En İyi Ucuz Avustralya Hosting

Bizi beğendiyseniz, “ucuz” kelimesinin “ücretsiz” kelimelerini görmeniz, oturmanızı ve dikkat etmenizi sağlayacaktır.

Herkes bir pazarlığı sever, değil mi??

Ancak, bazı şeyler herhangi bir fiyata bir pazarlık değildir. Bu özellikle barındırma şirketleri için geçerlidir. Bayiler ve tüm Avustralya'da ortaya çıkan bu gece uçuş hizmetleri arasında neredeyse herkes bir web sitesi oluşturabilir ve ücretsiz veya neredeyse ücretsiz web sitesi barındırma sunabilir.

İnsanlar bir sürü söz veriyor. Ancak, bu pazarlık bodrum oranlarında tutarlılık ve destek açısından gerçekten ne elde ediyorsunuz??

Bizim işimiz saçmalıktan elemek ve Avustralya'daki en iyi ucuz barındırma hizmetlerini bulmaktır. Aradığımız, karşılığında çok şey sunan saygın şirketlerden uygun fiyatlı barındırma.


WEB SİTELERİ
1. Hostinger $ 0.99 / mo 585 ms 5 ★★★★★
2. HostPapa $ 2.95 / mo 475 ms 5 ★★★★★
3. HostGator $ 2.95 / mo 6,57 ms 4 ★★★★★
4. Bluehost $ 2.95 / mo 1.765 ms 5 ★★★★★
5. iPage 1,00 $ / ay 1.941 ms 4 ★★★★★

Süper Ucuz veya "Ücretsiz" Barındırma Neden Önlemelisiniz

“Avustralya'da ücretsiz barındırma” için hızlı bir web araması, sonuçların birkaç sayfasını netleştirecektir. Bazıları bir süredir piyasada olduğunu bildiğiniz markalardan. Diğerleri bir isim yapmak isteyen yeni şirketler veya kolay pasif gelir isteyen insanlar.

Ücretsiz veya süper ucuz barındırma ile ilgili sorun budur.

İş iştir. Altyapı, yükseltmeler, güvenlik ve bir platformun bakımını üstlenen diğer unsurlar arasında teknoloji pahalı olabilir. Kimse bunların hepsini kalbinin iyiliğinden sunmayacak. Sizi hizmetleri için ücretlendirerek gelir elde etmiyorlarsa, arkanızdan bir para kazanıyorlar.

Bunu nasıl yapıyorlar?

Çoğu zaman, kurnaz hakkındaki bilgilerinizi toplayıp üçüncü taraflara satarsınız. Ancak, hedefli pazarlama, gerçek olamayacak kadar iyi görünen anlaşmalardan kurtulmak için tek neden değildir. Çoğu ücretsiz web barındırıcısı aynı sunucuya yüzlerce - belki binlerce müşteri - aynı sınırlı kaynaklara ve aynı IP adresine erişimi paylaştıkları hacimde para kazanır.

Sorun şu:

 • Ne️ Kötü komşular. Ucuz veya ücretsiz hizmetler genellikle spam gönderenlerin ve dolandırıcıların favorisidir çünkü fazla yatırım yapmak zorunda kalmazlar ve kalabalığın içinde kaybolabilirler. Ancak, bu kaynak domuzların web sitenizin kötü performans göstermesine ve sık sık çökmesine neden olacağından emin olabilirsiniz.
 • ⚠️ Çok sayıda kesinti süresi. Kötü komşular, müşterilere, marka itibarına ve paraya mal olabilecek aşırı aksama sürelerine yol açar. Yüzde 99'un altında çalışma süresini garanti eden her şirket bir geçiş kartıdır.
 • ⚠️ Saldırıları kolay. Siber suçlular, paylaşılan IP adresleriyle hizmetleri hedefliyor çünkü güvenliğin zayıf olduğunu ve aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce hedef olduğunu biliyorlar.
 • May️ Kargaşa yaymak kolaydır. Zayıf güvenlik ve tutsak bir kitle nedeniyle, kötü amaçlı kod ve virüsler çok kısa sürede genişleyebilir.
 • Google️ Google sizi cezalandıracak. Adil ya da değil, Google dizinleyicileri sizi tuttuğunuz (veya kullandığınız) şirkete göre değerlendirir. Aşırı kesinti süresi ve yüksek oranda hacklenebilir veya spam içerikli web sitesi barındırma hizmetleri, SERP'lerde iyi bir puan almaz veya yüksek sıralarda yer almaz.
 • ⚠️ Kötü - veya hayır - destek. Çoğu ücretsiz veya süper indirgenmiş barındırma planı, ulaşılması zor, yanıt vermeyen veya sadece kötü bir şekilde desteklenir. Hiçbir bilgi tabanı, yalnızca yavaş geri dönüş süresi olan bir e-posta adresi veya sizi otomasyon cehenneminde veya uzun süre beklemeye alan bir telefon numarası almazsınız. Güvenlik de iyi değil. SSL gibi temel özellikler bile, yalnızca.

