bir fantezi hayranı olsun ya da olmasın, hikaye davet ediyor. Karmaşık. Ve şok edici çok fazla bükülme var. Taht Oyunları ayrıca bol miktarda şiddet ve bedava seks için de bilinir. 2020’de Game of Thrones sekizinci ve son sezonuna girdi.

HBO İçeriklerini Nasıl Kısıtlıyor?

İçeriğin coğrafi olarak nasıl kısıtlandığını tartıştık. Ama milyon dolarlık soru şu, bu nasıl oluyor? İnternete bağlı cihazların birbirleriyle iletişim kurma şekliyle çok ilgisi var..

Avustralya’da HBO’yu izlemek için, HBO’nun sunucularını ABD’de olduğunuza inandırmanız gerekir. Bunu nasıl yapıyorsun? IP adresinizi değiştirmeniz gerekiyor. Neyse ki, HBO’nun coğrafi engellemesini aşmanıza ve istediğiniz içeriği yayınlamanıza olanak tanıyan bir dizi araç var.

  Fiyat ve Hız ile Karşılaştırıldığında En İyi NBN Planları

İnternetteki başka bir cihazla iletişim kuran her cihazın bir IP adresine sahip olması gerekir. Bir IP adresini gerçek dünyadaki posta adresiniz gibi düşünebilirsiniz. IP adresiniz, İnternet’teki diğer sunucuların paketlerin nereye teslim edileceğini bilmesini sağlar. Bu bilgi paketleri internette yayınlanan web sayfaları veya şovlar olabilir.

Avustralya’da HBO izlemeye çalışıyorsanız, HBO’nun sunucularına ABD dışındaki bir cihazdan bir istek geldiği söyleniyor. HBO sunucuları, en sevdiğiniz HBO şovları yerine bir hata mesajı göndererek yanıt verir.

HBO Akışı Neden Sınırlandırır?

Yurtdışında seyahat eden bir ABD vatandaşı için zaten HBO Go veya HBO-Now’a ücretli bir abone olan ve yurtdışında akış hizmetine erişmeye çalıştıklarında ve yapamayacaklarını fark ettiklerinde oldukça can sıkıcı olabilir. Çoğu insanın sorduğu ilk soru, neden?

HBO’nun uluslararası görüntüleyenlerin gerçek zamanlı içeriklerine bakmasını engellemesinin birkaç nedeni vardır. Birçoğu ABD içindeki televizyon dağıtım sözleşmeleriyle ilgilidir. Çoğu durumda, bu anlaşmalar yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Amerikalı izleyicilere içerik gösterilmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı şey Netflix kısıtlamaları için de geçerlidir.

Çoğu şeyde olduğu gibi, bunu yapmanın nedeni paraya dönüşür. Program yaratıcıları, ürünlerinin finansal uygulanabilirliğini en iyi ev güvenlik sisteminden daha iyi korur Süper zengin ve gizlilik bilincine sahip bir bireyin evini korur. Popüler bir şov başka bir ülkede farklı şekilde lisanslanabilir ve programın içerik oluşturucularının elde ettiği geliri artırır.

Diğer bir neden, bir hükümetteki derecelendirme sisteminin başka bir devletten tamamen farklı olabilmesidir. Bu nedenle, korkunç şiddeti ve grafik cinsel içeriği ile ünlü Game of Thrones gibi bir program ABD’de kabul edilebilir, ancak diğer ülkeler bu içeriği kabul etmeyebilir. HBO yayınlarının Amerikan yayın ajanslarının belirlediği kurallara uyacak şekilde tasarlanmıştır. HBO, içeriklerini yurtdışında göstermediğinden, diğer ülkelerin politikalarına uymaya çalışmak konusunda endişelenmenize gerek yok.

Tabii ki, bir politika ya da hükümet kendi ülkelerine uygun içerik görmediği için bu, vatandaşların iştah açmayacağı anlamına gelmez. İnternet, özellikle HBO gibi popüler medyalarda sunulan fikir ve kültürleri dünyaya yayıyor. Yani bu içerik için başka bir yerde açlık var. Buna ek olarak, evde abonelikleri için ödeme yapan ve yurtdışına seyahat ederken bunları kullanmak isteyen birçok kişi var.

Son düşünceler

HBO, son beş yıldır olağanüstü bir içerik oluşturuyor. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki izleyiciler HBO’da yayın yapabilirken, dışarıdakiler geçici bir çözüm bulmaya bırakıldı. Coğrafi engellemeyi aşmak için bir dizi seçenek olsa da, ister bir VPN kullanmanızı öneririz NordVPN, Surfshark veya ExpressVPN. Bu üç hizmet güvenli, hızlı, güvenilir ve Netflix için de en iyi VPN’ler.

İnternetiniz Netflix’i yayınlamak için hala biraz yavaşsa, NBN planlarının dökümüne göz atın. Teşekkürler!

Her zaman olduğu gibi, sizden haber almak isteriz. Bu inceleme hakkında ne düşündüğünüzü bize söyleyin ve aşağıdaki yorumlar bölümünde önerilerinizi ekleyin.

SSS

S: HBO neden sadece Foxtel’de?

A: 1 Ocak 2017’de Foxtel, HBO’nun kütüphanesine geniş haklar veren bir anlaşma imzaladı. Sonuç olarak, Foxtel tartışmasız “HBO’nun Evi” oldu.

S: HBO akışının maliyeti nedir??

A: HBO-Now’ın maliyeti aylık 15 $. HBO aboneliği gerektirmeyen bağımsız bir aboneliktir. Bir HBO aboneliğiniz olduğu sürece HBO Go ücretsizdir.

S: HBO GO ve HBO-Now arasındaki fark nedir?

A: Her iki akış hizmeti de aynı içeriği sunar. HBO Go, HBO kablo aboneliği olan kişiler içindir. HBO-Now’ın maliyeti 15 ABD dolarıdır ve HBO kablo aboneliği olmayanlar içindir.

S: Game of Thrones’u HBO-Now’da izleyebilir miyim?

A: Evet. HBO’da yeni bölümler var Şimdi aynı zamanda kablo kanalında görünüyorlar.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me