Genellikle, gerçek teklifi yalnızca geri ödeme süresi geçtikten sonra öğrenirsiniz ve indirimli fiyat almak için imzaladığınız uzun sözleşmeden çıkmak için çok geç. Küçük baskıyı okuyarak çok şey öğrenebilirsiniz, bu da bir sözleşme imzalamadan önce hizmet şartlarını (TOS) veya hizmet seviyesi sözleşmelerini (SLA'lar) taramak anlamına gelir. Pek çok insan bunu yapmak istemiyor, özellikle de bu anlaşmalar çok uzun ve kafa karıştırıcı olduğunda.

Bir şirketin yasal olup olmadığını öğrenmek için ücretsiz denemelerden de yararlanabilirsiniz. Ancak, kim en iyi arayışı planı sonra kişisel olarak planı denemek ve atmak için zaman var?

Bizim işimiz bu!

Ucuz Avustralya Web Hosting Rehberi

Biz oldukça mütevazı bir yatırım büyük bir getiri sağlayan şirketlerden ucuz web hosting için belirleyici seçimler sunmak için her şey gitti. Ekibimiz onlarca barındırma hizmetini denedi, özellikleri ve planları karşılaştırdı ve her birinin hızını ve güvenliğini kontrol etti. Sonunda, aşağıdaki altı şirketin kriterlerimiz açısından gerçekten teslim olan şirketler olduğunu belirledik.

Hepsi aynı nedenlerle en iyisi değil. Bazıları daha iyi pazarlık veya WordPress barındırma için en iyisi, diğerleri ise gelişmiş özellikler ve üstün destek sunar.

Daha fazla uzatmadan, işte seçtiklerimiz. Daha fazla barındırma eğlencesi için en iyi web barındırma kılavuzumuzu okuyun.

NOT: Tüm hızlar milisaniye (ms) olarak kaydedilir.

Ucuz Web Hosting - 2020 için En Çok Tıklananlar

1. Hostinger: En Uygun Fiyatlı, Tam Duraklı

Ortalama çalışma süresi: 99.87%
Ortalama sürat: 585 ms

Fiyat: Planlar ayda sadece $ 0,99'dan başlar ve bu fiyat için çok şey alırsınız. Tek dezavantajı, bu oranı elde etmek için 48 aylık bir sözleşmeyi kabul etmeniz gerektiğidir. Yenilediğinizde maliyet ayda 7,99 dolara kadar çıkıyor. Hostinger ayrıca en fazla ödeme yöntemi sunar. Önemli bir kredi kartı, PayPal veya kripto para birimi kullanabilirsiniz.

Kaliteden ödün vermeden en düşük fiyat ✅

Hostinger neden listemizin en üstünde? En yakın rakipten neredeyse üçte bir daha düşük olan fiyatı karşılaştırabilirsiniz. Ayda 1 ABD dolarından daha az ücret alan hizmetlerden uzak durmanızı önermekle birlikte, Hostinger'ın güvenilirliği ve performansında ölmesi için bir istisna yapmamız gerekir. Kaliteden ödün vermeyen sağlam, uygun maliyetli bir barındırma seçeneği bile vardır. Curt onlara kripto para birimi ile ödeme yaparsınız.

En düşük fiyatlandırmaya rağmen, kaynak paylaşımı, kesinti veya güvenlik konusunda diğer süper ucuz barındırma planlarıyla karşılaşacağınız endişelere neden olmazlar. En yüksek çalışma süresi yüzdelerinden ve en yüksek hızlardan bazılarına sahiptirler ve bulunduğunuz yerden bağımsız olarak müşteri hizmetleri 7/24 kullanılabilir.

Hostinger, çok fazla güçlük veya bakım gerektirmeden kişisel bir blog veya temel web sitesi kurmak isteyenler için en iyi seçimdir. Bir WP sitesini birkaç dakika içinde başlatabilirsiniz ve Hostinger size her hesap için ücretsiz SSL ve alan adı kaydı sağlar.

En iyi özellikler:

 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • Yüksek çalışma süresi
 • En düşük fiyat
 • Ücretsiz alan adı, e-posta hesabı ve veritabanı (Daha yüksek katmanlar sınırsız web sitesi, e-posta hesabı, depolama alanı, SSL ve bant genişliği alır)
 • Mükemmel müşteri desteği
 • Geniş bilgi tabanı

2. HostPapa: En Ucuz / Premium Hosting

Ortalama çalışma süresi: % 99,95
Ortalama sürat: 475 ms

Fiyat: Fiyatlar, sözleşmenizi yenilediğinizde 2,95 $ 'dan başlar ve sırasıyla 8,99 $ veya 13,99 $' a yükselir. HostPapa Business Pro planı, ilk üç yıllık sözleşme için aylık 11,95 $ 'dır ve düzenli olarak aylık 21,95 $' dır. Hizmet için Visa, MasterCard veya American Express ile ödeme yapabilirsiniz.

İndirimler: Onlar hem kendi standart paylaşılan barındırma planı hem de orta kademe Business hosting için aylık 2,95 $ standart indirim sunuyoruz. HostPapa 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

En iyi genel barındırma hizmetini ve en ucuz İş planını ararken HostPapa'ya göz atmanız gerekir. Harika fiyatı ve hızlı, duyarlı müşteri desteği nedeniyle Avustralya'da web barındırma için mükemmel bir seçenektir. HostPapa Kanada'dadır, ancak tüm dünyada sunucuları vardır. Şirket ayrıca yüksek hızlı hız ve en yüksek çalışma süresi oranlarından birini sunuyor.

Ardından, yüzlerce uygulama, pazarlama aracı ve freebies bolca gibi özellikler var. İster kişisel bir blog ister bir işletme web sitesi hazırlayın, çalışmamanız ve hızlı çalışmanız için gereken her şeyi, kesinti veya korsanlara ilişkin daha az endişeyle bulacaksınız..

En iyi özellikler:

 • Ücretsiz kurulum, transferler ve alan adı kaydı
 • Ücretsiz özel e-posta adresi
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu ve CDN
 • Ücretsiz pazarlama araçları
 • Ücretsiz bire bir eğitim
 • 7/24 müşteri desteği ve canlı sohbet
 • Ücretsiz SSL
 • 400'den fazla ücretsiz uygulama
 • Ölçülmemiş bant genişliği

3. HostGator - En İyi İndirim Bulut Hosting

Ortalama çalışma süresi: % 99.68
Ortalama sürat: 6,57 ms

Fiyat: Kuluçka Planları üç yıllık bir sözleşme ile ayda 2,95 dolardan başlıyor. Daha sonra sözleşmeniz yenilendiğinde aylık 6,95 dolara geri döner. En üst hizmet seviyesi olan HostGator İş planı, ilk hizmet süreniz için aylık 5,95 ABD dolarıdır. Ana kredi kartınızı veya PayPal hesabınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

İndirimler: HostGator indirim kodlarını ve kuponlarını internette bulabilirsiniz. Ayrıca, kararınızı vermeniz için 45 gün vererek en cömert para iade garantisi sunarlar..

HostGator, listedeki diğerlerinden biraz daha pahalıdır, ancak nispeten ucuz bir fiyata premium özellikler elde edersiniz. Hız, performans ve çalışma süresi açısından her yerde karşılaştırılabilir, ancak ileri düzey kullanıcılar standart olarak dahil edilen çok sayıda özelliğe bayılacak.

Şirket ücretsiz bir web oluşturucu sunuyor ve WordPress barındırmalarını geliştirmek için çok çalıştılar. SEO ve hem Google Adwords hem de Bing reklamcılık yardımı sayesinde e-ticaret platformları için harika bir çözümdür.

HostGator ile güvenlik, ücretsiz SSL sertifikaları ve otomatik yedeklemelerle çözülür. Müşteriler ayrıca ölçülmemiş bant genişliği ve depolama alanı, ücretsiz alan adları ve tek tıklamayla kurulum elde edecek.

Özellikleri:

 • Tek tıklamayla kurulumlar
 • Ücretsiz otomatik yedeklemeler
 • 100 ABD doları Google Adwords kuponu
 • Ölçülmemiş bant genişliği ve depolama
 • Ücretsiz alan adı (daha yüksek katman planlarına sahip sınırsız alan adı)
 • Ücretsiz SSL
 • Özel e-posta adresi
 • Birden çok platform desteği

4. Bluehost: En Güvenilir Hizmet

Ortalama çalışma süresi: 99,74%
Ortalama sürat: 1.765 ms

Fiyat: 36 aylık bir sözleşme ile aylık 3,95 $ 'lık bir başlangıç ​​planı alabilirsiniz, taahhütte bulunmadan web sitesinden ayrılmaya çalışırsanız 2,95 $' lık bir indirim sunulur. Yenileme sırasında fiyat ayda 7,99 dolara geri dönüyor. Bluehost tüm kredi kartlarını alır.

İndirimler: Web sitelerinde birkaç dakika sonra şirketten 2,95 dolarlık teaser oranları için bir pop-up teklifi alacaksınız. Bluehost ayrıca 30 günlük para iade garantisi sunar.

Bluehost, internet bir şey olduğu sürece şu ya da bu şekilde var olmuştur. Şirket 1996 yılında kuruldu, ancak 2003 yılında resmi olarak Bluehost olarak vaftiz edildi. Diğer hizmetlerden daha pahalılar, ancak karşılığında çok şey alıyorsunuz.

Birincisi, bu kadar uzun süredir var olan ve milyonlarca müşteriyi elinde tutan bir şirket doğru bir şey yapıyor olmalı. Ayrıca dünyanın her yerinde veri merkezleri var, bu da hızlı yükleme süreleri arayan Avustralyalılar için harika bir haber.

Öğrenmesi ve kullanması kolay bir hizmet arıyorsanız Bluehost'u yenmek zordur. Şirketin öğreticiler ve kılavuzlarla dolu büyük bir bilgi tabanı var. İster yeni başlayan bir web sitesi olun, ister çok web geliştirme deneyimine sahip bir geliştirici olun, Bluehost hakkında seveceğiniz bir şey bulacaksınız. Ayrıca en yüksek garantili çalışma sürelerinden birine sahiptirler.

Bluehost'un dezavantajı, müşteri desteğini Avustralyalılar için biraz daha zorlu hale getiren denizaşırı konum.

En iyi özellikler:

 • Ücretsiz alan adı kaydı
 • Ücretsiz SSL
 • Tek Tıklamayla WordPress Yüklemeleri
 • Sınırsız bant genişliği
 • 100 adede kadar ücretsiz özel e-posta adresi
 • 200 $ ücretsiz AdWords kredisi
 • CPanel için destek

5. iPage: İyi Hizmet-Fiyat Oranı

Ortalama çalışma süresi: 97,77%
Ortalama sürat: 1.941 ms

Fiyat: Planlar ayda 1,00 $ 'dan başlar, bu oran için 36 aylık bir sözleşme söylemeniz gerekir ve yenileme sonrasında fiyat 7,99 $' a geri döner. Şirket tüm kredi kartlarını ve PayPal'ı kabul ediyor.

İndirimler: İndirim ve kupon kodlarını Coupns.com gibi web sitelerinde bulabilirsiniz. Groupon ve RetailMeNot, onları bulmak için etrafta kazmanız gerekecek. iPage ayrıca standart 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

İPage'in birkaç olumsuz yorumu olmasına rağmen, çoğu performans veya güvenilirlikle değil müşteri hizmetleriyle ilgilidir. Sorun, Avustralyalıların çalışma saatlerinde onlara ulaşmalarını zorlaştıran ABD'deki konumudur. Temel plan müşterilerinin ayrıca seçimlerimizin çoğunun ücretsiz olarak sunduğu bir SSL sertifikası için ödeme yapması gerekir.

Bunun dışında, alan adınız ilk yıl boyunca ücretsizdir ve birçok gelişmiş özellik elde edersiniz. Ayrıca size özel tasarımda yardımcı olmak için sınırsız depolama alanı ve 1.000'den fazla şablon sunar.

En iyi özellikler:

 • Ücretsiz alan adı kaydı
 • 1.000'den fazla ücretsiz şablon
 • Ücretsiz özel e-posta adresleri
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • Ücretsiz SSL sertifikası (daha yüksek katmanlar)
 • Sınırsız depolama alanı

6. A2 Hosting: Üstün Hizmet, Ucuz (er) Fiyat

Ortalama çalışma süresi: % 99.4
Ortalama sürat: 601 ms

Fiyat: Paylaşılan barındırma için aylık 3,92 $ 'dan başlar ve en yüksek hizmet seviyesi 99,59 $' dır. Temel paylaşılan barındırmada indirimli fiyatı almak için 36 aylık bir sözleşme için kaydolmanız gerekir; bu, sözleşmenizin sonunda aylık 7,99 ABD doları normal fiyatına döner. En büyük kredi kartlarını, PayPal ve Skrill'i alıyorlar.

İndirimler: Şirket, düzenli olarak güncellenen yeni müşteriler için birçok teşvik sunuyor. A2, belirli koşulları karşılıyorsanız 30 günlük para iade garantisi ve "her zaman" orantılı para iadesi teklifi sunar.

Bu barındırma şirketi, performans veya özellikler nedeniyle değil, daha yüksek tanıtım fiyatı nedeniyle listemizde son sırada yer almaktadır. Aslında, genel olarak diğer hizmetlerden daha iyi performans gösterirler. Bununla birlikte, bütçeniz konusunda bilinçli iseniz, sadece çok düşük kaliteli özelliklere ve işlevselliğe sahip daha ucuz şirketler vardır.

Bununla birlikte, en düşük fiyatlı seçenekleriyle bile, yine de ücretsiz güvenlik özellikleri ve saldırı önleme elde edersiniz. A2 ayrıca ücretsiz yedeklemeler, yüksek çalışma süresi yüzdeleri ve çok fazla hız sunar.

En iyi özellikler:

 • Ücretsiz otomatik yedeklemeler
 • WordPress, Drupal ve Joomla için optimize edilmiştir
 • Turbo sunucular mevcut
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Hack önleme
 • Birçok gelişmiş özellik

Bonus Seçim ve E-ticaret Hosting Hakkında Bir Kelime

Listemiz uygun fiyatlarla sınırsız hosting etrafında dönmektedir. Bir blogunuz veya şirketiniz varsa, bunlar harika seçeneklerdir. Ancak, e-ticaret tamamen farklı bir top oyunudur. Sınırsız genel veya kurumsal barındırma için son kesintimizi yapmayan, ancak Avustralya e-Ticaret web siteniz için ideal bir platform olan bir şirkete dair düşüşü sunmak için buradayız..

Bu şirket Site Alanı

SiteGround neden e-Ticaret barındırma için bu kadar iyi??

İlk neden% 99,95 olarak garanti edilen yüksek çalışma süresi yüzdeleridir. Bir e-Ticaret web sitesi çalıştırdığınızda, zaman para demektir. Web sitenizin kapalı olduğu her saat için yaklaşık 100.000 dolar gelir kaybedersiniz. Bu, itibar ve toparlanma maliyeti gibi maddi olmayan kayıplardan bahsetmiyor..

Sonra, kaynak kullanımını göz önünde bulundurmalısınız. Birçok e-ticaret web sitesi dinamik tasarım kullanır ve yüksek çözünürlüklü görüntüler, video akışı ve çok fazla kaynak tüketen etkileşimli medya gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca ücretsiz transferler ve alan adı kaydı, tek tıklamayla WP yüklemeleri, sınırsız ücretsiz özel e-posta adresi ve sınırsız alt alan adı alacaksınız.

Güvenlik söz konusu olduğunda, en temel plan bile size ücretsiz SSL sertifikaları, ücretsiz otomatik yedeklemeler ve 7/24 site izleme olanağı sağlar. Sadece bu size yılda 80 $ 'a kadar ve çok fazla baş ağrısından kurtaracak.

Son olarak, müşteri desteği karşılaştırmanın ötesindedir. Telefon, e-posta veya sohbet yoluyla oldukça duyarlılar ve adım adım herhangi bir konuda size yol gösterecekler.

SiteGround, tüm bunları ve daha fazlasını, paylaşılmayan bir barındırma planı için en uygun fiyata sunar. Ayrıca, bir yıllık sözleşme için ayda sadece 3.95 $ 'lık yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunuyorlar. İlk döneminizin sonunda fiyat 11,95 dolara kadar yükselir.

Avustralya'da Web Sitesi Barındırma Hakkında Sık Sorulan Sorular

Avustralya'da web barındırma ile ilgili genel sorularınıza hızlı yanıtlar bulabileceğiniz SSS bölümümüze hoş geldiniz. İşte çok şey aldığımız birkaç soru.

Web hosting almanın en ucuz yolu nedir?

Cevap: Seçimlerimizden hiçbiri ücretsiz değildir, ancak bunlardan herhangi biri için para iade garantisi alabilirsiniz. Ücretsiz barındırma önermiyoruz, ancak Bluehost gibi bir şirket ayda sadece birkaç dolarlık harika bir barındırma sağlayacak.

Ne kadar web hosting genellikle maliyeti?

Cevap: Bu, hizmet katmanınıza ve isteğe bağlı özelliklere bağlıdır. Güvenli, ucuz barındırma için ortalama fiyat, sözleşme süresi boyunca ödenecek aylık 3 $ - 5 $ arasındadır..

İyi bir ücretsiz barındırma hizmeti var mı?

Cevap: Tamamen ücretsiz olan bazı hosting planları var, ancak güvenlik ve performans sorunları nedeniyle bunları önermiyoruz. Bu “ücretsiz” hizmetlerden bazıları sadece sınırlı bir süre için ücretsizdir ve yükseltme maliyeti yatırıma değmez. Aylık sadece 0,80 $ olan Hoatinger gibi saygın şirketlerden neredeyse ücretsiz, premium bir hizmet bulabilirsiniz..

WordPress Hosting Planlarını İyi Yönetiyor mu?

Cevap: WordPress'in popülerliği nedeniyle, birçok barındırma şirketi ücretsiz WordPress yüklemeleri ve çok uygun fiyatlı yönetilen WP barındırma hizmeti sunar.

En iyi cPanel barındırma hizmetleri nedir?

Cevap: Seçimlerimizin çoğu cPanel barındırma özelliğini destekler ve internette bu popüler platformun nasıl çalıştırılacağı hakkında birçok bilgi vardır..

Avustralya'daki en hızlı hosting şirketi hangisidir??

Cevap: Hız testlerimize göre mutlak en hızlı hosting platformu Siteground'dur. Genel olarak, değiştirilmiş sanal özel sunucu (VPS) barındırma, kaynaklara ve esnekliğe sahip olduğunuz için gitmenin en hızlı yoludur. Ancak, tüm yönetim ve özelleştirme ana bilgisayar yerine site sahibine bağlı olduğundan, bu seçenek makul miktarda teknik bilgi ve zaman gerektirir..

Son düşünceler

Bir sonraki kişi kadar para biriktirmeyi çok seviyoruz. Ancak, ücretsiz veya ultra ucuz her zaman beklediğiniz pazarlıklar değildir.

Bazen, sizin için ne ödeme olsun.

Gerçeklere mi ihtiyacınız var? Size gerçekleri veriyoruz. Amacımız, özellikler ve destek ile ilgili fiyat noktalarına dayanarak Avustralya'daki en uygun fiyatlı hosting planlarına kapsamlı bir genel bakış sunmaktır. Bu bilgileri nasıl kullanacağınız size kalmış.

Bu kılavuzu faydalı buldunuz mu? Bize anlatın veya deneyimlerinizi barındırma şirketleriyle paylaşın.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me